To tak, jakby jakiś kretyn stwierdził, że w czasie II wojny światowej Brytyjczycy płacili polskiemu podziemiu za zabijanie hitlerowców.
Owszem, dostarczali sprzęt, amunicję i pieniądze, ale przecież Polacy z własnej potrzeby tepili okupantów, a nie dlatego, że Angole tak chcieli!
W tym całym usa to mają nieźle nawalone w głowach jak myślą, że wszystko jest robione tylko i wyłącznie dla pieniędzy
Brawo Łódź! Ciekawe, jak długo przetrwa w nienaruszalnym stanie. Obawiam się, że szybko stanie się celem ekspresji tych, dla których pamięć o Rzezi Wołyńskiej jest niewygodna i szkodliwa.
Dla obecnych władz Polski największymi zbrodniami II wojny światowej były mord katyński i obława augustowska. Nie negując okrucieństwa tych zbrodni, mord wołyński to były co najwyżej sąsiedzkie nieporozumienia? A Auschwitz, to sanatorium? I niejaki przyszły prezydent mówi o konieczności ochrony prawdy historycznej. Której prawdy?
Nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy w kłamstwa Judy. Przed wyborami na pierwszą kadencję też pełno naobiecywał... "a co mu zrobią głupie lemingi", wybiorą go jeszcze raz. Taka metoda kłamać, obiecywać, a po wyborach udawać, że nie było tematu... stosowana jest tak samo przez PO i PiS. Co do nacisków i uchwał i innych krajów i robieniu w gacie przez PiSiaki, to widzieliśmy na przykładzie ustawy penalizującej kłamstwo Wołyńskie i oskarżanie Polaków o holokaust.... Juda może bełkotać co mu ślina na język przyniesie... póki mówi do wyborców.
Niszczą podstawowy sektor swojej gospodarki, im mniej produkcji rolnej w Holandii tym lepiej dla Polski, to nasz wielki konkurent. Co nie zmienia faktu ,że w społeczeństwie holenderskim nastąpi drastyczny rozłam,pomiędzy prowincją ,a wielkimi miastami.Benefity handlowe z czasów kolonialnych się kończą tak samo jak drenaż kapitału z Europy Środkowej.
W technice rakietowej Ukraina wyprzedza nas o całe lata świetlne a to technika rakietowa teraz jest najważniejsza na polu walki. I pancerną, gdzie też mają ogromną przewagę.
W sprawach politycznych, wyroki są zawsze polityczne. Nie odsunięto "starych" sędziów od orzekania to nie ma co się dziwić takim wyrokom. Jak przeprowadzano denazifikację w Niemczech to przynajmnie głównych nazistów odsunięto od władzy (sądów) a w Polsce - Jaruzelski, Kwaśniewski itd
Niedługo ci idioci stwierdzą, że człowiek wydycha za dużo CO2 i że coś z tym będzie trzeba zrobić. Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła, a tak...
Dziękuję Pol_Ak. Myślę o tym nie kilka lat, ale kilka minut i widzę: co z adopcją przez osoby homoseksualne, ale niepozostające w związku - zdaniem konstytucji prezydenta mogłyby adoptować. Co z dziećmi adoptowanymi, gdy osoba homoseksualna zawiąże później związek z inną podobną osobą? Co w przypadku śmierci jedynego rodzica posiadającego dziecko, gdy najbliższa temu dziecku osoba (np. ciocia) jest w związku homoseksualnym? Przykładów takich można jeszcze długo mnożyć, ale jedno jest dla mnie niewątpliwe. PAD, jako dr prawa, doskonale o tym wie, tylko przed wyborami w sposób wyjątkowo cyniczny chce jeszcze zdobyć trochę głosów wśród ludzi, którzy doświadczenia prawnego nie mają. Wolałbym, by w konstytucji zapisano zakaz kandydowania na stanowiska państwowe osób, które pozbawione są wyższych cech moralnych. Ale, czy mielibyśmy wówczas prezydenta?
