cytaty..cytaty...ha ha ...jak mówi korwin...na wojnie prawda umiera pierwsza.....miejmy wszyscy świadomość ze kazda ze stron używa brutalnej propagandy....a jeśli ruskie chcą nas chwycic za serce...niech wiedzą !!!....my ich i jednych i drugich mamy w dupie....siedzimy cicho i zacieramy ręce ha ha ....jebać ich wszystkich ...a nich sie tłuką...nie będą mieli głowy do zajmowania się naszymi sprawami
O czym my dyskutujemy,Ukraina na razie nam nie zagrażal i jeszcze długo się nie podniesie żebysmy się musieli realnie obawiać,co do drugiej strony to Widać od dawna czym pachnie.....i tu jest pies pogrzebany...
Po prostu Stalin nie chciał ułatwiać ,życia opozycji w Polsce i swoim wrogom za granicą.
Wchodzenie formalnie w buty Carskiego zaborcy było z jego punktu widzenia niepraktyczne.
Całkiem realne ,że gdyby pożył jeszcze parę lat władze Polski poprosiły by o coś takiego.
drodzy koledzy...portal ten odwiedzacie bo jesteście POLSKIMI PATRIOTAMI dwojakiego rodzaju....jedni bardziej nienawidzą banderowców , drudzy ruskich,,,,, mi troszkę bliżej do tych pierwszych, ale przy pełnej świadomości wołynia.....wiedzie jednak że ruskie i banderowcy to jedna i ta sama swołocz.....jedni i drudzy chcą nas osłabiać....a najlepsze jest to co mamy dziś ..czyli wojnę między nimi....nic tak nie cieszy jak kłopoty naszych wrogów...im dłużej ona trwa, im więcej krwi wylano...tym lepiej...nich się nienawidzą....nie będą mieli głowy do zajmowania się nami , naszymi sprawami i naszą ziemią ( program swobody dotyczący chęci pozyskania jakich polskich terenów ha ha ).....a swoją drogą powinni wsadzić do więzienia tych kretynów co wyznaczyli trasy przelotu przez teren wojenny..
Stalin nie anektował Polski, jako kolejnej republiki, a mógł to zrobić bez problemów. Dlatego pogląd, że Rosja nie chce Polski jest fałszywy.
Natomiast banderowska Ukraina z ludźmi o inklinacjach patologicznego mordercy, która będzie współpracowała z Niemcami, jest dla Polski ogromnym zagrożeniem.
Dlatego takiej Ukrainy, jaka jest teraz, Polska absolutnie nie powinna wspierać.
Polacy i Rosjanie są Słowianami, czyli należą do największej grupy etnicznej Europy. Oczywiście jest domieszka innej krwi, ale na pewno nie narodów. Hitler był Austriakiem a Austriacy są Niemcami, nieważne jest co sami mówią bo i tak nie mówią tego wszyscy. W roku kiedy pastwiono się nad Pana dziadkiem szefem NKWD był Gruzin Beria.
W Polsce państwo Ukraińskie jako takie na razie wrogów niema ,ale neobanderowcy tak i
jeśli zdobędą władzę sytuacja się zmieni. Różnica pomiędzy starszymi ludźmi bez przełożenia na
partie polityczne ,a politykami budującymi swoją pozycję na brutalnym zastraszaniu przeciwników
i świadomym kształtowaniu postaw młodych ludzi stosownym przekazem historycznym
akceptującym ludobójstwo jako środek do osiągnięcia celu.
Ukraińcy maja wroga - znam kilka stowarzyszeń kresowiaków, którzy się spotykają i wspominaja stare dobre czasy i marża do powrotu do "macierzy" - na razie są to marzenia wyciszone, ale gdyby pokazało się, ze Ukraina wypadnie z orbity Rosji, to myslę, że będzie można je powoli urzewczywistniać - więc Ukraińcy moga się tego typu rzeczy obawiać
to jest chyba przywara małych biednych Państw - my się boimy Niemców i Izraela
ma sens, bo mnie boli jeden idioty z drugim wyzywa mnie od banderowców, bo nie kocham Putina i "stalinowskiej" obecnej Rosji - kult Stalina tez proszę Pana rośnie w Rosji (pomijam fakt coraz szerszego sięgania do carskiej Rosji)
W duecie, Rosja i Ukraina z rosnącymi wpływami ideologii Bandery mamy do czynienia w wypadku Rosji ze starym zaciekłym wrogiem nieakceptującym możliwości istnienia Polski niepodległej ze względu na to ,że kraj ten opiera swój mit założycielski na przywództwie Moskwy w świecie słowiańskim.
Ukraina zaś ma społeczeństwo wychowane w poczuciu wielkości swojego państwa i potencjalnej
możliwej do zbudowania mocarstwowej pozycji tego kraju. Widać to w dążeniu polityków Ukraińskich do zajęcia stosownej pozycji międzynarodowej wśród największych graczy. Jeżeli mit założycielski państwa Ukraińskiego będzie oparty na ideach Bandery i jego "nauczycieli" będziemy mieć obok potencjalnie groźnego wroga z roszczeniami terytorialnymi gotowego do współdziałania z Niemcami. Na razie sytuacja się wykluwa ale udawanie ,że nic się nie dzieje jest idiotyzmem.
