Do cholery czy to ponad siły intelektualne organizatorów zapytać w ambasadzie ukropskiej jakie są przepisy odnośnie tego typu przesyłek.Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy dary wiezione dla Polaków na Ukrainie były zatrzymywane przez ukraińskich celników. Niemal rok temu samochody akcji charytatywnej „Kresowa Paczka” zostały zawrócone z przejścia granicznego. Krótko wcześniej ukraińscy celnicy nie wpuścili na Ukrainę busa z darami na święta wiezionymi dla Polaków we Lwowie i w Samborze, zebranymi w małopolskich szkołach. Na początku listopada 2018 r. informowaliśmy, że strona ukraińska blokowała przewiezienie na Ukrainę zniczy na polskie groby w Mościskach i na Cmentarz Orląt Lwowskich. Podobne problemy ukraińskie służby graniczne stwarzały także wcześniej.
Podpisano umowę z amerykańską firmą sprzedającą gaz regazyfikowany na Ukrainie. Samemu PGNiG odmówiono dostępu do złóż na Ukrainie,ciekawe czy dostaną koncesję?
Oprócz nagród jest jeszcze systemowa patologia podwyżek, podwyżki tylko procentowe to doprowadza do rozwarcia nożyc w zarobkach. Powinno być, tak jak ostatnio w emeryturach, częściowo procentowa a częściowa kwotowa podwyżka.
jak się sprowadza śmieci z całego świata robiąc ze swojego kraju śmietnik to w pewnym momencie jest oczywiste że zabraknie miejsca i ceny wzrosną
https://biznes.wprost.pl/branze/10250914/uwaga-tvn-polska-smietnikiem-europy-pieniadze-zagluszaja-sumienie.html
https://dziennikzachodni.pl/list-do-dz-smieci-z-salwadoru-polska-stanie-sie-wkrotce-smietnikiem-calego-swiata/ar/3675942
A ja odnoszę wrażenie, że szykuje się zwykła grabież. Nie wiem, czy dobrze rozumiem działalność w zakresie gospodarki odpadami, ale wydaje mi się, że firmom świadczącym usługi związane z odpadami niekoniecznie wzrosną koszty, bo pozostanie im jedynie wtórna segregacja. Pierwotna segregacja została w zasadzie przeniesiona na zwykłych Kowalskich. W miejsce segregacji wstępnej wejdzie im jedynie kontrola tej segregacji, co raczej spowoduje nawet zmniejszenie etatów w firmach, a tym samym zmniejszenie kosztów.
Inna sprawa to kwestia przepisów, które nie wiem, czy są dopracowane. Bo jak znajdzie się osobę, która nie będzie segregować śmieci wbrew przepisom na blokowiskach i dużych osiedlach? Mówi się o tym, że odpowiedzialność solidarnie poniosą wszyscy mieszkańcy bloku, czy wieżowca. Tylko, że odpowiedzialność zbiorowa jest niekonstytucyjna. Kodeks cywilny też raczej nie dopuszcza takiej możliwości.
Ech... Szkopy i Ruscy to już chyba nigdy się nie zmienią. I jedni i drudzy mają "w genach" pewne cechy "nabyte jeszcze w XX wieku. I co rusz te cechy dają znać o sobie. Teraz Ruscy. Protesty przeciwko ZBiRowi na Białorusi nazwano spiskiem. Normalnie, jak sowieci. Spisek kontrrewolucyjny, spisek reakcyjno-kapitalistyczny, spisek wrażych sił burżuazyjnych. Jak zacięta płyta.
A co do owej "dalszej integracji politycznej" i równości w stosunkach gospodarczych. Łukaszenka prowadzi z Kremlem ciekawą grę, ale grę bardzo ryzykowną. W sumie to Białoruś nie ma innego wyjścia, jak lawirować, ale może nadejść taki moment, że czas lawirowania się skończy, a Moskwa -że użyję kolokwializmu- to szczwana bestia. Mimo to trzymam kciuki, Łukaszenka też jest starym wygą i być może nie da sobie odebrać pola manewru. Jeśli jednak światowe sprawy międzynarodowe będą toczyć się w takim kierunku, w jakim się toczą, Mińsk w końcu będzie musiał wybrać stronę.
