Przyznajecie, że był "otruty"? A gdzie jakieś dowody? Dlaczego powtarzacie bezmyślnie i bez żadnych dowodów tezy propagandy żydowsko-amerykańskiej? Nie bądźcie bardziej papiescy niż papież, bo i tak nic wam z tego nie skapnie.
Szwejkowe brednie o wysadzaniu czeskich magazynów broni, to szydzenie z tępych obywateli. Cytuję niektóre fragmenty z czeskiej Wikipedii. W kwietniu 2021 r. rząd (czeski) opublikował UZASADNIONE PODEJRZENIE, że w wybuchach uczestniczyli rosyjscy oficerowie służb specjalnych... Premier Andrej Babis powiedział , że według ustaleń Służby Informacji Bezpieczeństwa (BIS), Krajowej Komendy Głównej przeciwko przestępczości zorganizowanej i policji ISTNIEJE UZASADNIONE PODEJRZENIE, że eksplozja w składach MOŻE BYĆ działalnością rosyjskiego wywiadu GRU , a mianowicie jednostek 29155 (???)... W tym kontekście czeska policja ogłosiła poszukiwanie dwóch agentów GRU, którzy poruszali się na terytorium Czech w 2014 roku, kiedy miały miejsce eksplozje (druga eksplozja była 2,5 miesiąca po ich wyjeździe) - Aleksandra Pietrowa (właściwie dr Aleksandra Jewgiejewicza Miszkina) i Rusłana Boshirowa (właściwie pułkownika GRU Anatolija Władimirowicza Chepigi ). Chociaż policja NIE MIAŁA BEZPOŚREDNICH DOWODÓW na to, że obaj mężczyźni fizycznie weszli na teren obiektu, UZNALI TĘ HIPOTEZĘ ZA WYSOCE REALISTYCZNĄ... Policja potwierdziła, że obaj mężczyźni przybyli do Czech 13 października 2014 r... Opuścili czeskie terytorium 16 października, kiedy wyjechali do Austrii. We wniosku o wjazd do magazynu Vrbětice zgłosili paszport Mołdawii na nazwisko Nicolai Popa oraz paszport Tadżykistanu na nazwisko Ruslan Tabarov... Według doniesień medialnych operator miał im wydać zezwolenie na wjazd do Vrbětic na okres od 13 do 17 października, a eksplozja w składzie amunicji nr 16 nastąpiła 16 października o godzinie 9.25. Radek Ondruš, prawny przedstawiciel Imex Group, stwierdził, że „NIKT TAKI NIE PRZYSZEDŁ DO FIRMY W TYM CZASIE". Dla gości z jednego z obcych krajów, to nie była Rosja, zezwolenie było w trakcie rozpatrywania. To było dla dwóch osób, ale ostatecznie nie przyszły ani się nie zgłosiły... Drugi wybuch nastąpił 2,5 miesiąca później - 3.12.2014, kedy słynnych szpiegów w Czechach nie było.
W nocy ze środy na 21 kwietnia 2021 r.członkowie Narodowego Centrum Przeciwko Przestępczości Zorganizowanej dokonali przez agentów GRU masowych aresztowań Czechów wchodzących w skład grup paramilitarnych KIEROWANYCH PRZEZ DEPORTOWANYCH rosyjskich dyplomatów.
Tak naprawde Polska przeprowadzila tylko jedna ekshumacje w Woli Ostrowieckiej w latach 92 oraz 2011r. W 1992r. wydobyto 234 zwloki pomordowanych i pochowano na cmentarzu w Ostrowkach. W 2011r wydobyto zwloki 79 pomordowanych osob , ktore pochowano takze na cmentarzu w Ostrowkach.To sa nasze polskie ekshumacje. Lokalni Ukraincy byli zszokowani iloscia ofiar, przy ekshumacji w 2011r. doszlo do incydentow z udzialem deputowanych ukrainskich. Mozemy zapomniec o jakichkolwiek dalszych ekshumacjach, Ukraincy zrobia wszystko , aby do tego nie doszlo. Ekshumacje to niezbity dowod zbrodni ludobojstwa , dlatego Ukraina do tego nie dopusci. Oni dobrze wiedza , ze za 5 - 10 lat nie bedzie juz zadnych sladow zbrodni, kosci rozsypia sie w pyl , wtedy dostaniemy zezwolenia na ekshumacje bez problemu.
