To wszyscy wiemy, że jest Pan państwowcem tyle, że Usraelskim. Dwa domy to dużo. Właśnie na kresy.pl niedawno był opublikowany artykuł jak to za weksle żydzi majątki przejmowali. Poza tym nie podpuszczam pańskich rodaków ponieważ nie znam ani jidisz ani nie piszę po ukraińsku więc się Pan tu nie podszywaj!
Na forum jednego z rosyjskojęzycznych portali internetowych można przeczytać: według nieoficjalnych danych zagranicznych najemników w większej ilości do niewoli bojownicy WSN nie biorą, z wykluczeniem ważnych osobistości. Powiela się też pogłoskę o zatopieniu w bunkrze na lotnisku donieckim, wpuszczając do niego ścieki, najemników z Polski, Litwy, Skandynawii, krajów nadbałtyckich.
W kontekscie wystąpienia p. Bondarenko o rządzących Ukropach i nie-Ukropach widać smykałkę do oszustwa i interesu niepodobną do słowiańskiej. Taki numer zrobić w czasie wojny! Toć to trzeba mieć specjalne uzdolnienia, cechy narodowe aj! (waj ;-))
Ja jestem państwowcem i to odpowiedzialnym. Za cenę pożaru własnego kraju nie chcę nic odzyskiwać, chcę tylko walczyć o bezpieczeństwo mojej Ojczyzny, tu i teraz. I żaden ruski wredny agent nie będzie mnie ani moich rodaków podpuszczał, podła i wredna kanalio. Zostawiłem tam na Ukrainie dwa domy, rodzą się w nich kolejne pokolenia Ukraińców. Daj im Boże jak najlepiej, niech tylko dbają o remonty i niech posadzą wycięte z konieczności drzewa owocowe. Tutaj w Polsce każde z moich dzieci ma własny dom, ogród, pracują. Pracą i oszczędnością oraz rozumem w moim kraju można dużo osiągnąć.
To nie jest Pana forum. Jest pan właśnie agentem wpływu z zadaniem ogłupiania Polaków. Fakt że średnio to Panu wychodzi może oznaczać, że jest pan szaleńcem.
A bankrutujące USA stać na wojnę na nastęnym tym razem trudnym europejskim odcinku, gdzie nie da się zabijać milionów bez reakcji, jak w Iraku? Na dodatek ze zdesperowanym i przypartym do muru państwem? Na dodatek atomowym? Jasne że chciałoby się mieć wyrzutnie rakiet i bazy nato prawie pod moskwą, ale oczekiwanie że drugie pańswo nie zareaguje na taki numer jest dowodem na wyjątkowe zidiocenie administracji bobamy czy kto tam naprawdę rządzi za tego puppeta;)
Pan Szeremietew posługuje się starymi utartymi sloganami wyprodukowanymi przez dzicz chazarską. Gdyby powiedział, że operacja amerykańskich służb specjalnych wywołania masowego przewrotu w byłym ZSRR nie powiodła się byłby bliżej prawdy. A tak pierniczy coś o zajmowaniu terytoriów jak gdyby Rosja specjalnie do czegoś potrzebowała tych stepów, nawet biorąc pod uwagę wielkość tamtejszego przemysłu. Inczej rzecz biorąc, dla tego przemysłu jest właśnie zużywane mięso armatnie ZapUkr. Wszyscy kriminaliści jacy się tam uwłaszczyli oraz ich ziomale z USraela bardzo duże i ładne mająteczki tam mają. Oj, aj waj co to będzie jak nam to znacjonalizują, aj waj! ;-)
No i nie wytrzymałem i wysłałem prywatnego maila do Konsulatu z żądaniem wyjaśnień dlaczego przekracza swoje kompetencje i składa w imieniu Polski Deklaracje do których nie posiada upoważnień . I narusza Polską rację Stanu. Oświadczyłem tez że , dla dobra Kraju powinien natychmiast ogłosić że jest to tylko jego prywatna opinia . Zwróciłem uwagę , że działa u nas V kolumna post-banderowców ,która usiłuje ogłupić młodych Polaków [ignorantów - z winy PO-wskiej oświaty-w zakresie historii Polski], by ci uwierzyli w to, że rządy Prawego Sektora ,Batkiwszczyny i Swobody pałają przyjaźnią do Polski i Polaków
Taki Jaceniuk to publicznie wydaje okrzyki o powrocie polskich powiatów wschodnich do Ukrainy, a za czasów Juszczenki i Tymoszenko wydane podręczniki historii zawierają mapy z zaznaczeniem powiatów naszych ziem, jako tymczasowo pod zarządem Lachiv.