Pozdrawiam.
"W zeszłym roku ludność Turcji dorównała zaludnieniu Niemiec"
A ilu Turków jest w Niemczech?
Zasadniczo to świetna wiadomość, że ludzie przestają się mnożyć jak króliki i może jakoś na Ziemi się jednak pomieścimy :)
Bardzo zły termin. Ukraina, jest chyba jedynym państwem na świecie, której niepodległość Polski (nawet bez Lwowa) bardzo nie odpowiada. Zdecydowanie bardziej niż Rosji i Niemcom.
Pol_AK - a jeżeli małżeństwo homoseksualne cyk - adoptuje w Niemczech i przyjedzie do Polski, to może w konstytucji zakaz wpuszczania do kraju. Może niech jeszcze PAD trochę pomyśli i zgłosi projekt po wyborach, gdyż konstytucji nie można zmieniać na kolanie, tylko dlatego, że ktoś chce być wybrany na drugą kadencję. Jeżeli nad tym projektem PAD zastanawiał się przez pięć lat i zgłasza dopiero teraz, to coś jest z jego myśleniem nie w porządku, gdyż wątpliwości można jeszcze zgłosić bardzo dużo, a czasu (do wyborów) jest bardzo mało.
Termin meczu wyjątkowo niefortunny. Niby co mamy wspólnie z Ukrainą świętować 11 listopada? 11 dzień Obrony Lwowa? W listopadzie 1918 r. Ukraińcy byli takimi samymi wrogami polskiej niepodległości, jak Niemcy czy Rosjanie! Więc cóż to za wspólny obchód? W dniu 1 XI 1918 r. Ukraińcy rozpętali wojnę polsko-ukraińską, strzelając bezpardonowo do Polaków we Lwowie i w całej Małopolsce Wschodniej. Czyżby w PZPN o tym nie wiedzieli. Jeśli nie, to mam nadzieję że kibice im o tym z trybun przypomną. O ile tego dnia dojdzie do tego meczu!
Popraw mnie jeśli się mylę. W Polsce jest uznawane legalnie zawarte małżeństwo na terenie EU tak samo jak prawo jazdy. Więc można sobie jechać do Niemiec, cyk i wrócić. Tylko trzeba iść do urzędu z niemieckim zaświadczeniem.
Więc u nas zawrzeć nie można, ale są uznawane chyba... Więc postulat PAD zasadny. Zasadny bo nawet osoba niby samotna może adoptować...
Jest to przerazajace , ze takie kreatury , jak Niesiolowski moga wypowiadac sie publicznie w ten sposob o Ludobojstwie na Kresach, ponizajac uchwale Sejmu , mowiac ze byla "paskudna". Polski Sejm powinien uczcic pamiec pomordowanych rodakow na Kresach Ustawa, to byloby godne i mialoby swoja moc prawna, byloby sprawiedliwe dla tych pomordowanych i ich potomkow. Ks. Isakiewicz -Zalewski to Wielki Czlowiek i Patriota, takich jak on jest niewielu w Polsce. Walczy w slusznej sprawie, walczy o prawde i godnosc pomordowanych Polakow, Chwala takim ludziom. Hanba smieciom typu Niesiolowski i innym , ktorzy ponizaja nasz kraj .
Jeszcze jeden szkodliwy idiota mowiacy brednie , o obronie Polski i Europy przez Ukraine przed rosyjskim imperializmem. W jaki sposob kraj biedny i zacofany gospodarczo na poziomie Rwandy, moze bronic Polske i Europe. Zreszta to nie Rosja wysuwa pod adresem Polski jakies roszczenia terytorialne tylko banderowska Ukraina rosci sobie prawo do 19 polskich ,przygranicznych powiatow. To banderowska Ukraina jest naszym zagrozeniem nie Rosja. Rosjanie "wybili ukraincom przednie zeby" w Donbasie, raczej tam nie odniosa zadnego sukcesu, za to z tym slabszym na zachodzie moga sprobowac, tak jak to zrobili w czasie II w. s.
