• grzegorz710 6 August 2014, 19:41 Donieck atakowany z powietrza

    Lotnictwo to chyba Separatystów bo Przecież Ukraina na cywilów samolotów by nie wysłała. Separatyści zaś mają latawce
    a na nich zainstalowane rakiety

  • grzegorz710 6 August 2014, 19:37 Good bye Lenin [+VIDEO]

    Najłatwiej się walczy z pomnikami no i bezbronnymi na Wołyniu

  • uri 6 August 2014, 19:03 To jest wojna gospodarcza

    "Rosja to jedyne całkowicie niezależne państwo na świecie, więc jeżeli ktoś to i może wygrać to tylko Rosja" - zapomniałeś o Korei Płn. i Kubie, także całkowicie niezależnych. Oazy szczęśliwości. Swobodno dychajet czełowiek :)))

  • bogdandabrowa 6 August 2014, 18:56 To jest wojna gospodarcza

    Wszystko co na tym świecie istnieje ma swój początek i koniec

  • Cieszymy sie jak obama powie o nas dobre slowo, cieszymy sie jak merkel nas pochwali. Czas zaczac sie mizdrzyc do banderowcow i szukac u nich poklasku przyznajac "jacy to my zli jestesmy"

  • I gdzie te biedne dzieciaki będą się teraz uczyły, i co ma z tym wspólnego nazwa ulicy Trochę powagi.

  • wilno 6 August 2014, 18:06 To jest wojna gospodarcza

    Rosja to jedyne całkowicie niezależne państwo na świecie, więc jeżeli ktoś to i może wygrać to tylko Rosja

  • Przypomina się mowa wygłoszona przez becka o tym, że "są rzeczy wazniejsze niż pokój. tą rzeczą jest honor". Dlaczego Polska tak często rządza kretyni nie mający za grosz pojecia o polityce? I dlaczego narod polski to toleruje?

  • fajna nazwa ulicy - prawe jak ulica bandery

  • szzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz (też robię szum)

  • Panie uri- czy Czechów oskarża się o współudział w holocauscie? Czy mówi się o czeskich obozach koncentracyjnych? Albo czy oskarża się o to Francję, która jawnie kolaborowała z nazistami? Nie! Nie widzi pan, że jakiekolwiek wyimaginowane wartości jak moralność czy honor nie mają znaczenia w polityce? Jeśli będziemy gonić dalej za takimi mrzonkami, znowu stracimy wszystko, na co pracujemy od dawna. Jeśli dalej nasi politycy będą wykazywali taki sentyment do wzniosłych haseł w stylu "Za wolność waszą i naszą" polska przestanie istnieć- bo nie znajdzie się nikt, kto chciałby umierać za polski Gdańsk, jak to już drzewiej bywało. Tym bardziej, jeśli sami będziemy do wrogości prowokować silne państwa. Rosja jest mocarstwem atomowym- tego choćby pan chciał nie zmieni. Polska prawie nie posiada armii, nie mówiąc już o sile naszej gospodarki. A wszelkie brednie w stylu "europejskiej solidarności" można odłożyć na bok, gdyż reszcie europy angażowanie się w spory polsko-ruskie się pewnie po prostu nie będzie opłacać. Musimy więc grać kartami które mamy w taki sposób by ugrać dla siebie jak najwięcej dla siebie, tracąc przy tym najmniej. Że tak się da dobitnie pokazuje przykład Węgrów, którzy w czasie gdy nasi politycy robili sobie selfie na tle majdanu negocjowali kolejne umowy z rosją- która jest zdecydowanie bardziej wartościowym sojusznikiem niż Ukraina.

  • Nawet jesli rusy wejdą, to na co liczą, że Ukraińcy powitaja ich kwiatami..?. przepaść już jest między nim zbyt głęboka..przejdą do wojny partyzanckiej i zgotują im drugą Czeczenię oraz Afganistan...

  • Panie tagore dla Rosji to nie ma ZNACZENIA.

  • Niewątpliwie bezpieczniej dla Ukraińców było by poczekać do końca kadencji.
    Rosja miała by trudniejszą sytuację do rozegrania.

    tagore

  • "Serdecznie odradzałbym, po raz kolejny, naruszanie suwerenności Ukrainy"
    bo ?
    Dzięki panu ministrowi spełni się to o czym śpiewano
    M zdobędziemy, K odbijemy
    odpoczniemy na Kamczatce przy chińskiej herbatce

  • Jak jaroslaus plan zrealizuje to zbyt wielu "prawdziwych" Polaków tu nie zostanie. Swoja drogą metody przez pana proponowane niebezpiecznie przypominają metody stosowane przez stalinowsko-żydowskich oprawców z lat 39-56...

  • Sytuację na Ukrainie sprowokowali Amerykanie rękami banderowców.

