W podobnej sytuacji rada miasta Przemyśla przemilczała sprawę podobnie jak i IPN.
pl https://kresy.pl/wydarzenia/przemyscy-politycy-i-dzialacze-apeluja-do-wladz-przemysla-o-zawieszenie-wspolpracy-z-wladzami-lwowa/ przeprowadził też dodatkowo obszerny wywiad z sygnatariuszem tego pisma Panem Posłem Robertem Majką.
Dlaczego nie zrównywać? W II WŚ bolszewicy generalnie byli podobni do nazistów. Nie wspominając o sojuszu przez prawie dwa lata. Może pan Putin bierze pod uwagę całokształt działalnosici Związku Radzieckiego? Wtedy rzeczewiście - bolszewia była o wiele gorsza.
Urodziłem i wychowałem się w Niemczech. Niestety prawie cała społeczność polska ochoczo się zgermanizowała w dwóch pokoleniach, mimo wielkich różnic kulturalnych, historii (Niemcy wymordowali miliony Polaków i do dzisiaj wszystkie winy Niemców są z premedytacją bezwzględnie przemilczane) i niechętnemu nastawieniu Niemców do Polaków (traktowanie z góry itp). Jak to się stało? Dzieci polskich migrantów wyrosły w Niemczech i to dla wielu wystarczyło do germanizacji. Dzieci które zachowały "polskość" później w dużym stopniu są w związkach z Niemcami, albo imigrantami z innych krajów. Ich dzieci są już w pełni asymilowane, najwyżej mówią że jeden rodzic jest z Polski. I tak z ponad 2 milionów Polaków w Niemczech zostało może 10 tysięcy (nie licząc "świeżej" migracji, która tak samo się zasymiluje). Jeśli my Polacy tak się rozmywamy, a z dwóch milionów Ukrainców w Polsce po dwóch pokoleniach zostaną 2 miliony, no to niestety jesteśmy tak kiepscy, że wymarcie Polaków jest nieuniknione i w pewnym sensie słuszne...
Cichocki dobry byłby może w jakimś Monako czy innym Luksemburgu, na Ukrainie potrzeba człowieka z charakterem co potrafi się wk(...)ć i walną pięścią w stół, a nie tylko wyrażać żal i łkać.
Przypominam ci facet ze po drugiej stronie jest przeciwnik który jest uzbrojony i powtórka z Debelcewa moze byc bardziej kosztowna.To nie Wołyń i bezbronne kobiety dzieci i starcy.Przypominam ze raz doszło do starcia "hieroji" z ss galizen z ruskimi pod Brodami i na tym szlak frontowy ssmanów sie skończył,zostały pacyfikacje w czym byli "dobrzy"
Zagrywka pod publiczkę,i dlatego ze zareagował ambasador izraela.Tak Cichocki siedziałby cicho.Hipokryzja ,z jednej strony protest a z drugiej nieustanne frajerskie wspieranie.A co na to prezydent Ukrainy ,przeciez zydowskiego pochodzenia? Jemu to nie przeszkadza?
W rewanżu polski podatnik zabuli za kolejne dary rządu PiS dla ukrainy.Oni się nie zmienią ,a że nie maja żadnych pozytywnych bohaterów,to takie plucie nam w twarz bedzie cykliczne.
No jak rzadowy CBOS takie wyniki podaje tzn że jest śmiesznie.Pomimo ogromnej antyrosyjskiej i proukraińskiej propagandy sa oba kraje na porównywalnym poziomie akceptacji.W rzeczywistości Polacy wolą rosjan od ukraińców.Dziwi i śmieszy nasz stosunek do czechów i litwinów-niechętnych nam narodów.
Ambasador z "wielkim żalem" odwołał wizytę w Tarnopolu. Czy władze Tarnopola z równym żalem nadały imię Szuchewycza stadionowi?
Już bardziej w ukraiński zad wejść się nie dało?
Pomijając całkowitą impotencję Warszawy względem nazyfikacji Ukrainy, to USB musi mieć niezłe haki na pisiatych, że siedzą jak kundle w budzie i żaden nie odważył się nawet pisnąć w tej haniebnej sprawie. Ambasada Izraela ich wyręcza ale czy coś z tego wyniknie to wątpię.
MKOL zaczyna bawić się w politykę, jakoś do 1990 r nie przeszkadzało im mianowanie prezesów krajowych komitetów olimpijskich przez partię komunistyczną danego kraju.
podziękowanie za tłumaczenie.
