Borsuk to lipa,ten przód jest łatwy do trafienia.Była fajna platforma bojowa "Anders" niestety nasi "geniusze" wojskowi muszą miec pływający(ciekawe że inni nie muszą).Super pojazdy to Puma czy nawet starszy Mader oraz CV90Mk IV ale kupimy znowu jakies duże pudło słabo opancerzone ,drogie ale....pływające.
A Polska, jak za czasów Lotnej, z szabelkami na czołgi. Fantazja ułańska nadal. Benzyna może być po 10 zł, a co nie wolno nam? A nawet i 20 zł, byleby sąsiadowi zdechła krowa.
Audiatur et altera pars. Inaczej wiadomości są nieprawdzie lub półprawdziwe. Kiedyś było w obiegu takie powiedzenie: dwie półprawdy nigdy nie dadzą całej prawdy, a jedynie dwa półdupki dadzą całą d...
tak, tak, Pfizer, szczepionki, monsanto, rak ... jak najdalej stąd ... jak najdalej https://tvn24.pl/biznes/ze-swiata/monsanto-musi-zaplacic-2-miliardy-dolarow-odszkodowania-ra935415-4507212
cyt. "rozstrzygania sporów poza granicami uznanymi przez społeczność międzynarodową", czy to miało by oznaczać że suwerenne państwo pod wpływem napaści innego państwa musi oddać część swojego terytorium bo inaczej agresor będzie dalej mordował? Chyba słońce we Włoszech musiało komuś mocno zaszkodzić. A może Włosi chcieli powiedzieć że oddadzą część Włoch Rosji w zamian za pokój na Ukrainie?
PiSuar szykuje kolejny bicz na Polaków, ale Polacy się cieszą - choćby głodować im przyszło, byle by Putinowi na puty napluć, i żeby niemiec i ukrainiec był syty - to jest "polska racja stanu".... Zastanawiam się , czy Polska jeszcze istnieje po za naszymi wspomnieniami...
Za czasów komuny młodzież śpiewała: Wszystko co mamy Polsce oddamy. Dziś wszystko oddamy banderowskiej Ukrainie, a jej i tak będzie mało, mało, mało. Damy jej też gwarancje bezpieczeństwa pomimo, iż pozbyliśmy się już czołgów i rakiet. Z tym jest już trochę inaczej: damy jej to, czego nie mamy, gdyż się pozbyliśmy.
te resortowe smiecie nie dosc ze drenuja nasze emerytury to jeszcze to barachlo zabiera i zaniza pensje bo robi potem za pol darmo zabierajac prace np.mlodym :( a pseudo przedsiebiorcy tylko zacieraja swoje lapska ze moga dalej na wyzysku sie dorabiac placac jalmuzne :(
Pan rzecznik ujął stan w jakim się znajdują ci zdrajcy u władzy w naszym biednym kraju w sposób łagodny. Ta zorganizowana grupa niebezpiecznych wariatów powinna czym prędzej znaleść się w zamkniętym zakładzie i nie wydostać się na wolność do śmierci.
Nie potrzebny to jesteś ty! Zdrajco, kłamco, morderco na stanowisku premiera III RP! Powinieneś być razem z twoją pasożytniczą szajką niszczącą nasz Kraj czym prędzej usunięty z tego świata za pomocą krawata.
Od powietrza, PiS-u, ognia i wojny wybaw nas Panie! Czasami wydaje mi się to jakimś snem wariata. A to co się dzieje w naszym nieszczęśliwym kraju za sprawą tych zdrajców dzieje się naprawdę. Koniec Polski bardzo blisko.
Najlepsze że on podziękował ukraińcom zamiast ukraińcy nam.No ale Duda reprezentuje ich interesy anie polskie.Jeździ i lata wszedzię jak popereta ale w ukraińskich interesach,teraz ponoć wycieczka do Egiptu w tej sprawie.
„Wydaje mi się, że taka szczerość w stosunkach, którą mamy w relacjach z Polską, świadczy o tym, że właśnie Polska jest przykładem tego, jakie powinno być stosunki między sąsiadami, między sojusznikami” – uważa Iryna Wereszczuk.Czyli my wam wszystko wy nam nic,o przepraszam dykty zdjęliście z Lwów ,to już niemal kamień miliowy w "super" stosunkach.Pani Wereszczuk w Polsce sa nie tylko naiwni ludzie,więc bez opowiadania bajek.I dlaczego to JEST problem od wielu lat.
Niemiaszki są dobrzy. Chociaż UE podejmuje decyzje na zasadzie jedności, to gdy dla Niemiec jest coś do przyjęcia (embargo na ropę), to godzą się na 26 do 1. Gdy chodzi o gaz, musi być 27 do 0. Ach te niemieckie zasady.
Mieliśmy przejąć instytucje finansowe uciekające z UK po brexicie... I nic prawie wszystko poszło do Holandii, Irlandii i Niemiec. Nawet nasze niskie koszty nie przekonują...
