„Polska i Ukraina pracują nad nowym traktatem, który jeszcze bardziej wzmocni wzajemne stosunki, ale przede wszystkim Polska kontynuuje pomoc dla Ukrainy. Drugiego wyjścia nie ma, nie ma też drugiej polityki polskiej."
A czy ktokolwiek pytał Polaków czy chcą być jednym (nowo)tworem z Ukrainą i przede wszystkim dlaczego to Polska kontynuować ma zasilanie Ukrainy, a oni dla nas nic?
Kaczyński oczywiście sporo zrobił dla Polski i polskości, ale też stworzył w partii system zarządzania, którego najwidoczniej nie jest w stanie kontrolować. Jak często jest podstawiany przez różnej maści politykierów ze swojej partii. Jeżeli pracownik ambasady w Wilnie niejaki Purski wspólnie z litewskimi nacjonalistami konstruuje podziały polskich głosów w nadchodzących wyborach samorządowych na Litwie, i to w najbardziej polskim rejonie solecznickim, gdzie Polacy stanowią zupełną większość mieszkańców (80 procent), mają swojego mera i samodzielnie rządzą rejonem - czyli nacjonaliści litewscy i Purski robią rozbijacką listę. Natychmiast do dymisji ministra Raua i polityków koordynujących placówki dyplomatyczne.
Piesek Putina (Łukaszenko) nie pozwala zapomnieć o sobie. Czyżby na Białorusi brakowało czegoś, skoro migranci nie chcą zostać w tym mlekiem i miodem płynącym raju?
Wg słów banderowca, tam praktycznie nie ma wojny, tylko zamieszki. 9000 zabitych żołnierzy, to ok. 50 dziennie, znacznie mniej niż w Polsce umierało na covid. To po co rząd Polski wydaje te miliardy na pomoc "bratniej" (najbardziej fałszywe słowo 2022 roku) Ukrainie.
Jacy uciekinierzy wojenni. Zwykli emigranci z zachodniej Ukrainy, którzy postanowili dostatnio żyć kosztem ludzi danego kraju. Tylko u nas "wydmuszki" polityczne hojnie obdarzają ukraińskich nierobów, okradając i doprowadzając do biedy własny naród
To taki Purski z polskiej ambasady w Wilnie tylko za zdradę i współpracę z litewskimi antypolakami powinien wylecieć z placówki natychmiast. Panie ministrze Rau, Dworczyku i Dziedziczaku, jeżeli nie zdymisjonujecie go natychmiast to was za tę totalną kompromitację wyrzuci Prezes Kaczyński.
W mediach społecznościowych ostatnio głośno o próbach rozbijania jedności Polaków na Litwie w przyszłych wyborach samorządowych. Niestety zawsze tak było i chyba tak zawsze będzie, że znajdzie się jeden czy drugi niezadowolony dyżurny Polak, który ambicjonalnie stara się zaistnieć w wyborach. Polacy na Wileńszczyźnie dobrze sobie uświadomili, że taką rozbijacką robotę organizują landsbergiści i różnej maści liberało-nacjonaliści. Wszystko wskazuje na to, że te siły znów po raz kolejny chcą zorganizować rozbijacką robotę i wprowadzić zamieszanie w polskim elektoracie. W zasadzie nie ma w tym nic nowego. Jednak pewną ciekawostką jest fakt, że landsbergiści do realizacji tego antypolskiego planu wciągnęli sekretarza ambasady polskiej w Wilnie Purskiego, który wykorzystuje swoje znajomości do zasiewania i knucia intryg. Ciekawe czy robi to sam czy za przyzwoleniem ambasador Doroszewskiej? Jeżeli tak to wyrysowuje się największy skandal i kompromitacja ostatniej niesławnej kadencji w ambasadzie RP. Na pewno Polacy z rejonu solecznickiego odróżnią ziarno od plew i dokonają słusznego wyboru i rozbijacka robota poniesie fiasko. Jednak bardzo interesujące jest to, że po tym skandalu polecą głowy nie tylko w ambasadzie w Wilnie ale i wśród polityków krajowych, którzy przez samo zupełne niekontrolowanie swoich placówek doprowadzili do tak rażąco kompromitującej sytuacji, gdy litewscy nacjonaliści w sojuszu z niektórymi urzędnikami wspólnie zwalczają polskość na Wileńszczyźnie.
