do @tagore: mogą też przeliczyć się w tej kwestii: "wirus powoduje nieodwracalne zmiany w płucach, zwłóknienie może postępować mimo wyzdrowienia", więcej na :
https://portal.abczdrowie.pl/koronawirus-moze-nieodwracalnie-uszkadzac-pluca-i-to-mimo-wyzdrowienia
Tytuł jest w stylu "super Expresu" taka ilość obywateli Anglii tak czy siak zachoruje jest jednak kwestia rozłożenia tego w czasie. Jeżeli będą w stanie zapewnić chorym opiekę to nie jest złe podejście do sprawy. Jednak 70- 80 tyś
nie są wstanie umieścić na ojomach i mogą się przeliczyć.
Najważniejsze tu jest uderzenie w Kościół. Władza świecka dyktuje liczbę ludzi na Mszy Świętej? Nawet komuniści się na takie rzeczy nie ważyli. Ale co się dziwić, skoro nasi nadzorcy przysięgają na wierność tzw. "konstytucji", gdzie jest wyraźnie odrzucone Prawo Boże ("Konstytucja jest najwyższym prawem na terenie RP")?
Te 16-letnie dzieci zostały nagrane na boisku szkolnym
jak rzucają kamieniami w policyjne samochody.
Obozowicze pod kierunkiem Fatah, NSF i HCYS, w wieku 14-16 lat noszą mundury wojskowe i przechodzą szkolenie wojskowe,
poznają rolę aparatów bezpieczeństwa i wywiadu w AP.
Jestem za osiągnięciem niepodległości przez Palestyńczyków, ale bezmyślna produkcja palestyńskich ofiar wzbudza moje zastrzeżenia.
Wieloletnia polityka odrzucania wszelkich prób porozumienia na drodze do uzyskania niepodległości służy wrogom Palestyny.
16-letnia młodzież to nie dzieci tylko przeszkoleni dywersanci.
Celem zawsze powinno być przetrwać i osiągnąć założone cele i zadania,
ofiary zawsze świadczą o niewłaściwej taktyce i dowodzeniu.
A manipulacja, że 16-letnie ” biedne dzieci” atakują żołnierzy,
jest w gruncie rzeczy pro izraelską głupią propagandą dla głupców.
13 polityków na 291 zmarłych daje 4.47%, jakby w Polsce mieć taki sam procent polityków w populacji, to musielibyśmy mieć prawie... 1.7mln polityków!
Coś tu nie pasuje, nikt nie ma takiej nadreprezentacji politycznych pasożytów bo naród by tego nie wyżywił!
Wniosek z tego, że jakby ktoś specjalnie pomógł politykom w Iranie się pozarażać i stąd tak się zaburzyły statystyki.
A kto by to mógł być, to już nie powiem, bo mnie o antysemityzm będą oskarżać...
Polska myśl techniczna-czyli kanciaste pudło słabo opancerzone czyli bezwartosciowe na polu walki.Projektant pewnie czasy komuny pamięta i tam pobierał lekcje.
I to ci co wracają do Polski z urlopów ,pracy będą zarażać swoje rodziny i innych Polaków.Część reaguje mądrze ,nie wracaja tylko zostaja na miejscu by tam przeczekać a nie narażać swoich bliskich.Teraz można spodziwać się przyspieszenia w ilości zakażonych koronawirusem
Zwykle szukałem niezależnych informacji na kresy.pl, tym razem niestety znaleźć nie mogę - wielka szkoda. Nakręcanie histerii o koronowirusie mamy już w innych mediach.
Może parę faktów:
"Jak podaje włoski portal rządowy «Średni wiek zmarłych pacjentów, którzy byli pozytywni na test identyfikujący COVID-2019 wynosi 81 lat; są to przeważnie mężczyźni – w ponad dwóch trzecich przypadków przewlekle chorzy, cierpiący na trzy lub nawet więcej chorób, co potwierdza analiza danych 105 włoskich pacjentów, którzy zmarli przed dniem 4 marca, przeprowadzona przez państwowy Istituto Superiore di Sanità. Większość zgonów, tj. 42,2% nastąpiła w grupie wiekowej 80-89 lat, 32,4% między 70 a 79 rokiem życia, 8,4% między 60 a 69 rokiem życia, 2,8% między 50 a 59 rokiem życia i 14,1% powyżej 90 roku życia."
>http://www.salute.gov.it/portale/news/p3_2_1_1_1.jsp?lingua=italiano&menu=notizie&p=dalministero&id=4163
Czyli przypadki zgonów odpowiadają dokładnie przypadkom zgonów na zwykłą grypę. Zresztą koronowirus to nic nowego, bo różne jego formy grasują od lat. Nie o walkę z koronowirusem tutaj chodzi, ale jak pisze pewien bloger:
"Wydaje się oczywiste, że środki podjęte w celu zwalczania wirusa nie relacjonują się w żaden sposób z potrzebami zdrowia publicznego, za to przedstawiają sobą lekcję pedagogiki dyscyplinarnej w odniesieniu do społeczeństwa. Zauważmy bowiem, że podczas gdy oczywiste jest, że kategorią naprawdę zagrożoną są osoby starsze i schorowane, wszystkie środki zawarte w dekretach dotyczą głównie dzieci, młodzieży i dorosłych.
