:) uri mnie nie wyprowadzisz z równowagi. myślałem ze jesteś na tyle inteligentny aby to już dawno zauważyć, ale zdaje się że pomyliłem się i to bardzo. to był mój ostatni wpis do ciebie odnoszący się osobiście. wszystko już wyjaśniłem. a karmić trolla więcej nie zamierzam więc daruj sobie i nawet nie odpisuj :)
ps. obraziłem przodków bo prawdę napisałem? prawda cię wyzwoli :) nawet jak boli.
Pan Wladyslaw, jestes wprawdzie czlek wschodnioslowianski,jesli tak,to odpisz skad pochodzisz..moze nawet majemo wspolnych znajomych,a moze nawet krewnych)) (,,czym czort nie zartuje,, jak mowi pryslovie)))..Albo odpisz cos po-russku
Pan jazmig zapewne się myli i ty uri nie jesteś zbrodniarzem banderowskim jak napisał Pan jazmig. W sensie dokonania jakiegoś mordu, ale w sensie psychologicznym niestety tak - jesteś spadkobiercą zbrodniczej ideologii którą akceptujesz i gorzej - gloryfikujesz gdyż jej jawnych głosicieli popierasz, bronisz ich stanowiska, starasz się tłumaczyć każdą nieprawość jakiej się dopuszczają - wystarczy poczytać twoje wpisy. Myślę uri że trolujesz na forum i kłamiesz gdyż biorąc pod uwagę fakt kim jesteś - a sam przyznałeś kim( piszę tu o ewentualnym pochodzeniu mieszanym - żydowskim i ukraińskim - to samo w sobie jest dziwne, gdyż skoro jesteś potomkiem osób wysiedlonych na ziemie odzyskane jak sadze w ramach akcji wisła, a skoro tam was wysiedlono to jesteś też ukraińcem co zresztą niedawno przyznałeś. Fakt bycia jednoczesnie Żydem i Ukraińcem jest mozliwy ale nie w zachodniej części dzisiejszej ukrainy - po prostu UPA potraktowałoby twoją rodzinę tak jak Polaków tylko że trochę wczesniej, a jak nie UPA to Niemcy. Więc sądzę że pochodzenie żydowskie jest bajeczką mającą wkurzyć co poniektórych zapaleńców z tego forum i chyba ci się udało - gratuluję. Co do twojej ukraińskości - jest przynajmniej dla mnie niewątpliwa. Zapewne jak wcześniej wspomniałem pochodzisz z Małopolski wschodniej, możliwe że okolice Przemyśla ewentualnie Chełma( już nie Małopolska jakbyś chciał się czepiać :). Rodzinka oddana sprawie - widać po twoich poglądach - takie rzeczy wynosi się z domu - tata lub dziadek - nie wnikam w twój wiek - zapewne w UPA był wielkim małojcem. Powiedz mi jak to jest byc potomkiem kogoś kto mordował bezbronne kobiety i dzieci? potrafisz spojrzeć przodkom w oczy i widzieć w nich po prostu ludzi? Nie zwyrodniałych morderców? Potrafisz spojrzeć w lustro i pomyśleć jakich zbrodni dopuszczali sie twoi antentaci? A potem wejść na forum i pouczać innych, chwalić tą twoją Ukrainę i piać z zachwytu nad kazdym prawdziwym lub wyimaginowanym zwyciestwem ukraińskich bandytów. Kazemu normalnemu człowiekowi po prostu byłoby wstyd. Hans Frank osobiście nie "pobrudził" sobie rąk krwią tylko wydawał rozkazy a jednak jego syn czuje ten ogromny bagaż krzywd i nienawidzi ojca za to co robił. Nie potrafi powiedzieć niczego dobrego o nazistach. Kim byli upowcy? powstańcami? czy raczej nazistowskimi, zwyrodniałymi mordercami. Mam nadzieję ze jesli piekło istnieje sa na samym jego dnie. Obys to kiedyś zrozumiał zanim ideologia i miłośc do zbrodniarzy nie wypali ci mózgu do cna o ile oczywiście nie jest za późno.
