POZNAJ ŻYDA: Film, którego nie pokazały żydowskie media w USA (jak żydowski Time Warner, właściciel CNN) ani media polskojęzyczne. Nagranie jak żydowski snajper morderca, zabija całkowicie bezbronnego młodego Palestyńczyka. Czy to są ludzie czy bestie obleczone w skórę ludzką? UWAGA tego filmu, choć parę dni temu - zaraz po opublikowaniu - obejrzało go ponad dwa miliony ludzi, nie można znaleźć za pomocą wyszukiwarki YouTube. Wygląda na to, że jest cenzurowany - można go oglądać jednak na kanałach, których użytkownicy zrobili jego kopie. https://www.youtube.com/watch?v=bXwxb0f5L64
POZNAJ ŻYDA: Film, którego nie pokazały żydowskie media w USA (jak żydowski Time Warner, właściciel CNN) ani media polskojęzyczne. Nagranie jak żydowski snajper morderca, zabija całkowicie bezbronnego młodego Palestyńczyka. Czy to są ludzie czy bestie obleczone w skórę ludzką? UWAGA tego filmu, choć parę dni temu - zaraz po opublikowaniu - obejrzało go ponad dwa miliony ludzi, nie można znaleźć za pomocą wyszukiwarki YouTube. Wygląda na to, że jest cenzurowany - można go oglądać jednak na kanałach, których użytkownicy zrobili jego kopie. https://www.youtube.com/watch?v=bXwxb0f5L64
"w skład Brygady Kaminskiego wchodziło 6500 renegatów i morderców, głównie Ukraińców”. - nieprawda, byli to Rosjanie z bardzo oddalonego od Ukrainy Łotocka (i okolic), uzupełniani po "drodze" na Warszawę przez także Rosjan i być może Białorusinów. Dowodzeni przez Polaka. Panie Tutejszym, w internecie różne rzeczy Pan znajdzie, także i to konkretnie, do czego się odnosiłem - do "wspomnień" ciotki Komorowskiego. Udział Ukraińców w tłumieniu PW został dość dokładnie zbadany, polecam Panu lekturę Andrzeja Zięby czy Jarosława Gdańskiego, obalających obiegowe (i niestety dominujące w internecie) opinie. Co do policjanta Maleszy - niczego na jego temat nie wiem, ale postaram się dowiedzieć :) Ciekawy link dla Pana:
http://www.historia.gildia.pl/wiek-xx/wojskowosc/ii-wojna-swiatowa/wlasowcy-w-powstaniu-warszawskim
Bardzo bliska na wielu polach współpraca Rosji i Chin powinna dac do myślenia
zwolennikom otwarcia na Chińską gospodarkę. Czy mądre w obecnej sytuacji było sprzedanie
cywilnej części Huty Stalowa Wola.
Teraz chłopaki się przebranżowią ukończą odpowiednie kursy doszkalające i otworzą zakład strzyżenia psów, mnóstwo pracy jest też w kijowskiej komunalce a i na wagonach znajdzie się zajęcie dla tak "elokwentnych" osiłków.
Panie uri: Tych strasznych mordów dokonali w Warszawie nie banderowcy ale UKRAIŃCY. Historyk niemiecki Hans von Krannhals, autor książki „Der Warschauer Aufstand 1944...” (Frankfurt am Main 1962), dowodzi, że w Warszawie była kompania dywizji SS Galizien... Ukraiński Legion Wołyński pułkownika Petra Diaczenki w sile 400 ludzi brał udział w walkach na Czerniakowie w Warszawie oraz w Puszczy Kampinoskiej. Legion był złożoną z ukraińskich ochotników jednostką SS. Ukraińcy, wszyscy z rosyjskiej Ukrainy, stanowili duży odsetek w oddziałach rosyjskich i kozackich tłumiących Powstanie Warszawskie. Był to pułk RONA (Rosyjskiej Narodowej Armii Wyzwoleńczej), dowodzony przez M. Kaminskiego oraz oddziały kozackie: 209 Kozacki Batalion Schutzmannschaften, 3. Pułk Kozaków płk. Bondarenki, 69. Dywizjon Kawalerii i 572 Batalion Piechoty. Potwierdza to wiele dokumentów i relacji osób, które przeżyły Powstanie Warszawskie. Np. angielski historyk hitlerowskich formacji SS Martin Windrow w swej pracy „The Waffen-SS” (London 1984) pisze: „...w skład Brygady Kaminskiego wchodziło 6500 renegatów i morderców, głównie Ukraińców”. To tak na szybko cytaty z różnych prac które zebrałem w internecie. Pańska uwaga o bredzeniu Warszawiaków, o strasznych mordach jakie dokonali w Warszawie Ukraińcy jest obelżywa wobec pamięci pomordowanych. Każdy banderowiec był Ukraińcem natomiast nie każdy ukraiński morderca był banderowcem. Zanim zaczniemy targać się po szczękach mam do Pana osobistą prośbę. Czy pomógł by Pan przy ustalaniu wszystkich danych oficera Ukraińskiej Policji w Hrubieszowie o nazwisku MALESZA. Jego rodzina - matka, ojciec, siostra... Jak żyli, gdzie mieszkali, wszystko co mógłby pan ustalić. W 1942 roku OS "Rysia" (Stanisław Basaj) zlikwidował oficera Ukraińskiej Policji w Hrubieszowie o nazwisku MALESZA wraz z kilkoma innymi policjantami jego obstawy. Dziękuję Panu z góry za pomoc przy poszukiwaniach. Dziękuję i pozdrawiam.
