Rosja to sztuczny kraj i do tego agresywny wobec sąsiadów (mordy takie jak w Katyniu to jeden przykład z setek podobnych zbrodni dokonanych przez władze na Kremlu). Może warto było by wyzwolić Rosjan tak jak oni "wyzwalali" sąsiadów.
Tym bardziej Polska powinna rozwijać własne zdolności budowy czołgów np. we współpracy z Koreańczykami, aby nie musieć pytać Niemców o zgody np. na sprzedaż do państw trzecich. Jak widać Niemcom zależy na kooperacji z Ruskim, wyraziła to jasne Angela Merkel "Merkel bez ogródek stwierdza, że gazowy interes Niemiec jest ważniejszy od interesu UE" cytat z "Wyborcza.biz"
Do czasu inwazji na Ukrainę nie było żadnego ataku ruskich na sąsiadów a więc o jaki atak chodzi? Poza tym Norwegia jest w NATO od początku jego powstania a Szwecja i Finlandia (o których zapewne mowa) mogą, pomimo "namówienia" przez prez. Putina, nie zostać przyjęte do NATO z powodu sprzeciwu Turcji na który coraz bardziej się zanosi.
ciekawe czy w Rosji mamy już "koniki/ów" tak jak za komuny w Polsce. Cinkciarz to swego czasu był intratny zawód. Jak dobrze że Polacy wygnali Ruskiego okupanta z Polski.
Ruscy jak za czasów Hitlera atakują sąsiadów, czy to coś nowego? nie ... wszystko po staremu. Najpierw Ruskich gnębili carowie, następnie komuniści a obecnie Putler który jak jego poprzednicy napada na sąsiadów. Ale jednocześnie nikt nie zrobił dla NATO więcej niż Putler który "namówił" Norwegów i Szwedów do wstąpienia do NATO.
jak na razie to Rosja jest "Parkiem Jurajskim". 30 milionów Rosjan nie posiada w domu toalety a co dopiero mówić o czymś więcej. Ruscy mają największy kraj na świecie ale nadal napadają na sąsiadów. Czy to ruscy nacjonaliści czy już bardziej Rusnaziści?
A może ci prezydenci tak baczą na tych ukraińskich uchodźców, żeby przypadkiem nie wyszło na jaw i nie przypomniano przy tej okazji, że Ukraińcy brali czynny udział w barbarzyńskim i bestialsko-brutalnym tłumieniu tego powstania i ochoczo mordowali polskich cywilnych mieszkańców Warszawy, nie mając wtedy skrupułów, że w większości były to kobiety i dzieci...
A może ci prezydenci tak baczą na tych ukraińskich uchodźców, żeby przypadkiem nie wyszło na jaw i nie przypomniano przy tej okazji, że Ukraińcy brali czynny udział w bestialsko-brutalnym tłumieniu tego powstania i ochoczo mordowali polskich cywilów?
Czy ona była preziem Wawki kiedy została w makabryczny sposób zamordowana przedstawicielka Komitetu Obrony Praw Lokatorów i czy w tym samym czasie когда ее мужа вернули в его "родовой" дом na ul. Noakowskiego 16 w Warszawie?
Oby piorun prosto z nieba strzelił w tą tzw. "praworządność" w Nadwiślańskim Landzie zwanym PO-Land!
Cały czas czekamy na przepłacone f35 Błaszczaka
Kilkukrotnie zaszczepieni w Kanadzie wchodzą na "wyższy level" zakażenia
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kilkukrotnie-zaszczepieni-w-kanadzie.html
Ilu takich psycholi uciekinierów się może panoszyć po naszym kraju
Kilkukrotnie zaszczepieni w Kanadzie wchodzą na "wyższy level" zakażenia
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kilkukrotnie-zaszczepieni-w-kanadzie.html
Gdyby był to Ukrainiec to Ryżowiecki bardziej by się przejmował jego losem
Kilkukrotnie zaszczepieni w Kanadzie wchodzą na "wyższy level" zakażenia
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kilkukrotnie-zaszczepieni-w-kanadzie.html
Niby nie byłem fanem Ukrainy, ale w jednej sprawie muszę się zgodzić...należy kibicować ukraincom, żeby jak najwięcej ubili tych ruskich morderców, gwalcicieli i zlodzieji... z drugiej strony nigdy bym nie zakładał, że ruskie świnie z Kremla są takimi szowinistami, bo w pierwszej kolejności wypychają na front głównie swoje mniejszości narodowe: Buriatów i Czeczenów
hmmm czy odpowiednią karą była by praca w kopalni węgla (np. 5-10lat)? a jedzenie dostał by tylko wtedy gdyby wyrobił normę? może to odstraszyło by potencjalnych naśladowców a i węgiel by się przydał.
