Czyli Chińczycy to słoń a Rosja to mrówka? Nawet Ukraińcy odbierają atak Ruskich nazistów. Więc Mrówka ma największy kraj na świeci i nadal się napada na sąsiadów? Może czas "wyzwolić mrówkę"?
Czas zacząć rozmawiać o zbrodniach Żydów w służbie komunistów, mordujących Polaków (Salomon Morel, Stefan Michnik (brat Adama Michnika z GW) i im podobni). Myślę też że można zacząć rozmawiać o Żydach kolaborujących z nazistami. Takich tematów jest wiele.
Wiem, że nie powinno się odpowiadać pytaniem na pytanie ale zrobię wyjątek. Twoim zdaniem czyje surowce naturalne (nie tylko energetyczne) są napędem dla ChRL czyli największej gospodarki świata, dla Indii czyli jednej z największych oraz nadal pomimo wojny dla Unii Europejskiej? Kto jest nr 9 lub nr 11 (zależy od sposobu liczenia) gospodarką świata a nr 4 Azji? Kto jest jedną z trzech lub włączając ChRL czterech potęg kosmicznych świata?
A czego się po banderowcach spodziewać. Ulicy Lenina? To dopiero początek. Jak się skończy i wygrają to zobaczymy nowe pomniki i ulice tych faszystowskich kanali w każdym mieście na wschodzie.
Trzeba mieć świadomość, iż jak PiS odejdzie przyjdzie PO, która znacznie bardziej popiera banderowców. Ogłupiali Polacy często nie zdają sobie sprawy, że jedna partia gorsza od drugiej.
Trzeba rozmawiać z Ruskimi, bez apelacyjnie trzeba, gdy tylko się poddadzą i zabiorą swoje wojskowe graty z Ukrainy. Dopiero potem Rosja będzie mogła poprosić Ukrainę o ponowne wydzierżawienie portu w Sewastopolu czy otwarcia przejść granicznych
Ruscy hitlerowcy się gotują bo zaczynają przegrywać. Napadli na sąsiadów tak jak Hitlerowcy, zabijają cywili, kobiety, dzieci, starców i jeszcze się dziwią że napadnięty się broni. Ruski od wieków napadają na sąsiadów więc może czas wyzwolić uciskany przez nacjonalistów naród rosyjski?
Prawdę powiedziała. Inną sprawą jest to że ludzie są różni i bez znaczenia czy to Polak, Ukrainiec, Niemiec, Rusek, Żyd czy Amerykanin, wszędzie znajdą się jednostki wybitne i jednostki wybitnie ułomne oraz cała rzesza tzw. średniaków. Najbardziej widać skrajności.
Ruscy mają największe państwo świata, ale są tak pazerni że nadal napadają na sąsiadów. Dla tego na swojej zachodniej granicy mają tyle wrogo nastawionych narodów. Może czas przeprowadzić "specjalną operację wojskową" i wyzwolić ruskich od faszystów/nacjonalistów?
Lakonicznie, czy dyskretnie - jak ocenić informację Kresów? Oby się nie okazało, iż Ukraińcy zestrzelili więcej rakiet niż zostało wystrzelonych, gdyż potwierdziłoby to tezę, iż elektrownie i elektrociepłownie ukraińskie zo0stały ostrzelane przez wojsko ukraińskie, analogicznie do tego jak Ruskie ostrzeliwali własną elektrownię.
Ukraina NIGDY nie będzie w NATO z prostego powodu. NIKT na Zachodzie a szczególnie Niemcy i Francja ich w NATO nie chce a bezpowrotnie minęły czasy kiedy swoją wolę mogli narzucać Amerykanie. Identycznie zresztą ma się rzecz z obecnością Ukrainy w UE a status "kandydata" został jej przyznany jako "nagroda pocieszenia" która w żaden sposób nie zmieni powyższego. Należy przypomnieć, że status kandydata od roku 1999 ma nieporównywalnie silniejsza gospodarczo Turcja. Szmyhal oczywiście usiłuje zaczarować rzeczywistość.
