Również dobrze mógłby pozytywnie ocenić plan holokaustu i innych ludobójstw w historii świata. Ale ogólnie to szkoda komentować tego biednego człowieka on pewnie nawet samodzielnie nie decyduje o tym w którym kierunku może patrzyć lub jak głośno rusza mordą podczas jedzenia typowy przypadek niewolnika.
do @Czesław: do wyborów będzie to temat skrzętnie omijany, zarówno przez kandydatów (z wyjątkiem K. Boska), jak i przez panią Witek, która będzie dokonywała cudów ekwilibrystyki sejmowej aby nie dopuścić do dyskusji nad nad uchwałą w tejże sprawie.
Należy w tej sprawie postawić pytanie wszystkim kandydatom na prezydenta Rzeczpospolitej. To jest atut dla kandydata Konfederacji pana Bosaka, który od dawna ma jasne stanowisko w tej problematyce
@Roman1: Ciebie na pewno można ruską trollowską kreaturą.
Tyle w temacie "Czaputowicz: Rosja powinna wrócić na drogę przestrzegania prawa międzynarodowego"
Jesteś ruskim trollem, Twoje uwagi mają na celu tylko oplucie państwa polskiego.
mamusia nie wiedziała co robi...była w amoku?...Niech ten Ibrahim lepiej wróci do korzeni ojca....Bo jeśli będzie wychowywany w Polsce,to wcześniej czy później..zacznie być niebezpieczny jak każdy islamista...
Ja bym nie lekceważył Rosjan, bo oni takie rzeczy na pewno przewidzieli i przygotowali się. Oni mają swój statek do układania rur, który zaczął płynąć z Nachodki na Bałtyk.
Polskie władze nawet nie szczekają jak ratlerki, od razu kulą ogony. Polak na Litwie nie ma prawa do swojego nazwiska - to unijna demokracja. Duda - co żeś uczynił w tej sprawie?
Jeśli będę w Polsce zarabiać równowartość 23 tys. funtów to w stronę brytolskiej wyspy nie będę chciał nawet spojrzeć, a co dopiero jechać tam i pracować, a jak będę w kraju miał możliwość zarobić 25600 funtów , to ogłoszę, że przyjmę do pracy na budowie Anglika, pod warunkiem, że będzie miał w ręku kilka fachów /do sprawdzenia/, porozumiewał się /pisałi czytał bezbłędnie po Polsku/ oraz mógł sie porozumieć w jęz. ukraińskim, białoruskim i rosyjskim jako że tacy pracownicy u nas na budowie pracują. Oprucz tego, oczywiście odpowiednia ilość pieniędzy na zamieszkanie i hotel. Jeśli takich warunków nie spełni , niech mu nawet do głowy nie przyjdzie przyjeżdżać.
jazmig czy potrafisz czytać ze zrozumieniem? oni nie inwestowali pieniędzy w poszukiwanie złóż czy badania geologiczne... oni zatrudnili człowieka z gotową wiedzą z poszukiwań PRL-u... to tak jak byś szukał ze 102% że będą tam jedne z największych złóż a ty trafisz za 1 razem bez zbędnych prób i kosztów... tak jak byś znał nr lotto, wysłał, i się chwalił ale szczęście bo trafiłem "fuksem":/
a, są to przecież sojusznicy z NATO, mało tego, są to sojusznicy II RP, są to w ogole sojusznicy, więc wiedzą co mówią, a jeśli coś mówią nie tak, to przecież szybciutko przeproszą i zrobią sprostowanie.
NATO przyjmie nazistowski kraj, ten nazizm już bardzo dawno został zaakceptowany, wręcz starają się robić wrażenie NATO/ że nazizmu na ukrainie nie ma i oni go wcale nie dostrzegają, wszystko dobrze idzie, Ukraina to taki granat zaczepny w stosunku do Rosji
Syryjska armia ma się wycofać z terytorium Syrii, ciekawe żądanie, wychodzi , że złodziej najgłośniej krzyczy ,,łapać złodzieja,, , sam wspiera i ochrania terorystów, a twierdzi, że z nimi walczy. Turek jeden.
Proszę się spytać tych "wielkich przyjaciół" zza Odry,skąd te banderowskie psy mają pieniądze na te ichne głupawki.Następna rzecz; im coś nie idzie w stosunkach między Polską i Niemcami,automatycznie są takie kwiatki z tymi śmieciami upowskimi.
