On nie chce drugiej Ukrainy, dobre sobie, niech sie lepiej nie wtraca w sprawy Slowian i pilnuje kryzysu w swoim panstwie. Bialorus sama jako suweren da sobie rade.
Władze Polski winne sprowadzać więcej naszych rodaków,którzy cudem przetrwali na nieludzkiej ziemi...Moja Ciotka z częścią rodziny wróciła w 1948 r.Właśnie z Kazachstanu.Opowiadała co dzicz bolszewicka im zafundowała,kiedy wysiedlono ich z okolic Baranowicze..
W 1920 Najświętrza Panienka w Bitwie Warszawskiej pokonać bezbożnych bolszewików teraz też daje znaki i pomaga pozbyć się z Warszawy tych bezbożnych antykościelnych, antypatriotycznych władz, tak prezydenta Trzaskowskiego jak i radnych. Czy Warszawiacy zdobędą się na wysiłek i z tej pomocy skorzystają? Mogą przecież w referendum odwołać tą władzę.
A kto będzie reprezentował na tych "uroczystościach" stronę polską? Terlecki.Gosiewska,Piekło,a może ambasador RP na ukrainie,?Żenada,oczywiscie w mediach typu TVPiS czy TVN cisza,mogą urazić ukraińską "wrażliwość"?
Pomniki na Ukrainie powinni postawic dla Walesy i dla Gorbaczowa, gdyz dzieki tym ludziom powstala niepodlegla Ukraina. Polska "Solidarnosc" zapoczatkowala zmiany w Europie Wschodniej, dzieki czemu wiele panstw tego regionu moglo odzyskac niepodleglosc, wyzwolic sie spod dominacji Sowieckiej. Gorbaczow , stojacy na czele ZSRR, w tym czasie, pozwolil na samostanowienie podleglych ZSRR narodow. UPA - OUN oraz zdziczale hordy ukrainskiego chlopstwa mordujace w bestialski sposob Zydow, Polakow i Ukraincow nie zblizyly Ukrainy do niepodleglosci nawet o milimetr. Ci zwyrodnialcy mordowali w okrutny sposob bezbronnych ludzi tylko po to by ich obrabowac, wzbogacic sie kosztem innych, byli to po prostu bandyci.
Szownistyczne gnidy wyrzucają Palestyńczyków z domów podczas kilku godzin, niszcząc je buldożerami, czy ostrzeliwując... te 3 lata na wyprowadzkę dla żydowskich szownistycznych złodzieji to jednak pewien przełom w izraelskim prawie. Ciekawe, czy władze to podtrzymają.
Nie wiem jak innym, ale mi się nie chciało czytać nawet tego wyciągu "flaków z olejem" dokonanego przez pch24 czy kresy.pl... a co dopiero całe 27 stron??? Mogło by to równie dobrze być 2 tysiące stron. W/G mnie takie nudziarskie i bełkotliwe dywagacje tylko umacniają rewolucję lewacką i dalszy rozpad rodziny i społeczeństwa, a za tym i narodu. Wprawdzie nie odszedłem od chrześcijaństwa ze względu na zły przykład hierarchów, ale przyznam że lżej mi to znosić kiedy nie jestem związany religią. Tylko szkoda mi tych wszystkich którzy bez religiności i wiary nie potrafią być Polakami, a za tym szkoda mi Polski i Narodu, które chyba już bezpowrotnie znikają...
Niemiecka prowokacja!!!.
Przed mianowaniem ambasadora w danym kraju,
chyba w każdym przypadku należy otrzymać wstępną
zgodę kraju docelowego, Niemcy dążą do konfliktu
dyplomatycznego z Polską, o to im dokładnie chodzi?
Łukaszenka gada bzdury, Białoruś już oddał Rosji za cenę władzy.
Tylko Białorusinów żal, oni zapłacą cenę w ruskim mirze.
Łukaszenka i jego pretorianie sami się wyżywią.
Nastąpi czas na wnioski u braci Białorusinów, szkoda tego Narodu.
Proporcje zatrzymanych wskazują jak dużo było dziennikarzy (w miejsce manifestantów). Być może doczekamy się, że manifestacje na Białorusi będą składały się wyłącznie z zachodnich dziennikarzy.