Nie siej tu ohydnej, putlerowskiej propagandy. To putler dostarczył najemnym terrorystom tysiące samolotów wraz z pilotami, aby bombardowali sami siebie a potem zrzucali to na bohaterskich żołnierzy ukraińskich.
Ale i tak są gorsi od wspaniałej Służby Bezpieczeństwa Ukrainy, która wiedziała już kto, czym, kiedy, w jaki sposób i z czyjego rozkazu zestrzelił malezyjski samolot, zanim ten samolot zdążył spaść na ziemię
Z zainteresowaniem przeczytałem artykulik ks. Isakowicza-Zaleskiego o rzezi Woli:
http://historia.wp.pl/title,Rzez-warszawskiej-Woli-W-kilka-dni-Niemcy-wymordowali-65-tys-osob-i-zniszczyli-80-proc-domow,wid,16797174,wiadomosc.html?ticaid=11338b
Polecam szczególnie tym bredzącym, jakich to strasznych mordów dokonali w Warszawie banderowcy.
Trzeba przyznać Putinowi order bystrzaka ,wypromuje Węgrów na lokalnego lidera,
wypadało by pamiętać w Polsce ,że przez kilkaset lat byli naszymi przeciwnikami
i nasze interesy były sprzeczne . Wracamy do normalności. A swoją drogą wypadało by przenieść
grób więzionego na Węgrzech Bolesława Szczodrego z klasztoru w którym był "gościem"
na Wawel.
POZNAJ ŻYDA: TEGO NIE BYŁO W POLSKOJĘZYCZNEJ TV! Największy internetowy żydowski dziennik w tzw. Izraelu „TIMES OF ISRAEL” opublikował parę dni temu artykuł, w którym stwierdzono, że Izrael jest usprawiedliwiony by przeprowadzić LUDOBÓJSTWO (GENOCYD, ang. GENOCIDE) Palestyńczyków. Żydy zreflektowały się i szybko usunęły artykuł, zbyt późno jednak gdyż ludzie porobili zdjęcia ekranu (ZDJĘCIA NA STRONIE). Jakim trzeba być potworem, jaką bestią obleczoną w ludzką skórę? Niech każdy się dowie czym naprawdę jest żydostwo. MOJE TŁUMACZENIE TYTUŁ ARTYKUŁU: „Kiedy LUDOBÓJSTWO jest dopuszczalne”: Jaka jest inna droga by poradzić sobie z wrogiem o tej naturze niż poprzez całkowite jego wyniszczenie? Już ustaliliśmy, iż jest obowiązkiem każdego rządu zapewnić bezpieczeństwo i ochronę jego ludowi. Jeżeli przywódcy polityczni i wojskowi eksperci ustalą, że jedynym sposobem by osiągnąć spokój jest LUDOBÓJSTWO, czyż nie jest wtedy dopuszczalne by osiągnąć te odpowiedzialne cele? ŹRÓDŁO WRAZ ZE ZDJĘCIAMI STRONY http://davidduke.com/latest-jewish-supremacist-war-crime-gaza-ambulances-bombed/
POZNAJ ŻYDA: TEGO NIE BYŁO W POLSKOJĘZYCZNEJ TV! Największy internetowy żydowski dziennik w tzw. Izraelu „TIMES OF ISRAEL” opublikował parę dni temu artykuł, w którym stwierdzono, że Izrael jest usprawiedliwiony by przeprowadzić LUDOBÓJSTWO (GENOCYD, ang. GENOCIDE) Palestyńczyków. Żydy zreflektowały się i szybko usunęły artykuł, zbyt późno jednak gdyż ludzie porobili zdjęcia ekranu (ZDJĘCIA NA STRONIE). Jakim trzeba być potworem, jaką bestią obleczoną w ludzką skórę? Niech każdy się dowie czym naprawdę jest żydostwo. MOJE TŁUMACZENIE TYTUŁ ARTYKUŁU: „Kiedy LUDOBÓJSTWO jest dopuszczalne”: Jaka jest inna droga by poradzić sobie z wrogiem o tej naturze niż poprzez całkowite jego wyniszczenie? Już ustaliliśmy, iż jest obowiązkiem każdego rządu zapewnić bezpieczeństwo i ochronę jego ludowi. Jeżeli przywódcy polityczni i wojskowi eksperci ustalą, że jedynym sposobem by osiągnąć spokój jest LUDOBÓJSTWO, czyż nie jest wtedy dopuszczalne by osiągnąć te odpowiedzialne cele? ŹRÓDŁO WRAZ ZE ZDJĘCIAMI STRONY http://davidduke.com/latest-jewish-supremacist-war-crime-gaza-ambulances-bombed/