O wycofywaniu produkcji z Chin po pandemii też mogą przestać majaczyć bo już w 2021 Chiny znowu weszły na drugie miejsce zagranicznych inwestycji tóż za USA. Czyli standardowo jak ostatnie kilkadziesiąt lat...
Okazuje się ,że strona niemiecka była dowcipniejsza i oferowała leopardy 1 gorsze niż t72 z działem 105mm proponowane niedawno Ukrainie po ewentualnym remoncie .
Czyli ,USA przyśpieszy dostawę Patriotów dla Polski,a sprawa ich dostawy i użycia na Ukrainie bez wyszkolonych załóg musi poczekać.Chyba ,że będą to ochotnicy.
"to nie problem" - ale nie zadeklarowała że zezwolą na ekshumację, pewnie zaczną stawiać warunki a nasze władze, niestety, w stosunku do Ukrainy ustawiają się w pozycji klienta, zamiast powinno być odwrotnie. W Polsce w sejmie pełno flag ukraińskich a jak przemawiał prezydent A.Duda w Kijowie to nawet w tamtym czasie w parlamencie ukraińskim polskich flag nie było
Polecam dzieło p.t. "Cywilizacje" prof. Feliksa Konecznego w szczególności cywilizację turańską!
Dokładnie.
Dżumę zastąpili cholerą.
Z tych 2 do wyboru k21 lepiej sie prezentuje.
Borsuk to lipa,ten przód jest łatwy do trafienia.Była fajna platforma bojowa "Anders" niestety nasi "geniusze" wojskowi muszą miec pływający(ciekawe że inni nie muszą).Super pojazdy to Puma czy nawet starszy Mader oraz CV90Mk IV ale kupimy znowu jakies duże pudło słabo opancerzone ,drogie ale....pływające.
A Polska, jak za czasów Lotnej, z szabelkami na czołgi. Fantazja ułańska nadal. Benzyna może być po 10 zł, a co nie wolno nam? A nawet i 20 zł, byleby sąsiadowi zdechła krowa.
Polska może zająć miejsce Chin, a Sasin korytarzowego na Racławickiej. Fucha jak w sam raz dla niego. Morawiecki mógłby być jego zmiennikiem.
Audiatur et altera pars. Inaczej wiadomości są nieprawdzie lub półprawdziwe. Kiedyś było w obiegu takie powiedzenie: dwie półprawdy nigdy nie dadzą całej prawdy, a jedynie dwa półdupki dadzą całą d...
Kresy są dość obiektywne. Inne 'polskie' media podałyby tę wiadomość jako prowokację Putina.
"siły ukraińskie prawdopodobnie prowadzą kontrolowany odwrót" - to znak sukcesu Rosjan, czy też banderowców?
Tak wygląda, moim zdaniem, zdrada narodu.
tak, tak, Pfizer, szczepionki, monsanto, rak ... jak najdalej stąd ... jak najdalej https://tvn24.pl/biznes/ze-swiata/monsanto-musi-zaplacic-2-miliardy-dolarow-odszkodowania-ra935415-4507212
cyt. "rozstrzygania sporów poza granicami uznanymi przez społeczność międzynarodową", czy to miało by oznaczać że suwerenne państwo pod wpływem napaści innego państwa musi oddać część swojego terytorium bo inaczej agresor będzie dalej mordował? Chyba słońce we Włoszech musiało komuś mocno zaszkodzić. A może Włosi chcieli powiedzieć że oddadzą część Włoch Rosji w zamian za pokój na Ukrainie?
"Forbes zaznacza, że od początku wojny ukraińska armia wyzwoliła spod kontroli rosyjskiej ponad 603 tysiące kilometrów kwadratowych."
Jakby tak bylo to nie byloby wojny...
Łżebanderowcy.
PiSuar szykuje kolejny bicz na Polaków, ale Polacy się cieszą - choćby głodować im przyszło, byle by Putinowi na puty napluć, i żeby niemiec i ukrainiec był syty - to jest "polska racja stanu".... Zastanawiam się , czy Polska jeszcze istnieje po za naszymi wspomnieniami...
no i proszę- wykhywhankhe dostał w prezencie i cacy...
Wysłaliśmy broń za granicę i kopneliśmy misa w du**. Teraz możemy czuć się bezpieczni. Gratulacje! :)
Nasz rząd "zainwestował" ponad 11 mld euro na Ukrainie i już się przygotowuje do jej "odbudowy", będzie?
Giganci intelektu rządzą u nas - najpierw zrobią, potem pomyślą.
Zero na tace, niech go Deszczycia i Ukraińcy od czerwonej kaliny utrzymują. Sam się usunie z parafii.
Za czasów komuny młodzież śpiewała: Wszystko co mamy Polsce oddamy. Dziś wszystko oddamy banderowskiej Ukrainie, a jej i tak będzie mało, mało, mało. Damy jej też gwarancje bezpieczeństwa pomimo, iż pozbyliśmy się już czołgów i rakiet. Z tym jest już trochę inaczej: damy jej to, czego nie mamy, gdyż się pozbyliśmy.
Czy są jakieś terminy wypowiedzenia, czy też zastosowano prawo kaduka?