Rosja wprowadzi swoje siły przymusu bezpośredniego na Białoruś?
W sumie może nastąpić powtórka z operacji krymskiej.
Było by to na rękę Putinowi, uzyskałby poważne punkty przed wyborami!
Bezpośrednio przed wyborami w Rosji sytuacja na Białorusi wyjaśni się.
No to teraz Amerykanie w odpowiedzi sprokurują "bliskie spotkanie"
gdzie w celu uzyskania równowagi dopieprzą Rosjanom?
Oczywiście z zapewnioną przewagą na tym poletku konfrontacji.
Oby tak było i tym się skończyło.
Białoruś jest suwerennym państwem, w którym państwa natowskie usiłują wzbudzić kolorową rewolucję. Stoltentberg żąda od Rosjan tego, co natowcy sami powinni zrobić.
PiS obiecywał że nie będzie tak jak z "uchodźcami" na Zachodzie, a tymczasem każdy "żul" który przyjeżdża do nas zza wschodniej granicy dostaje wszystko, wystarczy tylko że powie że był "represjonowany", albo ze "nienawidzi ruskich"...
Jak celnicy Ukraińscy nie przepuszczali polskich transportów z darami świątecznymi na Ukrainę dla polskich dzieci to administracja rządowa, politycy i media solidarnie to haniebne postępowanie przemilczały i nic nie zrobiły a tu taki raban. Wstyd i hańba
Oszczędności często drogo kosztują ale nie polityków. W budowanych przed wojną falklandzką okrętach dla oszczędności nadbudówki były z stopów aluminium i paliły się ładnie wraz z zawartością.
Samo zagrożenie obecnością czołgów powoduje dużo ostrożniejsze poruszanie się napastnika.
Obecne władze i opozycja zachowują się nieodpowiedzialnie i niepoważnie. Po pierwsze Białoruś jest państwem suwerennym i te obecne zamieszki są ich wewnętrzną sprawą, ingerencja w ich rozgrywki są niedopuszczalne, tak jak niedopuszczalna jest ingerencja innych państw w nasze sprawy. Po drugie jak Polacy będący pod okupacją sowiecką w okresie PRL walczyli o wolność i niepodległość to żadne państwo tzw. wolnego świata nie fundowało naszym studentom studia za darmo. To są pieniądze publiczne i w pierwszym rzędzie to należy finansowo ulżyć naszym studentom a nie ukraińskim czy białoruskim.
W Polsce Polacy umierają, gdyż służba zdrowia udaje, że pracuje, a my będziemy wydawać pieniądze wywrotowcom białoruskim, którzy doskonale wiedzą, że wybory przegrali - to jest wzór na zachodnią "demokrację". Oczywiście, jeżeli jest się opozycjonistą w stosunku do Putina, to nawet samolot i najlepszy szpital w Berlinie zafundują, ale przeciętny Polak, to nie Nawalny, więc może umierać w kraju.
Milcząca większość Polaków wybrała.
Koalicja wszystkich ad hoc przeciwników PIS w dupę dostała.
Wrzask i lament pro niemieckich sług: ” złamano konstytucję i prawo.”
Wyjedźcie z Polski tam gdzie jest „Recht und Ordnung für Polen”.
Milcząca większość Polaków wybrała.
Koalicja wszystkich ad hoc przeciwników PIS w dupę dostała.
Wrzask i lament pro niemieckich sług: " złamano konstytucję i prawo."
Wyjedźcie z Polski tam gdzie jest "Recht und Ordnung für Polen".
a Bronek mówił,że nasi mogą latać na wrotach od stodoły...i tu żadna DARPA nie dałaby rady...do tego należałoby dodać jeszcze ościeżnicę..i mamy wówczas pełna autonomię stodoły....nieprawdaż? Ale Bronek -gajowy o tym jeszcze nie śnił!
Wg rozumowania gliwickich sędziów, komunizm to ludzie, a nie ideologia. Niech gmina doda słowa ideologia przez skrótem LGBT i sędziowie nie będą się mogli czepiać ich uchwał.
Niebiańska sotnia to są ofiary organizatorów Majdanu, którzy sfinansowali snajperów, strzelających manifestantom w plecy, z budynków opanowanych przez majdanowców.