POZNAJ ŻYDA: TEGO NIE BYŁO W POLSKOJĘZYCZNEJ TV! Największy internetowy żydowski dziennik w tzw. Izraelu „TIMES OF ISRAEL” opublikował parę dni temu artykuł, w którym stwierdzono, że Izrael jest usprawiedliwiony by przeprowadzić LUDOBÓJSTWO (GENOCYD, ang. GENOCIDE) Palestyńczyków. Żydy zreflektowały się i szybko usunęły artykuł, zbyt późno jednak gdyż ludzie porobili zdjęcia ekranu (ZDJĘCIA NA STRONIE). Jakim trzeba być potworem, jaką bestią obleczoną w ludzką skórę? Niech każdy się dowie czym naprawdę jest żydostwo. MOJE TŁUMACZENIE TYTUŁ ARTYKUŁU: „Kiedy LUDOBÓJSTWO jest dopuszczalne”: Jaka jest inna droga by poradzić sobie z wrogiem o tej naturze niż poprzez całkowite jego wyniszczenie? Już ustaliliśmy, iż jest obowiązkiem każdego rządu zapewnić bezpieczeństwo i ochronę jego ludowi. Jeżeli przywódcy polityczni i wojskowi eksperci ustalą, że jedynym sposobem by osiągnąć spokój jest LUDOBÓJSTWO, czyż nie jest wtedy dopuszczalne by osiągnąć te odpowiedzialne cele? ŹRÓDŁO WRAZ ZE ZDJĘCIAMI STRONY http://davidduke.com/latest-jewish-supremacist-war-crime-gaza-ambulances-bombed/
POZNAJ ŻYDA: TEGO NIE BYŁO W POLSKOJĘZYCZNEJ TV! Największy internetowy żydowski dziennik w tzw. Izraelu „TIMES OF ISRAEL” opublikował parę dni temu artykuł, w którym stwierdzono, że Izrael jest usprawiedliwiony by przeprowadzić LUDOBÓJSTWO (GENOCYD, ang. GENOCIDE) Palestyńczyków. Żydy zreflektowały się i szybko usunęły artykuł, zbyt późno jednak gdyż ludzie porobili zdjęcia ekranu (ZDJĘCIA NA STRONIE). Jakim trzeba być potworem, jaką bestią obleczoną w ludzką skórę? Niech każdy się dowie czym naprawdę jest żydostwo. MOJE TŁUMACZENIE TYTUŁ ARTYKUŁU: „Kiedy LUDOBÓJSTWO jest dopuszczalne”: Jaka jest inna droga by poradzić sobie z wrogiem o tej naturze niż poprzez całkowite jego wyniszczenie? Już ustaliliśmy, iż jest obowiązkiem każdego rządu zapewnić bezpieczeństwo i ochronę jego ludowi. Jeżeli przywódcy polityczni i wojskowi eksperci ustalą, że jedynym sposobem by osiągnąć spokój jest LUDOBÓJSTWO, czyż nie jest wtedy dopuszczalne by osiągnąć te odpowiedzialne cele? ŹRÓDŁO WRAZ ZE ZDJĘCIAMI STRONY http://davidduke.com/latest-jewish-supremacist-war-crime-gaza-ambulances-bombed/
POZNAJ ŻYDA: Dla niewiedzących. Ta "tęcza" już dawno temu winna być rozebrana jak instalacja TYMCZASOWA. Niestety ale (pfu) ŻYDÓWKA - "Gronkiewicz"-Waltz robi dokładnie to co robią jej rodacy we wszystkich innych europejskich krajach, przy czym "europejskich" oznacza o europejskiej kulturze jak Australia, Kanada itd. Chodzi o osłabianie całych narodów poprzez promocje dewiacji - homoseksualizmu, tzw. genderyzmu - chłopcy płaczcie, bądźcie wrażliwi (a jak za ojczyznę przyjdzie się bić to już nie będzie komu), anty-cherześcijaństwa, w tym w szczególności katolicyzmu jako silnie związanego z ruchami narodowymi (też Francja, Hiszpania). Promowanie tych ruchów ma na celu "wzrost tolerancji" co ma skutkować też masowym napływem murzyństwa i arabów, które dopełnią dzieła zniszczenia. Pisze szeroko o tym prof. Kevin McDonald z Uniwersytetu Kalifornijskiego w swojej książce Kultura Krytyki. Aż dziw, że jeszcze nie wyleciał z pracy. Należy zauważyć, że to co żydostwo robi w innych krajach jest odwrotnie proporcjonalne do tego co robi ono w zakresie swojej własnej grupy etnicznej oraz w Palestynie. ŹRÓDŁO 1 "Gronkiewicz" to żyd http://yelita.pl/artykuly/art/gronkiewicz-waltz ŹRÓDŁO 2 żydówka zapowiada Szwedom ich przyszłość https://www.youtube.com/watch?v=5jl-OJJVAEg ŹRÓDŁO 3 Wywiad z pfor. McDOnaldem https://www.youtube.com/watch?v=rdNusP5amKc
po wpisach niektórych osób, chyba będę musiał się udać - zaczynam dochodzić do wniosku, że nie żyję w Polsce, ale w jakimś satelitarnym państwie w stosunku do Ukrainy, w którym żyją banderowcy
no ja mam krewnych na donbassie..i co..separy bija ,i armia bija..stawia minomiot okolo szkoly i bija..potym uciekaja..i w ogole,jesli jestes z ukrainy to skad jestes ,napisz cos po russku..mam podejrzenie ze nie jeztes ze wschodu , z ukrainy..