Kiedyś w latach 90, oglądałem pewien kabaret. Swoją drogą poziom tamtejszych kabaretów był o wiele wyższy niż to co serwowane jest dzisiaj, mam wrażenie że w ogóle nie ma scenariuszy i oglądamy pełną improwizację, no dobra nie ważne. Dobra więc skecz o którym chcę powiedzieć był o ludziach pokrzywdzonych, akcja miała miejsce w studio, była Pani dziennikarz i jej goście. Ku zaskoczeniu Pani dziennikarz do jej studio przyszli Hitler i Stalin. Pani dziennikarz początkowo zaskoczona, pyta : "Jak to Wy jesteście pokrzywdzeni? Przecież jesteście największymi zbrodniarzami.". Na to Hitler jej odpowiada że wszyscy widzą w nim tylko te obozy koncentracyjne a mało kto wie jakie wspaniałe ciasta piecze. W podobnym tonie wypowiedział się Stalin, chwaląc się tym że umie świetnie jeździć na łyżwach. Nie śmieszne jest to że to co było żartem 25 lat temu, dzisiaj dzieje się na poważnie. Argumentacja prokuratora to kpiny. W odpowiedzi powinno powstać ministerstwo głupich kroków które takich ludzi jak Pan prokurator, wysyła na Kanczatke.
Nam trzeba wpierw własnych pamięć czcić, nie zaś na ołtarzach sławić tych, którzy święcili narzędzia zbrodni, by nimi zabijali nasze siostry, braci i dzieci." -
kardynał Stefan Wyszyński
25 Lutego 2010 Parlament europejski rezolucja potepia decyzje Juszczenki o mianowaniu Bandery i Szuchewycza bohaterami ukrainy - czyli cala unia
"Polska nie prowadzi przeciwko Ukraińcom polityki prześladowań i gwałtów" – tak brzmiał fragment uchwały Ligi Narodów z 1932 r. w sprawie skargi na pacyfikację południowo-wschodnich województw II Rzeczpospolitej.
Jeśli to truchło prezydenckie to uczyni, będzie to jedyna dobra rzecz jaką dotychczas zrobił. Stawiam, że nie zrobi, bo będzie się bał obrazić bisurmanów.
Ta zdzira znów z banderowcami. Widocznie naczelnikowi państwa taka postawa się bardzo podoba, że pozwala jej na takie zachowanie. Nie darmo wrzeszczał "sława ukraini" na majdanie.
Opinia doskonale pasująca do niemieckiej polityki wobec Moskwy i zamiaru dokończenia NS2. Za dwa trzy tygodnie przekonamy się gdy ziemia obeschnie co realnie zamierza Putin.
Zaraz 'ruskie" wypie.rzą wszystkie czeskie firmy ze swojego terytorium i skończy się "pepikowanie"...
Ps. Dlaczego 'Kresy.pl" nie opublikowały tego co napisał o tej całej "aferze' były prezydent Czech Wacław Klaus?
https://www.klaus.cz/clanky/4724
Powinni ten turniej prowadzić do ostatniego nożownika, w myśl zasady, że przegrany ginie.
Na końcu zostałby tylko jeden degenerat, byłoby łatwiej sobie z nim poradzić.
Zełenski i cały zachód nie mogą zrozumieć, iż wojna trwa nie w ukraińskim ale w niepodległym Donbasie. W ukraińskim Donbasie jak na razie rządzą neobanderowcy.
Trzeba wielkiej naiwności, żeby na podstawie przechwalanek i "wizualizacji" uwierzyć w rosnącą potęgę lotnictwa USA. Nieprodukowane F-22 i słabo rokujące, kosmicznie drogie i niedorobione F-35 mówią coś przeciwnego. Osobiście nie spodziewam się przełomu mimo najpiękniejszych wizualizacji i bijących rekordy samolotów, których nikt nie widział.
Skutki dyplomatolizmu jakby powiedział to klasyk.Durne machanie szabelką z zacisznych gabinetów ,a Polacy na Kresach cierpią .Żadna władza nie traktuje tak źle własnych rodaków(własnie własnych?) jak "nasi" rządzący Polaków na Kresach.Do tej pory mieli lepiej niż ich rodacy w zaprzyjaźnionych z PiS krajach jak litwa i nie mówiac ukraina.Teraz WSZYSCY maja przechlapane.
