Bardzo słuszna decyzja ministra Ziobry, można by jeszcze pomocniczo powołać komisję, oczywiście z niezawodnym Ministrem Antonim Macierewiczem na czele co gwarantowałoby szybkie ustalenie wielu faktów.
Precedens był, jak zmusili do lądowania w Wiedniu prezydencki samolot chyba Boliwii, bo jankesi myśleli, że w tym samolocie jest Snowden. Poza tym nikt nie zmuszał do lądowania tego samolotu na Białorusi.
Widzę dwie opcje: Albo ci kretyni nie mieli pojęcia nad czym głosowali i jak jeden rzucił hasło to reszta powtórzyła jak stado baranów. Albo ci kretyni nie chcą drażnić Turcji (bo się boją o zakup dronów - przy obecnym upodleniu PiSuaru - bardzo prawdopodobne)
oj tam od razu bezprecedensowy :)
a w Smoleńsku jak orzeł lądował, to nie był precedens?
albo jak0 Ukraina kazała Holendrom lecieć za nisko nad Donbasem?
Informacja o bombie nie potwierdziła się, - czy to oznacza, że nie było takiej informacji czy też że nie było bomby. Oczywiście los Ramana Pratasiewicza jest obecnie dla Pana Premiera priorytetem, jednak dobrze by było, żeby choć trochę pochylił się nad sytuacją polskiej energetyki i podjął równie zdecydowane działania.
Gdyby działacze polonijni na Białorusi zaangażowani byli w sprawy żyjących tam Polaków, a nie zakładanie opozycyjnych kanałów i obalanie "reżimu Łukaszenki", nie byłoby "bezprawnych aresztowań" i "porwań samolotów"... Sprawy mniejszości i międzynarodowe w ogóle wymagają wyczucia i szacunku, którego brak polskim działaczom. Łukaszenko sprząta na swoim podwórku i najwidoczniej robi to skutecznie...
Do dziś obiektywna prawda o warunkach wejścia Polski do UE nie jest znana społeczeństwu polskiemu, gdyż nie może w pełni przebić się w mediach. Dotychczas nie sporządzono bilansu kosztów naszego członkostwa w UE za lata 2004 i 2005, nie wspominając już o braku bilansu kosztów w tzw. okresie stowarzyszeniowym z UE. Tę tragiczną prawdę o wejściu Polski do UE odczuwa już nasza gospodarka, a w konsekwencji także 85 proc. polskich rodzin !!!
Społeczeństwo polskie powinno się dowiedzieć, że w ramach traktatu akcesyjnego ustalono, iż: ===== Polska musi się podjąć magazynowania odpadów radioaktywnych z elektrowni jądrowych z państw JEWROKOŁCHOZU.=====
Skoro tym galicyjskim chłopom żyło się tak dobrze i tak mało pracowali, to skąd wzięło się określenie "galicyjska bieda" lub dlaczego chłopi w czasie rabacji galicyjskiej tak gwałtownie wystąpili przeciwko swoim panom.? Z miłości i wdzięczności za dobre traktowanie i dostatnie życie?
Nasze "elyty" mogą łatwo ten problem rozwiązać... mało Czeskich i Niemieckich kopalń niedaleko granicy? zgłaszać do TSUE podobne "problemy" z poziomem wody spowodowanych kopalniami sądaidów i utrudnianiem życia mieszkańców przygranicznych... tylko trzeba chceić... ale te uł**ki kombinują tylko jak przytulić kasę na prywatne konto
"Profesorze jednego z polskich Uniwersytetow" jestes albo dyletantem w tym temacie lub klamca. Przeczytaj W. Poliszczuka "Gorzka Prawda", "Dowody zbrodni OUN- UPA". Z tych ksiazek dowiesz sie, ze bezczelnie klamiesz, tak jak Olszewski. Przeciez Hitler czy Stalin takze osobiscie nikogo nie mordowali, czy to ich usprawiedliwia? Nie. Byli psychopatami, tak , jak Bandera, zwyrodnialcami, ktorych ludzkosc potepila. Czy Bandera byl inny?. Nie. Jego ludzie z OUN- UPA wraz ze zdziczalymi hordami ukrainskiego chlopstwa dopuscili sie niewyobrazalnych okrutnych zbrodni ludobojstwa na niewinnych ludziach : Zydach, Polakach , Ormianach , Czechach , Ukraincach.Zbrodni ludobojstwa trzeba dodac bezsensownych, nic nie dajacych, oprocz wzbogacenia sie zbrodniarzy