Ruscy robią dokładnie tak samo jak Hitler przed II wojną światową. Napadają na sąsiadów i mówią że to w samoobronie. Może wypadało by wyzwolić ruskich tak jak oni chcą wyzwalać sąsiadów.
ludzie zbierają pieniądze na walkę z Ruskim okupantem. Jak byś nie zauważył to Ruscy ponownie napadli na sąsiedni kraj i odgrażają się napaścią na Polskę tak jak to zrobili w 1939 i wcześniej. Ruscy to wrogowie Europy środkowowschodniej.
w 2020r Polska chciała się przyłączyć do budowy MGCS (Europejski program budowy czołgu nowej generacji) ale Niemcy i Francja wykluczyli taką możliwość dla tego Polska zdecydowała się na współpracę z Koreą Południową i z nimi będziemy budować zdolności przemysłowe i techniczne nowej platformy dla wojska Polskiego. Niemcy i Francja nie są zainteresowane wzmocnieniem potencjału Polski ze względu na biznes z Putinem.
https://tech.wp.pl/europejski-czolg-mgcs-bez-polski-jest-alternatywa,6643589637749248a
co ma wspólnego inflacja i szczepienia? Obecnie obserwujemy rozrywanie łańcuchów dostaw i to między innymi jest podstawą do rosnących cen oraz marżowości pracy.
W polityce nie ma przyjaźni, są wyłącznie interesy, a kto myśli inaczej jest naiwny do granic możliwości. Ruscy od wieków są wrogami Polski a Węgrzy chyba też nie byli zbyt "szczęśliwi" z faktu okupacji komunistów dla tego są w NATO i UE.
I prędzej macedonia dostanie w rekompensacie leopardy od Niemiec niż Ryżowiecki
Dlaczego "kręcą" z rzeczywistą ilością antyszczepów na kowida? Dane UK
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/dlaczego-kreca-z-rzeczywista-iloscia.html
Morawiecki popsuł stosunki z najbardziej szczerym przyjacielem Polski . Co jeszcze zrobi ten szkodnik ?
Dlaczego "kręcą" z rzeczywistą ilością antyszczepów na kowida? Dane UK
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/dlaczego-kreca-z-rzeczywista-iloscia.html
Nie ma co się martwić na jesieni będzie ponad 20 proc plus lokdałn
Dlaczego "kręcą" z rzeczywistą ilością antyszczepów na kowida? Dane UK
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/dlaczego-kreca-z-rzeczywista-iloscia.html
Ale jakie zasięgi ma na Telegramie
Kim jest i skąd się wziął szef WHO Tedros Adhanom Gebreyesus
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kim-jest-i-skad-sie-wzia-szef-who.html
Zamiast zbierać na chore dzieci to oni kupują zabawki dla ukrów
Kim jest i skąd się wziął szef WHO Tedros Adhanom Gebreyesus
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kim-jest-i-skad-sie-wzia-szef-who.html
Jeśli chce się zobaczyć jakie podejście mają ukraincy do Polaków wystarczy się p4zejsc z Polską flagą po Lwowie
Kim jest i skąd się wziął szef WHO Tedros Adhanom Gebreyesus
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kim-jest-i-skad-sie-wzia-szef-who.html
Niemcy, czwarty eksporter uzbrojenia na świecie, to "geszewciarz". Demokracja i praworządność to zasłona dymna do robienia interesów z Putinem. Dosadnie wyraziła to Angela Merlkel mówiąc że interes gazowy Niemiec jest ważniejszy niż interes UE.
Angela Merkel cyt. "Merkel bez ogródek stwierdza, że gazowy interes Niemiec jest ważniejszy od interesu UE" - Niemcy niech teraz zapłacą za ten "interes" tak jak Polska musiała zapłacić za Ruską okupację.
Wystarczy że Ruscy zabiorą swoich zbirów i wrócą do Rosji. Ruscy posiadają największy kraj na świecie ale nadal napadają na sąsiadów. Ta Ruska hydra nigdy się nie nasyci więc należy ją zniszczyć, aby w przyszłości nigdy nie była w stanie napadać na sąsiadów.
