Intrygujące ,czyżby żaden z Pana rozmówców na zachodniej Ukrainie nie chciał z Panem
rozmawiać o czymś innym niż pogoda? Jeżeli będąc na miejscu nikogo takiego jak neobanderowiec
Pan nie spotkał ,może Pan zawsze obejrzeć relacje z dyskusji w Ukraińskim parlamencie
lub na blogach.
Zgadzam się, że nacjonalistów warto neutralizować - jak ukraińskich, tak i polskich wraz z szwedzkimi.
Ze względu na niemożliwość dojścia wspólnego stanowiska (z różnych przyczyn mentalnych) powiem tylko, że będąc na Ukrainie nie mogę spotkać wśród ludzi tych cholernych banderowców (prawda, celowo ich nie szukam po schronach), zaś będąc w Polsce nie spotkałem jeszcze ludzi nacjonalistycznych i wrogo nastawionych do Ukrainy czy wszystkeigo co ukraińskie. Taki ze mnie szczęściarz! A może po prostu takich ludzi jest garstka? Mają sobie forum i bawią się w tym wirtualnym światku? Na szczęście całe jest ich tak mało
Zapomnij pan o wynikach komisji. Poza tym proszę przyjąć do wiadomości że SBU to KGB Ukraińskiej SSR na nowym "garnuszku" i moralnie co najmniej tak samo nisko stoi jak rosyjski odpowiednik. Poza tym manipuluje nieudolnie (chyba się nie odnajdują chłopaki w komputerowej rzeczywistości) i popełniają błędy. Filmiki z przemykającym z przemykającym na TIRze systemem 9K37 i rozmowy Striełkowa to fake na 100 %. Poza tym to nie nienawiść do Ukraińców, w żadnym wypadku. Właśnie żal mi tych ludzi wciągniętych w ten cały cyrk, pożal się Boże Majdanu. Nawet nie wiedzą co ich czeka. Natomiast nie jest mi żal ukraińskich nacjonalistów których uważam, że należy wszelkimi sposobami zneutralizować, to samo dotyczy hołoty która dorwała się tam do władzy oraz ich amerykańskich mocodawców. Najpierw należy się oddruć z zachłyśnięcia tzw. Ameryką i dojrzeć intelektualnie, że te skur... nie cofną się przed niczym co ich przybliża do opanowania wszelkich bogactw naturalnych, nawet pełnoskalowej wojny, a potem można zacząć rozumieć że coraz mniej Polaków kupuje tę propagandę.
Nie wiem kim jest ta anna-info. Doczekajmy się wyników. Jak ujawnią winę po stronie Ukrainy - będziecie mieli prawdziwe święto. I wszystko będzie w porządku
Rzekome rozmowy powstańców o strąceniu samolotu: zarejestrowane na video hosting : file creation time 2014-07-16 19:10:24. Plik ten stworzono przed wypadkiem z Boeingiem Malaysia Airlines.
Sfałszowane rozmowy Striełkowa? Twierdzi to Pan na podstawie własnej wiedzy czy przekonań geopolitycznych? Doczekajmy się może wyników komisji i fachowców?
Wiem, że nienawiść do wszystkiego ukraińskiego u wielu jest ogromna - aż zaślepia. Jednak warto czasem poprostu zastanowić się
Chociażby to rzekome ukrzyżowane w Słowiańsku na tablicy ogłoszeń dziecko, o którym na cały świat krzyknęła putlerowska propaganda. Bzdury wchodzą przede wszystkim do chorych umysłów. Wyłączcie już w swoich głowach Putin-TV
Nie ma takiej opcji. W tym wypadku bardziej ważne od tego kto mógł mieć taki sprzęt jest to komu bardziej na tym zależy. Trzeba dokładnie śledzić co i czyi politycy mówią oraz jakie materiały się pojawiają. Sfałszowane materiały z rozmowy Striełkowa z dnia sprzed katastrofy, eskalacja i pogróżki o dostawach broni przez amerykańskich polityków, nagła aktywacja naszych rodzimych błaznów politycznych do obszczekiwania Rosji na zlecenie, co wogóle stawia nas w coraz gorszym położeniu i wiele innych wydarzeń (schematyczne, powtarzane od lat metody mediów do ukierunkowania "oglądaczy" na odpowiedni pogląd, aż nadto śmierdzi - wszystko na zamówienie). Wszystko wskazuje na to, że akcja jest wyreżyserowana.
Nagranie rzekomych rozmów powstańców o strąceniu samolotu składa się ze zlepków różnych rozmów różnych ludzi w różnym czasie. Zmieniają sie głosy, timbre i akustyka. To typowa fałszywka wywiadów. Co więcej, przygotowana była jeden dzień wcześniej. Potrzebne są dowody lepszej jakości.
Separatyści nie zestrzelili tego samolotu bo nie mieli czym. Te wszystkie historyjki o Buk, film z rozmowy telefonicznej i kolejne wypowiedzi polityków to czysty scenariusz napisany nie w Europie.
