Rusofobiczna poprawność polityczna i realizowanie globalistycznych interesów ważniejsze od zdrowia i życia obywateli? To musi się dziać w Unii Europejskiej, zwłaszcza na Litwie, w Polsce lub Ukrainie...
PO przeczytaniu Twojego anonsu PO+patrzyłem na tą facjatę.
Okropna!
Aaaa....... ten wyraz oczu?
Chciałoby się rzec w tzw. żywe oczy; kłamie, kłamie, kłamie ........kłamie dla mamony czyli kasiory!
Żadne blokady i zakazy nie pomagają, jest na to mnóstwo dowodów naukowych. W USA dwa sąsiednie stany, w jednym są zakazy, a w drugim pełna wolność i w obydwu liczba zakażeń, zachorowań oraz zgonów w przeliczeniu na 100 tys. mieszkańców są takie same.
Marzy mi się możliwość zakupu koszulki z nadrukiem KRESY.PL i Waszym logo.
Myślę, że mógłby być to świetny sposób promocji portalu i na pewno wielu czytelników również chętnie nabyłoby takie koszulki. Napis mógłby być niewielki, np. na lewej piersi.
Kampania Kresowa ma doświadczenie w produkcji koszulek i odzieży z nadrukiem, a jako posiadacz kilku z nich wiem, że ich jakość jest doskonała.
Nie wiedziałem, gdzie mógłbym umieścić taką sugestię, dlatego piszę tu.
Pozdrawiam.
Ukraina jest "mocarstwem" (podobnie jak Rosja i wszyscy oni z terenów postsowieckiej indoktrynacji) i Steinmeier nieuk słusznie dostał z buta, za nieznajomość Historii "Ukrainy". Pewnie jeszcze nie raz Niemiaszki oberwą, bo Ukraina jest ponad 2 razy większa od Niemiec i nie po to wchodzi do Europy "butem kopiąc drzwi", żeby tutaj odgrywać rolę drugoplanową, za jakimiś tam niemcami. Którzy notabene, II WŚ z Ukraińcami Przegrali ( i wszyscy inni też), więc niech uważąją mniemce, bo w razie czego może być "powtórka z historii". Ten dekadencki kraj, gdzie geje mają więcej praw niż "homonormatywni", w którym już etatowo ministrami obrony są Kobiety, może budzić w "wojowniczych" Ukraińcach co najwyżej śmiech politowania i pogardy.
Absolutnie nie powinniśmy ambasadorowi Melnykowi w jakikolwiek sposób przeszkadzać w jego robocie. Trzeba go pozostawić jak krowę na tym śliskim lodzie, gdzie wlazł...i poczekać aż sam się .........
Przy okazji wystąpienia tego bezczelnego ukraińca warto by policzyć nie tylko ukraińców kolaborujacych z nazistowskimi Niemcami ale także ukraińców kolaborujących z Sowietami. Nikt mi nie wmówi, że władze sowieckiej ukrainy składały się z Rosjan (Chruszczow). To samo można powiedzieć o ukraińskich funkcjonariuszach partii komunistycznej, NKWD, milicji, wojska itd., bez udziału których na przykład sterroryzowanie i doprowadzeniemilionów ukraińskich sowietów do śmierci z głodu byłoby niemożliwe. Polska dyplomacja, gdyby takowa istniała, powinna zwrócić uwagę na ten fakt i odpowiednio go nagłośnić bo jak tak dalej pójdzie okaże się, że to Polacy sami bestialsko wymordowali 200 tysięcy swoich rodaków na Kresach a potem usiłowali zrzucić winę na niewinnych ukraińców, bohaterów z UPA i SS Galizien!
ani Litwy, ani Ukrainy, ani całej ,,ekipy państw bałtyckich,, i Polski nikt nie zmusza do kupowania i szczepienia obywateli szczepionką SputnikV , /prawie 92% skuteczności, najlepiej zaszczepić szczepionka o skuteczności 60%/, i nie bedzie problemów z hybrydami
Na stanowisku Borella Unii Europejskiej przydałby się dyplomata zainteresowany gospodarką i rozwojem, a nie cyniczny propagandysta, który z pozycji ojca ludzkości chce pouczać Rosjan, naprawiać Federację Rosyjską i ratować przydatnych kryminalistów...