Panie Iwanow, poziom Pańskiej wypowiedzi spowodował u mnie opad szczęki. Miej Pan litość nad kobietami, a nuż piersi im zaczną opadać. Przed tego typu wypowiedzią zapodawaj Pan: A teraz będzie dowcipnie, polemicznie itp. A jakiego typu jest Pańska powyższa wypowiedź i jaką treść chciałeś Pan przekazać? Pozdrawiam.
Pan Kindzial, prszoe porozmawiac z uciekneirami z Donbasu. Oto oni Panu latwo wytlumacza wszystko o dzejeach armii ukrainskiej na Donbasu i nie biedze wtedy Pan miel watpliwosci w tym ,ze cywilow zabiaja artyleria ukrainska
Nie zapomne jak mi dziadek opowiadal o ruskich mongolach we Lwowie po 17-09-1939:
Stoja te barany pod wystawa sklepu Grynszpana i gapia sie na jablka i pomarancze, a moj dziadek do nich: co? u was w Zwiazku Sowieckim takich nie ma? A ruski oficer do niego: eta hujnia, u nas eta mnogo fabrika delajet...
Kresy.pl zostaly tuba propagandowa tzw. "prorosyjskich separatystow"?
Nie tak dawno byl to portal promujacy historie i kulture kresowa,
a obecnie zajmuje sie Gaza i Syria (to Kresy Bog wie czego i kogo... napewno nie nasze).
Od czasu do czasu napisza o biednych seperatutakach na Donbasie, ewentualnie
popra tego niby polskiego (z lentoszka) barana Tomaszewskiego vel Tomashova.
Zalosny upadek konkretnego portalu, zapewne za putinowska kase, ktora pozwolila nie tylko
na wrogie przejecie portalu, ale nawet na przejecie forum: co widac po wypowiedzich niektorych osobnikow: " nie wstydic sie, ebac banderloguw", "zydzi do mydelnicki" i temu podobne haselka...
a mi się marzą pomniki Stalina w każdym mieście - on tyle dobrego zrobił dla ludzi, dla Polski, dla demokracji - kłamstwa jakoby miał krew na rekach są oszczerstwami przygotowanym przez imperialistów, żydokomunę i inne prawicowe robactwo - ponadto nie ma żadnych dowodów, żeby za jego rządów ktokolwiek był mordowany!!! jeśli były jakieś drobne wypaczenia, to on o nich wiedział, bo nie ma i ie było żadnych dowodów
Tak jest "bezstronna" agencja propandy putinowskiej ANNA (z Abchazji) to wszystko nagrala i udowodnila....ze to byl obstrzal sil ukrainskich.
W ciagu pieciu sekund obliczyli lot pocisku, typ broni i pochodzenie luski (ktorej moze nie widzieli, ale tacy goscie nie musza widziec).
ale czy ja piszę, że popieram demokrację majdanową - nie podoba mi sie i ona ale też, ta która jest u sowietów, ta której się pozbyliśmy w 1989 - obecna jest pełna wad, ale jak mi się przestanie podobać, to tak jak mój brat, opuszczę to państwo bez problemu, mając paszport w domu, a nie u sbeków... my tu piszemy o jego ekscelencji putinie
Nadal nie odróżniasz osoby obiektywnej od rusofila... JKm powiedział też, że za Hitlera podatki były niższe, więc według Ciebie jest Ruso-germanofilem? A po twoim nicku prędzęj ty możesz być Rusofilem niż JKM :D
Złomiarze przyjechali. Mają nawet lawetę by upłynnić towar i co nieco dorobić do żołdu.Mieszkańcy Szczęścia jakoś niewidoczni i aplauzu publiki nie widać.
Prawie dokładnie takie samo zdjęcie jak naszego Felka na dawnym Placu Dzierżyńskiego. Tylko nasi Felusia za szyję chcieli do góry podnieść, no i efekt był taki sam jak na prezentowanej fotce.
