"zatrzymano fizyczne dowody potwierdzające ich winę" - czyli właściwie już znamy wyrok... prokuratura i sąd niepotrzebne. Normalka na UJPAdlinie, że baderowskie szuje i wielbiciele zbrodniarzy stanowią prawo.
Ziemkiewicz i podobnie myślący zostaną przemilczani, pisiate zaś swoje zrobią, wszak imperatyw b e z w a r n u k o w e j przyjaźni z Ukrainą stanowi podstawę jej polityki wschodniej.
W Polsce bez szczepień ponad połowa ludzi ma przeciwciała antycovid, co oznacza, że byli zarażeni i chorowali bezobjawowo. Ponad 80% Polaków choruje bezobjawowo, 10% ma lekkie objawy, a ciężkie na 1-3% i to bez szczepień.
JA ROZUMIE ZE ZAJMUJECIE SIE NAJNOWSZYMI WIADOMOSCIAMI ALE NAZBYT PRZESADZACIE Z TA DROBNICA O PARE MILIONOW,ZAJMIJCIE SIE OKRADANIEM BUDZETU PANSTWA PRZEZ ZLODZIEI Z KNESSEJMU. DOKAD IDA NASZE PIENIADZE ???
Ci tak zwani "milicjanci", albo inaczej "utrwalacze Władzy Ludowej (komunistycznej)", to byli najczęściej prości niewykształceni chłopcy wiejscy, którzy ryzykując życiem, bronili swoich Rodzin, chat i dobytku przed zbrodniczym i złodziejskim ukraińskim nacjonalizmem spod znaku UPA. A bardzo często byli to ludzie szukający zemsty za zbrodnie na swoich rodzinach i bliskich. Przypisywanie im motywacji ideologicznych jest kompletną nieznajomością ówczesnych realiów. Celem UPA oficjalnym i bezdyskusyjnym, było oderwanie od Polski terenów na zachód od Sanu (linia Curzona) i likwidacja biologiczna na tych terenach Polaków i wszystkich "nie-ukraińców". Dlatego też Ci "komunistyczni milicjanci", bronili Polski i Polaków. Takiej Polski jaka była wówczas możliwa. Innej władzy i innej pomocy w obronie polskiej ludności na tych terenach nie było. Paradoksem jest, że największą pomoc z walce z banderyzmem w Polsce, w latach 1943-1945, uzyskaliśmy od Armii Czerwonej, a zwłaszcza wyspecjalizowanych ( np. w obławie augustowskiej itp) oddziałów NKWD, które były bardzo skuteczne w likwidacji (mordowaniu) banderowców. Podobnie jak niestety w mordowaniu partyzantki AK-owskiej.
konkluzja......
Zmiany szyldów na tych pomnikach, nie powinny nam wymazywać pamięci o tych młodych ludziach którzy w najlepszej wierze, oddawali życie za swoja ojczyznę i swoje rodziny w obronie Polski przed zbrodniczym ukraińskim nacjonalizmem. W tej najokropniejszej i najbrudniejszej z wojen, narzuconej nam siłą przez naszego wschodniego sąsiada.
Upamiętnienie powinno być zgodne z rzeczywistością a nie z aktualną polityką. Jeżeli bohaterem był milicjant to należy pisać że milicjant a nie policjant, jeżeli zbrodniarzem był milicjant to należy pisać że milicjant a nie policjant. Przecież są a raczej byli świadkowie którzy twierdzili że były takie przypadki że przed śmiercią z rąk rezunów ukraińskich uratowali ich Niemcy lub Rosjanie. Podobnie jak wielu więżniów obozów koncentracyjnych od śmierci uratowała Armia Czewona. Czasy wojny to nie wszystko jest takie proste czarno białe
Oni (tzw. III-osoba liczby mnogiej) nic nie robią tylko bez przerwy "obradują" i bolsze czyli wielkie goooo...wno z tego jest!
Kołchoz zwany UE = dawnemu kołchozowi ZSRR!
Z artykułu wynika, że Polska, której brakuje szczepionek, kupuje je nie tylko dla swoich obywateli, ale i dla banderowskiej Ukrainy. Jaki rządowy idiota to wymyślił?
Nawalny to nowy Rasputin. Niby otruty najbardziej niebezpieczną trucizną świata, a żyje i nakręcił film. Rosyjskie służby specjalne działają równie nieudolnie, jak u nas Sasin.
uważam, że powinniśmy zaprzestać używania zbitki "bracia starsi". To daje podstawę do pouczeń. Po drugie, wyrzekam się związków rodzinnych z tymi co kłamią i oszukują. Ich nawyki przechodzą, co też widoczne jest po wzroście ilości szabesgojów.