Duda, Ty chwalisz się jakimś wsparciem rolnictwa? Masz na myśli zarżnięcie hodowli trzody chlewnej, gdzie inspektorzy z błogosławieństwem PiS-u wybijali świnie, nie patrząc czy zdrowe, czy nie, czy locha, czy nie? No, to rzeczywiście osiągnięcie godne podziwu. Co najmniej 30% gospodarstw mniej, zaś obecnie wieprzowinę sprowadzamy z zagranicy. Gratulacje, zdrajco.
Jak na razie małżeństwa jednopłciowe nie są w Polsce dozwolone. Podobnie można byłoby wpisać zakaz adopcji dzieci przez małżeństwo muchy i słonia.
Nikt nie zmienia konstytucji w ciągu kilku dni bez społecznej dyskusji - przykład Rosja Putina, wygląda na to, że jesteśmy państwem znacznie mniej demokratycznym.
cytat (Duda):
..."jednak przede wszystkim jestem prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej.
I dla mnie relacje polsko-amerykańskie wśród wszystkich tych relacji są najważniejsze"...
I tu mamy problem, Mr. Duda...
ZSRR Bis (znany dawniej jako Stany Zjednoczone) - po raczej pewnej przegranej Trumpa w listopadowych wyborach - stanie się głównym zarządcą nadwiślańskiego bantustanu POLIN (już dzisiaj kontroluje naszą politykę zagraniczną)...
A Pan, Mr. Duda - przejdzie do historii jako ostatnia pacynka w długich dziejach naszej niepodległości!
11 lipca będzie cisza wyborcza, więc spadło mu to z nieba. Nie będzie ani cichaczem składanych kwiatów, ani nawet listu. Chciałbym się mylić, ale wszystko na to wskazuje.
Aktualnym jest' że Poznaniak24 pisze wszystko na jedno ruskie kopyto.
Wystarczy wejść do Internetu, a tam natłok takich informacji:
"TVN to "Russia Today" w Polsce i po polsku
Czy wiecie dlaczego TVN jest obecnie jeszcze bardziej jak tuba rosyjskiej FSB? Bo już od czerwca 2016 roku 80 proc. udziałów w firmie Scripps Networks Interactive, mającej większościowe udziały w TVN, należy do Rosjan.
Ivan Rodionov, były członek zarządu Rostelecom oraz Igor Pozhitkov, były szef Międzynarodowej Federacji Producentów Fonogramów (IFPI), przejęli 80% udziałów firmy Scripps Networks Interactive."
Czy wiecie dlaczego TVN jest jak tuba FSB?
Czy wiecie dlaczego TVN jest obecnie jeszcze bardziej jak tuba rosyjskiej FSB? Bo już od czerwca tego roku 80 proc. udziałów w firmie Scripps Networks Interactive, mającej większościowe udziały w TVN, należy do Rosjan.
No i mamy "Russia Today" w Polsce i po polsku.
Nie dziwią bezpardonowe ataki na polskie władze i podżeganie do tych ataków.
Więcej: www.broadbandtvnews.com/2016/06/20/scripps-sells-up-in-russia/
Na problem zwracał też uwagę Rafał Ziemkiewicz: wpolityce.pl/media/320040-wlasciciel-tvn-u-slupem-putina-ziemkiewicz-domaga-sie-sprawdzenia-spolki-scripps-network-interactive-przez-nowe-wladze-usa"
A dlaczego w artykule nie znalazła się odpowiedź europosłanki PiS skierowanej do pani ambasador USA na którą nie trzeba było długo czekać.
"Pani ambasador nie wie Pani tego? A.Macierewicz pytany o twierdzenia raportu, że ITI powstał dzięki wojskowym służbom PRL,Macierewicz odesłał do wyjaśnień G. Żemka (taj. wsp.WSI), byłego dyr. FOZZ, przyznał on, że był agentem służb wojska PRL" – tłumaczy polityk dyplomatce.