Takie informacje znalezione w sieci:
Na portalach społecznościowych ostatnio głośno o próbach rozbijania jedności Polaków na Litwie w przyszłych wyborach samorządowych. Niestety zawsze tak było i chyba tak zawsze będzie, że znajdował się jeden czy drugi niezadowolony dyżurny Polak, który ambicjonalnie stara się zaistnieć w wyborach. Polacy na Wileńszczyźnie dobrze sobie uświadomili, że taką rozbijacką robotę organizują landsbergiści i różnej maści liberało-nacjonaliści. Wszystko wskazuje na to, że te siły znów po raz kolejny chcą zorganizować rozbijacką robotę i wprowadzić zamieszanie w polskim elektoracie.
Okazuje się, że Stanisław Pieszko, były poseł z ramienia Związku Polaków na Litwie w latach 90-tych, długoletni wiceprezes ZPL, teraz nie tylko wspiera rozbijacką robotę przeciwko polskiej liście, a nawet skierował tam swojego syna i wspiera finansowo, daje pieniądze jako biznesmen. Widocznie tylko udawał Polaka patriotę, wstyd i hańba!
prezes TVP też ma swoją "rolę" w oczernianiu Polski i Polaków? A nam się wmawia że to tacy "pro Polscy" politycy. Czy jeszcze ktoś, kto ma jakieś wątpliwości która partia reprezentuje czyje "interesy"? A swoją drogą ktoś zadał mi kiedyś pytanie, które jest dość kontrowersyjne.
Czy wolał byś żyć pod butem:
a. Niemiecko - Rosyjskim?
b. Amerykańsko - Żydowskim?
A ja myślałem że głównym bohaterem, symbolem tego filmu będzie 13-letni Tadek Jasiński, półsierota, syn służącej, który próbował zniszczyć czołg butelką zapalającą, ale jej nie podpalił. Czerwonoarmiści katują chłopca i przywiązują go do wieży czołgu. Chłopiec zostaje odbity i umiera w objęciach matki w szpitalu. Jego grób jest jednym z nielicznych symboli obrony Grodna. Opisująca to wydarzenie sanitariuszka porównuje radziecką zbrodnię z podobnym posunięciem wojowników niemieckich, którzy oblegając Głogów w 1109 roku przywiązali zakładników do machin oblężniczych. Ponadto to społeczność żydowska atakowała obrońców Grodna, żołnierzy i ludność cywilną z okien kamienic, współpracowali z sowietami, są publikacje na ten temat.
Rosja prowadzi politykę Hitlera, którą Hitler nazwał "Lebensraum" z tą różnicą że Ruscy mają największy kraj na świecie ale nie potrafią z niego zrobić potęgi tak jak zrobiło to USA. Klaun Miedwiediew za dużo wypił, tak jak wielu jego poprzedników, a teraz opowiada brednie sądząc że ktoś się na to "nabierze" no może poza Niemcami.
Sankcje są wynikiem Rosyjskiej agresji na Ukrainę. Rosja wykorzystuje energetykę jak broń i to jest zrozumiałe (Polska ostrzegała że tak będzie od wielu lat, dla tego zaczęliśmy budować zdolności pozyskiwania surowców z innych źródeł). Gdzie tu zakłamanie?
Ruski to Ruski, to zagrożenie dla wszystkich ludzi na świecie, bo kto przy zdrowych zmysłach zaminował by elektrownię atomową? Tylko Ruski idiota, cyt. generał-major Wasiljew okupujący Ukraińską elektrownię atomową w Zaporożu:
"Tu będzie albo rosyjska ziemia albo wypalona pustynia. Wy, żołnierze rosyjskiej armii, powinniście być gotowi do wykonania najważniejszego rozkazu. Zaminowaliśmy wszystkie ważne obiekty Zaporoskiej Elektrowni Jądrowej i nie ukrywamy tego przed wrogiem. Wróg wie, że elektrownia będzie albo rosyjska, albo niczyja. Musicie rozumieć, że innej drogi nie mamy. Jeśli padnie najpoważniejszy rozkaz, jesteśmy zobowiązani wykonać go z godnością – powiedział generał-major Wasiljew."
