"Zwalczaj propagandę" - Oto prawicowy portal Kresy.pl podaje głównie kłamstwa za "tęczowym ratuszem", RMFfm, Wyborczą i Policją (która przez tydzień nie zatrzymywała agresywnych lewackich bojówek atakujących ludzi i dewastujących obiekty pamięci narodowej, a wczoraj ogłasza, że zatrzymała pseudokibiców) - zatrzymała czy nie to był prawdziwy cel tej prowokacji PiSowskiej, a brak dostatecznej reakcji, ze strony prawicowych mediów niestety bardzo szkodzi przekazowi, jaki pójdzie w świat... Bardzo szkoda, że nie ma jakiejś uczciwej organizacji monitorującej takie zdarzenia.
Oto prawicowy portal Kresy.pl podaje głównie kłamstwa za "tęczowym ratuszem", RMFfm, Wyborczą i Policją (która przez tydzień nie zatrzymywała agresywnych lewackich bojówek atakujących ludzi i dewastujących obiekty pamięci narodowej, a wczoraj ogłasza, że zatrzymała pseudokibiców) - zatrzymała czy nie to był prawdziwy cel tej prowokacji PiSowskiej, a brak dostatecznej reakcji, ze strony prawicowych mediów niestety bardzo szkodzi przekazowi, jaki pójdzie w świat... Bardzo szkoda, że nie ma jakiejś uczciwej organizacji monitorującej takie zdarzenia.
to ścierwo należy pędzić...połamać temu gnaty, tak aby więcej nie wchodził profanować kościół. Jeśli policja nie zrobi z tą czerniak porządku, to zrobią to ludzie którzy bronią przed hordami dzikich przed kościołami....Będzie to marny koniec wszelkich zboczeńców i ich liderów.
Tysiace ludzie dzień w dzień na ulicach polskich miast, a SZUSZWOLSTWO PiSowskie, podobno stojące "w obronie wartości" zamyka cmentarze w Dzień Wszystkich Świętych...
PiSuar specjalnie sieje chaos razem z lewactwem, efektem tego jest narastające w Polsce bezprawie (gnębi się normalnych obywateli, a puszcza wolno bandziorów), oraz coraz gorsza opinia o Polsce na tzw "zachodzie", gdzie bełkocze się kłamliwą mantrę o "ultra-narodowym" i "ultra-katolickim" PiSie i broniącymi demokracji "pokojowych demonstrantach". (skrajnie komunistycznych, agresywnych bandach). Tracą tylko Polacy, co gorsza dają się manipulować i wciągać w te cyniczne rozgrywki.
Pisuar przez zachodnie media nasywany "ultranacjonalistycznym" czy "ultrakatolickim" - w istocie niszczy Polskość, tradycje i odbiera wolność i prawa katolikom znacznie skuteczniej niż PO i SLD dotychczas. Pogratulować mikrocefalom wyboru...
Konfederacja i Ruch Narodowy w szczególności, jak zawsze udowadnia, że jest jedyną Polską siłą polityczną. Skupiającą mądrych i oddanych Polsce i Polakom mężów stanu.
Juda, który obiecywał przed wyborami, że złoży projekt zakazujący mordowania dzieci, teraz właśnie złożył projekt pozwalający na zabijanie większej ilości dzieci... co za ścierwo i polityczny sprzedawczyk. Na tą gnidę głosowali katolicy, ale jaja. Nawet wielu duchownych wprost go poparło.
Zabijanie ludzi w imię źle pojętej próby ochrony wiary czy ważnych symboli budzi mój sprzeciw. Jednak szydzenie z grupy o której wiem że jest wyczulona na takie szyderstwa jest skrajnie głupie i prosi się samo o kare. Szkoda że tak straszna to kara i na dodatek wymierzona niewinnym. Charlie... macie krew na rękach. To jest też a może nawet przede wszystkim Waszą wina. Powinniście ponieść konsekwencje prawne , karne plis zamknięcie tego szmatlawca wznoecjacego zamęt
Nie pije od 10 lat zimnego Lecha. Nie pije Tigera a teraz opuszczę mBank i wrzucę klapki. Pozostałe firmy to jakieś przypadki z których nie korzystam... Tyle w temacie
Dobre sobie, chodzą na czworakach przed Żydami, to czemu się dziwi że mają go w d()? Szanuje się stanowczych i dumnych ze swego pochodzenia a kundle traktuje się zgodnie z ich postawą!
są jeszcze ludzie w OPZZ... natomiast Kołodziejczak z każda wypowiedzią okazuje się coraz większym śmieciem. Nie zdziwię się że jest po prostu konfidentem bezpieki, zadaniowanym tak, żeby mącić.