jazmig Zrozum że uri nie tyle jest ukraińcem, co trollem. Co myślisz, że on nie jest w stanie zrozumieć tych wszystkich argumentów których nie potrafi podważyć? Gdyby był aż takim kretynem, to by tu nie pisał bo nie mógł by sobie pozwolić na zakup komputer, ani na dostęp do neta. Wiec proszę Cię przestań karmić tego trolla
Pan Wladyslaw raz po raz pisze pro te Kemerowo (miasto w glabi Rosji ,faktycznie Sybir) ,mnie az troszke watpliwe..u nas w miastu jest uciekniery(mieszkam ok.300 km.od Slowianska),wielu takze w Charkowie, ale Kemerowo..Pan oczywiscie pisze po-russku? moze niech odpisze..
To ja wskażę kto się cieszy ze śmierci słowiańskich dzieci: jest to pan Uri Tannenbaum i jego zwołani na pomoc pobratymcy. Jak to miłe gdy oczyszcza się teren pod Nowy Izrael. Szabesgoje walczą z Gojami...
POZNAJ ŻYDA: Ogrom żydowskich zbrodni w Palestynie jest PRZERAŻAJĄCY. ale zamiast tego w telewizji i prasie jest tylko o tematach zastępczych - jak o tym doktorze co odmówił aborcji (żydkom z TVN, GW, Polityki etc. już totalnie odbiło). TYMCZASEM żydostwo na dniach PORWAŁO SZESNASTOLETNIE (16!!!) DZIECKO - TORTUROWAŁO JE I SPALIŁO ŻYWCEM. OBECNIE W INTERNECIE ŻYDOWSKIM TRWA KAMPANIA NIENAWIŚCI DO PALESTYŃCZYKÓW. ALE CZY O TYM JEST JAKIŚ MATERIAŁ W TELEWIZJI? Zobaczcie sami: KAMPANIA http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tysiace-izraelczykow-laczy-sie-internetowej-kampanii-nienawisci-2014-07 DZIECKO http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-wyniki-sekcji-zwlok-palestynskiego-nastolatka-splonal-zywcem,nId,1463453#iwa_item=1 &iwa_img=1 &iwa_hash=23906 &iwa_block=newsOfTheDay PS Przypomina mi się dokładnie to samo żydowskie postepowanie na Kresach w 1939r - rozpruwanie Polaków, wykuwanie oczu, zakopywanie żywcem. NIGDY NIE WIERZCIE ŻYDOM, ALBOWIEM ZAWSZE KŁAMIĄ
Tannenbaum! Co robiłeś w czasie wojny w Libanie? Jesteś odpowiedzialny za ostrzeliwanie cywilów w strefie Gazy? Masz podwójne obywatelstwo, co jeszcze przed nami ukrywasz szpiegu?
Przepraszam za jeden post pod drugim, lecz zapomniałem dopisać, a nie zauważam opcji edycji wiadomości :D Chciałbym równocześnie poprosić osoby pochodzące z ukrainy lub też innych krajów o przedstawienie relacji z ich rodzimych mediów.
Myślę ,że zrobił to z całą świadomością konsekwencji ,obawiał się jak sądzę ,że dobra i bliska
współpraca pomiędzy Polską i Litwą doprowadzi oba kraje do jakiejś formy nieformalnej luźnej konfederacji i chciał to zablokować .
A więc pochodzi pan z rosji? Czy w takim razie mógłbym pana prosić o przybliżenie opinii społecznych i przekazów medialnych na temat sytuacji na wschodzie ukrainy? Z chęcią porównałbym je z krajowymi źródłami.
Panu Władysławowi chodzi zapewne o lekceważące wypowiedzi EquesPolonus . Oprócz regularnej armii Ukrainy walczą tam też jednostki nieregularne z silną motywacją polityczną.
