Grecja ma wiele niezamieszkanych wysp gdzie moznaby wznieść ośrodek czasowy dla napierającego obcego elementu. Tam nikomu nie szkodziliby jeno sobie. O kasę na działanie takiego zakładu Grecja śmiało mogłaby wystąpić do postępowych rządów Europy i UE. Warunki jakie panowałyby w ośrodku, duży odsetek odsyłanych nachodzcow, kursy cywilizowania i przymusowa praca celem wygenerowania choć czastki środków na pokrycie funkcjonowania ośrodka oraz zapewnienie tylko minimum potrzebnego do egzystencji z powodzeniem ostudziliby wrogie cywilizacji chrześcijańskiej zamiary nachodzcow. Zawsze można isc na łatwiznę i postępować jak Izrael lub bratnie nachodzącym kraje arabskie. Ale podniósłby sie klangor:)
To jest naplucie Armi Krajowej i NSZ w pysk żeby stawiać w Polsce pomniki UPA mordercom którzy dokonywali ludobujstwa na Polakach!Banderowska Dzicz przenosi swoją Nazistowską ideologie i próbuje wmówić nam Polakom że to nic złego, nie dajcie się na to nabrać bo to jest tylko usypianie naszej czujnośći! To jest pułapka! Ukraińcy i ich ideologia wyznaniowa Bandery w Polsce to PIĄTA kolumna śiepaczy oni tu nie są bez powodu już nawet się nie kryją z tym że zrobią nam drógi Wołyń! To jest upadek Państwa Polskiego.
Bandy ukraińskie mają większe przywileje, tylko czekać kiedy UPA PIĄTA kolumna śiepaczy zaczną biegać z siekierami i bronią palną! To co oni wyprawiają w Polsce to jest anarchia za nic nie ponoszą odpowiedzialności są traktowani jak to określił S.Michalkiewicz niedorozwiniete umysłowo dziecko które jak im się na coś nie pozwoli to zrobi coś strasznego.
Turcja jednostronnie napadła na Syrię, popiera i dozbraja islamistów-terrorystów, znaczy minister wielkiej Brytanii popierając Turcje popiera jej agresję na Syrię, popiera tak jak i Turcja, terrorystów , a jednoczęśnie odmawia Syrii prawa do walki o odzyskanie swojego terytorium i kontroli nad nim, znaczy wszystkich wysłanych przez Erdogana migrantów , którzy tłumią się na granicy
turecko-Greckiej trzeba załadować na jakiś szybki, pojemny środek transpotru i wyładować na wyspach, może wtedy zniknąłby facetowi głupawy , ironiczny uśmieszk z twarzyczki.
Prezes nie ma konta w zadnym banku, przez co nie korzysta z kart i bankomatów, trzeba bedzie niestety brać przykład, rezygnować z usług bankowych niech z nich korzysta TSUE
Pani minister, do szkoły, najlepiej podstawowej i bardzo pilnie uczyć się historii, również historii II wojny światowej i historii najnowszej ukrainy /skąd się wzięła ukraina, i kto jej pomógł mieć takie granice jakie ma.
Rozmarzył się facet! PiS nie tylko nie wstał z kolan on leży na pysku przed usa,izraelem i ukraina.Żeby wprowadzać takie podatki trzeba być państwem SUWERENNYM a nie republiką bananową.
Tak chcieli wleźć ukraińcom w 4 litery,tak się chcieli przypodobać ,no to im podziękowali hahaha.I tu maja rację neobanderowcy,bandziory z upa nie sa obywatelami Polski i nie będą.Już raz za tą głupotę (Andersa) zapłaciliśmy.
Z mediów tą info podał tylko Polsat,tvpis i oczywiście tvn ani słowa,ale tvn nie omieszkał podać dzisiaj info ze dwóch Polaków a jakże na tle narodowościowym zwyzywało w autobusie ...ukrainkę.Już wcześniej kombinowali by uwalić ta sprawę,prokurator nawet nie pofatygował się na rozprawę,pewnie znał treść "wyroku".Polaków skazuje się za napisanie jednego zdania nieprzychylnego ukraińcom a jak widać im wolno duuuuuużo więcej.PiS nie musi robić nagonki na tzw "wymiar sprawiedliwości" ,oni sami sobie wystawiaja opinię swoimi działaniami.