On jest takim ekspertem, jak ja jestem chińskim mandarynem. Najgorszym możliwym rozwiązaniem byłoby powołanie państwowego koncernu wydobywczego. Mamy państwowe kopalnie węgla, produkujące drogi węgiel, którego nikt nie chce kupić. Ta kanadyjska firma wyłożyła duże pieniądze na badania geologiczne, jeżeli nie dostanie koncesji, to wygra miliardy USD w międzynarodowym arbitrażu. Lepiej zatem dać im koncesję i pobierać opłaty koncesyjne oraz podatki. Przynajmniej na tym zarobimy. Konfederacja proponuje, aby pieniądze za tę koncesję lokować w funduszu emerytalnym, ale jak znam życie, to PiS przewali tę kasę na jakieś głupoty typu 600+.
Co do węgla z Rosji, to dzięki niemu prąd w Polsce nie zdrożał jeszcze bardziej. Polski węgiel jest bardzo drogi i bardzo zasiarczony.
najlepiej byłoby gdyby "chciej " z Szo szonii wymiejił sobie mózg .To tylko idiota nie pyta o drogę...A zapytaj wpierw Węgry...czy będziesz miał "kropkę"?!
Amen.
UKRAINA: „Idziemy do NATO. Kropka”.
NATO: Mamy problem, spieprzać czy się bronić.
Wobec pretensji Ukrainy do ziem sąsiadów,
rozsądną jest obrona przed jej przyjęciem.
A Wóycicki zna czy udaje że nie zna metod mordowania Polaków przez ukraińców?Czyż nie było to bezprzykładne bestialstwo i okrucieństwo? Może przytoczy przykłady kiedy to inne nacje mordowały w tak bezprzykładny sposób?zresztą obiektywizm ma tyle wspólnego z wóycickim co "świnia ze siodłem".Może też czas wprowadzić pojęcie ANTYPOLONIZM ?
Ci ludzie to V lolumna , pro - Rosyjscy, wszystko robia , aby sklocic Polakow i Ukraincow. Zacieraja prawde historyczna, popieraja faszyzm banderowski, tym samym usprawiedliwiaja zbrodnie ludobojstwa, jakiego dopuscila sie na Kresach OUN-UPA na Polakach. Rozbudzaja nastroje nacjonalistyczne po stronie polskiej i ukrainskiej. Takie dzialania buduja mur nienawisci pomiedzy narodami. Tylko mowienie prawdy pozwoli znalezc wspolna i pokojowa droge Ukrainy i Polski.
Stawiamy pomniki dla zbrodiarzy z OUN-UPA w Polsce. Jestem ciekaw ile pomnikow postawiono na Ukrainie Polakom walczacym z OUN- UPA , chodzi o upamietnienie AK, ktore bronilo polska ludnosc przed zbrodniarzami banderowskimi.
Jesli chcemy upamietniac zbrodniarzy OUN- UPA to nalezy zgodnie z prawda napisac. "Tu leza Ukraincy, ze zbrodniczej nacjonalistycznej organizacji UPA, ktora wslawila sie w ludobojstwie Polakow na Wolyniu".
Również dobrze mógłby pozytywnie ocenić plan holokaustu i innych ludobójstw w historii świata. Ale ogólnie to szkoda komentować tego biednego człowieka on pewnie nawet samodzielnie nie decyduje o tym w którym kierunku może patrzyć lub jak głośno rusza mordą podczas jedzenia typowy przypadek niewolnika.
Żydzi i moralność... dowcip roku
do @Czesław: do wyborów będzie to temat skrzętnie omijany, zarówno przez kandydatów (z wyjątkiem K. Boska), jak i przez panią Witek, która będzie dokonywała cudów ekwilibrystyki sejmowej aby nie dopuścić do dyskusji nad nad uchwałą w tejże sprawie.
Należy w tej sprawie postawić pytanie wszystkim kandydatom na prezydenta Rzeczpospolitej. To jest atut dla kandydata Konfederacji pana Bosaka, który od dawna ma jasne stanowisko w tej problematyce
Jak mawiał jeden z najmądrzejszych amerykanów: stupid is as stupid does!
Ufam, że nie są to tzw. firmy teczkowe.
Brawo Tuchów!
LGTBZ to zadna ideologia. Zwykly ruch homo inaczej.
Banderowcom na pohybel - najlepszym zawołaniem
Brawo Syria.
I po podatku... W zamian dowalą od czegoś innego, np. świeżego powietrza czy czystej wody, wszak budżet już uchwalony i ma wyjść bez deficytu.
Palestyńczycy z góry odrzucają wszelkie możliwości uzyskania niepodległości.
W czyim jest to interesie, co na to Izrael?
@Roman1: Ciebie na pewno można ruską trollowską kreaturą.