Dlatego bez sensu jest licytacja ilu Polaków politycy tych nacji zabili ,sensowniej jest zadać pytanie
o to co będzie w przyszłości.
Stalin był Gruzinem, tak samo jak Hitler był Austriakiem - Biedni ci Rosjanie (Rosja to zlepek różnych narodów, podobnie jak Polska)... Rosjanie w swoim Państwie nic nie mogli powiedzieć... szkoda mi czasu na takie głupoty... teraz mam zaglądać do papierów dzielnych nkwdzistów, którzy w 1945 roku pastwili się nad moim dziadkiem
Boże drogi - "Rosjanie" to "Rosjanie" tamto. Człowieku. Na czele KAŻDEGO prócz JEDNEGO z Gułagów stał żyd, przykładowo - pisał o tym głośno rosyjski noblista Sołżenicyn
Proszę Pana. Pan się myli, ale to do końca nie jest Pana wina no zakłamanie w tej kwestii jest ogromne. Prawda jest następująca i zrozum to Pan do jasnej cholery - do połowy II Wojny Światowej Rosjanie nie mieli w ZSRR nic do powiedzenia. NIC. Jak będę miał chwilę czasu to powklejam tu część wspomnień z książki Czesława Grzelaka Wrzesień w 1939r na Kresach w Relacjach i z Przemilczanych Zbrodnie Jerzego Nowaka to się Pan przekonasz. A tutaj tylko PRZYKŁAD http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content &task=view &id=993 &Itemid=46
może dlatego zabilijali Polaków widłami, nożami i palili
nie mieli obozów jak Rosjanie i tyle czasu. Niemcy mogli mordować Polaków powoli - mieli przecież opracowany plan na dziesiątki lat - tania siła robocza była im potrzebna
gwarantuje Panu, że gdyby Rosja zaatakowała polskiego, to nie wiem, czy w Polsce by się nie zaczęły mordy prorosyjskich ludzi
nieważne proszę Pana- mój dziadek był torturowany przez 3 tygodni - m.in skórowano go, wyrwano mu wszystkie paznokcie - to nie było bestialstwo
nadal w Rosji są pomniki Stalina i Lenina - nadal działa partia komunistyczna
ale na tym forum każdy przeciwnik Rosji jest banderowcem - nie wiem, to chyba jakiś objaw chorobowy
w Polsce są setki tysięcy ludzi, którzy wycierpieli od Rosjan, a nie są banderowcami, ale dla jazminga są - Proszę Pana - więc w Polsce mamy chyba największe siedlisko faszystów/banderowców
a za Ukraińców trzymam kciuki - każdy naród, który walczy z zakłamanym Państwem (lubię rosjan i wielu znam ze względu na pracę) wzbudza mój szacunek
Jakie możliwości mordowania mieli Rosjanie a jakie Ukraińcy ? Biorąc to pod uwagę Ukraińcy byli wyjątkowymi mordercami. Nawet Niemcy byli zaskoczeni bestialstwem banderowców. Ukraińcy będą musieli wiele zrobić by polepszyć stosunki polsko-ukraińskie. Ale jest to możliwe bo maja własne państwo które chce wejść do Europy.
wiesz wladyslaw fajnie się patrzy jak w ostatnich podrygach rosja próbuje coś zrobić stając się powoli koreo północno , a ty jesteś tako mało wszą zdychającego psa co gryzie nas po naszej polskiej dupie niby nieszkodliwie ale gryzie .
Już tak twierdzili całe dziesiątki lat o Katyniu. o najezdzie na Polskę, w 1939 itd itp..i teraz jest tak samo....oni jeszcze dobrowolnie nigdy się do niczego nie przyznali,a przecierz wiadomo że to mistrzowie skrytobójstwa i prowokacji...
Amerykanie twierdzą, że rakietę odpalono terytorium kontrolowanym przez powstańców, ale tam nie ma trwałych granic. Więc mogł tam wjechać ukraiński zestaw BUK i odpalić rakietę, a to by oznaczało, że świadomie zestrzelono ten samolot
Separatyści nie mają takiej broni, ani załogi do jej użycia. Rosjan w rejonie odpalenia rakiety nie było, byli ukraińscy żołnierze i dlatego jedynie Ukraińcy mogli to zrobić, Czy zrobili to przez pomyłkę, czy celowo, tego nie wiemy. Wiemy, że zrobili to oni. Amerykanie twierdzą, że rakietę odpalono terytorium kontrolowanym przez powstańców, ale tam nie ma trwałych granic. Więc mogł tam wjechać ukraiński zestaw BUK i odpalić rakietę, a to by oznaczało, że świadomie zestrzelono ten samolot
https://www.youtube.com/watch?v=RMgIpC-bCfQ
żadne dowody, żadne fakty, podsłuchy z rozmów warte tyle co kreskówka G.W. Busha o Saddamie i jego broni chemicznej.
czekamy aż Rosja wyzwoli republiki nadbałtyckie - w Polsce też jak widzę sporo osób z miłością, by przywitało Putina
ja pamiętam wywózki na wchód Polaków organizowane przez Rosjan, łapanki AKowców
z dwojga złego wolę Ukraińców, bo Rosjanie mają na rękach więcej polskiej krwi
Pisowskie dupowłazy banderowców od Rydzyka w akcji. To wstyd, żeby katolicki dziennik szerzył kłamstwa zbrodniczego banderowskiego reżymu.