Czuję się jakbym słuchał michnika. Mowa tylko o przewagach, brak słów o słabościach. PKB, ludności czy o tym, że Chiny po Tajwanie mogą się upomnieć o Syberię - 1mln km2.
informacje o szczepionkach wysiewają się same, bez igerencji jakchkolwiek ,,służb,,: Norwegia-23 przypadki śmiertelne, Francja 149 przypadków chorobowych po szczepieniu A-Z, Holandia-3 przypadki śmiertelne, Austria-1 przypadek śmierci i jeden zator płucny, zatrzymanie szczepień, a WSJ jak zwykle ostatnio próbuje spraw ę ,,rozmydlić,, ukryć niedopracowania i oczywiście, a jakże by inaczej, zwalić winę na Rosję.
Jak tzw. Ukraiński Instytut KRĘTACTWA Narodowego wyjaśniłby fakt powieszenia na elewacji polskiej szkoły we Lwowie popiersia jednego z największych krwawych rzeźników bezbronnej polskiej ludności cywilnej po napaści na II RP agresorów; hitlerowskich Niemiec i stalinowskiego ZSRR w czasie II wojny światowej?
Dowód poniżej:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Cała ta rada miejska która głosowała jednomyślnie powinna mieć dożywotni zakaz wjazdu do Polski, ze względu na zagrożenie bezpieczeństwa państwa. Byłoby to ostrzeżenie dla dalszych naśladowców. Wybór do nich należy.
Wszystkie te absurdalne działania pokazują tchórzliwą dyspozycyjną naturę administracji udającej rząd polski (oraz udających rządy innych "czołowych" krajów) wobec poczynań mafii, która uzurpuje sobie prawo do wszczynania depopulacji, prawo do zakańczania tego złotego wieku i prawo zepchnięcie ludzkości znowu w objęcia atawistycznych zachowań charakterystycznych dla systemów gdzie panują stosunki piramidalno- feudalne a zamiast dobrobytu płynącego z wysokiej cywilizacji technologicznej, panuje bieda i wieki ciemne. Być może, zaznaczam, iż istnieje taka możliwość, że jest to ucieczka przed technologią tych co już przestali wierzyć w suwerenność ludzkości wobec technologii cyfrowej, wobec inteligentnych botów, oraz obcych pasożytów udających sprytnie ludzi w paramentach i na stanowiskach, cichociemnych gnojów po nocach odwiedzających ludzi po wcześniejszym ich znokautowaniu bronią soniczną albo elektroniczną, i wobec innych spaczeń wynikłych z tego, że wysokie czynniki mają posrane gatki już od bycia gwałconym w dzieciństwie i źle kontrolują im podległe regiony życia. Nominalnie naszym elitom podległe, a nie podległe jakimś samozwańczym mafiom, może starym, ale nam obcym, i którym od nas jedyne co się należy to osikowy kołek w serce, a nawiasem nie dowodzenie nad tzw. "lekarzami".
Gdybyśmy mieli suwerenny rząd, gdybyśmy mieli suwerenne media, suwerenne media alternatywne, suwerennych pajaców w międzynarodowych organizacjach to w społeczeństwie pewnym swojego, krzyczałyby one teraz nad koniecznością zatrzymania tego śmiertelnego zagrożenia jakie wynika z uwolnionych laboratoriów biologicznych od kontroli państwowej i międzynarodowej, oddanej mafii; krzyczałyby teraz o konieczności ZAKAZU i banu na tworzenie, PATENTOWANIE wirusów kropelkowych w tym SARS, ZAKAZU wbudowywania w te wirusy proteazy HIV i podobnych w celu zwiększenia tempa namnażania i ZAKAZU uzbrajania wirusów w śmiertelne dodatki celem zagłady cywilizacji. Podczas gdy widzimy, że te gnoje bawią się populacją, testując na pod-populacjach różne przymiarki do uzbrojenia wirusa w coś naprawdę śmiertelnego. Czy cały świat, w tym nasze płaszczaki PiSdziaki szkolone w USA, stał się już zakładnikiem wojny buldogów pod amerykańskim dywanem dyrygowanej przez sztuczne inteligencje, które same nie chodzą, w czasach kiedy żydy praktycznie skolonizowały Amerykę od nowa?
PS. A wiecie, że miałem problemy z zalogowaniem się przez parę mięsiecy. Musiałem zawarczeć i pokazać swoje szczerbate zęby, żeby się zalogować. Tak to działa i zawsze działało. Wymieńmy te elity zbiorowym wysiłkiem woli z obecnych bezwolnych ofiar szantażu mafii na jakichś normalnych nieposranych ludzi z kręgosłupem moralnym i wszystko wróci do normy, bo zaczną robić co do nich należy, a nie znęcać się nad ludźmi jakimiś cyrkami w lokdałny, bezsensowne maski, itp. bzdury, które mają się nijak do powstrzymania uzbrojenia wirusa w zabójcze choroby przez tą mafię "plejadiańską".
