Za tydzień będzie "polski obóz w Guantanamo" ????
To nie są żadne "pomyłki", to konsekwentna ordynarna nagonka na Polskę żydowskiego lobby w Ameryce, której celem jest "przekaz podprogowy" mający u amerykańskiego wyborcy utrwalić świadomość "polskiej odpowiedzialności za holokaust", a wraz z nim poparcie dla żydowskich roszczeń "bezspadkowych" itp.
Czy chcesz powiedzieć że ambasador Izraela był gwarantem niepodległości Polski ???? i tylko jego obecność powstrzymywała rosjan przed ...czym??? Zapłaćmy żydom co chcą, wtedy Polska będzie bezpieczna ???
Oglądanie TVN jednak niszczy mózg !!!!!!
Żeby nie było, TVP tez nie oglądam i wcale nie zachęcam...
Przynajmniej wiadomo bez owijania w bawełnę jaki status ma Państwo polskie w oczach aktualnej administracji amerykańskiej. Ale liczą się konkrety ,a nie poszczekiwania.Czas pokaże na co ich stać.
Z tego wynika ,że polityka informacyjna TVN wymierzona bezpośrednio w polski Rząd , polskie interesy gospodarcze i polityczne to realizacja amerykańskich interesów w Polsce?
Ciekawa sytuacja,wygląda na to ,że znajdziemy się chcąc nie chcąc w sytuacji Turcji.Bardzo ciekawe czasy.Z drugiej strony ,bieg wydarzeń powiększa szansę na wygraną Trumpa w kolejnych wyborach.Pożyjemy zobaczymy,atak Izraela na Polskę zachęci kraje arabskie do współpracy z Polską.
Czy państwo Izrael rozpoczęło już zwrot nieruchomości i wypłatę rekompensat za mienie spadkowe i bezspadkowe zabrane Palestyńczykom począwszy od 1946 roku, na których stoją dzisiaj osiedla żydowskie ????. Kiedy państwo Izrael zamierza to uczynić ????
Jeżeli oficjalny Minister Spraw Zagranicznych Izraela dopuszcza się takich ordynarnych pogróżek i straszenia Polski Stanami Zjednoczonymi ( tak jakby żydzi mieli większość udziałów w tej spółce ??), należy bezwzględnie ODWOŁAĆ na konsultacje naszego ambasadora w Izraelu. A jak to nie pomoże ( bo na pewno nie pomoże) to należy Wydalić ambasadora Izraela w Polsce. I tak do niczego nam nie potrzebny, raczej żydom do ciągłego pie...nia w Polsce o roszczeniach "bezspadkowych" i innych. To żałosne, że w pakiecie "przyjaźni z USA", daliśmy sobie sobie wcisnąć "sojusz" z tym wrogiem nr1 Świata Arabskiego. Zaczynam ostatnio odczuwać dużą sympatię do Palestyńczyków, a walecznym narodem irańskim jestem wręcz ...urzeczony. Może udałoby się korzystnie wypożyczyć Armii Chińskiej, któryś z naszych poradzieckich poligonów dla ćwiczeń i testowania nowych broni w warunkach europejskich ????..................
Problem polega nie na tym, że studiuje u nich dużo studentów zagranicznych, ale na tym, że ci studenci nie płacą za swoje studia, lecz ministerstwo z kieszeni polkich podatników daje za każdego Ukraińca trzy razy więcej pieniędzy, niż za studenta polskiego.
W takiej sytuacji uczelnia nie jest zainteresowana polskimi studentami.
Premierek chciał sobie porządzić.Rozwój sytuacji świadczy o bardzo niskim autorytecie tego polityka.Tigraj to bogata jak na Etiopię prowincja w której Cesarz osiedlał wojskowych by umocnić prowincję sąsiadującą z muzułmańską Erytreją.Można się było spodziewać takiego obrotu sprawy.
Komiczne,likwidując izbę dyscyplinarną pośrednio jeleń Kaczafi uznaje kompetencję TSUE w tej sprawie. Berlin ma jeszcze wiele spraw do załatwienia w Polsce więc pieniędzy z FO możemy jeszcze długo nie zobaczyć.
ale my nie potrzebujemy abramsów. Kupujemy je tylko na zgodę. Możemy swobodnie kupić od Koreańczyków lub produkować we współpracy. Przecież jak się lepiej skumają z rosją to nawet pocisków czy luf nam nie sprzedadzą do czołgów.