Baykar zatem raczej zamierza czekać do zakończenia wojny bo w przeciwnym razie nie miałby cienia szans na dokończenie budowy fabryki nie wspominając o wyprodukowaniu choćby jednego egzemplarza.
Będzie miała przegwizdane że ośmieliła sie zwrócić uwagę jaśnie panu z ukrainy.Przecież im wszystko wolno,takie przypadki jak ten to norma.Niszczą,śmiecą,chleją,są agresywni(ostatnio zaatakował dwóch policjantów nożem raniąc ich).Dopóki ludzie nie pokapują że ten "rzad" chce ich tu osiedlić ku naszemu utrapieniu dopóty tak będzie się działo.
Jemu raczej nic nie grozi,za to grozi policjantom co ośmielili się aresztować i strzelać do ukraińca.Zaraz komendant da im naganę.Sorki za ironięale jak patrzę co się dzieje obecnie w kraju to Monty Python miałby pole do popisu albo Orwell napisał Folwark Zwierzęcy 2022.https://wolnosc.tv/jedzenie-tylko-dla-ukraincow-polakom-nie-wydawac-nagranie-z-jadlodalni-w-budynku-wojska-polskiego-gdzie-glodni-biedni-polacy-sa-wyrzucani-by-ukraincy-mogli-jesc/
To ciekawe bo czytałem że my węgiel wysyłamy(obecnie!!!!!!) do Czech i na.......Ukrainę!!!!! To może ten nasz węgiel będa nam sprzedawać,co dziwne by nie było.
PO-dobnie uważam!
PO-nadto kołchoźniany niesuwerenny Nadwiślański Land PO-Land POd dominacją niemiecką nie może "fikać" Niemcom!
Tak jak kiedyś było, że kołchoźniany PRL pod ruską dominacją też NIE mógł fikać Ruskim - przecież to jasne jak słońce i pan Morawiecki PO-winien to rozumieć!
PO trzecie obserwuję, że w Niemcach PO raz kolejny w historii budzi się znowu bestia: pychy, arogancji, krętactwa, kłamstwa, brutalności i chęć bezwzględna brutalnego PO-dstępnego podporządkowania innych narodów (tzw. federalizacja UE)!
NIC nie wynieśli z lekcji historii, choć niedawno zakończyli wypłacać odszkodowania za I i II wojnę światową oraz za wyjątkowy bandyckie ludobójstwo w Afryce 100 lat temu!!!!...........
Tacy byli, tacy są i zapewne tacy PO-zostaną!
Po co, przecież Zydzi przy naszych rozmowach mogą nam tylko zaszkodzić.Nas oskubią za sprawą roszczeń a Polska od Niemców moze nic nie uzyskać.
Morawiecki do żadnych międzynarodowych rokowań się nie nadaje.
Od 1941 Ruscy zabijali Niemców (wcześniej Ruscy kolaborowali z Niemcami), tak jak dzisiaj Ukraińcy zabijają Ruskich dzikusów. Dzisiaj Ruscy to Hitlerowcy.
To chyba dobrze że nie wpuszcza się do siebie ruskich, którzy jak widać mogą cię napaść i twierdzić że "wyzwalają". Ruscy to Hitlerowych naszych czasów.
Wystarczyło by aby Ruscy wrócili do Rosji (ponoć to największy kraj na świecie) a Ukraińcy odzyskali napadnięte przez Ruskich ziemie i wszyscy byli by szczęśliwi.
Władzom Polski zupełnie pomylili się wrogowie i przyjaciele, a nawet "bracia". Najgorsze, że nawet długopis zabiera niepotrzebnie głos, gdy jego rolą jest wyłącznie podpisywanie.
Łotwa to nasz przyjaciel? Może taki sam jaki Litwa i Ukraina. A węgiel przez Łotwę i Białoruś to skąd - z Rosji, gdyż chyba nie z Australii. A to się porobiło, jak w Korowodzie Marka Grechuty.