Dzieje się tam nieciekawie i nie ubierał bym strony Ukraińskiej w komżę. W obecnym czasie sądzę ,że
większość walczących to lokalni rosyjscy ochotnicy. To że Putin traktuje tych ludzi instrumentalnie
nie oznacza ,że ich dążenie do pożegnania kształtującej się na naszych oczach Ukrainy nie jest uzasadnione. Politycy ukraińscy niezależnie od partii do której należą przyjęli Banderę jako mit założycielski Ukrainy ,ma to swoje konsekwencje ,ich deklaracje na temat mniejszości etnicznych
i ich praw stają się całkowicie niewiarygodne.
Myślę ,że straty ludności cywilnej są zaniżone ,ze względu na charakter walk w zasadzie bez konkretnej linii frontu wiele wypadków śmierci cywilów jest poza jakąkolwiek kontrolą dowodzących.
Zakładając ich dobrą wolę.
Co za bzdury pan pisze! Proszę wskazać choć jedną osobę która jest ubawiona tą tragedią i śmiercią niewinnych dzieci. To wy Rosjanie jesteście odpowiedzialni za ich śmierć, to wy Rosjanie przysłaliście na Ukrainę swoje służby w celu wywołania zamieszek , to znowu wy Rosjanie dozbrajacie separatystów w broń pancerną , artylerie i rakiety przeciwlotnicze czym przedłużacie konflikt. Właściwie to nie konflikt wewnątrz Ukraiński ale walka regularnej armii Ukraińskiej z Sowiecką partyzantką złożoną z oficerów KGB i rusko-kozacko-kaukaskich zbirów którzy bez wojaczki żyć nie umieją a w życiu do normalnej pracy się nie wzięli. Jesteście narodem bez krzty honoru, kłamiecie w oczy jak zawsze. Polacy pamiętają jak wasz idol Stalin kłamał Andersowi że Polscy oficerowie uciekli do Mandżurii a już dawno wymordowaliście ich w Katyniu , i kłamiecie do dziś bando dzikusów.
Widać Łukaszenka mądrzejszy od Tuska. Gdyby wsadzał raz na pół roku jednego zbyt ambitnego
złodzieja ze swoich szeregów dla zachęcenia pozostałych miał by przed sobą wizję dożywocia
na fotelu premiera.
Miło czytać Pana rozsądne komentarze, Panie Tutejszym... Jeszcze 2, 3 dni temu, pisał Pan, że "czas na wygaszenie zarzewia banderyzmu na Ukrainie przyjdzie może z chwilą pokoju". A dziś już chce Pan uszczelniać granice i czekać, aż Ukraińcy sami "pozamiatają swoje podwórko". To dość daleko idąca zmiana Pana opinii, a to mnie tylko cieszyć może. Wycofuję więc swój wczorajszy komentarz...
To zdrowy objaw Panie william. Kiedy wszystkie media głównego nurtu prezentują w tej sprawie, taką "jedność moralno-polityczną", że nie powstydziłaby się jej proganda PRL, człowiekowi z intuicją, powinno zapalić się czerwone, ostrzegawcze światełko... Jednak, że będzie tak u Pana Uri - nie liczył bym... On nie kieruje się intuicją, a instynktem... A to jednak różnica.
Radośni i uśmiechnięci... Czy Oni nie wiedzą, że żyją pod dyktatorskim butem? Nic to. TV Biesłan i nasz rząd w końcu im to uświadomi... Trudno, najwyżej przestaną być szczęśliwi.
Tak jak jmć pan uri? Szczerze mówiąc, jestem trochę zagubiony w relacjach z Doniecka i okolic. Jednak pewna stronniczość mediów nastawia mnie coraz bardziej przeciw spekulacjom typu "To wszystko wymysł stalinowsko-putinowskiej propagandy!". Tak więc, jeśli pan nie posiada żadnych dowodów na potwierdzenie pańskiej tezy, to radził bym się wstrzymać z tego typu osądami. W tym momencie przypomina mi pan Hitlerowców gdy mówili "Jaka znowu eksterminacja żydów? To tylko obozy pracy!".
Panie Votum_separatum. To jest ZORGANIZOWANA akcja ukraińskich kretów. Ta sama wiadomość, z prośba o wsparcie pojawiła się wczoraj na kilkunastu innych portalach. Ewidentnie widać ze zaczyna im kasy na działalność brakować.