Retoryka "polskich" mediów jest zadziwiająca. W Polsce demonstracje są zawsze nielegalne i policja ma prawo bić demonstrantów jak tylko się da; w innych państwach Unii i USA to samo. W Rosji i na Białorusi wszystkie demonstracje są w "obronie demokracji", a policja jest zawsze, wg "polskich" mediów, bandycka. W Rosji, gdzie rządzi Putin wybrany przez naród na prezydenta jest reżim, w Polsce, gdzie rządzi Kaczyński - szeregowy poseł - jest praworządność. Rosja, jak napadła na Krym, to niebywała, okrutna, agresja, chociaż nie oddano jednego strzału i natychmiast przeprowadzono referendum, natomiast atak na Irak to nie agresja, a przywrócenie sprawiedliwości, w wyniku którego kilkaset tysięcy Irakijczyków straciło życie. "Cały" świat potępia Rosję za rzekome otrucie Nawalnego, "cały" świat chwali USA za zamordowanie irańskiego generała wraz z innymi towarzyszącymi mu osobami. Kali by się uśmiał.
Problem w tym jak obecnie Ukraińcy liczą te straty i jakiego terenu dotyczą. Na terenie dzisiejszej Ukrainy ginęli Ukraińcy, Polacy, Żydzi, Ormianie i wiele innych nacji. Ponadto część z nich ginęła przypadkowo wskutek działań wojennych ale zasadnicza część została zamordowana, wywieziona zarówno przez Rosjan jak i Niemców. Ginęli z rąk Rosjan, Niemców a także w olbrzymiej częśći z rąk Ukraińców tzn. nie tylko z rąk członków OUN-UPA, formacji kolaborujących z Niemcami jak SS Galizien ale i zwykłych rezunów
Głupotą byłoby produkowanie rakiet u wroga ! Później okazałoby się że te rakiety są wadliwe. Rosjanie zapewne zawiesili projekt z racji iż wyciekł do USA
No ludzie bez "jaj" 10 LAT pracowali nad jego konstrukcją i jeszcze teraz przez 3 lata go POPRAWIAJĄ !!!!!! To ile lat im trzeba na wyprodukowanie sprawnej broni? 30 lat? Zanim wprowadzą to wejdą nowe modele.
Wbrew pozorom to ważne,niedawno był przypadek wybudowania pomnika "Freikorpusu" i dopiero reakcja....Berlina doprowadziła do jego usunięcia,nasze władze siedziały cichutko.Dasz palec będzie ręka.
Żadna nowość,co do pisania przez różnych "znafcuf" ,socjologów ,'historyków,dziennikarzy"i innych Ingoltów, bzdur pod z góry przyjętą tezę to szkoda nad tym się rozwodzić,jest jeszcze stadko "pożytecznych idiotów" którzy wierzą w bajki o "bratnim narodzie'.Rzeczywistość pomimo ogromnej propagandy ma się nijak do tejże.