Ja uważałem o. Rydzyka za człowieka inteligentnego, ale poziom prymitywnych kłamstw w tym artykule poddaje w wątpliwość moją opinię.
SBU coraz to nowe bzdury dodaje, żeby uwiarygodnić swoje androny. Wg nich samolot zestrzelono z punktu kontrolnego, ale gdy okazalo się, że samolot leciał za wysoko, to wyyślili BUK. Kiedy wyjaśniono tym matołom, że to jest zespół pojazdów i ludzi, którego nie obsłuży pierwszy z brzegu człowiek, lecz wytrenowana i wyszkolona wieloosobowa załoga, to dodali rosyjską załogę. I tak dokladają, a rydzyki dopisują i nikt się nie wstydzi publikowania tak prymitywnych kłamstw.
Rosjanie nadal twierdzą, że to nie oni wymordowali Polaków w Katyniu, więc o czym mamy tu gadać
Rosjanie nigdy nikogo nie zabili - to jest święty naród - moi dziadkowie wyjechali na Syberię szukąć pracy - Rosjanie byli na tyle mili, że za darmo ich przetransportowali
A niektórzy nawiedzeni promoskiewsko maniacy, wbrew faktom oraz danym wywiadu,podsłuchanych rozmów terorystów, zdjęć owej wyrzutni itd... dalej opowiadają bajki z mchu i paproci jakoby to Ukraińcy zestrzelili ten nieszczęsny samolot,cóż gdyby głupota miała skrzydła szybowali by nad Bieszczadami...
Coś banderowcom musiało pójść nie tak, skoro najpierw twierdzili, że powstańcy używali systemu zdobycznego, następnie prok. generalny Jarema oświadczył, że nigdy nie zdobyli Buk ani S-300, a teraz twierdzą, że system przywieziono z Rosji...Co jest ewidentnie kłamstwem, bo gdyby Rosjanie chcieli wspierać separatystów zbrojną aktywnością to rozstawili by stytemy po swojej stronie. S-300PMU pokrywa swoim zasięgiem cały Donbas. Coraz bardziej widać, że stoją za tym Ukraińcy, przy czym kwestia polega na tym, czy zrobili to celowo, czy przez przypadek? Poza tym jeślii chodzi o kwestie techniczne, to pełny kompleks Buk-M1 poza wyrzutnią składa się ze stacji śledzenia i wykrywania która służy do przygotowywania danych do strzelania, a bez niej system ma pewne ograniczenia. Ukrofaszystowska propaganda ze swoimi filmikami na YT nigdy nie przejmowała się takimi szczegółami. Widać materiał jest tylko dla opini społecznej a nie dla żołnierzy. Poza tym zaraz po zestrzeleniu s-tu ukropy sami przemieszczali swoje systemy ze Słowiańska. Pojawiają się jeszcze zdjęcia ze śladem dymu po rakiecie, która była wystrzelona pionowo w górę - Buk strzela pod dużym kątem, za to prawie pionowo strzela się systemem ziemia - ziemia Toczka-U, którą dopiero co Ukropy rozwalili rafinerię...
Przyczyny nie są mentalne. To jest nasza pamięc o 400 000 zakatowanych przez was naszych rodakach. Wolak nie widzi banderowców? No to niech zobaczy ich we Lwowie:
Oto dobry cytat:
"Polakom, którzy podżegają świat do wojny z Rosją proponuję pomyśleć o własnych dzieciach. Dziś z satysfakcją przyglądacie się jak banderowska dzicz morduje mężczyzn, kobiety i dzieci na wschodzie Ukrainy. Rechoczecie, cieszycie się z tego i wołacie o więcej. Jutro ci sami rozzuchwaleni mordercy przyjdą zarżnąć i spalić żywcem na waszych oczach waszych ojców, matki, mężów, żony, dzieci i wnuki. Jutro użyją samolotów i artylerii, aby zrzucać bomby na ich domy, tak jak robią to teraz w Donbasie. Jeszcze nie zapomnieli o Przemyślu i kilku wschodnich powiatach. Dziś milczycie i nie sprzeciwiacie się tej zbrodni, jutro sami będziecie wołać o pomoc. Miejcie wtedy świadomość, że gdzieś na świecie żyją bestie w ludzkich skórach, które rechoczą z tego powodu, cieszą się i wołają o więcej. Tak jak Wy dzisiaj. To nie jest telewizyjny reality-show, gdzie kibicuje się jednej z drużyn. To jest wojna i giną ludzie."
"Władimir Putin ma decydujący wpływ na rozwój konfliktu na Ukrainie – powiedział na konferencji prasowej Barack Obama " .... "Samolot strąciła rakieta wystrzelona z terenu kontrolowanego przez separatystów – powiedział prezydent Barack Obama.