Konflikt Rosja-Ukraina nie jest naszym konfliktem, neutralność wobec niego, to nasz ściśle dodatni interes.Tylko śmiertelny wróg narodu polskiego pcha nas do udziału w tym konflikcie[w jakimkolwiek sensie]. Poinformowałem też że kopię tego protestu przekazałem do MSW.
@Tutejszym. No ale to Pan jest wariatem nie chcącym odzyskać połowy swojego domu w momencie gdy dziki lokator dostaje po ryju od od właścicieli sąsiedniego mieszkania, które ten również okupuje. W rocznicę powstania UPA powinniśmy coś zbombardować np. kolumnę banderowców wymeszerowywującą ze Lwowa na wschód hłehłe.
Rosji nie stać na wojnę partyzancką i okupację nie mówię całości ale choć części Ukrainy.
Liczyli na poddanie się przeciwnika i rozłożenie go od środka ,przy presji zachodnich "przyjaciół".
Mamy teraz ciekawe rozdroże ,wszystko jest możliwe.
Wtedy ich Rosjanie zgniotą, wypalą do gołej ziemi, nie zostanie kamień na kamieniu z Ukrainy !
Rosjanie skończą to co nie zostało zakończone po wojnie z UPA-OUN, niech im dadzą tylko pretekst !
Jak ktoś jest prostym upowcem to według jego ideologia chce wyzwalać ludzi bombardując ich domy i zabijając ich. Nie mówimy tutaj o zajęciu supermarketu przez terrorystów tylko o tym , ze 2 duże regiony chcą mieć status autonomii. Przytoczę tylko przypadek kosowa, gdzie Nato zbombardowało belgrad analogicznie nato powinno zbombardować kijów.
Ale ja dokładnie nie wiem jaki interes mają w tym rejonie USA. Sympatia sympatią, ale gdzieś ona się kończy a zaczyna rozsądek i własny interes. Źle by było gdybyśmy zostali zmuszeni do rozwodu ze Stanami.
A tak naprawdę to ile jest tej Ukrainy w tej obecnej Ukrainie? 100tys.km2? 200tys.km2?Przeciez reszta to ziemie zagrabione przez bolszewikow Polsce,Wegrom,Czechom.Reszta - Krym,Donieck,Lugansk,Donbas,Odessa to darowizny kolejnych sowieckich sekretarzy.Byly to "podarunki" "braci Moskali" dla "braci Ukraincow".Teraz jak widać nastal czas rozwodu a o intercyzie nie pomyslal nawet przebiegly Stalin.Prawdopodobnie zlepek ten bez narodowej tozsamosci rozpadnie się na kilka części.Jednak najgorsze g......zostanie u naszych granic.Wskazane jest aby w ten sprzet po bylym Ukladzie Warszawskim przekazac takim "bohaterom jednej akcji" z "prawego" aby mogli wykazac się na wschodzie.Im ich będzie mniej tym lepiej dla nas.Zreszta po takich wystąpieniach jak ten stracili do siebie reszte sympatii jaka mieli.
A może celem Tiachnyboka jest wyłączenie ZapUkr ze skutków przewidywanej przez niego klęski armii Ukrainy. Wtedy dopiero trzeba będzie bronić się przed emigrantami, upowcami i naszymi wariatami chcącymi reinstalować Kresy razem z pogrobowcami, sierotami po banderze. ZapUkr powinna być izolowana w maksymalnym stopniu od RP. Jeżeli będzie chciała prowadzić walkę partyzancką z FR to jej sprawa, od nas ta zaraza ma trzymać się z dala.
Oto co robia z temi neobanderowcami rebeljanci donbasu. Tutaj i wywiad jednego najmlodszych z rebeljantow - 18-letnego chlopaka
http://www.youtube.com/watch?v=bfHEvzXlbFM
Nie da się walczyć na terenie miast nie powodując strat wśród ludności cywilnej,a
przynajmniej niej w walkach na taką skalę. Pani Bondarenko świadomie prowokowała
pozostałych.
Jeżeli parlament Ukrainy zrobi to czego pragnie Tiachnybok podsyci ogień wojny domowej ,
zapewni wsparcie działaniom propagandowym Putina i prawdopodobnie przypieczętuje
rozpad Państwa Ukraińskiego. Działa tak jak by mu zależało na podziale Ukrainy.