kosztem ofiar. W kazdym narodzie zdarzaja sie zbrodnie i zbrodniarze w Polsce tez, wazne jest aby kazdy narod wyciagnal stosowne wnioski, i odciol sie od zbrodni , potepil je , wyrzucil na "smietnik" historii" zbrodniarzy. Narod , ktory czci , kultywuje zbrodniarzy, przypisuje im bohaterstwo w walce z bezbronnymi kobietami i dziecmi, nie zasluguje na zaden szacunek, zasluguje na potepienie i pogarde, podobnie , jak ci , co probuja ich bronic i usprawiedliwiac , sa zwyklym dnem moralnym , scierwem moralnym, nie zasluguja na zaden szacunek , jako ludzie. Dodatkowo mozna dodac, ze porownanie Pilsudzkiego do Bandery to tak , jak porownanie Georga Washingtona do seryjnego mordercy - psychopaty. Jesli chodzi o Ksiedza Isakiewicza- Zaleskiego, to mozna powiedziec , ze jest to Wielki Czlowiek, Wielki Patriota, Wielki Polak walczacy o Prawde, i godny pochowek dla ofiar ludobojstwa , ktorych kosci leza na polach , smietnikach, gnojowiskach, trzeba bardzo nisko spasc moralnie , aby pisac, ze ten czlowiek jest "palajacy jadem", jadem to palasz ty moralny smieciu.Takim ludziom to ani ty ani Olszewski nie sa godni czyscic butow.Klamiesz piszac, ze Bandera "Cala wojne przesiedzial w obozie jenieckim". Byl internowany przez Niemcow od lipca 41r . do wrzesnia 44r. W Sachsenhausen przebywal najprawdopodobniej od pazdziernika 43r, wtedy nadano mu numer obozowy. Zdaniem W. Poliszczuka przez caly okres internowania wraz ze Stecko przebywal w Berlinie. W czasie internowania mogl za zgoda Niemcow kierowac OUN - UPA. Jakie byly losy Bandery i Grota - Roweckiego to wiemy. Wrogow Niemcy zabijali , przyjaciol obdarzali wolnoscia i wladza, aby mogli im wiernie sluzyc.Klamiesz piszac , ze jego ojciec i brat zgineli w Oswiecimiu. W Oswiecimiu zgineli jego dwaj bracia Wasyl i Oleksandr w 42r, jego ojciec Andriej zostal zamordowany w 41r przez NKWD. Jak wynika z powyzszego to te wszystkie twoje "tezy" to jeden stek KLAMSTW.Czego taki typ , jak ty moze "uczyc"na Uniwersytecie , strach pomyslec.
Słynne, sprawdzone w przeszłości przysłowie głosi - cytat
"Kogo Bóg chce zgubić, temu najpierw rozum odbiera" !
Przyszła tzw. "kryska i na matyska" tak jak kiedyś przyszła kryska na ruski kołchoz zwany ZSRR tak i teraz przychodzi na niemieckie UE.
Nikt przecież chyba nie wierzy że za tzw. UE "stoją" Niemcy!
Niemiecka brutalna arogancja i pycha dwukrotnie została w przeszłości ukarana za I i II wojnę światową, teraz umiejętnie i zakulisowo również dążą do tego samego w.g. zasad nie zmienionego hymnu "Niemcy ponad wszystko! = Deutschland über alles!"
Jak chodzi o suwerenność energetyczną Polski, to już od dawna jej nie mamy, a sprawę pogorszył rząd, w którym Ziobro jest wicepremierem, zgadzając się na skrócenie okresu dochodzenia do neutralności energetycznej.
Rzeczywisci ten S. Bandera to taki mily gosc, wg naszej Prokuratury:" Zdaniem prokuratora Macieja Młynarczyka, Rzeczpospolita nie może ścigać za propagowanie postaci Stepana Bandery, gdyż poza działalnością terrorystyczną zajmował się on również: „pracą organizacyjną, działalnością społeczną, w tym sportową, a także propagandą, również w zakresie dozwolonym przez prawo”. Przeciez Hitler oprocz mordowania Zydow i Slowian, Cyganow, to przeciez tez byl mily gosc, lubil dzieci , nawet sa zdjecia , jak ich dekoruje odznaczeniami bojowymi, poza tym bardzo kochal zwierzeta, szczegolnie psy. Dlaczego nie zaczac stawiac pomniki jednemu i drugiemu w Polsce?, przeciez to tacy mili faceci.Mysle, ze takze pewne cechy pozytywne moznaby znalezc w innym psychopacie Stalinie, moze jemu tez nalezy postawic pomnik?