Tak mocna deklaracja zaledwie dobę po strąceniu malezyjskiej maszyny jest czymś zaskakującym. Świadczy o determinacji Waszyngtonu w powstrzymaniu coraz bardziej agresywnej polityki Kremla.
Amerykański przywódca na specjalnie zwołanej konferencji prasowej przyznał, że nie potrafi jeszcze powiedzieć, czy tragedia „o trudnej do opisania skali" to wynik celowego działania czy raczej pomyłki. Ale podkreślił, że nie doszłoby do niej, gdyby Rosja nie szkoliła buntowników i nie dostarczała im ciężkiej broni, w tym wyrzutni rakietowych. Właśnie dlatego, zdaniem Obamy, za zamach odpowiada Kreml. – Nie mamy czasu na propagandę i gierki – podkreślił prezydent. I zapowiedział, że Stany Zjednoczone zrobią wszystko, aby wyjaśnić przyczyny katastrofy. Jego zdaniem nie będzie to jednak możliwe bez natychmiastowego wynegocjowania rozejmu między władzami Ukrainy i Rosji oraz separatystami.
Amerykański przywódca ostrzegł także, że jeśli Putin nadal będzie wspierał dywersję na Ukrainie, to może się spodziewać kolejnych sankcji ze strony USA. Po raz pierwszy takie poważne restrykcje Amerykanie wprowadzili dwa dni temu, choć Bruksela nie poszła ich śladem.
Czytaj więcej: 298 ofiar– Mam nadzieję, że ta tragedia przebudzi Europę – powiedział Obama. – Śmierć przeszło 150 Holendrów pokazuje, jak wielka jest stawka tego konfliktu. To globalna tragedia.
Wcześniej ukraińskie władze opublikowały podsłuchane rozmowy przywódców rebeliantów jednoznacznie pokazujące ich udział w zestrzeleniu maszyny.
W piątek Rosja wprawdzie nie zablokowała rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ dotyczącej międzynarodowego śledztwa w sprawie tragedii, a jednocześnie Kreml wysuwa coraz bardziej fantastyczne teorie spiskowe.
– To był nieudany zamach na powracającego z Ameryki Łacińskiej Władimira Putina przez ukraińskie służby specjalne przy wsparciu CIA – przekonywał „Rz" Aleksiej Podbieriozkin, doradca przewodniczącego Dumy Państwowej.
Wciąż nie wiadomo, w jakim stopniu separatyści umożliwią śledczym dostęp do miejsca katastrofy i czy przekażą im czarne skrzynki lotu MH17.
Wiadomo już jednak, że Rosja przegrała rozgrywkę o swój wizerunek na świecie. " http://www.rp.pl/artykul/536159,1126900-Obama--Putin-odpowiada-za-zamach.html
Przedstawiciel Kijowa w ONZ wspolczuje rodzicom pasazerow malezyjskiego Boingu, alez ani slowa - o 70 cywilnych ofiarach bombordowania Luganska przez awiacje ukrainska przez ostatni dni . Oto video i zdjieca ofiar http://rusvesna.su/news/1405708425
A to czarnych. Zresztą jak każdy lewak jest zakłamaną gnidą. A może poopowiadasz jak parę lat temu zrobiliście z Faludży obszar jak z Czarnobyla? Dla niewiedzących - amerykańskie zbóje ostrzeliwały powstańców, którzy walczyli o swój kraj, pociskami ze zubożonym uranem. Dziś umieralność na raka jest tam ogromna, tak samo jak liczba deformacji u noworodków. Ale to przecież jacyś tam Arabowie. Albo poopowiadaj małpiszonie na co idzie te 15 miliardów dolarów rocznie w ramach pomocy wojskowej dla żydostwa z Palestyny? Co tam się teraz dzieje. Co za małpiszon, Chryste.
WŁADYSŁAWIE... nie stawaj tak w obronie moskwy.....co cię ona obchodzi ???...TO ICH WOJNA TO ICH SPRAWA...niech się tłuką
cytaty..cytaty...ha ha ...jak mówi korwin...na wojnie prawda umiera pierwsza.....miejmy wszyscy świadomość ze kazda ze stron używa brutalnej propagandy....a jeśli ruskie chcą nas chwycic za serce...niech wiedzą !!!....my ich i jednych i drugich mamy w dupie....siedzimy cicho i zacieramy ręce ha ha ....jebać ich wszystkich ...a nich sie tłuką...nie będą mieli głowy do zajmowania się naszymi sprawami
O czym my dyskutujemy,Ukraina na razie nam nie zagrażal i jeszcze długo się nie podniesie żebysmy się musieli realnie obawiać,co do drugiej strony to Widać od dawna czym pachnie.....i tu jest pies pogrzebany...
Kołoradskie barwy na polskim forum - rewelacja! Na szczęście cała Polska jeszcze nie wie jak śmierdzi ta ohyda
drogi kolego WOLAND.......zgadzam ię w stu procentach
Po prostu Stalin nie chciał ułatwiać ,życia opozycji w Polsce i swoim wrogom za granicą.