Sorki ale 40 oficerów w milionowej armii to kropelka.I jeden pułkownik też szału nie robi.Za to sporo ukraińców mordowało polskich żołnierzy i cywilów w czasie kampanii wrześniowej gdy ci wycofywali sie przez Kresy.I było ich tysiące ,dlatego ta garstka nic nie znaczy.
...jeśli zacytuję powiedzenie...."że ktoś gania jak żyd po pustym sklepie"...czy przez to , staję się antysemitą?...czy ewentualnym antysemitą...?..A jeśli powiem,że należy dokończyć badania w Jedwabnym a by wyjaśnić prawdę,to sam fakt,że chcę tego jako Polak,staję się antysemitą?...Jeśli tzw. władza ...Premier ,prezydent,sejm,ministrowie etc..urządzają dla żydów święto Chanuki w polskim sejmie a Kneset nie rewanżuje się świętami Bożego Narodzenia w Izraelu,czy z tego powodu Polacy oskarżają żydów o antypolonizm ...?(!)...Szalom tym co robią takie badania..!!!
Czy ktoś dostrzega różnicę między pojęciami:
"rasa panów" a "naród wybrany" oraz "przestrzeń życiowa" a "ziemia obiecana"???
A przecież występowanie przeciwko temu to... walka z faszyzmem!
Zaklinanie rzeczywistości przez A.M nic tutaj nie zmienia bo fakty są takie, że istnieją stale u-roszczenia żydowskie wobec Polski ,a kto temu zaprzecza jest albo albo zupełnym ignorantem albo agentem wpływu. Wystarczy poczytać co mają do powiedzenia na ten temat sami żydzi i ich usłużni poplecznicy.
Kresy zaczynają powielać propagandę z onetu. Stracicie w ten sposób czytelników. Porozumienia mińskie przewidują rozbrojenie nielegalnych formacji zbrojnych, a zatem również Azowa, który formalnie podlega MSW, a realnie nie słucha nikogo. To rozbrojenie będzie ostatnim krokiem, wcześniej musi nastąpić zmiana konstytucji w której zapisane zostaną specjalne prawa dla Donbasu, a w szczególności prawo do posiadania własnej policji. Po wyborach, ustanowieniu policji Donbasu itp., Kijów otrzyma dostęp do granicy między Donbasem, a Rosją.
Łukaszenka od dawna postuluje połączenie obu krajów, ale Putin tego nie chce, bo obecny układ jest dla Rosji bardzo wygodny.
Opozycja to są skrajni szowiniści, którzy już rządzili przed Łukaszenką, ale rządzili tak fatalnie, że przegrali wybory z kretesem i do dzisiaj nikt na nich nie chce głosować, a kiedy rządzili, traktowali Polaków jeszcze gorzej niż Litwini i Ukraińcy pod rządami banderowców.
Kolejne pytanie z cyklu niedorzecznych i do tego sformułowane bardzo tendencyjnie: "czy Polska ma problem" - otóż Polacy nie mają z tym żadnego problemu, natomiast mają ciągle z tym problem żydzi urabiający gojów zgodnie ze swoimi mesjanistycznymi dążeniami i przypinający im stale łatki "antysemitów". Polacy nie mogą mieć problemu z Semitami tylko ewentualnie z żydami więc nie jest to żaden "antysemityzm" a co najwyżej może być w skrajnych przypadkach antyjudaizm będący słuszną reakcją obronną na agresję ze strony drugiego narodu.
Należałoby teraz odwrócić to pytanie "czy współcześni żydzi mają problem z antygoizmem ?"