  • Poparł? Żeby zaparcia nie dostał. to niech je z nami!
    Ukraińcy też będą jedli polskie jabłuszka?

  • Japonia rości pretensje do Kurylów, a sankcje nie tylko oddalają rozmowy na ten temat, ale zbliżają do siebie Chiny i Rosję, co dla Japonii stanowi poważne zagrożenie. Japonia musi sie zdecydować: albo prowadzi własną politykę, albo idzie na pasku USA.

  • Poroszenko będzie jadł polskie jabłka? Ale czy on za nie zapłaci, czy Sikorski z naszej kieszeni?

  • Spadaj banderowska mendo

  • http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowosc?zobacz/donieck-atakowany-z-powietrza#

  • Rosja miała tam już 40 tys. żołnierzy i nic się nie stało, więc należy olać te "rewelacje", bo najwyraźniej Amerykanie robią sztuczny szum, aby odwrócić uwagę od zbrodni wojennych banderowców, jakie oni codziennie popełniają na mieszkańcach wschodnich regionów Ukrainy.

  • Niestety, jest jest politykiem na Litwie. U nas o takich nie słychać, a szkoda. Gdyby w Polsce było takich trochę inaczej by się żyło

  • ee słabo mi tego grubaska już całkiem pogiało i co że poparł kto rolnikom straty pokryje

  • Mrówka ogłosiła, że słoń uważa ją za swojego największego wroga. Przy Rosji, Polska to taka mrówka. Nasze miernoty rządzące Polską nadymają się, bo wydaje im się, że są kimś, a są nikim i tak są traktowane przez Rosję i przez swoich rzekomych przyjaciół - USA, Niemcy, Francję i inne poważne kraje.

  • samuel_dekutowski 6 August 2014, 14:13 Specjalny batalion milicyjny wyrusza do Donbasu [+VIDEO]

    Stan liczbowy tej jednostki szybciej odpowiada plutonowi.

  • "Putin traktuje Polskę jako największego wroga"
    Tylko debil mógłby traktować inaczej. Dziękujmy za to naszym politykierom.
    Od dawna robimy wszystko, byśmy byli tak traktowani przez sąsiadów.
    Tylko jeden przykład z wielu. Podyktowaliśmy Rosji jak ma przebiegać gazociąg, olali to i zamiast przez nasz kraj poszedł po dnie Bałtyku. Oboje z sąsiadów byli na pewno bardzo zadowoleni. Działajmy tak dalej i Polacy zostaną Anglikami, Niemcami itp

  • "Putin traktuje Polskę jako największego wroga"
    Tylko debil mógłby traktować inaczej. Dziękujmy za to naszym politykierom.
    Od dawna robimy wszystko, byśmy byli tak traktowani przez sąsiadów.
    Tylko jeden przykład z wielu. Podyktowaliśmy Rosji jak ma przebiegać gazociąg, olali to i zamiast przez nasz kraj poszedł po dnie Bałtyku. Oboje z sąsiadów byli na pewno bardzo zadowoleni. Działajmy tak dalej i Polacy zostaną Anglikami, Niemcami itp

  • Zawsze, wszędzie i wszystkim ;).

  • CIĄGNĄC TEMAT DALEJ: "Polski rząd aktywnie interesował się także posiadłościami należącymi do Francji. Znane nam z okresu międzywojennego, antysemickie hasło „Żydzi na Madagaskar” miało swe silne podstawy w faktach. Polska skierowała swą uwagę na wyspę w latach 30-tych, kiedy Palestyna zaostrzyła przepisy emigracyjne, zamykając swe podwoje przed wychodźcami, także z terenów RP. Na szczeblu ministerialnym pojawiła się koncepcja, by to właśnie Madagaskar stał się miejscem zmasowanego osadnictwa żydowskiego. Koncepcja zyskała poparcie francuskich władz, zaś polska prasa szybko podchwyciła temat, uznając, że może to być wstępne działanie zmierzające do przejęcia wyspy we własne posiadanie. W 1937 r. na Madagaskar udała się specjalna Komisja Studiów, której przewodniczył mjr Lepecki, osobisty adiudant i powiernik Marszałka Piłsudskiego. Opublikowany przez niego raport pozytywnie odnosił się do szans planowanej akcji. W tym samym czasie na tym terenie przebywał znany pisarz, Arkady Fiedler, który mając wyznaczone podobne zadanie, również stwierdza że program osadnictwa jest możliwy. Na wyspie, jak i w Paryżu znowu wybuchła prasowa wrzawa mówiąca o „polskich aspiracjach kolonialnych” i zuchwałych zamierzeniach zdobycia wyspy. Nagłówki kryczały hasłami typu „nie chcemy polskich żydów”." - źródło internet. Do czego zmierzam, ano do tego, że my chcieliśmy ich na Madagaskar wysyłać, co zapewne było tak samo prawdopodobne jak utworzenie Judeo-Poloni. Nawet jak ktoś sobie jakieś głupoty wymyśli, nawet jak je opisze, nie znaczy to że ma to jakąkolwiek wartość poza ciekawostką. Więc Panie jaroslaus proponuję zająć się aktualnymi problemami zamiast rozpamiętywać prawdziwe i urojone przewiny żydowskie względem narodu Polskiego.