To rzeczywiście przykre dla nas Polaków, kiedy nagle czujemy się jak ofiary uległego klientelizmu kolejnych rządów, zmuszonymi płacić resztkami godnosci i honoru za amerykańską "przyjaźń i sojusz".
Naruszenie dóbr osobistych sołtysa i jego rodziny było ewidentne, co pozwani sami przyznali. Czy to jako swój błąd, czy też brak dowodów na swoje pomówienie. W żadnym prawomocnym państwie wyrok nie mógłby być inny. Ale widać dla żydowskiego lobby, tego z Izraela i tego z USA, Polska należy do ich strefy wpływów w której ma obowiązywać "prawo holokaustu", czyli prawo narodu wybranego przez Jahwe, do bezkarnego opluwania Polski i Polaków za "krzywdy" wyrządzone przez naszych przodków narodowi wybranemu przez Jahwe i ich rzekomy współudział w holokauście.
Jako naznaczeni tym grzechem pierworodnym naszych przodków, nie mamy absolutnie prawa do obrony własnej godności, a wszelki sprzeciw czy zdanie odrębne, będzie karane z cała surowością, jako dowód antysemityzmu i współpracy z hitlerem.
Bezkarne szkalowanie niewinnego sołtysa i jego rodziny, nazywane "wolnością dyskusji akademickiej" przez "szacowny" instytut izraelski wespół z administracja Prezydenta USA, jest bezczelną, ordynarną ingerencją w niezawisłość polskich sądów i traktowanie 40 milionowego narodu jako upośledzonych moralnie degeneratów, wymagających "specjalnej troski" od braci starszych moralnym autorytem, ze światyni demokracji i praw człowieka....
Osobiscie doradzałbym "braciom starszym w wierze", aby swoje interesy w Polsce, starali sie realizować metodami bardziej finezyjnymi. Bo te dotychczasowe jak pokazuje przykład 444, tylko budzą niechęć i tęsknotę za starymi demonami przeszłosci...
PO+patrzcie jeno na facjatę na zamieszczonej w artykule focie!
Czy te oczy mogą kłamać?.
Aaaa....... ta facjata wymowna - w koszmarach nocnych może straszyć!
Szkoda, że nie jest czarny, pewnie wtedy oskarżyłby jeszcze o rasizm, byłoby jeszcze zabawniej :)
Ale czemu nie oskarża trybunału o szykanowanie niepełnosprawnych umysłowo?
ZAJMUJECIE SIE DROBNICA !! WSZYSTKIE wySKOKI TO MALY PIKUS W POROWNANIO Z TYM JAKIE PRZEKRETY ROBIA Z BUDZETEM PANSTWA, Z DOTACJAMI EU. KTO ICH KONTROLUJE ????
Po kosztach czy za darmo? Obstawiam to drugie.
Rodowici Francuzi pewnie nie mają z tym nic wspólnego, to śmierdzi na odległość prowokacją handlowych.
SKORO PISZECIE O ANTYSYMITYZMIE TO BADZCIE PRECYZYJNI I POKAZCIE MI JEDNEGO SEMITE ?????
"zatrzymano fizyczne dowody potwierdzające ich winę" - czyli właściwie już znamy wyrok... prokuratura i sąd niepotrzebne. Normalka na UJPAdlinie, że baderowskie szuje i wielbiciele zbrodniarzy stanowią prawo.
tyle kosztuje chwila szczerości w korporacji...
Ziemkiewicz i podobnie myślący zostaną przemilczani, pisiate zaś swoje zrobią, wszak imperatyw b e z w a r n u k o w e j przyjaźni z Ukrainą stanowi podstawę jej polityki wschodniej.
szczepionki na rusofobię nie wynaleziono
rodzi się jeszcze jedno mocarstwo..
W Polsce bez szczepień ponad połowa ludzi ma przeciwciała antycovid, co oznacza, że byli zarażeni i chorowali bezobjawowo. Ponad 80% Polaków choruje bezobjawowo, 10% ma lekkie objawy, a ciężkie na 1-3% i to bez szczepień.
JA ROZUMIE ZE ZAJMUJECIE SIE NAJNOWSZYMI WIADOMOSCIAMI ALE NAZBYT PRZESADZACIE Z TA DROBNICA O PARE MILIONOW,ZAJMIJCIE SIE OKRADANIEM BUDZETU PANSTWA PRZEZ ZLODZIEI Z KNESSEJMU. DOKAD IDA NASZE PIENIADZE ???