Przy czym należy zauważyć, że tak zwane systemy radarowe Stanów Zjednocznonych, które widzą wszystkich i wszystko to mitologia zaczerpnięta z Hollywood do oamamiania czerni nierozgarnietej technicznie. Amerykanie nie mają żadnych dowodów, że ktoś strzelał ani tym bardziej, że zrobili to separatyści. Jest to takie same kłamstwo jak fałszywka film z YT z rozmów Striełkowa z jakimś pułkownikiem, który powstał dzień wcześniej niż doszło do upadku B777
http://www.regnum.ru/news/1827188.html
Należy zauważyć, że SBU co chwilę nagrywa separatystycznych dowódców i "ma nawet numery telefonów komórkowych". Jeżeli są to tacy ważni ludzie Moskwy jak twierdzi SBU to na pewno korzystają z łączności niejawnej i żadne podsłuchy nie wchodzą w grę.
Poza tym Ukraińcy doskonale wiedzą, że separatyści nie posiadają ani systemów 9K37 ani S-300:
http://www.regnum.ru/news/1827011.html
Za całą akcją stoi CIA, która pragnie wywołać pełnoskalowy konflikt zbrojny w naszej części Europy.
Koło tego Boeinga kręciły sie dwa ukraińskie myśliwce przed jego zestrzeleniem. 'Caza' to jest myśliwiec. Powstańcy nie mają 'dos cazas'. Twitter. Carlos. @spainbuca El avión B 777 voló escoltado por 2 cazas de ukraine hasta minutos antes, de desaparecer de los radares 9:48 - 17 julio 2014. El avión B 777 voló escoltado por 2 cazas de ukraine hasta minutos antes, de desaparecer de los radares, ✈ Carlos. @spainbuca Sí las autoridades de kiev, quieren decir la verdad, esta recogido 2 cazas volaron muy cerca minutos antes , no lo derribo un caza. 9:54 - 17 julio 2014. Sugerowano też, iż powstańcy mylnie donieśli o zestrzeleniu przez nich transportowca AN 29 i że to naprawdę był Boeing. AN 29 był zestrzelony dzień wcześniej. Doniesiono, że wiózł dużo prezerwatyw dla nazigwardii. http://anna-news.info/node/18555
Najbardziej prawdopodobna hipoteza zestrzelenia samolotu, to pomyłka separatystów/Rosjan w próbie zestrzelenia samolotu, który miałłby być ukraińskim. Niedobre dla Rosji. Nie dobre dla separatystów. Tragedia dla ludzi. Szybkość w ocenach p. Korwina- Mikke jest niezawsze w zgodzie z możliwościami istniejącymi, a nie branymi przez niegopod uwagę.
Hipoteza: Rosjanie/separatyści zestrzelili przez pomyłkę cywilny samolot ściągając na siebie uwagę świata i polityczne kłopoty wydaje mi się najbardziej prawdopodobne.
Pan JKM szybciej myśli niż mówi. Jest aktualnie najbogatszym polskim europosłem i tak na pewno zostanie.Powiększy się tylko ilość końcowych zer w Jego wycenie osobistego majątku.
KOCHANY PANIE JANUSZU...JA TEŻ NIENAWIDZĘ BANDEROWCÓW..ALE PO CO PANU TA MIŁŚĆ DO PUTINA ???...SZERZY PAN RÓWNIE NIEDORZECZNE TEORIE CO NIELUBIANY PRZEZ PANA MACIAREWICZ....A SKĄD PAN MA PEWNOŚĆ ZE TO UKRAIŃCY ??.... PAN SZYBCIEJ MÓWI NIŻ MYŚLI...ADOROWANIE PUTINA NIC NIE DA...ON I TAK BĘDZIE TRAKTOWAĆ POLSKĘ PRZEDMIOTOWO A NIE PODMIOTOWO
kochany panie korwinie ....ja nienawidzę banderowców...ale...pańska miłoś do ruskich i putuna mnie zadziwia....stara się pan szerzyć równie spiskowe teorie jak nielubiany przez pana maciarewicz..........po co ???....liczy pan na miłść ze strony putina ?...nic z tego...moskwa zawsze bedzie traktować POLSKĘ przedmiotowo a nie podmiotowo...szkoda czasu na adoracje putina
Mogli to zrobić prorosyjscy separatyści (choćby przez pomyłkę) ale zadajmy sobie pytanie kto skierował tam ten samolot i dlaczego leciał na takiej wysokości oraz kto na tym skorzysta?
Amerykanie kierują się czystym interesem i zbyt na broń dla gospodarki to wymarzona sytuacja. Oni popra każdego grunt żeby służył ich interesom tzw równowadze sił lub osłabiał /odwracał uwagę ich przeciwnik. Dlatego były układy z ZSSR, Chinami (komunistycznymi) nie ważne czy komunista, żyd, zbrodniarz państwo totalitarne czy inne...najważniejszy jest interes USA.