To "przekazanie" to eufemizm. Prawidłowe określenie to zdrada.
te resortowe smiecie nie dosc ze drenuja nasze emerytury to jeszcze to barachlo zabiera i zaniza pensje bo robi potem za pol darmo zabierajac prace np.mlodym :( a pseudo przedsiebiorcy tylko zacieraja swoje lapska ze moga dalej na wyzysku sie dorabiac placac jalmuzne :(
Wpierw robi a potem mysli, a jeszcze bardziej sie zdziwi jak wyplyna gdzies w Afganistanie czy Somalii sprzedane przez tych niby w potrzebie :(
Pan rzecznik ujął stan w jakim się znajdują ci zdrajcy u władzy w naszym biednym kraju w sposób łagodny. Ta zorganizowana grupa niebezpiecznych wariatów powinna czym prędzej znaleść się w zamkniętym zakładzie i nie wydostać się na wolność do śmierci.
Nie potrzebny to jesteś ty! Zdrajco, kłamco, morderco na stanowisku premiera III RP! Powinieneś być razem z twoją pasożytniczą szajką niszczącą nasz Kraj czym prędzej usunięty z tego świata za pomocą krawata.
Od powietrza, PiS-u, ognia i wojny wybaw nas Panie! Czasami wydaje mi się to jakimś snem wariata. A to co się dzieje w naszym nieszczęśliwym kraju za sprawą tych zdrajców dzieje się naprawdę. Koniec Polski bardzo blisko.
Może Morawiecki podzieli się swoim majątkiem. t.j. przepraszam, swojej żony?
Najlepsze że on podziękował ukraińcom zamiast ukraińcy nam.No ale Duda reprezentuje ich interesy anie polskie.Jeździ i lata wszedzię jak popereta ale w ukraińskich interesach,teraz ponoć wycieczka do Egiptu w tej sprawie.
„Wydaje mi się, że taka szczerość w stosunkach, którą mamy w relacjach z Polską, świadczy o tym, że właśnie Polska jest przykładem tego, jakie powinno być stosunki między sąsiadami, między sojusznikami” – uważa Iryna Wereszczuk.Czyli my wam wszystko wy nam nic,o przepraszam dykty zdjęliście z Lwów ,to już niemal kamień miliowy w "super" stosunkach.Pani Wereszczuk w Polsce sa nie tylko naiwni ludzie,więc bez opowiadania bajek.I dlaczego to JEST problem od wielu lat.
Niemiaszki są dobrzy. Chociaż UE podejmuje decyzje na zasadzie jedności, to gdy dla Niemiec jest coś do przyjęcia (embargo na ropę), to godzą się na 26 do 1. Gdy chodzi o gaz, musi być 27 do 0. Ach te niemieckie zasady.
Te partie "skrajnie prawicowe" to partie myślące o Polsce. Reszta traktuje Polskę jako sługi banderowskiej Ukrainy i NATO.
Wszystko oddajemy banderowskiej Ukrainie. Patrioty też oddamy?
Tam militarna patologia jest po obu stronach konfliktu ;)
Dziękuję Panie Lindner! Wspólny dług państw członkowskich to kolejny krok do zniewolenia!
Co ty pitolisz...
Brawo :)
Puszczenie w niepamięć i może emerytura wojskowa :P
Czyli dobiję do raty kredytu na dom 130% do wartości sprzed pandemii...
Jedyny komentarz to LOL xD
Szkoda tylko że na gadaniu się tylko skończy...
Mieliśmy przejąć instytucje finansowe uciekające z UK po brexicie... I nic prawie wszystko poszło do Holandii, Irlandii i Niemiec. Nawet nasze niskie koszty nie przekonują...
O wycofywaniu produkcji z Chin po pandemii też mogą przestać majaczyć bo już w 2021 Chiny znowu weszły na drugie miejsce zagranicznych inwestycji tóż za USA. Czyli standardowo jak ostatnie kilkadziesiąt lat...
dzicz...
Okazuje się ,że strona niemiecka była dowcipniejsza i oferowała leopardy 1 gorsze niż t72 z działem 105mm proponowane niedawno Ukrainie po ewentualnym remoncie .
A nie martwi się o Białoruś?
To jest prawdziwa szansa dla naszego przemysłu maszynowego i elektrotechnicznego.
Czyli ,USA przyśpieszy dostawę Patriotów dla Polski,a sprawa ich dostawy i użycia na Ukrainie bez wyszkolonych załóg musi poczekać.Chyba ,że będą to ochotnicy.
Rozpacz w lwowskim urzędzie celnym bedzie bezdenna.
"to nie problem" - ale nie zadeklarowała że zezwolą na ekshumację, pewnie zaczną stawiać warunki a nasze władze, niestety, w stosunku do Ukrainy ustawiają się w pozycji klienta, zamiast powinno być odwrotnie. W Polsce w sejmie pełno flag ukraińskich a jak przemawiał prezydent A.Duda w Kijowie to nawet w tamtym czasie w parlamencie ukraińskim polskich flag nie było