Jak muszą być zakłamane "polskie" media, skoro w większości, bez żadnych wątpliwości twierdzą, iż Rosjanie sami ostrzeliwują swoich ludzi. Jak otumanione jest polskie społeczeństwo, które w znacznej części wierzy takim mediom.
"Jednak Estonia, Łotwa i Litwa nie chcą witać rosyjskich gości, którzy w większości są zwolennikami wojny Putina – przynajmniej do ostatecznego zwycięstwa Ukrainy” - Kurczę, skąd my znamy określenie "ostateczne zwycięstwo" i skąd intuicyjnie wiemy co ono tak naprawdę oznacza?
i znowu Niemcy, ten wzór demokracji i praworządności, spadkobiercy morderców 6 milionów Polaków z czasów niemieckiej "demokracji" lat 1939-1945. IG Farben działało podobnie. Po spaleniu Reichstagu (1933) z kont IG Farben przelano ogromną kwotę na konta NSDAP? przypadek?
ciekawe kiedy niemiaszki i ruscy posprzątają broń chemiczną którą zatopili w Bałtyku. Ciekawe też co robią w tej sprawie niemieckie organizacje "pro ekologiczne" ... zwłaszcza te opłacane przez ruskich. PO i inne pro niemieckie ś. mają do powiedzenia w tej sprawie.
Niemcy to kolaboranci Putina co widać od 30 lat. "Wisienką" na tym kolaboracyjnym torcie jest Szreder. Ciekawe co na to zwolennicy Niemieckiej opcji w Polsce, mam na myśli PO, Hołownia czy inne pro niemieckie ś...e...
ciekawe czy skończy jak poprzedni "uciekinier", którego "znaleziono" powieszonego. Seryjny samobójca czy raczej czy raczej pogarda dla zdrajcy i wyrok?
A co dla polskich kobiet, które przechodzą gehennę z mężami pijakami, z niepełnosprawnymi dziećmi? One mają jedną podstawową wadę - nie są córkami banderowców.
Putin mówi i oskarża
1. "USA i NATO o mieszanie się w sprawy innych krajów" i jednocześnie Putin napada na inny kraj (Ukrainę)?
2. "wykorzystać ludność Ukrainy jako mięso armatnie, zrealizowali projekt „antyrosyjski” i strzela do Ukraińców i robi z nich "mięso armatnie"? do niedawna, bratni naród Ukraiński ... czy Ruscy nadal twierdzą że Ukraińcy to naród?
Ruscy nadal wierzą że walczyli z Nazistami, tyle że to Ruscy wraz z nazistami wywołali II Wojnę Światową. Po napaści na Polskę, napadli na Finów zgodnie z porozumieniem z Hitlerem. Ruscy się nie zmienią, więc należy przeprowadzić operację specjalną w Rosji i uwolnić tych ludzi od władzy która napada na sąsiadów.
Mam taką hipotezę,
A co jeśli odpadem, który "zatruł" rzekę są właśnie śnięte ryby, które zostały wysłane do "polskich" firm zajmujących się utylizacją takich odpadów?
Wzięli odpad i wrzucili do rzeki, bo w sumie martwe ryby w rzece, to norma?
Patrząc na poczynania mafii śmieciowej w Polsce...
Ciekawe kiedy Rosjanie zaczną się domyślać, że ich "niepokonana armia świata" nie może sobie poradzić z "bratnim narodem Ukraińskim", a co dopiero by mówić, gdyby miała zmierzyć się z NATO.
jeszcze chwila a okaże się że Baltic Pipe to Niemiecki projekt i że Niemcy nigdy nie chcieli uzależnić się od gazu z Rosji a NS1 i NS2 zostały wybudowane przez przypadek.
czyżby "przekupne świnie" walczyły w imieniu Putlera w ramach UE? Jakie Niemcy mają prawo upominać Polaków czym jest "praworządność, solidarność czy wspólnota"? Niemcy od wieków kolaborują z Ruskimi bo tak zaprojektowali swój kontrakt społeczny bazujący na taniej energii z Rosji i taniej sile roboczej z państw Europy wschodniej. Niemcy i Ruscy to odwieczni wrogowie Polski i Polaków. Jednocześnie nie możemy walczyć na dwóch frontach bo to zakończy się kolejną porażką.