    Co do artykułu to zastanawia mnie forma tego poparcia, pewnie dostał za darmo parę polskich jabłek i zjadł. Ja też tak mogę popierać.

  • tego nie musieli trenować, to wysysają z mlekiem matki

  • Tylko 50 na cały Tarnopol to więcej niż nędza.Poza tym to 50 pionków to chyba raczej bardzo słaba kompania bo batalion to ok 500 żołnierzy.

  • "Czego uniknal Krym, baczymy z tego video z Donecku." Pewnie! Jakby Polska nie walczyła od 1939 z Niemcami, tylko spełniła ich wszystkie roszczenia, czy w przypadku zbrojnej agresji natychmiast by się poddała, to Warszawa uniknęłaby losu Warszawy. Może nawet Niemcy łaskawie pozwolili by na jakiś protektorat, jak w Czechach .....

  • http://www.speedyshare.com/mWyfn/Pamietnik-Pierwszego-Walnego-Zjazdu-Zjednoczenia-Polakow-Wyznania-Mojzeszowego-Wszystkich-Ziem-Polskich-1919.pdf

  • http://www.speedyshare.com/mWyfn/Pamietnik-Pierwszego-Walnego-Zjazdu-Zjednoczenia-Polakow-Wyznania-Mojzeszowego-Wszystkich-Ziem-Polskich-1919.pdf

  • jaroslaus 6 August 2014, 12:57 Powstanie Warszawskie

    http://www.speedyshare.com/mWyfn/Pamietnik-Pierwszego-Walnego-Zjazdu-Zjednoczenia-Polakow-Wyznania-Mojzeszowego-Wszystkich-Ziem-Polskich-1919.pdf

  • http://www.speedyshare.com/mWyfn/Pamietnik-Pierwszego-Walnego-Zjazdu-Zjednoczenia-Polakow-Wyznania-Mojzeszowego-Wszystkich-Ziem-Polskich-1919.pdf

  • POZNAJ ŻYDA: abstrahując od tematu - czy wiecie, że żydostwo rosyjskie chciało utworzenia przez Niemców z terenów zaboru rosyjskiego - tzw. Judeo-Polonii - państwa w którym żydzi mieli służyć Niemcom za siłę germanizacyjną i zajmować oczywiście pierwsze miejsce? Skażeni swoją głupotą lewaccy durnie oraz sami zainteresowani będą kłamać, co też czynią na polskiej i angielskiej Wikipedii - iż jest mit. Wystarczy jednak spojrzeć do Pamiętnika Pierwszego Walnego Zjazdu Zjednoczenia Polaków Wyznania Mojżeszowego Wszystkich Ziem Polskich 1919 - by zobaczyć, że sami Polacy żydowskiego pochodzenia ten fakt przyznali i potępili. Było tych Polaków aż 439 z kilku milionów. Pamiętnik do ściągnięcia pod podanym linkiem, prawa autorskiego majątkowe do niego dawno wygasły i jest również dostępny na stronie Repozytorium Cyfrowym Instytutów Naukowych. LINK http://www.speedyshare.com/

  • jaroslaus 6 August 2014, 12:54 Powstanie Warszawskie

    POZNAJ ŻYDA: abstrahując od tematu - czy wiecie, że żydostwo rosyjskie chciało utworzenia przez Niemców z terenów zaboru rosyjskiego - tzw. Judeo-Polonii - państwa w którym żydzi mieli służyć Niemcom za siłę germanizacyjną i zajmować oczywiście pierwsze miejsce? Skażeni swoją głupotą lewaccy durnie oraz sami zainteresowani będą kłamać, co też czynią na polskiej i angielskiej Wikipedii - iż jest mit. Wystarczy jednak spojrzeć do Pamiętnika Pierwszego Walnego Zjazdu Zjednoczenia Polaków Wyznania Mojżeszowego Wszystkich Ziem Polskich 1919 - by zobaczyć, że sami Polacy żydowskiego pochodzenia ten fakt przyznali i potępili. Było tych Polaków aż 439 z kilku milionów. Pamiętnik do ściągnięcia pod podanym linkiem, prawa autorskiego majątkowe do niego dawno wygasły i jest również dostępny na stronie Repozytorium Cyfrowym Instytutów Naukowych. LINK http://www.speedyshare.com/