Czy ci "obywatele Polski narodowości ukraińskiej polegli w walce z NKWD" w obronie niepodległości Polski? A może w obronie polskich granic, polskiego majątku, etc? Oni tam "walczyli" za samostijną, bo to przecież "zachodnioukraińskie etniczne ziemie", toż to 'zakerzonia'. Ale, jak trwoga, to do Boga. Nie kto inny, jak gen. Anders uratował wielu Ukraińców przed deportacją z Zachodu do ZSRR, bo ci, jak jeden mąż, twierdzili że przecież są obywatelami II RP. Ot, ukraińska odmiana bohaterstwa... A teraz, ta nacjonalistyczna dzicz, ma czelność twierdzić, że Polska skończyła się 1 IX 1939, a później to już tylko była Rosja i Niemcy. Pytanie: kto pociągnie do odpowiedzialności prawnej owych działaczy za samowolne, nie uzgodnione ze stroną administracyjną, postawienie w tym miejscu tabliczki pamiątkowej? Kto na to wydał zgodę? Kto zatwierdził jej brzmienie? I, niech mi ktoś teraz udowodni, że "biedni, prześladowani Ukraińcy", żyjący w Polsce w atmosferze przedpogromowej, bojący się wyjść na ulicę, nie mają statusu świętych krów?
@maverick Przestań sowiecki trollu pluć na Polaków, razem z upadliną jesteście jedną dziczą ze wschodu, wrogą Polsce, masz swoją stronę sputnik to tam siedź ubeku.
Wprawdzie to komuch, ale tu akurat ma rację. Raz, że taka ustawa o roszczeniach reprywatyzacyjnych już dawno powinna była zostać spisana i wdrożona, dwa, że w istocie Morawiecki to taka krowa, która dużo ryczy i mało mleka daje. (chociaż osobiście uważam, że premier celowo niektórych rzeczy zaniechał). Jeśli chodzi o podatek cyfrowy to ok, ale zależy jakie usługi cyfrowe stałyby się przedmiotem opodatkowania (chodzi o to, by naszej gospodarce krajowej nie odbiło się to czkawką).
No i jak można było przewidzieć tzw "wymiar sprawiedliwości' w osobie Bartosza Kamieniaka UNIEWINNIŁ trzech ukraińców w sprawie ich napadów i okrutnego traktowania Polaków w Chełmie.Prokurator nie raczył nawet pofatygować się na ogłoszenie "wyroku" ,byc może już go znał wcześniej.
Jak na razie tą informację podał tylko Polsat News(TVPiS i TVN pewnie tego nie podadzą).https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-03-02/seria-brutalny..
do Czesław: szanowny Kolega jest chyba zbytnim optymistą. Czerwona zaraza nie została wytępiona, zmieniła tylko formę działania i pod przykrywką różnych demokratycznych instytucji (i nie tylko) sprawuje dużą część realnej a nie tytularnej władzy w naszym kraju jako tzw. deep state.
@jaro: to nie sa uchodżcy z Syrii, to jest taka różna międzynarodówka , która była w obozie na podorędziu, Turcy zapakowali do autobusów i przywieżli na grecką granicę, nikt tam nie szukał Syryjczyków
Młody 22-letni Powstaniec Warszawski Józef Szczepański – Ziutek dostał śmiertelny postrzał w dniu 1-go września i po 10 dniach zmarł, ale 29 sierpnia 1944 r. zdążył jeszcze napisać wiersz pod tytułem „Czerwona Zaraza”. Wiersz tego młodziutkiego poety pokazuje tragiczne położenie Powstańców i trzeźwą, realistyczną ocenę tamtej sytuacji bez żadnych złudzeń ale też zawiera wizję przyszłości, która się potem spełniła, co jest charakterystyczne dla prawdziwych poetów.
Ostatnia dwunasta zwrotka kończy się wizją przyszłości.
Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły
Nowa się Polska – zwycięska narodzi.
I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić
czerwony władco rozbestwionej siły.
Minęło pół wieku i ta wizja się spełniła, po polskiej ziemi przestała chodzić czerwona zaraza. Nie mają racji ci co głoszą że ta walka była przegraną i nie miała sensu. To czerwona zaraza przegrała, przecież zniknęła razem ze swoim matecznikiem t.j. Związkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich.
Losy Żołnierzy Niezłomnych są podobne do losów Powstańców Warszawskich ale cel ten sam i został osiągnięty.