Od tej pamiętnej daty czerwiec 1989 r, o tym co się dzieje w naszej Ojczyźnie decydujemy My sami, obywatele III-ej Najjaśniejszej Rzeczpospolitej, naszymi niepowodzeniami nie możemy już obwiniać Rosjan, Niemców czy Żydów, jak najczęściej bywało poprzednio.
Od strajku robotników przy bramie Stoczni Gdańskiej 1980 r. w Polsce rozpoczęła się walka o charakter Państwa Polskiego i nadal trwa i trwać będzie, bo takie jest życie. Po wyborach czerwcowych 1989 r. był moment, że można było tą III-ą Rzeczpospolitą ukształtować zgodnie z marzeniami i pragnieniami społeczeństwa polskiego identyfikującymi się ze strajkującymi robotnikami I-ej Solidarności. Jednak ówczesna władza „solidarnościowa” pomimo, że uważała się za spadkobiercę tej I-ej Solidarności, była aż do bólu solidarna ale tylko w stosunku do swoich partnerów postkomunistycznych a nie z robotnikami strajkującymi w 1980 r
Jak napisał poeta „Polska, to jest taki kraj, gdzie wolność krzyżami się mierzy”. Niektórym przeszkadza krzyż w „miejscach publicznych”, w szkołach, urzędach itp. a przypominam, że symbolem początku III-ej Rzeczpospolitej, jej ideowych podstaw jest Brama Stoczni Gdańskiej imieniem Lenina i Msze Święte odprawiane przez ś.p. księdza Jankowskiego, które tym ludziom dawały odwagę, wytrwałość i siłę duchową. To dało nam wolność, demokrację i niepodległość. Wojska okupujące Polskę opuściły nasz kraj. Armia Czerwona odeszła nie tylko za Bug ale daleko za Dniepr i została pokonana przez nas nie za pomocą karabinów i armat, tylko ujmując to symbolicznie, przepędził ją ten z nienawidzony przez komunistów „klecha z kropidłem”. Solidarność i cała opozycja istniała i zwyciężyła dzięki wsparciu i pomocy Kościoła Katolickiego, bez tego nie mogli byśmy tu tak swobodnie wymieniać swoich myśli i dyskutować. Wrogowie KK jednak nie chcą o tym pamiętać, marzy im się zamordyzm ale tylko wówczas gdy będą rządzić, dlatego chcą zniszczyć KK.
O niepodległość, wolność i demokrację walczyli nie tylko Ci z pod znaku Krzyża, lecz także niewierzący (agnostycy), i Ci z pod znaku Gwiazdy Dawida a nawet i Półksiężyca, ale naszym znakiem szczególnym i symbolicznym określającym naszą tożsamość narodową i tradycję jest krzyż „Żeby Polska była Polską” i obecność kościoła w życiu narodu a więc w życiu publicznym. Jest znamienne i symboliczne, że osoby, całe środowiska i ugrupowania, które były w przeszłości przeciwko interesom a nawet suwerenności Polski, są też wrogami krzyża i kościoła (ateiści), próbują też jak robiono to za czasów PRL-u zniszczyć nasz system wartości i wprowadzać obce nam wzorce ideowe i moralno-etyczne.
PiSuar promował te lewackie ścierwa przez 5 lat, a teraz jeszcze pokazuje im, że mogą bezkarnie atakować Polaków. Kaczynski tylko czeka, żeby Polacy zaczęli się bronić czynnie przed atakami bandziorów, i wtedy do akcji wejdzie policja wyaresztowując Narodowców, a nie komunistów.