Wchodzenie formalnie w buty Carskiego zaborcy było z jego punktu widzenia niepraktyczne.
Całkiem realne ,że gdyby pożył jeszcze parę lat władze Polski poprosiły by o coś takiego.
tagore
Panie jazming szkoda mi czasu na rozmowę z Panem - poddaje się... będzie wspierać... bo stety większośc Polaków pamięta co nam robili Rosjanie :P
drodzy koledzy...portal ten odwiedzacie bo jesteście POLSKIMI PATRIOTAMI dwojakiego rodzaju....jedni bardziej nienawidzą banderowców , drudzy ruskich,,,,, mi troszkę bliżej do tych pierwszych, ale przy pełnej świadomości wołynia.....wiedzie jednak że ruskie i banderowcy to jedna i ta sama swołocz.....jedni i drudzy chcą nas osłabiać....a najlepsze jest to co mamy dziś ..czyli wojnę między nimi....nic tak nie cieszy jak kłopoty naszych wrogów...im dłużej ona trwa, im więcej krwi wylano...tym lepiej...nich się nienawidzą....nie będą mieli głowy do zajmowania się nami , naszymi sprawami i naszą ziemią ( program swobody dotyczący chęci pozyskania jakich polskich terenów ha ha ).....a swoją drogą powinni wsadzić do więzienia tych kretynów co wyznaczyli trasy przelotu przez teren wojenny..
Stalin nie anektował Polski, jako kolejnej republiki, a mógł to zrobić bez problemów. Dlatego pogląd, że Rosja nie chce Polski jest fałszywy.
Natomiast banderowska Ukraina z ludźmi o inklinacjach patologicznego mordercy, która będzie współpracowała z Niemcami, jest dla Polski ogromnym zagrożeniem.
Dlatego takiej Ukrainy, jaka jest teraz, Polska absolutnie nie powinna wspierać.
Polacy i Rosjanie są Słowianami, czyli należą do największej grupy etnicznej Europy. Oczywiście jest domieszka innej krwi, ale na pewno nie narodów. Hitler był Austriakiem a Austriacy są Niemcami, nieważne jest co sami mówią bo i tak nie mówią tego wszyscy. W roku kiedy pastwiono się nad Pana dziadkiem szefem NKWD był Gruzin Beria.
To też wina Merkel i Obamy!
http://arturprosty.blogspot.com/2014/07/merkel-i-obama-maja-ich-krew-na-rekach.html
@iwanow0. właśnie taka polityka jest obecnie realizowana na u-krainie . A pro po dziadka czy wie Pan jaka sotnia popełniła ta zbrodnię?
właśnie taka polityka jest obecnie realizowana w Rosji
W Polsce państwo Ukraińskie jako takie na razie wrogów niema ,ale neobanderowcy tak i
jeśli zdobędą władzę sytuacja się zmieni. Różnica pomiędzy starszymi ludźmi bez przełożenia na
partie polityczne ,a politykami budującymi swoją pozycję na brutalnym zastraszaniu przeciwników
i świadomym kształtowaniu postaw młodych ludzi stosownym przekazem historycznym
akceptującym ludobójstwo jako środek do osiągnięcia celu.
tagore
Ukraińcy maja wroga - znam kilka stowarzyszeń kresowiaków, którzy się spotykają i wspominaja stare dobre czasy i marża do powrotu do "macierzy" - na razie są to marzenia wyciszone, ale gdyby pokazało się, ze Ukraina wypadnie z orbity Rosji, to myslę, że będzie można je powoli urzewczywistniać - więc Ukraińcy moga się tego typu rzeczy obawiać
to jest chyba przywara małych biednych Państw - my się boimy Niemców i Izraela
każdy się czegoś boi
ma sens, bo mnie boli jeden idioty z drugim wyzywa mnie od banderowców, bo nie kocham Putina i "stalinowskiej" obecnej Rosji - kult Stalina tez proszę Pana rośnie w Rosji (pomijam fakt coraz szerszego sięgania do carskiej Rosji)
W duecie, Rosja i Ukraina z rosnącymi wpływami ideologii Bandery mamy do czynienia w wypadku Rosji ze starym zaciekłym wrogiem nieakceptującym możliwości istnienia Polski niepodległej ze względu na to ,że kraj ten opiera swój mit założycielski na przywództwie Moskwy w świecie słowiańskim.
Ukraina zaś ma społeczeństwo wychowane w poczuciu wielkości swojego państwa i potencjalnej
możliwej do zbudowania mocarstwowej pozycji tego kraju. Widać to w dążeniu polityków Ukraińskich do zajęcia stosownej pozycji międzynarodowej wśród największych graczy. Jeżeli mit założycielski państwa Ukraińskiego będzie oparty na ideach Bandery i jego "nauczycieli" będziemy mieć obok potencjalnie groźnego wroga z roszczeniami terytorialnymi gotowego do współdziałania z Niemcami. Na razie sytuacja się wykluwa ale udawanie ,że nic się nie dzieje jest idiotyzmem.