Teraz Ukraina zażyczy sobie, by mecz towarzyski z Polską rozegrać na tym właśnie stadionie, a nasi wyślą tam polską reprezentacje, by nie urazić ukraińskiej wrażliwości odmową. Czy taki scenariusz jest możliwy? Jak najbardziej!
Na elewacji polskiej szkoły we Lwowie nasi tzw. "bracia" Ukraińcy PO+wiesili PO+piersie jednego z największych krwawych rzeźników cywilnej polskiej ludności z czasów II wojny światowej!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Te powieszenie popiersia ludobójcy na elewacji polskiej szkoły to był tylko żart?
Jak sądzicie?
Teraz widać kto jest prawdziwym prezydentem. Napewno jest nim Prezydent Zamościa.
W podobnej sytuacji rada miasta Przemyśla przemilczała sprawę podobnie jak i IPN.
pl https://kresy.pl/wydarzenia/przemyscy-politycy-i-dzialacze-apeluja-do-wladz-przemysla-o-zawieszenie-wspolpracy-z-wladzami-lwowa/ przeprowadził też dodatkowo obszerny wywiad z sygnatariuszem tego pisma Panem Posłem Robertem Majką.
Dlaczego nie zrównywać? W II WŚ bolszewicy generalnie byli podobni do nazistów. Nie wspominając o sojuszu przez prawie dwa lata. Może pan Putin bierze pod uwagę całokształt działalnosici Związku Radzieckiego? Wtedy rzeczewiście - bolszewia była o wiele gorsza.
Coś jest na rzeczy z tym jak współcześni Żydzi, czy może "Żydzi"? lubią współpracować z Turkami.... Czyżby to echa Chazarii?
Urodziłem i wychowałem się w Niemczech. Niestety prawie cała społeczność polska ochoczo się zgermanizowała w dwóch pokoleniach, mimo wielkich różnic kulturalnych, historii (Niemcy wymordowali miliony Polaków i do dzisiaj wszystkie winy Niemców są z premedytacją bezwzględnie przemilczane) i niechętnemu nastawieniu Niemców do Polaków (traktowanie z góry itp). Jak to się stało? Dzieci polskich migrantów wyrosły w Niemczech i to dla wielu wystarczyło do germanizacji. Dzieci które zachowały "polskość" później w dużym stopniu są w związkach z Niemcami, albo imigrantami z innych krajów. Ich dzieci są już w pełni asymilowane, najwyżej mówią że jeden rodzic jest z Polski. I tak z ponad 2 milionów Polaków w Niemczech zostało może 10 tysięcy (nie licząc "świeżej" migracji, która tak samo się zasymiluje). Jeśli my Polacy tak się rozmywamy, a z dwóch milionów Ukrainców w Polsce po dwóch pokoleniach zostaną 2 miliony, no to niestety jesteśmy tak kiepscy, że wymarcie Polaków jest nieuniknione i w pewnym sensie słuszne...
Cichocki dobry byłby może w jakimś Monako czy innym Luksemburgu, na Ukrainie potrzeba człowieka z charakterem co potrafi się wk(...)ć i walną pięścią w stół, a nie tylko wyrażać żal i łkać.
Prawda, niemniej jednak to pisiate są u władzy.
Zawsze jak widzę tego typa ze zdjęcia, to mi się wydaje, że to jest nasz ksiądz Isakowicz-Zalewski :)
Przygłupie trochę, wielkopolanie też mają swoją gwarę, może jestem Wielkopolaninem a nie Polakiem? o.O
Przypominam ci facet ze po drugiej stronie jest przeciwnik który jest uzbrojony i powtórka z Debelcewa moze byc bardziej kosztowna.To nie Wołyń i bezbronne kobiety dzieci i starcy.Przypominam ze raz doszło do starcia "hieroji" z ss galizen z ruskimi pod Brodami i na tym szlak frontowy ssmanów sie skończył,zostały pacyfikacje w czym byli "dobrzy"
Zagrywka pod publiczkę,i dlatego ze zareagował ambasador izraela.Tak Cichocki siedziałby cicho.Hipokryzja ,z jednej strony protest a z drugiej nieustanne frajerskie wspieranie.A co na to prezydent Ukrainy ,przeciez zydowskiego pochodzenia? Jemu to nie przeszkadza?