5-letnia dziewczynka-ucieknierka z Donbasu: "Widzialam, jao zabito 10-mesiacznego chlopczyka. Bomba - bach - i nie ma" video http://www.1tv.ru/news/world/262410
Nie musisz, nikt tego od ciebie nie oczekuje. Kto by brał pieniądze od biednego uciekiniera z centralnej Ukrainy, który sam szlachetnie wspiera dziesiątki tysięcy innych bieżeńców na Tajmyrze?
A kto się tu cieszy ze śmierci dzieci? Pokaż, bo łżesz okrutnie. Swoją drogą, płacz "Striełkowa" - zawodowego mordercy nad zabitymi dziećmi to czystej wody moskalska obłuda, jak słusznie zauważył Pan nina.pl. W internecie jest sporo zdjęć i wideo martwych maluchów, podpisanych jako "ofiary ukraińskiego wojska", a są to zdjęcia z Syrii, Iraku i innych gorących miejsc. Wpisujesz się w tę kłamliwą propagandę prawie wzorowo. Prawie - bo zostałeś nakryty na kłamstwie co do swojego pochodzenia, poza tym masz mętną przeszłość, bo nic o niej nie chcesz powiedzieć.
Strielkow mowe o dzieci. vozna w nowinach znalez na Internecie duzo video i zdiejc martwych maluchow, zabitych ukrainskimi bombami. alez sa tu na forume pewne ludzi, ktory sa zadowolony , kiedy gina dzieciaki Donbasa. Argument: bo to moskalski dzieciaki.
Faktycznie ma łzy, aż żal co ci banderowcy mu zrobili, biednemu misiowi. Ciekawe czy robiąc rewolucje w Polsce też będą tak wzruszeni, bo jak mordowali Czeczenię to nie byli. Może lepiej żeby pan Strielkow i inni jemu podobni wyjechali do bezpiecznej matuszki Rosji. Co za obłuda Moskali.
Igor Strielkow: nie mamy duzej pomocy od Rosji. Mozemy zaginiac w ciagu tygodnia. Ciezko codzienne patrzec na dzieciakow bez nog, na ich ciala, na szmaty cywilow, rozerwanych ukrainskimi bombami.
http://korrespondent.net/ukraine/3387153-zhytelia-kyrovohrada-zaderzhaly-za-propahandu-ekstremyzma
W Rosji juz 268 punktow rozmieszczenia ukrainskich ucieknierow.
Na 1 min. 07 sek. kobieta opowiada,ze wojsko ukrainskie ostrzelalo kolumne uchodzcow, zabijac dzewczynkie z tej samej klasy szkolnej, ze i syn tej kobiety
http://www.1tv.ru/news/social/262396
:) uri mnie nie wyprowadzisz z równowagi. myślałem ze jesteś na tyle inteligentny aby to już dawno zauważyć, ale zdaje się że pomyliłem się i to bardzo. to był mój ostatni wpis do ciebie odnoszący się osobiście. wszystko już wyjaśniłem. a karmić trolla więcej nie zamierzam więc daruj sobie i nawet nie odpisuj :)
ps. obraziłem przodków bo prawdę napisałem? prawda cię wyzwoli :) nawet jak boli.