Nie zgadzają się, protestują, gardłują... ale nie ma komu wystąpić pierś w pierś, ramię w ramię bo tu potrzeba ofiary krwi i życia! Nacjonaliści ukraińscy tak dzisiaj, jak i 70 lat temu ulegają przed siłą, bo to kosztuje! Pastwią się jedynie nad słabymi i nie umiejącymi się bronić!
Biskupi z Niemiec: „Homoseksualizm to normalny wariant rozwoju ludzkiej seksualności”.
Niemcy od lat byli postrzegani przez cześć intelektualistów Europy jako naród pederastów.
Było to skutkiem ich militaryzmu, filozofii, teraz wspierają ich niemieccy biskupi?.
Antoni nieważne jak to się będzie nazywało,ważne że wy będziecie bulić,czy to w dostępie do surowców,nieruchomości,gruntów,zakupów oddawaniu strategicznych firm itd.WAM sie Antoni nie wierzy,a tobie szczególnie.
Węgry prowadzą politykę pro węgierską co dla patriotów zrozumiałe,niestety u nas tak nie jest."Naszym geniuszom" polityki prawa mniejszości polskiej są obce dlatego nie protestowali jak Węgrzy.Mało tego w sporze między tymi państwami wsparli......ukrainę.
ciekawe .... ilu żydów jest polofobami :) ... i czy polscy żydzi wiodą tu prym czy bardziej ci ameryksńscy czy izraelscy? ... jak wyniki rozkładają się ze względu oraz przekrój wiekowy, płeć czy wykształcenie :)
Niemcy Holendrzy i Franzole nigdy nie zgodzą się na przyjęcie Ukrainy do NATO a syrenie śpiewy i pieprzenie Stoltenberga nie ma najmniejszego znaczenia.
Historii jak Pan nie studiowałem, byłem technologiem..., od ręki podaję:
Ponad 40 ukraińskich oficerów kontraktowych w wojsku II RP...
Ppłk. Pawło Szandruk który uratował wielu polskich żołnierzy pod Tomaszowem Lubelskim.
Każdy Ukrainiec będący w Wojsku Polskim podzielał Jego zdanie: „Za Polskę walczyłem, bo uważałem, że przez to walczę za Ukrainę. A gdy potrzeba zajdzie, bić się jeszcze raz za Polskę – będę! Z tych samych powodów. Polska była moją drugą ojczyzną”.
Petlura, zamordowany 25.05.1926 r. przez Żyda Szwarcbarda, kilka dni po przewrocie majowym. Powrót Piłsudskiego przeraził Moskwę, uważała, że Piłsudski wznowi politykę popierania Ukrainy.
Błogosławiony ks. bp Grzegorz Chomyszyn i jego książka: „Dwa królestwa”,
Wydawcy: Greckokatolicki ks. Ihor Pełechatyj, od 26 lat redaktor czasopisma „Nowa Zaria”,
oraz prof. dr hab. Włodzimierz Osadczy z Centrum Ucrainicum KUL.
Hierarchia Ukraińskiej Cerkwi Greckokatolickiej spowodowała wycofanie książki z bibliotek,
ks. Pełechatyj został odwołany z funkcji dyrektora i redaktora pisma „Nowa Zaria”,
wspomnienia błogosławionego są palone, a życie ks. Pełechatego zagrożone.
Kto szuka ten znajdzie...
Polecam: https://naszdziennik.pl/mysl/171993,niechciany-ukrainski-prorok.html
Bardzo mnie to cieszy ponieważ po tym sondażu widać że NASI RODACY jednak trzeźwieją i widza kto obecnie chce ich "ograbic w biały dzień" ("ustawa 447" i jej "pochodne")...
Przykre, że rodacy dają się tak traktować. Ja nie wyobrażam sobie, żeby stać w dłuższej kolejce... mogli by mnie szkopy w "D" pocałować. Byłem świadkiem jak w Ryanair kiedyś jakaś Irlandka, czy brytyjka odnosiła sie niesympatycznie do polskiej pasażerki, która nie mówiła po angielsku - już miałem interweniować, ale podszedł inny pracownik - miły, ....Polak.
