JKM przeważnie ma "ogólnie rzecz biorąc razcję" (no może po za sytuacjami kiedy nazywał RN narodowymi socjalistami, albo kiedy skomlał po przegranych przez niego prawyborach, niemal oskarżając koalicjantów o to że jego przekręty nie zadziałały). Jednak co do zasady równierz swoje (te mądre) opinie formułuje w sposób niejasny nawet dla ludzi wyrobionych politycznie. Potem trzeba dużo dobrej woli, żeby go tłumaczyć. Co do przeciętnych obywateli to szkoda mówić. Większość ma go za wariata, a garstka entuzjastów za męża stanu.
Tytuł sie redakcji udał przezabawnie! J bym poszedł o krok dalej i zatytułował: "Według wybitnych specjalistów tłuczenie głową orzechów nie ma wiekszego sensu"
Tylko ilu z nich to Polacy.Praca służb dyplomatycznych na ukrainie to kpiny.Takie rodziny jak Barnusie czy Rybiccy klepią straszna biedę(i bardzo wiele innych) a Rau i konsul Dzwonkiewicz przekazują kasę 25 tys euro na remont domu zamieszkałego przez...ukraińców,a dla polaków nie ma.
Należało przytoczyć całą wypowiedź JKM w tej sprawie. On ogólnie rzecz biorąc ma rację. Władze Polski próbują używać Polonii na Białorusi przeciwko władzom, co powoduje retorsje tych władz.
Trudno się dziwić gdyby trafił do celi. Wielokrotnie oskarżał prezydenta Putina o próbę otrucia go, ale dowodów żadnych nie przedstawił. Powinien siedzieć, choćby na złość CIA.
Akt bezprawia? Hm... ciekawe, co by ten wielbiciel Stalina i NKWD powiedział, gdyby to były lata 30-te, 40-te, 50-te i wylądował nie na komisariacie, a w budynku NKWD.
Czy przypadkiem Karty Polaka nie mieli ci, którzy tak ochoczo fotografowali się z banderowską flagą w przemyskiej galerii handlowej przed paroma laty? Najwyraźniej w przyznawaniu Karty Polaka są zmiany na gorsze!
Niech zgadnę... Dzięki wstecznictwu, braku wyobraźni i jednobiegunowej polityki naszych rządzących tumanów nic nie zyskamy z Jedwabnego Szlaku, zamiast tego skorzystają Węgrzy.
Nancy Pelosi obawia się użycia broni jądrowej przez Donalda Trumpa?.
Niezbyt rozsądna polityczka, broń jądrowa Trumpa to nie na nią.
Niech spojrzy w lustro i kalendarz, nie ma się czego obawiać.
Oczywiście klasyczna definicja sprawiedliwości nie ma związku z amerykańskością, a już na pewno nie z amerykańskością na Kubie czy w Wenezueli. Amerykańskość jest w USA, i widzimy na czym polega.
Wójt gminy Gromadka konsultuje się z ambasadą i konsulatem Ukradliny, i zwraca się tam o pomoc... A "Polscy" oficjele oczywiście nawet nie wiedzą o zajściu. Dowiedzą się od banderowskiego ambasadora i jeszcze pewnie przeproszą.
"dzienna liczba nowo potwierdzanych zakażeń (..) wciąż na poziomie kilkunastu tysięcy dziennie." no jak by dzienna liczba utrzymywała się na poziomie kilkunastu tysięcy tygodniowo to było by ok? :)
Mam już dość tych cyrków - niezależnie od dziennej liczby - powinni znieść ograniczenia i raczej apelować o ostrożność szczególnie wśród osób z starszych i z chorobami współistniejącymi.
Dzieciaki strasznie dziczeją. Nauka zdalna w klasach 1-3 to kpina. Bez kontaktu z rówieśnikami zamknięte w domach. Bez ruchu. Konsekwencje kwarantanny będą znacznie poważniejsze szczególnie dla młodych niż tego CV.