"W raporcie napisano m.in. że wywiad wojskowy PRL »podejmował wysiłki powołania firmy telewizyjnej«. Celem powołania tego rodzaju firmy miało być ułatwienie plasowania agentury na Zachodzie" – pisze dalej Mazurek i dodaje: "Pozwany przez TVN wygrał".
Dodatkowo można tą informację uzupełnić stwierdzeniem medioznawcy dr hab. Hanna Karp. Mowa o dokumentach, w których przewija się nazwisko Jerzego Urbana i Mariusza Waltera.
W 2006 r. „Biuletyn Instytutu Pamięci Narodowej” opublikował dokumenty, z których wynikało, że Jerzy Urban w okresie stanu wojennego rekomendował szefowi MSW gen. Czesławowi Kiszczakowi postać dziennikarza TVP Mariusza Waltera. Sprawa wywołała poruszenie, dlatego że w chwili wydobycia dokumentu na światło dzienne Mariusz Walter znany był jako właściciel imperium medialnego, m.in. koncernu ITI i telewizji TVN. Uwaga opinii publicznej skoncentrowała się na kwestiach personalnych, umknął uwadze podstawowy temat tego dokumentu – główny projekt Urbana
— czytamy.
Mnie ciekawi co będzie 11 lipca? Czy Duda bedzie pozował na patriotę i grał tą kartą czy jak zwykle cichaczem złozy gdzies kwiaty,napisze liścik?Mam nadzieję że trzeci raz nie bedzie proszony (dwa razy odmówił) o objęcie honorowego patronatu nad obchodami Rocznicy Ludobójstwa na Wołyniu.
Czas sobie dane zaktualizować..
https://www.hollywoodreporter.com/news/european-commission-clears-discovery-deal-buy-scripps-1082184
...i co też będziesz wypisywać "androny" że 'Discovery, Inc" to 'rosyjska agentura"?
Czyżby kłamstwo niezamierzone spowodowane niewiedzą Pani Mosbacher?.
Z informacji występujących w Internecie wynika że: -powtarzam post-
"TVN I TVN24 - miss ruskiego intelektu.
Od czerwca 2016 roku 80 proc. udziałów w firmie Scripps Networks Interactive,
mającej większościowe udziały w TVN, należy do Rosjan.
TVN I TVN24 to "Russia Today" w Polsce i po polsku.
Nie dziwią bezpardonowe ataki na polskie władze i podżeganie do tych ataków."
Pani Mosbacher, absolutnie wymaga Pani szacunku jako przedstawiciel Wielkiego
Narodu, ale skąd ta niezgodna z rzeczywistością Pani wiedza?
To tak, jakby jakiś kretyn stwierdził, że w czasie II wojny światowej Brytyjczycy płacili polskiemu podziemiu za zabijanie hitlerowców.
Owszem, dostarczali sprzęt, amunicję i pieniądze, ale przecież Polacy z własnej potrzeby tepili okupantów, a nie dlatego, że Angole tak chcieli!
W tym całym usa to mają nieźle nawalone w głowach jak myślą, że wszystko jest robione tylko i wyłącznie dla pieniędzy
Racja!!
Gomułka - relacje z ZSRR najważniejsze. Czasy się zmieniają, ludzie nie.
Brawo Łódź! Ciekawe, jak długo przetrwa w nienaruszalnym stanie. Obawiam się, że szybko stanie się celem ekspresji tych, dla których pamięć o Rzezi Wołyńskiej jest niewygodna i szkodliwa.
Dla obecnych władz Polski największymi zbrodniami II wojny światowej były mord katyński i obława augustowska. Nie negując okrucieństwa tych zbrodni, mord wołyński to były co najwyżej sąsiedzkie nieporozumienia? A Auschwitz, to sanatorium? I niejaki przyszły prezydent mówi o konieczności ochrony prawdy historycznej. Której prawdy?