Jedna zbita szyba w jednej synagodze albo kukła Judasza od razu postawiła na nogi cały rząd, episkopat, prezydenta i światowe media. A teraz jak są przez lewactwo atakowane kościoły to nic, cisza zero reakcji, nikt palcem nie kiwnie.
Polska nie akceptuje zajecia Krymu przez Rosje. Dlaczego wiec nie ma jasnego stanowiska Polski potepiajacego i nieakceptujacego zajmowanie ziem palestynskich przez Izrael. ONZ wiele razy wydawal rezolucje potepiajace te terrorystyczne akty i do tej pory ten "golabek pokoju", Izrael ma to w "glebokim poszanowaniu".
https://www.youtube.com/watch?v=hd-6WweqD0Y
Nagórny Karabach...
Ona też oszalała. Won do szalonych macic.
Mocodawcy mu pewnie kazali...
Amen.
No wreszcie, coś konkretnego
"Wydarzenia z trzeciej dekady października " - nie do wiary... jakiś urzędnik z CBOS nie wie co to jest "dekada"...
Pier****olenie. Tylko przymiarka do tego, żeby zamknąć w więzieniu organizatorów Marszu Niepodległości.
"Zwalczaj propagandę" - Oto prawicowy portal Kresy.pl podaje głównie kłamstwa za "tęczowym ratuszem", RMFfm, Wyborczą i Policją (która przez tydzień nie zatrzymywała agresywnych lewackich bojówek atakujących ludzi i dewastujących obiekty pamięci narodowej, a wczoraj ogłasza, że zatrzymała pseudokibiców) - zatrzymała czy nie to był prawdziwy cel tej prowokacji PiSowskiej, a brak dostatecznej reakcji, ze strony prawicowych mediów niestety bardzo szkodzi przekazowi, jaki pójdzie w świat... Bardzo szkoda, że nie ma jakiejś uczciwej organizacji monitorującej takie zdarzenia.
Oto prawicowy portal Kresy.pl podaje głównie kłamstwa za "tęczowym ratuszem", RMFfm, Wyborczą i Policją (która przez tydzień nie zatrzymywała agresywnych lewackich bojówek atakujących ludzi i dewastujących obiekty pamięci narodowej, a wczoraj ogłasza, że zatrzymała pseudokibiców) - zatrzymała czy nie to był prawdziwy cel tej prowokacji PiSowskiej, a brak dostatecznej reakcji, ze strony prawicowych mediów niestety bardzo szkodzi przekazowi, jaki pójdzie w świat... Bardzo szkoda, że nie ma jakiejś uczciwej organizacji monitorującej takie zdarzenia.
Cześć i chwała braterskim, polsko - sowieckim ofiarom.
to ścierwo należy pędzić...połamać temu gnaty, tak aby więcej nie wchodził profanować kościół. Jeśli policja nie zrobi z tą czerniak porządku, to zrobią to ludzie którzy bronią przed hordami dzikich przed kościołami....Będzie to marny koniec wszelkich zboczeńców i ich liderów.
Zamiast protestować lub usuwać sędziów, należy zmienić konstytucję.
Krzysztof Piecha 'make may day" :-))))
Ps. Skąd się kurna takie the bille biorą?
Tysiace ludzie dzień w dzień na ulicach polskich miast, a SZUSZWOLSTWO PiSowskie, podobno stojące "w obronie wartości" zamyka cmentarze w Dzień Wszystkich Świętych...
Czy zakaz/ukaz dotyczy również katedry na Wawelu?
PiSuar specjalnie sieje chaos razem z lewactwem, efektem tego jest narastające w Polsce bezprawie (gnębi się normalnych obywateli, a puszcza wolno bandziorów), oraz coraz gorsza opinia o Polsce na tzw "zachodzie", gdzie bełkocze się kłamliwą mantrę o "ultra-narodowym" i "ultra-katolickim" PiSie i broniącymi demokracji "pokojowych demonstrantach". (skrajnie komunistycznych, agresywnych bandach). Tracą tylko Polacy, co gorsza dają się manipulować i wciągać w te cyniczne rozgrywki.
Pisuar przez zachodnie media nasywany "ultranacjonalistycznym" czy "ultrakatolickim" - w istocie niszczy Polskość, tradycje i odbiera wolność i prawa katolikom znacznie skuteczniej niż PO i SLD dotychczas. Pogratulować mikrocefalom wyboru...