Polska ma dwie tradycje, jedna to tradycja Konfederacji Barskiej i druga to tradycja Konfederacji Targowickiej. W obecnej III-ej Rzeczpospolitej ścierają się te dwa nurty ale jak napisał poeta „Polska, to jest taki kraj, gdzie wolność krzyżami się mierzy”. Niektórym przeszkadza krzyż w „miejscach publicznych”, a przypominam, że symbolem początku III-ej Rzeczpospolitej, jej ideowych podstaw jest Brama Stoczni Gdańskiej imieniem Lenina i msze odprawiane przez ś.p. księdza Jankowskiego, które tym ludziom dawały odwagę, wytrwałość i siłę duchową. To dało nam wolność, demokrację i niepodległość. Wojska okupujące Polskę opuściły nasz kraj. Armia Czerwona odeszła nie tylko za Bug ale daleko za Dniepr i została pokonana przez nas nie za pomocą karabinów i armat, tylko ujmując to symbolicznie, przepędził ją ten z nienawidzony przez komunistów „klecha z kropidłem”. Druga tradycja ta Targowicka jest reprezentowana przez tzw. lewactwo i ma swoje żródło w Układzie Magdalenkowym gdzie w czasie obrad na stole nie było Krzyża (Męki Pańskiej) tylko stała Menora pomimo, że obecni tam byli hierarchowie KK.
wygląda na to że i ten naród choć niewielki liczbą ludzi,pragmatyzmem,rozsadkiem i ograniczonym zaufaniem do prawniczej rasy pasozytniczej,bije Polskę na głowę ...tu nadal ludek oddaje los swych dzieci i wnuków jak pijak za 500+ wydane w Pierdonce w łapska bandziorów międzynarodowych.
Ciekawe czy staną przed sądem? Pieśń komunistycznych zbrodniarzy na uroczystości ku czci zamordowanego przez komunistów człowieka to odrażający wyczyn.
Jedyna rzecz warta uwagi to bezsensowne zachowanie warszawskiego laboratorium. Z tekstu wynika ,że po dwóch godzinach oczekiwania umieszczono kobietę w izolatce . A już tekst o braku instrukcji co do pobierania wymazów to zupełny odjazd.
Niestety renegatów,zaprzańców,kolaborantów i wszelkiej maści degeneratów wysługujących sie OBCYM było u nas zawsze dostatek.Teraz też się to nie zmieniło.
Na tej łajbie widać same kobiety,dzieci i starców.O ile mi wiadomo praktycznie cała Syria (poza ildib) jest wyzwolona,to oni powinni wracać i odbudowywać swoje domy i kraj a nie po zasiłek i zadymy pchać się do Europy.
Gdyby nie zgoda Stalina na pakt Ribbentrop-Mołotow Polsaka by była dalej.
Hordy Armii Czerwonej rozpoczęły wojnę i zachowywały się jak najgorsi grabieżcy, mordercy i gwałciciele podobnie jak ich brunatni koledzy.
dobrze gada, pewnie ją oskarżą o antysemityzm
To jest niezły cyrk kiedy nie mogą tradycyjnie nazwać faceta antysemitą bo... jest żydem :)
Afryka dzika, dzika Afryka... tępa czerń
po co ich wpuszczali ? a no tak przecież tubylcy od urodzenia uczuleni są dlatego wpuszczają turystów jak leci , a ci czują się tam jak u siebie
te greckie nieroby pewnie standardowo nic nie robią w kwestii bezpieczeństwa . dalej pewnie ich witają z otwartymi ramionami
Grecja ma wiele niezamieszkanych wysp gdzie moznaby wznieść ośrodek czasowy dla napierającego obcego elementu. Tam nikomu nie szkodziliby jeno sobie. O kasę na działanie takiego zakładu Grecja śmiało mogłaby wystąpić do postępowych rządów Europy i UE. Warunki jakie panowałyby w ośrodku, duży odsetek odsyłanych nachodzcow, kursy cywilizowania i przymusowa praca celem wygenerowania choć czastki środków na pokrycie funkcjonowania ośrodka oraz zapewnienie tylko minimum potrzebnego do egzystencji z powodzeniem ostudziliby wrogie cywilizacji chrześcijańskiej zamiary nachodzcow. Zawsze można isc na łatwiznę i postępować jak Izrael lub bratnie nachodzącym kraje arabskie. Ale podniósłby sie klangor:)
Ten Szeremeta i ta cała Banderowska sekta rojeń to jedena religia!