POZNAJ ŻYDA: Film, którego nie pokazały żydowskie media w USA (jak żydowski Time Warner, właściciel CNN) ani media polskojęzyczne. Nagranie jak żydowski snajper morderca, zabija całkowicie bezbronnego młodego Palestyńczyka. Czy to są ludzie czy bestie obleczone w skórę ludzką? UWAGA tego filmu, choć parę dni temu - zaraz po opublikowaniu - obejrzało go ponad dwa miliony ludzi, nie można znaleźć za pomocą wyszukiwarki YouTube. Wygląda na to, że jest cenzurowany - można go oglądać jednak na kanałach, których użytkownicy zrobili jego kopie. https://www.youtube.com/watch?v=bXwxb0f5L64
POZNAJ ŻYDA: Film, którego nie pokazały żydowskie media w USA (jak żydowski Time Warner, właściciel CNN) ani media polskojęzyczne. Nagranie jak żydowski snajper morderca, zabija całkowicie bezbronnego młodego Palestyńczyka. Czy to są ludzie czy bestie obleczone w skórę ludzką? UWAGA tego filmu, choć parę dni temu - zaraz po opublikowaniu - obejrzało go ponad dwa miliony ludzi, nie można znaleźć za pomocą wyszukiwarki YouTube. Wygląda na to, że jest cenzurowany - można go oglądać jednak na kanałach, których użytkownicy zrobili jego kopie. https://www.youtube.com/watch?v=bXwxb0f5L64
Przepraszam, pomyłka. Nie z "Łotocka", ale z Łokocia.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rosyjska_Wyzwole%C5%84cza_Armia_Ludowa
"w skład Brygady Kaminskiego wchodziło 6500 renegatów i morderców, głównie Ukraińców”. - nieprawda, byli to Rosjanie z bardzo oddalonego od Ukrainy Łotocka (i okolic), uzupełniani po "drodze" na Warszawę przez także Rosjan i być może Białorusinów. Dowodzeni przez Polaka. Panie Tutejszym, w internecie różne rzeczy Pan znajdzie, także i to konkretnie, do czego się odnosiłem - do "wspomnień" ciotki Komorowskiego. Udział Ukraińców w tłumieniu PW został dość dokładnie zbadany, polecam Panu lekturę Andrzeja Zięby czy Jarosława Gdańskiego, obalających obiegowe (i niestety dominujące w internecie) opinie. Co do policjanta Maleszy - niczego na jego temat nie wiem, ale postaram się dowiedzieć :) Ciekawy link dla Pana:
http://www.historia.gildia.pl/wiek-xx/wojskowosc/ii-wojna-swiatowa/wlasowcy-w-powstaniu-warszawskim
Przepraszam, pomylilem sie. Zabito czworo
Foto, video 18+ - zabito dwoch bojowkarzy Prawego sektoru http://rusvesna.su/news/1407419978
Za to druga strona to pogrobowcy Czeki, NKWD,KGB,GRU, i wszelkiej innej swołoczy...
Bardzo bliska na wielu polach współpraca Rosji i Chin powinna dac do myślenia
zwolennikom otwarcia na Chińską gospodarkę. Czy mądre w obecnej sytuacji było sprzedanie
cywilnej części Huty Stalowa Wola.
tagore
A buźki mają zakryte jak u nas kibole
Armia Ukraińska jest czysta jak ta lelija przecież to są chłopaki wychowani w duch SS Galizjen i UPA-OUN. To same anioły
Jeszcze ukraińcy przyznają się do zestrzelenia samolotu pasażerskiego i wszystko zacznie się może jakoś odkręcać.
Do Kanady uciekło po dokonanych mordach na Polakach 0,5 mln ukraińców. Ten kraj dał ukraińcom ochronę i gościnność, oni w zamian pomniki Bandery.
Nie możliwe tam sami pokojowi ludzie z prawego sektora, to prowokacja Rosji, podrzucili.
Teraz chłopaki się przebranżowią ukończą odpowiednie kursy doszkalające i otworzą zakład strzyżenia psów, mnóstwo pracy jest też w kijowskiej komunalce a i na wagonach znajdzie się zajęcie dla tak "elokwentnych" osiłków.
Panie uri: Tych strasznych mordów dokonali w Warszawie nie banderowcy ale UKRAIŃCY. Historyk niemiecki Hans von Krannhals, autor książki „Der Warschauer Aufstand 1944...” (Frankfurt am Main 1962), dowodzi, że w Warszawie była kompania dywizji SS Galizien... Ukraiński Legion Wołyński pułkownika Petra Diaczenki w sile 400 ludzi brał udział w walkach na Czerniakowie w Warszawie oraz w Puszczy Kampinoskiej. Legion był złożoną z ukraińskich ochotników jednostką SS. Ukraińcy, wszyscy z rosyjskiej Ukrainy, stanowili duży odsetek w oddziałach rosyjskich i kozackich tłumiących Powstanie Warszawskie. Był to pułk RONA (Rosyjskiej Narodowej Armii Wyzwoleńczej), dowodzony przez M. Kaminskiego oraz oddziały kozackie: 209 Kozacki Batalion Schutzmannschaften, 3. Pułk Kozaków płk. Bondarenki, 69. Dywizjon Kawalerii i 572 Batalion Piechoty. Potwierdza to wiele dokumentów i relacji osób, które przeżyły Powstanie Warszawskie. Np. angielski historyk hitlerowskich formacji SS Martin Windrow w swej pracy „The Waffen-SS” (London 1984) pisze: „...w skład Brygady Kaminskiego wchodziło 6500 renegatów i morderców, głównie Ukraińców”. To tak na szybko cytaty z różnych prac które zebrałem w internecie. Pańska uwaga o bredzeniu Warszawiaków, o strasznych mordach jakie dokonali w Warszawie Ukraińcy jest obelżywa wobec pamięci pomordowanych. Każdy banderowiec był Ukraińcem natomiast nie każdy ukraiński morderca był banderowcem. Zanim zaczniemy targać się po szczękach mam do Pana osobistą prośbę. Czy pomógł by Pan przy ustalaniu wszystkich danych oficera Ukraińskiej Policji w Hrubieszowie o nazwisku MALESZA. Jego rodzina - matka, ojciec, siostra... Jak żyli, gdzie mieszkali, wszystko co mógłby pan ustalić. W 1942 roku OS "Rysia" (Stanisław Basaj) zlikwidował oficera Ukraińskiej Policji w Hrubieszowie o nazwisku MALESZA wraz z kilkoma innymi policjantami jego obstawy. Dziękuję Panu z góry za pomoc przy poszukiwaniach. Dziękuję i pozdrawiam.