To nie nasza konflikt i nie nasz problem. My powinniśmy dozbroić WP. Banderowcy już tę wojnę przegrali , czy im się to podoba czy nie, a jeśli damy broń tym bandytom , to prędzej czy później po wojnie z ruskimi oni użyją tej broni przeciwko nam. Przemyśla i Rzeszowa tym przeklętym banderowcom się zachciewa, chyba zapomnieli że najpierw muszą oddać Lwów i Małopolskę Wschodnią...
Nic nowego przecierz to spadkobiercy NKWD- KGB -GRU,specjaliści od morderst,brudnej roboty i tortur...u nich nawet niemowy mówią, jak w tym kawale w którym wykopano mumię faraona i zachodni uczeni nie byli zgodni który to Ramzes X czy może XV ,po długiej dyskusji wezwano na pomoc specjalistów z KGB ,zamkneli się z mumią i po godzinie orzekli że to bez wątpienia Ramzes X,skąd to wiadomo spytali zachodni uczeni?Ano odpowiedzieli kagiebisci- sam się skubaniec przyznał......
Teraz nic by nie dala ani ta wiedza ani analiza wojny obronnej.Kiedys była armia,zolnierze i patriotyzm.Teraz mamy ok.110 generalow,1500 pulkownikow i może ze 40tys.zolnierzy.A tym to może "wujek dobra rada" na defiladzie się podniecić.
Tu akurat ma Pan racje.Jednak nie my oddaliśmy Wilenszczyzne litvusom w 1939r.a Pakt Ribbentrop-Molotow.Zas po raz drugi niejaki byle jaki mało szkolony "bolcio I" oraz prorosyskomojzeszowi doradcy.Zreszta prze.............li sprawę Polakow na Bialorusi podobnie gdy można było a nawet była sugestia ze strony prezydenta Szuszkiewicza.Reszte zalatwila glupota oraz brak wiedzy historycznej panow Komorowskiego oraz Tuska którzy ponoc z wyksztalcenia sa historykami.
Tomasz Gross miał matkę Polskę z AK co jego tatusia uratowała. matka "Morozowskiego" z TVN pochodziła z rodziny związanej z ONRen a tatuś był żydokomuchem o nazwisku Mozes. Pan Mozes Junior bardzo chciał swojego czau wyjechać do tak zwanego Izraela ale zgody nie dostał. Tu są skany dokumentów IPN dot. tego typa.https://www.facebook.com/ArchiwaIpn?fref=nf . Matka Kwaśniewskiego-Stolzmana była Polską i katoliczką co skrzętnie wykorzystywał w kapani prezydenckiej. Wszyscy jednak stali się żydami ze wszystkimi tego dla Polski konsekwencjami.
Chcesz poważane analizy to poczytaj 3 tomy "Komentarze do historii polskich działań obronnych 1939 r." autorstwa płk. Juliana Porwita (dowódcy obrony odcinka Warszawa-Wschód we wrześniu) a nie zależnie od wszystkiego wybitnego oficera WP.
Wlasnie nazwa "kacap" pochodzi od noszonych przez nich brod oraz rzadko się myli.wiec od nich capilo.Mozna tez mowic "capiacy cap".Zreszta ten na zdjęciu/filmie jest tego zywym przykładem.
Orban wlasnie wysprzedaje sprzet z czasów Ukladu Warszawskiego za co Ruskie już nalozyli na niego sankcje i strasza ze zlamal międzynarodowe umowy i traktaty.Watpie aby Wegrzy dostali cos z USA bo tamtejsi politycy złożyli petycje w ichniejszym Kongresie ze to Polacy gdyby przekazali bron/sprzet Ukrainie(gratis) to również gratis Polska miałaby otrzymać nowoczesny sprzet z USA.Tyle ze nie wiadomo jak miałaby być liczona wartość sprzętu.Znajac zdolności "negocjacyjne" naszycj "lze elyt" to w rozliczeniu dostalibyśmy ze 2 szt.Abramsow i musieli jeszcze doplacic.Poza tym watpie aby ci nasi "niezależni politykierzy" wiszący u klamek Berlina czy Paryza cokolwiek zrobili wbrew ich woli.
ŻYDOWSCY ŻOŁNIERZE HITLERA (Hitler`s Jewish soldiers)... Żydzi w niemieckiej armii w czasie II wojny światowej.... Jak twierdzą historycy, w armii niemieckiej było około 150 tysięcy żołnierzy żydowskiego pochodzenia tzw „mischlingów”. Z tym, że "żydowskie pochodzenie" dotyczyło potomków Żydów do trzeciego pokolenia.