Odsuń się troszeczkę od komputera, darek3013. Wiesz, o czym mówię ;)
Pan Wladyslaw, jestes wprawdzie czlek wschodnioslowianski,jesli tak,to odpisz skad pochodzisz..moze nawet majemo wspolnych znajomych,a moze nawet krewnych)) (,,czym czort nie zartuje,, jak mowi pryslovie)))..Albo odpisz cos po-russku
Pan jazmig zapewne się myli i ty uri nie jesteś zbrodniarzem banderowskim jak napisał Pan jazmig. W sensie dokonania jakiegoś mordu, ale w sensie psychologicznym niestety tak - jesteś spadkobiercą zbrodniczej ideologii którą akceptujesz i gorzej - gloryfikujesz gdyż jej jawnych głosicieli popierasz, bronisz ich stanowiska, starasz się tłumaczyć każdą nieprawość jakiej się dopuszczają - wystarczy poczytać twoje wpisy. Myślę uri że trolujesz na forum i kłamiesz gdyż biorąc pod uwagę fakt kim jesteś - a sam przyznałeś kim( piszę tu o ewentualnym pochodzeniu mieszanym - żydowskim i ukraińskim - to samo w sobie jest dziwne, gdyż skoro jesteś potomkiem osób wysiedlonych na ziemie odzyskane jak sadze w ramach akcji wisła, a skoro tam was wysiedlono to jesteś też ukraińcem co zresztą niedawno przyznałeś. Fakt bycia jednoczesnie Żydem i Ukraińcem jest mozliwy ale nie w zachodniej części dzisiejszej ukrainy - po prostu UPA potraktowałoby twoją rodzinę tak jak Polaków tylko że trochę wczesniej, a jak nie UPA to Niemcy. Więc sądzę że pochodzenie żydowskie jest bajeczką mającą wkurzyć co poniektórych zapaleńców z tego forum i chyba ci się udało - gratuluję. Co do twojej ukraińskości - jest przynajmniej dla mnie niewątpliwa. Zapewne jak wcześniej wspomniałem pochodzisz z Małopolski wschodniej, możliwe że okolice Przemyśla ewentualnie Chełma( już nie Małopolska jakbyś chciał się czepiać :). Rodzinka oddana sprawie - widać po twoich poglądach - takie rzeczy wynosi się z domu - tata lub dziadek - nie wnikam w twój wiek - zapewne w UPA był wielkim małojcem. Powiedz mi jak to jest byc potomkiem kogoś kto mordował bezbronne kobiety i dzieci? potrafisz spojrzeć przodkom w oczy i widzieć w nich po prostu ludzi? Nie zwyrodniałych morderców? Potrafisz spojrzeć w lustro i pomyśleć jakich zbrodni dopuszczali sie twoi antentaci? A potem wejść na forum i pouczać innych, chwalić tą twoją Ukrainę i piać z zachwytu nad kazdym prawdziwym lub wyimaginowanym zwyciestwem ukraińskich bandytów. Kazemu normalnemu człowiekowi po prostu byłoby wstyd. Hans Frank osobiście nie "pobrudził" sobie rąk krwią tylko wydawał rozkazy a jednak jego syn czuje ten ogromny bagaż krzywd i nienawidzi ojca za to co robił. Nie potrafi powiedzieć niczego dobrego o nazistach. Kim byli upowcy? powstańcami? czy raczej nazistowskimi, zwyrodniałymi mordercami. Mam nadzieję ze jesli piekło istnieje sa na samym jego dnie. Obys to kiedyś zrozumiał zanim ideologia i miłośc do zbrodniarzy nie wypali ci mózgu do cna o ile oczywiście nie jest za późno.
Kolejny półanalfabeta się odezwał :)))
jazmig Zrozum że uri nie tyle jest ukraińcem, co trollem. Co myślisz, że on nie jest w stanie zrozumieć tych wszystkich argumentów których nie potrafi podważyć? Gdyby był aż takim kretynem, to by tu nie pisał bo nie mógł by sobie pozwolić na zakup komputer, ani na dostęp do neta. Wiec proszę Cię przestań karmić tego trolla
Pan Wladyslaw raz po raz pisze pro te Kemerowo (miasto w glabi Rosji ,faktycznie Sybir) ,mnie az troszke watpliwe..u nas w miastu jest uciekniery(mieszkam ok.300 km.od Slowianska),wielu takze w Charkowie, ale Kemerowo..Pan oczywiscie pisze po-russku? moze niech odpisze..
Jesteś osobą specjalnej troski? Przyznaj się, będę wyrozumiały.
Poseł nie zapomniał o Wołyniu, ale płacą mu banderowcy.
uri, ty zbrodniarzu banderowski, wynoś się z Polski, my nie potrzebujemy zbrodniarzy mordujących małe dzieci.