Pracuję z Ukraińcami i lubię z nimi pracować. Są pracowici. Maja taką mentalność że potrafią się ze mna podzielić tym czego sami maja mało. Jak się pójdzie do Ukraińca do domu/kwaterę zawsze cię poczęstuje jedzeniem. Jednak zgadzam się z ogólną tezą artykułu. Wspólne zamieszkanie skończy się wojną czy inną masakrą, co w historii było wielokrotnie. Nie tylko był Wołyń. Sami Ukraińcy nie przywiązują co prawda dużej wagi do historii. Nawet ci z wyższym wykształceniem. Spotykaja się jednak w Polsce z niechęcią Polaków żeby to najłagodniej nazwać. Konsolidują się w swoich grupach. Powstaje u nich taki syndrom oblężonej twierdzy. Jak któregoś spotka coś przykrego to nawzajem się nakręcają przeciw Polakom. Nie wiem czy da się to jakoś dobrze rizwiazać
Autor tego artykułu jest ignorantem. Po rozpadzie Związku Sowieckiego Rosjanie wyprodukowali rakiety Buława, samosterujące Kalibr, przeciwokrętowe rakiety hipersoniczne Kindżał, oraz przeciwlotnicze systemy S-400 i będący w końcowych testach S-500. Cała produkcja rakiet i pocisków na Ukrainie była oparta o projekty powstałe w całym ZSRR, głównie w republice rosyjskiej. Ukraina je tylko produkowała. Dlatego Rosjanie mieli dokumentację produkcyjną do głowic naprowadzających produkowanych na Ukrainie, zatem zerwanie współpracy z ukraińskim producentem tych głowic nie miało wpływu na ich produkcję w Rosji.
Od ćwierć wieku twierdzę, że Rosja skończy się wtedy, gdy Chiny znajdą "antidotum" na rosyjską broń jądrową. Mogą to być właśnie takie rakiety, ale mogą być też np zaawansowane drony, działania wywiadowcze lub inne działania (sił) specjalnych.
Benjamin Netanjahu to litwak inaczej chazar nie zaden Semita wiec o antysemityzmie nie moze byc mowy.Spawdzc jego i tej bandzie oszustow geny a okarze sie ze nie moga urzywac antysemityzmu jako broni.
"Większość Ukraińców była wyznania prawosławnego bądź grekokatolickiego, Polacy z reguły – rzymskokatolickiego, co doprowadziło do oddalenia się tych społeczności”. Należy też zauważyć że obrządki prawosławny i grekokatolicki są do siebie podobne a obrządek łaciński całkiem inny. Ukraińcy swoją drogę wybrali za czasów hetmana B.Chmielnickiego i hetmana Wychowskiego tzn. bliżej im do rosyjskich braci w wierze jak do polskich łacinników
Opinia publiczna informowana jest na bieżąco o nożownikach na Zachodzie a tymczasem za rogiem trup ściele się gęsto, w ramach "wzorowej asymilacji" i "kulturowej bliskości".
Nic z tego nie bedzie.
Rusofobiczna poprawność polityczna i realizowanie globalistycznych interesów ważniejsze od zdrowia i życia obywateli? To musi się dziać w Unii Europejskiej, zwłaszcza na Litwie, w Polsce lub Ukrainie...
Taka kasa? To Polska zagrozona..
PO przeczytaniu Twojego anonsu PO+patrzyłem na tą facjatę.
Okropna!
Aaaa....... ten wyraz oczu?
Chciałoby się rzec w tzw. żywe oczy; kłamie, kłamie, kłamie ........kłamie dla mamony czyli kasiory!
Żadne blokady i zakazy nie pomagają, jest na to mnóstwo dowodów naukowych. W USA dwa sąsiednie stany, w jednym są zakazy, a w drugim pełna wolność i w obydwu liczba zakażeń, zachorowań oraz zgonów w przeliczeniu na 100 tys. mieszkańców są takie same.
To oznacza, że zakazy nie ograniczają kowida.
Sól szkodzi samochodom i butom pieszych, ale środowisku nie szkodzi. Gdyby szkodziła, to na poboczach dróg nie rosłoby żadne drzewa, ani krzaki.
od kiedy zacząłem się interesować psychologią byłem pewien, że twarz jest zwierciadłem duszy
KK traci na
sile
Szanowna Redakcjo.
Marzy mi się możliwość zakupu koszulki z nadrukiem KRESY.PL i Waszym logo.
Myślę, że mógłby być to świetny sposób promocji portalu i na pewno wielu czytelników również chętnie nabyłoby takie koszulki. Napis mógłby być niewielki, np. na lewej piersi.