Możemy chmurę Microsofta zablokować. Nawet sami zrobić. To nie jest gra do jednej bramki
Nieustanny SZANTAŻ !!! Typowe dla "sojuszników".A jakimi sa "sojusznikami" przekonali sie ostatnio Kurdowie i Afgańczycy.A jak się chcą relokować to wyjazd.A my czołgi kupmy lub zbudujmy we współpracy z Koreą Pd
A ja cały czas słyszę jak to "zły Putin" chce nas napaść i obrabować (obojętnie czy z TVP, czy z TVN, z "Gazety Polskiej", czy "Wyborczej"), a tymczasem okazuje się że chcą nas "obrobić do cna" nasi 'strategiczni sojusznicy" z USA i Izraela (czy raczej Usraela)...
Wy lepiej napiszcie co sie w Wilnie dzieje...
https://www.delfi.lt/ru/news/live/vozle-sejma-litvy-besporyadki-policiya-ispolzovala-slezotochivyj-gaz.d?id=87918417
Szewach Weiss dziś na usługach żydów z Ameryki .......
To co Szewach mówił 20 stycznia 2020 ( "na roszczenia jest już za późno")
....."Faktem jest, że najwięcej Żydów w Europie żyło w Polsce. Drugim faktem jest, że najwięcej zamordowanych w Holokauście to byli Żydzi z Polski. Trzecim faktem jest, że Polska była całkowicie zrujnowana. Także część mienia żydowskiego, te domy, te mieszkania były zburzone, tak jak polskie. Faktem jest, że Niemcy znacjonalizowali to wszystko. Faktem jest, że Polska znacjonalizowała niemiecki… Faktem jest, że prawie nie oddano nic Żydom. Ale to nie jest realne. To jest sprawa moralna, między narodami. Jak ją załatwić? Trochę za późno. Można było to załatwić 20-30 lat temu, tak mi się wydaje. To są Stany Zjednoczone, są Żydzi, którzy mają wpływ. To jest moralna sprawa – powiedział Szewach Weiss. (24 stycznia 2020)
Są to zdarzenia absolutnie nieprzypadkowe i wpisują się dokładnie w akcesorium żydowskich roszczeń "bezspadkowych", usiłujące na nowo napisać historie holokaustu i "polskiego w nim udziału", a tym samym poprzez narzucenie Polsce i Polakom świadomości jakiejś "historycznej winy", wywrzeć skuteczną presję już czysto finansową.
Wszyscy Ci "pomyłkowicze" mają najczęściej jakieś żydowskie koligacje, interesy lub żydowskich właścicieli, czy innych "udziałowców" do wymarzonego "mienia bezspadkowego"....
w przypadku kłopotów z wykonaniem wyroku lub dalszego upierania się co do niewielkiego błędu należy zablokować sygnał DW na kablu i satelicie do nie odwołania
Za tydzień będzie "polski obóz w Guantanamo" ????
To nie są żadne "pomyłki", to konsekwentna ordynarna nagonka na Polskę żydowskiego lobby w Ameryce, której celem jest "przekaz podprogowy" mający u amerykańskiego wyborcy utrwalić świadomość "polskiej odpowiedzialności za holokaust", a wraz z nim poparcie dla żydowskich roszczeń "bezspadkowych" itp.
Czy chcesz powiedzieć że ambasador Izraela był gwarantem niepodległości Polski ???? i tylko jego obecność powstrzymywała rosjan przed ...czym??? Zapłaćmy żydom co chcą, wtedy Polska będzie bezpieczna ???
Oglądanie TVN jednak niszczy mózg !!!!!!
Żeby nie było, TVP tez nie oglądam i wcale nie zachęcam...
Jak tak dalej pójdzie to Polska przestanie istnieć, a koreczki na kremlu strzelają
W odwecie trzeba będzie uruchomić zagłuszarki, Historia kółko zatoczyła znowu PRL (w wym. karykaturalnym)
Przynajmniej wiadomo bez owijania w bawełnę jaki status ma Państwo polskie w oczach aktualnej administracji amerykańskiej. Ale liczą się konkrety ,a nie poszczekiwania.Czas pokaże na co ich stać.
Z tego wynika ,że polityka informacyjna TVN wymierzona bezpośrednio w polski Rząd , polskie interesy gospodarcze i polityczne to realizacja amerykańskich interesów w Polsce?