Klasycznym przykładem mischlinga w hitlerowskiej armii był feldmarszałek lotnictwa, Erhardt Milch, którego ojciec był Żydem, z zawodu farmaceutą. Posiadacze żelaznego krzyża i wyższych odznaczeń bojowych byli wyłączeni spod Ustaw Norymberskich. Sam Hitler był zaszokowany ilością Żydów posiadających te wysokie wojenne odznaczenia. Ich los miał być za decydowany "po zwycięskiej wojnie". Awansować w armii niemieckiej mogli tylko do stanowiska porucznika. Były wyjątki - decyzje podejmowano indywidualnie. Ogromna większość tych żołnierzy była niemieckimi patriotami, niektórzy nie znali nawet swojego pochodzenia. Ten podział społeczeństwa w znacznym stopniu zadecydował o klęsce Niemiec - ku przestrodze innych nacji. ..../ "Sylwia", pieprzony ruski agencie, jesteś niechlujny rusek, likwiduj ściągę polskich znaków diakrytycznych, maskirowka obowiązuje!!
Zgoda. Czytałem, że kaszubi dostali od władz polskich propozycję utworzenia mniejszości kaszubskiej - odmówili twierdząc, że są Polakami, a nie mniejszością. Co do wermachtu, również się zgadzam - tak było. Moi dwaj dziadkowie służyli w wermachcie, wcześniej jeden walczył przeciwko Niemcom we wrześniu 1939r. I co z tego. Idąc dalej wcześniej Polacy nie służyli w polskiej armii, bo jej nie było. A legioniści walczyli dla Napoleona.
Dlatego też zachodu Ukrainy zajmować na pewno nie będą. Na walkę z banderowcami szkoda im kasy, wystarczy im wschód, który przynajmniej sam na siebie zarobi. A poza tym mniej więcej do Dniepru wojska rosyjskie będą witane przez ludność z kwiatami. A i za parę lat, być może i na zachodzie Ukrainy wskutek smrodu, brudu i ubóstwa jakie tam powstanie pod odejściu od Ukrainy wschodu dawni banderowcy i majdaniarze sami polecą na klęczkach do Putina żeby ich pod opiekę wziął.
Czechy i Słowacja - jak napisałem , należy sądzić, że Rosjanie rozegrają to tak, żebyśmy zostali w kraju. Poza tym - jedyne co te dwa kraje umieją, to wywieszać białe flagi. Natomiast jeśli chodzi o Ukraińców, to pełna zgoda.
Cóż, cały świat się roi od ruskich agentów. Każdy, kto nie skacze, ten moskal! Hajda na moskala, kto nie idzie ten ruski agent! Za wolność naszom i waszom! Sława Ukrainie! Hierojom Sława!
zgadzam się w pełni. Przy czym świecka masoneria to tak naprawdę masoneria optująca za zwalczaniem chrześcijaństwa. Nie przeszkadza im to oczywiści uprawiać okultyzmu co łączy ich naturalnie z judaizmem, który już od setek lat - a Polacy nie mają o tym żadnego pojęcia - nie opiera się na tzw. starym testamencie a na talmudzie. Talmud, czyli najbardziej szowinistyczny, nienawistny zbiór pism jaki widział świat. Nie jest jednak zakazany. Zakazany jest za to Mein Kampf, w którym nie ma słowa nawołującego do nienawiści. Myśmy już jako Europejczycy zakosztowali okruchu tego humanistycznego „raju” jaki zgotowała masoneria za czasów Rewolucji Francuskiej i później produktu żydobolszewii.
To wszyscy wiemy, że jest Pan państwowcem tyle, że Usraelskim. Dwa domy to dużo. Właśnie na kresy.pl niedawno był opublikowany artykuł jak to za weksle żydzi majątki przejmowali. Poza tym nie podpuszczam pańskich rodaków ponieważ nie znam ani jidisz ani nie piszę po ukraińsku więc się Pan tu nie podszywaj!
Konsul stanie na barykadzie razem z prawym sektorem , weterani upa dołączą,heja na rosje , heja...a póżniej nadzieją na widłdy
matsilver: Podręcznik do nauki historii .
Na forum jednego z rosyjskojęzycznych portali internetowych można przeczytać: według nieoficjalnych danych zagranicznych najemników w większej ilości do niewoli bojownicy WSN nie biorą, z wykluczeniem ważnych osobistości. Powiela się też pogłoskę o zatopieniu w bunkrze na lotnisku donieckim, wpuszczając do niego ścieki, najemników z Polski, Litwy, Skandynawii, krajów nadbałtyckich.
Albo może chociaż tytuł lub autora.