Brawa dla pani konsul Nagórskiej,właściwa osoba na właściwym miejscu(jeszcze lepiej gdyby została ambasadorem),myślę że strona przeciwna doprowadzi do jej usunięcia.
"Posiada przecież w swojej historii tylu swoich pozytywnych bohaterów." proszę o oświecenie mojej osoby,tzn wskazanie którzy to sa pozytywni "bohaterowie'.Historię studiowałem ,jest moim "konikiem" ale jakoś mi to umknęło.
Najwyższa pora zmienić przepisy i zabrać wrogom Polskiego Narodu wszelakie finansowanie z budżetu państwa.
Do cholery czy to ponad siły intelektualne organizatorów zapytać w ambasadzie ukropskiej jakie są przepisy odnośnie tego typu przesyłek.Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy dary wiezione dla Polaków na Ukrainie były zatrzymywane przez ukraińskich celników. Niemal rok temu samochody akcji charytatywnej „Kresowa Paczka” zostały zawrócone z przejścia granicznego. Krótko wcześniej ukraińscy celnicy nie wpuścili na Ukrainę busa z darami na święta wiezionymi dla Polaków we Lwowie i w Samborze, zebranymi w małopolskich szkołach. Na początku listopada 2018 r. informowaliśmy, że strona ukraińska blokowała przewiezienie na Ukrainę zniczy na polskie groby w Mościskach i na Cmentarz Orląt Lwowskich. Podobne problemy ukraińskie służby graniczne stwarzały także wcześniej.
No i dziadostwo dalej swoje.
Demokracja, k...!
A w Rosji ludzie swobodnie mogli protestować przeciw wysypisku śmieci.
Ta Rosja bardziej demokratyczna niż Polska się wydaje
Krążą plotki, że chciał wysadzić zus, to prawda?
Podpisano umowę z amerykańską firmą sprzedającą gaz regazyfikowany na Ukrainie. Samemu PGNiG odmówiono dostępu do złóż na Ukrainie,ciekawe czy dostaną koncesję?
Oprócz nagród jest jeszcze systemowa patologia podwyżek, podwyżki tylko procentowe to doprowadza do rozwarcia nożyc w zarobkach. Powinno być, tak jak ostatnio w emeryturach, częściowo procentowa a częściowa kwotowa podwyżka.
jak się sprowadza śmieci z całego świata robiąc ze swojego kraju śmietnik to w pewnym momencie jest oczywiste że zabraknie miejsca i ceny wzrosną
https://biznes.wprost.pl/branze/10250914/uwaga-tvn-polska-smietnikiem-europy-pieniadze-zagluszaja-sumienie.html
https://dziennikzachodni.pl/list-do-dz-smieci-z-salwadoru-polska-stanie-sie-wkrotce-smietnikiem-calego-swiata/ar/3675942
1,689 mln zł czy 1 689 mln zł? Pierwsze nie pokryje nawet złomu na zbudowanie tej maszyny co ma ważyć 2700 ton :P
To oni jeszcze nie wiszą na stryczku?..
Obyśmy nie wyszli na tym jak pewien ziemianin na mydle, co do czego istnieje uzasadniona obawa.
A ja odnoszę wrażenie, że szykuje się zwykła grabież. Nie wiem, czy dobrze rozumiem działalność w zakresie gospodarki odpadami, ale wydaje mi się, że firmom świadczącym usługi związane z odpadami niekoniecznie wzrosną koszty, bo pozostanie im jedynie wtórna segregacja. Pierwotna segregacja została w zasadzie przeniesiona na zwykłych Kowalskich. W miejsce segregacji wstępnej wejdzie im jedynie kontrola tej segregacji, co raczej spowoduje nawet zmniejszenie etatów w firmach, a tym samym zmniejszenie kosztów.