Dlaczego udajesz Polaka, banderowcu-nazisto?
to też. Ja na niego nie zwracam uwagi. PS film jak tego małego 16 letniego Palestyńczyka zydy porywają https://www.youtube.com/watch?v=BBEJlfIoeto
Ostatnie zdanie panu Uri'emu poświęćmy ;-)
To ja wskażę kto się cieszy ze śmierci słowiańskich dzieci: jest to pan Uri Tannenbaum i jego zwołani na pomoc pobratymcy. Jak to miłe gdy oczyszcza się teren pod Nowy Izrael. Szabesgoje walczą z Gojami...
POZNAJ ŻYDA: Ogrom żydowskich zbrodni w Palestynie jest PRZERAŻAJĄCY. ale zamiast tego w telewizji i prasie jest tylko o tematach zastępczych - jak o tym doktorze co odmówił aborcji (żydkom z TVN, GW, Polityki etc. już totalnie odbiło). TYMCZASEM żydostwo na dniach PORWAŁO SZESNASTOLETNIE (16!!!) DZIECKO - TORTUROWAŁO JE I SPALIŁO ŻYWCEM. OBECNIE W INTERNECIE ŻYDOWSKIM TRWA KAMPANIA NIENAWIŚCI DO PALESTYŃCZYKÓW. ALE CZY O TYM JEST JAKIŚ MATERIAŁ W TELEWIZJI? Zobaczcie sami: KAMPANIA http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tysiace-izraelczykow-laczy-sie-internetowej-kampanii-nienawisci-2014-07 DZIECKO http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-wyniki-sekcji-zwlok-palestynskiego-nastolatka-splonal-zywcem,nId,1463453#iwa_item=1 &iwa_img=1 &iwa_hash=23906 &iwa_block=newsOfTheDay PS Przypomina mi się dokładnie to samo żydowskie postepowanie na Kresach w 1939r - rozpruwanie Polaków, wykuwanie oczu, zakopywanie żywcem. NIGDY NIE WIERZCIE ŻYDOM, ALBOWIEM ZAWSZE KŁAMIĄ
Tak, najlepsza szkoła języka polskiego to codzienna lektura gazety wyborczej :-)
Tannenbaum! Co robiłeś w czasie wojny w Libanie? Jesteś odpowiedzialny za ostrzeliwanie cywilów w strefie Gazy? Masz podwójne obywatelstwo, co jeszcze przed nami ukrywasz szpiegu?
Po tym widać jak bardzo Ukraińska swołocz jest zakłamana i jak bardzo powinniśmy zwalczać wszelkie objawy poparcia dla tej hołoty w Polsce.
W internecie dostępnych jest wiele źródeł ,ale w języku Ukraińskim i Rosyjskim.
tagore
Jak widać z wyszkolonym i nasłanym przez US&A agentem Poroszenką rozmawia co najwyżej wiceprezydent.
Przepraszam za jeden post pod drugim, lecz zapomniałem dopisać, a nie zauważam opcji edycji wiadomości :D Chciałbym równocześnie poprosić osoby pochodzące z ukrainy lub też innych krajów o przedstawienie relacji z ich rodzimych mediów.
Myślę ,że zrobił to z całą świadomością konsekwencji ,obawiał się jak sądzę ,że dobra i bliska
współpraca pomiędzy Polską i Litwą doprowadzi oba kraje do jakiejś formy nieformalnej luźnej konfederacji i chciał to zablokować .
tagore
Pozdrawiam pisowskich talibów https://www.youtube.com/watch?v=uO0y8rhGavk Smert ukrajinue
A więc pochodzi pan z rosji? Czy w takim razie mógłbym pana prosić o przybliżenie opinii społecznych i przekazów medialnych na temat sytuacji na wschodzie ukrainy? Z chęcią porównałbym je z krajowymi źródłami.
Panu Władysławowi chodzi zapewne o lekceważące wypowiedzi EquesPolonus . Oprócz regularnej armii Ukrainy walczą tam też jednostki nieregularne z silną motywacją polityczną.