Ludobójstwo Nacjonalistów Ukraińskich dokonane na Polakach w Polsce południowo wschodniej w latach 1939--1948r
PRAWDA I PAMIĘĆ!
To jest naplucie Armi Krajowej i NSZ w pysk żeby stawiać w Polsce pomniki UPA mordercom którzy dokonywali ludobujstwa na Polakach!Banderowska Dzicz przenosi swoją Nazistowską ideologie i próbuje wmówić nam Polakom że to nic złego, nie dajcie się na to nabrać bo to jest tylko usypianie naszej czujnośći! To jest pułapka! Ukraińcy i ich ideologia wyznaniowa Bandery w Polsce to PIĄTA kolumna śiepaczy oni tu nie są bez powodu już nawet się nie kryją z tym że zrobią nam drógi Wołyń! To jest upadek Państwa Polskiego.
Bandy ukraińskie mają większe przywileje, tylko czekać kiedy UPA PIĄTA kolumna śiepaczy zaczną biegać z siekierami i bronią palną! To co oni wyprawiają w Polsce to jest anarchia za nic nie ponoszą odpowiedzialności są traktowani jak to określił S.Michalkiewicz niedorozwiniete umysłowo dziecko które jak im się na coś nie pozwoli to zrobi coś strasznego.
Turcja jednostronnie napadła na Syrię, popiera i dozbraja islamistów-terrorystów, znaczy minister wielkiej Brytanii popierając Turcje popiera jej agresję na Syrię, popiera tak jak i Turcja, terrorystów , a jednoczęśnie odmawia Syrii prawa do walki o odzyskanie swojego terytorium i kontroli nad nim, znaczy wszystkich wysłanych przez Erdogana migrantów , którzy tłumią się na granicy
turecko-Greckiej trzeba załadować na jakiś szybki, pojemny środek transpotru i wyładować na wyspach, może wtedy zniknąłby facetowi głupawy , ironiczny uśmieszk z twarzyczki.
Prezes nie ma konta w zadnym banku, przez co nie korzysta z kart i bankomatów, trzeba bedzie niestety brać przykład, rezygnować z usług bankowych niech z nich korzysta TSUE
jednak są normalni ludzie i realnie myślący politycy w Europie, brawo panie Sebastianie Kurz
Pani minister, do szkoły, najlepiej podstawowej i bardzo pilnie uczyć się historii, również historii II wojny światowej i historii najnowszej ukrainy /skąd się wzięła ukraina, i kto jej pomógł mieć takie granice jakie ma.
Rozmarzył się facet! PiS nie tylko nie wstał z kolan on leży na pysku przed usa,izraelem i ukraina.Żeby wprowadzać takie podatki trzeba być państwem SUWERENNYM a nie republiką bananową.
Tak chcieli wleźć ukraińcom w 4 litery,tak się chcieli przypodobać ,no to im podziękowali hahaha.I tu maja rację neobanderowcy,bandziory z upa nie sa obywatelami Polski i nie będą.Już raz za tą głupotę (Andersa) zapłaciliśmy.
Z mediów tą info podał tylko Polsat,tvpis i oczywiście tvn ani słowa,ale tvn nie omieszkał podać dzisiaj info ze dwóch Polaków a jakże na tle narodowościowym zwyzywało w autobusie ...ukrainkę.Już wcześniej kombinowali by uwalić ta sprawę,prokurator nawet nie pofatygował się na rozprawę,pewnie znał treść "wyroku".Polaków skazuje się za napisanie jednego zdania nieprzychylnego ukraińcom a jak widać im wolno duuuuuużo więcej.PiS nie musi robić nagonki na tzw "wymiar sprawiedliwości" ,oni sami sobie wystawiaja opinię swoimi działaniami.
Jeżeli dalej tak pójdzie, to trzeba będzie organizować samoobronę. Na państwo nie ma co liczyć.