Kampania Kresowa ma doświadczenie w produkcji koszulek i odzieży z nadrukiem, a jako posiadacz kilku z nich wiem, że ich jakość jest doskonała.
Nie wiedziałem, gdzie mógłbym umieścić taką sugestię, dlatego piszę tu.
Pozdrawiam.
Bohdan
Ukraina jest "mocarstwem" (podobnie jak Rosja i wszyscy oni z terenów postsowieckiej indoktrynacji) i Steinmeier nieuk słusznie dostał z buta, za nieznajomość Historii "Ukrainy". Pewnie jeszcze nie raz Niemiaszki oberwą, bo Ukraina jest ponad 2 razy większa od Niemiec i nie po to wchodzi do Europy "butem kopiąc drzwi", żeby tutaj odgrywać rolę drugoplanową, za jakimiś tam niemcami. Którzy notabene, II WŚ z Ukraińcami Przegrali ( i wszyscy inni też), więc niech uważąją mniemce, bo w razie czego może być "powtórka z historii". Ten dekadencki kraj, gdzie geje mają więcej praw niż "homonormatywni", w którym już etatowo ministrami obrony są Kobiety, może budzić w "wojowniczych" Ukraińcach co najwyżej śmiech politowania i pogardy.
Absolutnie nie powinniśmy ambasadorowi Melnykowi w jakikolwiek sposób przeszkadzać w jego robocie. Trzeba go pozostawić jak krowę na tym śliskim lodzie, gdzie wlazł...i poczekać aż sam się .........
W tytule i pierwszym zdaniu, nie "WIĘKSZOŚĆ", a >najwięcej<.
Przy okazji wystąpienia tego bezczelnego ukraińca warto by policzyć nie tylko ukraińców kolaborujacych z nazistowskimi Niemcami ale także ukraińców kolaborujących z Sowietami. Nikt mi nie wmówi, że władze sowieckiej ukrainy składały się z Rosjan (Chruszczow). To samo można powiedzieć o ukraińskich funkcjonariuszach partii komunistycznej, NKWD, milicji, wojska itd., bez udziału których na przykład sterroryzowanie i doprowadzeniemilionów ukraińskich sowietów do śmierci z głodu byłoby niemożliwe. Polska dyplomacja, gdyby takowa istniała, powinna zwrócić uwagę na ten fakt i odpowiednio go nagłośnić bo jak tak dalej pójdzie okaże się, że to Polacy sami bestialsko wymordowali 200 tysięcy swoich rodaków na Kresach a potem usiłowali zrzucić winę na niewinnych ukraińców, bohaterów z UPA i SS Galizien!
ani Litwy, ani Ukrainy, ani całej ,,ekipy państw bałtyckich,, i Polski nikt nie zmusza do kupowania i szczepienia obywateli szczepionką SputnikV , /prawie 92% skuteczności, najlepiej zaszczepić szczepionka o skuteczności 60%/, i nie bedzie problemów z hybrydami
nikt nie zmusza Szwecji do kupowania w Plsce ,,brudnej,, energii,, kupujcie czystą, gdziekolwiek, możecie w wiadrach lub beczkach brać u Anglików
JEDEN ZLODZIEJ ZASTAPI DRUGIEGO ZLODZIEJA. KIM JEST TEN BORYS ??? UPADLINCEM JAK SCHETYNA I CHOLOWNIA ???? GDZIE SA TUBYLCY ???
Na stanowisku Borella Unii Europejskiej przydałby się dyplomata zainteresowany gospodarką i rozwojem, a nie cyniczny propagandysta, który z pozycji ojca ludzkości chce pouczać Rosjan, naprawiać Federację Rosyjską i ratować przydatnych kryminalistów...