Jak to jest. Media "polskie" lubią nazywać prezydenta Putina dyktatorem, chociaż wybrany został na to stanowisko przez zdecydowaną większość narodu rosyjskiego. U nas Kaczyński nie ma takiego mandatu, więc to on powinien być uznany za dyktatora, nie zaś prezydent Putin. Puczyści z 2014 roku też zostali uznani przez zachodnich przywódców za prawowitą władzę narodu ukraińskiego. Demokracja, jak widać, jest nieprzewidywalna. (tekst zablokowany przez Interię)
Czyli Chińczycy to słoń a Rosja to mrówka? Nawet Ukraińcy odbierają atak Ruskich nazistów. Więc Mrówka ma największy kraj na świeci i nadal się napada na sąsiadów? Może czas "wyzwolić mrówkę"?
Czas zacząć rozmawiać o zbrodniach Żydów w służbie komunistów, mordujących Polaków (Salomon Morel, Stefan Michnik (brat Adama Michnika z GW) i im podobni). Myślę też że można zacząć rozmawiać o Żydach kolaborujących z nazistami. Takich tematów jest wiele.
Ruscy nacjonaliści pominą fakt napaści ruskich bandziorów na sąsiedni kraj? Ruscy napadający na inny kraj to jednak bandziory i faszyści.
Wiem, że nie powinno się odpowiadać pytaniem na pytanie ale zrobię wyjątek. Twoim zdaniem czyje surowce naturalne (nie tylko energetyczne) są napędem dla ChRL czyli największej gospodarki świata, dla Indii czyli jednej z największych oraz nadal pomimo wojny dla Unii Europejskiej? Kto jest nr 9 lub nr 11 (zależy od sposobu liczenia) gospodarką świata a nr 4 Azji? Kto jest jedną z trzech lub włączając ChRL czterech potęg kosmicznych świata?
a Twoim zdaniem kto jest mrówką a kto słoniem?
To była tak samo polska armia jak Granatowa Policja była polska...
Parówa jak stepan który też był geyem. Powinien trafić tam gdzie i stepan siedział.
A czego się po banderowcach spodziewać. Ulicy Lenina? To dopiero początek. Jak się skończy i wygrają to zobaczymy nowe pomniki i ulice tych faszystowskich kanali w każdym mieście na wschodzie.
Osuszcie ten zalew i będzie żyzny polder.
Trzeba mieć świadomość, iż jak PiS odejdzie przyjdzie PO, która znacznie bardziej popiera banderowców. Ogłupiali Polacy często nie zdają sobie sprawy, że jedna partia gorsza od drugiej.
"Oj, zdaje się, że zaraz komuś przypier...ę" - powiedziała mrówka zerkając na słonia.
Trzeba rozmawiać z Ruskimi, bez apelacyjnie trzeba, gdy tylko się poddadzą i zabiorą swoje wojskowe graty z Ukrainy. Dopiero potem Rosja będzie mogła poprosić Ukrainę o ponowne wydzierżawienie portu w Sewastopolu czy otwarcia przejść granicznych
Ruscy hitlerowcy się gotują bo zaczynają przegrywać. Napadli na sąsiadów tak jak Hitlerowcy, zabijają cywili, kobiety, dzieci, starców i jeszcze się dziwią że napadnięty się broni. Ruski od wieków napadają na sąsiadów więc może czas wyzwolić uciskany przez nacjonalistów naród rosyjski?
Prawdę powiedziała. Inną sprawą jest to że ludzie są różni i bez znaczenia czy to Polak, Ukrainiec, Niemiec, Rusek, Żyd czy Amerykanin, wszędzie znajdą się jednostki wybitne i jednostki wybitnie ułomne oraz cała rzesza tzw. średniaków. Najbardziej widać skrajności.
