żydy prócz tego że są parchami to sa także złodziejami i bandziorami i przestępcami.Coś jak roszczenia wobec Polski.Organizują to mafiozi zydowscy niebezpieczni bandyci,jada na polityczno-yalmudycznym koniu aby lepiej kraść i napadać na innych.RYDZYK ŚŁYSZYSZ publikuj ciuro to
@pik zawsze prezentuje oficjalne stanowisko rosyjskiej propagandy.
Przynajmniej znamy ruską wersję otaczającej nas rzeczywistości.
Warunek: "Aby nie myśleć!!!"
duda to pajac. Przy każdej wizycie u azjatów, dostaje małpiego rozumu. To gość polskojęzyczny nie mający żadnych związków z Narodem Polskim. Niech dalej rozdaje obywatelstwa obcym ,ktorzy plują na Polskę....Taki jest duda.
Nawalne nowiczoki, podwodne potwory z Loch Ness jako łodzie podwodne czy cyber hakerzy - już niczego nie trzeba udowadniać - ciemny lud wszystko kupi. Ogarnia mnie przerażenie, jak bezkrytyczni ludzie z mojego otoczenia łykają takie brednie formowane przez propagandowe media. Jeszcze bardziej dziwi mnie brak jakichkolwiek analiz dziennikarskich u tzw. dziennikarzy śledczych! Chociaż mogę ich zrozumieć - powszechnie rozdzielane granty dają im kaszy do garnka. Bez tego nie przeżyją. Sorosiatskie media wywalą ich na zbity pysk przy jakichkolwiek wątpliwościach w objawionych rewelacjach przez światowe agencje propagandowe.
Rosja nawet jako agresor i okupant jest głównym partnerem handlowym Ukrainy! Procentowy spadek w wymianie z Rosją jest duży, ale wzrost eksportu do krajów UE i Chin jest niewielki.
Muszę wyrazić uznanie ukraińskiemu Sądowi. Rozprawa nie była tajna, jak w przypadku Piskorskiego - prok. Karlińska obawiała się "jawności postępowania bo mogła ona narazić na szwank dobre imię prokuratury w przypadku ujawnienia procesu"! Ukraiński sąd miał to gdzieś. Spektakl sądowy publikowany był w internecie. Duże fragmenty publikował w swoich blogach Aleksander Semczenko (Semchenko). To była rzeczywiście kompromitacja nawet nie Prokuratury, a Sądu - zablokowanie przesłuchania świadków tzw. "gruzińskich snajperów", przerwanie przesłuchania Poroszenki, blokowanie pytań adwokatów do wzywanych świadków - "przywódców Majdanu" itd. Proces ten można jednoznacznie ocenić jako wielką farsę.
Nawet kotletów smażyć nie umie. Agentem NATO też jest kiepskim. Gdyby tak białoruski lub rosyjski rząd finansował i wspierał opozycję we Francji, Niemczech, Polsce czy Litwie? W Ameryce zanim nawet puścili bąka - już zostali oskarżeni o wpływ na wybór prezydenta.
Ukraiński rząd kupi rosyjską szczepionkę, ale tylko w "rewersie" - przez pośrednika. Tylko tak można najlepiej okraść ukraiński naród. Polski rząd nigdy nie kupi rosyjskiej szczepionki, nawet gdyby miał wymrzeć cały naród. Rusofobia nie pozwoli.
Powiem tak: dyda jadąc do ukrów shańbił się do potęgi. Stracił w moich oczach co tam jeszcze miał. Inaczej już na gościa patrze. Bo nie wiem kim trzeba być aby wymówić 'zawołanie' tak na prawdę zwyrodniałych bydlaków, dzieciobojców, kobietobójców, psychopatów z wypranym mózdżkiem. Nie wiem za kogo dyda sie ma? Raczej nie pojechał tam załatwić to o czym jest ten artykuł. Niemniej dla mnie ten dyda już nie istnieje. Jako człowiek, a tym bardziej prezydent RP.
Z czego wynika optymizm u J. Szarka? Doprawdy - nie wiem, bo ta wizyta nie wniosła niczego, co uprawniałoby do, choćby ziarna optymizmu. Co musi się stać, by polski premier, prezydent, minister, ambasador powiedział do przedstawicieli Ukrainy: ŻĄDAMY?