A co to zmienia dla nas nic? niech się tłuką osłabiają przecież o to chodzi żeby mieć sasiądów słabych i nimi próbować kierować a nie mieć silnych bo wiemy już z historii jak się to kończy.
A może jeszcze coś na tym zarobimy. Oj chyba się rozmarzyłem...
a od kiedy było "porozumienie" między tymi mordercami a ich ofiarami? Może było między nimi a Kaczyńskim-Kalksteinem, Kowalem, Kamińskim i resztą też hołoty, ale oni mogą tam jechać ostrzyć razem z nimi siekiery.
spokojnie jak poczują realne zagrożenie ze strony Rosji ( a to tylko kwestia czasu) to sami przyjdą skomleć o pomoc. Wtedy trzeba być tylko twardym i gotowym najpierw autonomia dla Polaków, nazwiska, nazwy miejscowości i zwrot ziemi a później jakakolwiek pomoc. W żadnym wypadku odwrotnie. Uczmy się na błędach z lat 90 tych. Po pierwsze Niemcy mają ich obecnie gdzieś, po drugie zawsze cenią sobie kontakty/układy z Rosją najbardziej (to dotyczy także nas)i nie będą walczyć o Litwę. A liczyć na pomoc Skandywawów jest z lekka nie poważne. To zwykła geopolityka.
Jest tylko jedno ale musimy mieć polityków z jajami.
Przecież ciebie nie interesuje co powiedzą, tak długo jak obwinią ruskich, których nie lubisz. Chcesz usłyszeć, że to byli ruscy i tyle, a tu ledwo 24 godziny, żadnych dowodów, same spekulacje...
Poświęcono Lusitanię w ten sam sposób... Stronnictwo, co by pognębić przeciwnika wyśle niewinnych ludzi na śmierć by zrobić publiczną pokazówkę jest żałośnie słabe, a ludzie, którzy to kupują, nie tylko słabi ale i bezdennie głupi.
KTO JEST NAPRAWDĘ WINIEN ???...CI KRETYNI CO NIE ZMIENILI TRASY LOTU CYWILNEGO SAMOLOTU TYLKO WYSŁALI GO W STREFĘ DZIAŁŃ WOJENNYCH HA HA HA ....NIECH W KOŃCU ZACHÓD SIĘ DOWIE ŻE NA WSCHODZIE UKRAINY TOCZY SIĘ W O J N A !!!!!
Oo --- Antybanderowski transparent na zachodniej Ukrainie... toż to straszna zbrodnia! Niech się Ukraińcy tak bardzo nie martwią, nie gorączkują! Nie ma potrzeby mścić się na polskiej mniejszości ani wprowadzać wiz dla Polaków (o zamknięciu granicy nie wspominam, bo kamizelek i hełmów by zabrakło). W Polsce to banderowcy stawiają nawet pomniki rezunom z upa, a nikt śledztw nie wszczyna - ba zdemontować nie pozwalają. Co z tego że Polaków mordowali ci "bohaterowie". Jednym słowem: Nic takiego strasznego się nie stało!
Już Europejscy Eksperci, w tym Holenderscy zadają niewygodne pytania:
KTO skierował lot pasażerskiego liniowca nad strefę działań WOJENNYCH, skoro: 1) oryginalna trasa wymija teryrotria zagrożone o ponad sto kilometrów. 2) międzynarodowe regulacje lotnicze wymusząją obowiązek zmiany kursów znad zagrożonych terytoriów.
KTO wydał rozkaz obniżenia lotu rejsowego ze standardowych 8-12km pułapu do zaledwie 4km na których operują samoloty bojowe?
Wszystkie z tych decyzji zapadły po stronie zachodu i ukraińskich kontrolerów lotu. I temu się nie zaprzeczy.
PS.
Premier Australli, sojusznik amerykański, bez żadnych dowodów, na zadupiu kuli ziemskiej już zaczyna rzucać mięsem, a tępe polaczki powtarzają...
Strona, która by pognębić przeciwnika jest zgodna poświęcić bogu ducha winnych ludzi, rzucić ich jako ofiary, jest po prostu żałosna.