W rewanżu polski podatnik zabuli za kolejne dary rządu PiS dla ukrainy.Oni się nie zmienią ,a że nie maja żadnych pozytywnych bohaterów,to takie plucie nam w twarz bedzie cykliczne.
No jak rzadowy CBOS takie wyniki podaje tzn że jest śmiesznie.Pomimo ogromnej antyrosyjskiej i proukraińskiej propagandy sa oba kraje na porównywalnym poziomie akceptacji.W rzeczywistości Polacy wolą rosjan od ukraińców.Dziwi i śmieszy nasz stosunek do czechów i litwinów-niechętnych nam narodów.
Niech zakręcą Ukrainie kurek z podarowanymi pieniędzmi, to i polityka historyczna będzie naprawiona
Ambasador z "wielkim żalem" odwołał wizytę w Tarnopolu. Czy władze Tarnopola z równym żalem nadały imię Szuchewycza stadionowi?
Już bardziej w ukraiński zad wejść się nie dało?
Zwracam uwagę że milczy nie tylko PiS ale też inne formacje polityczne
I tak sobie myślę: ileż to ja codziennie myślozbrodni popełniam. "Rok 1984" cały czas obecny.
Jak widać panie profesórki nie mają nic do roboty... a za taki popis głupoty może im jeszcze ktoś zapłacił..?
Niech się grzmocą jak chcą tylko niech nie próbują narzucać swojej ideologii.
Do domu!!!
I to natychmiast .
Aha, czyli heroje gotowi do walki z Iwanem, ale za czyimiś plecami!
Całą tą "Radę" powinno poddać się opiece psychiatrycznej.
Pomijając całkowitą impotencję Warszawy względem nazyfikacji Ukrainy, to USB musi mieć niezłe haki na pisiatych, że siedzą jak kundle w budzie i żaden nie odważył się nawet pisnąć w tej haniebnej sprawie. Ambasada Izraela ich wyręcza ale czy coś z tego wyniknie to wątpię.
z kłamcami nie należy rozmawiać. Niech wraca do domu
MKOL zaczyna bawić się w politykę, jakoś do 1990 r nie przeszkadzało im mianowanie prezesów krajowych komitetów olimpijskich przez partię komunistyczną danego kraju.
Fantazjujesz
Predzej Niemcy upomna sie o swoje ziemie, Polska jest slaba i sama
Czy polskie MSZ zaprotestuje przeciwko takim wrogim działaniom Ukraińców?
podziękowanie za tłumaczenie.
Czuję się jakbym słuchał michnika. Mowa tylko o przewagach, brak słów o słabościach. PKB, ludności czy o tym, że Chiny po Tajwanie mogą się upomnieć o Syberię - 1mln km2.
a to wszystko namotała Rosja z Putinem
informacje o szczepionkach wysiewają się same, bez igerencji jakchkolwiek ,,służb,,: Norwegia-23 przypadki śmiertelne, Francja 149 przypadków chorobowych po szczepieniu A-Z, Holandia-3 przypadki śmiertelne, Austria-1 przypadek śmierci i jeden zator płucny, zatrzymanie szczepień, a WSJ jak zwykle ostatnio próbuje spraw ę ,,rozmydlić,, ukryć niedopracowania i oczywiście, a jakże by inaczej, zwalić winę na Rosję.
Jak tzw. Ukraiński Instytut KRĘTACTWA Narodowego wyjaśniłby fakt powieszenia na elewacji polskiej szkoły we Lwowie popiersia jednego z największych krwawych rzeźników bezbronnej polskiej ludności cywilnej po napaści na II RP agresorów; hitlerowskich Niemiec i stalinowskiego ZSRR w czasie II wojny światowej?
Dowód poniżej:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Jakie państwo, takie sądy. Bantustan jawi się państwem prawa wobec tzw. III RP, smutne to.
Uderz w stół a nożyce same się odezwą... Zezwólcie na ekshumacje potomkowie rezunów, a prawda sama się wyzwoli.
I tak lepiej jak u nas, Duda nie wyciąga 40%.
Cała ta rada miejska która głosowała jednomyślnie powinna mieć dożywotni zakaz wjazdu do Polski, ze względu na zagrożenie bezpieczeństwa państwa. Byłoby to ostrzeżenie dla dalszych naśladowców. Wybór do nich należy.