Ciekawa sytuacja,wygląda na to ,że znajdziemy się chcąc nie chcąc w sytuacji Turcji.Bardzo ciekawe czasy.Z drugiej strony ,bieg wydarzeń powiększa szansę na wygraną Trumpa w kolejnych wyborach.Pożyjemy zobaczymy,atak Izraela na Polskę zachęci kraje arabskie do współpracy z Polską.
Udział Polski w odbudowie Syrii to będzie bardzo dobry interes jak tak dalej pójdzie.
Czy państwo Izrael rozpoczęło już zwrot nieruchomości i wypłatę rekompensat za mienie spadkowe i bezspadkowe zabrane Palestyńczykom począwszy od 1946 roku, na których stoją dzisiaj osiedla żydowskie ????. Kiedy państwo Izrael zamierza to uczynić ????
Nareszcie..... proponuje dla równowagi, założyć w Warszawie jakąś ambasadę czy przedstawicielstwo .....Autonomii Palestyńskiej ....
Amerykańskie obozy zagłady.
Jeżeli oficjalny Minister Spraw Zagranicznych Izraela dopuszcza się takich ordynarnych pogróżek i straszenia Polski Stanami Zjednoczonymi ( tak jakby żydzi mieli większość udziałów w tej spółce ??), należy bezwzględnie ODWOŁAĆ na konsultacje naszego ambasadora w Izraelu. A jak to nie pomoże ( bo na pewno nie pomoże) to należy Wydalić ambasadora Izraela w Polsce. I tak do niczego nam nie potrzebny, raczej żydom do ciągłego pie...nia w Polsce o roszczeniach "bezspadkowych" i innych. To żałosne, że w pakiecie "przyjaźni z USA", daliśmy sobie sobie wcisnąć "sojusz" z tym wrogiem nr1 Świata Arabskiego. Zaczynam ostatnio odczuwać dużą sympatię do Palestyńczyków, a walecznym narodem irańskim jestem wręcz ...urzeczony. Może udałoby się korzystnie wypożyczyć Armii Chińskiej, któryś z naszych poradzieckich poligonów dla ćwiczeń i testowania nowych broni w warunkach europejskich ????..................
Mają - USD ponad wszystko!
Rozpoznali kanalię.
A ja popieram Rosję żeby podzielić USA i usrael między Polskę i Rosję.
Przecież USA nie mają żadnych wartości !
Kneset jest ale na bliskim wschodzie więc bujać wory.
Zbrodnia w Nalibokach.
Szczyt nie potrzebny bo będą znowu bredzić o rowerzystach.
Żebrak nie ma nic do gadania, dostanie jałmużnę i niech się cieszy, bo inaczej dostanie po pysku.
Problem polega nie na tym, że studiuje u nich dużo studentów zagranicznych, ale na tym, że ci studenci nie płacą za swoje studia, lecz ministerstwo z kieszeni polkich podatników daje za każdego Ukraińca trzy razy więcej pieniędzy, niż za studenta polskiego.
W takiej sytuacji uczelnia nie jest zainteresowana polskimi studentami.
Ta armia jest ormiańska, a nie armeńska. W Armenii mieszkają i żyją Ormianie, a nie Armeni.
Pięknie!Czyli nas nie zaproszą bez laurki z Berlina?
Premierek chciał sobie porządzić.Rozwój sytuacji świadczy o bardzo niskim autorytecie tego polityka.Tigraj to bogata jak na Etiopię prowincja w której Cesarz osiedlał wojskowych by umocnić prowincję sąsiadującą z muzułmańską Erytreją.Można się było spodziewać takiego obrotu sprawy.
WP to głos Berlina, ostatnio straszą Polskę Białym Domem. Wypadało by zadbać o sprawy gospodarcze na naszym pograniczu z Niemcami.
Komiczne,likwidując izbę dyscyplinarną pośrednio jeleń Kaczafi uznaje kompetencję TSUE w tej sprawie. Berlin ma jeszcze wiele spraw do załatwienia w Polsce więc pieniędzy z FO możemy jeszcze długo nie zobaczyć.
To będzie ciekawe spotkanie, Makrela poda krople walerianowe i pięknie oprawiony swój portret ku pokrzepieniu ukraińskich serc.
ale my nie potrzebujemy abramsów. Kupujemy je tylko na zgodę. Możemy swobodnie kupić od Koreańczyków lub produkować we współpracy. Przecież jak się lepiej skumają z rosją to nawet pocisków czy luf nam nie sprzedadzą do czołgów.
