Niedawno Rosjanie w referendum znieśli kadencyjność dla prezydenta Rosji, czyli dla Putina. Czy redaktorzy Kresów nie wiedzą o tym i powtarzają propagandę jankesów?
Aaaaa........ na elewacji polskiej szkoły we Lwowie tzw. Rada miasta PO+wiesiła PO+piersie jednego z największych krwawych rzeźników cywilnej polskiej ludności!!....
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Aaaaa.. nasi tzw. zarządzający nadwiślańskim Landem POland ani mru, mru ... jakby nic się nie stało!
Na taką zniewagę, takie małe państwo naszych odwiecznych przyjaciół - Węgrów, zrobiłoby raban na cały świat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.................
i tak należy postępować z tymi dzikusami azjatyckimi w sprawie poszukiwań pomordowany ch w ludobójczy sposób polaków przez czerń rusińską.A co robi "polski rząd"...a daje kolejne granty dla tych banderowców...
UE zachowuje się jak by była największym mocarstwem na świecie, nawet ze St.Zj. konfliktują się, ponadto prowadzą wojny wewnętrzne np. z Polską i Węgrami. To jakiś obłęd, oderwanie się od rzeczywistości. To taki "duch germański" rządzić całym światem, nic tych Niemców nie nauczyło.
Ani złotówki żydowskim szantażystom Foxmana i reszcie tej bandy zwykłych oszustów i złodziei. Finkelstein napisał jak kradną pieniądze przeznaczone rzekomo na wypłaty na tzw. "ocalałych z Holocaustu".
Nie jestem prawnikiem, ale wydaje mi się, że ten kauzyperda narusza cały szereg zasad etyki zawodowej prawników, będąc stronniczym i nadgorliwym, wysługując się przy tym interesom obcego państwa. Może jest jakaś Rada Etyki Sędziów, na wzór Rady Etyki Mediów, gdzie można zgłaszać takie przypadki?
PSL manipuluje historią i rzeczywistością i "podpina się" pod Witosa. Obecne PSL to przecież ideowo i personalnie spadkobierca stalinowskiego ZSL, gdzie działaczy PSL-owskich wymordowano i wyaresztowano, prześladowano. Dzisiejsze PSL nie ma moralnego prawa nawiązywać nie tylko do Witosa ale i do Mikołajczyka co skrzętnie ukrywają bo to obnaża ich zdradzieckie stalinowskie oblicze. Symbolem obecnego PSL jest szef ZSL Gucwa, najsłynniejszy polski myśliwy co to "z fuzji na pole ze stodoły to zawsze trafił ale z pola do stodoły to już nie". Ciekawe dlaczego nie wspominają nazwiska Malinowskiego za którego rzeczywiście ZSL razem z SD weszło w alians z Solidarnością, słynna fotografia z Wałęsą, co pozbawiło PZPR władzy.
Nie znam problemu harcerstwa ale dlaczego w III-ej RP nadal działa taka organizacja jak ZHP a znikła ZHR która w poczatkach lat 90-ych dynamicznie się rozwijała. Obecne ZHP to takie dzisiejsze PSL-ZSL
Aż 8% spadku sceptyków po odnowieniu filmików z lądowania na księżycu?
Ciekawe ile by wzrosło sceptyków gdyby anty-faszyści wydali remake filmu "Koziorożec 1". Dla korpo głównie chodzi o to aby masy oddalić od technologii i uczynić z wytwórców i gospodarzy konsumentów, a dla faszystów i innego gadziejstwa chodzi, aby ludzi zagonić pod ziemię, więc wmawianie "niższego stanu techniki niż jest", staje się równoległym trendem zaraz obok gwałtownego rozwoju techniki.