Czy ci "obywatele Polski narodowości ukraińskiej polegli w walce z NKWD" w obronie niepodległości Polski? A może w obronie polskich granic, polskiego majątku, etc? Oni tam "walczyli" za samostijną, bo to przecież "zachodnioukraińskie etniczne ziemie", toż to 'zakerzonia'. Ale, jak trwoga, to do Boga. Nie kto inny, jak gen. Anders uratował wielu Ukraińców przed deportacją z Zachodu do ZSRR, bo ci, jak jeden mąż, twierdzili że przecież są obywatelami II RP. Ot, ukraińska odmiana bohaterstwa... A teraz, ta nacjonalistyczna dzicz, ma czelność twierdzić, że Polska skończyła się 1 IX 1939, a później to już tylko była Rosja i Niemcy. Pytanie: kto pociągnie do odpowiedzialności prawnej owych działaczy za samowolne, nie uzgodnione ze stroną administracyjną, postawienie w tym miejscu tabliczki pamiątkowej? Kto na to wydał zgodę? Kto zatwierdził jej brzmienie? I, niech mi ktoś teraz udowodni, że "biedni, prześladowani Ukraińcy", żyjący w Polsce w atmosferze przedpogromowej, bojący się wyjść na ulicę, nie mają statusu świętych krów?
Ten TSUE upadł na głowę, jak cała Unia Jewropejska. Pieniądze nie są produktem, tylko środkiem płatniczym!
@maverick Przestań sowiecki trollu pluć na Polaków, razem z upadliną jesteście jedną dziczą ze wschodu, wrogą Polsce, masz swoją stronę sputnik to tam siedź ubeku.
A na Ukrainie biegi ku czci UPA. I tak kolo sie zamyka.
W sprawach podatku cyfrowego to bez tromtatracji, powinniśmy postępować jak cała UE.
Wprawdzie to komuch, ale tu akurat ma rację. Raz, że taka ustawa o roszczeniach reprywatyzacyjnych już dawno powinna była zostać spisana i wdrożona, dwa, że w istocie Morawiecki to taka krowa, która dużo ryczy i mało mleka daje. (chociaż osobiście uważam, że premier celowo niektórych rzeczy zaniechał). Jeśli chodzi o podatek cyfrowy to ok, ale zależy jakie usługi cyfrowe stałyby się przedmiotem opodatkowania (chodzi o to, by naszej gospodarce krajowej nie odbiło się to czkawką).
Pani Mosbacher nie musi straszyć żadnymi sankcjami. Wystarczy, że straszy wyglądem.
Dobrze gada, pewnie go zaraz oskarżą o antysemityzm
No i jak można było przewidzieć tzw "wymiar sprawiedliwości' w osobie Bartosza Kamieniaka UNIEWINNIŁ trzech ukraińców w sprawie ich napadów i okrutnego traktowania Polaków w Chełmie.Prokurator nie raczył nawet pofatygować się na ogłoszenie "wyroku" ,byc może już go znał wcześniej.
Jak na razie tą informację podał tylko Polsat News(TVPiS i TVN pewnie tego nie podadzą).https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-03-02/seria-brutalny..
Lac bander q..wy,
do ostatniego
Jeszcze nie padło oskarżenie podatku cyfrowego o antysemityzm? Dziwne...
Nadzieje niemieckiego właściciela Mbanku na sprzedaż 70% udziałów za dobrą cenę stały się nieco iluzoryczne.
Politycy wielu krajów to często zwykli przestępcy. Na Ukrainie natomiast zdarza się czasami, iż polityk nie jest przestępcą.
do Czesław: szanowny Kolega jest chyba zbytnim optymistą. Czerwona zaraza nie została wytępiona, zmieniła tylko formę działania i pod przykrywką różnych demokratycznych instytucji (i nie tylko) sprawuje dużą część realnej a nie tytularnej władzy w naszym kraju jako tzw. deep state.
Znowu lament!
chcą pojeżdzić na nartach na Białorusi?, no to się srodze zawiodą , mogą od razu wracać, nie ma śniegu i mrozu
to coś podobnego jak w samym USA, swgo czsu zrobiono plan pokojowy dla indian, teraz kopia tego planu w Palestynie, są to rezerwaty!
coś mi się wydaje, że facet wie co mówi, posiada życiowe doświadczenie
@jaro: to nie sa uchodżcy z Syrii, to jest taka różna międzynarodówka , która była w obozie na podorędziu, Turcy zapakowali do autobusów i przywieżli na grecką granicę, nikt tam nie szukał Syryjczyków
miało być -prokurator
@lp: myślę tak jak i Ty, ale pewien prokuratot i jego kolega /też lgbt/ czuwają
Młody 22-letni Powstaniec Warszawski Józef Szczepański – Ziutek dostał śmiertelny postrzał w dniu 1-go września i po 10 dniach zmarł, ale 29 sierpnia 1944 r. zdążył jeszcze napisać wiersz pod tytułem „Czerwona Zaraza”. Wiersz tego młodziutkiego poety pokazuje tragiczne położenie Powstańców i trzeźwą, realistyczną ocenę tamtej sytuacji bez żadnych złudzeń ale też zawiera wizję przyszłości, która się potem spełniła, co jest charakterystyczne dla prawdziwych poetów.