Możemy chmurę Microsofta zablokować. Nawet sami zrobić. To nie jest gra do jednej bramki
Pusty gest bez znaczenia.Ta władza ma to gdzieś.A Rau to kpina na tym stołku.O ambasadorze i konsulach lepiej nie wspominać,też kompromitacja.
A niby dlaczego "MUSI"? Bo S.Waiss tak powiedział? A kiedy będą rozliczone zbrodnie zydowskie dokonane na Polakach?
Nieustanny SZANTAŻ !!! Typowe dla "sojuszników".A jakimi sa "sojusznikami" przekonali sie ostatnio Kurdowie i Afgańczycy.A jak się chcą relokować to wyjazd.A my czołgi kupmy lub zbudujmy we współpracy z Koreą Pd
Bay bay jankesi!! W końcu
Słusznie
W dupach się poprzewracało co niektórym.
I bardzo dobrze.
Wysoce prawdopodobne, że jest to odwetowe działanie Baćki i Putina
"Boże, chroń mnie od (fałszywych) przyjaciół, bo z wrogami poradzę sobie sam" - kard. Richelieu.
No to wiadomo co spowodowało wysoką śmiertelność wśród "twardej" generalicji.
Wyglądają na dobrze zorganizowane, całkiem realne ,że jest to robota Baćki i dziadka Putina aby wzmocnić efekt presji na granicę Litwy.
Powinno to być zrobione już dawno.Swoją drogą ciekawe czy zadowolone z działań Gowina będą sierotki wstawione przez niego na różne stołki.
A ja cały czas słyszę jak to "zły Putin" chce nas napaść i obrabować (obojętnie czy z TVP, czy z TVN, z "Gazety Polskiej", czy "Wyborczej"), a tymczasem okazuje się że chcą nas "obrobić do cna" nasi 'strategiczni sojusznicy" z USA i Izraela (czy raczej Usraela)...
Wy lepiej napiszcie co sie w Wilnie dzieje...
https://www.delfi.lt/ru/news/live/vozle-sejma-litvy-besporyadki-policiya-ispolzovala-slezotochivyj-gaz.d?id=87918417
Drobne sprostowanie -"piniendzy", Jacek Vincent Rothfeld-Rostowski z Bydgoszczu.
?
"Pieniędzy nie ma i nie będzie"......to mówię Wam Ja !!! ....stary mądry żyd Jacek Vincent Rothfeld-Rostowski
Szewach Weiss dziś na usługach żydów z Ameryki .......
To co Szewach mówił 20 stycznia 2020 ( "na roszczenia jest już za późno")
....."Faktem jest, że najwięcej Żydów w Europie żyło w Polsce. Drugim faktem jest, że najwięcej zamordowanych w Holokauście to byli Żydzi z Polski. Trzecim faktem jest, że Polska była całkowicie zrujnowana. Także część mienia żydowskiego, te domy, te mieszkania były zburzone, tak jak polskie. Faktem jest, że Niemcy znacjonalizowali to wszystko. Faktem jest, że Polska znacjonalizowała niemiecki… Faktem jest, że prawie nie oddano nic Żydom. Ale to nie jest realne. To jest sprawa moralna, między narodami. Jak ją załatwić? Trochę za późno. Można było to załatwić 20-30 lat temu, tak mi się wydaje. To są Stany Zjednoczone, są Żydzi, którzy mają wpływ. To jest moralna sprawa – powiedział Szewach Weiss. (24 stycznia 2020)
no to mamy przyjciela.
Są to zdarzenia absolutnie nieprzypadkowe i wpisują się dokładnie w akcesorium żydowskich roszczeń "bezspadkowych", usiłujące na nowo napisać historie holokaustu i "polskiego w nim udziału", a tym samym poprzez narzucenie Polsce i Polakom świadomości jakiejś "historycznej winy", wywrzeć skuteczną presję już czysto finansową.
Wszyscy Ci "pomyłkowicze" mają najczęściej jakieś żydowskie koligacje, interesy lub żydowskich właścicieli, czy innych "udziałowców" do wymarzonego "mienia bezspadkowego"....
w przypadku kłopotów z wykonaniem wyroku lub dalszego upierania się co do niewielkiego błędu należy zablokować sygnał DW na kablu i satelicie do nie odwołania
Podzielam opinię szanownego kolegi, sprawy zaszły za daleko, teraz to mogą banderowców (nie mylić ze zwykłymi Ukraińcami) cmoknąć w ...
Waszczykowski zdobył się na odwagę, gdyż nie ma władzy i jest chory. Wcześniej się bał jak teraz Rau - hau, hau.