"Oferty, oprócz projektu obejmują również transfer technologii produkcyjnych i wiedzy, które pozwolą nam na realizację tego projektu w Polsce – dodał Chwałek." A jakie to "nowe" technologie dostaliśmy przy poprzednich zakupach? ŻADNE,i teraz też tak będzie.Negocjowac trzeba umieć,a nie przepłacac za wszystko i kupować uzbrojenie na parady.
Badziewie przesączone poprawnością i ideologią.Szkoda ogladać.Brzozowski miałby szanse gdyby chociaż tancerze byli ciemnego koloru skóry ,ubrani w tęczowe stroje.
Czytałem o tym na WP,komentarze(650) bezcenne.Gdyby rządzący je przeczytali to może by zauważyli ze Polacy maja dość tego darmowego bezrefleksyjnego wspierania ukrainy.Polacy czekaja na ta szczepionkę miesiącami a wybrańcy PiS dostana od "ręki".Chore państwo rządzonę przez polskojęzyczne "elity".Ukraina na szczepionki nie ma(wiedzą że polski podatnik im sfinansuje) ale na zbrojenia kasa płynie.Teraz marzy sie im "izraelska kopuła".
Nie będzie tak źle. Jewrokołchoz, Jankesi dadzą kasę, skolko ugodno. No i, Adrian przywiezie kilka miliardów od polskich podatników. Nawet nie będzie trzeba oddawać.
W stosunku do białej cywilizacji jest stosowana ofensywa neomarksistowska która ma ta cywilizacje zdemolować.Poraża mnie głupota białych którzy to wspierają.
Magnesy lepią się do miejsc ukłucia najnowszą "szczepionką"?
SPIONs (nano-cząstki super-para-magnetycznej rdzy Fe3O4 wykonane z utlenionego szkła żelaznego) wspomagają dostarczanie plazmidowego DNA do komórek ssaków, poprzez tzw. efekt gąbki protonowej, dzięki dużej zdolności buforowej dodatnio naładowanego polimeru poli-kationowego oblepiającego (z powodu grup karboksylowych) względnie ujemnie naładowane SPIONs
https://doi.org/10.1007/978-1-4939-0410-5_12
Jak to szło? MANP https://doi.org/10.1080/17425247.2021.1860938
A teraz obejrzyj sobie jeszcze raz film "Interstellar" o potencjalnym samo-wygnaniu ludzkości. Tym razem będziesz mądrzejszy, bo już wiesz kto zrobił i na jakiej zasadzie będzie działać rdzawa szadź w uprawach GMO, które nawiasem mają o rząd większą liczbę chromosomów niż zboża stulecie temu.
Po co to robią?
Bo są zombie "elitami" żyjącymi w powtórkach zawiniętego czasu jak durne roboty obijające się o ściany labiryntu czasu bez pamięci przebytych cykli? No też.
Ale gdyby przyczynowość istniała w pętlach poza pierwszym przebiegiem czasu, czyli w logice zombiaków to państwa północy rozwijają se tą samobójczą nano-biologię jedynie dla lepszych statystyk żołnierzy cyborgów niż tych widzianych w Syrii; niepomni, że później z tego wyjdą tacy wypatroszeni z życia mieszkańcy jałowych faweli, jak w filmie "Elizjum".
W tym kraju za "plucie" na Polskę i Polaków kary nie ma.Jak jest odwrotnie to odpowiednie instytucje usłużnie reagują.Mnie śmieszy że baba jest oburzona że została pozwana,że był na nią donos.Oczywiście jak sama doniosła na Międlara to było ok.Kali się kłaniać.
"Chrześcijanin zatem w pojęciu żydów jest błotem."
- "Chrześcijanin i rozpustnik w pojęciu żyda są tern samem."
- "Na widok cmentarza chrześcijańskiego powinien mówić: Niech będzie shańbiona wasza matka, niech będzie zawstydzona ta, która was porodziła!"
- "Chrześcijańska bowiem niewiasta jest tylko zwierzęciem, a »zwierzętom w sobotę pomagać przy porodzie jest zakazane«."
- "Albowiem dla psów możesz gotować, gdy masz obowiązek je żywić, dla chrześcijan nie możesz gotować, gdyż nie masz obowiązku ich żywić."