Przykładowo, parę tygodni temu po parku białostockim biegały sobie jakieś roboty o ludzkich sylwetkach, ruszające się nienaturalnie, mające problemy z równowagą, z rozłożonymi rękoma po prostym, trochę śmiesznie wygięte do tyłu, podnoszące wysoko kolana i w takich dziwnych pozycjach przebierające szybko nóżkami, dosłownie jak jakieś niedorobione roboty (np. muły z DARPA), zupełnie jakby bez czujników nacisku w podestach/stopach i z za wolną pętlą sprzężenia zwrotnego, sugerującą, że autonomiczne ośrodki nerwowe w nogach albo centralna jednostka liczy za wolno. W każdym razie widać, że z jednej strony jankeskie chłopaki ćwiczą technikę na wojnę, z drugiej strony naród miejscowy ciemny i zatrwożony podszedł do sprawy po rusku czyli położyli uszy po sobie i cicho siedzą w strachu, żeby ich wielki brat nie skarcił, że zauważyli jego zabawki. To był raczej amerykański eksperyment na miejscowej ludności, bo po moim daniu ogłoszeniu w tej sprawie na bialystokonline zaraz to ogłoszenie znikło, a na drugi dzień przypadkowo spotkany pan, przydzielony zapewne, informował mnie, że nie należy się wychylać.
Doszedłem wtedy do wniosku, że generalnie polska poczta od dekad jest spolegliwa wobec każdego bieżącego wielkiego brata, a nawet raczej nie przejmuje się świadectwami ludzi, którzy już zdążyli opisać z pamięci poprzednich alternatywnych linii czasu, jak taki konflikt między amerykańskimi i ruskimi robotami będzie ewentualnie wyglądał na przedmieściach Warszawy i większych miast (zbiór opowiadań "Idzie nowe"), albo że taka spolegliwa postawa może się wydać zachętą dla psychopatów do urządzenia tu sobie bitwy robotów. Ale po namyśle doszedłem, że to również może być jakieś przyjazne przypomnienie, aby wobec możliwego nadchodzącego konfliktu wyposażać polskie miasta w technologie cywilne w razie konieczności będące zasobami do użycia przeciw-robotycznego, głównie EMP i zakłócające pracę miedzy systemami robotów. Co prawda jeśli ta wojna będzie tylko pewnego rodzaju przedstawieniem dla świata o stronach konfliktu np. amerykańskiej i rosyjskiej, które de facto mają pozyskiwać technologię z jednego tego samego źródła, no to wtedy widzimy, że to coś co ruskie nazywają gumanoidami chwali się na swoich pokręconych filmach (np. Przyciąganie 2), czy straszy nawet, technologią egzoszkieletów z cymantyczną kontrolą płynów, na przemian z magnetyczną kontrolą nieniutonowskich płynów z ferrytem, a może i mikro-botów z żyroskopami albo pędnikami inercyjnymi, co nawiasem stanowi modyfikację względem robotów z "Idzie nowe", polegającą głównie na podwyższeniu częstotliwości komunikacji między coraz bardziej rozdrobnionymi elementami składowymi. Oczywiście przypadkiem, groźba ta się dzieje naraz z naszym oporem społecznym przeciwko 5G ze względów zdrowotnych, które to 5G przypadkowo akurat udostępnia społeczeństwu do grabienia, w razie wojny, materiały do nadajników zdolnych do emisji w dziesiątkach gigaherców, akurat do zakłócania wewnętrznej komunikacji ewentualnych takich wypasionych robotów, tuż nie ewangelionów, w ogóle z innej epoki, itd. [..] W końcu zdałem sobie sprawę, że w sumie i tak nie będzie nikomu chciało się ruszyć małym palcem i najpierw puszczą te toporne mechaniczne roboty DM na łożyskach z czasów Sławi, żeby odbębnić ich zużycie za ryczałtowe punkty technologiczne w ich dalszym ciułaniu po technologie na które nikogo nie stać. Zatem znów jesteśmy silni w przekonaniu, że STOP 5G.
Przysięga ZHP: Mam szczerą wolę całym życiem pełnić służbę Bogu i Polsce, nieść chętną pomoc bliźnim i być posłusznym Prawu Harcerskiemu.
Widzę że harcmistrza ZHP tak znajomosci z podstepnymi, fałsztwymi ukrami ogłupiły, że w majestacie prawa wierny niczym owczarek niemiecki podstępem ściaga ocalałych z rzezi wołyńskiej polskich staruszków za ... komentarze w Internecie.
Sorry, ale wiecej honoru i praworzadnosci ma Biedroń ruchany w du.. przez swoją żonę. Wyjaśniam: nic mi do tego kto z kim sypia. Biedroń jest oficjalnie gejem, ma oficjalnie żone/chłopaka, wiec zakladam, że to jakos robia, a jego czyny świadcza o tym że jest fałszywą gnidą. Poza tem ma wiecej honoru i praworzadności niż owy tfu... prokurator. To by się akurat zgadzało.