Spytajcie swoich wyborców, puste łby unijne, czy także są zjednoczeni i popierają wasze durne decyzje. Uśmiechnięte gęby, frazesy a pojęcia o zarządzaniu ZERO. Sankcje przeciw ludności Europy, to wymyśliliście zadowoleni z siebie oszołomy.
Pycha kroczy przed upadkiem. Niedługo PiS zostanie podzielone na mniejsze frakcje
9 mniej znanych toksyn na które powinieneś zwracać uwagę
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/9-mniej-znanych-toksyn-na-ktore.html
Podziękujcie Ryżowieckiemu
9 mniej znanych toksyn na które powinieneś zwracać uwagę
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/9-mniej-znanych-toksyn-na-ktore.html
I niech teraz powstanie partia upaińska to zobaczycie jaki los w Polsce zgotował nam Ryżowiecki i spółka
9 mniej znanych toksyn na które powinieneś zwracać uwagę
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/9-mniej-znanych-toksyn-na-ktore.html
przydało by się usunąć wojsko Ruskie z Mołdawii, Osetii i Abchazji. Ruscy mają największy kraj ale nadal napadają na sąsiadów. Ruski to stan umysłu i odwieczny wróg Polski i Polaków.
Rosja to sztuczny kraj i do tego agresywny wobec sąsiadów (mordy takie jak w Katyniu to jeden przykład z setek podobnych zbrodni dokonanych przez władze na Kremlu). Może warto było by wyzwolić Rosjan tak jak oni "wyzwalali" sąsiadów.
Niemcy są piątym eksporterem broni na świecie? hahaha albo to kłamstwo albo Niemcy nadal sprzyjają Putinowi.
Tym bardziej Polska powinna rozwijać własne zdolności budowy czołgów np. we współpracy z Koreańczykami, aby nie musieć pytać Niemców o zgody np. na sprzedaż do państw trzecich. Jak widać Niemcom zależy na kooperacji z Ruskim, wyraziła to jasne Angela Merkel "Merkel bez ogródek stwierdza, że gazowy interes Niemiec jest ważniejszy od interesu UE" cytat z "Wyborcza.biz"
Do czasu inwazji na Ukrainę nie było żadnego ataku ruskich na sąsiadów a więc o jaki atak chodzi? Poza tym Norwegia jest w NATO od początku jego powstania a Szwecja i Finlandia (o których zapewne mowa) mogą, pomimo "namówienia" przez prez. Putina, nie zostać przyjęte do NATO z powodu sprzeciwu Turcji na który coraz bardziej się zanosi.
ciekawe czy w Rosji mamy już "koniki/ów" tak jak za komuny w Polsce. Cinkciarz to swego czasu był intratny zawód. Jak dobrze że Polacy wygnali Ruskiego okupanta z Polski.
Ruscy jak za czasów Hitlera atakują sąsiadów, czy to coś nowego? nie ... wszystko po staremu. Najpierw Ruskich gnębili carowie, następnie komuniści a obecnie Putler który jak jego poprzednicy napada na sąsiadów. Ale jednocześnie nikt nie zrobił dla NATO więcej niż Putler który "namówił" Norwegów i Szwedów do wstąpienia do NATO.
jak na razie to Rosja jest "Parkiem Jurajskim". 30 milionów Rosjan nie posiada w domu toalety a co dopiero mówić o czymś więcej. Ruscy mają największy kraj na świecie ale nadal napadają na sąsiadów. Czy to ruscy nacjonaliści czy już bardziej Rusnaziści?
Skoro Ruscy zorganizowali referendum na Krymie to dla czego nie mogą wypowiedzieć się w podobnej formie mieszkańcy Tajwanu?
Po co Bidenowi kolejna awantura i to z tak wyraźną prowokacją USA?
A może ci prezydenci tak baczą na tych ukraińskich uchodźców, żeby przypadkiem nie wyszło na jaw i nie przypomniano przy tej okazji, że Ukraińcy brali czynny udział w barbarzyńskim i bestialsko-brutalnym tłumieniu tego powstania i ochoczo mordowali polskich cywilnych mieszkańców Warszawy, nie mając wtedy skrupułów, że w większości były to kobiety i dzieci...