Dlatego bez sensu jest licytacja ilu Polaków politycy tych nacji zabili ,sensowniej jest zadać pytanie
o to co będzie w przyszłości.
tagore
tylko jesli ktos jest przeciwny Rosjanom to jest banderowcem - więc idąc tym tokiem myslenia o te forum jest pełne stalinistów (komunistów)
ten film Panu wyjaśni bardzo dużo, jeżeli zna Pan angielski https://www.youtube.com/watch?v=WrieUdYe_e8
Stalin był Gruzinem, tak samo jak Hitler był Austriakiem - Biedni ci Rosjanie (Rosja to zlepek różnych narodów, podobnie jak Polska)... Rosjanie w swoim Państwie nic nie mogli powiedzieć... szkoda mi czasu na takie głupoty... teraz mam zaglądać do papierów dzielnych nkwdzistów, którzy w 1945 roku pastwili się nad moim dziadkiem
Boże drogi - "Rosjanie" to "Rosjanie" tamto. Człowieku. Na czele KAŻDEGO prócz JEDNEGO z Gułagów stał żyd, przykładowo - pisał o tym głośno rosyjski noblista Sołżenicyn
Proszę Pana. Pan się myli, ale to do końca nie jest Pana wina no zakłamanie w tej kwestii jest ogromne. Prawda jest następująca i zrozum to Pan do jasnej cholery - do połowy II Wojny Światowej Rosjanie nie mieli w ZSRR nic do powiedzenia. NIC. Jak będę miał chwilę czasu to powklejam tu część wspomnień z książki Czesława Grzelaka Wrzesień w 1939r na Kresach w Relacjach i z Przemilczanych Zbrodnie Jerzego Nowaka to się Pan przekonasz. A tutaj tylko PRZYKŁAD http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content &task=view &id=993 &Itemid=46
może dlatego zabilijali Polaków widłami, nożami i palili
nie mieli obozów jak Rosjanie i tyle czasu. Niemcy mogli mordować Polaków powoli - mieli przecież opracowany plan na dziesiątki lat - tania siła robocza była im potrzebna
gwarantuje Panu, że gdyby Rosja zaatakowała polskiego, to nie wiem, czy w Polsce by się nie zaczęły mordy prorosyjskich ludzi
nieważne proszę Pana- mój dziadek był torturowany przez 3 tygodni - m.in skórowano go, wyrwano mu wszystkie paznokcie - to nie było bestialstwo
nadal w Rosji są pomniki Stalina i Lenina - nadal działa partia komunistyczna
ale na tym forum każdy przeciwnik Rosji jest banderowcem - nie wiem, to chyba jakiś objaw chorobowy
w Polsce są setki tysięcy ludzi, którzy wycierpieli od Rosjan, a nie są banderowcami, ale dla jazminga są - Proszę Pana - więc w Polsce mamy chyba największe siedlisko faszystów/banderowców
a za Ukraińców trzymam kciuki - każdy naród, który walczy z zakłamanym Państwem (lubię rosjan i wielu znam ze względu na pracę) wzbudza mój szacunek
Rosjanie wspierają powstańców, a Amerykanie banderowców. Obama jest po prostu bezczelny.
Rosjanie wspierają powstańców, a Amerykanie banderowców. Obama jest po prostu bezczelny.
Rosjanie wspierają powstańców, a Amerykanie banderowców. Obama jest po prostu bezczelny.
Jakie możliwości mordowania mieli Rosjanie a jakie Ukraińcy ? Biorąc to pod uwagę Ukraińcy byli wyjątkowymi mordercami. Nawet Niemcy byli zaskoczeni bestialstwem banderowców. Ukraińcy będą musieli wiele zrobić by polepszyć stosunki polsko-ukraińskie. Ale jest to możliwe bo maja własne państwo które chce wejść do Europy.
ilu Polaków zabili Rosjanie, a ilu Ukraińcy???
mojego dziadka zabili rosyjscy siepacze za to, że był w AK
wiesz wladyslaw fajnie się patrzy jak w ostatnich podrygach rosja próbuje coś zrobić stając się powoli koreo północno , a ty jesteś tako mało wszą zdychającego psa co gryzie nas po naszej polskiej dupie niby nieszkodliwie ale gryzie .
Już tak twierdzili całe dziesiątki lat o Katyniu. o najezdzie na Polskę, w 1939 itd itp..i teraz jest tak samo....oni jeszcze dobrowolnie nigdy się do niczego nie przyznali,a przecierz wiadomo że to mistrzowie skrytobójstwa i prowokacji...
http://youtu.be/ZU1qob7UnsQ
Amerykanie twierdzą, że rakietę odpalono terytorium kontrolowanym przez powstańców, ale tam nie ma trwałych granic. Więc mogł tam wjechać ukraiński zestaw BUK i odpalić rakietę, a to by oznaczało, że świadomie zestrzelono ten samolot
Skoro banderowiec krytykuje JKM, to oznacza, że JKM powiedział prawdę.