Brawo Kojoto - sama prawda! Pozdr
Nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy w kłamstwa Judy. Przed wyborami na pierwszą kadencję też pełno naobiecywał... "a co mu zrobią głupie lemingi", wybiorą go jeszcze raz. Taka metoda kłamać, obiecywać, a po wyborach udawać, że nie było tematu... stosowana jest tak samo przez PO i PiS. Co do nacisków i uchwał i innych krajów i robieniu w gacie przez PiSiaki, to widzieliśmy na przykładzie ustawy penalizującej kłamstwo Wołyńskie i oskarżanie Polaków o holokaust.... Juda może bełkotać co mu ślina na język przyniesie... póki mówi do wyborców.
chyba lepiej teraz niż w ogóle? zresztą wcześniej też o tym mówił wielokrotnie
Miał tyle czasu, a dopiero teraz sobie o tym przypomniał?
To jakaś kontynuacja programu cyklon-b?
Pamiętam, że taka grupa Chorwatów z Niemcami to już kiedyś była
Razem se postrzelac to zawsze razniej. W latach 1934-37 marszalek Tuchaczewski tez strzelal sobie z Niemcami wspolnie na poligonie.
Po plocie bedzie mur.
Założymy się, że polskie Piąty nie będą się eksportować?
Niszczą podstawowy sektor swojej gospodarki, im mniej produkcji rolnej w Holandii tym lepiej dla Polski, to nasz wielki konkurent. Co nie zmienia faktu ,że w społeczeństwie holenderskim nastąpi drastyczny rozłam,pomiędzy prowincją ,a wielkimi miastami.Benefity handlowe z czasów kolonialnych się kończą tak samo jak drenaż kapitału z Europy Środkowej.
W technice rakietowej Ukraina wyprzedza nas o całe lata świetlne a to technika rakietowa teraz jest najważniejsza na polu walki. I pancerną, gdzie też mają ogromną przewagę.
To już jest skandal żeby przyjezdnych zarabiał więcej niż Polak. W Niemczech nie do pomyślenia.
W sprawach politycznych, wyroki są zawsze polityczne. Nie odsunięto "starych" sędziów od orzekania to nie ma co się dziwić takim wyrokom. Jak przeprowadzano denazifikację w Niemczech to przynajmnie głównych nazistów odsunięto od władzy (sądów) a w Polsce - Jaruzelski, Kwaśniewski itd
Niedługo ci idioci stwierdzą, że człowiek wydycha za dużo CO2 i że coś z tym będzie trzeba zrobić. Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła, a tak...
Popieram Pana, Panie turkuć podjadek
Ogólnie oceniam zmiany konstytucyjne pozytywnie... Może nawet spowodują częściową naprawę państwa pełnego korupcji i niepraworządności.
Dziękuję Pol_Ak. Myślę o tym nie kilka lat, ale kilka minut i widzę: co z adopcją przez osoby homoseksualne, ale niepozostające w związku - zdaniem konstytucji prezydenta mogłyby adoptować. Co z dziećmi adoptowanymi, gdy osoba homoseksualna zawiąże później związek z inną podobną osobą? Co w przypadku śmierci jedynego rodzica posiadającego dziecko, gdy najbliższa temu dziecku osoba (np. ciocia) jest w związku homoseksualnym? Przykładów takich można jeszcze długo mnożyć, ale jedno jest dla mnie niewątpliwe. PAD, jako dr prawa, doskonale o tym wie, tylko przed wyborami w sposób wyjątkowo cyniczny chce jeszcze zdobyć trochę głosów wśród ludzi, którzy doświadczenia prawnego nie mają. Wolałbym, by w konstytucji zapisano zakaz kandydowania na stanowiska państwowe osób, które pozbawione są wyższych cech moralnych. Ale, czy mielibyśmy wówczas prezydenta?
Pozdrawiam.