Na Ukrainie szybkie i obiektywne śledztwo - śmiechu warte. Szybkie i obiektywne to śledztwa w sprawie majdanu i Odessy. Są klasycznym przykładem demokracji zachodniej.
wypadałoby zapytać pana Młynarczyka w jaki sposób jego antenaci (dziadek i ojciec) weszli w posiadanie polskiego nazwiska...wtedy wyjaśni się nam skąd ta nienawiść tzw.prokuratora do polskości i polaków ! PiS obiecywał,że sie zajmie polskim sądownictwem...i co? Dalej dzieje sie byle co...widać to po działaniach p.Ciaputowicza,który wiernie i nie biernie ,załatwia sprawy Rusinów w Polsce.
Nic się nie znajdzie, bo podejrzewam że "pan" prokurator jest też "tęczowy" i nikt go nie będzie chciał ruszyć z obawy o oskarżenie o "nietolerancję"...
Ale nim znajdzie się ten kij...... to ten. tzw. pseudo PO+lak narobi tyle szkód tą swoją PO+prawnością lewacką, że PO+pamiętamy jego skutki tzw. ruski miesiąc!
patrzac na śmieszną figurę Ciaputowicza...odechciewa się jakich kolwiek racji związanych z historią ludobójstwa polaków na Wołyniu,Pokuciu,Podolu i Polsce Południowo-Wschodniej.To co robi tzw.polski rząd w sprawach ludobójstwa banderowców,to komizm pomieszany z głupotą i chorobą psychiczną...Włażenie do zadka i dogadzanie Rusinom,to nie tylko zdrada naszych racji...to zaprzaństwo,które cechuje maluczkich.PiS następnych wyborów już nie wygra..,na własne życzenie!
Można? Można, niech jeszcze ktoś powie że żyjemy w Polsce. Dla niepoznaki zostawili Nam jeszcze hymn i flagę, żeby głupie "polaczki" myśleli że są u siebie w Ojczyźnie.
Uważam że na określenie obecnej polityki III-ej RP (po kolei wszystkich rządów) w stosunku do Ukrainy pasuje tu opinia Józefa Piłsudskiego, który tak określił, dosyć wulgarnie, działania polityków prowadzących sprawy zagraniczne przed rokiem 1926 „Włażenie w zady wszystkim. Nie wyłączając Murzynów. I bycie w tym zadzie obsrywanym”.
W odpowiedzi powinniśmy zmniejszyć wysokość płaconych składek do UE. Nie może być tak że składki (podatki) przyjmuje się od wszystkich a rozdziela tylko tym "po uważaniu". To jest segregacja, dyskryminacja osób o innych poglądach. To tak jak by podatki płacili nie tylko biali ale też czarnoskórzy a profity otrzymywali tylko białoskórzy.
Trzeba te atomowe ustrojstwa zamykać po dobroci albo groźbą.
Rozwalenie elektrowni atomowej to może być tragedia nie tylko Armenii ale całego świata. Po takim czymś Azerbejdżan straciłby twarz. Może jakiś naukalny tłuk naopowiadał ichniemu prezydentowi o tym jak to od wieków żyją w dość wysokim promieniowaniu i że nic im od tego nie nie będzie, ale zapomniał wspomnieć o śmiertelnym plutonie i cezie z rozwalonych reaktorów. Takie rzeczy nie przechodzą bezkarnie.
Skądinąd japońskie TEPCO to podobno w ogóle przestało publikować dane nt. wydostawania się w/w pierwiastków z rozwalonej elektrowni w Fukuszimie, aby nie wzbudzać światowego niepokoju, ale krążą pogłoski, że mają zamiar przenosić stolicę. To jest taka skala zagrożenia, a wy mówicie, że jakiś azerski prezio chciałby zbombardować tak sobie a muzom elektrownią atomową? Tego typa należy zdjąć z tego stołka albo boleśnie ukarać prewencyjnie w ogóle za takie teksty.
A gdzie rząd? A zapomniałem przyjmuje ukrainskich oficjeli gdzie mówiono że historia nie może dzielić bratnich narodów Aaa i jeszcze kiedy będzie odnowiona w Polsce mogiła banderowców.