Szanowny Użytkowniku Wilno - jak mówi przysłowie: na dwoje babka wróżyła. Dokonać tego mogli separatyści - co jest dość prawdopodobne, oglądałem bowiem ten zablokowany już filmik w którym chwalono się zestrzeleniem samolotu wojskowego (wstawiony na to forum na około 30 min. przed informacją o zniszczeniu boeing'a). Jak również Ukraińcy, jeśli przyjąć, że opcja zaczadzona ideologią banderyzmu przejęła władzę i podejmuje zbrodnicze środki w celu osiągnięcia politycznych korzyści. Mogli i sojusznicy nasi Amerykanie dążąc do wywołania w Europie kolejnej wojny (ta bowiem jest im potrzebna w celu wywalczenia pokoju). Wszak wedle niektórych to "zbożny" cel uświęca "diabelskie" środki. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opcji jest wiele (pewnie wszystkich nie wymieniłem), a każdy może sobie wybrać tą bardziej pasującą do jego zapatrywań geopolitycznych oraz upodobań. To co najbardziej przeraża, że tragedia ta rozsmarowywana jest na tym forum przez różne hieny na własny propagandowy użytek - zamiast uczcić pamięć ofiar to wielu zaczęło się przerzucać odpowiedzialność z jednej strony na drugą. Znajdą się pewnie tutaj i tacy Użytkownicy których śmierć ta ucieszyła, gdyż jest wodą na ich propagandowe dyskusje i możność "dokopania" drugiej stronie. Gdyż z uśmiechem na ustach mogli napisać, że to "oni" są winni tej "zbrodni".----------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli dokonali tego separatyści to drogo za to zapłacą. Mniemam, że był to przypadek i nie chcieli strącić samolotu z 295 osobami na pokładzie (jakiż mieliby w tym interes?), jednak oskarżanie drugiej strony o rozmyślne zniszczenie samolotu wystawia im zdecydowanie negatywne świadectwo. Czasami trzeba przyjąć cios "na klatę" - byłoby zdecydowanie mniej smrodu. Możliwe, że dla ratowania integralności Ukrainy ktoś kierowany nacjonalistyczną ideologią pokusił się o taki zbrodniczy czyn. Nie skłaniam się jednak ku temu twierdzeniu... taka operacja wymagałaby sporego przygotowania i licznych krętactw.------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tragedia to umiędzynarodowiła ten konflikt - US'a (wątpię aby inne kraje z których pochodzą ofiary otwarcie opowiedziały się po którejś ze stron) mogą teraz oficjalnie pomagać Ukrainie zwiększając swe zaangażowanie. Obawiam się, że konflikt ten może ulec eskalacji (do czego mam nadzieje nie dojdzie), jeśli amerykanie wydelegują swoich marines do bezpośredniej pomocy to wszak i największy sojusznik US'a czyli Polska, będzie musiała oddać daninę krwi. "Wolność i niepodległość" Ukrainy już raz została podlana obficie Polską krwią przez samych Ukraińców - nigdy więcej!
Moim zdaniem największą winę za tragedię ponoszą wszystkie instytucje, które pozwoliły cywilnym samolotom na lot nad obszarem konfliktu zbrojnego mimo możliwości zmiany ich trasy. Jeśli szukają winnego- niech zaczną od międzynarodowych, tudzież ukraińskich instytucji zajmujących się żeglugą powietrzną, oraz liniami lotniczymi, które w celach oszczędnościowych wybierały tak niebezpieczny region dla własnych samolotów. Brzydzi mnie natomiast próba grania tą sytuacją przez Poroszenkę dla własnych celów, to całe wołanie o zamachu terrorystycznym, by zagrać na uczuciach amerykanów poprzez skojarzenie z zamachem na WTC. Tam jest wojna, a nic, absolutnie nic nie wskazuje na to, by separatyści chcieli strącić samolot cywilny, nie mówiąc już o tym, kogo niby mieliby tym sposobem zastraszyć.
Taka ciekawostka:
http://cs620531.vk.me/v620531587/103c9/mme5eLXrLOU.jpg
Intrygujące ,czyżby żaden z Pana rozmówców na zachodniej Ukrainie nie chciał z Panem
rozmawiać o czymś innym niż pogoda? Jeżeli będąc na miejscu nikogo takiego jak neobanderowiec
Pan nie spotkał ,może Pan zawsze obejrzeć relacje z dyskusji w Ukraińskim parlamencie
lub na blogach.
tagore
https://www.youtube.com/watch?v=RMgIpC-bCfQ
Jest coś po tamtej stronie Bugu, co Pana zdaniem jest dobre (oprócz "Lwów to polskie miasto")?
Zgadzam się, że nacjonalistów warto neutralizować - jak ukraińskich, tak i polskich wraz z szwedzkimi.
Ze względu na niemożliwość dojścia wspólnego stanowiska (z różnych przyczyn mentalnych) powiem tylko, że będąc na Ukrainie nie mogę spotkać wśród ludzi tych cholernych banderowców (prawda, celowo ich nie szukam po schronach), zaś będąc w Polsce nie spotkałem jeszcze ludzi nacjonalistycznych i wrogo nastawionych do Ukrainy czy wszystkeigo co ukraińskie. Taki ze mnie szczęściarz! A może po prostu takich ludzi jest garstka? Mają sobie forum i bawią się w tym wirtualnym światku? Na szczęście całe jest ich tak mało
Myślę, że po prostu ludzie niewyedukowani takich spraw niedostrzegają i nie chodzi o nienawiść ale o świadomość historyczną z kim mamy do czynienia.