Szkoda, że Duda nie złożył wieńca pod budynkiem związków zawodowych na cześć zamordowanych przez Ukraińców. Do tego jednak potrzebna byłaby obca prezydentowi odwaga
nie dociera do niego, że reprezentuje Rzeczpospolitą, nie siebie. Prywatnie, po złożeniu urzędu może i na kolanach tam się czołgać.
hańba, po trzykroć hańba
centralna polska to moja ziemia rodzinna. Ale kiedy czytam jak daleko posunął się duda, co za otrzymał. A teraz jak stosowana jest przez ukraińców metoda "gotowania żaby" to chce się krzyczeć.
I skojarzenia o zbieżności terminów ustawy o "ochronie zwierząt/uboju rytualnym" z terminem zakazu handlu futrami w izraelu wypełniają rzeczywistość.
Jak wypełniać szacunek dla Rzeczypospolitej i nie mówić hańba przy każdym wymówieniu duda lub praezydent.
Mamy to! Najpierw pomnik dla ukraińskich ludobójców, a później (może!) pomnik dla ich ofiar! Ciekawe, czy w rozmowach RFN z Izraelem, też są podobne żądania strony niemieckiej: najpierw pomnik dla SS pod Tel awiwem, a później pomnik dla ofiar holocaustu?
Skoro kwestie historyczne są zdjęte z agendy, to dlaczego Zełensky poruszył kwestię tablicy w Monastyrzu? Swoją drogą, ciekawe jak szybko Polska, postawiona przez Ukrainę na baczność, wykona to żądanie strony ukraińskiej?
Nic dziwnego! Ukraińcy dostali to co chcieli - tablicę ku czci upowców na Monastyrze, a Polacy nie upominają się o Wołyń, więc kończymy. I pozamiatane. W tej kadencji Dudy nie dojdzie do żadnych ekshumacji na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej. Co najwyżej, Ukraińcy rzucą jakiś ochłap na odczepnego w postaci zgody na prace poszukiwawcze żołnierzy Września poległych w walce z Niemcami.
Duda to pajac ,który nie rozumie co mówi! Jego wypowiedzi wzięte rodem z kabaretu. Imaginuje sobie ,że reprezentuję Naród Polski...Nie mówmy o wstydzie.. mówmy o zdradzie interesów Polski. On zdradza tych, których w ludobójczy sposób . pomordowali banderowcy. Kompletny idiota, który jadąc na Ukrainę dostaje małpiego rozumu. Kolejny raz łapie go amnezja niczym , Dulkiewicz z Gdańska...
Nie moze byc miejsca na polskiej ziemi dla zbrodniarzy, ludobojcow Narodu Polskiego. Tego typu miejsca powinny, jak najszybciej zniknac z polskiego krajobrazu. Sprawa bylaby prosta , jesli Sejm RP przyjalby ustawe o ludobojczym , zbrodniczym dzialaniu OUN- UPA, tym samym zakazal kultywowania zwyrodnialych zbrodniarzy na terytorium POLSKI. Nalezy wytlumaczyc p. Zelenskiemu i innym Ukraincom, jak by sie czuli gdyby Putin zarzadal postawienia pomnika sowieckim dygnitarzom odpowiedzialnym za Wielki Glod na Ukrainie w latach 30-tych, kiedy to z glodu zmarlo ok. 4mln Ukraincow.
Ciekawe na podstawie jakich norm prawa międzynarodowego Unia może decydować kto jest prezydentem jakiegoś kraju. A może tak Cichanouską wybrać prezydentem Francji i Niemiec? No, może jeszcze USA?
Polska niszczy pomniki poświęcone poległym żołnierzom radzieckim, którzy pokonali hitlerowców, zaś będzie odbudowywała pomniki morderców banderowskich. Szczyt perfidii władz w Polsce
Troszkę nie tak. Licząc głosy ważne AWPL uzyskała 5,01 i przeszła próg. Ale na Litwie dziwy - do wyniku liczy się głosy nieważne (w Polsce i innych krajach one są uwzględniane tylko do frekwencji) i one faktycznie podnoszą próg, więc AWPL w takiej konfiguracji jest tuż pod. Ale trzeba podkreślić że w kilku ostatnich wyborach Polacy zawsze byli w okolicy progu, w zeszłym roku w wyborach do PE 5,2 co dało mandat europosła. Teraz w Sejmie Litwy będą posłowie AWPL wybrani z okręgów jedno mandatowych, trzy lub cztery osoby (cały Sejm LT to 141 posłów). Inna sprawa, że Polacy jako mniejszość narodowa skupiona na Wileńszczyźnie, muszą mierzyć się z progiem 5% w skali całego kraju. To też skandaliczny wymysł litewski przeciwko Polakom, bo w Europie nie ma takich sztucznych wysokich barier (mniejszość niemiecka w PL ma gwarantowanego posła nawet mimo miernych wyników).