To był pewnie Separatysta
Panie prezesie PIS na Majdan Waszych biją
Bolszewicką? Więcej bolszewizmu jest teraz w Unii Europejskiej, niż w Rosji Putina.
Podziękujmy p. Poroszence, i jedzmy ukraińską czekoladę. Na złość moskalów sami się potrujemy, i nie będą mieli przyjemności z zabijania nas.
Nie siej tu ohydnej, putlerowskiej propagandy. To putler dostarczył najemnym terrorystom tysiące samolotów wraz z pilotami, aby bombardowali sami siebie a potem zrzucali to na bohaterskich żołnierzy ukraińskich.
Sława Ukrainie! Hierojom Sława! Smiert Worohom! Smiert temu moskalskiemu portalowi!!!
Ale i tak są gorsi od wspaniałej Służby Bezpieczeństwa Ukrainy, która wiedziała już kto, czym, kiedy, w jaki sposób i z czyjego rozkazu zestrzelił malezyjski samolot, zanim ten samolot zdążył spaść na ziemię
Z zainteresowaniem przeczytałem artykulik ks. Isakowicza-Zaleskiego o rzezi Woli:
http://historia.wp.pl/title,Rzez-warszawskiej-Woli-W-kilka-dni-Niemcy-wymordowali-65-tys-osob-i-zniszczyli-80-proc-domow,wid,16797174,wiadomosc.html?ticaid=11338b
Polecam szczególnie tym bredzącym, jakich to strasznych mordów dokonali w Warszawie banderowcy.
Nie po to niemieckie przy partyjne fundacje wydają pieniądze na granty polskich historyków
aby dalej się wstydzić czy myśleć o zadość uczynieniu.
tagore
Trzeba przyznać Putinowi order bystrzaka ,wypromuje Węgrów na lokalnego lidera,
wypadało by pamiętać w Polsce ,że przez kilkaset lat byli naszymi przeciwnikami
i nasze interesy były sprzeczne . Wracamy do normalności. A swoją drogą wypadało by przenieść
grób więzionego na Węgrzech Bolesława Szczodrego z klasztoru w którym był "gościem"
na Wawel.
tagore
POZNAJ ŻYDA: TEGO NIE BYŁO W POLSKOJĘZYCZNEJ TV! Największy internetowy żydowski dziennik w tzw. Izraelu „TIMES OF ISRAEL” opublikował parę dni temu artykuł, w którym stwierdzono, że Izrael jest usprawiedliwiony by przeprowadzić LUDOBÓJSTWO (GENOCYD, ang. GENOCIDE) Palestyńczyków. Żydy zreflektowały się i szybko usunęły artykuł, zbyt późno jednak gdyż ludzie porobili zdjęcia ekranu (ZDJĘCIA NA STRONIE). Jakim trzeba być potworem, jaką bestią obleczoną w ludzką skórę? Niech każdy się dowie czym naprawdę jest żydostwo. MOJE TŁUMACZENIE TYTUŁ ARTYKUŁU: „Kiedy LUDOBÓJSTWO jest dopuszczalne”: Jaka jest inna droga by poradzić sobie z wrogiem o tej naturze niż poprzez całkowite jego wyniszczenie? Już ustaliliśmy, iż jest obowiązkiem każdego rządu zapewnić bezpieczeństwo i ochronę jego ludowi. Jeżeli przywódcy polityczni i wojskowi eksperci ustalą, że jedynym sposobem by osiągnąć spokój jest LUDOBÓJSTWO, czyż nie jest wtedy dopuszczalne by osiągnąć te odpowiedzialne cele? ŹRÓDŁO WRAZ ZE ZDJĘCIAMI STRONY http://davidduke.com/latest-jewish-supremacist-war-crime-gaza-ambulances-bombed/
POZNAJ ŻYDA: TEGO NIE BYŁO W POLSKOJĘZYCZNEJ TV! Największy internetowy żydowski dziennik w tzw. Izraelu „TIMES OF ISRAEL” opublikował parę dni temu artykuł, w którym stwierdzono, że Izrael jest usprawiedliwiony by przeprowadzić LUDOBÓJSTWO (GENOCYD, ang. GENOCIDE) Palestyńczyków. Żydy zreflektowały się i szybko usunęły artykuł, zbyt późno jednak gdyż ludzie porobili zdjęcia ekranu (ZDJĘCIA NA STRONIE). Jakim trzeba być potworem, jaką bestią obleczoną w ludzką skórę? Niech każdy się dowie czym naprawdę jest żydostwo. MOJE TŁUMACZENIE TYTUŁ ARTYKUŁU: „Kiedy LUDOBÓJSTWO jest dopuszczalne”: Jaka jest inna droga by poradzić sobie z wrogiem o tej naturze niż poprzez całkowite jego wyniszczenie? Już ustaliliśmy, iż jest obowiązkiem każdego rządu zapewnić bezpieczeństwo i ochronę jego ludowi. Jeżeli przywódcy polityczni i wojskowi eksperci ustalą, że jedynym sposobem by osiągnąć spokój jest LUDOBÓJSTWO, czyż nie jest wtedy dopuszczalne by osiągnąć te odpowiedzialne cele? ŹRÓDŁO WRAZ ZE ZDJĘCIAMI STRONY http://davidduke.com/latest-jewish-supremacist-war-crime-gaza-ambulances-bombed/