Zapomnij pan o wynikach komisji. Poza tym proszę przyjąć do wiadomości że SBU to KGB Ukraińskiej SSR na nowym "garnuszku" i moralnie co najmniej tak samo nisko stoi jak rosyjski odpowiednik. Poza tym manipuluje nieudolnie (chyba się nie odnajdują chłopaki w komputerowej rzeczywistości) i popełniają błędy. Filmiki z przemykającym z przemykającym na TIRze systemem 9K37 i rozmowy Striełkowa to fake na 100 %. Poza tym to nie nienawiść do Ukraińców, w żadnym wypadku. Właśnie żal mi tych ludzi wciągniętych w ten cały cyrk, pożal się Boże Majdanu. Nawet nie wiedzą co ich czeka. Natomiast nie jest mi żal ukraińskich nacjonalistów których uważam, że należy wszelkimi sposobami zneutralizować, to samo dotyczy hołoty która dorwała się tam do władzy oraz ich amerykańskich mocodawców. Najpierw należy się oddruć z zachłyśnięcia tzw. Ameryką i dojrzeć intelektualnie, że te skur... nie cofną się przed niczym co ich przybliża do opanowania wszelkich bogactw naturalnych, nawet pełnoskalowej wojny, a potem można zacząć rozumieć że coraz mniej Polaków kupuje tę propagandę.
Nie wiem kim jest ta anna-info. Doczekajmy się wyników. Jak ujawnią winę po stronie Ukrainy - będziecie mieli prawdziwe święto. I wszystko będzie w porządku
Nigdy. Banderowski faszyzm sie odrodził, dobrze sie ma, jest dobrze finansowany i jest popierany przez polską elitę polityczną.
Ta wzajemna nienawiść istnieje na szczęście w odzielnej cieniutkiej i marginalnej płaszczyźnie. Miliony Polaków i Ukraińców tego już nie dostrzegają
Rzekome rozmowy powstańców o strąceniu samolotu: zarejestrowane na video hosting : file creation time 2014-07-16 19:10:24. Plik ten stworzono przed wypadkiem z Boeingiem Malaysia Airlines.
http://anna-news.info/node/18544
Sfałszowane rozmowy Striełkowa? Twierdzi to Pan na podstawie własnej wiedzy czy przekonań geopolitycznych? Doczekajmy się może wyników komisji i fachowców?
Wiem, że nienawiść do wszystkiego ukraińskiego u wielu jest ogromna - aż zaślepia. Jednak warto czasem poprostu zastanowić się
Chociażby to rzekome ukrzyżowane w Słowiańsku na tablicy ogłoszeń dziecko, o którym na cały świat krzyknęła putlerowska propaganda. Bzdury wchodzą przede wszystkim do chorych umysłów. Wyłączcie już w swoich głowach Putin-TV
i bardzo dobrze zrobili kiedy sie doczekamy przeprosin pytam?
Nie ma takiej opcji. W tym wypadku bardziej ważne od tego kto mógł mieć taki sprzęt jest to komu bardziej na tym zależy. Trzeba dokładnie śledzić co i czyi politycy mówią oraz jakie materiały się pojawiają. Sfałszowane materiały z rozmowy Striełkowa z dnia sprzed katastrofy, eskalacja i pogróżki o dostawach broni przez amerykańskich polityków, nagła aktywacja naszych rodzimych błaznów politycznych do obszczekiwania Rosji na zlecenie, co wogóle stawia nas w coraz gorszym położeniu i wiele innych wydarzeń (schematyczne, powtarzane od lat metody mediów do ukierunkowania "oglądaczy" na odpowiedni pogląd, aż nadto śmierdzi - wszystko na zamówienie). Wszystko wskazuje na to, że akcja jest wyreżyserowana.
@Tennenbaum, jak czerwono-czarne kłopy walczą to już wiemy. Co do twojego wpisu, powiedzmy: Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma! :-D
Separatyści może i nie mieli - to ustali komisja, ale Rosja to mogła. Czy ty w ogóle nikt nie dostrzega takiej opcji?
Facet ma znowu rację. Ta część po przecinku niewątpliwie odnosi się do niektórych Tutejszych internautów ;-)
Uri zostaw księdza w spokoju!
Nagranie rzekomych rozmów powstańców o strąceniu samolotu składa się ze zlepków różnych rozmów różnych ludzi w różnym czasie. Zmieniają sie głosy, timbre i akustyka. To typowa fałszywka wywiadów. Co więcej, przygotowana była jeden dzień wcześniej. Potrzebne są dowody lepszej jakości.
https://www.youtube.com/watch?v=iPFJq9TFxgE
Separatyści nie zestrzelili tego samolotu bo nie mieli czym. Te wszystkie historyjki o Buk, film z rozmowy telefonicznej i kolejne wypowiedzi polityków to czysty scenariusz napisany nie w Europie.
Nich się wybijają .