Chyba idzie w Rosji ku lepszemu skoro ostrzegają przed, a nie po fakcie
I to ma być, k..., sojusznik? Chce żebyśmy mieli w kraju taki burdel jak na Ukrainie?!? To ja już wolę ten cholerny pis!
Pozazdrościć innym państwom Europy, że rozwijają swój własny przemysł lotniczy, a nie kupują jakiś gotowy złom z usa
"W zeszłym roku ludność Turcji dorównała zaludnieniu Niemiec"
A ilu Turków jest w Niemczech?
Zasadniczo to świetna wiadomość, że ludzie przestają się mnożyć jak króliki i może jakoś na Ziemi się jednak pomieścimy :)
W koncu to Armia Czerwona wyzwolila litewska stolice.
Pośpiechu i pod publiczkę nie neguję :)
Kangury mają jobla. Zarażenia nic nie znaczą, to jest normalne zjawisko, ważne jest, czy zarażeni zaczynają chorować.
Bardzo zły termin. Ukraina, jest chyba jedynym państwem na świecie, której niepodległość Polski (nawet bez Lwowa) bardzo nie odpowiada. Zdecydowanie bardziej niż Rosji i Niemcom.
Pol_AK - a jeżeli małżeństwo homoseksualne cyk - adoptuje w Niemczech i przyjedzie do Polski, to może w konstytucji zakaz wpuszczania do kraju. Może niech jeszcze PAD trochę pomyśli i zgłosi projekt po wyborach, gdyż konstytucji nie można zmieniać na kolanie, tylko dlatego, że ktoś chce być wybrany na drugą kadencję. Jeżeli nad tym projektem PAD zastanawiał się przez pięć lat i zgłasza dopiero teraz, to coś jest z jego myśleniem nie w porządku, gdyż wątpliwości można jeszcze zgłosić bardzo dużo, a czasu (do wyborów) jest bardzo mało.
Termin meczu wyjątkowo niefortunny. Niby co mamy wspólnie z Ukrainą świętować 11 listopada? 11 dzień Obrony Lwowa? W listopadzie 1918 r. Ukraińcy byli takimi samymi wrogami polskiej niepodległości, jak Niemcy czy Rosjanie! Więc cóż to za wspólny obchód? W dniu 1 XI 1918 r. Ukraińcy rozpętali wojnę polsko-ukraińską, strzelając bezpardonowo do Polaków we Lwowie i w całej Małopolsce Wschodniej. Czyżby w PZPN o tym nie wiedzieli. Jeśli nie, to mam nadzieję że kibice im o tym z trybun przypomną. O ile tego dnia dojdzie do tego meczu!
5G i 4G? U mnie przed domem by chyba stanęli...
Popraw mnie jeśli się mylę. W Polsce jest uznawane legalnie zawarte małżeństwo na terenie EU tak samo jak prawo jazdy. Więc można sobie jechać do Niemiec, cyk i wrócić. Tylko trzeba iść do urzędu z niemieckim zaświadczeniem.
Więc u nas zawrzeć nie można, ale są uznawane chyba... Więc postulat PAD zasadny. Zasadny bo nawet osoba niby samotna może adoptować...
Tak jak nie przepadam za Niemcami i Francją to brawo dla nich za tę decyzję.
Jest to przerazajace , ze takie kreatury , jak Niesiolowski moga wypowiadac sie publicznie w ten sposob o Ludobojstwie na Kresach, ponizajac uchwale Sejmu , mowiac ze byla "paskudna". Polski Sejm powinien uczcic pamiec pomordowanych rodakow na Kresach Ustawa, to byloby godne i mialoby swoja moc prawna, byloby sprawiedliwe dla tych pomordowanych i ich potomkow. Ks. Isakiewicz -Zalewski to Wielki Czlowiek i Patriota, takich jak on jest niewielu w Polsce. Walczy w slusznej sprawie, walczy o prawde i godnosc pomordowanych Polakow, Chwala takim ludziom. Hanba smieciom typu Niesiolowski i innym , ktorzy ponizaja nasz kraj .