Separatyści nie mają takiej broni, ani załogi do jej użycia. Rosjan w rejonie odpalenia rakiety nie było, byli ukraińscy żołnierze i dlatego jedynie Ukraińcy mogli to zrobić, Czy zrobili to przez pomyłkę, czy celowo, tego nie wiemy. Wiemy, że zrobili to oni. Amerykanie twierdzą, że rakietę odpalono terytorium kontrolowanym przez powstańców, ale tam nie ma trwałych granic. Więc mogł tam wjechać ukraiński zestaw BUK i odpalić rakietę, a to by oznaczało, że świadomie zestrzelono ten samolot
https://www.youtube.com/watch?v=RMgIpC-bCfQ
żadne dowody, żadne fakty, podsłuchy z rozmów warte tyle co kreskówka G.W. Busha o Saddamie i jego broni chemicznej.
Władze Rosji oficjalnie przyznały się do tego, że to ZSRS jest winien tej zbrodni. Nie kłam banderowcu, bo to wy wypieracie się zbrodni wołyńskich.
Inni, nienawiedzeni promoskiewsko, ani probanderowsko, myślą i dlatego widzą, że banderowcy kłamią.
czekamy aż Rosja wyzwoli republiki nadbałtyckie - w Polsce też jak widzę sporo osób z miłością, by przywitało Putina
ja pamiętam wywózki na wchód Polaków organizowane przez Rosjan, łapanki AKowców
z dwojga złego wolę Ukraińców, bo Rosjanie mają na rękach więcej polskiej krwi
Pisowskie dupowłazy banderowców od Rydzyka w akcji. To wstyd, żeby katolicki dziennik szerzył kłamstwa zbrodniczego banderowskiego reżymu.
Ja uważałem o. Rydzyka za człowieka inteligentnego, ale poziom prymitywnych kłamstw w tym artykule poddaje w wątpliwość moją opinię.
SBU coraz to nowe bzdury dodaje, żeby uwiarygodnić swoje androny. Wg nich samolot zestrzelono z punktu kontrolnego, ale gdy okazalo się, że samolot leciał za wysoko, to wyyślili BUK. Kiedy wyjaśniono tym matołom, że to jest zespół pojazdów i ludzi, którego nie obsłuży pierwszy z brzegu człowiek, lecz wytrenowana i wyszkolona wieloosobowa załoga, to dodali rosyjską załogę. I tak dokladają, a rydzyki dopisują i nikt się nie wstydzi publikowania tak prymitywnych kłamstw.
Rosjanie nadal twierdzą, że to nie oni wymordowali Polaków w Katyniu, więc o czym mamy tu gadać
Rosjanie nigdy nikogo nie zabili - to jest święty naród - moi dziadkowie wyjechali na Syberię szukąć pracy - Rosjanie byli na tyle mili, że za darmo ich przetransportowali
A niektórzy nawiedzeni promoskiewsko maniacy, wbrew faktom oraz danym wywiadu,podsłuchanych rozmów terorystów, zdjęć owej wyrzutni itd... dalej opowiadają bajki z mchu i paproci jakoby to Ukraińcy zestrzelili ten nieszczęsny samolot,cóż gdyby głupota miała skrzydła szybowali by nad Bieszczadami...
Coś banderowcom musiało pójść nie tak, skoro najpierw twierdzili, że powstańcy używali systemu zdobycznego, następnie prok. generalny Jarema oświadczył, że nigdy nie zdobyli Buk ani S-300, a teraz twierdzą, że system przywieziono z Rosji...Co jest ewidentnie kłamstwem, bo gdyby Rosjanie chcieli wspierać separatystów zbrojną aktywnością to rozstawili by stytemy po swojej stronie. S-300PMU pokrywa swoim zasięgiem cały Donbas. Coraz bardziej widać, że stoją za tym Ukraińcy, przy czym kwestia polega na tym, czy zrobili to celowo, czy przez przypadek? Poza tym jeślii chodzi o kwestie techniczne, to pełny kompleks Buk-M1 poza wyrzutnią składa się ze stacji śledzenia i wykrywania która służy do przygotowywania danych do strzelania, a bez niej system ma pewne ograniczenia. Ukrofaszystowska propaganda ze swoimi filmikami na YT nigdy nie przejmowała się takimi szczegółami. Widać materiał jest tylko dla opini społecznej a nie dla żołnierzy. Poza tym zaraz po zestrzeleniu s-tu ukropy sami przemieszczali swoje systemy ze Słowiańska. Pojawiają się jeszcze zdjęcia ze śladem dymu po rakiecie, która była wystrzelona pionowo w górę - Buk strzela pod dużym kątem, za to prawie pionowo strzela się systemem ziemia - ziemia Toczka-U, którą dopiero co Ukropy rozwalili rafinerię...