Tyle w temacie "Czaputowicz: Rosja powinna wrócić na drogę przestrzegania prawa międzynarodowego"
Jesteś ruskim trollem, Twoje uwagi mają na celu tylko oplucie państwa polskiego.
Węgry mają duże nasłonecznienie, więc fotowoltaika może być u nich sensowna, ale w Polsce nie ma ona kompletnie sensu.
Ciapusiu - kto napadł na Irak? Kto napadł na wschodnią Ukrainę, gdy ta sprzeciwiła się puczowi postbanderowców?
mamusia nie wiedziała co robi...była w amoku?...Niech ten Ibrahim lepiej wróci do korzeni ojca....Bo jeśli będzie wychowywany w Polsce,to wcześniej czy później..zacznie być niebezpieczny jak każdy islamista...
Ciekawe kiedy oskarżą Polskę o antysemityzm cukrowy
To ma zachecać kobiety czy mężczyzn?
Nie no jasne. "Przyjaciel", który ma wycelowane pociski jądrowe w większość stolic europejskich, to chyba jakaś koszerna wersja "przyjaźni"
Bez sensu, skąd niby w Belgii obrzezani piloci???
Prezydent Ukrainy nie powiedział jednego - wojnę wywołali puczyści wysyłając wojsko w celu stłumienia oporu przed puczem.
Zielone ludki na usługach niemieckiego przemysłu. Marcedes, VW już zwalnia ludzi z powodu elektyrfikacji samochodów
Ja bym nie lekceważył Rosjan, bo oni takie rzeczy na pewno przewidzieli i przygotowali się. Oni mają swój statek do układania rur, który zaczął płynąć z Nachodki na Bałtyk.
Polska obrona p.lot to średniowiecze. Jedna wyrzutnia Patriot nie wystarczy w przypadki rosyjskiego ataku.
Ten pajac nawet nie ma pojęcia, co to jest wojna. Na Ukrainie trwa powstanie narodowo-wyzwoleńcze spod banderowskiego jarzma.
Polskie władze nawet nie szczekają jak ratlerki, od razu kulą ogony. Polak na Litwie nie ma prawa do swojego nazwiska - to unijna demokracja. Duda - co żeś uczynił w tej sprawie?
Czy ktoś wie co pali Pan Minister?
Jeśli będę w Polsce zarabiać równowartość 23 tys. funtów to w stronę brytolskiej wyspy nie będę chciał nawet spojrzeć, a co dopiero jechać tam i pracować, a jak będę w kraju miał możliwość zarobić 25600 funtów , to ogłoszę, że przyjmę do pracy na budowie Anglika, pod warunkiem, że będzie miał w ręku kilka fachów /do sprawdzenia/, porozumiewał się /pisałi czytał bezbłędnie po Polsku/ oraz mógł sie porozumieć w jęz. ukraińskim, białoruskim i rosyjskim jako że tacy pracownicy u nas na budowie pracują. Oprucz tego, oczywiście odpowiednia ilość pieniędzy na zamieszkanie i hotel. Jeśli takich warunków nie spełni , niech mu nawet do głowy nie przyjdzie przyjeżdżać.
jazmig czy potrafisz czytać ze zrozumieniem? oni nie inwestowali pieniędzy w poszukiwanie złóż czy badania geologiczne... oni zatrudnili człowieka z gotową wiedzą z poszukiwań PRL-u... to tak jak byś szukał ze 102% że będą tam jedne z największych złóż a ty trafisz za 1 razem bez zbędnych prób i kosztów... tak jak byś znał nr lotto, wysłał, i się chwalił ale szczęście bo trafiłem "fuksem":/
to trochę tak, jakby w niemczech kazali żołnierzykom i policmajstrom wołać heil hitla
zig hajl!
a, są to przecież sojusznicy z NATO, mało tego, są to sojusznicy II RP, są to w ogole sojusznicy, więc wiedzą co mówią, a jeśli coś mówią nie tak, to przecież szybciutko przeproszą i zrobią sprostowanie.
Trójząb godło czy oręż Lcka Belzeba itp. ? https://youtu.be/TuDZOpPer9w
Upadające sklepy ALE DLACZEGO ??? https://youtu.be/3noXG1kfc7k
Co oni tak naprawdę chcą za ten miliard kupić?