Gab.com - niezależny portal bez cenzury prowadzony przez Andrew Torbę - polskiego pochodzenia. Od czasu zablokowania Donalda Trumpa na Facebooku i Twitterze ostatnio
gwałtownie rośnie jego popularność. Może warto spróbować?
Czy jest drugi taki durny rząd jak u nas który dopłaca polskiemu pracodawcy 800 zł by ten zatrudnił ...ukraińca zamiast Polaka? Czy rząd niemiecki dopłaciłby przedsiębiorcy 800 euro by ten zatrudnił Polka zamiast Niemca?To czysta patologia.Zamiast sprowadzac Polaków z Kresów ściągaja ukraińców a Polacy tam żyją w biedzie.I oni jeszcze pozują na patriotów
Tu jest swoisty paradoks, bo ludność Ukrainy jest nastawiona niezwykle pozytywnie do Polski i Polaków, natomiast władze Ukrainy ostentacyjnie Polskę lekceważą.
To mamy walkę o wpływy na polityków niemieckich. Kto wygra?
Swoją drogą, ciekawe jak Niemcy rozwiążą kwestię granic "Ukrainy" w czasie II wojny światowej.
To żadni intelektualiści ale zwykłe zgniłki moralne, które roszczą sobie prawo do dyktowania innym co jest dobre a co złe, pseudoelita zamknięta we własnym zdegenerowanym kręgu o neomarkistowskich przekonaniach.
Polska choduje europie ale przedewszystkim sobie potwora jakim była jest i będzie ukraina Jeszcze z tego będzie potęzny konflikt Zostawić tego potwora Putinowi on już zrobi porządek
Czy jest w Polsce zakazane pozdrawianie się w sposób niemiecki z okresu II WŚ? Czy ma znaczenie, jeśli intencją takiego pozdrowienia jest złożenie życzeń, np. Prezesowi PiS, czy któremuś marszałkowi Sejmu albo nawet ambasadorowi Ukrainy i jej Konsulowi?
ja rozumiem, ze polski rzad wychodzą z załozenia, że wróg mojego wroga jest moim przyjacielem, ale obecna ukraina nim naprawde nie jest i długo o ile wogole nie bedzie. Fakty mowia same za siebie: tysiace pomników zbrodniarzy w miastach, czczenie co roku zbrodniarzy, edukacja dzieci w duchu banderyzmu. Z teg dobrosasiedztwa nie bedzie.
USA stają się III Rzeszą, tylko zamiast Żydów, prześladowani są ludzie o poglądach prawicowych lub konserwatywnych.
To oznacza dalsze wypędzanie polskiej młodzieży za granicę
Sandu powinna w pierwszej kolejności przyjechać do Warszawy w tej sprawie, a nie do Kijowa.
wniosek - trzeba w Belgi więcej islamskich imigrantów
JKM przeważnie ma "ogólnie rzecz biorąc razcję" (no może po za sytuacjami kiedy nazywał RN narodowymi socjalistami, albo kiedy skomlał po przegranych przez niego prawyborach, niemal oskarżając koalicjantów o to że jego przekręty nie zadziałały). Jednak co do zasady równierz swoje (te mądre) opinie formułuje w sposób niejasny nawet dla ludzi wyrobionych politycznie. Potem trzeba dużo dobrej woli, żeby go tłumaczyć. Co do przeciętnych obywateli to szkoda mówić. Większość ma go za wariata, a garstka entuzjastów za męża stanu.
Tytuł sie redakcji udał przezabawnie! J bym poszedł o krok dalej i zatytułował: "Według wybitnych specjalistów tłuczenie głową orzechów nie ma wiekszego sensu"
Mam nadzieję że bezskutecznie,oczywiscie "nasi" miłośnicy ukrainy chętnie ,ale licze na innych ze nie wyrażą zainteresowania ta ofertą.
A wystarczyło nie oddawać budynku w Przemyślu.
Good bay Italy!