A może ci prezydenci tak baczą na tych ukraińskich uchodźców, żeby przypadkiem nie wyszło na jaw i nie przypomniano przy tej okazji, że Ukraińcy brali czynny udział w bestialsko-brutalnym tłumieniu tego powstania i ochoczo mordowali polskich cywilów?
Czy ona była preziem Wawki kiedy została w makabryczny sposób zamordowana przedstawicielka Komitetu Obrony Praw Lokatorów i czy w tym samym czasie когда ее мужа вернули в его "родовой" дом na ul. Noakowskiego 16 w Warszawie?
Oby piorun prosto z nieba strzelił w tą tzw. "praworządność" w Nadwiślańskim Landzie zwanym PO-Land!
Cały czas czekamy na przepłacone f35 Błaszczaka
Kilkukrotnie zaszczepieni w Kanadzie wchodzą na "wyższy level" zakażenia
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kilkukrotnie-zaszczepieni-w-kanadzie.html
Ilu takich psycholi uciekinierów się może panoszyć po naszym kraju
Kilkukrotnie zaszczepieni w Kanadzie wchodzą na "wyższy level" zakażenia
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kilkukrotnie-zaszczepieni-w-kanadzie.html
Gdyby był to Ukrainiec to Ryżowiecki bardziej by się przejmował jego losem
Kilkukrotnie zaszczepieni w Kanadzie wchodzą na "wyższy level" zakażenia
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kilkukrotnie-zaszczepieni-w-kanadzie.html
Też jestem ciekaw dlaczego nie było żadnego ukraińskiego przedstawiciela: popa albo ambasadora ukrainy ????
Niby nie byłem fanem Ukrainy, ale w jednej sprawie muszę się zgodzić...należy kibicować ukraincom, żeby jak najwięcej ubili tych ruskich morderców, gwalcicieli i zlodzieji... z drugiej strony nigdy bym nie zakładał, że ruskie świnie z Kremla są takimi szowinistami, bo w pierwszej kolejności wypychają na front głównie swoje mniejszości narodowe: Buriatów i Czeczenów
czego można się spodziewać po Ruskich "zwyrolach"? Ruscy tak jak Niemiaszki w 1939.
i bardzo dobrze. Z ruskimi nie da się inaczej niż tylko z pozycji siły.
hmmm czy odpowiednią karą była by praca w kopalni węgla (np. 5-10lat)? a jedzenie dostał by tylko wtedy gdyby wyrobił normę? może to odstraszyło by potencjalnych naśladowców a i węgiel by się przydał.
dla czego nie zaproszono ukraińskiego @#!$#@! Igora I.?
Ruscy robią dokładnie tak samo jak Hitler przed II wojną światową. Napadają na sąsiadów i mówią że to w samoobronie. Może wypadało by wyzwolić ruskich tak jak oni chcą wyzwalać sąsiadów.
ludzie zbierają pieniądze na walkę z Ruskim okupantem. Jak byś nie zauważył to Ruscy ponownie napadli na sąsiedni kraj i odgrażają się napaścią na Polskę tak jak to zrobili w 1939 i wcześniej. Ruscy to wrogowie Europy środkowowschodniej.
w 2020r Polska chciała się przyłączyć do budowy MGCS (Europejski program budowy czołgu nowej generacji) ale Niemcy i Francja wykluczyli taką możliwość dla tego Polska zdecydowała się na współpracę z Koreą Południową i z nimi będziemy budować zdolności przemysłowe i techniczne nowej platformy dla wojska Polskiego. Niemcy i Francja nie są zainteresowane wzmocnieniem potencjału Polski ze względu na biznes z Putinem.
https://tech.wp.pl/europejski-czolg-mgcs-bez-polski-jest-alternatywa,6643589637749248a
co ma wspólnego inflacja i szczepienia? Obecnie obserwujemy rozrywanie łańcuchów dostaw i to między innymi jest podstawą do rosnących cen oraz marżowości pracy.
W polityce nie ma przyjaźni, są wyłącznie interesy, a kto myśli inaczej jest naiwny do granic możliwości. Ruscy od wieków są wrogami Polski a Węgrzy chyba też nie byli zbyt "szczęśliwi" z faktu okupacji komunistów dla tego są w NATO i UE.
I prędzej macedonia dostanie w rekompensacie leopardy od Niemiec niż Ryżowiecki
Dlaczego "kręcą" z rzeczywistą ilością antyszczepów na kowida? Dane UK
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/dlaczego-kreca-z-rzeczywista-iloscia.html
Morawiecki popsuł stosunki z najbardziej szczerym przyjacielem Polski . Co jeszcze zrobi ten szkodnik ?