Czyli 2 punkt to kłamstwo i podatki mniejsze nie będą + socjal s0cial i socjal czy się robi czy się leży zero planów na podniesienie poziomu nauki szkolnictwa wyższego które już ociera się o dno np. pis to partia już stricte socjalno-lewicowa tylko z "mordą" katolicką jeszcze puki co
Chyba głównie chodzi nie o F-16, a o nasze przyszłe F-35, które by móc przeprowadzić w miarę skuteczny atak przy jednoczesnym zniwelowaniu systemu A2/AD musiałyby w praktyce wystartować w kierunku zachodnim i rozpocząć podejście pod cele rosyjskie znad terytorium Niemiec.
Najlepiej byłoby oskarżyć przed CIA - wyrok byłby pewny, gorzej z realizacją. Ale gdyby CIA nakazała zaatakowanie Białorusi Polska byłaby pierwsza. Na czele Kaczyński, Morawiecki i Macierewicz?
Nie można jednocześnie dyskryminować osób nieheteroseksyualnych albo zabraniać czegokolwiek jeśli chce się mówić, że jest się zwolennikiem pełnej wolności człowieka do samostanowienia.
A przecież właśnie o wolność chodzi prawda? Dlatego właśnie grupa ludzi zrzeszona wokół Korwina to JEDYNA sensowna część konfederacji i tylko dla niej jestem zwolennikiem całego ugrupowania mimo iż wielu członków partyjek satelitów robi wszystko żeby ośmieszyć partię.
Tolerować całkiem odmienne poglądy, to rzecz zupełnie niesłychana i w zasadzie w poważnych partiach do tej pory niespotykana. Należy pochwalić Kresy (..) za czujność i napiętnowanie obrzydliwego odchylenia.
O stanowisko w tych kwestiach należy zapytać pana posła G.Brauna na wiecu wyborczym w Rzeszowie, co o tym sądzi, jaki jest Jego i całej Konfederacji stosunek do tych spraw.
Jak widac na powyzszym przykladzie Ukraincy z tepym uporem powtarzaja swoje brednie , zrzucajac wine za ludobojstwo Polakow , na ofiary zbrodni. Jest to typowe zachowanie psychopaty - zwyrodnialca , znany mechanizm zachowan z psychiatrii kryminalnej, gdzie jest przedstawiony wlasnie taki sposob zachowania zbrodniarza. Psychopata bedzie zawsze przedstawial siebie w roli "ofiary", obciazajac ofiare za popelnione zbrodnie. Nie sadze , aby w najblizszej przyszlosci cos sie w tym wzgledzie zmienilo. Nie mysle , aby takze zezwolono na wznowienie ekshumacji, zbrodniarz nie bedzie nigdy ujawnial dowodow swojej zbrodni, wrecz odwrotnie , bedzie staral sie te dowody usunac, a to moze zrobic tylko czas, licza na to , ze za 5 - 10 lat juz nic nie pozostanie w tzw " Dolach smierci",wtedy dadza nam zezwolenia na "ekshumacje".
Należy naśladować Węgrów w stosunkach z Ukrainą. Madziarzy zablokowali Ukrainę w NATO i blokują ułatwienia w UE, aż wreszcie banderowcom zmiękła rura i robią to, czego żądają od nich Węgrzy.
To samo robi polska policja z narodowcami. Wzywają ich na przesłuchania, nękają ich na różne sposoby. Kaczyński nie jest lepszy od Łukaszenki.
Bzdura
Mamy nowe śledztwo na lata, gdyż smoleńskie powinno się wkrótce skończyć. Alleluja i do przodu
Bardzo słuszna decyzja ministra Ziobry, można by jeszcze pomocniczo powołać komisję, oczywiście z niezawodnym Ministrem Antonim Macierewiczem na czele co gwarantowałoby szybkie ustalenie wielu faktów.
Więc należy zabrać pieniądze przyznane z Polskiego budżetu dla zuwP i przekazać kościołowi w Chodorowie.
Precedens był, jak zmusili do lądowania w Wiedniu prezydencki samolot chyba Boliwii, bo jankesi myśleli, że w tym samolocie jest Snowden. Poza tym nikt nie zmuszał do lądowania tego samolotu na Białorusi.
Marszałku wróć i zrób porządek!