Ukropy do podpalenia rafinerii użyli Toczka-U. To jest właśnie zapowiadane użycie broni precyzyjnych przez banderowską swołocz.
Przy czym należy zauważyć, że tak zwane systemy radarowe Stanów Zjednocznonych, które widzą wszystkich i wszystko to mitologia zaczerpnięta z Hollywood do oamamiania czerni nierozgarnietej technicznie. Amerykanie nie mają żadnych dowodów, że ktoś strzelał ani tym bardziej, że zrobili to separatyści. Jest to takie same kłamstwo jak fałszywka film z YT z rozmów Striełkowa z jakimś pułkownikiem, który powstał dzień wcześniej niż doszło do upadku B777
http://www.regnum.ru/news/1827188.html
Należy zauważyć, że SBU co chwilę nagrywa separatystycznych dowódców i "ma nawet numery telefonów komórkowych". Jeżeli są to tacy ważni ludzie Moskwy jak twierdzi SBU to na pewno korzystają z łączności niejawnej i żadne podsłuchy nie wchodzą w grę.
Poza tym Ukraińcy doskonale wiedzą, że separatyści nie posiadają ani systemów 9K37 ani S-300:
http://www.regnum.ru/news/1827011.html
Za całą akcją stoi CIA, która pragnie wywołać pełnoskalowy konflikt zbrojny w naszej części Europy.
Koło tego Boeinga kręciły sie dwa ukraińskie myśliwce przed jego zestrzeleniem. 'Caza' to jest myśliwiec. Powstańcy nie mają 'dos cazas'. Twitter. Carlos. @spainbuca El avión B 777 voló escoltado por 2 cazas de ukraine hasta minutos antes, de desaparecer de los radares 9:48 - 17 julio 2014. El avión B 777 voló escoltado por 2 cazas de ukraine hasta minutos antes, de desaparecer de los radares, ✈ Carlos. @spainbuca Sí las autoridades de kiev, quieren decir la verdad, esta recogido 2 cazas volaron muy cerca minutos antes , no lo derribo un caza. 9:54 - 17 julio 2014. Sugerowano też, iż powstańcy mylnie donieśli o zestrzeleniu przez nich transportowca AN 29 i że to naprawdę był Boeing. AN 29 był zestrzelony dzień wcześniej. Doniesiono, że wiózł dużo prezerwatyw dla nazigwardii. http://anna-news.info/node/18555
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9Sx2eLJgk_U
już niema hipotezy ,są fakty zarejestrowane przez amerykański wywiad....
Najbardziej prawdopodobna hipoteza zestrzelenia samolotu, to pomyłka separatystów/Rosjan w próbie zestrzelenia samolotu, który miałłby być ukraińskim. Niedobre dla Rosji. Nie dobre dla separatystów. Tragedia dla ludzi. Szybkość w ocenach p. Korwina- Mikke jest niezawsze w zgodzie z możliwościami istniejącymi, a nie branymi przez niegopod uwagę.
Hipoteza: Rosjanie/separatyści zestrzelili przez pomyłkę cywilny samolot ściągając na siebie uwagę świata i polityczne kłopoty wydaje mi się najbardziej prawdopodobne.
Korwin-Mikke przelicytował nawet Niesiołowskiego. Tragedia.
Człowiek, który podejrzewa Pana JKM o bezinteresowność ma nie po kolei w głowie.
Pan JKM szybciej myśli niż mówi. Jest aktualnie najbogatszym polskim europosłem i tak na pewno zostanie.Powiększy się tylko ilość końcowych zer w Jego wycenie osobistego majątku.
KOCHANY PANIE JANUSZU...JA TEŻ NIENAWIDZĘ BANDEROWCÓW..ALE PO CO PANU TA MIŁŚĆ DO PUTINA ???...SZERZY PAN RÓWNIE NIEDORZECZNE TEORIE CO NIELUBIANY PRZEZ PANA MACIAREWICZ....A SKĄD PAN MA PEWNOŚĆ ZE TO UKRAIŃCY ??.... PAN SZYBCIEJ MÓWI NIŻ MYŚLI...ADOROWANIE PUTINA NIC NIE DA...ON I TAK BĘDZIE TRAKTOWAĆ POLSKĘ PRZEDMIOTOWO A NIE PODMIOTOWO
Nie doceniasz ukainskiej podłości, przecierz oni prowadzą bardzo brudną wojnę w której z ichnej ręki ginie więcej dzieci niż separatystów.
kochany panie korwinie ....ja nienawidzę banderowców...ale...pańska miłoś do ruskich i putuna mnie zadziwia....stara się pan szerzyć równie spiskowe teorie jak nielubiany przez pana maciarewicz..........po co ???....liczy pan na miłść ze strony putina ?...nic z tego...moskwa zawsze bedzie traktować POLSKĘ przedmiotowo a nie podmiotowo...szkoda czasu na adoracje putina
Autorze, twój tytuł sugeruje, że nie zgadzasz się z JKM. Wskaż, gdzie JKM mów głupoty.
mnie interesuje tylko Wileńszczyzna. Osobiście nie będę miał moralnych oporów aby likwidować fizycznie bałtów aby Wileńszczyzna powróciła do macierzy.