Twoja była merytoryczna? Konfabulujesz, oni nie mordowali opozycji w jakiejkolwiek formie tylko karali kolaborantów państwa okupującego czyli ZSRR... Więc kara nie sięgała inaczej myślących tylko tych co zdradzili, i to zdradzali tak że ich donosy i akcje powodowały ciężkie represje lub śmierć na innych Polakach.
Swoją drogą cały aparat "państwowy" III Rzeszy lub ZSRR na ziemiach Polski w latach 1939 - 1989 zasługiwał na jedno...
Nic dziwnego - "partia wojny" Poroszenki w dniu weścia w życie rozejmu manifestowała pod siedzibą Prezydenta przeciwko zawieszeniu ognia! Oskarżyli Zełenskiego o zamach stanu.
ПРЯМИЙ ЕФІР. Майдан Незалежності. Акція протесту ЄС проти політики Зеленського щодо Донбасу / НАШ:
https://www.youtube.com/watch?v=wrJAk7ctBhg
Instytut Gallupa pewnie twierdzi, że Nawalny cieszy się większą popularnością niż Putin. Jeżeli Putin sfałszował amerykańskie wybory prezydenckie, to czemu nie miałby podrobić rosyjskich, gdzie dostał oficjalnie prawie 65%? Chyba najlepszy wynik po Zełenskim. Ciekaw jestem komu Instytut Gallupa daje większą popularność w Rosji? Kresom radziłbym sprzedaż koszulek z wizerunkiem Putina - w Rosji idą jak świeże bułeczki - u nas też pewnie biłyby inne popularnością na głowę.
Taras Barshchovsky tak bardzo starał się zostać sztucznym bankrutem, że teraz trudno będzie mu zaufać: https://pinkosz.dorzeczy.pl/kraj/139415/ma-cwierc-miliarda-euro-dlugu-na-ukrainie-a-polski-bank-daje-mu-kredyt.html
To nie są milicje w samozwańczych republikach, lecz powstańcy donbascy. Nie od nich zależy, czy będzie strzelanina, lecz od najemników i nazistów z Prawego Sektora, Azowa i innych terrorystów, którzy terroryzują Donbas.
http://bezprzesady.com/aktualnosci/27149
MUZUŁMANIE W EUROPIE Historia podbojów chrześcijańskich narodów, przez muzułmanów.
Historia podbojów chrześcijańskich narodów, przez muzułmanów – w „telegraficznym” skrócie.
Jedyną sztuką w jakiej synowie Allacha byli najlepsi, jest sztuka najeżdżania, zdobywania, podbijania.
W starożytności plemion arabskich nikt nie zwyciężył – ani Cyrus Wielki – Persowie, ani Aleksander Wielki – Macedończycy, ani Juliusz Cezar – Rzymianie, ani… Napoleon.
W 635 roku – 3 lata po śmierci Mahometa, oddziały Półksiężyca najechały chrześcijańską Syrię i chrześcijańską Palestynę.
W 638 roku – synowie Allacha najechali i zajęli Jerozolimę i zniszczyli Grób Pański.
Niedawno Rosjanie w referendum znieśli kadencyjność dla prezydenta Rosji, czyli dla Putina. Czy redaktorzy Kresów nie wiedzą o tym i powtarzają propagandę jankesów?
Cytat ".....takie małe państwo......– Węgrów, zrobiłoby raban na cały świat!"
zrobiły to ORBAN bo ten chłop ma jaja !!!!!!!!!
Węgrzy mają jaja, a Polską rządzą banderowcy i ich potomkowie.
Aaaaa........ na elewacji polskiej szkoły we Lwowie tzw. Rada miasta PO+wiesiła PO+piersie jednego z największych krwawych rzeźników cywilnej polskiej ludności!!....
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Aaaaa.. nasi tzw. zarządzający nadwiślańskim Landem POland ani mru, mru ... jakby nic się nie stało!
Na taką zniewagę, takie małe państwo naszych odwiecznych przyjaciół - Węgrów, zrobiłoby raban na cały świat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.................
i tak należy postępować z tymi dzikusami azjatyckimi w sprawie poszukiwań pomordowany ch w ludobójczy sposób polaków przez czerń rusińską.A co robi "polski rząd"...a daje kolejne granty dla tych banderowców...