Marnują najlepszą koniunkturę na załatwienie spraw o których Szanowny Kolega raczy wspominać, ku ciężkiej obecnej i przyszłej krzywdzie Polski ale też i Ukrainy.
Polska, podobnie jak Węgry, powinna blokować wejście Ukrainy do NATO, ponieważ jest to państwo nazistowskie. To wstyd, że to Rosja blokuje, a nie Polska.
Naturalnie, odwiedzenia grobów ofiar ukraińskiego ludobójstwa nie ma w programie wizyty. To przecież takie, drażliwe i niepolityczne, nie czas na to! Teraz, gdy dzielni Ukraińcy nagimi piersiami bronią wszechświat przed rosyjską agresją, rzucanie im takich kłód pod nogi jest nie do pomyślenia. Ale gdy tylko Ukraina okrzepnie i nabierze sił, wzmocni swoją pozycję w regionie, pani marszałek z pewnością to nadrobi. Kto wie, może nawet upomni się o Lwy z Cmentarza Obrońców Lwowa? Tylko czy ja tego dożyję?
Pan Gowin zapomina tylko o dwóch istotnych aspektach. Po pierwsze, że końcowym dziełem tejże Polski Jagiellońskiej, z jej coraz bardziej spatologizowanym ustrojem (zapoczątkowanym jeszcze przez Ludwika Węgierskiego) był ostateczny upadek u schyłku XVIII wieku, co było tragedią nie tylko w wymiarze narodowym, ale także dramatem wielu rodzin polskich. Po drugie: w odróżnieniu od rozległych ziem I Rzeczypospolitej, nasze obecne dużo mniejsze terytorium stanowi rdzenny obszar naszego narodu. Sprowadzanie na nasz rdzenny obszar różnych nacji, często obcych kulturowo, któregoś dnia spowoduje utratę naszej tożsamości narodowej, stanowiącej najlepszy przetrwalnik. To dzięki niemu polski naród przetrwał 123 lata zaborów. Pan Gowin przez swoje skrajne dyletanctwo i głupotę (a może przez świadome działanie, kto wie) chce najwyraźniej zniszczyć jeden z najważniejszych filarów polskości. Dlatego mówię stanowcze "NIE" dla takiego programu. Zaczynam mieć serdecznie dość szkodników, którzy od dziesięcioleci toczą nasz kraj, niczym rak i wciąż dysponują "narzędziami" szkodzenia i wciąż są bezkarni.
Trochę to naiwne.To "lewak"więc albo prokuratura lub sąd uznaja że jego działalność "nie wyczerpuje znamion przestępstwa" itp.Lewacy maja innych "bohaterów" ostatnio było to widać w Hiszpanii na przemarszu komunistów.Po trzecie jego nazwisko może sugerować że to tylko obywatel polskojęzyczny,niekoniecznie Polak.
Gdyby Czesi byli tak odważni w 1938 roku historia XX wieku byłaby zupełnie inna.
Przyznajecie, że był "otruty"? A gdzie jakieś dowody? Dlaczego powtarzacie bezmyślnie i bez żadnych dowodów tezy propagandy żydowsko-amerykańskiej? Nie bądźcie bardziej papiescy niż papież, bo i tak nic wam z tego nie skapnie.