Retoryka "polskich" mediów jest zadziwiająca. W Polsce demonstracje są zawsze nielegalne i policja ma prawo bić demonstrantów jak tylko się da; w innych państwach Unii i USA to samo. W Rosji i na Białorusi wszystkie demonstracje są w "obronie demokracji", a policja jest zawsze, wg "polskich" mediów, bandycka. W Rosji, gdzie rządzi Putin wybrany przez naród na prezydenta jest reżim, w Polsce, gdzie rządzi Kaczyński - szeregowy poseł - jest praworządność. Rosja, jak napadła na Krym, to niebywała, okrutna, agresja, chociaż nie oddano jednego strzału i natychmiast przeprowadzono referendum, natomiast atak na Irak to nie agresja, a przywrócenie sprawiedliwości, w wyniku którego kilkaset tysięcy Irakijczyków straciło życie. "Cały" świat potępia Rosję za rzekome otrucie Nawalnego, "cały" świat chwali USA za zamordowanie irańskiego generała wraz z innymi towarzyszącymi mu osobami. Kali by się uśmiał.
Wzrosło im na innych kierunkach. UE nie jest jedynym klientem na ziemi
Problem w tym jak obecnie Ukraińcy liczą te straty i jakiego terenu dotyczą. Na terenie dzisiejszej Ukrainy ginęli Ukraińcy, Polacy, Żydzi, Ormianie i wiele innych nacji. Ponadto część z nich ginęła przypadkowo wskutek działań wojennych ale zasadnicza część została zamordowana, wywieziona zarówno przez Rosjan jak i Niemców. Ginęli z rąk Rosjan, Niemców a także w olbrzymiej częśći z rąk Ukraińców tzn. nie tylko z rąk członków OUN-UPA, formacji kolaborujących z Niemcami jak SS Galizien ale i zwykłych rezunów
co za parszywe gnidy...!
Głupotą byłoby produkowanie rakiet u wroga ! Później okazałoby się że te rakiety są wadliwe. Rosjanie zapewne zawiesili projekt z racji iż wyciekł do USA
?
No ludzie bez "jaj" 10 LAT pracowali nad jego konstrukcją i jeszcze teraz przez 3 lata go POPRAWIAJĄ !!!!!! To ile lat im trzeba na wyprodukowanie sprawnej broni? 30 lat? Zanim wprowadzą to wejdą nowe modele.
Wbrew pozorom to ważne,niedawno był przypadek wybudowania pomnika "Freikorpusu" i dopiero reakcja....Berlina doprowadziła do jego usunięcia,nasze władze siedziały cichutko.Dasz palec będzie ręka.
Zapomniałeś jak były zdejmowane na litwie tablice z polskimi nazwami miejscowości i ulic?
Żadna nowość,co do pisania przez różnych "znafcuf" ,socjologów ,'historyków,dziennikarzy"i innych Ingoltów, bzdur pod z góry przyjętą tezę to szkoda nad tym się rozwodzić,jest jeszcze stadko "pożytecznych idiotów" którzy wierzą w bajki o "bratnim narodzie'.Rzeczywistość pomimo ogromnej propagandy ma się nijak do tejże.
I zaistnial !!! Bydlaku nie ma wazniejszych spraw do zalatwienia ?????
Ale dzieciak. A polskie nazwy na Litwie?
Kulturowo odmiennie? A nazwa "Rzeczpospolita" mowi przeciez za siebie sama.
NS 2 to jest inwestycja prywatna i nic do tego rządowi Niemiec, ani KE.