Widzę dwie opcje: Albo ci kretyni nie mieli pojęcia nad czym głosowali i jak jeden rzucił hasło to reszta powtórzyła jak stado baranów. Albo ci kretyni nie chcą drażnić Turcji (bo się boją o zakup dronów - przy obecnym upodleniu PiSuaru - bardzo prawdopodobne)
oj tam od razu bezprecedensowy :)
a w Smoleńsku jak orzeł lądował, to nie był precedens?
albo jak0 Ukraina kazała Holendrom lecieć za nisko nad Donbasem?
Informacja o bombie nie potwierdziła się, - czy to oznacza, że nie było takiej informacji czy też że nie było bomby. Oczywiście los Ramana Pratasiewicza jest obecnie dla Pana Premiera priorytetem, jednak dobrze by było, żeby choć trochę pochylił się nad sytuacją polskiej energetyki i podjął równie zdecydowane działania.
Gdyby działacze polonijni na Białorusi zaangażowani byli w sprawy żyjących tam Polaków, a nie zakładanie opozycyjnych kanałów i obalanie "reżimu Łukaszenki", nie byłoby "bezprawnych aresztowań" i "porwań samolotów"... Sprawy mniejszości i międzynarodowe w ogóle wymagają wyczucia i szacunku, którego brak polskim działaczom. Łukaszenko sprząta na swoim podwórku i najwidoczniej robi to skutecznie...
Banderowcy zawsze zwalają winę na innych, najlepiej na pomordowanych przez nich, gdyż ci nie odpowiedzą.
Do dziś obiektywna prawda o warunkach wejścia Polski do UE nie jest znana społeczeństwu polskiemu, gdyż nie może w pełni przebić się w mediach. Dotychczas nie sporządzono bilansu kosztów naszego członkostwa w UE za lata 2004 i 2005, nie wspominając już o braku bilansu kosztów w tzw. okresie stowarzyszeniowym z UE. Tę tragiczną prawdę o wejściu Polski do UE odczuwa już nasza gospodarka, a w konsekwencji także 85 proc. polskich rodzin !!!
Społeczeństwo polskie powinno się dowiedzieć, że w ramach traktatu akcesyjnego ustalono, iż: ===== Polska musi się podjąć magazynowania odpadów radioaktywnych z elektrowni jądrowych z państw JEWROKOŁCHOZU.=====
Skoro tym galicyjskim chłopom żyło się tak dobrze i tak mało pracowali, to skąd wzięło się określenie "galicyjska bieda" lub dlaczego chłopi w czasie rabacji galicyjskiej tak gwałtownie wystąpili przeciwko swoim panom.? Z miłości i wdzięczności za dobre traktowanie i dostatnie życie?
Nasze "elyty" mogą łatwo ten problem rozwiązać... mało Czeskich i Niemieckich kopalń niedaleko granicy? zgłaszać do TSUE podobne "problemy" z poziomem wody spowodowanych kopalniami sądaidów i utrudnianiem życia mieszkańców przygranicznych... tylko trzeba chceić... ale te uł**ki kombinują tylko jak przytulić kasę na prywatne konto
"Profesorze jednego z polskich Uniwersytetow" jestes albo dyletantem w tym temacie lub klamca. Przeczytaj W. Poliszczuka "Gorzka Prawda", "Dowody zbrodni OUN- UPA". Z tych ksiazek dowiesz sie, ze bezczelnie klamiesz, tak jak Olszewski. Przeciez Hitler czy Stalin takze osobiscie nikogo nie mordowali, czy to ich usprawiedliwia? Nie. Byli psychopatami, tak , jak Bandera, zwyrodnialcami, ktorych ludzkosc potepila. Czy Bandera byl inny?. Nie. Jego ludzie z OUN- UPA wraz ze zdziczalymi hordami ukrainskiego chlopstwa dopuscili sie niewyobrazalnych okrutnych zbrodni ludobojstwa na niewinnych ludziach : Zydach, Polakach , Ormianach , Czechach , Ukraincach.Zbrodni ludobojstwa trzeba dodac bezsensownych, nic nie dajacych, oprocz wzbogacenia sie zbrodniarzy kosztem ofiar. W kazdym narodzie zdarzaja sie zbrodnie i zbrodniarze w Polsce tez, wazne jest aby kazdy narod wyciagnal stosowne wnioski, i odciol sie od zbrodni , potepil je , wyrzucil na "smietnik" historii" zbrodniarzy. Narod , ktory czci , kultywuje zbrodniarzy, przypisuje im bohaterstwo w walce z bezbronnymi kobietami i dziecmi, nie