Inna sprawa to kwestia przepisów, które nie wiem, czy są dopracowane. Bo jak znajdzie się osobę, która nie będzie segregować śmieci wbrew przepisom na blokowiskach i dużych osiedlach? Mówi się o tym, że odpowiedzialność solidarnie poniosą wszyscy mieszkańcy bloku, czy wieżowca. Tylko, że odpowiedzialność zbiorowa jest niekonstytucyjna. Kodeks cywilny też raczej nie dopuszcza takiej możliwości.
Ech... Szkopy i Ruscy to już chyba nigdy się nie zmienią. I jedni i drudzy mają "w genach" pewne cechy "nabyte jeszcze w XX wieku. I co rusz te cechy dają znać o sobie. Teraz Ruscy. Protesty przeciwko ZBiRowi na Białorusi nazwano spiskiem. Normalnie, jak sowieci. Spisek kontrrewolucyjny, spisek reakcyjno-kapitalistyczny, spisek wrażych sił burżuazyjnych. Jak zacięta płyta.
A co do owej "dalszej integracji politycznej" i równości w stosunkach gospodarczych. Łukaszenka prowadzi z Kremlem ciekawą grę, ale grę bardzo ryzykowną. W sumie to Białoruś nie ma innego wyjścia, jak lawirować, ale może nadejść taki moment, że czas lawirowania się skończy, a Moskwa -że użyję kolokwializmu- to szczwana bestia. Mimo to trzymam kciuki, Łukaszenka też jest starym wygą i być może nie da sobie odebrać pola manewru. Jeśli jednak światowe sprawy międzynarodowe będą toczyć się w takim kierunku, w jakim się toczą, Mińsk w końcu będzie musiał wybrać stronę.
Sorki ale 40 oficerów w milionowej armii to kropelka.I jeden pułkownik też szału nie robi.Za to sporo ukraińców mordowało polskich żołnierzy i cywilów w czasie kampanii wrześniowej gdy ci wycofywali sie przez Kresy.I było ich tysiące ,dlatego ta garstka nic nie znaczy.
Rosja już dawno rozpoczęła proces wymiany sprzętu i softu w placówkach rządowych z zachodniego, na rosyjski.
Pisanie o tym to jawny antysemityzm!
...jeśli zacytuję powiedzenie...."że ktoś gania jak żyd po pustym sklepie"...czy przez to , staję się antysemitą?...czy ewentualnym antysemitą...?..A jeśli powiem,że należy dokończyć badania w Jedwabnym a by wyjaśnić prawdę,to sam fakt,że chcę tego jako Polak,staję się antysemitą?...Jeśli tzw. władza ...Premier ,prezydent,sejm,ministrowie etc..urządzają dla żydów święto Chanuki w polskim sejmie a Kneset nie rewanżuje się świętami Bożego Narodzenia w Izraelu,czy z tego powodu Polacy oskarżają żydów o antypolonizm ...?(!)...Szalom tym co robią takie badania..!!!
Dał nam przykład Łukaszenka jak zwyciężać mamy!
Swoja droga to czysty antysemityzm taki podatek :)
Na pewno oskarżą... Iran, to przecież oczywiste!
Przebrzydli węgierscy antysemici!
Czy ci socjaliści z pis kiedykolwiek słowo prawdy powiedzieli?
Czy ktoś dostrzega różnicę między pojęciami:
"rasa panów" a "naród wybrany" oraz "przestrzeń życiowa" a "ziemia obiecana"???
A przecież występowanie przeciwko temu to... walka z faszyzmem!
Zaklinanie rzeczywistości przez A.M nic tutaj nie zmienia bo fakty są takie, że istnieją stale u-roszczenia żydowskie wobec Polski ,a kto temu zaprzecza jest albo albo zupełnym ignorantem albo agentem wpływu. Wystarczy poczytać co mają do powiedzenia na ten temat sami żydzi i ich usłużni poplecznicy.