Pracuję z Ukraińcami i lubię z nimi pracować. Są pracowici. Maja taką mentalność że potrafią się ze mna podzielić tym czego sami maja mało. Jak się pójdzie do Ukraińca do domu/kwaterę zawsze cię poczęstuje jedzeniem. Jednak zgadzam się z ogólną tezą artykułu. Wspólne zamieszkanie skończy się wojną czy inną masakrą, co w historii było wielokrotnie. Nie tylko był Wołyń. Sami Ukraińcy nie przywiązują co prawda dużej wagi do historii. Nawet ci z wyższym wykształceniem. Spotykaja się jednak w Polsce z niechęcią Polaków żeby to najłagodniej nazwać. Konsolidują się w swoich grupach. Powstaje u nich taki syndrom oblężonej twierdzy. Jak któregoś spotka coś przykrego to nawzajem się nakręcają przeciw Polakom. Nie wiem czy da się to jakoś dobrze rizwiazać
Autor tego artykułu jest ignorantem. Po rozpadzie Związku Sowieckiego Rosjanie wyprodukowali rakiety Buława, samosterujące Kalibr, przeciwokrętowe rakiety hipersoniczne Kindżał, oraz przeciwlotnicze systemy S-400 i będący w końcowych testach S-500. Cała produkcja rakiet i pocisków na Ukrainie była oparta o projekty powstałe w całym ZSRR, głównie w republice rosyjskiej. Ukraina je tylko produkowała. Dlatego Rosjanie mieli dokumentację produkcyjną do głowic naprowadzających produkowanych na Ukrainie, zatem zerwanie współpracy z ukraińskim producentem tych głowic nie miało wpływu na ich produkcję w Rosji.
O, kuźwa, nie wierzę! Nie dobija się do bram Waszyngtonu, by płaszczyć się przed Bidenem? Dostrzegł inne kraje?
Od ćwierć wieku twierdzę, że Rosja skończy się wtedy, gdy Chiny znajdą "antidotum" na rosyjską broń jądrową. Mogą to być właśnie takie rakiety, ale mogą być też np zaawansowane drony, działania wywiadowcze lub inne działania (sił) specjalnych.
Jeżeli uczynisz to w obecności Żyda, to nie tylko będzie to antysemityzm ale i zarazem akt terroru.
Macie nieaktualne dane. Rząd francuski oficjalnie zaprzeczył pogłoskom, jakoby miał jakiekolwiek zastrzeżenia ws. budowy NS2.
Benjamin Netanjahu to litwak inaczej chazar nie zaden Semita wiec o antysemityzmie nie moze byc mowy.Spawdzc jego i tej bandzie oszustow geny a okarze sie ze nie moga urzywac antysemityzmu jako broni.
Mam pytanie do Was!
Jak ja donośnie pierrr....dnę - inaczej głośno puszczę baka, czy to będzie ANTYSEMITYSM???.............
Crrrr...wa ale kyrrrk aleee.... jaja PO+tężne jak moherowe berety lub herrr.. tuseka!
bla bla bla antysemityzm bla bla bla holokaust bla bla bla co oni mądrego mogą powiedzieć?
Czyżby dopadł go seryjny samobójca?
Brawo Putin. Nie słucha się poleceń CIA.
"Większość Ukraińców była wyznania prawosławnego bądź grekokatolickiego, Polacy z reguły – rzymskokatolickiego, co doprowadziło do oddalenia się tych społeczności”. Należy też zauważyć że obrządki prawosławny i grekokatolicki są do siebie podobne a obrządek łaciński całkiem inny. Ukraińcy swoją drogę wybrali za czasów hetmana B.Chmielnickiego i hetmana Wychowskiego tzn. bliżej im do rosyjskich braci w wierze jak do polskich łacinników
najprawdopodobniej aresztują i skażą dwie przypadkowe osoby, na pokaz. Obawiam się, że zrobią to najchętniej jakimś Polskim turystom.
Niesamowicie "błyskotliwa" analiza. Zapewne zlecenie od starszych panów z brukseli słynących z pedofilii.
Niech nie pije tyle okowity bo bredzi.
Czy Polska ma jakichs dylomatow ???? Nic mi o tym nie wiadomo.
Opinia publiczna informowana jest na bieżąco o nożownikach na Zachodzie a tymczasem za rogiem trup ściele się gęsto, w ramach "wzorowej asymilacji" i "kulturowej bliskości".
Szacunek dla tych odważnych ludzi. Banderowski reżim stanie na głowie by ich złapać i wsadzić do więzienia.
DOPIERO TERAZ WPADLISCIE NA TO ????