„Polska i Ukraina pracują nad nowym traktatem, który jeszcze bardziej wzmocni wzajemne stosunki, ale przede wszystkim Polska kontynuuje pomoc dla Ukrainy. Drugiego wyjścia nie ma, nie ma też drugiej polityki polskiej."
A czy ktokolwiek pytał Polaków czy chcą być jednym (nowo)tworem z Ukrainą i przede wszystkim dlaczego to Polska kontynuować ma zasilanie Ukrainy, a oni dla nas nic?
Kaczyński oczywiście sporo zrobił dla Polski i polskości, ale też stworzył w partii system zarządzania, którego najwidoczniej nie jest w stanie kontrolować. Jak często jest podstawiany przez różnej maści politykierów ze swojej partii. Jeżeli pracownik ambasady w Wilnie niejaki Purski wspólnie z litewskimi nacjonalistami konstruuje podziały polskich głosów w nadchodzących wyborach samorządowych na Litwie, i to w najbardziej polskim rejonie solecznickim, gdzie Polacy stanowią zupełną większość mieszkańców (80 procent), mają swojego mera i samodzielnie rządzą rejonem - czyli nacjonaliści litewscy i Purski robią rozbijacką listę. Natychmiast do dymisji ministra Raua i polityków koordynujących placówki dyplomatyczne.
Piesek Putina (Łukaszenko) nie pozwala zapomnieć o sobie. Czyżby na Białorusi brakowało czegoś, skoro migranci nie chcą zostać w tym mlekiem i miodem płynącym raju?
Wg słów banderowca, tam praktycznie nie ma wojny, tylko zamieszki. 9000 zabitych żołnierzy, to ok. 50 dziennie, znacznie mniej niż w Polsce umierało na covid. To po co rząd Polski wydaje te miliardy na pomoc "bratniej" (najbardziej fałszywe słowo 2022 roku) Ukrainie.
czyżby nowa operacja "Trust"? a tak btw. ciekawe czy Dugin skończy jak Rasputin, Rosja przegrywa z on skończy pod lodem w rzece?
Jacy uciekinierzy wojenni. Zwykli emigranci z zachodniej Ukrainy, którzy postanowili dostatnio żyć kosztem ludzi danego kraju. Tylko u nas "wydmuszki" polityczne hojnie obdarzają ukraińskich nierobów, okradając i doprowadzając do biedy własny naród
To taki Purski z polskiej ambasady w Wilnie tylko za zdradę i współpracę z litewskimi antypolakami powinien wylecieć z placówki natychmiast. Panie ministrze Rau, Dworczyku i Dziedziczaku, jeżeli nie zdymisjonujecie go natychmiast to was za tę totalną kompromitację wyrzuci Prezes Kaczyński.
To na Ukrainie a nie w Rosji, Azow, Aidar i Prawy Sektor oficjalnie afiszują się symbolami hitlerowskimi
Tacy "mądrzy" posłowie i senatorowie, znawcy od wszystkiego głosują za zmianami.