Mogli to zrobić prorosyjscy separatyści (choćby przez pomyłkę) ale zadajmy sobie pytanie kto skierował tam ten samolot i dlaczego leciał na takiej wysokości oraz kto na tym skorzysta?
Amerykanie kierują się czystym interesem i zbyt na broń dla gospodarki to wymarzona sytuacja. Oni popra każdego grunt żeby służył ich interesom tzw równowadze sił lub osłabiał /odwracał uwagę ich przeciwnik. Dlatego były układy z ZSSR, Chinami (komunistycznymi) nie ważne czy komunista, żyd, zbrodniarz państwo totalitarne czy inne...najważniejszy jest interes USA.
A co to zmienia dla nas nic? niech się tłuką osłabiają przecież o to chodzi żeby mieć sasiądów słabych i nimi próbować kierować a nie mieć silnych bo wiemy już z historii jak się to kończy.
A może jeszcze coś na tym zarobimy. Oj chyba się rozmarzyłem...
a od kiedy było "porozumienie" między tymi mordercami a ich ofiarami? Może było między nimi a Kaczyńskim-Kalksteinem, Kowalem, Kamińskim i resztą też hołoty, ale oni mogą tam jechać ostrzyć razem z nimi siekiery.
spokojnie jak poczują realne zagrożenie ze strony Rosji ( a to tylko kwestia czasu) to sami przyjdą skomleć o pomoc. Wtedy trzeba być tylko twardym i gotowym najpierw autonomia dla Polaków, nazwiska, nazwy miejscowości i zwrot ziemi a później jakakolwiek pomoc. W żadnym wypadku odwrotnie. Uczmy się na błędach z lat 90 tych. Po pierwsze Niemcy mają ich obecnie gdzieś, po drugie zawsze cenią sobie kontakty/układy z Rosją najbardziej (to dotyczy także nas)i nie będą walczyć o Litwę. A liczyć na pomoc Skandywawów jest z lekka nie poważne. To zwykła geopolityka.
Jest tylko jedno ale musimy mieć polityków z jajami.
Przecież ciebie nie interesuje co powiedzą, tak długo jak obwinią ruskich, których nie lubisz. Chcesz usłyszeć, że to byli ruscy i tyle, a tu ledwo 24 godziny, żadnych dowodów, same spekulacje...
Poświęcono Lusitanię w ten sam sposób... Stronnictwo, co by pognębić przeciwnika wyśle niewinnych ludzi na śmierć by zrobić publiczną pokazówkę jest żałośnie słabe, a ludzie, którzy to kupują, nie tylko słabi ale i bezdennie głupi.
KTO JEST NAPRAWDĘ WINIEN ???...CI KRETYNI CO NIE ZMIENILI TRASY LOTU CYWILNEGO SAMOLOTU TYLKO WYSŁALI GO W STREFĘ DZIAŁŃ WOJENNYCH HA HA HA ....NIECH W KOŃCU ZACHÓD SIĘ DOWIE ŻE NA WSCHODZIE UKRAINY TOCZY SIĘ W O J N A !!!!!
Oo --- Antybanderowski transparent na zachodniej Ukrainie... toż to straszna zbrodnia! Niech się Ukraińcy tak bardzo nie martwią, nie gorączkują! Nie ma potrzeby mścić się na polskiej mniejszości ani wprowadzać wiz dla Polaków (o zamknięciu granicy nie wspominam, bo kamizelek i hełmów by zabrakło). W Polsce to banderowcy stawiają nawet pomniki rezunom z upa, a nikt śledztw nie wszczyna - ba zdemontować nie pozwalają. Co z tego że Polaków mordowali ci "bohaterowie". Jednym słowem: Nic takiego strasznego się nie stało!
Już Europejscy Eksperci, w tym Holenderscy zadają niewygodne pytania:
KTO skierował lot pasażerskiego liniowca nad strefę działań WOJENNYCH, skoro: 1) oryginalna trasa wymija teryrotria zagrożone o ponad sto kilometrów. 2) międzynarodowe regulacje lotnicze wymusząją obowiązek zmiany kursów znad zagrożonych terytoriów.
KTO wydał rozkaz obniżenia lotu rejsowego ze standardowych 8-12km pułapu do zaledwie 4km na których operują samoloty bojowe?
Wszystkie z tych decyzji zapadły po stronie zachodu i ukraińskich kontrolerów lotu. I temu się nie zaprzeczy.
PS.
Premier Australli, sojusznik amerykański, bez żadnych dowodów, na zadupiu kuli ziemskiej już zaczyna rzucać mięsem, a tępe polaczki powtarzają...