Dzieje się tam nieciekawie i nie ubierał bym strony Ukraińskiej w komżę. W obecnym czasie sądzę ,że
większość walczących to lokalni rosyjscy ochotnicy. To że Putin traktuje tych ludzi instrumentalnie
nie oznacza ,że ich dążenie do pożegnania kształtującej się na naszych oczach Ukrainy nie jest uzasadnione. Politycy ukraińscy niezależnie od partii do której należą przyjęli Banderę jako mit założycielski Ukrainy ,ma to swoje konsekwencje ,ich deklaracje na temat mniejszości etnicznych
i ich praw stają się całkowicie niewiarygodne.
tagore
Myślę ,że straty ludności cywilnej są zaniżone ,ze względu na charakter walk w zasadzie bez konkretnej linii frontu wiele wypadków śmierci cywilów jest poza jakąkolwiek kontrolą dowodzących.
Zakładając ich dobrą wolę.
tagore
Co za bzdury pan pisze! Proszę wskazać choć jedną osobę która jest ubawiona tą tragedią i śmiercią niewinnych dzieci. To wy Rosjanie jesteście odpowiedzialni za ich śmierć, to wy Rosjanie przysłaliście na Ukrainę swoje służby w celu wywołania zamieszek , to znowu wy Rosjanie dozbrajacie separatystów w broń pancerną , artylerie i rakiety przeciwlotnicze czym przedłużacie konflikt. Właściwie to nie konflikt wewnątrz Ukraiński ale walka regularnej armii Ukraińskiej z Sowiecką partyzantką złożoną z oficerów KGB i rusko-kozacko-kaukaskich zbirów którzy bez wojaczki żyć nie umieją a w życiu do normalnej pracy się nie wzięli. Jesteście narodem bez krzty honoru, kłamiecie w oczy jak zawsze. Polacy pamiętają jak wasz idol Stalin kłamał Andersowi że Polscy oficerowie uciekli do Mandżurii a już dawno wymordowaliście ich w Katyniu , i kłamiecie do dziś bando dzikusów.
Widać Łukaszenka mądrzejszy od Tuska. Gdyby wsadzał raz na pół roku jednego zbyt ambitnego
złodzieja ze swoich szeregów dla zachęcenia pozostałych miał by przed sobą wizję dożywocia
na fotelu premiera.
tagore
Miło czytać Pana rozsądne komentarze, Panie Tutejszym... Jeszcze 2, 3 dni temu, pisał Pan, że "czas na wygaszenie zarzewia banderyzmu na Ukrainie przyjdzie może z chwilą pokoju". A dziś już chce Pan uszczelniać granice i czekać, aż Ukraińcy sami "pozamiatają swoje podwórko". To dość daleko idąca zmiana Pana opinii, a to mnie tylko cieszyć może. Wycofuję więc swój wczorajszy komentarz...
Przez pomyłkę to można pierdnąć głośno a nie mordować ludzi
To zdrowy objaw Panie william. Kiedy wszystkie media głównego nurtu prezentują w tej sprawie, taką "jedność moralno-polityczną", że nie powstydziłaby się jej proganda PRL, człowiekowi z intuicją, powinno zapalić się czerwone, ostrzegawcze światełko... Jednak, że będzie tak u Pana Uri - nie liczył bym... On nie kieruje się intuicją, a instynktem... A to jednak różnica.
Radośni i uśmiechnięci... Czy Oni nie wiedzą, że żyją pod dyktatorskim butem? Nic to. TV Biesłan i nasz rząd w końcu im to uświadomi... Trudno, najwyżej przestaną być szczęśliwi.
Tak jak jmć pan uri? Szczerze mówiąc, jestem trochę zagubiony w relacjach z Doniecka i okolic. Jednak pewna stronniczość mediów nastawia mnie coraz bardziej przeciw spekulacjom typu "To wszystko wymysł stalinowsko-putinowskiej propagandy!". Tak więc, jeśli pan nie posiada żadnych dowodów na potwierdzenie pańskiej tezy, to radził bym się wstrzymać z tego typu osądami. W tym momencie przypomina mi pan Hitlerowców gdy mówili "Jaka znowu eksterminacja żydów? To tylko obozy pracy!".