To już nie jest rusofobia, lecz rozkwit rasizmu
W mediach społecznościowych ostatnio głośno o próbach rozbijania jedności Polaków na Litwie w przyszłych wyborach samorządowych. Niestety zawsze tak było i chyba tak zawsze będzie, że znajdzie się jeden czy drugi niezadowolony dyżurny Polak, który ambicjonalnie stara się zaistnieć w wyborach. Polacy na Wileńszczyźnie dobrze sobie uświadomili, że taką rozbijacką robotę organizują landsbergiści i różnej maści liberało-nacjonaliści. Wszystko wskazuje na to, że te siły znów po raz kolejny chcą zorganizować rozbijacką robotę i wprowadzić zamieszanie w polskim elektoracie. W zasadzie nie ma w tym nic nowego. Jednak pewną ciekawostką jest fakt, że landsbergiści do realizacji tego antypolskiego planu wciągnęli sekretarza ambasady polskiej w Wilnie Purskiego, który wykorzystuje swoje znajomości do zasiewania i knucia intryg. Ciekawe czy robi to sam czy za przyzwoleniem ambasador Doroszewskiej? Jeżeli tak to wyrysowuje się największy skandal i kompromitacja ostatniej niesławnej kadencji w ambasadzie RP. Na pewno Polacy z rejonu solecznickiego odróżnią ziarno od plew i dokonają słusznego wyboru i rozbijacka robota poniesie fiasko. Jednak bardzo interesujące jest to, że po tym skandalu polecą głowy nie tylko w ambasadzie w Wilnie ale i wśród polityków krajowych, którzy przez samo zupełne niekontrolowanie swoich placówek doprowadzili do tak rażąco kompromitującej sytuacji, gdy litewscy nacjonaliści w sojuszu z niektórymi urzędnikami wspólnie zwalczają polskość na Wileńszczyźnie.
W chińskiej gazecie był artykuł "czy Europa jest gotowa na 10 - letnią wojnę?"... Prawdopodobnie chińczycy coś wiedzą.
Takie informacje znalezione w sieci:
Na portalach społecznościowych ostatnio głośno o próbach rozbijania jedności Polaków na Litwie w przyszłych wyborach samorządowych. Niestety zawsze tak było i chyba tak zawsze będzie, że znajdował się jeden czy drugi niezadowolony dyżurny Polak, który ambicjonalnie stara się zaistnieć w wyborach. Polacy na Wileńszczyźnie dobrze sobie uświadomili, że taką rozbijacką robotę organizują landsbergiści i różnej maści liberało-nacjonaliści. Wszystko wskazuje na to, że te siły znów po raz kolejny chcą zorganizować rozbijacką robotę i wprowadzić zamieszanie w polskim elektoracie.
Okazuje się, że Stanisław Pieszko, były poseł z ramienia Związku Polaków na Litwie w latach 90-tych, długoletni wiceprezes ZPL, teraz nie tylko wspiera rozbijacką robotę przeciwko polskiej liście, a nawet skierował tam swojego syna i wspiera finansowo, daje pieniądze jako biznesmen. Widocznie tylko udawał Polaka patriotę, wstyd i hańba!
A co z traumą rodzin wołyńskich? Kto kiedyś pomyśli, żeby ich wspomóc i choćby symbolicznie zadośćuczynić za doznane krzywdy?
popierając zniszczenie sąsiedniego kraju, sama została zniszczona :), teraz będzie się spełniać six feet under :)
prezes TVP też ma swoją "rolę" w oczernianiu Polski i Polaków? A nam się wmawia że to tacy "pro Polscy" politycy. Czy jeszcze ktoś, kto ma jakieś wątpliwości która partia reprezentuje czyje "interesy"? A swoją drogą ktoś zadał mi kiedyś pytanie, które jest dość kontrowersyjne.
Czy wolał byś żyć pod butem:
a. Niemiecko - Rosyjskim?
b. Amerykańsko - Żydowskim?
W tym największy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz. Zełenski, dopóki USA nie zezwolą, nie zgodzi się na żadne rozmowy pokojowe.
A ja myślałem że głównym bohaterem, symbolem tego filmu będzie 13-letni Tadek Jasiński, półsierota, syn służącej, który próbował zniszczyć czołg butelką zapalającą, ale jej nie podpalił. Czerwonoarmiści katują chłopca i przywiązują go do wieży czołgu. Chłopiec zostaje odbity i umiera w objęciach matki w szpitalu. Jego grób jest jednym z nielicznych symboli obrony Grodna. Opisująca to wydarzenie sanitariuszka porównuje radziecką zbrodnię z podobnym posunięciem wojowników niemieckich, którzy oblegając Głogów w 1109 roku przywiązali zakładników do machin oblężniczych. Ponadto to społeczność żydowska atakowała obrońców Grodna, żołnierzy i ludność cywilną z okien kamienic, współpracowali z sowietami, są publikacje na ten temat.