Ma Pan może skany tego podręcznika? Chcę udowodnić niedowiarka w swoim otoczeniu jakim zagrożeniem są dla Polski banderowcy.
no to stawaj konsulu. Razem z Tiahnybokiem pod rękę. Ty będziesz krzyczał ajwaj a on shieg heil!
W kontekscie wystąpienia p. Bondarenko o rządzących Ukropach i nie-Ukropach widać smykałkę do oszustwa i interesu niepodobną do słowiańskiej. Taki numer zrobić w czasie wojny! Toć to trzeba mieć specjalne uzdolnienia, cechy narodowe aj! (waj ;-))
Ja jestem państwowcem i to odpowiedzialnym. Za cenę pożaru własnego kraju nie chcę nic odzyskiwać, chcę tylko walczyć o bezpieczeństwo mojej Ojczyzny, tu i teraz. I żaden ruski wredny agent nie będzie mnie ani moich rodaków podpuszczał, podła i wredna kanalio. Zostawiłem tam na Ukrainie dwa domy, rodzą się w nich kolejne pokolenia Ukraińców. Daj im Boże jak najlepiej, niech tylko dbają o remonty i niech posadzą wycięte z konieczności drzewa owocowe. Tutaj w Polsce każde z moich dzieci ma własny dom, ogród, pracują. Pracą i oszczędnością oraz rozumem w moim kraju można dużo osiągnąć.
Za samą mordę zająłbym mu majątek hehe
To nie jest Pana forum. Jest pan właśnie agentem wpływu z zadaniem ogłupiania Polaków. Fakt że średnio to Panu wychodzi może oznaczać, że jest pan szaleńcem.
A bankrutujące USA stać na wojnę na nastęnym tym razem trudnym europejskim odcinku, gdzie nie da się zabijać milionów bez reakcji, jak w Iraku? Na dodatek ze zdesperowanym i przypartym do muru państwem? Na dodatek atomowym? Jasne że chciałoby się mieć wyrzutnie rakiet i bazy nato prawie pod moskwą, ale oczekiwanie że drugie pańswo nie zareaguje na taki numer jest dowodem na wyjątkowe zidiocenie administracji bobamy czy kto tam naprawdę rządzi za tego puppeta;)
Pan Szeremietew posługuje się starymi utartymi sloganami wyprodukowanymi przez dzicz chazarską. Gdyby powiedział, że operacja amerykańskich służb specjalnych wywołania masowego przewrotu w byłym ZSRR nie powiodła się byłby bliżej prawdy. A tak pierniczy coś o zajmowaniu terytoriów jak gdyby Rosja specjalnie do czegoś potrzebowała tych stepów, nawet biorąc pod uwagę wielkość tamtejszego przemysłu. Inczej rzecz biorąc, dla tego przemysłu jest właśnie zużywane mięso armatnie ZapUkr. Wszyscy kriminaliści jacy się tam uwłaszczyli oraz ich ziomale z USraela bardzo duże i ładne mająteczki tam mają. Oj, aj waj co to będzie jak nam to znacjonalizują, aj waj! ;-)
eeee? czyli że niby czemu? oswobodzeniu od nazistów typy tiahnyboka? czytajac brednie 'polskich' polityków zaczynam mieć wrażenie że świat zwariował:D
"Staniemy razem" to znaczy konsul solo i banderowcy. Długo on będzie "konsul"?
No i nie wytrzymałem i wysłałem prywatnego maila do Konsulatu z żądaniem wyjaśnień dlaczego przekracza swoje kompetencje i składa w imieniu Polski Deklaracje do których nie posiada upoważnień . I narusza Polską rację Stanu. Oświadczyłem tez że , dla dobra Kraju powinien natychmiast ogłosić że jest to tylko jego prywatna opinia . Zwróciłem uwagę , że działa u nas V kolumna post-banderowców ,która usiłuje ogłupić młodych Polaków [ignorantów - z winy PO-wskiej oświaty-w zakresie historii Polski], by ci uwierzyli w to, że rządy Prawego Sektora ,Batkiwszczyny i Swobody pałają przyjaźnią do Polski i Polaków
Taki Jaceniuk to publicznie wydaje okrzyki o powrocie polskich powiatów wschodnich do Ukrainy, a za czasów Juszczenki i Tymoszenko wydane podręczniki historii zawierają mapy z zaznaczeniem powiatów naszych ziem, jako tymczasowo pod zarządem Lachiv.
Konflikt Rosja-Ukraina nie jest naszym konfliktem, neutralność wobec niego, to nasz ściśle dodatni interes.Tylko śmiertelny wróg narodu polskiego pcha nas do udziału w tym konflikcie[w jakimkolwiek sensie]. Poinformowałem też że kopię tego protestu przekazałem do MSW.