Ostatnia dwunasta zwrotka kończy się wizją przyszłości.
Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły
Nowa się Polska – zwycięska narodzi.
I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić
czerwony władco rozbestwionej siły.
Minęło pół wieku i ta wizja się spełniła, po polskiej ziemi przestała chodzić czerwona zaraza. Nie mają racji ci co głoszą że ta walka była przegraną i nie miała sensu. To czerwona zaraza przegrała, przecież zniknęła razem ze swoim matecznikiem t.j. Związkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich.
Losy Żołnierzy Niezłomnych są podobne do losów Powstańców Warszawskich ale cel ten sam i został osiągnięty.
Polska ma dwie tradycje, jedna to tradycja Konfederacji Barskiej i druga to tradycja Konfederacji Targowickiej. W obecnej III-ej Rzeczpospolitej ścierają się te dwa nurty ale jak napisał poeta „Polska, to jest taki kraj, gdzie wolność krzyżami się mierzy”. Niektórym przeszkadza krzyż w „miejscach publicznych”, a przypominam, że symbolem początku III-ej Rzeczpospolitej, jej ideowych podstaw jest Brama Stoczni Gdańskiej imieniem Lenina i msze odprawiane przez ś.p. księdza Jankowskiego, które tym ludziom dawały odwagę, wytrwałość i siłę duchową. To dało nam wolność, demokrację i niepodległość. Wojska okupujące Polskę opuściły nasz kraj. Armia Czerwona odeszła nie tylko za Bug ale daleko za Dniepr i została pokonana przez nas nie za pomocą karabinów i armat, tylko ujmując to symbolicznie, przepędził ją ten z nienawidzony przez komunistów „klecha z kropidłem”. Druga tradycja ta Targowicka jest reprezentowana przez tzw. lewactwo i ma swoje żródło w Układzie Magdalenkowym gdzie w czasie obrad na stole nie było Krzyża (Męki Pańskiej) tylko stała Menora pomimo, że obecni tam byli hierarchowie KK.
wygląda na to że i ten naród choć niewielki liczbą ludzi,pragmatyzmem,rozsadkiem i ograniczonym zaufaniem do prawniczej rasy pasozytniczej,bije Polskę na głowę ...tu nadal ludek oddaje los swych dzieci i wnuków jak pijak za 500+ wydane w Pierdonce w łapska bandziorów międzynarodowych.
do @tagore: odrażający lecz nie dla nich. Brak stanowczych reakcji na te bezczelne prowokacje powoduje coraz większe rozpasanie swołoczy.
Ciekawe czy staną przed sądem? Pieśń komunistycznych zbrodniarzy na uroczystości ku czci zamordowanego przez komunistów człowieka to odrażający wyczyn.
Jedyna rzecz warta uwagi to bezsensowne zachowanie warszawskiego laboratorium. Z tekstu wynika ,że po dwóch godzinach oczekiwania umieszczono kobietę w izolatce . A już tekst o braku instrukcji co do pobierania wymazów to zupełny odjazd.
He, he! Nie da się powiedzieć jak o wszystkich innych, że... antysemita! Ale żal :)
Zmienił się szef ichniego ipn ale mentalność,polityka pozostała ta sama.
Niestety renegatów,zaprzańców,kolaborantów i wszelkiej maści degeneratów wysługujących sie OBCYM było u nas zawsze dostatek.Teraz też się to nie zmieniło.
Na tej łajbie widać same kobiety,dzieci i starców.O ile mi wiadomo praktycznie cała Syria (poza ildib) jest wyzwolona,to oni powinni wracać i odbudowywać swoje domy i kraj a nie po zasiłek i zadymy pchać się do Europy.
Naucz się polskiej gramatyki, zanim coś napiszesz bo ani prawdy ani historii to nie znasz.
Gdyby nie zgoda Stalina na pakt Ribbentrop-Mołotow Polsaka by była dalej.
Hordy Armii Czerwonej rozpoczęły wojnę i zachowywały się jak najgorsi grabieżcy, mordercy i gwałciciele podobnie jak ich brunatni koledzy.