Grecy mają problem z Turcją dla tego trudno się dziwić decyzji.
może gdyby zaznali ruskiej okupacji to by zatęsknili za normalnością
Ruscy mają największe państwo świata, ale są tak pazerni że nadal napadają na sąsiadów. Dla tego na swojej zachodniej granicy mają tyle wrogo nastawionych narodów. Może czas przeprowadzić "specjalną operację wojskową" i wyzwolić ruskich od faszystów/nacjonalistów?
ruscy zniszczyli ponad 40 HIMARSów? ... ciekawe bo nie dostarczono więcej niż 20 parę :)
z jakiej racji ruscy okupanci dysponują nie swoją własnością?
Ruscy jak Hitlerowcy, napadli na sąsiada i niszczą, kradną, mordują. Ruski to wróg i tyle.
Lakonicznie, czy dyskretnie - jak ocenić informację Kresów? Oby się nie okazało, iż Ukraińcy zestrzelili więcej rakiet niż zostało wystrzelonych, gdyż potwierdziłoby to tezę, iż elektrownie i elektrociepłownie ukraińskie zo0stały ostrzelane przez wojsko ukraińskie, analogicznie do tego jak Ruskie ostrzeliwali własną elektrownię.
Ukraina NIGDY nie będzie w NATO z prostego powodu. NIKT na Zachodzie a szczególnie Niemcy i Francja ich w NATO nie chce a bezpowrotnie minęły czasy kiedy swoją wolę mogli narzucać Amerykanie. Identycznie zresztą ma się rzecz z obecnością Ukrainy w UE a status "kandydata" został jej przyznany jako "nagroda pocieszenia" która w żaden sposób nie zmieni powyższego. Należy przypomnieć, że status kandydata od roku 1999 ma nieporównywalnie silniejsza gospodarczo Turcja. Szmyhal oczywiście usiłuje zaczarować rzeczywistość.
???
Gdy Ukraińcy wygnają ze swojego kraju RuSSkiego okupanta, mogą zacząć się starać o przyłączenie do NATO.
Dugin mówił o mordowaniu Ukraińców, to śmierć odwiedziła Duginów. Chyba wszystko zgodnie z planem, nie ma na co narzekać.
Prawo jest prawem a buc jest bucem!
Baykar zatem raczej zamierza czekać do zakończenia wojny bo w przeciwnym razie nie miałby cienia szans na dokończenie budowy fabryki nie wspominając o wyprodukowaniu choćby jednego egzemplarza.
RoSSjanie uciekają. Polskę też okupowali, od 1939r. aż do 1991r. gdy ostatni ruSSki okupacyjny żołdak opuścił nasz kraj.
ciekawe czy ruscy kolaboranci już uciekli
Będzie miała przegwizdane że ośmieliła sie zwrócić uwagę jaśnie panu z ukrainy.Przecież im wszystko wolno,takie przypadki jak ten to norma.Niszczą,śmiecą,chleją,są agresywni(ostatnio zaatakował dwóch policjantów nożem raniąc ich).Dopóki ludzie nie pokapują że ten "rzad" chce ich tu osiedlić ku naszemu utrapieniu dopóty tak będzie się działo.
PiS oskubał Polskę do zera, a z czegoś trzeba będzie płacić z tytułu Act. 447
Zasoby banderyzmu.
i bardzo dobrze
Czy ruskie wojska nie mają własnego kraju? Muszą napadać na sąsiadów tak jak w 1939r? Wygląd na to że Ruscy to współcześni Hitlerowcy/naziści.
Ukraina posiada też zasoby gazu (sic!), ropy, uranu i kto wie co jeszcze .