...to proste jak budowa cepa..z azjatami nie polemizuje się jak z cywilizacją zachodnią. Azjaci ,ktorzy dopiero zaczynają się uczyć kultury i obyczajów zachodnich, tworzą "prawdę" która wg.nich jest taka jak podają... Komizm obecnych tzw. stosunków dyplomatycznych czy też historycznych polskiej dyplomacji w kontaktach z azjatami ,to tak, jak praktykuje prezydent A.Duda...czyli "straszno i smieszno"...Komentarza na ten temat nie ma co przeciągać....wystarczy czytać to co Polacy piszą w portalach społecznościowych...A pan A.Duda kolejny raz się wygłupił i zbłaźnił, kiedy pozdrawiał kompanię honorową ,która witała go w Kijowie..A więc... "sława hierojom"...jak powiada pan A.Duda....
żydy prócz tego że są parchami to sa także złodziejami i bandziorami i przestępcami.Coś jak roszczenia wobec Polski.Organizują to mafiozi zydowscy niebezpieczni bandyci,jada na polityczno-yalmudycznym koniu aby lepiej kraść i napadać na innych.RYDZYK ŚŁYSZYSZ publikuj ciuro to
A w jakich godzinach ta godzina?
@pik zawsze prezentuje oficjalne stanowisko rosyjskiej propagandy.
Przynajmniej znamy ruską wersję otaczającej nas rzeczywistości.
Warunek: "Aby nie myśleć!!!"
duda to pajac. Przy każdej wizycie u azjatów, dostaje małpiego rozumu. To gość polskojęzyczny nie mający żadnych związków z Narodem Polskim. Niech dalej rozdaje obywatelstwa obcym ,ktorzy plują na Polskę....Taki jest duda.
Nawalne nowiczoki, podwodne potwory z Loch Ness jako łodzie podwodne czy cyber hakerzy - już niczego nie trzeba udowadniać - ciemny lud wszystko kupi. Ogarnia mnie przerażenie, jak bezkrytyczni ludzie z mojego otoczenia łykają takie brednie formowane przez propagandowe media. Jeszcze bardziej dziwi mnie brak jakichkolwiek analiz dziennikarskich u tzw. dziennikarzy śledczych! Chociaż mogę ich zrozumieć - powszechnie rozdzielane granty dają im kaszy do garnka. Bez tego nie przeżyją. Sorosiatskie media wywalą ich na zbity pysk przy jakichkolwiek wątpliwościach w objawionych rewelacjach przez światowe agencje propagandowe.
Rosja nawet jako agresor i okupant jest głównym partnerem handlowym Ukrainy! Procentowy spadek w wymianie z Rosją jest duży, ale wzrost eksportu do krajów UE i Chin jest niewielki.
Muszę wyrazić uznanie ukraińskiemu Sądowi. Rozprawa nie była tajna, jak w przypadku Piskorskiego - prok. Karlińska obawiała się "jawności postępowania bo mogła ona narazić na szwank dobre imię prokuratury w przypadku ujawnienia procesu"! Ukraiński sąd miał to gdzieś. Spektakl sądowy publikowany był w internecie. Duże fragmenty publikował w swoich blogach Aleksander Semczenko (Semchenko). To była rzeczywiście kompromitacja nawet nie Prokuratury, a Sądu - zablokowanie przesłuchania świadków tzw. "gruzińskich snajperów", przerwanie przesłuchania Poroszenki, blokowanie pytań adwokatów do wzywanych świadków - "przywódców Majdanu" itd. Proces ten można jednoznacznie ocenić jako wielką farsę.
No i, dobra. Ruscy będą mieli świeże mięso.
I słusznie. Brawo Ławrow.
Nawet kotletów smażyć nie umie. Agentem NATO też jest kiepskim. Gdyby tak białoruski lub rosyjski rząd finansował i wspierał opozycję we Francji, Niemczech, Polsce czy Litwie? W Ameryce zanim nawet puścili bąka - już zostali oskarżeni o wpływ na wybór prezydenta.
Ukraiński rząd kupi rosyjską szczepionkę, ale tylko w "rewersie" - przez pośrednika. Tylko tak można najlepiej okraść ukraiński naród. Polski rząd nigdy nie kupi rosyjskiej szczepionki, nawet gdyby miał wymrzeć cały naród. Rusofobia nie pozwoli.