Jeszcze jeden szkodliwy idiota mowiacy brednie , o obronie Polski i Europy przez Ukraine przed rosyjskim imperializmem. W jaki sposob kraj biedny i zacofany gospodarczo na poziomie Rwandy, moze bronic Polske i Europe. Zreszta to nie Rosja wysuwa pod adresem Polski jakies roszczenia terytorialne tylko banderowska Ukraina rosci sobie prawo do 19 polskich ,przygranicznych powiatow. To banderowska Ukraina jest naszym zagrozeniem nie Rosja. Rosjanie "wybili ukraincom przednie zeby" w Donbasie, raczej tam nie odniosa zadnego sukcesu, za to z tym slabszym na zachodzie moga sprobowac, tak jak to zrobili w czasie II w. s.
" podkreślając przy tym – „To myśmy sprowadzili amerykańskie wojska do Polski""
No i czym się tu, k..., chwalić? Że nowych okupantów, na miejsce radzieckich, sprowadziliście?!?
To musi być jakiś antysemicki wirus.
Dobrze, że im elektrowni jądrowej nie spalił. Nie.. wróć... ten od palenia elektrowni jądrowych to ich przecież
Najwyższy czas.
Duda, Ty chwalisz się jakimś wsparciem rolnictwa? Masz na myśli zarżnięcie hodowli trzody chlewnej, gdzie inspektorzy z błogosławieństwem PiS-u wybijali świnie, nie patrząc czy zdrowe, czy nie, czy locha, czy nie? No, to rzeczywiście osiągnięcie godne podziwu. Co najmniej 30% gospodarstw mniej, zaś obecnie wieprzowinę sprowadzamy z zagranicy. Gratulacje, zdrajco.
Jak na razie małżeństwa jednopłciowe nie są w Polsce dozwolone. Podobnie można byłoby wpisać zakaz adopcji dzieci przez małżeństwo muchy i słonia.
Nikt nie zmienia konstytucji w ciągu kilku dni bez społecznej dyskusji - przykład Rosja Putina, wygląda na to, że jesteśmy państwem znacznie mniej demokratycznym.
cytat (Duda):
..."jednak przede wszystkim jestem prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej.
I dla mnie relacje polsko-amerykańskie wśród wszystkich tych relacji są najważniejsze"...
I tu mamy problem, Mr. Duda...
ZSRR Bis (znany dawniej jako Stany Zjednoczone) - po raczej pewnej przegranej Trumpa w listopadowych wyborach - stanie się głównym zarządcą nadwiślańskiego bantustanu POLIN (już dzisiaj kontroluje naszą politykę zagraniczną)...
A Pan, Mr. Duda - przejdzie do historii jako ostatnia pacynka w długich dziejach naszej niepodległości!
11 lipca będzie cisza wyborcza, więc spadło mu to z nieba. Nie będzie ani cichaczem składanych kwiatów, ani nawet listu. Chciałbym się mylić, ale wszystko na to wskazuje.
Aktualnym jest' że Poznaniak24 pisze wszystko na jedno ruskie kopyto.
Wystarczy wejść do Internetu, a tam natłok takich informacji:
"TVN to "Russia Today" w Polsce i po polsku
Czy wiecie dlaczego TVN jest obecnie jeszcze bardziej jak tuba rosyjskiej FSB? Bo już od czerwca 2016 roku 80 proc. udziałów w firmie Scripps Networks Interactive, mającej większościowe udziały w TVN, należy do Rosjan.
Ivan Rodionov, były członek zarządu Rostelecom oraz Igor Pozhitkov, były szef Międzynarodowej Federacji Producentów Fonogramów (IFPI), przejęli 80% udziałów firmy Scripps Networks Interactive."
Czy wiecie dlaczego TVN jest jak tuba FSB?
Czy wiecie dlaczego TVN jest obecnie jeszcze bardziej jak tuba rosyjskiej FSB? Bo już od czerwca tego roku 80 proc. udziałów w firmie Scripps Networks Interactive, mającej większościowe udziały w TVN, należy do Rosjan.