POZNAJ ŻYDA: TEGO NIE BYŁO W POLSKOJĘZYCZNEJ TV! Największy internetowy żydowski dziennik w tzw. Izraelu „TIMES OF ISRAEL” opublikował parę dni temu artykuł, w którym stwierdzono, że Izrael jest usprawiedliwiony by przeprowadzić LUDOBÓJSTWO (GENOCYD, ang. GENOCIDE) Palestyńczyków. Żydy zreflektowały się i szybko usunęły artykuł, zbyt późno jednak gdyż ludzie porobili zdjęcia ekranu (ZDJĘCIA NA STRONIE). Jakim trzeba być potworem, jaką bestią obleczoną w ludzką skórę? Niech każdy się dowie czym naprawdę jest żydostwo. MOJE TŁUMACZENIE TYTUŁ ARTYKUŁU: „Kiedy LUDOBÓJSTWO jest dopuszczalne”: Jaka jest inna droga by poradzić sobie z wrogiem o tej naturze niż poprzez całkowite jego wyniszczenie? Już ustaliliśmy, iż jest obowiązkiem każdego rządu zapewnić bezpieczeństwo i ochronę jego ludowi. Jeżeli przywódcy polityczni i wojskowi eksperci ustalą, że jedynym sposobem by osiągnąć spokój jest LUDOBÓJSTWO, czyż nie jest wtedy dopuszczalne by osiągnąć te odpowiedzialne cele? ŹRÓDŁO WRAZ ZE ZDJĘCIAMI STRONY http://davidduke.com/latest-jewish-supremacist-war-crime-gaza-ambulances-bombed/
POZNAJ ŻYDA: TEGO NIE BYŁO W POLSKOJĘZYCZNEJ TV! Największy internetowy żydowski dziennik w tzw. Izraelu „TIMES OF ISRAEL” opublikował parę dni temu artykuł, w którym stwierdzono, że Izrael jest usprawiedliwiony by przeprowadzić LUDOBÓJSTWO (GENOCYD, ang. GENOCIDE) Palestyńczyków. Żydy zreflektowały się i szybko usunęły artykuł, zbyt późno jednak gdyż ludzie porobili zdjęcia ekranu (ZDJĘCIA NA STRONIE). Jakim trzeba być potworem, jaką bestią obleczoną w ludzką skórę? Niech każdy się dowie czym naprawdę jest żydostwo. MOJE TŁUMACZENIE TYTUŁ ARTYKUŁU: „Kiedy LUDOBÓJSTWO jest dopuszczalne”: Jaka jest inna droga by poradzić sobie z wrogiem o tej naturze niż poprzez całkowite jego wyniszczenie? Już ustaliliśmy, iż jest obowiązkiem każdego rządu zapewnić bezpieczeństwo i ochronę jego ludowi. Jeżeli przywódcy polityczni i wojskowi eksperci ustalą, że jedynym sposobem by osiągnąć spokój jest LUDOBÓJSTWO, czyż nie jest wtedy dopuszczalne by osiągnąć te odpowiedzialne cele? ŹRÓDŁO WRAZ ZE ZDJĘCIAMI STRONY http://davidduke.com/latest-jewish-supremacist-war-crime-gaza-ambulances-bombed/
POZNAJ ŻYDA: Dla niewiedzących. Ta "tęcza" już dawno temu winna być rozebrana jak instalacja TYMCZASOWA. Niestety ale (pfu) ŻYDÓWKA - "Gronkiewicz"-Waltz robi dokładnie to co robią jej rodacy we wszystkich innych europejskich krajach, przy czym "europejskich" oznacza o europejskiej kulturze jak Australia, Kanada itd. Chodzi o osłabianie całych narodów poprzez promocje dewiacji - homoseksualizmu, tzw. genderyzmu - chłopcy płaczcie, bądźcie wrażliwi (a jak za ojczyznę przyjdzie się bić to już nie będzie komu), anty-cherześcijaństwa, w tym w szczególności katolicyzmu jako silnie związanego z ruchami narodowymi (też Francja, Hiszpania). Promowanie tych ruchów ma na celu "wzrost tolerancji" co ma skutkować też masowym napływem murzyństwa i arabów, które dopełnią dzieła zniszczenia. Pisze szeroko o tym prof. Kevin McDonald z Uniwersytetu Kalifornijskiego w swojej książce Kultura Krytyki. Aż dziw, że jeszcze nie wyleciał z pracy. Należy zauważyć, że to co żydostwo robi w innych krajach jest odwrotnie proporcjonalne do tego co robi ono w zakresie swojej własnej grupy etnicznej oraz w Palestynie. ŹRÓDŁO 1 "Gronkiewicz" to żyd http://yelita.pl/artykuly/art/gronkiewicz-waltz ŹRÓDŁO 2 żydówka zapowiada Szwedom ich przyszłość https://www.youtube.com/watch?v=5jl-OJJVAEg ŹRÓDŁO 3 Wywiad z pfor. McDOnaldem https://www.youtube.com/watch?v=rdNusP5amKc
oj wierzą, wierzą
po wpisach niektórych osób, chyba będę musiał się udać - zaczynam dochodzić do wniosku, że nie żyję w Polsce, ale w jakimś satelitarnym państwie w stosunku do Ukrainy, w którym żyją banderowcy
no ja mam krewnych na donbassie..i co..separy bija ,i armia bija..stawia minomiot okolo szkoly i bija..potym uciekaja..i w ogole,jesli jestes z ukrainy to skad jestes ,napisz cos po russku..mam podejrzenie ze nie jeztes ze wschodu , z ukrainy..