Ukraina uzyskała bez żadnego wysiłku niepodległość w 1991 r. jak rozpadł się ZSRR wskutek działalności naszej Solidarności. A te ich kolorowe rewolucje to po prostu wewnętrzna walka o władzę, my w to nie powinnismy się mieszać. Przykro tylko że nasze władze pozwalają obecnej banderowskiej Ukrainie na dyskryminację i poniżanie naszych rodaków tam mieszkających przez spadkobierców ideowych Banderowców a wręcz te haniebne ich poczynania wspierają.
...no nie....! niebiańsko się robi na duszy jak widzi się i słucha durniów ,którzy klepią politykę cywilizacji turańskiej i to w Polsce...Komu już na amen odbiło?Komu?..przecież jacyś "ministrowie" wydali decyzję na tę tablicę...Kto to?..."nikt to nema w doma"...A zapytam...a kiedy pomnik Suchewycza i Bandery ?...Czy te jełopy już szykują kolejną "przyjaźń" z mitomanami od "niebiańskiej " sotni? Szczególne przyjaźnie w kontekście ludobójstwa na na Kresach.Wołyń,Podole,Pokucie czy Polska Południowo-Wschodnia...Kto rządzi w tym kraju?...Kto? Banda polskojęzycznych....!!!
„rosyjska szczepionka nie przeszła trzeciej fazy badań,
która z reguły trwa kilka miesięcy i obejmuje dużą populację."
Ruskie znaleźli rozwiązanie: Szczepionka będzie testowana na Białorusinach
Batko oczywiście zgodził się, w zamian dostanie pewną ilość dawek.
Ale już zarejestrowali szczepionkę, zaczną sprzedaż bez kompletu badań?
Bardzo mnie to dziwi, przecież w Polsce była premierem osoba której dziadek służył u Hitlera w Werhmachcie i twierdził że "polskość to nienormalność". Takie twierdzenie pewno wynikało z tego że ten dziadek tych "nienormalnych Polaków" pilnował w obozie koncentracyjnym Stutthof, żeby nie wydostali się na wolność
Apeluj se chlopie ile chcesz, to teraz modne. A wynika to z twojej zazdrosci, ze Bialorus jest suwerenem, i ponoc lepiej tam zyja niz w Polsce Kaczynskiego.
Apelujcie o zaangażowanie na Ukrainie i Litwie, bo tam Polacy są prześladowani. UE powinna interweniować ws. wyborów prezydenckich w Polsce, podczas których złamano konstytucję i prawo.
Wzrasta liczba zakażeń, bo wzrasta liczba testów. Średnio 2,5% testów daje wynik dodatni. A tak narazie chodzi o to:
https://gloria.tv/post/fLSkauyui1Co1TsxESbcYyWb1
Polska nie wpuszcza tych,którzy maja coś za tzw.kołnierzem...złe i kłamliwe opinie na temat obecnej sytuacji w Polsce...no i biografia tegoż pana...Niemcy powinni lepiej przeglądać propozycje na dyplomatów w kontekście "pracy" w Polsce.
Szkoda, że żadne media w Polsce nie podają ilu demonstrantów było wg władz milicyjnych. Takie informacje podawane są na całym świecie. Audiatur et altera pars - ta zasada w "polskiej demokracji" chyba nie obowiązuje.
Wspaniały przykład jak USA traktuję podległe im państwa (również Polskę).
Ciekawe czy przeżyje dwa lata?
Brawo Bełżec !!!
On nie chce drugiej Ukrainy, dobre sobie, niech sie lepiej nie wtraca w sprawy Slowian i pilnuje kryzysu w swoim panstwie. Bialorus sama jako suweren da sobie rade.
Władze Polski winne sprowadzać więcej naszych rodaków,którzy cudem przetrwali na nieludzkiej ziemi...Moja Ciotka z częścią rodziny wróciła w 1948 r.Właśnie z Kazachstanu.Opowiadała co dzicz bolszewicka im zafundowała,kiedy wysiedlono ich z okolic Baranowicze..
No to wielkie uznanie dla obecnych władz, obiecywali i powoli spełniają obietnice. Wyrażam wielki szacunek.
Jak zwiększają liczbę testów, to jest więcej wykrytych zarażeń, ale nie ma więcej zachorowań.