Naprawdę ? O mój Boże !!! Poznali się na wyzyskiwaczach i pasożytach ?
Ok panie od historii wchodzicie na ciemna stronę mocy nie boimy się prawdy ale zapamiętamy! Wybory tuż , tuż!!
Rosja prowadzi politykę Hitlera, którą Hitler nazwał "Lebensraum" z tą różnicą że Ruscy mają największy kraj na świecie ale nie potrafią z niego zrobić potęgi tak jak zrobiło to USA. Klaun Miedwiediew za dużo wypił, tak jak wielu jego poprzedników, a teraz opowiada brednie sądząc że ktoś się na to "nabierze" no może poza Niemcami.
Gdyby tak Dworczyk przedstawił prawdziwe maile, a nie "zmanipulowane", to moglibyśmy porównać na czym manipulacja miała polegać.
Ukraińcy powinni być wspierani z Ruskich pieniędzy które zostały zablokowane. To Ruscy powinni płacić a nie Polski podatnik.
Sankcje są wynikiem Rosyjskiej agresji na Ukrainę. Rosja wykorzystuje energetykę jak broń i to jest zrozumiałe (Polska ostrzegała że tak będzie od wielu lat, dla tego zaczęliśmy budować zdolności pozyskiwania surowców z innych źródeł). Gdzie tu zakłamanie?
Ruski to Ruski, to zagrożenie dla wszystkich ludzi na świecie, bo kto przy zdrowych zmysłach zaminował by elektrownię atomową? Tylko Ruski idiota, cyt. generał-major Wasiljew okupujący Ukraińską elektrownię atomową w Zaporożu:
"Tu będzie albo rosyjska ziemia albo wypalona pustynia. Wy, żołnierze rosyjskiej armii, powinniście być gotowi do wykonania najważniejszego rozkazu. Zaminowaliśmy wszystkie ważne obiekty Zaporoskiej Elektrowni Jądrowej i nie ukrywamy tego przed wrogiem. Wróg wie, że elektrownia będzie albo rosyjska, albo niczyja. Musicie rozumieć, że innej drogi nie mamy. Jeśli padnie najpoważniejszy rozkaz, jesteśmy zobowiązani wykonać go z godnością – powiedział generał-major Wasiljew."
To tak, jak złodziej krzyczy: łapać złodzieja. Zachód wprowadza sankcje i oskarża Rosję, iż ta odpowiada. Zakłamanie do potęgi n.
Będzie nowa operacja specjalna. Nie wojna?
Jak muszą być zakłamane "polskie" media, skoro w większości, bez żadnych wątpliwości twierdzą, iż Rosjanie sami ostrzeliwują swoich ludzi. Jak otumanione jest polskie społeczeństwo, które w znacznej części wierzy takim mediom.
"Jednak Estonia, Łotwa i Litwa nie chcą witać rosyjskich gości, którzy w większości są zwolennikami wojny Putina – przynajmniej do ostatecznego zwycięstwa Ukrainy” - Kurczę, skąd my znamy określenie "ostateczne zwycięstwo" i skąd intuicyjnie wiemy co ono tak naprawdę oznacza?
Przecież alkohol to też narkotyk. Zmienia percepcję, uzależnia, zabija i co? I zupełnie NIC.
Ukry walczą o swój kraj i swoją niepodległość a nie za Polskę panie Dworczyk!
i znowu Niemcy, ten wzór demokracji i praworządności, spadkobiercy morderców 6 milionów Polaków z czasów niemieckiej "demokracji" lat 1939-1945. IG Farben działało podobnie. Po spaleniu Reichstagu (1933) z kont IG Farben przelano ogromną kwotę na konta NSDAP? przypadek?
ciekawe kiedy niemiaszki i ruscy posprzątają broń chemiczną którą zatopili w Bałtyku. Ciekawe też co robią w tej sprawie niemieckie organizacje "pro ekologiczne" ... zwłaszcza te opłacane przez ruskich. PO i inne pro niemieckie ś. mają do powiedzenia w tej sprawie.