A Pan Iwanow to kiedy był na badaniach okresowych....?
Panie Iwanow, poziom Pańskiej wypowiedzi spowodował u mnie opad szczęki. Miej Pan litość nad kobietami, a nuż piersi im zaczną opadać. Przed tego typu wypowiedzią zapodawaj Pan: A teraz będzie dowcipnie, polemicznie itp. A jakiego typu jest Pańska powyższa wypowiedź i jaką treść chciałeś Pan przekazać? Pozdrawiam.
Pan Kindzial, prszoe porozmawiac z uciekneirami z Donbasu. Oto oni Panu latwo wytlumacza wszystko o dzejeach armii ukrainskiej na Donbasu i nie biedze wtedy Pan miel watpliwosci w tym ,ze cywilow zabiaja artyleria ukrainska
Tak jest, moskale beda posredniczyc w handlu z Korea Polnocna i Kuba....
Nie zapomne jak mi dziadek opowiadal o ruskich mongolach we Lwowie po 17-09-1939:
Stoja te barany pod wystawa sklepu Grynszpana i gapia sie na jablka i pomarancze, a moj dziadek do nich: co? u was w Zwiazku Sowieckim takich nie ma? A ruski oficer do niego: eta hujnia, u nas eta mnogo fabrika delajet...
Ja bym dal za pomnik tego kacapa tylko flaszke.
Ale jak chlopcy wezna wiecej, to chwala im za to!!!
A kto wierzy w propagande bolszewicka?
Straszne rzeczy, ale teraz chcialbym sie dowiedziec kto tego dokonal?
Kresy.pl zostaly tuba propagandowa tzw. "prorosyjskich separatystow"?
Nie tak dawno byl to portal promujacy historie i kulture kresowa,
a obecnie zajmuje sie Gaza i Syria (to Kresy Bog wie czego i kogo... napewno nie nasze).
Od czasu do czasu napisza o biednych seperatutakach na Donbasie, ewentualnie
popra tego niby polskiego (z lentoszka) barana Tomaszewskiego vel Tomashova.
Zalosny upadek konkretnego portalu, zapewne za putinowska kase, ktora pozwolila nie tylko
na wrogie przejecie portalu, ale nawet na przejecie forum: co widac po wypowiedzich niektorych osobnikow: " nie wstydic sie, ebac banderloguw", "zydzi do mydelnicki" i temu podobne haselka...
a mi się marzą pomniki Stalina w każdym mieście - on tyle dobrego zrobił dla ludzi, dla Polski, dla demokracji - kłamstwa jakoby miał krew na rekach są oszczerstwami przygotowanym przez imperialistów, żydokomunę i inne prawicowe robactwo - ponadto nie ma żadnych dowodów, żeby za jego rządów ktokolwiek był mordowany!!! jeśli były jakieś drobne wypaczenia, to on o nich wiedział, bo nie ma i ie było żadnych dowodów
Tak jest "bezstronna" agencja propandy putinowskiej ANNA (z Abchazji) to wszystko nagrala i udowodnila....ze to byl obstrzal sil ukrainskich.
W ciagu pieciu sekund obliczyli lot pocisku, typ broni i pochodzenie luski (ktorej moze nie widzieli, ale tacy goscie nie musza widziec).
ale czy ja piszę, że popieram demokrację majdanową - nie podoba mi sie i ona ale też, ta która jest u sowietów, ta której się pozbyliśmy w 1989 - obecna jest pełna wad, ale jak mi się przestanie podobać, to tak jak mój brat, opuszczę to państwo bez problemu, mając paszport w domu, a nie u sbeków... my tu piszemy o jego ekscelencji putinie
Nadal nie odróżniasz osoby obiektywnej od rusofila... JKm powiedział też, że za Hitlera podatki były niższe, więc według Ciebie jest Ruso-germanofilem? A po twoim nicku prędzęj ty możesz być Rusofilem niż JKM :D
Putin wybudują nową, ładniejszą i ulicę zmienią z ul. Lenina na ul. Putina
Złomiarze przyjechali. Mają nawet lawetę by upłynnić towar i co nieco dorobić do żołdu.Mieszkańcy Szczęścia jakoś niewidoczni i aplauzu publiki nie widać.
Prawie dokładnie takie samo zdjęcie jak naszego Felka na dawnym Placu Dzierżyńskiego. Tylko nasi Felusia za szyję chcieli do góry podnieść, no i efekt był taki sam jak na prezentowanej fotce.
Wygląda na to ,że Putin musi przejąć kontrolę nad wschodnią Ukrainą by zapewnić sobie niezależność żywnościową.
tagore