Za trollowanie powinna być kara śmierci, zważaj na słowa zdegenerowany najemniku za obce pieniądze
O kurczę,
Nie wiedziałem, że Trump wstąpił do klubu Samoobrony.
Stylowy krawat ;)
UE zachowuje się jak by była największym mocarstwem na świecie, nawet ze St.Zj. konfliktują się, ponadto prowadzą wojny wewnętrzne np. z Polską i Węgrami. To jakiś obłęd, oderwanie się od rzeczywistości. To taki "duch germański" rządzić całym światem, nic tych Niemców nie nauczyło.
Tak zarobią, "skubiąc" w ramach 'JUST 447" polskich frajerów przy pomocy PiSowskiego lokajstwa...
Jakoś się o nich nie martwię, jeszcze na tym zarobią.
Centrum Jurija Lewady - stworzyl Soros, Wikipedia
ruska propaganda
Ktoś jeszcze wierzy w te bajki o śmiercionośnym koronawirusie?
Ani złotówki żydowskim szantażystom Foxmana i reszcie tej bandy zwykłych oszustów i złodziei. Finkelstein napisał jak kradną pieniądze przeznaczone rzekomo na wypłaty na tzw. "ocalałych z Holocaustu".
Nie jestem prawnikiem, ale wydaje mi się, że ten kauzyperda narusza cały szereg zasad etyki zawodowej prawników, będąc stronniczym i nadgorliwym, wysługując się przy tym interesom obcego państwa. Może jest jakaś Rada Etyki Sędziów, na wzór Rady Etyki Mediów, gdzie można zgłaszać takie przypadki?
PSL manipuluje historią i rzeczywistością i "podpina się" pod Witosa. Obecne PSL to przecież ideowo i personalnie spadkobierca stalinowskiego ZSL, gdzie działaczy PSL-owskich wymordowano i wyaresztowano, prześladowano. Dzisiejsze PSL nie ma moralnego prawa nawiązywać nie tylko do Witosa ale i do Mikołajczyka co skrzętnie ukrywają bo to obnaża ich zdradzieckie stalinowskie oblicze. Symbolem obecnego PSL jest szef ZSL Gucwa, najsłynniejszy polski myśliwy co to "z fuzji na pole ze stodoły to zawsze trafił ale z pola do stodoły to już nie". Ciekawe dlaczego nie wspominają nazwiska Malinowskiego za którego rzeczywiście ZSL razem z SD weszło w alians z Solidarnością, słynna fotografia z Wałęsą, co pozbawiło PZPR władzy.
Nie znam problemu harcerstwa ale dlaczego w III-ej RP nadal działa taka organizacja jak ZHP a znikła ZHR która w poczatkach lat 90-ych dynamicznie się rozwijała. Obecne ZHP to takie dzisiejsze PSL-ZSL
Niech się pan prorok nie martwi "dłużej klasztora niż przeora", nic nie będzie zapomniane.
Aż 8% spadku sceptyków po odnowieniu filmików z lądowania na księżycu?
Ciekawe ile by wzrosło sceptyków gdyby anty-faszyści wydali remake filmu "Koziorożec 1". Dla korpo głównie chodzi o to aby masy oddalić od technologii i uczynić z wytwórców i gospodarzy konsumentów, a dla faszystów i innego gadziejstwa chodzi, aby ludzi zagonić pod ziemię, więc wmawianie "niższego stanu techniki niż jest", staje się równoległym trendem zaraz obok gwałtownego rozwoju techniki.
Przykładowo, parę tygodni temu po parku białostockim biegały sobie jakieś roboty o ludzkich sylwetkach, ruszające się nienaturalnie, mające problemy z równowagą, z rozłożonymi rękoma po prostym, trochę śmiesznie wygięte do tyłu, podnoszące wysoko kolana i w takich dziwnych pozycjach przebierające szybko nóżkami, dosłownie jak jakieś niedorobione roboty (np. muły z DARPA), zupełnie jakby bez czujników nacisku w podestach/stopach i z za wolną pętlą sprzężenia zwrotnego, sugerującą, że autonomiczne ośrodki nerwowe w nogach albo centralna jednostka liczy za wolno. W każdym razie widać, że z jednej strony jankeskie chłopaki ćwiczą technikę na wojnę, z drugiej strony naród miejscowy ciemny i zatrwożony podszedł do sprawy po rusku czyli położyli uszy po sobie i cicho siedzą w strachu, żeby ich wielki brat nie skarcił, że zauważyli jego zabawki. To był raczej amerykański eksperyment na miejscowej ludności, bo po moim daniu ogłoszeniu w tej sprawie na bialystokonline zaraz to ogłoszenie znikło, a na drugi dzień przypadkowo spotkany pan, przydzielony zapewne, informował mnie, że nie należy się wychylać.