Kresy zaczynają powielać propagandę z onetu. Stracicie w ten sposób czytelników. Porozumienia mińskie przewidują rozbrojenie nielegalnych formacji zbrojnych, a zatem również Azowa, który formalnie podlega MSW, a realnie nie słucha nikogo. To rozbrojenie będzie ostatnim krokiem, wcześniej musi nastąpić zmiana konstytucji w której zapisane zostaną specjalne prawa dla Donbasu, a w szczególności prawo do posiadania własnej policji. Po wyborach, ustanowieniu policji Donbasu itp., Kijów otrzyma dostęp do granicy między Donbasem, a Rosją.
Łukaszenka od dawna postuluje połączenie obu krajów, ale Putin tego nie chce, bo obecny układ jest dla Rosji bardzo wygodny.
Opozycja to są skrajni szowiniści, którzy już rządzili przed Łukaszenką, ale rządzili tak fatalnie, że przegrali wybory z kretesem i do dzisiaj nikt na nich nie chce głosować, a kiedy rządzili, traktowali Polaków jeszcze gorzej niż Litwini i Ukraińcy pod rządami banderowców.
Typowy syjonista uważa że antysemitem jest każdy kto ma do Żydów stosunek neutralny (Żydowi nie pomaga). Wnioski wyciągnijcie sobie sami.
Kolejne pytanie z cyklu niedorzecznych i do tego sformułowane bardzo tendencyjnie: "czy Polska ma problem" - otóż Polacy nie mają z tym żadnego problemu, natomiast mają ciągle z tym problem żydzi urabiający gojów zgodnie ze swoimi mesjanistycznymi dążeniami i przypinający im stale łatki "antysemitów". Polacy nie mogą mieć problemu z Semitami tylko ewentualnie z żydami więc nie jest to żaden "antysemityzm" a co najwyżej może być w skrajnych przypadkach antyjudaizm będący słuszną reakcją obronną na agresję ze strony drugiego narodu.
Należałoby teraz odwrócić to pytanie "czy współcześni żydzi mają problem z antygoizmem ?"
Nie zgadzają się, protestują, gardłują... ale nie ma komu wystąpić pierś w pierś, ramię w ramię bo tu potrzeba ofiary krwi i życia! Nacjonaliści ukraińscy tak dzisiaj, jak i 70 lat temu ulegają przed siłą, bo to kosztuje! Pastwią się jedynie nad słabymi i nie umiejącymi się bronić!
Biskupi z Niemiec: „Homoseksualizm to normalny wariant rozwoju ludzkiej seksualności”.
Niemcy od lat byli postrzegani przez cześć intelektualistów Europy jako naród pederastów.
Było to skutkiem ich militaryzmu, filozofii, teraz wspierają ich niemieccy biskupi?.
Np w Warszawie mowia, iz dls Maverick jest dobry do obzucania ruskim gownem Polakow.
Oglądając film o Snowdenie to gdy haker jest baardzo dobry to może zostawić takie ,,pozostałości'' po sobie że każdy kraj może być o włam posądzony
Antoni nieważne jak to się będzie nazywało,ważne że wy będziecie bulić,czy to w dostępie do surowców,nieruchomości,gruntów,zakupów oddawaniu strategicznych firm itd.WAM sie Antoni nie wierzy,a tobie szczególnie.
Węgry prowadzą politykę pro węgierską co dla patriotów zrozumiałe,niestety u nas tak nie jest."Naszym geniuszom" polityki prawa mniejszości polskiej są obce dlatego nie protestowali jak Węgrzy.Mało tego w sporze między tymi państwami wsparli......ukrainę.
czy Polska wypłaciła USA środki na pokrycie ewentualnych roszczeń? ... czy fakt ten stoi w sprzeczności z ustawą 447? :)
ciekawe .... ilu żydów jest polofobami :) ... i czy polscy żydzi wiodą tu prym czy bardziej ci ameryksńscy czy izraelscy? ... jak wyniki rozkładają się ze względu oraz przekrój wiekowy, płeć czy wykształcenie :)
Oraz TVN.