No i mamy "Russia Today" w Polsce i po polsku.
Nie dziwią bezpardonowe ataki na polskie władze i podżeganie do tych ataków.
Więcej: www.broadbandtvnews.com/2016/06/20/scripps-sells-up-in-russia/
Na problem zwracał też uwagę Rafał Ziemkiewicz: wpolityce.pl/media/320040-wlasciciel-tvn-u-slupem-putina-ziemkiewicz-domaga-sie-sprawdzenia-spolki-scripps-network-interactive-przez-nowe-wladze-usa"
A dlaczego w artykule nie znalazła się odpowiedź europosłanki PiS skierowanej do pani ambasador USA na którą nie trzeba było długo czekać.
"Pani ambasador nie wie Pani tego? A.Macierewicz pytany o twierdzenia raportu, że ITI powstał dzięki wojskowym służbom PRL,Macierewicz odesłał do wyjaśnień G. Żemka (taj. wsp.WSI), byłego dyr. FOZZ, przyznał on, że był agentem służb wojska PRL" – tłumaczy polityk dyplomatce.
"W raporcie napisano m.in. że wywiad wojskowy PRL »podejmował wysiłki powołania firmy telewizyjnej«. Celem powołania tego rodzaju firmy miało być ułatwienie plasowania agentury na Zachodzie" – pisze dalej Mazurek i dodaje: "Pozwany przez TVN wygrał".
Dodatkowo można tą informację uzupełnić stwierdzeniem medioznawcy dr hab. Hanna Karp. Mowa o dokumentach, w których przewija się nazwisko Jerzego Urbana i Mariusza Waltera.
W 2006 r. „Biuletyn Instytutu Pamięci Narodowej” opublikował dokumenty, z których wynikało, że Jerzy Urban w okresie stanu wojennego rekomendował szefowi MSW gen. Czesławowi Kiszczakowi postać dziennikarza TVP Mariusza Waltera. Sprawa wywołała poruszenie, dlatego że w chwili wydobycia dokumentu na światło dzienne Mariusz Walter znany był jako właściciel imperium medialnego, m.in. koncernu ITI i telewizji TVN. Uwaga opinii publicznej skoncentrowała się na kwestiach personalnych, umknął uwadze podstawowy temat tego dokumentu – główny projekt Urbana
— czytamy.
No szok!!!! Ośmielili sie sprzeciwić "narodowi wybranemu"? Albo Polacy albo pomyłka.
Mnie ciekawi co będzie 11 lipca? Czy Duda bedzie pozował na patriotę i grał tą kartą czy jak zwykle cichaczem złozy gdzies kwiaty,napisze liścik?Mam nadzieję że trzeci raz nie bedzie proszony (dwa razy odmówił) o objęcie honorowego patronatu nad obchodami Rocznicy Ludobójstwa na Wołyniu.
Czas sobie dane zaktualizować..
https://www.hollywoodreporter.com/news/european-commission-clears-discovery-deal-buy-scripps-1082184
...i co też będziesz wypisywać "androny" że 'Discovery, Inc" to 'rosyjska agentura"?
Czyżby kłamstwo niezamierzone spowodowane niewiedzą Pani Mosbacher?.
Z informacji występujących w Internecie wynika że: -powtarzam post-
"TVN I TVN24 - miss ruskiego intelektu.
Od czerwca 2016 roku 80 proc. udziałów w firmie Scripps Networks Interactive,
mającej większościowe udziały w TVN, należy do Rosjan.
TVN I TVN24 to "Russia Today" w Polsce i po polsku.
Nie dziwią bezpardonowe ataki na polskie władze i podżeganie do tych ataków."
Pani Mosbacher, absolutnie wymaga Pani szacunku jako przedstawiciel Wielkiego
Narodu, ale skąd ta niezgodna z rzeczywistością Pani wiedza?