Wszystkie te absurdalne działania pokazują tchórzliwą dyspozycyjną naturę administracji udającej rząd polski (oraz udających rządy innych "czołowych" krajów) wobec poczynań mafii, która uzurpuje sobie prawo do wszczynania depopulacji, prawo do zakańczania tego złotego wieku i prawo zepchnięcie ludzkości znowu w objęcia atawistycznych zachowań charakterystycznych dla systemów gdzie panują stosunki piramidalno- feudalne a zamiast dobrobytu płynącego z wysokiej cywilizacji technologicznej, panuje bieda i wieki ciemne. Być może, zaznaczam, iż istnieje taka możliwość, że jest to ucieczka przed technologią tych co już przestali wierzyć w suwerenność ludzkości wobec technologii cyfrowej, wobec inteligentnych botów, oraz obcych pasożytów udających sprytnie ludzi w paramentach i na stanowiskach, cichociemnych gnojów po nocach odwiedzających ludzi po wcześniejszym ich znokautowaniu bronią soniczną albo elektroniczną, i wobec innych spaczeń wynikłych z tego, że wysokie czynniki mają posrane gatki już od bycia gwałconym w dzieciństwie i źle kontrolują im podległe regiony życia. Nominalnie naszym elitom podległe, a nie podległe jakimś samozwańczym mafiom, może starym, ale nam obcym, i którym od nas jedyne co się należy to osikowy kołek w serce, a nawiasem nie dowodzenie nad tzw. "lekarzami".
Gdybyśmy mieli suwerenny rząd, gdybyśmy mieli suwerenne media, suwerenne media alternatywne, suwerennych pajaców w międzynarodowych organizacjach to w społeczeństwie pewnym swojego, krzyczałyby one teraz nad koniecznością zatrzymania tego śmiertelnego zagrożenia jakie wynika z uwolnionych laboratoriów biologicznych od kontroli państwowej i międzynarodowej, oddanej mafii; krzyczałyby teraz o konieczności ZAKAZU i banu na tworzenie, PATENTOWANIE wirusów kropelkowych w tym SARS, ZAKAZU wbudowywania w te wirusy proteazy HIV i podobnych w celu zwiększenia tempa namnażania i ZAKAZU uzbrajania wirusów w śmiertelne dodatki celem zagłady cywilizacji. Podczas gdy widzimy, że te gnoje bawią się populacją, testując na pod-populacjach różne przymiarki do uzbrojenia wirusa w coś naprawdę śmiertelnego. Czy cały świat, w tym nasze płaszczaki PiSdziaki szkolone w USA, stał się już zakładnikiem wojny buldogów pod amerykańskim dywanem dyrygowanej przez sztuczne inteligencje, które same nie chodzą, w czasach kiedy żydy praktycznie skolonizowały Amerykę od nowa?
PS. A wiecie, że miałem problemy z zalogowaniem się przez parę mięsiecy. Musiałem zawarczeć i pokazać swoje szczerbate zęby, żeby się zalogować. Tak to działa i zawsze działało. Wymieńmy te elity zbiorowym wysiłkiem woli z obecnych bezwolnych ofiar szantażu mafii na jakichś normalnych nieposranych ludzi z kręgosłupem moralnym i wszystko wróci do normy, bo zaczną robić co do nich należy, a nie znęcać się nad ludźmi jakimiś cyrkami w lokdałny, bezsensowne maski, itp. bzdury, które mają się nijak do powstrzymania uzbrojenia wirusa w zabójcze choroby przez tą mafię "plejadiańską".
bydło kultywuje bolszewickie tradycje...
Czy te debile robią losowanie?
ani powarzni partnerzy...
Teraz Ukraina zażyczy sobie, by mecz towarzyski z Polską rozegrać na tym właśnie stadionie, a nasi wyślą tam polską reprezentacje, by nie urazić ukraińskiej wrażliwości odmową. Czy taki scenariusz jest możliwy? Jak najbardziej!
Anglia chce walczys z Rosja,
do ostatniego Ukrainca
FALSZUJA JAK WSZYSTKO PARCHATE SQ.........Y
Ani to przyjaciele ani sojusznicy.
Niedawno Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii ogłosiło, że w Polsce bezrobocie wynosi 6,1% i wzrosło rok do roku o 1,1%
Ciekaw ile zdobędzie głosów pomimo z penością bardzo silnemu atakowi leiwicy z PO-PiS i komunistów.
Kresy maja humor ...
Taki idiota musi cos mocnego wciagac
Nie ma szans.
Nie uda wam się lewusy złamać karku nam Polakom
Na elewacji polskiej szkoły we Lwowie nasi tzw. "bracia" Ukraińcy PO+wiesili PO+piersie jednego z największych krwawych rzeźników cywilnej polskiej ludności z czasów II wojny światowej!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Te powieszenie popiersia ludobójcy na elewacji polskiej szkoły to był tylko żart?
Jak sądzicie?