Doszedłem wtedy do wniosku, że generalnie polska poczta od dekad jest spolegliwa wobec każdego bieżącego wielkiego brata, a nawet raczej nie przejmuje się świadectwami ludzi, którzy już zdążyli opisać z pamięci poprzednich alternatywnych linii czasu, jak taki konflikt między amerykańskimi i ruskimi robotami będzie ewentualnie wyglądał na przedmieściach Warszawy i większych miast (zbiór opowiadań "Idzie nowe"), albo że taka spolegliwa postawa może się wydać zachętą dla psychopatów do urządzenia tu sobie bitwy robotów. Ale po namyśle doszedłem, że to również może być jakieś przyjazne przypomnienie, aby wobec możliwego nadchodzącego konfliktu wyposażać polskie miasta w technologie cywilne w razie konieczności będące zasobami do użycia przeciw-robotycznego, głównie EMP i zakłócające pracę miedzy systemami robotów. Co prawda jeśli ta wojna będzie tylko pewnego rodzaju przedstawieniem dla świata o stronach konfliktu np. amerykańskiej i rosyjskiej, które de facto mają pozyskiwać technologię z jednego tego samego źródła, no to wtedy widzimy, że to coś co ruskie nazywają gumanoidami chwali się na swoich pokręconych filmach (np. Przyciąganie 2), czy straszy nawet, technologią egzoszkieletów z cymantyczną kontrolą płynów, na przemian z magnetyczną kontrolą nieniutonowskich płynów z ferrytem, a może i mikro-botów z żyroskopami albo pędnikami inercyjnymi, co nawiasem stanowi modyfikację względem robotów z "Idzie nowe", polegającą głównie na podwyższeniu częstotliwości komunikacji między coraz bardziej rozdrobnionymi elementami składowymi. Oczywiście przypadkiem, groźba ta się dzieje naraz z naszym oporem społecznym przeciwko 5G ze względów zdrowotnych, które to 5G przypadkowo akurat udostępnia społeczeństwu do grabienia, w razie wojny, materiały do nadajników zdolnych do emisji w dziesiątkach gigaherców, akurat do zakłócania wewnętrznej komunikacji ewentualnych takich wypasionych robotów, tuż nie ewangelionów, w ogóle z innej epoki, itd. [..] W końcu zdałem sobie sprawę, że w sumie i tak nie będzie nikomu chciało się ruszyć małym palcem i najpierw puszczą te toporne mechaniczne roboty DM na łożyskach z czasów Sławi, żeby odbębnić ich zużycie za ryczałtowe punkty technologiczne w ich dalszym ciułaniu po technologie na które nikogo nie stać. Zatem znów jesteśmy silni w przekonaniu, że STOP 5G.
Przysięga ZHP: Mam szczerą wolę całym życiem pełnić służbę Bogu i Polsce, nieść chętną pomoc bliźnim i być posłusznym Prawu Harcerskiemu.
Widzę że harcmistrza ZHP tak znajomosci z podstepnymi, fałsztwymi ukrami ogłupiły, że w majestacie prawa wierny niczym owczarek niemiecki podstępem ściaga ocalałych z rzezi wołyńskiej polskich staruszków za ... komentarze w Internecie.
Sorry, ale wiecej honoru i praworzadnosci ma Biedroń ruchany w du.. przez swoją żonę. Wyjaśniam: nic mi do tego kto z kim sypia. Biedroń jest oficjalnie gejem, ma oficjalnie żone/chłopaka, wiec zakladam, że to jakos robia, a jego czyny świadcza o tym że jest fałszywą gnidą. Poza tem ma wiecej honoru i praworzadności niż owy tfu... prokurator. To by się akurat zgadzało.