Szwejkowe brednie o wysadzaniu czeskich magazynów broni, to szydzenie z tępych obywateli. Cytuję niektóre fragmenty z czeskiej Wikipedii. W kwietniu 2021 r. rząd (czeski) opublikował UZASADNIONE PODEJRZENIE, że w wybuchach uczestniczyli rosyjscy oficerowie służb specjalnych... Premier Andrej Babis powiedział , że według ustaleń Służby Informacji Bezpieczeństwa (BIS), Krajowej Komendy Głównej przeciwko przestępczości zorganizowanej i policji ISTNIEJE UZASADNIONE PODEJRZENIE, że eksplozja w składach MOŻE BYĆ działalnością rosyjskiego wywiadu GRU , a mianowicie jednostek 29155 (???)... W tym kontekście czeska policja ogłosiła poszukiwanie dwóch agentów GRU, którzy poruszali się na terytorium Czech w 2014 roku, kiedy miały miejsce eksplozje (druga eksplozja była 2,5 miesiąca po ich wyjeździe) - Aleksandra Pietrowa (właściwie dr Aleksandra Jewgiejewicza Miszkina) i Rusłana Boshirowa (właściwie pułkownika GRU Anatolija Władimirowicza Chepigi ). Chociaż policja NIE MIAŁA BEZPOŚREDNICH DOWODÓW na to, że obaj mężczyźni fizycznie weszli na teren obiektu, UZNALI TĘ HIPOTEZĘ ZA WYSOCE REALISTYCZNĄ... Policja potwierdziła, że obaj mężczyźni przybyli do Czech 13 października 2014 r... Opuścili czeskie terytorium 16 października, kiedy wyjechali do Austrii. We wniosku o wjazd do magazynu Vrbětice zgłosili paszport Mołdawii na nazwisko Nicolai Popa oraz paszport Tadżykistanu na nazwisko Ruslan Tabarov... Według doniesień medialnych operator miał im wydać zezwolenie na wjazd do Vrbětic na okres od 13 do 17 października, a eksplozja w składzie amunicji nr 16 nastąpiła 16 października o godzinie 9.25. Radek Ondruš, prawny przedstawiciel Imex Group, stwierdził, że „NIKT TAKI NIE PRZYSZEDŁ DO FIRMY W TYM CZASIE". Dla gości z jednego z obcych krajów, to nie była Rosja, zezwolenie było w trakcie rozpatrywania. To było dla dwóch osób, ale ostatecznie nie przyszły ani się nie zgłosiły... Drugi wybuch nastąpił 2,5 miesiąca później - 3.12.2014, kedy słynnych szpiegów w Czechach nie było.
W nocy ze środy na 21 kwietnia 2021 r.członkowie Narodowego Centrum Przeciwko Przestępczości Zorganizowanej dokonali przez agentów GRU masowych aresztowań Czechów wchodzących w skład grup paramilitarnych KIEROWANYCH PRZEZ DEPORTOWANYCH rosyjskich dyplomatów.
A tak dobrze mu szło...
Takie muzeum to powinna nie woda zalać, tylko piekło pochłonąć...
Tak naprawde Polska przeprowadzila tylko jedna ekshumacje w Woli Ostrowieckiej w latach 92 oraz 2011r. W 1992r. wydobyto 234 zwloki pomordowanych i pochowano na cmentarzu w Ostrowkach. W 2011r wydobyto zwloki 79 pomordowanych osob , ktore pochowano takze na cmentarzu w Ostrowkach.To sa nasze polskie ekshumacje. Lokalni Ukraincy byli zszokowani iloscia ofiar, przy ekshumacji w 2011r. doszlo do incydentow z udzialem deputowanych ukrainskich. Mozemy zapomniec o jakichkolwiek dalszych ekshumacjach, Ukraincy zrobia wszystko , aby do tego nie doszlo. Ekshumacje to niezbity dowod zbrodni ludobojstwa , dlatego Ukraina do tego nie dopusci. Oni dobrze wiedza , ze za 5 - 10 lat nie bedzie juz zadnych sladow zbrodni, kosci rozsypia sie w pyl , wtedy dostaniemy zezwolenia na ekshumacje bez problemu.
Chyba wszyscy pamiętają olimpiadę w 1936 r. i towarzyszące jej "gesty polityczne"...
Kiedyś w latach 90, oglądałem pewien kabaret. Swoją drogą poziom tamtejszych kabaretów był o wiele wyższy niż to co serwowane jest dzisiaj, mam wrażenie że w ogóle nie ma scenariuszy i oglądamy pełną improwizację, no dobra nie ważne. Dobra więc skecz o którym chcę powiedzieć był o ludziach pokrzywdzonych, akcja miała miejsce w studio, była Pani dziennikarz i jej goście. Ku zaskoczeniu Pani dziennikarz do jej studio przyszli Hitler i Stalin. Pani dziennikarz początkowo zaskoczona, pyta : "Jak to Wy jesteście pokrzywdzeni? Przecież jesteście największymi zbrodniarzami.". Na to Hitler jej odpowiada że wszyscy widzą w nim tylko te obozy koncentracyjne a mało kto wie jakie wspaniałe ciasta piecze. W podobnym tonie wypowiedział się Stalin, chwaląc się tym że umie świetnie jeździć na łyżwach. Nie śmieszne jest to że to co było żartem 25 lat temu, dzisiaj dzieje się na poważnie. Argumentacja prokuratora to kpiny. W odpowiedzi powinno powstać ministerstwo głupich kroków które takich ludzi jak Pan prokurator, wysyła na Kanczatke.