zasluguje na zaden szacunek, zasluguje na potepienie i pogarde, podobnie , jak ci , co probuja ich bronic i usprawiedliwiac , sa zwyklym dnem moralnym , scierwem moralnym, nie zasluguja na zaden szacunek , jako ludzie. Dodatkowo mozna dodac, ze porownanie Pilsudzkiego do Bandery to tak , jak porownanie Georga Washingtona do seryjnego mordercy - psychopaty. Jesli chodzi o Ksiedza Isakiewicza- Zaleskiego, to mozna powiedziec , ze jest to Wielki Czlowiek, Wielki Patriota, Wielki Polak walczacy o Prawde, i godny pochowek dla ofiar ludobojstwa , ktorych kosci leza na polach , smietnikach, gnojowiskach, trzeba bardzo nisko spasc moralnie , aby pisac, ze ten czlowiek jest "palajacy jadem", jadem to palasz ty moralny smieciu.Takim ludziom to ani ty ani Olszewski nie sa godni czyscic butow.Klamiesz piszac, ze Bandera "Cala wojne przesiedzial w obozie jenieckim". Byl internowany przez Niemcow od lipca 41r . do wrzesnia 44r. W Sachsenhausen przebywal najprawdopodobniej od pazdziernika 43r, wtedy nadano mu numer obozowy. Zdaniem W. Poliszczuka przez caly okres internowania wraz ze Stecko przebywal w Berlinie. W czasie internowania mogl za zgoda Niemcow kierowac OUN - UPA. Jakie byly losy Bandery i Grota - Roweckiego to wiemy. Wrogow Niemcy zabijali , przyjaciol obdarzali wolnoscia i wladza, aby mogli im wiernie sluzyc.Klamiesz piszac , ze jego ojciec i brat zgineli w Oswiecimiu. W Oswiecimiu zgineli jego dwaj bracia Wasyl i Oleksandr w 42r, jego ojciec Andriej zostal zamordowany w 41r przez NKWD. Jak wynika z powyzszego to te wszystkie twoje "tezy" to jeden stek KLAMSTW.Czego taki typ , jak ty moze "uczyc"na Uniwersytecie , strach pomyslec.
Głodem przymierać nie będzie, bo sie nim pewno 'ciepło zaopiekuje" prokurator Młynarczyk...
Słynne, sprawdzone w przeszłości przysłowie głosi - cytat
"Kogo Bóg chce zgubić, temu najpierw rozum odbiera" !
Przyszła tzw. "kryska i na matyska" tak jak kiedyś przyszła kryska na ruski kołchoz zwany ZSRR tak i teraz przychodzi na niemieckie UE.
Nikt przecież chyba nie wierzy że za tzw. UE "stoją" Niemcy!
Niemiecka brutalna arogancja i pycha dwukrotnie została w przeszłości ukarana za I i II wojnę światową, teraz umiejętnie i zakulisowo również dążą do tego samego w.g. zasad nie zmienionego hymnu "Niemcy ponad wszystko! = Deutschland über alles!"
Jak chodzi o suwerenność energetyczną Polski, to już od dawna jej nie mamy, a sprawę pogorszył rząd, w którym Ziobro jest wicepremierem, zgadzając się na skrócenie okresu dochodzenia do neutralności energetycznej.
A co im tak zależy, żeby ci jeńcy nie zostali zwolnieni, przecież oni zapewne w tej niewoli cierpią. Dziwne ?
WIĘZIENIE TO NIE HOTEL KATEGORII ,,S" !!!
NIKT GO TAM NIE PROSIŁ !!!
oni tak specjalnie, żeby Polaków powkurzać i Greków, żeby się nam gul rozhuśtał na reparacje...
Rzeczywisci ten S. Bandera to taki mily gosc, wg naszej Prokuratury:" Zdaniem prokuratora Macieja Młynarczyka, Rzeczpospolita nie może ścigać za propagowanie postaci Stepana Bandery, gdyż poza działalnością terrorystyczną zajmował się on również: „pracą organizacyjną, działalnością społeczną, w tym sportową, a także propagandą, również w zakresie dozwolonym przez prawo”. Przeciez Hitler oprocz mordowania Zydow i Slowian, Cyganow, to przeciez tez byl mily gosc, lubil dzieci , nawet sa zdjecia , jak ich dekoruje odznaczeniami bojowymi, poza tym bardzo kochal zwierzeta, szczegolnie psy. Dlaczego nie zaczac stawiac pomniki jednemu i drugiemu w Polsce?, przeciez to tacy mili faceci.Mysle, ze takze pewne cechy pozytywne moznaby znalezc w innym psychopacie Stalinie, moze jemu tez nalezy postawic pomnik?