Powiem tak: dyda jadąc do ukrów shańbił się do potęgi. Stracił w moich oczach co tam jeszcze miał. Inaczej już na gościa patrze. Bo nie wiem kim trzeba być aby wymówić 'zawołanie' tak na prawdę zwyrodniałych bydlaków, dzieciobojców, kobietobójców, psychopatów z wypranym mózdżkiem. Nie wiem za kogo dyda sie ma? Raczej nie pojechał tam załatwić to o czym jest ten artykuł. Niemniej dla mnie ten dyda już nie istnieje. Jako człowiek, a tym bardziej prezydent RP.
Chociaż 2 konkretnych w tym rządzie!
Jak to co? Załatwił Ukraincom pieniądze od polskich podatników...
Z czego wynika optymizm u J. Szarka? Doprawdy - nie wiem, bo ta wizyta nie wniosła niczego, co uprawniałoby do, choćby ziarna optymizmu. Co musi się stać, by polski premier, prezydent, minister, ambasador powiedział do przedstawicieli Ukrainy: ŻĄDAMY?
Szkoda, że Duda nie złożył wieńca pod budynkiem związków zawodowych na cześć zamordowanych przez Ukraińców. Do tego jednak potrzebna byłaby obca prezydentowi odwaga
Ciągle się zastanawiam, po co Duda w ogóle tam pojechał. Co tam załatwił?
Pomnik ludobójców te ukry wstydu nie maja za grosz brawo adrian dupa!!! coś narobi ty niedorobieńcu przy tobie komorowski to tytan intelektu
Pomnik ludobójców te ukry wstydu nie maja za grosz brawo adrian dupa!!! os narobi ty niedorobieńcu przy tobie komorowski to tytan intelektu
Tego należało się spodziewać w myśl przysłowia o palcu i psie.
nie dociera do niego, że reprezentuje Rzeczpospolitą, nie siebie. Prywatnie, po złożeniu urzędu może i na kolanach tam się czołgać.
hańba, po trzykroć hańba
Nie umiesz ukryć emocji, które tobą targają, anonimowy ruski trollu. Polecam założyć własny portal i wszyscy będą zadowoleni.
centralna polska to moja ziemia rodzinna. Ale kiedy czytam jak daleko posunął się duda, co za otrzymał. A teraz jak stosowana jest przez ukraińców metoda "gotowania żaby" to chce się krzyczeć.
I skojarzenia o zbieżności terminów ustawy o "ochronie zwierząt/uboju rytualnym" z terminem zakazu handlu futrami w izraelu wypełniają rzeczywistość.
Jak wypełniać szacunek dla Rzeczypospolitej i nie mówić hańba przy każdym wymówieniu duda lub praezydent.
No cóż zacytuje tylko nieśmiertelnego klasyka "KOŃ JAKI JEST KAŻDY WIDZI"...
Ps. A co się stało z forumowymi PiSbotami?
Mamy to! Najpierw pomnik dla ukraińskich ludobójców, a później (może!) pomnik dla ich ofiar! Ciekawe, czy w rozmowach RFN z Izraelem, też są podobne żądania strony niemieckiej: najpierw pomnik dla SS pod Tel awiwem, a później pomnik dla ofiar holocaustu?
Skoro kwestie historyczne są zdjęte z agendy, to dlaczego Zełensky poruszył kwestię tablicy w Monastyrzu? Swoją drogą, ciekawe jak szybko Polska, postawiona przez Ukrainę na baczność, wykona to żądanie strony ukraińskiej?
Lizusek chytrusek.
Moim zdaniem na zdjęciu to nie Renata Beger, to jest gruby niesympatyczny chłop!!!
Nic dziwnego! Ukraińcy dostali to co chcieli - tablicę ku czci upowców na Monastyrze, a Polacy nie upominają się o Wołyń, więc kończymy. I pozamiatane. W tej kadencji Dudy nie dojdzie do żadnych ekshumacji na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej. Co najwyżej, Ukraińcy rzucą jakiś ochłap na odczepnego w postaci zgody na prace poszukiwawcze żołnierzy Września poległych w walce z Niemcami.
Dziwne zwyczaje opozycji i palestry - mieli nie zdradzać treści rozmów, ale adwokat zdradził. Postąpił wbrew woli swego mocodawcy?
Dla mnie prezydent, który włazi w d...ę postbanderowcom jest zwykłą szują
Daj mu Boże żeby życie odpłaciło temu typowi tak pięknie, jak on potraktował Polaków Chazar jeden.
Duda to pajac ,który nie rozumie co mówi! Jego wypowiedzi wzięte rodem z kabaretu. Imaginuje sobie ,że reprezentuję Naród Polski...Nie mówmy o wstydzie.. mówmy o zdradzie interesów Polski. On zdradza tych, których w ludobójczy sposób . pomordowali banderowcy. Kompletny idiota, który jadąc na Ukrainę dostaje małpiego rozumu. Kolejny raz łapie go amnezja niczym , Dulkiewicz z Gdańska...