Nam trzeba wpierw własnych pamięć czcić, nie zaś na ołtarzach sławić tych, którzy święcili narzędzia zbrodni, by nimi zabijali nasze siostry, braci i dzieci." -
kardynał Stefan Wyszyński
25 Lutego 2010 Parlament europejski rezolucja potepia decyzje Juszczenki o mianowaniu Bandery i Szuchewycza bohaterami ukrainy - czyli cala unia
"Polska nie prowadzi przeciwko Ukraińcom polityki prześladowań i gwałtów" – tak brzmiał fragment uchwały Ligi Narodów z 1932 r. w sprawie skargi na pacyfikację południowo-wschodnich województw II Rzeczpospolitej.
Menda?
Prikaz przyszedł od starszego brata, no i wydalili. Nie ma się co dziwić.
Hej, Adrian, po co ty frędzlu się wtrącasz? Już namieszałeś na Białorusi, i co z tego masz. Sam widzisz. Lepiej pilnuj żyrandola.
Jeśli to truchło prezydenckie to uczyni, będzie to jedyna dobra rzecz jaką dotychczas zrobił. Stawiam, że nie zrobi, bo będzie się bał obrazić bisurmanów.
Ta zdzira znów z banderowcami. Widocznie naczelnikowi państwa taka postawa się bardzo podoba, że pozwala jej na takie zachowanie. Nie darmo wrzeszczał "sława ukraini" na majdanie.
Żałosne i poważne.
Niczego mądrzejszego nie ma się co spodziewać.
Na narty już za ciepło? Na Donbas z kałasznikowem za daleko? Byłby z niego nowy wojak Szwejk. Adrianowi zawsze wiatr w oczy.
Agora to bardzo wiarygodne źródło informacji na temat PIS?
Opinia doskonale pasująca do niemieckiej polityki wobec Moskwy i zamiaru dokończenia NS2. Za dwa trzy tygodnie przekonamy się gdy ziemia obeschnie co realnie zamierza Putin.
Zaraz 'ruskie" wypie.rzą wszystkie czeskie firmy ze swojego terytorium i skończy się "pepikowanie"...
Ps. Dlaczego 'Kresy.pl" nie opublikowały tego co napisał o tej całej "aferze' były prezydent Czech Wacław Klaus?
https://www.klaus.cz/clanky/4724
tak, że...
klękajcie narody ;)
Powinni ten turniej prowadzić do ostatniego nożownika, w myśl zasady, że przegrany ginie.
Na końcu zostałby tylko jeden degenerat, byłoby łatwiej sobie z nim poradzić.
A rękawiczki też były robione?..
Winniśmy się uczyć od Czechów , jako nasi najbliżsi sąsiedzi winni cieszyć się naszym szacunkiem
Ukraina jest niepodległa dzięki POLSCE, dzięki naszej SOLIDARNOŚCI, dostali niepodległość za darmo, bez żadnego wysiłku
Zełenski i cały zachód nie mogą zrozumieć, iż wojna trwa nie w ukraińskim ale w niepodległym Donbasie. W ukraińskim Donbasie jak na razie rządzą neobanderowcy.
Trzeba wielkiej naiwności, żeby na podstawie przechwalanek i "wizualizacji" uwierzyć w rosnącą potęgę lotnictwa USA. Nieprodukowane F-22 i słabo rokujące, kosmicznie drogie i niedorobione F-35 mówią coś przeciwnego. Osobiście nie spodziewam się przełomu mimo najpiękniejszych wizualizacji i bijących rekordy samolotów, których nikt nie widział.
Jak widać, USA i satelitom, w tym Polsce i Czechom bardzo zależy na wojnie. Po co?
Raczej są to skutki wasalizmu, i realizowania obcych interesów.
Azow to są naziści, używający symboli SS oraz przestępcy wojenni.
Krym nie jest anektowany, lecz inkorporowany.
W imię interesów USA i nieprzyjaznej nam Ukrainy (patrzmy na czyny a nie słowa), szykują nam atomowy holokaust.
"Dodatkowe 79 mln zł to suma przejętej nadwyżki środków pieniężnych (tj. ujemny dług netto)". Potrafisz czytac wszystko, ze zrozumieniem?
Kolejny "tuz" "naszej dyplomacji".Może mi pan Szczerski odpowie kto ich w tym NATO chce poza Polska czy litwą?