Jemu raczej nic nie grozi,za to grozi policjantom co ośmielili się aresztować i strzelać do ukraińca.Zaraz komendant da im naganę.Sorki za ironięale jak patrzę co się dzieje obecnie w kraju to Monty Python miałby pole do popisu albo Orwell napisał Folwark Zwierzęcy 2022.https://wolnosc.tv/jedzenie-tylko-dla-ukraincow-polakom-nie-wydawac-nagranie-z-jadlodalni-w-budynku-wojska-polskiego-gdzie-glodni-biedni-polacy-sa-wyrzucani-by-ukraincy-mogli-jesc/
To ciekawe bo czytałem że my węgiel wysyłamy(obecnie!!!!!!) do Czech i na.......Ukrainę!!!!! To może ten nasz węgiel będa nam sprzedawać,co dziwne by nie było.
Ten Jurasz to jeszcze człowiek, czy już kanalia najgorszego gatunku?
PO-dobnie uważam!
PO-nadto kołchoźniany niesuwerenny Nadwiślański Land PO-Land POd dominacją niemiecką nie może "fikać" Niemcom!
Tak jak kiedyś było, że kołchoźniany PRL pod ruską dominacją też NIE mógł fikać Ruskim - przecież to jasne jak słońce i pan Morawiecki PO-winien to rozumieć!
PO trzecie obserwuję, że w Niemcach PO raz kolejny w historii budzi się znowu bestia: pychy, arogancji, krętactwa, kłamstwa, brutalności i chęć bezwzględna brutalnego PO-dstępnego podporządkowania innych narodów (tzw. federalizacja UE)!
NIC nie wynieśli z lekcji historii, choć niedawno zakończyli wypłacać odszkodowania za I i II wojnę światową oraz za wyjątkowy bandyckie ludobójstwo w Afryce 100 lat temu!!!!...........
Tacy byli, tacy są i zapewne tacy PO-zostaną!
Po co, przecież Zydzi przy naszych rozmowach mogą nam tylko zaszkodzić.Nas oskubią za sprawą roszczeń a Polska od Niemców moze nic nie uzyskać.
Morawiecki do żadnych międzynarodowych rokowań się nie nadaje.
Od 1941 Ruscy zabijali Niemców (wcześniej Ruscy kolaborowali z Niemcami), tak jak dzisiaj Ukraińcy zabijają Ruskich dzikusów. Dzisiaj Ruscy to Hitlerowcy.
Teraz to Ruscy "robią" za Hitlerowców a Ukraińcy za Aliantów.
To chyba dobrze że nie wpuszcza się do siebie ruskich, którzy jak widać mogą cię napaść i twierdzić że "wyzwalają". Ruscy to Hitlerowych naszych czasów.
Wystarczyło by aby Ruscy wrócili do Rosji (ponoć to największy kraj na świecie) a Ukraińcy odzyskali napadnięte przez Ruskich ziemie i wszyscy byli by szczęśliwi.
Władzom Polski zupełnie pomylili się wrogowie i przyjaciele, a nawet "bracia". Najgorsze, że nawet długopis zabiera niepotrzebnie głos, gdy jego rolą jest wyłącznie podpisywanie.
Łotwa to nasz przyjaciel? Może taki sam jaki Litwa i Ukraina. A węgiel przez Łotwę i Białoruś to skąd - z Rosji, gdyż chyba nie z Australii. A to się porobiło, jak w Korowodzie Marka Grechuty.
Jak to jest. Media "polskie" lubią nazywać prezydenta Putina dyktatorem, chociaż wybrany został na to stanowisko przez zdecydowaną większość narodu rosyjskiego. U nas Kaczyński nie ma takiego mandatu, więc to on powinien być uznany za dyktatora, nie zaś prezydent Putin. Puczyści z 2014 roku też zostali uznani przez zachodnich przywódców za prawowitą władzę narodu ukraińskiego. Demokracja, jak widać, jest nieprzewidywalna. (tekst zablokowany przez Interię)
Gdyby nie wielomiliardowa pomoc Polski dla banderowców moglibyśmy już mieć mały Wołyń.
Jest to jeden z głównych powodów, dla których USA kontynuują wojnę na Ukrainie.
Polak, jeżeli chce się leczyć w Polsce, powinien poprosić o obywatelstwo ukraińskie.