  • POZNAJ ŻYDA: abstrahując od tematu - czy wiecie, że żydostwo rosyjskie chciało utworzenia przez Niemców z terenów zaboru rosyjskiego - tzw. Judeo-Polonii - państwa w którym żydzi mieli służyć Niemcom za siłę germanizacyjną i zajmować oczywiście pierwsze miejsce? Skażeni swoją głupotą lewaccy durnie oraz sami zainteresowani będą kłamać, co też czynią na polskiej i angielskiej Wikipedii - iż jest mit. Wystarczy jednak spojrzeć do Pamiętnika Pierwszego Walnego Zjazdu Zjednoczenia Polaków Wyznania Mojżeszowego Wszystkich Ziem Polskich 1919 - by zobaczyć, że sami Polacy żydowskiego pochodzenia ten fakt przyznali i potępili. Było tych Polaków aż 439 z kilku milionów. Pamiętnik do ściągnięcia pod podanym linkiem, prawa autorskiego majątkowe do niego dawno wygasły i jest również dostępny na stronie Repozytorium Cyfrowym Instytutów Naukowych. LINK http://www.speedyshare.com/

  • POZNAJ ŻYDA: abstrahując od tematu - czy wiecie, że żydostwo rosyjskie chciało utworzenia przez Niemców z terenów zaboru rosyjskiego - tzw. Judeo-Polonii - państwa w którym żydzi mieli służyć Niemcom za siłę germanizacyjną i zajmować oczywiście pierwsze miejsce? Skażeni swoją głupotą lewaccy durnie oraz sami zainteresowani będą kłamać, co też czynią na polskiej i angielskiej Wikipedii - iż jest mit. Wystarczy jednak spojrzeć do Pamiętnika Pierwszego Walnego Zjazdu Zjednoczenia Polaków Wyznania Mojżeszowego Wszystkich Ziem Polskich 1919 - by zobaczyć, że sami Polacy żydowskiego pochodzenia ten fakt przyznali i potępili. Było tych Polaków aż 439 z kilku milionów. Pamiętnik do ściągnięcia pod podanym linkiem, prawa autorskiego majątkowe do niego dawno wygasły i jest również dostępny na stronie Repozytorium Cyfrowym Instytutów Naukowych. LINK http://www.speedyshare.com/

  • a wszystko przez rosje która chcę zbudować swoją potęgę przez co giną tylko niewinni ludzie , z drugiej strony teraz jest dobry moment aby dorżnąć i tak zdychające imperium zła z czego wladyslaw menda sowiecka penie zadowolony nie jest :)

  • darek3013 pozostało jeszcze około 30 nielegalnych pomników do usunięcia.

  • uwielbiam Pana soczysta polszczyznę - chyba w rodzinie za dużo Żydów ma Pan - dostrzegam syndrom Hitlera

  • Politycy i działacze ukraińscy pracują nad wyalienowaniem mniejszości ukraińskiej ze społeczeństwa polskiego. Dla nich to jest sposób na życie i całkiem spory zarobek. Mają w tym swoje osobiste interesy. Ja osobiście jestem coraz bardziej zniechęcony postawą władz Ukrainy jak i mniejszości ukraińskiej w Polsce. Milczące branie określonych korzyści od strony polskiej, splunięcie i odwrócenie się plecami od darczyńców. Jestem przekonany, że w takiej sytuacji nigdy bym nie zdzierżył, kopnął bym w tyłek. I każdy sąd uniewinnił by mnie, byłoby to działanie pod impulsem chwili. Ukraińcy importują mięso z Białorusi, import polskiego mięsa jest objęty zakazem tylko na Ukrainie i Rosji. Ciekawe jaka jest lista wrogów wg. Ukrainy, 1- Rosja, 2- Polska, czy też odwrotnie, Ja obstawiam to drugie.

  • To jeszcze Werchrata została do potraktowania w taki sam sposób.

  • Trenowali nabijanie ludzi na widły, rozpruwanie brzuchów ciężarnym kobietom itp.

  • Niemcy nie decydują się jednak na budowę pomników ku czci wermachtu i SS w Polsce.
    Nagrobki to jedno ,a pomniki o wymowie politycznej to druga sprawa.
    Politycy i działacze ukraińscy jakoś nie chcą zauważyć ,że sprawa ludobójstwa Banderowców
    stoi na drodze porozumienia z sąsiadami , a arogancją w tej sprawie zużyją całą życzliwość
    polskiej opinii publicznej i polscy zwolennicy nieco utopijnej wizji współpracy stracą grunt pod nogami.

    tagore

  • Na ostatnich minutach video placze kobieta: strzal zabil jej maza.