NATO przyjmie nazistowski kraj, ten nazizm już bardzo dawno został zaakceptowany, wręcz starają się robić wrażenie NATO/ że nazizmu na ukrainie nie ma i oni go wcale nie dostrzegają, wszystko dobrze idzie, Ukraina to taki granat zaczepny w stosunku do Rosji
Syryjska armia ma się wycofać z terytorium Syrii, ciekawe żądanie, wychodzi , że złodziej najgłośniej krzyczy ,,łapać złodzieja,, , sam wspiera i ochrania terorystów, a twierdzi, że z nimi walczy. Turek jeden.
Onegdaj "klasyk" powiedział, że "robimy laskę" Ameryce. Teraz można by to rozszerzyć na Ukrainę. I to bezwarunkowo jak powiedziała Gosiewska.
Proszę się spytać tych "wielkich przyjaciół" zza Odry,skąd te banderowskie psy mają pieniądze na te ichne głupawki.Następna rzecz; im coś nie idzie w stosunkach między Polską i Niemcami,automatycznie są takie kwiatki z tymi śmieciami upowskimi.
Technicznie akcjonariusze KGHM Polska Miedź to w niemałej części "obce kapitały", używając terminologii dialektu p. Tytko.
Ciekawe czy sam na wpadł, czy mu zlecono?
Ciekawe czy NATO przyjmie w swój skład nazistowski kraj.
Najpierw luje rozebrali tory, bo takie mieli kaprycho, a teraz położyli z powrotem i każą się cieszyć.
On jest takim ekspertem, jak ja jestem chińskim mandarynem. Najgorszym możliwym rozwiązaniem byłoby powołanie państwowego koncernu wydobywczego. Mamy państwowe kopalnie węgla, produkujące drogi węgiel, którego nikt nie chce kupić. Ta kanadyjska firma wyłożyła duże pieniądze na badania geologiczne, jeżeli nie dostanie koncesji, to wygra miliardy USD w międzynarodowym arbitrażu. Lepiej zatem dać im koncesję i pobierać opłaty koncesyjne oraz podatki. Przynajmniej na tym zarobimy. Konfederacja proponuje, aby pieniądze za tę koncesję lokować w funduszu emerytalnym, ale jak znam życie, to PiS przewali tę kasę na jakieś głupoty typu 600+.
Co do węgla z Rosji, to dzięki niemu prąd w Polsce nie zdrożał jeszcze bardziej. Polski węgiel jest bardzo drogi i bardzo zasiarczony.
najlepiej byłoby gdyby "chciej " z Szo szonii wymiejił sobie mózg .To tylko idiota nie pyta o drogę...A zapytaj wpierw Węgry...czy będziesz miał "kropkę"?!
Amen.
UKRAINA: „Idziemy do NATO. Kropka”.
NATO: Mamy problem, spieprzać czy się bronić.
Wobec pretensji Ukrainy do ziem sąsiadów,
rozsądną jest obrona przed jej przyjęciem.
A Wóycicki zna czy udaje że nie zna metod mordowania Polaków przez ukraińców?Czyż nie było to bezprzykładne bestialstwo i okrucieństwo? Może przytoczy przykłady kiedy to inne nacje mordowały w tak bezprzykładny sposób?zresztą obiektywizm ma tyle wspólnego z wóycickim co "świnia ze siodłem".Może też czas wprowadzić pojęcie ANTYPOLONIZM ?
Nad działalnością tej osoby najlepiej spuścić zasłonę milczenia.Dramat tego kraju polega na tym ze własnie takie osoby go "reprezentują".
Te "trojmorze" to taka nieudana impreza jak "trojkat wajmarski". szkoda kasy.
Ci ludzie to V lolumna , pro - Rosyjscy, wszystko robia , aby sklocic Polakow i Ukraincow. Zacieraja prawde historyczna, popieraja faszyzm banderowski, tym samym usprawiedliwiaja zbrodnie ludobojstwa, jakiego dopuscila sie na Kresach OUN-UPA na Polakach. Rozbudzaja nastroje nacjonalistyczne po stronie polskiej i ukrainskiej. Takie dzialania buduja mur nienawisci pomiedzy narodami. Tylko mowienie prawdy pozwoli znalezc wspolna i pokojowa droge Ukrainy i Polski.
Stawiamy pomniki dla zbrodiarzy z OUN-UPA w Polsce. Jestem ciekaw ile pomnikow postawiono na Ukrainie Polakom walczacym z OUN- UPA , chodzi o upamietnienie AK, ktore bronilo polska ludnosc przed zbrodniarzami banderowskimi.
Jesli chcemy upamietniac zbrodniarzy OUN- UPA to nalezy zgodnie z prawda napisac. "Tu leza Ukraincy, ze zbrodniczej nacjonalistycznej organizacji UPA, ktora wslawila sie w ludobojstwie Polakow na Wolyniu".