@Tutejszym. No ale to Pan jest wariatem nie chcącym odzyskać połowy swojego domu w momencie gdy dziki lokator dostaje po ryju od od właścicieli sąsiedniego mieszkania, które ten również okupuje. W rocznicę powstania UPA powinniśmy coś zbombardować np. kolumnę banderowców wymeszerowywującą ze Lwowa na wschód hłehłe.
Na tle ostatniego występu Tiachnyboka w parlamencie ,gdy czytam ten artykuł nasuwa mi się tylko tekst "ale jaja" naprawdę nie wiem dlaczego?
tagore
Rosji nie stać na wojnę partyzancką i okupację nie mówię całości ale choć części Ukrainy.
Liczyli na poddanie się przeciwnika i rozłożenie go od środka ,przy presji zachodnich "przyjaciół".
Mamy teraz ciekawe rozdroże ,wszystko jest możliwe.
tagore
Wtedy ich Rosjanie zgniotą, wypalą do gołej ziemi, nie zostanie kamień na kamieniu z Ukrainy !
Rosjanie skończą to co nie zostało zakończone po wojnie z UPA-OUN, niech im dadzą tylko pretekst !
Jak ktoś jest prostym upowcem to według jego ideologia chce wyzwalać ludzi bombardując ich domy i zabijając ich. Nie mówimy tutaj o zajęciu supermarketu przez terrorystów tylko o tym , ze 2 duże regiony chcą mieć status autonomii. Przytoczę tylko przypadek kosowa, gdzie Nato zbombardowało belgrad analogicznie nato powinno zbombardować kijów.
co za głupie porównania , ten sztuczny kraj zwany Ukrainą istnieje raptem od 1991
Ale ja dokładnie nie wiem jaki interes mają w tym rejonie USA. Sympatia sympatią, ale gdzieś ona się kończy a zaczyna rozsądek i własny interes. Źle by było gdybyśmy zostali zmuszeni do rozwodu ze Stanami.
A tak naprawdę to ile jest tej Ukrainy w tej obecnej Ukrainie? 100tys.km2? 200tys.km2?Przeciez reszta to ziemie zagrabione przez bolszewikow Polsce,Wegrom,Czechom.Reszta - Krym,Donieck,Lugansk,Donbas,Odessa to darowizny kolejnych sowieckich sekretarzy.Byly to "podarunki" "braci Moskali" dla "braci Ukraincow".Teraz jak widać nastal czas rozwodu a o intercyzie nie pomyslal nawet przebiegly Stalin.Prawdopodobnie zlepek ten bez narodowej tozsamosci rozpadnie się na kilka części.Jednak najgorsze g......zostanie u naszych granic.Wskazane jest aby w ten sprzet po bylym Ukladzie Warszawskim przekazac takim "bohaterom jednej akcji" z "prawego" aby mogli wykazac się na wschodzie.Im ich będzie mniej tym lepiej dla nas.Zreszta po takich wystąpieniach jak ten stracili do siebie reszte sympatii jaka mieli.
to jest idiota , na dopalaczach , w kriminale faszysta powinien być izolowany, będzie postawiony orzed sądem predzej czy póżniej
Tak samo postępuje agentura wpływu na naszym Forum.
A może celem Tiachnyboka jest wyłączenie ZapUkr ze skutków przewidywanej przez niego klęski armii Ukrainy. Wtedy dopiero trzeba będzie bronić się przed emigrantami, upowcami i naszymi wariatami chcącymi reinstalować Kresy razem z pogrobowcami, sierotami po banderze. ZapUkr powinna być izolowana w maksymalnym stopniu od RP. Jeżeli będzie chciała prowadzić walkę partyzancką z FR to jej sprawa, od nas ta zaraza ma trzymać się z dala.
Oto co robia z temi neobanderowcami rebeljanci donbasu. Tutaj i wywiad jednego najmlodszych z rebeljantow - 18-letnego chlopaka
http://www.youtube.com/watch?v=bfHEvzXlbFM
Inne zriodla mowia, ze HRW donosi o odpowiadalnosci wojsk ukrainskich za smierc cywilow
Nie da się walczyć na terenie miast nie powodując strat wśród ludności cywilnej,a
przynajmniej niej w walkach na taką skalę. Pani Bondarenko świadomie prowokowała
pozostałych.
tagore
Jeżeli parlament Ukrainy zrobi to czego pragnie Tiachnybok podsyci ogień wojny domowej ,
zapewni wsparcie działaniom propagandowym Putina i prawdopodobnie przypieczętuje
rozpad Państwa Ukraińskiego. Działa tak jak by mu zależało na podziale Ukrainy.
tagore
To nie nasza konflikt i nie nasz problem. My powinniśmy dozbroić WP. Banderowcy już tę wojnę przegrali , czy im się to podoba czy nie, a jeśli damy broń tym bandytom , to prędzej czy później po wojnie z ruskimi oni użyją tej broni przeciwko nam. Przemyśla i Rzeszowa tym przeklętym banderowcom się zachciewa, chyba zapomnieli że najpierw muszą oddać Lwów i Małopolskę Wschodnią...