Dlaczego "kręcą" z rzeczywistą ilością antyszczepów na kowida? Dane UK
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/dlaczego-kreca-z-rzeczywista-iloscia.html
Nie ma co się martwić na jesieni będzie ponad 20 proc plus lokdałn
Dlaczego "kręcą" z rzeczywistą ilością antyszczepów na kowida? Dane UK
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/dlaczego-kreca-z-rzeczywista-iloscia.html
Przecież to zagrywka pod publikę, bez żadnej faktycznej wartości. Pic na wodę.
Ale jakie zasięgi ma na Telegramie
Kim jest i skąd się wziął szef WHO Tedros Adhanom Gebreyesus
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kim-jest-i-skad-sie-wzia-szef-who.html
Zamiast zbierać na chore dzieci to oni kupują zabawki dla ukrów
Kim jest i skąd się wziął szef WHO Tedros Adhanom Gebreyesus
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kim-jest-i-skad-sie-wzia-szef-who.html
Jeśli chce się zobaczyć jakie podejście mają ukraincy do Polaków wystarczy się p4zejsc z Polską flagą po Lwowie
Kim jest i skąd się wziął szef WHO Tedros Adhanom Gebreyesus
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/kim-jest-i-skad-sie-wzia-szef-who.html
Popieram ten plan. Ukraincy z tych ziem jak i z Polski powinni być przetransportowani do autonomicznego obwodu żydowskiego.
Niemcy, czwarty eksporter uzbrojenia na świecie, to "geszewciarz". Demokracja i praworządność to zasłona dymna do robienia interesów z Putinem. Dosadnie wyraziła to Angela Merlkel mówiąc że interes gazowy Niemiec jest ważniejszy niż interes UE.
Angela Merkel cyt. "Merkel bez ogródek stwierdza, że gazowy interes Niemiec jest ważniejszy od interesu UE" - Niemcy niech teraz zapłacą za ten "interes" tak jak Polska musiała zapłacić za Ruską okupację.
Wystarczy że Ruscy zabiorą swoich zbirów i wrócą do Rosji. Ruscy posiadają największy kraj na świecie ale nadal napadają na sąsiadów. Ta Ruska hydra nigdy się nie nasyci więc należy ją zniszczyć, aby w przyszłości nigdy nie była w stanie napadać na sąsiadów.
Suwerennej Europy??? Więc co zrobią z USA????
Jeżeli sąsiad będzie mnie systematycznie kopał, to w końcu nie wytrzymam i też otrzyma siarczystego kopniaka. Każdy ma takie same prawo.
Czy p. Isajew szanował prawa mniejszości na Ukrainie?
Spytajcie swoich wyborców, puste łby unijne, czy także są zjednoczeni i popierają wasze durne decyzje. Uśmiechnięte gęby, frazesy a pojęcia o zarządzaniu ZERO. Sankcje przeciw ludności Europy, to wymyśliliście zadowoleni z siebie oszołomy.
Jeden mądrzejszy na zachodzie kole w oczy głupszych.
Dużo można napisać i w dobie kryzysu komuś się narazić...
Spytam więc prosto..
Czy Pan Isajew jest w wieku poborowym?????
Buahahahahah
Nie Europy tylko was niemiaszki!!!
Wyrazy współczucia
Pycha kroczy przed upadkiem. Niedługo PiS zostanie podzielone na mniejsze frakcje
9 mniej znanych toksyn na które powinieneś zwracać uwagę
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/9-mniej-znanych-toksyn-na-ktore.html
Podziękujcie Ryżowieckiemu
9 mniej znanych toksyn na które powinieneś zwracać uwagę
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/9-mniej-znanych-toksyn-na-ktore.html
I niech teraz powstanie partia upaińska to zobaczycie jaki los w Polsce zgotował nam Ryżowiecki i spółka
9 mniej znanych toksyn na które powinieneś zwracać uwagę
https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/07/9-mniej-znanych-toksyn-na-ktore.html
przydało by się usunąć wojsko Ruskie z Mołdawii, Osetii i Abchazji. Ruscy mają największy kraj ale nadal napadają na sąsiadów. Ruski to stan umysłu i odwieczny wróg Polski i Polaków.