Tylko ilu z nich to Polacy.Praca służb dyplomatycznych na ukrainie to kpiny.Takie rodziny jak Barnusie czy Rybiccy klepią straszna biedę(i bardzo wiele innych) a Rau i konsul Dzwonkiewicz przekazują kasę 25 tys euro na remont domu zamieszkałego przez...ukraińców,a dla polaków nie ma.
Barbarą Rothstein-nazwisko nie wróży dobrze wygraniu tej sprawy przez Parler.
Należało przytoczyć całą wypowiedź JKM w tej sprawie. On ogólnie rzecz biorąc ma rację. Władze Polski próbują używać Polonii na Białorusi przeciwko władzom, co powoduje retorsje tych władz.
Trudno się dziwić gdyby trafił do celi. Wielokrotnie oskarżał prezydenta Putina o próbę otrucia go, ale dowodów żadnych nie przedstawił. Powinien siedzieć, choćby na złość CIA.
Schizofrenia, pomroczność jasna, czy naiwność?
Akt bezprawia? Hm... ciekawe, co by ten wielbiciel Stalina i NKWD powiedział, gdyby to były lata 30-te, 40-te, 50-te i wylądował nie na komisariacie, a w budynku NKWD.
Czy przypadkiem Karty Polaka nie mieli ci, którzy tak ochoczo fotografowali się z banderowską flagą w przemyskiej galerii handlowej przed paroma laty? Najwyraźniej w przyznawaniu Karty Polaka są zmiany na gorsze!
M. Pence (wielki katolik) rzecz jasna odmawia, toz przeciez na to stanowisko wybral go sam prezydent DJT. Nie bedzie zadnego impeachmentu.
No i bardzo dobrze, parlamentarzyści nie powinni przyjmować żadnych dotacji od prywatnych firm.
Niech zgadnę... Dzięki wstecznictwu, braku wyobraźni i jednobiegunowej polityki naszych rządzących tumanów nic nie zyskamy z Jedwabnego Szlaku, zamiast tego skorzystają Węgrzy.
Juda warty jest tej swojej Mosbacher. Można by równie dobrze odznaczenie wcisnąć w tyłek świni. Chociaż to by było już znęcanie sie nad zwierzętami.
Duda żegna szefową to czemu się Szanowny Kolega obrusza? Przyzwyczaił się chłopisko a nie wie komu będzie musiał aportować za Bidena.
Panie prezydencie pytam tylko za jakie zasługi??? Za opluwanie POLSKI I POLAKÓW i szantaż ws. lgbusów??
To prawdopodobnie dlatego, że pozwoliła mu trwać.
Kolejnym będzie Bin Laden, przepraszam za przejęzyczenie: Biden
Nancy Pelosi obawia się użycia broni jądrowej przez Donalda Trumpa?.
Niezbyt rozsądna polityczka, broń jądrowa Trumpa to nie na nią.
Niech spojrzy w lustro i kalendarz, nie ma się czego obawiać.
Oczywiście klasyczna definicja sprawiedliwości nie ma związku z amerykańskością, a już na pewno nie z amerykańskością na Kubie czy w Wenezueli. Amerykańskość jest w USA, i widzimy na czym polega.
Rozumiem, że jeśli Izrael nie zapewni Palestyńczykom "dostępu" do eutanazji i aborcji to też oskarżą ich o dyskryminację?
szczep sie i zdychaj.
Czy ten papież jest naprawdę tak naiwnym kretynem, czy po prostu wyuzdanym politykiem?
No pewnie banderowski ambasador chciałby, żeby w Berlinie powstał pomnik bohaterów SS Galizien, a moze i UPA?
Wójt gminy Gromadka konsultuje się z ambasadą i konsulatem Ukradliny, i zwraca się tam o pomoc... A "Polscy" oficjele oczywiście nawet nie wiedzą o zajściu. Dowiedzą się od banderowskiego ambasadora i jeszcze pewnie przeproszą.
Gra pozorów,lewakom na całym świecie marzy się zamordyzm i cenzura,korporacje próbują sie im przypodobać,ale kiedyś za to zapłaca.