Kiczowaty błazen, nic więcej :)
Szkoda czasu na takiego prymitywa.
Nic nowego przecierz to spadkobiercy NKWD- KGB -GRU,specjaliści od morderst,brudnej roboty i tortur...u nich nawet niemowy mówią, jak w tym kawale w którym wykopano mumię faraona i zachodni uczeni nie byli zgodni który to Ramzes X czy może XV ,po długiej dyskusji wezwano na pomoc specjalistów z KGB ,zamkneli się z mumią i po godzinie orzekli że to bez wątpienia Ramzes X,skąd to wiadomo spytali zachodni uczeni?Ano odpowiedzieli kagiebisci- sam się skubaniec przyznał......
Teraz nic by nie dala ani ta wiedza ani analiza wojny obronnej.Kiedys była armia,zolnierze i patriotyzm.Teraz mamy ok.110 generalow,1500 pulkownikow i może ze 40tys.zolnierzy.A tym to może "wujek dobra rada" na defiladzie się podniecić.
Tu akurat ma Pan racje.Jednak nie my oddaliśmy Wilenszczyzne litvusom w 1939r.a Pakt Ribbentrop-Molotow.Zas po raz drugi niejaki byle jaki mało szkolony "bolcio I" oraz prorosyskomojzeszowi doradcy.Zreszta prze.............li sprawę Polakow na Bialorusi podobnie gdy można było a nawet była sugestia ze strony prezydenta Szuszkiewicza.Reszte zalatwila glupota oraz brak wiedzy historycznej panow Komorowskiego oraz Tuska którzy ponoc z wyksztalcenia sa historykami.
Pasuje do tej zapijaczonej mordy "motoroli" jak ulal!
Tymczasem kacap "motorola" wlasnie otrzymal "odpowiedz" od Polaka, ktory dopiero co wrocil z Donbasu:
http://www.youtube.com/watch?v=_YzabeWjXoA
Hahahaha;))))))
Tomasz Gross miał matkę Polskę z AK co jego tatusia uratowała. matka "Morozowskiego" z TVN pochodziła z rodziny związanej z ONRen a tatuś był żydokomuchem o nazwisku Mozes. Pan Mozes Junior bardzo chciał swojego czau wyjechać do tak zwanego Izraela ale zgody nie dostał. Tu są skany dokumentów IPN dot. tego typa.https://www.facebook.com/ArchiwaIpn?fref=nf . Matka Kwaśniewskiego-Stolzmana była Polską i katoliczką co skrzętnie wykorzystywał w kapani prezydenckiej. Wszyscy jednak stali się żydami ze wszystkimi tego dla Polski konsekwencjami.
Chcesz poważane analizy to poczytaj 3 tomy "Komentarze do historii polskich działań obronnych 1939 r." autorstwa płk. Juliana Porwita (dowódcy obrony odcinka Warszawa-Wschód we wrześniu) a nie zależnie od wszystkiego wybitnego oficera WP.
Wlasnie nazwa "kacap" pochodzi od noszonych przez nich brod oraz rzadko się myli.wiec od nich capilo.Mozna tez mowic "capiacy cap".Zreszta ten na zdjęciu/filmie jest tego zywym przykładem.
Orban wlasnie wysprzedaje sprzet z czasów Ukladu Warszawskiego za co Ruskie już nalozyli na niego sankcje i strasza ze zlamal międzynarodowe umowy i traktaty.Watpie aby Wegrzy dostali cos z USA bo tamtejsi politycy złożyli petycje w ichniejszym Kongresie ze to Polacy gdyby przekazali bron/sprzet Ukrainie(gratis) to również gratis Polska miałaby otrzymać nowoczesny sprzet z USA.Tyle ze nie wiadomo jak miałaby być liczona wartość sprzętu.Znajac zdolności "negocjacyjne" naszycj "lze elyt" to w rozliczeniu dostalibyśmy ze 2 szt.Abramsow i musieli jeszcze doplacic.Poza tym watpie aby ci nasi "niezależni politykierzy" wiszący u klamek Berlina czy Paryza cokolwiek zrobili wbrew ich woli.