Strona, która by pognębić przeciwnika jest zgodna poświęcić bogu ducha winnych ludzi, rzucić ich jako ofiary, jest po prostu żałosna.
Jak ktoś chce skłucic? Mówienie prawdy juz jest niewygodne widze ze cofamy się do czasów sredniowiecza.
TRZEBA TO PAŃSTWKO ZANKTOWAĆ .
Szanowny Użytkowniku Wilno - jak mówi przysłowie: na dwoje babka wróżyła. Dokonać tego mogli separatyści - co jest dość prawdopodobne, oglądałem bowiem ten zablokowany już filmik w którym chwalono się zestrzeleniem samolotu wojskowego (wstawiony na to forum na około 30 min. przed informacją o zniszczeniu boeing'a). Jak również Ukraińcy, jeśli przyjąć, że opcja zaczadzona ideologią banderyzmu przejęła władzę i podejmuje zbrodnicze środki w celu osiągnięcia politycznych korzyści. Mogli i sojusznicy nasi Amerykanie dążąc do wywołania w Europie kolejnej wojny (ta bowiem jest im potrzebna w celu wywalczenia pokoju). Wszak wedle niektórych to "zbożny" cel uświęca "diabelskie" środki. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opcji jest wiele (pewnie wszystkich nie wymieniłem), a każdy może sobie wybrać tą bardziej pasującą do jego zapatrywań geopolitycznych oraz upodobań. To co najbardziej przeraża, że tragedia ta rozsmarowywana jest na tym forum przez różne hieny na własny propagandowy użytek - zamiast uczcić pamięć ofiar to wielu zaczęło się przerzucać odpowiedzialność z jednej strony na drugą. Znajdą się pewnie tutaj i tacy Użytkownicy których śmierć ta ucieszyła, gdyż jest wodą na ich propagandowe dyskusje i możność "dokopania" drugiej stronie. Gdyż z uśmiechem na ustach mogli napisać, że to "oni" są winni tej "zbrodni".----------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli dokonali tego separatyści to drogo za to zapłacą. Mniemam, że był to przypadek i nie chcieli strącić samolotu z 295 osobami na pokładzie (jakiż mieliby w tym interes?), jednak oskarżanie drugiej strony o rozmyślne zniszczenie samolotu wystawia im zdecydowanie negatywne świadectwo. Czasami trzeba przyjąć cios "na klatę" - byłoby zdecydowanie mniej smrodu. Możliwe, że dla ratowania integralności Ukrainy ktoś kierowany nacjonalistyczną ideologią pokusił się o taki zbrodniczy czyn. Nie skłaniam się jednak ku temu twierdzeniu... taka operacja wymagałaby sporego przygotowania i licznych krętactw.------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tragedia to umiędzynarodowiła ten konflikt - US'a (wątpię aby inne kraje z których pochodzą ofiary otwarcie opowiedziały się po którejś ze stron) mogą teraz oficjalnie pomagać Ukrainie zwiększając swe zaangażowanie. Obawiam się, że konflikt ten może ulec eskalacji (do czego mam nadzieje nie dojdzie), jeśli amerykanie wydelegują swoich marines do bezpośredniej pomocy to wszak i największy sojusznik US'a czyli Polska, będzie musiała oddać daninę krwi. "Wolność i niepodległość" Ukrainy już raz została podlana obficie Polską krwią przez samych Ukraińców - nigdy więcej!
Niech Putin to podbije i zaora
Panie wilk, czy mi się wydaje, czy pan pod każdym tematem dotyczącym tej tragedii wkleja ten sam cytat?
Moim zdaniem największą winę za tragedię ponoszą wszystkie instytucje, które pozwoliły cywilnym samolotom na lot nad obszarem konfliktu zbrojnego mimo możliwości zmiany ich trasy. Jeśli szukają winnego- niech zaczną od międzynarodowych, tudzież ukraińskich instytucji zajmujących się żeglugą powietrzną, oraz liniami lotniczymi, które w celach oszczędnościowych wybierały tak niebezpieczny region dla własnych samolotów. Brzydzi mnie natomiast próba grania tą sytuacją przez Poroszenkę dla własnych celów, to całe wołanie o zamachu terrorystycznym, by zagrać na uczuciach amerykanów poprzez skojarzenie z zamachem na WTC. Tam jest wojna, a nic, absolutnie nic nie wskazuje na to, by separatyści chcieli strącić samolot cywilny, nie mówiąc już o tym, kogo niby mieliby tym sposobem zastraszyć.
Banderowcy mieli wyrzutnie Buk w pobliżu Donieka i to oni zestrzelili ten samolot, a o czym Amerykanie doskonale wiedzą.
Wygląda to na uzgodnioną z Amerykanami prowokację banderowców.
Hehehe... pomyślałem właśnie, że to głęboki ukłon w stronę Narodu Wybranego. Widzę, że nie ja jedyny mam takie odczucia.