W 1920 Najświętrza Panienka w Bitwie Warszawskiej pokonać bezbożnych bolszewików teraz też daje znaki i pomaga pozbyć się z Warszawy tych bezbożnych antykościelnych, antypatriotycznych władz, tak prezydenta Trzaskowskiego jak i radnych. Czy Warszawiacy zdobędą się na wysiłek i z tej pomocy skorzystają? Mogą przecież w referendum odwołać tą władzę.
A kto będzie reprezentował na tych "uroczystościach" stronę polską? Terlecki.Gosiewska,Piekło,a może ambasador RP na ukrainie,?Żenada,oczywiscie w mediach typu TVPiS czy TVN cisza,mogą urazić ukraińską "wrażliwość"?
Pomniki na Ukrainie powinni postawic dla Walesy i dla Gorbaczowa, gdyz dzieki tym ludziom powstala niepodlegla Ukraina. Polska "Solidarnosc" zapoczatkowala zmiany w Europie Wschodniej, dzieki czemu wiele panstw tego regionu moglo odzyskac niepodleglosc, wyzwolic sie spod dominacji Sowieckiej. Gorbaczow , stojacy na czele ZSRR, w tym czasie, pozwolil na samostanowienie podleglych ZSRR narodow. UPA - OUN oraz zdziczale hordy ukrainskiego chlopstwa mordujace w bestialski sposob Zydow, Polakow i Ukraincow nie zblizyly Ukrainy do niepodleglosci nawet o milimetr. Ci zwyrodnialcy mordowali w okrutny sposob bezbronnych ludzi tylko po to by ich obrabowac, wzbogacic sie kosztem innych, byli to po prostu bandyci.
No no - pani co to się dorobiła i wylansowała na intratnych kontraktach małżeńskich znowu sztorcuje agenciurę z POPiS.
Durna agentura POPiS - działając na szkodę Polski, nawet nie pojmuje w swej durnocie, że i na swoją własną.
Szownistyczne gnidy wyrzucają Palestyńczyków z domów podczas kilku godzin, niszcząc je buldożerami, czy ostrzeliwując... te 3 lata na wyprowadzkę dla żydowskich szownistycznych złodzieji to jednak pewien przełom w izraelskim prawie. Ciekawe, czy władze to podtrzymają.
Nie wiem jak innym, ale mi się nie chciało czytać nawet tego wyciągu "flaków z olejem" dokonanego przez pch24 czy kresy.pl... a co dopiero całe 27 stron??? Mogło by to równie dobrze być 2 tysiące stron. W/G mnie takie nudziarskie i bełkotliwe dywagacje tylko umacniają rewolucję lewacką i dalszy rozpad rodziny i społeczeństwa, a za tym i narodu. Wprawdzie nie odszedłem od chrześcijaństwa ze względu na zły przykład hierarchów, ale przyznam że lżej mi to znosić kiedy nie jestem związany religią. Tylko szkoda mi tych wszystkich którzy bez religiności i wiary nie potrafią być Polakami, a za tym szkoda mi Polski i Narodu, które chyba już bezpowrotnie znikają...
Oto skutek chodowania szowinistycznego bydła na Ukradlinie. Jak i tolerowania UPAdlińców przez Polskie władze okupacyjne POPiS
Niemiecka prowokacja!!!.
Przed mianowaniem ambasadora w danym kraju,
chyba w każdym przypadku należy otrzymać wstępną
zgodę kraju docelowego, Niemcy dążą do konfliktu
dyplomatycznego z Polską, o to im dokładnie chodzi?
Łukaszenka gada bzdury, Białoruś już oddał Rosji za cenę władzy.
Tylko Białorusinów żal, oni zapłacą cenę w ruskim mirze.
Łukaszenka i jego pretorianie sami się wyżywią.
Nastąpi czas na wnioski u braci Białorusinów, szkoda tego Narodu.
Proporcje zatrzymanych wskazują jak dużo było dziennikarzy (w miejsce manifestantów). Być może doczekamy się, że manifestacje na Białorusi będą składały się wyłącznie z zachodnich dziennikarzy.
Rosja wprowadzi swoje siły przymusu bezpośredniego na Białoruś?
W sumie może nastąpić powtórka z operacji krymskiej.