Banderowcy dla Wolaka:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded &v=Cm5elWv7WpY
Przyczyny nie są mentalne. To jest nasza pamięc o 400 000 zakatowanych przez was naszych rodakach. Wolak nie widzi banderowców? No to niech zobaczy ich we Lwowie:
http://www.youtube.com/watch?v=xVWBeApyje0
Znalazlem ten cytat gdzies na Internecie
Oto dobry cytat:
"Polakom, którzy podżegają świat do wojny z Rosją proponuję pomyśleć o własnych dzieciach. Dziś z satysfakcją przyglądacie się jak banderowska dzicz morduje mężczyzn, kobiety i dzieci na wschodzie Ukrainy. Rechoczecie, cieszycie się z tego i wołacie o więcej. Jutro ci sami rozzuchwaleni mordercy przyjdą zarżnąć i spalić żywcem na waszych oczach waszych ojców, matki, mężów, żony, dzieci i wnuki. Jutro użyją samolotów i artylerii, aby zrzucać bomby na ich domy, tak jak robią to teraz w Donbasie. Jeszcze nie zapomnieli o Przemyślu i kilku wschodnich powiatach. Dziś milczycie i nie sprzeciwiacie się tej zbrodni, jutro sami będziecie wołać o pomoc. Miejcie wtedy świadomość, że gdzieś na świecie żyją bestie w ludzkich skórach, które rechoczą z tego powodu, cieszą się i wołają o więcej. Tak jak Wy dzisiaj. To nie jest telewizyjny reality-show, gdzie kibicuje się jednej z drużyn. To jest wojna i giną ludzie."
"Władimir Putin ma decydujący wpływ na rozwój konfliktu na Ukrainie – powiedział na konferencji prasowej Barack Obama " .... "Samolot strąciła rakieta wystrzelona z terenu kontrolowanego przez separatystów – powiedział prezydent Barack Obama.
Tak mocna deklaracja zaledwie dobę po strąceniu malezyjskiej maszyny jest czymś zaskakującym. Świadczy o determinacji Waszyngtonu w powstrzymaniu coraz bardziej agresywnej polityki Kremla.
Amerykański przywódca na specjalnie zwołanej konferencji prasowej przyznał, że nie potrafi jeszcze powiedzieć, czy tragedia „o trudnej do opisania skali" to wynik celowego działania czy raczej pomyłki. Ale podkreślił, że nie doszłoby do niej, gdyby Rosja nie szkoliła buntowników i nie dostarczała im ciężkiej broni, w tym wyrzutni rakietowych. Właśnie dlatego, zdaniem Obamy, za zamach odpowiada Kreml. – Nie mamy czasu na propagandę i gierki – podkreślił prezydent. I zapowiedział, że Stany Zjednoczone zrobią wszystko, aby wyjaśnić przyczyny katastrofy. Jego zdaniem nie będzie to jednak możliwe bez natychmiastowego wynegocjowania rozejmu między władzami Ukrainy i Rosji oraz separatystami.
Amerykański przywódca ostrzegł także, że jeśli Putin nadal będzie wspierał dywersję na Ukrainie, to może się spodziewać kolejnych sankcji ze strony USA. Po raz pierwszy takie poważne restrykcje Amerykanie wprowadzili dwa dni temu, choć Bruksela nie poszła ich śladem.
Czytaj więcej: 298 ofiar– Mam nadzieję, że ta tragedia przebudzi Europę – powiedział Obama. – Śmierć przeszło 150 Holendrów pokazuje, jak wielka jest stawka tego konfliktu. To globalna tragedia.
Wcześniej ukraińskie władze opublikowały podsłuchane rozmowy przywódców rebeliantów jednoznacznie pokazujące ich udział w zestrzeleniu maszyny.
W piątek Rosja wprawdzie nie zablokowała rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ dotyczącej międzynarodowego śledztwa w sprawie tragedii, a jednocześnie Kreml wysuwa coraz bardziej fantastyczne teorie spiskowe.
– To był nieudany zamach na powracającego z Ameryki Łacińskiej Władimira Putina przez ukraińskie służby specjalne przy wsparciu CIA – przekonywał „Rz" Aleksiej Podbieriozkin, doradca przewodniczącego Dumy Państwowej.
Wciąż nie wiadomo, w jakim stopniu separatyści umożliwią śledczym dostęp do miejsca katastrofy i czy przekażą im czarne skrzynki lotu MH17.
Wiadomo już jednak, że Rosja przegrała rozgrywkę o swój wizerunek na świecie. " http://www.rp.pl/artykul/536159,1126900-Obama--Putin-odpowiada-za-zamach.html
Przedstawiciel Kijowa w ONZ wspolczuje rodzicom pasazerow malezyjskiego Boingu, alez ani slowa - o 70 cywilnych ofiarach bombordowania Luganska przez awiacje ukrainska przez ostatni dni . Oto video i zdjieca ofiar http://rusvesna.su/news/1405708425
A to czarnych. Zresztą jak każdy lewak jest zakłamaną gnidą. A może poopowiadasz jak parę lat temu zrobiliście z Faludży obszar jak z Czarnobyla? Dla niewiedzących - amerykańskie zbóje ostrzeliwały powstańców, którzy walczyli o swój kraj, pociskami ze zubożonym uranem. Dziś umieralność na raka jest tam ogromna, tak samo jak liczba deformacji u noworodków. Ale to przecież jacyś tam Arabowie. Albo poopowiadaj małpiszonie na co idzie te 15 miliardów dolarów rocznie w ramach pomocy wojskowej dla żydostwa z Palestyny? Co tam się teraz dzieje. Co za małpiszon, Chryste.