Konfederacja i Ruch Narodowy w szczególności, jak zawsze udowadnia, że jest jedyną Polską siłą polityczną. Skupiającą mądrych i oddanych Polsce i Polakom mężów stanu.
Juda, który obiecywał przed wyborami, że złoży projekt zakazujący mordowania dzieci, teraz właśnie złożył projekt pozwalający na zabijanie większej ilości dzieci... co za ścierwo i polityczny sprzedawczyk. Na tą gnidę głosowali katolicy, ale jaja. Nawet wielu duchownych wprost go poparło.
Znowu szambo wybiło w Warszawie... Trzaskowski - do trzech razy sztuka. Idź pracować przy kopaniu ziemiaków...
Zabijanie ludzi w imię źle pojętej próby ochrony wiary czy ważnych symboli budzi mój sprzeciw. Jednak szydzenie z grupy o której wiem że jest wyczulona na takie szyderstwa jest skrajnie głupie i prosi się samo o kare. Szkoda że tak straszna to kara i na dodatek wymierzona niewinnym. Charlie... macie krew na rękach. To jest też a może nawet przede wszystkim Waszą wina. Powinniście ponieść konsekwencje prawne , karne plis zamknięcie tego szmatlawca wznoecjacego zamęt
Skąd te dane ? Z WP.pl, o2, wyborczej? Myśl samodzielnie....
Nie pije od 10 lat zimnego Lecha. Nie pije Tigera a teraz opuszczę mBank i wrzucę klapki. Pozostałe firmy to jakieś przypadki z których nie korzystam... Tyle w temacie
Tak jak islam jest religią PO+koju!
Oligarchowie nie zrezygnują ale ciekawe jakie metody zastosują.
Niespotykanie spokojny człowiek, nawet bardziej niż w filmie.
Czyli centrala w Hiszpanii zdycha i chcą jak najwięcej kasy tam wysyłać.
Idealny pomysł na samobójstwo, uzbrojone oddziały ochotnicze.
Po porażce Rządu Ukrainy w kwestii ceł to kolejna próba sił z oligarchami.
Wsadzić bandytę do więzienia i tyle.
Gratulacje Węgrzy!!!
?
Dobre sobie, chodzą na czworakach przed Żydami, to czemu się dziwi że mają go w d()? Szanuje się stanowczych i dumnych ze swego pochodzenia a kundle traktuje się zgodnie z ich postawą!
Po raz kolejny można pozazdrościć Węgrom konsekwentnej polityki zagranicznej.
70% Polaków popiera ten protest przeciw jest jakieś 15%
Szacun dla gościa
Jak wsparły to część klientów odejdzie a część przejdzie.
no i dzie władza PiSuaru? Gdzie prokuratorzy i policja?
są jeszcze ludzie w OPZZ... natomiast Kołodziejczak z każda wypowiedzią okazuje się coraz większym śmieciem. Nie zdziwię się że jest po prostu konfidentem bezpieki, zadaniowanym tak, żeby mącić.
On nie umarł na covid, lecz z powodu chorób współistniejących, organizm zwalczył covid, skoro wytwarzał przeciwciała na tego wirusa.
O, gdyby to był pomnik Bohaterów Getta to swołocz została by odnaleziona i srogo, srogo ukarana. Ale skoro to tylko pomnik AK...
PO+moc chcą nam dać Niemcy?
Niech nie nasyłają do nas zakażonych wirusem SARS CoV-2 i bolszewickim terroryzmem - antifę!
Od tej pamiętnej daty czerwiec 1989 r, o tym co się dzieje w naszej Ojczyźnie decydujemy My sami, obywatele III-ej Najjaśniejszej Rzeczpospolitej, naszymi niepowodzeniami nie możemy już obwiniać Rosjan, Niemców czy Żydów, jak najczęściej bywało poprzednio.