Ci tak zwani "milicjanci", albo inaczej "utrwalacze Władzy Ludowej (komunistycznej)", to byli najczęściej prości niewykształceni chłopcy wiejscy, którzy ryzykując życiem, bronili swoich Rodzin, chat i dobytku przed zbrodniczym i złodziejskim ukraińskim nacjonalizmem spod znaku UPA. A bardzo często byli to ludzie szukający zemsty za zbrodnie na swoich rodzinach i bliskich. Przypisywanie im motywacji ideologicznych jest kompletną nieznajomością ówczesnych realiów. Celem UPA oficjalnym i bezdyskusyjnym, było oderwanie od Polski terenów na zachód od Sanu (linia Curzona) i likwidacja biologiczna na tych terenach Polaków i wszystkich "nie-ukraińców". Dlatego też Ci "komunistyczni milicjanci", bronili Polski i Polaków. Takiej Polski jaka była wówczas możliwa. Innej władzy i innej pomocy w obronie polskiej ludności na tych terenach nie było. Paradoksem jest, że największą pomoc z walce z banderyzmem w Polsce, w latach 1943-1945, uzyskaliśmy od Armii Czerwonej, a zwłaszcza wyspecjalizowanych ( np. w obławie augustowskiej itp) oddziałów NKWD, które były bardzo skuteczne w likwidacji (mordowaniu) banderowców. Podobnie jak niestety w mordowaniu partyzantki AK-owskiej.
konkluzja......
Zmiany szyldów na tych pomnikach, nie powinny nam wymazywać pamięci o tych młodych ludziach którzy w najlepszej wierze, oddawali życie za swoja ojczyznę i swoje rodziny w obronie Polski przed zbrodniczym ukraińskim nacjonalizmem. W tej najokropniejszej i najbrudniejszej z wojen, narzuconej nam siłą przez naszego wschodniego sąsiada.
Oni kłamią, skoro nie opracowali szczepionki na grypę, to na covida też nie opracują, on za szybko mutuje
Upamiętnienie powinno być zgodne z rzeczywistością a nie z aktualną polityką. Jeżeli bohaterem był milicjant to należy pisać że milicjant a nie policjant, jeżeli zbrodniarzem był milicjant to należy pisać że milicjant a nie policjant. Przecież są a raczej byli świadkowie którzy twierdzili że były takie przypadki że przed śmiercią z rąk rezunów ukraińskich uratowali ich Niemcy lub Rosjanie. Podobnie jak wielu więżniów obozów koncentracyjnych od śmierci uratowała Armia Czewona. Czasy wojny to nie wszystko jest takie proste czarno białe
Ruski jak za coś się wezmą to ręce opadają. To ustrojstwo wygląda jak pojazd skonstruowany w XIX w.
A skąd to zdziwienie? Przecież TVN to własność amerykańskiego holdingu medialnego 'Discovery" a Amerykanie zawsze bronią swoich interesów.
Polska za nieprzyjazne działania uipn przekaże Ukrainie za friko kilka milionów szczepionek.
Co im przeszkadza ten NORDSTREAM2? Zazdrosc? Skad ta nienawisc?
A w Polsce TVP nie zamykają, chociaż jest bardzo jednostronna. To gdzie jest wyższa forma demokracji?
Borell kłamie. Wcale nie udał się do Rosji, by konstruktywnie budować relacje, lecz by obrzucić Rosję błotem, zwanem Nawalny... ;)
Oni (tzw. III-osoba liczby mnogiej) nic nie robią tylko bez przerwy "obradują" i bolsze czyli wielkie goooo...wno z tego jest!
Kołchoz zwany UE = dawnemu kołchozowi ZSRR!
chcą do UE i NATO
Ja też bym chętnie kupił taki, ale my mamy pozostać bezbronni, tak na wszelki wypadek...
Za dwa miliardy USD można by sformować własną dywizję pancerną, ale pan Płaszczak i jego kamaryla potrafią jedynie nadstawiać (...) USA.
A KIEDY W POLIN ?????? NIGDY !!!!
Z artykułu wynika, że Polska, której brakuje szczepionek, kupuje je nie tylko dla swoich obywateli, ale i dla banderowskiej Ukrainy. Jaki rządowy idiota to wymyślił?
Nakazy unijne musza byc wykonywane, inaczej kary finansowe. Kiedy wreszcie RP odzyska suwerennosc jak GB?
W końcu ktoś temu nierządowi powiedział prawdę prosto w r...j
Nie jesteśmy już niepodległym krajem i to bez jednego wystrzału
a więc jeśli nabroisz to szybko spadaj do holandii, tam sądy są praworządne..