"Oferty, oprócz projektu obejmują również transfer technologii produkcyjnych i wiedzy, które pozwolą nam na realizację tego projektu w Polsce – dodał Chwałek." A jakie to "nowe" technologie dostaliśmy przy poprzednich zakupach? ŻADNE,i teraz też tak będzie.Negocjowac trzeba umieć,a nie przepłacac za wszystko i kupować uzbrojenie na parady.
Badziewie przesączone poprawnością i ideologią.Szkoda ogladać.Brzozowski miałby szanse gdyby chociaż tancerze byli ciemnego koloru skóry ,ubrani w tęczowe stroje.
Czytałem o tym na WP,komentarze(650) bezcenne.Gdyby rządzący je przeczytali to może by zauważyli ze Polacy maja dość tego darmowego bezrefleksyjnego wspierania ukrainy.Polacy czekaja na ta szczepionkę miesiącami a wybrańcy PiS dostana od "ręki".Chore państwo rządzonę przez polskojęzyczne "elity".Ukraina na szczepionki nie ma(wiedzą że polski podatnik im sfinansuje) ale na zbrojenia kasa płynie.Teraz marzy sie im "izraelska kopuła".
Na biednych nie trafiło, skoro ich stać na wojnę domową, to oznacza, że mają za dużo pieniędzy.
Nie będzie tak źle. Jewrokołchoz, Jankesi dadzą kasę, skolko ugodno. No i, Adrian przywiezie kilka miliardów od polskich podatników. Nawet nie będzie trzeba oddawać.
Erdogan, straciłeś okazję by zamilczeć. Wszyscy pamiętają co Turki zrobiły z Ormianami i Grekami.
Brawo Zeman! Czesi mają szczęście do dobrych prezydentów. Oprócz Havla, oczywiście.
W stosunku do białej cywilizacji jest stosowana ofensywa neomarksistowska która ma ta cywilizacje zdemolować.Poraża mnie głupota białych którzy to wspierają.
Czy gdy się pisze: "precz z żydami" to o 6:00 wchodzą "smutni panowie?
To tylko potwierdza ogromną GŁUPOTĘ polskich? polityków i "dziennikarzy! Co tu komentować.
Skoro szef GP jest kadrowym oficerem SBU, to trudno się dziwić, że lansuje banderowców.
Magnesy lepią się do miejsc ukłucia najnowszą "szczepionką"?
SPIONs (nano-cząstki super-para-magnetycznej rdzy Fe3O4 wykonane z utlenionego szkła żelaznego) wspomagają dostarczanie plazmidowego DNA do komórek ssaków, poprzez tzw. efekt gąbki protonowej, dzięki dużej zdolności buforowej dodatnio naładowanego polimeru poli-kationowego oblepiającego (z powodu grup karboksylowych) względnie ujemnie naładowane SPIONs
https://doi.org/10.1007/978-1-4939-0410-5_12
Jak to szło? MANP https://doi.org/10.1080/17425247.2021.1860938
A teraz obejrzyj sobie jeszcze raz film "Interstellar" o potencjalnym samo-wygnaniu ludzkości. Tym razem będziesz mądrzejszy, bo już wiesz kto zrobił i na jakiej zasadzie będzie działać rdzawa szadź w uprawach GMO, które nawiasem mają o rząd większą liczbę chromosomów niż zboża stulecie temu.
Po co to robią?
Bo są zombie "elitami" żyjącymi w powtórkach zawiniętego czasu jak durne roboty obijające się o ściany labiryntu czasu bez pamięci przebytych cykli? No też.
Ale gdyby przyczynowość istniała w pętlach poza pierwszym przebiegiem czasu, czyli w logice zombiaków to państwa północy rozwijają se tą samobójczą nano-biologię jedynie dla lepszych statystyk żołnierzy cyborgów niż tych widzianych w Syrii; niepomni, że później z tego wyjdą tacy wypatroszeni z życia mieszkańcy jałowych faweli, jak w filmie "Elizjum".
Ooooo no to teraz będą antysemitami!!??
I właśnie dlatego Narodowcy powinni pozbyc sie korwinowców.Niech oni osobno startuja ,to będzie plankton.
Fantazje i marzenia !