Od strajku robotników przy bramie Stoczni Gdańskiej 1980 r. w Polsce rozpoczęła się walka o charakter Państwa Polskiego i nadal trwa i trwać będzie, bo takie jest życie. Po wyborach czerwcowych 1989 r. był moment, że można było tą III-ą Rzeczpospolitą ukształtować zgodnie z marzeniami i pragnieniami społeczeństwa polskiego identyfikującymi się ze strajkującymi robotnikami I-ej Solidarności. Jednak ówczesna władza „solidarnościowa” pomimo, że uważała się za spadkobiercę tej I-ej Solidarności, była aż do bólu solidarna ale tylko w stosunku do swoich partnerów postkomunistycznych a nie z robotnikami strajkującymi w 1980 r
Jak napisał poeta „Polska, to jest taki kraj, gdzie wolność krzyżami się mierzy”. Niektórym przeszkadza krzyż w „miejscach publicznych”, w szkołach, urzędach itp. a przypominam, że symbolem początku III-ej Rzeczpospolitej, jej ideowych podstaw jest Brama Stoczni Gdańskiej imieniem Lenina i Msze Święte odprawiane przez ś.p. księdza Jankowskiego, które tym ludziom dawały odwagę, wytrwałość i siłę duchową. To dało nam wolność, demokrację i niepodległość. Wojska okupujące Polskę opuściły nasz kraj. Armia Czerwona odeszła nie tylko za Bug ale daleko za Dniepr i została pokonana przez nas nie za pomocą karabinów i armat, tylko ujmując to symbolicznie, przepędził ją ten z nienawidzony przez komunistów „klecha z kropidłem”. Solidarność i cała opozycja istniała i zwyciężyła dzięki wsparciu i pomocy Kościoła Katolickiego, bez tego nie mogli byśmy tu tak swobodnie wymieniać swoich myśli i dyskutować. Wrogowie KK jednak nie chcą o tym pamiętać, marzy im się zamordyzm ale tylko wówczas gdy będą rządzić, dlatego chcą zniszczyć KK.
O niepodległość, wolność i demokrację walczyli nie tylko Ci z pod znaku Krzyża, lecz także niewierzący (agnostycy), i Ci z pod znaku Gwiazdy Dawida a nawet i Półksiężyca, ale naszym znakiem szczególnym i symbolicznym określającym naszą tożsamość narodową i tradycję jest krzyż „Żeby Polska była Polską” i obecność kościoła w życiu narodu a więc w życiu publicznym. Jest znamienne i symboliczne, że osoby, całe środowiska i ugrupowania, które były w przeszłości przeciwko interesom a nawet suwerenności Polski, są też wrogami krzyża i kościoła (ateiści), próbują też jak robiono to za czasów PRL-u zniszczyć nasz system wartości i wprowadzać obce nam wzorce ideowe i moralno-etyczne.
PiSuar promował te lewackie ścierwa przez 5 lat, a teraz jeszcze pokazuje im, że mogą bezkarnie atakować Polaków. Kaczynski tylko czeka, żeby Polacy zaczęli się bronić czynnie przed atakami bandziorów, i wtedy do akcji wejdzie policja wyaresztowując Narodowców, a nie komunistów.
Identyfikować, karać, karać, karać.
Jedna zbita szyba w jednej synagodze albo kukła Judasza od razu postawiła na nogi cały rząd, episkopat, prezydenta i światowe media. A teraz jak są przez lewactwo atakowane kościoły to nic, cisza zero reakcji, nikt palcem nie kiwnie.
Wydaje się, że tutaj mamy do czynienia z hipokryzją i perfidią a nie z głupotą, być może za srebrniki Sorosa.
Polska nie akceptuje zajecia Krymu przez Rosje. Dlaczego wiec nie ma jasnego stanowiska Polski potepiajacego i nieakceptujacego zajmowanie ziem palestynskich przez Izrael. ONZ wiele razy wydawal rezolucje potepiajace te terrorystyczne akty i do tej pory ten "golabek pokoju", Izrael ma to w "glebokim poszanowaniu".
Głupota jest zaraźliwa!.
Dyspozycyjność prof. Krzysztofa Simona powoduje zagrożenie epidemiologiczne,
ale nie we Wszystkich Świętych.
co ty łżesz kanalio jedna brednie jakieś dzięki takim jak ty idiotom lewica zliberalizuje prawo aborcyjne