"dzienna liczba nowo potwierdzanych zakażeń (..) wciąż na poziomie kilkunastu tysięcy dziennie." no jak by dzienna liczba utrzymywała się na poziomie kilkunastu tysięcy tygodniowo to było by ok? :)
Mam już dość tych cyrków - niezależnie od dziennej liczby - powinni znieść ograniczenia i raczej apelować o ostrożność szczególnie wśród osób z starszych i z chorobami współistniejącymi.
Dzieciaki strasznie dziczeją. Nauka zdalna w klasach 1-3 to kpina. Bez kontaktu z rówieśnikami zamknięte w domach. Bez ruchu. Konsekwencje kwarantanny będą znacznie poważniejsze szczególnie dla młodych niż tego CV.
Komusze pogaduszki, cenzura społecznościowych gigantów to woda na młyn Trumpa.Niepomiernie wkurzy większość amerykanów.
I tak na fali emocji i polityki giganty społecznościowe wykopały sobie grób.Przypuszczam ,że w ciągu roku wartość ich akcji spadnie o 30%.
Gab.com - niezależny portal bez cenzury prowadzony przez Andrew Torbę - polskiego pochodzenia. Od czasu zablokowania Donalda Trumpa na Facebooku i Twitterze ostatnio
gwałtownie rośnie jego popularność. Może warto spróbować?
Czy jest drugi taki durny rząd jak u nas który dopłaca polskiemu pracodawcy 800 zł by ten zatrudnił ...ukraińca zamiast Polaka? Czy rząd niemiecki dopłaciłby przedsiębiorcy 800 euro by ten zatrudnił Polka zamiast Niemca?To czysta patologia.Zamiast sprowadzac Polaków z Kresów ściągaja ukraińców a Polacy tam żyją w biedzie.I oni jeszcze pozują na patriotów
No to było pewne,jeden z filarów lewactwa to sciąganie swojego przyszłego elektoratu i niszczenie "białej cywilizacji"
Nie jego kasa, zrobi więc tak jak mu każą.
i bardzo dobrze
Chciałbyś ruska onuco.
Tu jest swoisty paradoks, bo ludność Ukrainy jest nastawiona niezwykle pozytywnie do Polski i Polaków, natomiast władze Ukrainy ostentacyjnie Polskę lekceważą.
To mamy walkę o wpływy na polityków niemieckich. Kto wygra?
Swoją drogą, ciekawe jak Niemcy rozwiążą kwestię granic "Ukrainy" w czasie II wojny światowej.
Trafna w punkt ocena
To żadni intelektualiści ale zwykłe zgniłki moralne, które roszczą sobie prawo do dyktowania innym co jest dobre a co złe, pseudoelita zamknięta we własnym zdegenerowanym kręgu o neomarkistowskich przekonaniach.
To wyraźne ostrzeżenie dla lewackiego rządu.
To jest HOLOKAUST
Polska choduje europie ale przedewszystkim sobie potwora jakim była jest i będzie ukraina Jeszcze z tego będzie potęzny konflikt Zostawić tego potwora Putinowi on już zrobi porządek
Czy jest w Polsce zakazane pozdrawianie się w sposób niemiecki z okresu II WŚ? Czy ma znaczenie, jeśli intencją takiego pozdrowienia jest złożenie życzeń, np. Prezesowi PiS, czy któremuś marszałkowi Sejmu albo nawet ambasadorowi Ukrainy i jej Konsulowi?
Po oszustwach nikt by nie poszedl na inauguracje spiacego Joe.
ja rozumiem, ze polski rzad wychodzą z załozenia, że wróg mojego wroga jest moim przyjacielem, ale obecna ukraina nim naprawde nie jest i długo o ile wogole nie bedzie. Fakty mowia same za siebie: tysiace pomników zbrodniarzy w miastach, czczenie co roku zbrodniarzy, edukacja dzieci w duchu banderyzmu. Z teg dobrosasiedztwa nie bedzie.