Niemcy to kolaboranci Putina co widać od 30 lat. "Wisienką" na tym kolaboracyjnym torcie jest Szreder. Ciekawe co na to zwolennicy Niemieckiej opcji w Polsce, mam na myśli PO, Hołownia czy inne pro niemieckie ś...e...
ciekawe czy skończy jak poprzedni "uciekinier", którego "znaleziono" powieszonego. Seryjny samobójca czy raczej czy raczej pogarda dla zdrajcy i wyrok?
to samo można powiedzieć o "wolnych" mediach w "demokratycznej" Rosji?
Ruscy zaatakowali Ukrainę, to trudno się dziwić że Ukraińcy się bronią i ostrzeliwują Ruskich okupantów.
A co dla polskich kobiet, które przechodzą gehennę z mężami pijakami, z niepełnosprawnymi dziećmi? One mają jedną podstawową wadę - nie są córkami banderowców.
Z artykułu wynika, iż wolność mediów na Ukrainie jest o wiele większa niż w "demokratycznej" Polsce i Unii. W Polsce tylko Kresy mogły to napisać.
A "polskie" media podały, iż Erdogan skrytykował Rosję za agresję. Dlaczego takiej wypowiedzi nie udzielił nawet Zełenski?
Putin mówi i oskarża
1. "USA i NATO o mieszanie się w sprawy innych krajów" i jednocześnie Putin napada na inny kraj (Ukrainę)?
2. "wykorzystać ludność Ukrainy jako mięso armatnie, zrealizowali projekt „antyrosyjski” i strzela do Ukraińców i robi z nich "mięso armatnie"? do niedawna, bratni naród Ukraiński ... czy Ruscy nadal twierdzą że Ukraińcy to naród?
Ruscy nadal wierzą że walczyli z Nazistami, tyle że to Ruscy wraz z nazistami wywołali II Wojnę Światową. Po napaści na Polskę, napadli na Finów zgodnie z porozumieniem z Hitlerem. Ruscy się nie zmienią, więc należy przeprowadzić operację specjalną w Rosji i uwolnić tych ludzi od władzy która napada na sąsiadów.
Mimo wniosku o ekstradycję nie wydali delikwenta? Więc Ukry sami sobie wypracowali taką sytuację.
Wyjątkowo rzadki w Polsce głos rozsądku dziennikarza, nie pismaka
To wszystko szatanska agenda, żeby rozwalić nas od środka. Sprowadzają ich, a oni zaatakują od środka 5 kolumna muzułmańska.
Mam taką hipotezę,
A co jeśli odpadem, który "zatruł" rzekę są właśnie śnięte ryby, które zostały wysłane do "polskich" firm zajmujących się utylizacją takich odpadów?
Wzięli odpad i wrzucili do rzeki, bo w sumie martwe ryby w rzece, to norma?
Patrząc na poczynania mafii śmieciowej w Polsce...
Tylko kłamstwo musi być prawdopodobne.
Zapewne wtedy kiedy zajmą 50% Ukrainy a na razie zajęli "tylko" 26%. Jeżeli chodzi o wojnę Rosji z NATO to zapewniam, że nie byłoby zwycięzców.
Ciekawe kiedy Rosjanie zaczną się domyślać, że ich "niepokonana armia świata" nie może sobie poradzić z "bratnim narodem Ukraińskim", a co dopiero by mówić, gdyby miała zmierzyć się z NATO.
jeszcze chwila a okaże się że Baltic Pipe to Niemiecki projekt i że Niemcy nigdy nie chcieli uzależnić się od gazu z Rosji a NS1 i NS2 zostały wybudowane przez przypadek.
czyżby "przekupne świnie" walczyły w imieniu Putlera w ramach UE? Jakie Niemcy mają prawo upominać Polaków czym jest "praworządność, solidarność czy wspólnota"? Niemcy od wieków kolaborują z Ruskimi bo tak zaprojektowali swój kontrakt społeczny bazujący na taniej energii z Rosji i taniej sile roboczej z państw Europy wschodniej. Niemcy i Ruscy to odwieczni wrogowie Polski i Polaków. Jednocześnie nie możemy walczyć na dwóch frontach bo to zakończy się kolejną porażką.
Niby po polsku a ja i tak nie rozumiem co on mówi.