Na Ukrainie szybkie i obiektywne śledztwo - śmiechu warte. Szybkie i obiektywne to śledztwa w sprawie majdanu i Odessy. Są klasycznym przykładem demokracji zachodniej.
wypadałoby zapytać pana Młynarczyka w jaki sposób jego antenaci (dziadek i ojciec) weszli w posiadanie polskiego nazwiska...wtedy wyjaśni się nam skąd ta nienawiść tzw.prokuratora do polskości i polaków ! PiS obiecywał,że sie zajmie polskim sądownictwem...i co? Dalej dzieje sie byle co...widać to po działaniach p.Ciaputowicza,który wiernie i nie biernie ,załatwia sprawy Rusinów w Polsce.
Nic się nie znajdzie, bo podejrzewam że "pan" prokurator jest też "tęczowy" i nikt go nie będzie chciał ruszyć z obawy o oskarżenie o "nietolerancję"...
Fajnego ma podwładnego Ziobro...
Ale nim znajdzie się ten kij...... to ten. tzw. pseudo PO+lak narobi tyle szkód tą swoją PO+prawnością lewacką, że PO+pamiętamy jego skutki tzw. ruski miesiąc!
Znajdzie się kij...
Daj psu palec, a rękę odgryzie - to polskie przysłowie pasuje jak ulał do zaistniałych okoliczności.
Opadł kurz wyborczy więc Trzaskowski pokazuje swoje prawdziwe oblicze.
patrzac na śmieszną figurę Ciaputowicza...odechciewa się jakich kolwiek racji związanych z historią ludobójstwa polaków na Wołyniu,Pokuciu,Podolu i Polsce Południowo-Wschodniej.To co robi tzw.polski rząd w sprawach ludobójstwa banderowców,to komizm pomieszany z głupotą i chorobą psychiczną...Włażenie do zadka i dogadzanie Rusinom,to nie tylko zdrada naszych racji...to zaprzaństwo,które cechuje maluczkich.PiS następnych wyborów już nie wygra..,na własne życzenie!
Można? Można, niech jeszcze ktoś powie że żyjemy w Polsce. Dla niepoznaki zostawili Nam jeszcze hymn i flagę, żeby głupie "polaczki" myśleli że są u siebie w Ojczyźnie.
Ta "pandemia" spadła temu "rządowi" z nieba.
Uważam że na określenie obecnej polityki III-ej RP (po kolei wszystkich rządów) w stosunku do Ukrainy pasuje tu opinia Józefa Piłsudskiego, który tak określił, dosyć wulgarnie, działania polityków prowadzących sprawy zagraniczne przed rokiem 1926 „Włażenie w zady wszystkim. Nie wyłączając Murzynów. I bycie w tym zadzie obsrywanym”.
W odpowiedzi powinniśmy zmniejszyć wysokość płaconych składek do UE. Nie może być tak że składki (podatki) przyjmuje się od wszystkich a rozdziela tylko tym "po uważaniu". To jest segregacja, dyskryminacja osób o innych poglądach. To tak jak by podatki płacili nie tylko biali ale też czarnoskórzy a profity otrzymywali tylko białoskórzy.
Trzeba te atomowe ustrojstwa zamykać po dobroci albo groźbą.
Rozwalenie elektrowni atomowej to może być tragedia nie tylko Armenii ale całego świata. Po takim czymś Azerbejdżan straciłby twarz. Może jakiś naukalny tłuk naopowiadał ichniemu prezydentowi o tym jak to od wieków żyją w dość wysokim promieniowaniu i że nic im od tego nie nie będzie, ale zapomniał wspomnieć o śmiertelnym plutonie i cezie z rozwalonych reaktorów. Takie rzeczy nie przechodzą bezkarnie.
Skądinąd japońskie TEPCO to podobno w ogóle przestało publikować dane nt. wydostawania się w/w pierwiastków z rozwalonej elektrowni w Fukuszimie, aby nie wzbudzać światowego niepokoju, ale krążą pogłoski, że mają zamiar przenosić stolicę. To jest taka skala zagrożenia, a wy mówicie, że jakiś azerski prezio chciałby zbombardować tak sobie a muzom elektrownią atomową? Tego typa należy zdjąć z tego stołka albo boleśnie ukarać prewencyjnie w ogóle za takie teksty.