Jak ktoś chce umoczyć parę złociszy albo żeby został później w.... z interesu to dobry interes.
Po raz kolejny. Wstyd.
Duda to jednak dupek. Miał szansę zachować się jak trzeba, ale postąpił jak kundel z podwiniętym ogonkiem. Tfu!!!
No wreszcie jakieś konkrety, ile można chodzić po ulicach i nadstawiać plecy dla milicyjnych pał. Konkretna data to konkretne działanie.
Nie moze byc miejsca na polskiej ziemi dla zbrodniarzy, ludobojcow Narodu Polskiego. Tego typu miejsca powinny, jak najszybciej zniknac z polskiego krajobrazu. Sprawa bylaby prosta , jesli Sejm RP przyjalby ustawe o ludobojczym , zbrodniczym dzialaniu OUN- UPA, tym samym zakazal kultywowania zwyrodnialych zbrodniarzy na terytorium POLSKI. Nalezy wytlumaczyc p. Zelenskiemu i innym Ukraincom, jak by sie czuli gdyby Putin zarzadal postawienia pomnika sowieckim dygnitarzom odpowiedzialnym za Wielki Glod na Ukrainie w latach 30-tych, kiedy to z glodu zmarlo ok. 4mln Ukraincow.
To jest skandal Za to powinien być Trybunał Stanu!!!
UPA to byli zbrodniarze, a nie żołnierze.
Ciekawe na podstawie jakich norm prawa międzynarodowego Unia może decydować kto jest prezydentem jakiegoś kraju. A może tak Cichanouską wybrać prezydentem Francji i Niemiec? No, może jeszcze USA?
Polska niszczy pomniki poświęcone poległym żołnierzom radzieckim, którzy pokonali hitlerowców, zaś będzie odbudowywała pomniki morderców banderowskich. Szczyt perfidii władz w Polsce
Troszkę nie tak. Licząc głosy ważne AWPL uzyskała 5,01 i przeszła próg. Ale na Litwie dziwy - do wyniku liczy się głosy nieważne (w Polsce i innych krajach one są uwzględniane tylko do frekwencji) i one faktycznie podnoszą próg, więc AWPL w takiej konfiguracji jest tuż pod. Ale trzeba podkreślić że w kilku ostatnich wyborach Polacy zawsze byli w okolicy progu, w zeszłym roku w wyborach do PE 5,2 co dało mandat europosła. Teraz w Sejmie Litwy będą posłowie AWPL wybrani z okręgów jedno mandatowych, trzy lub cztery osoby (cały Sejm LT to 141 posłów). Inna sprawa, że Polacy jako mniejszość narodowa skupiona na Wileńszczyźnie, muszą mierzyć się z progiem 5% w skali całego kraju. To też skandaliczny wymysł litewski przeciwko Polakom, bo w Europie nie ma takich sztucznych wysokich barier (mniejszość niemiecka w PL ma gwarantowanego posła nawet mimo miernych wyników).
Odważny człowiek! To on nie wie, że na mówiących prawdę czyha seryjny samobójca, niezależnie od kraju?!?
Nasi policjanci są znacznie gorsi.
Pewnie były to papiery o Kaczyńskim, Morawieckich i Macierewiczu.
Potem ofiary tych zaniedbań wpiszą jako zmarłych na covid, żeby mieć statystyki i pretekst do odbierania Polakom praw obywatelskich.
...to proste jak budowa cepa..z azjatami nie polemizuje się jak z cywilizacją zachodnią. Azjaci ,ktorzy dopiero zaczynają się uczyć kultury i obyczajów zachodnich, tworzą "prawdę" która wg.nich jest taka jak podają... Komizm obecnych tzw. stosunków dyplomatycznych czy też historycznych polskiej dyplomacji w kontaktach z azjatami ,to tak, jak praktykuje prezydent A.Duda...czyli "straszno i smieszno"...Komentarza na ten temat nie ma co przeciągać....wystarczy czytać to co Polacy piszą w portalach społecznościowych...A pan A.Duda kolejny raz się wygłupił i zbłaźnił, kiedy pozdrawiał kompanię honorową ,która witała go w Kijowie..A więc... "sława hierojom"...jak powiada pan A.Duda....
Georgette poczyna sobie w Polsce jak w republice bananowej na Karaibach
Szanowny Kolega raczy mieć rację, niestety.