Niemcy Holendrzy i Franzole nigdy nie zgodzą się na przyjęcie Ukrainy do NATO a syrenie śpiewy i pieprzenie Stoltenberga nie ma najmniejszego znaczenia.
Czyli 1/3 nie oglada rusofobicznej propagandy syczacej z TVP i pisowskiego radia.
Obrony Polski przed kim?
Czy to juz koniec Macrona?
Swietny dowcip!. UPAina w nato.
Historii jak Pan nie studiowałem, byłem technologiem..., od ręki podaję:
Ponad 40 ukraińskich oficerów kontraktowych w wojsku II RP...
Ppłk. Pawło Szandruk który uratował wielu polskich żołnierzy pod Tomaszowem Lubelskim.
Każdy Ukrainiec będący w Wojsku Polskim podzielał Jego zdanie: „Za Polskę walczyłem, bo uważałem, że przez to walczę za Ukrainę. A gdy potrzeba zajdzie, bić się jeszcze raz za Polskę – będę! Z tych samych powodów. Polska była moją drugą ojczyzną”.
Petlura, zamordowany 25.05.1926 r. przez Żyda Szwarcbarda, kilka dni po przewrocie majowym. Powrót Piłsudskiego przeraził Moskwę, uważała, że Piłsudski wznowi politykę popierania Ukrainy.
Błogosławiony ks. bp Grzegorz Chomyszyn i jego książka: „Dwa królestwa”,
Wydawcy: Greckokatolicki ks. Ihor Pełechatyj, od 26 lat redaktor czasopisma „Nowa Zaria”,
oraz prof. dr hab. Włodzimierz Osadczy z Centrum Ucrainicum KUL.
Hierarchia Ukraińskiej Cerkwi Greckokatolickiej spowodowała wycofanie książki z bibliotek,
ks. Pełechatyj został odwołany z funkcji dyrektora i redaktora pisma „Nowa Zaria”,
wspomnienia błogosławionego są palone, a życie ks. Pełechatego zagrożone.
Kto szuka ten znajdzie...
Polecam: https://naszdziennik.pl/mysl/171993,niechciany-ukrainski-prorok.html
Bardzo mnie to cieszy ponieważ po tym sondażu widać że NASI RODACY jednak trzeźwieją i widza kto obecnie chce ich "ograbic w biały dzień" ("ustawa 447" i jej "pochodne")...
ciekawe. a Iran czy DPRK też Polsce zagraża czy kasy na propagandę zabrakło?
Przykre, że rodacy dają się tak traktować. Ja nie wyobrażam sobie, żeby stać w dłuższej kolejce... mogli by mnie szkopy w "D" pocałować. Byłem świadkiem jak w Ryanair kiedyś jakaś Irlandka, czy brytyjka odnosiła sie niesympatycznie do polskiej pasażerki, która nie mówiła po angielsku - już miałem interweniować, ale podszedł inny pracownik - miły, ....Polak.
Oj..bezdomni, bezrobocie 10%, wszyscy niemal uciekaja na Zachod, ale wspieranie na rozkaz unii LGBTZ to muss...no coz..
Brawa dla pani konsul Nagórskiej,właściwa osoba na właściwym miejscu(jeszcze lepiej gdyby została ambasadorem),myślę że strona przeciwna doprowadzi do jej usunięcia.
"Posiada przecież w swojej historii tylu swoich pozytywnych bohaterów." proszę o oświecenie mojej osoby,tzn wskazanie którzy to sa pozytywni "bohaterowie'.Historię studiowałem ,jest moim "konikiem" ale jakoś mi to umknęło.
popierdolone gnidy z "Vholos" zapomniały że WSZYSCY banderowcy posiadali obywatelstwo POLSKIE :D :D :D