No tak swoją obecnością przeciwstawiła sie ruskiej agresji,ruscy w panice.Przyjaciół z neobanderowskich batalionów azov i ajdar odwiedziła ?
A jest jakaś transakcja za którą ten rzad NIE przepłacił? Nic tak fajnie się nie wydaje jak cudze(podatników) pieniadze.
Skutki dyplomatolizmu jakby powiedział to klasyk.Durne machanie szabelką z zacisznych gabinetów ,a Polacy na Kresach cierpią .Żadna władza nie traktuje tak źle własnych rodaków(własnie własnych?) jak "nasi" rządzący Polaków na Kresach.Do tej pory mieli lepiej niż ich rodacy w zaprzyjaźnionych z PiS krajach jak litwa i nie mówiac ukraina.Teraz WSZYSCY maja przechlapane.
W Tel Awiwie 37 stopni także musieli znieść, u nas ten zniosą dopiero jak zacznie być gorąco czyli w maju/czerwcu tak jak w poprzednim roku.
Efekt tolerancji po lewacku.
Powinni zastosować szczepionkę Pfizera, w razie czego będzie na USA
Marnują najlepszą koniunkturę na załatwienie spraw o których Szanowny Kolega raczy wspominać, ku ciężkiej obecnej i przyszłej krzywdzie Polski ale też i Ukrainy.
Nie wierzę niezdementowanym pogłoskom.
Polska, podobnie jak Węgry, powinna blokować wejście Ukrainy do NATO, ponieważ jest to państwo nazistowskie. To wstyd, że to Rosja blokuje, a nie Polska.
Naturalnie, odwiedzenia grobów ofiar ukraińskiego ludobójstwa nie ma w programie wizyty. To przecież takie, drażliwe i niepolityczne, nie czas na to! Teraz, gdy dzielni Ukraińcy nagimi piersiami bronią wszechświat przed rosyjską agresją, rzucanie im takich kłód pod nogi jest nie do pomyślenia. Ale gdy tylko Ukraina okrzepnie i nabierze sił, wzmocni swoją pozycję w regionie, pani marszałek z pewnością to nadrobi. Kto wie, może nawet upomni się o Lwy z Cmentarza Obrońców Lwowa? Tylko czy ja tego dożyję?
Za późno sie Ormianie zorientowali, że z turasami trzeba krótko...
Dobre pytanie.
Szczerze?
Ten żuk wygląda jakby się sam spalił, ze wstydu...
Pan Gowin zapomina tylko o dwóch istotnych aspektach. Po pierwsze, że końcowym dziełem tejże Polski Jagiellońskiej, z jej coraz bardziej spatologizowanym ustrojem (zapoczątkowanym jeszcze przez Ludwika Węgierskiego) był ostateczny upadek u schyłku XVIII wieku, co było tragedią nie tylko w wymiarze narodowym, ale także dramatem wielu rodzin polskich. Po drugie: w odróżnieniu od rozległych ziem I Rzeczypospolitej, nasze obecne dużo mniejsze terytorium stanowi rdzenny obszar naszego narodu. Sprowadzanie na nasz rdzenny obszar różnych nacji, często obcych kulturowo, któregoś dnia spowoduje utratę naszej tożsamości narodowej, stanowiącej najlepszy przetrwalnik. To dzięki niemu polski naród przetrwał 123 lata zaborów. Pan Gowin przez swoje skrajne dyletanctwo i głupotę (a może przez świadome działanie, kto wie) chce najwyraźniej zniszczyć jeden z najważniejszych filarów polskości. Dlatego mówię stanowcze "NIE" dla takiego programu. Zaczynam mieć serdecznie dość szkodników, którzy od dziesięcioleci toczą nasz kraj, niczym rak i wciąż dysponują "narzędziami" szkodzenia i wciąż są bezkarni.
Kto temu Gowinowi jeszcze wierzy w jego słowa...Jak i całej familii Gibałów i Gowinów,,,,
Trochę to naiwne.To "lewak"więc albo prokuratura lub sąd uznaja że jego działalność "nie wyczerpuje znamion przestępstwa" itp.Lewacy maja innych "bohaterów" ostatnio było to widać w Hiszpanii na przemarszu komunistów.Po trzecie jego nazwisko może sugerować że to tylko obywatel polskojęzyczny,niekoniecznie Polak.