W tym kraju za "plucie" na Polskę i Polaków kary nie ma.Jak jest odwrotnie to odpowiednie instytucje usłużnie reagują.Mnie śmieszy że baba jest oburzona że została pozwana,że był na nią donos.Oczywiście jak sama doniosła na Międlara to było ok.Kali się kłaniać.
"Chrześcijanin zatem w pojęciu żydów jest błotem."
- "Chrześcijanin i rozpustnik w pojęciu żyda są tern samem."
- "Na widok cmentarza chrześcijańskiego powinien mówić: Niech będzie shańbiona wasza matka, niech będzie zawstydzona ta, która was porodziła!"
- "Chrześcijańska bowiem niewiasta jest tylko zwierzęciem, a »zwierzętom w sobotę pomagać przy porodzie jest zakazane«."
- "Albowiem dla psów możesz gotować, gdy masz obowiązek je żywić, dla chrześcijan nie możesz gotować, gdyż nie masz obowiązku ich żywić."
wiecej w zalaczniku ponizej...mozna poczytac.
http://rcin.org.pl/Content/70158/WA248_91482_F-22-865_justus-zwierciadlo_o.pdf
Czyli 2 punkt to kłamstwo i podatki mniejsze nie będą + socjal s0cial i socjal czy się robi czy się leży zero planów na podniesienie poziomu nauki szkolnictwa wyższego które już ociera się o dno np. pis to partia już stricte socjalno-lewicowa tylko z "mordą" katolicką jeszcze puki co
Chyba głównie chodzi nie o F-16, a o nasze przyszłe F-35, które by móc przeprowadzić w miarę skuteczny atak przy jednoczesnym zniwelowaniu systemu A2/AD musiałyby w praktyce wystartować w kierunku zachodnim i rozpocząć podejście pod cele rosyjskie znad terytorium Niemiec.
Najlepiej byłoby oskarżyć przed CIA - wyrok byłby pewny, gorzej z realizacją. Ale gdyby CIA nakazała zaatakowanie Białorusi Polska byłaby pierwsza. Na czele Kaczyński, Morawiecki i Macierewicz?
Nie można jednocześnie dyskryminować osób nieheteroseksyualnych albo zabraniać czegokolwiek jeśli chce się mówić, że jest się zwolennikiem pełnej wolności człowieka do samostanowienia.
A przecież właśnie o wolność chodzi prawda? Dlatego właśnie grupa ludzi zrzeszona wokół Korwina to JEDYNA sensowna część konfederacji i tylko dla niej jestem zwolennikiem całego ugrupowania mimo iż wielu członków partyjek satelitów robi wszystko żeby ośmieszyć partię.
Tolerować całkiem odmienne poglądy, to rzecz zupełnie niesłychana i w zasadzie w poważnych partiach do tej pory niespotykana. Należy pochwalić Kresy (..) za czujność i napiętnowanie obrzydliwego odchylenia.
O stanowisko w tych kwestiach należy zapytać pana posła G.Brauna na wiecu wyborczym w Rzeszowie, co o tym sądzi, jaki jest Jego i całej Konfederacji stosunek do tych spraw.
Tak. W sensie że górale ze Wzgórz Golan.
Jak widac na powyzszym przykladzie Ukraincy z tepym uporem powtarzaja swoje brednie , zrzucajac wine za ludobojstwo Polakow , na ofiary zbrodni. Jest to typowe zachowanie psychopaty - zwyrodnialca , znany mechanizm zachowan z psychiatrii kryminalnej, gdzie jest przedstawiony wlasnie taki sposob zachowania zbrodniarza. Psychopata bedzie zawsze przedstawial siebie w roli "ofiary", obciazajac ofiare za popelnione zbrodnie. Nie sadze , aby w najblizszej przyszlosci cos sie w tym wzgledzie zmienilo. Nie mysle , aby takze zezwolono na wznowienie ekshumacji, zbrodniarz nie bedzie nigdy ujawnial dowodow swojej zbrodni, wrecz odwrotnie , bedzie staral sie te dowody usunac, a to moze zrobic tylko czas, licza na to , ze za 5 - 10 lat juz nic nie pozostanie w tzw " Dolach smierci",wtedy dadza nam zezwolenia na "ekshumacje".
Należy naśladować Węgrów w stosunkach z Ukrainą. Madziarzy zablokowali Ukrainę w NATO i blokują ułatwienia w UE, aż wreszcie banderowcom zmiękła rura i robią to, czego żądają od nich Węgrzy.