Było by to na rękę Putinowi, uzyskałby poważne punkty przed wyborami!
Bezpośrednio przed wyborami w Rosji sytuacja na Białorusi wyjaśni się.
No to teraz Amerykanie w odpowiedzi sprokurują "bliskie spotkanie"
gdzie w celu uzyskania równowagi dopieprzą Rosjanom?
Oczywiście z zapewnioną przewagą na tym poletku konfrontacji.
Oby tak było i tym się skończyło.
Powinien wezwać jeszcze USA i państwa Unii.
Białoruś jest suwerennym państwem, w którym państwa natowskie usiłują wzbudzić kolorową rewolucję. Stoltentberg żąda od Rosjan tego, co natowcy sami powinni zrobić.
Azow jest finansowany przez pisowskie władze Polski.
PiS obiecywał że nie będzie tak jak z "uchodźcami" na Zachodzie, a tymczasem każdy "żul" który przyjeżdża do nas zza wschodniej granicy dostaje wszystko, wystarczy tylko że powie że był "represjonowany", albo ze "nienawidzi ruskich"...
Jak celnicy Ukraińscy nie przepuszczali polskich transportów z darami świątecznymi na Ukrainę dla polskich dzieci to administracja rządowa, politycy i media solidarnie to haniebne postępowanie przemilczały i nic nie zrobiły a tu taki raban. Wstyd i hańba
Nic na tym świecie nie jest za darmo, zapłaci za nich polski podatnik. Nie ma miejsc dla polskich studentów, ale są dla ukraińskich i białoruskich.
Jeśli Koreańczycy zlecą teraz w HCP produkcję podzespołów do tego czołgu na swoje potrzeby to mają szansę wygrać ten przetarg.
Oszczędności często drogo kosztują ale nie polityków. W budowanych przed wojną falklandzką okrętach dla oszczędności nadbudówki były z stopów aluminium i paliły się ładnie wraz z zawartością.
Samo zagrożenie obecnością czołgów powoduje dużo ostrożniejsze poruszanie się napastnika.
A może ten Haszczyński to nacjonalista białoruski, na Ukrainie tacy są to i na Białorusi też pewno trochę się znajdzie.
Obecne władze i opozycja zachowują się nieodpowiedzialnie i niepoważnie. Po pierwsze Białoruś jest państwem suwerennym i te obecne zamieszki są ich wewnętrzną sprawą, ingerencja w ich rozgrywki są niedopuszczalne, tak jak niedopuszczalna jest ingerencja innych państw w nasze sprawy. Po drugie jak Polacy będący pod okupacją sowiecką w okresie PRL walczyli o wolność i niepodległość to żadne państwo tzw. wolnego świata nie fundowało naszym studentom studia za darmo. To są pieniądze publiczne i w pierwszym rzędzie to należy finansowo ulżyć naszym studentom a nie ukraińskim czy białoruskim.
"Niebiańska sotnia" to oksymoron.
W Polsce Polacy umierają, gdyż służba zdrowia udaje, że pracuje, a my będziemy wydawać pieniądze wywrotowcom białoruskim, którzy doskonale wiedzą, że wybory przegrali - to jest wzór na zachodnią "demokrację". Oczywiście, jeżeli jest się opozycjonistą w stosunku do Putina, to nawet samolot i najlepszy szpital w Berlinie zafundują, ale przeciętny Polak, to nie Nawalny, więc może umierać w kraju.
Milcząca większość Polaków wybrała.
Koalicja wszystkich ad hoc przeciwników PIS w dupę dostała.
Wrzask i lament pro niemieckich sług: ” złamano konstytucję i prawo.”
Wyjedźcie z Polski tam gdzie jest „Recht und Ordnung für Polen”.
Ale pieprzysz ruski trollu,
to nie Twoja głupota tylko podłość.
Milcząca większość Polaków wybrała.
Koalicja wszystkich ad hoc przeciwników PIS w dupę dostała.
Wrzask i lament pro niemieckich sług: " złamano konstytucję i prawo."