ŻYDOWSCY ŻOŁNIERZE HITLERA (Hitler`s Jewish soldiers)... Żydzi w niemieckiej armii w czasie II wojny światowej.... Jak twierdzą historycy, w armii niemieckiej było około 150 tysięcy żołnierzy żydowskiego pochodzenia tzw „mischlingów”. Z tym, że "żydowskie pochodzenie" dotyczyło potomków Żydów do trzeciego pokolenia.
Klasycznym przykładem mischlinga w hitlerowskiej armii był feldmarszałek lotnictwa, Erhardt Milch, którego ojciec był Żydem, z zawodu farmaceutą. Posiadacze żelaznego krzyża i wyższych odznaczeń bojowych byli wyłączeni spod Ustaw Norymberskich. Sam Hitler był zaszokowany ilością Żydów posiadających te wysokie wojenne odznaczenia. Ich los miał być za decydowany "po zwycięskiej wojnie". Awansować w armii niemieckiej mogli tylko do stanowiska porucznika. Były wyjątki - decyzje podejmowano indywidualnie. Ogromna większość tych żołnierzy była niemieckimi patriotami, niektórzy nie znali nawet swojego pochodzenia. Ten podział społeczeństwa w znacznym stopniu zadecydował o klęsce Niemiec - ku przestrodze innych nacji. ..../ "Sylwia", pieprzony ruski agencie, jesteś niechlujny rusek, likwiduj ściągę polskich znaków diakrytycznych, maskirowka obowiązuje!!
Trzeba temu ka-capowi przypominac co o takich kacapach jak on myslimy?
„Kozy brodate, baby przebrane, do kądzieli! Wkrótce was wytniem do nogi!”
Zgoda. Czytałem, że kaszubi dostali od władz polskich propozycję utworzenia mniejszości kaszubskiej - odmówili twierdząc, że są Polakami, a nie mniejszością. Co do wermachtu, również się zgadzam - tak było. Moi dwaj dziadkowie służyli w wermachcie, wcześniej jeden walczył przeciwko Niemcom we wrześniu 1939r. I co z tego. Idąc dalej wcześniej Polacy nie służyli w polskiej armii, bo jej nie było. A legioniści walczyli dla Napoleona.
Dlatego też zachodu Ukrainy zajmować na pewno nie będą. Na walkę z banderowcami szkoda im kasy, wystarczy im wschód, który przynajmniej sam na siebie zarobi. A poza tym mniej więcej do Dniepru wojska rosyjskie będą witane przez ludność z kwiatami. A i za parę lat, być może i na zachodzie Ukrainy wskutek smrodu, brudu i ubóstwa jakie tam powstanie pod odejściu od Ukrainy wschodu dawni banderowcy i majdaniarze sami polecą na klęczkach do Putina żeby ich pod opiekę wziął.
To ich hasła. A w odpowiedzi hasła Polaka to Słaba Ukraina! Chora i słaba!
Czechy i Słowacja - jak napisałem , należy sądzić, że Rosjanie rozegrają to tak, żebyśmy zostali w kraju. Poza tym - jedyne co te dwa kraje umieją, to wywieszać białe flagi. Natomiast jeśli chodzi o Ukraińców, to pełna zgoda.
NIECH SIĘ TŁUKĄ..NIECH SIE LEJE KREW....TO ICH PROBLEMY...A NAJLEPIEJ BY ŻADNA ZE STRON NIE WYGRAŁA
Cóż, cały świat się roi od ruskich agentów. Każdy, kto nie skacze, ten moskal! Hajda na moskala, kto nie idzie ten ruski agent! Za wolność naszom i waszom! Sława Ukrainie! Hierojom Sława!
zgadzam się w pełni. Przy czym świecka masoneria to tak naprawdę masoneria optująca za zwalczaniem chrześcijaństwa. Nie przeszkadza im to oczywiści uprawiać okultyzmu co łączy ich naturalnie z judaizmem, który już od setek lat - a Polacy nie mają o tym żadnego pojęcia - nie opiera się na tzw. starym testamencie a na talmudzie. Talmud, czyli najbardziej szowinistyczny, nienawistny zbiór pism jaki widział świat. Nie jest jednak zakazany. Zakazany jest za to Mein Kampf, w którym nie ma słowa nawołującego do nienawiści. Myśmy już jako Europejczycy zakosztowali okruchu tego humanistycznego „raju” jaki zgotowała masoneria za czasów Rewolucji Francuskiej i później produktu żydobolszewii.