Goowno im do tego.
Można by to nazwać ingerencją w wewnętrzne sprawy, tyle że jest to już dość powszechna praktyka, stosowana również przez polski rząd (Białoruś, ...)
Obecnie ambasadorzy St.Zj. zachowują się tak w III-ej RP jak zachowywali się ambasadorzy Rosji carskiej przed rozbiorami I-ej RP.
"WOLNE MEDIA"
SZROT NIE GROT HAHAHA.....
PANSTWO Z TEKTURY !!!!!!!!!
a sprawy korupcyjne przy szczepionkach, to też donbas, separatyści i Rosja?...
ponoć rosjanie wykradli dane badań i produkcji szczepionki w Wielkiej Brytanii..
no i jest rozrywka, można pograć..
taki fajny, mirny naród, tacy przyjaciele Polaków,powiedziałbym jeszcze , ale nie mogę...
Czyli odzwierciedla duszę zaprzedaną złemu zwanego PO+pularnie diabłem!
Dla tego kraju nie ma już ratunku
Nawalny to nowy Rasputin. Niby otruty najbardziej niebezpieczną trucizną świata, a żyje i nakręcił film. Rosyjskie służby specjalne działają równie nieudolnie, jak u nas Sasin.
Do autora: działania Bidena wyglądają na białą flagę.
uważam, że powinniśmy zaprzestać używania zbitki "bracia starsi". To daje podstawę do pouczeń. Po drugie, wyrzekam się związków rodzinnych z tymi co kłamią i oszukują. Ich nawyki przechodzą, co też widoczne jest po wzroście ilości szabesgojów.
twarz jest zwierciadłem duszy.
"Dzici osób tej samej płci"... Tak jak kiedyś słynny kolarz Szurkowski "cudowne dziecko dwóch pedałów"
To rzeczywiście przykre dla nas Polaków, kiedy nagle czujemy się jak ofiary uległego klientelizmu kolejnych rządów, zmuszonymi płacić resztkami godnosci i honoru za amerykańską "przyjaźń i sojusz".
Naruszenie dóbr osobistych sołtysa i jego rodziny było ewidentne, co pozwani sami przyznali. Czy to jako swój błąd, czy też brak dowodów na swoje pomówienie. W żadnym prawomocnym państwie wyrok nie mógłby być inny. Ale widać dla żydowskiego lobby, tego z Izraela i tego z USA, Polska należy do ich strefy wpływów w której ma obowiązywać "prawo holokaustu", czyli prawo narodu wybranego przez Jahwe, do bezkarnego opluwania Polski i Polaków za "krzywdy" wyrządzone przez naszych przodków narodowi wybranemu przez Jahwe i ich rzekomy współudział w holokauście.
Jako naznaczeni tym grzechem pierworodnym naszych przodków, nie mamy absolutnie prawa do obrony własnej godności, a wszelki sprzeciw czy zdanie odrębne, będzie karane z cała surowością, jako dowód antysemityzmu i współpracy z hitlerem.
Bezkarne szkalowanie niewinnego sołtysa i jego rodziny, nazywane "wolnością dyskusji akademickiej" przez "szacowny" instytut izraelski wespół z administracja Prezydenta USA, jest bezczelną, ordynarną ingerencją w niezawisłość polskich sądów i traktowanie 40 milionowego narodu jako upośledzonych moralnie degeneratów, wymagających "specjalnej troski" od braci starszych moralnym autorytem, ze światyni demokracji i praw człowieka....
Osobiscie doradzałbym "braciom starszym w wierze", aby swoje interesy w Polsce, starali sie realizować metodami bardziej finezyjnymi. Bo te dotychczasowe jak pokazuje przykład 444, tylko budzą niechęć i tęsknotę za starymi demonami przeszłosci...
PO+patrzcie jeno na facjatę na zamieszczonej w artykule focie!
Czy te oczy mogą kłamać?.
Aaaa....... ta facjata wymowna - w koszmarach nocnych może straszyć!
Szkoda, że nie jest czarny, pewnie wtedy oskarżyłby jeszcze o rasizm, byłoby jeszcze zabawniej :)
Ale czemu nie oskarża trybunału o szykanowanie niepełnosprawnych umysłowo?
ZAJMUJECIE SIE DROBNICA !! WSZYSTKIE wySKOKI TO MALY PIKUS W POROWNANIO Z TYM JAKIE PRZEKRETY ROBIA Z BUDZETEM PANSTWA, Z DOTACJAMI EU. KTO ICH KONTROLUJE ????