A gdzie rząd? A zapomniałem przyjmuje ukrainskich oficjeli gdzie mówiono że historia nie może dzielić bratnich narodów Aaa i jeszcze kiedy będzie odnowiona w Polsce mogiła banderowców.
Przypominam że nie pije się mleka byków... tym bardziej w teksańskim upale... delikatnie mówiąc zaburza to osąd :)
Twoja była merytoryczna? Konfabulujesz, oni nie mordowali opozycji w jakiejkolwiek formie tylko karali kolaborantów państwa okupującego czyli ZSRR... Więc kara nie sięgała inaczej myślących tylko tych co zdradzili, i to zdradzali tak że ich donosy i akcje powodowały ciężkie represje lub śmierć na innych Polakach.
Swoją drogą cały aparat "państwowy" III Rzeszy lub ZSRR na ziemiach Polski w latach 1939 - 1989 zasługiwał na jedno...
Nic dziwnego - "partia wojny" Poroszenki w dniu weścia w życie rozejmu manifestowała pod siedzibą Prezydenta przeciwko zawieszeniu ognia! Oskarżyli Zełenskiego o zamach stanu.
ПРЯМИЙ ЕФІР. Майдан Незалежності. Акція протесту ЄС проти політики Зеленського щодо Донбасу / НАШ:
https://www.youtube.com/watch?v=wrJAk7ctBhg
Instytut Gallupa pewnie twierdzi, że Nawalny cieszy się większą popularnością niż Putin. Jeżeli Putin sfałszował amerykańskie wybory prezydenckie, to czemu nie miałby podrobić rosyjskich, gdzie dostał oficjalnie prawie 65%? Chyba najlepszy wynik po Zełenskim. Ciekaw jestem komu Instytut Gallupa daje większą popularność w Rosji? Kresom radziłbym sprzedaż koszulek z wizerunkiem Putina - w Rosji idą jak świeże bułeczki - u nas też pewnie biłyby inne popularnością na głowę.
Warto by przy tym dodać że to już DWUDZIESTE DZIEWIĄTE (29) porozumienie o "wstrzymaniu walk" na Donbasie...
Taaaa "grozi" mu albo bardzo niski wyrok podobny jak dla tych braci od agencji towarzyskiej.
A my chcemy zwrotu Cesarstwa Bizantyjskiego hahaha
Taras Barshchovsky tak bardzo starał się zostać sztucznym bankrutem, że teraz trudno będzie mu zaufać: https://pinkosz.dorzeczy.pl/kraj/139415/ma-cwierc-miliarda-euro-dlugu-na-ukrainie-a-polski-bank-daje-mu-kredyt.html
To nie są milicje w samozwańczych republikach, lecz powstańcy donbascy. Nie od nich zależy, czy będzie strzelanina, lecz od najemników i nazistów z Prawego Sektora, Azowa i innych terrorystów, którzy terroryzują Donbas.
Masoneria kontratakuje.
Nabroili tymi majdanami, teraz maja 2 nowe republiki, plus stracili Krym, piekny Krym. Oplacalo sie?
Niech Morawiecki sie zajmie uczczeniem pomordowanymi Polakami i Rosjanami przez tych niezlomnych.
Gratuluję bardzo merytorycznej wypowiedzi. Propagandowe pralki mózgów wciąż piorą.
No, jesli wygra spiacy Joe, konsekwencje dla Ameryki beda niewyobrazalne.
http://bezprzesady.com/aktualnosci/27149
MUZUŁMANIE W EUROPIE Historia podbojów chrześcijańskich narodów, przez muzułmanów.
Historia podbojów chrześcijańskich narodów, przez muzułmanów – w „telegraficznym” skrócie.
Jedyną sztuką w jakiej synowie Allacha byli najlepsi, jest sztuka najeżdżania, zdobywania, podbijania.
W starożytności plemion arabskich nikt nie zwyciężył – ani Cyrus Wielki – Persowie, ani Aleksander Wielki – Macedończycy, ani Juliusz Cezar – Rzymianie, ani… Napoleon.
W 635 roku – 3 lata po śmierci Mahometa, oddziały Półksiężyca najechały chrześcijańską Syrię i chrześcijańską Palestynę.
W 638 roku – synowie Allacha najechali i zajęli Jerozolimę i zniszczyli Grób Pański.