Wyjedźcie z Polski tam gdzie jest "Recht und Ordnung für Polen".
a Bronek mówił,że nasi mogą latać na wrotach od stodoły...i tu żadna DARPA nie dałaby rady...do tego należałoby dodać jeszcze ościeżnicę..i mamy wówczas pełna autonomię stodoły....nieprawdaż? Ale Bronek -gajowy o tym jeszcze nie śnił!
Wg rozumowania gliwickich sędziów, komunizm to ludzie, a nie ideologia. Niech gmina doda słowa ideologia przez skrótem LGBT i sędziowie nie będą się mogli czepiać ich uchwał.
Niebiańska sotnia to są ofiary organizatorów Majdanu, którzy sfinansowali snajperów, strzelających manifestantom w plecy, z budynków opanowanych przez majdanowców.
Ukraina uzyskała bez żadnego wysiłku niepodległość w 1991 r. jak rozpadł się ZSRR wskutek działalności naszej Solidarności. A te ich kolorowe rewolucje to po prostu wewnętrzna walka o władzę, my w to nie powinnismy się mieszać. Przykro tylko że nasze władze pozwalają obecnej banderowskiej Ukrainie na dyskryminację i poniżanie naszych rodaków tam mieszkających przez spadkobierców ideowych Banderowców a wręcz te haniebne ich poczynania wspierają.
...no nie....! niebiańsko się robi na duszy jak widzi się i słucha durniów ,którzy klepią politykę cywilizacji turańskiej i to w Polsce...Komu już na amen odbiło?Komu?..przecież jacyś "ministrowie" wydali decyzję na tę tablicę...Kto to?..."nikt to nema w doma"...A zapytam...a kiedy pomnik Suchewycza i Bandery ?...Czy te jełopy już szykują kolejną "przyjaźń" z mitomanami od "niebiańskiej " sotni? Szczególne przyjaźnie w kontekście ludobójstwa na na Kresach.Wołyń,Podole,Pokucie czy Polska Południowo-Wschodnia...Kto rządzi w tym kraju?...Kto? Banda polskojęzycznych....!!!
„rosyjska szczepionka nie przeszła trzeciej fazy badań,
która z reguły trwa kilka miesięcy i obejmuje dużą populację."
Ruskie znaleźli rozwiązanie: Szczepionka będzie testowana na Białorusinach
Batko oczywiście zgodził się, w zamian dostanie pewną ilość dawek.
Ale już zarejestrowali szczepionkę, zaczną sprzedaż bez kompletu badań?
Bardzo mnie to dziwi, przecież w Polsce była premierem osoba której dziadek służył u Hitlera w Werhmachcie i twierdził że "polskość to nienormalność". Takie twierdzenie pewno wynikało z tego że ten dziadek tych "nienormalnych Polaków" pilnował w obozie koncentracyjnym Stutthof, żeby nie wydostali się na wolność
Apeluj se chlopie ile chcesz, to teraz modne. A wynika to z twojej zazdrosci, ze Bialorus jest suwerenem, i ponoc lepiej tam zyja niz w Polsce Kaczynskiego.
Napił się bimbru i go zmogło.
Apelujcie o zaangażowanie na Ukrainie i Litwie, bo tam Polacy są prześladowani. UE powinna interweniować ws. wyborów prezydenckich w Polsce, podczas których złamano konstytucję i prawo.
Wzrasta liczba zakażeń, bo wzrasta liczba testów. Średnio 2,5% testów daje wynik dodatni. A tak narazie chodzi o to:
https://gloria.tv/post/fLSkauyui1Co1TsxESbcYyWb1
Polska nie wpuszcza tych,którzy maja coś za tzw.kołnierzem...złe i kłamliwe opinie na temat obecnej sytuacji w Polsce...no i biografia tegoż pana...Niemcy powinni lepiej przeglądać propozycje na dyplomatów w kontekście "pracy" w Polsce.
Co na to "Polski" PO-PiSowy MSZ ? Co na to "rzecznik praw obywatelskich"? NIC
Agonia chorego kolosa USA będzie trwać długo. Przykładem jest ZSRR. Bądźmy konsekwentni nie ustajmy w walce. Tylko tyle.
Szkoda, że żadne media w Polsce nie podają ilu demonstrantów było wg władz milicyjnych. Takie informacje podawane są na całym świecie. Audiatur et altera pars - ta zasada w "polskiej demokracji" chyba nie obowiązuje.