Panie Votum_separatum. To jest ZORGANIZOWANA akcja ukraińskich kretów. Ta sama wiadomość, z prośba o wsparcie pojawiła się wczoraj na kilkunastu innych portalach. Ewidentnie widać ze zaczyna im kasy na działalność brakować.
Nie było chłopczyka, to i go nie ma. Dziewczynka mówi, co jej kazali.
5-letnia dziewczynka-ucieknierka z Donbasu: "Widzialam, jao zabito 10-mesiacznego chlopczyka. Bomba - bach - i nie ma" video http://www.1tv.ru/news/world/262410
Nie musisz, nikt tego od ciebie nie oczekuje. Kto by brał pieniądze od biednego uciekiniera z centralnej Ukrainy, który sam szlachetnie wspiera dziesiątki tysięcy innych bieżeńców na Tajmyrze?
A kto się tu cieszy ze śmierci dzieci? Pokaż, bo łżesz okrutnie. Swoją drogą, płacz "Striełkowa" - zawodowego mordercy nad zabitymi dziećmi to czystej wody moskalska obłuda, jak słusznie zauważył Pan nina.pl. W internecie jest sporo zdjęć i wideo martwych maluchów, podpisanych jako "ofiary ukraińskiego wojska", a są to zdjęcia z Syrii, Iraku i innych gorących miejsc. Wpisujesz się w tę kłamliwą propagandę prawie wzorowo. Prawie - bo zostałeś nakryty na kłamstwie co do swojego pochodzenia, poza tym masz mętną przeszłość, bo nic o niej nie chcesz powiedzieć.
Strielkow mowe o dzieci. vozna w nowinach znalez na Internecie duzo video i zdiejc martwych maluchow, zabitych ukrainskimi bombami. alez sa tu na forume pewne ludzi, ktory sa zadowolony , kiedy gina dzieciaki Donbasa. Argument: bo to moskalski dzieciaki.
Faktycznie ma łzy, aż żal co ci banderowcy mu zrobili, biednemu misiowi. Ciekawe czy robiąc rewolucje w Polsce też będą tak wzruszeni, bo jak mordowali Czeczenię to nie byli. Może lepiej żeby pan Strielkow i inni jemu podobni wyjechali do bezpiecznej matuszki Rosji. Co za obłuda Moskali.
Link powyzej - to video, nie artykul. W koncy wywiada mi sie pokazalo, ze, mowiac o dzieciakach, w oczach Strielkowa byli lzy. Prosze obejrzec
Igor Strielkow: nie mamy duzej pomocy od Rosji. Mozemy zaginiac w ciagu tygodnia. Ciezko codzienne patrzec na dzieciakow bez nog, na ich ciala, na szmaty cywilow, rozerwanych ukrainskimi bombami.
http://korrespondent.net/ukraine/3387153-zhytelia-kyrovohrada-zaderzhaly-za-propahandu-ekstremyzma
Ja nie chce pomagac zbrodniarzam
W Rosji juz 268 punktow rozmieszczenia ukrainskich ucieknierow.
Na 1 min. 07 sek. kobieta opowiada,ze wojsko ukrainskie ostrzelalo kolumne uchodzcow, zabijac dzewczynkie z tej samej klasy szkolnej, ze i syn tej kobiety
http://www.1tv.ru/news/social/262396
na Wołyniu swołocz banderowska wymordowała 50 tys polakow........z rozmysłem
Rosja jest ostrożna , ale jak dmuchnie .........
"Rosjanie przypiekom banderowcom boczku, kwestia czasu, ..."
szósta podstawówki czy pierwsza gimnazjalna?
Rosjanie przypiekom banderowcom boczku, kwestia czasu, ...
Совершить пожертвование с помощью WebMoney:
Raczej trzeba ofiarowac mieszkancom Donbasu
WebMoney
- R171578873806
- Z118023001597
- E251141093313
- U854046658762
I co cię skłoniło do ucieczki z Ukrainy? Strach przed prawosiekami? Розмовляєш українською?