Następny, niepokojący aspekt całej sprawy to bierność społeczeństwa. Jak jest to możliwe, że to, co widzimy dzieje się bez najmniejszego nawet sprzeciwu ze strony obywateli?"
Włosi zostali uwięzieni w domach bez możliwości wychodzenia gdzie indziej niż do sklepu po żywność. Nie mogą nawet siebie nawzajem odwiedzać, ale muszą krzyczeć przez okna. Najciekwszy i najbardziej przerażający jest komentarz na portalu mainstrimowym o2: Włosi nie boją się koronowirusa: https://www.o2.pl/artykul/wlosi-nie-boja-sie-koronawirusa-to-nagranie-obieglo-siec-6488581563402369a Ale przecież nie o koronowirusa tam chodzi, ale o to, że ludzie zostali uwięzieni w domach - Orwell 2020.
Przy tym najbardziej zagrożona jest gospodarka. Akcje na giełdach pikują, co się przełoży na masowe upadki firm, bezrobocie, niemożność spłaty kredytów. Będzie gorzej niż za Balcerowicza. Jednak o tym nikt nie pisze. Napiszcie więc coś!
Nie widać też wycieczek do Brukseli i Berlina Nadzwyczajnej Kasty, Opozycji Totalnej co by to zwracały się tam o pomoc lub na skargę do Tuska, Timmermansa, Safiana itp. Wyciszyli się też europosłowie tacy jak Miller, Cimoszewicz czy Biedroń
Za dużo kawy, czy takie zbydlęcenie to dla pana "norma"? Te dzieci były na terenie swojej szkoły, w kraju swoich ojców. Tymczasem zostały zaatakowane przes żydowskiego szowinistę amunicją którą łatwo można zabić, szczególnie kogoś w cywilnym ubraniu. - bo... "ktoś z terenu szkoły rzucał kamieniami w radiowóz {czyli w/g naszych standardów - pojazd opancerzony}". Bardzo się muszę hamować żeby nie napisać co naprawdę o takich żydo-filach myślę...
Kolejny dowód bezradności ,kretynizmu,naiwności(albo świadomego działania)lewacko-liberalnych urzędasów którzy będą płacić kasą wypracowaną przez ciężko pracujących europejczyków.A efekt jak zwykle ZEROWY,bo ci kasę wezmą i zaraz wrócą na granicę po kolejne pieniążki.UE jest słaba i bezsilna,jeden satrapa terroryzuje całą unię przy pomocy tzw "imigrantów",choć ma narzędzia by było odwrotnie tylko brakuje im jaj oraz posiadają nadmiar poprawności politycznej.
Samoloty, czołgi, rakiety i wszelakiego rodzaju broń kapituluje, podkula ogon i wieje przed mikroorganizmem z koroną w nazwie. Jak w Wojnie Światów Wellsa ...
Filobanderyzm i filosemityzm nie mają związku z polską racją stanu. To jest zaprzaństwo, a nie racja stanu. W żadnej: krótkiej czy długiej perspektywie nie kupczy się własną nacją żywą i czy wymordowaną.
Dokładnie,wiarygodność tej "sondażowni" jest zerowa,albo Polacy to idioci.Bo wytłumaczcie mi co kieruje ich sympatią do czechów,słowaków,ukraińców czy litwinów,chyba niewiedza.
patrząc na tego typa jako ministra (MSZ)...to w najlepszym razie kojarzy się z ubogim intelektualnie,żeby nie powiedzieć iż ma zaburzenia z zespołem Downa . I tak wygląda polityk,który reprezentuje interes narodowy Polski. Tragedia to mało powiedziane...Daleko nie odbiega o" trzeciej osoby w państwie".Przygłup,przygłupem pogania..
Wszystkie morderstwa popełnione na Polakach przez ZSRR są również zbrodniami Ukraińców, Gruzinów, Litwinów i Łotyszy, a my przypisujemy je tylko Rosji. Zbrodnia wołyńska to "dzieło" samych Ukraińców - banderowców, zaś Rosjanie niejednokrotnie stawali w obronie mordowanych Polaków i to nawet czasami bardziej niż AK. Obecnie, paradoksalnie, tylko Rosja nie zgłasza żadnych roszczeń wobec Polski, a najwięcej zgłasza Ukraina, której cały czas niesiemy pomoc. Poplecznicy banderowskiej Ukrainy są, moim zdaniem, zdrajcami narodu polskiego.
pan ciaputowicz...to nastajaszczyj ciapa....mający miękkie podbrzusze nie tylko w polityce ale też w artykułowaniu polskiej racji stanu...Bał się powiedzieć,że drugą wojnę światową wywołali Niemcy i Rosja.Ten facet powinien być odwołany z funkcji MSZ.
i dobrze, niech ipn zbada,
tylko teraz modne badania na kurwoświrusa.
Po tej ostatniej epidemii ze wschodu Odry, będą woleć wydać kasę na "zdrowie", czyli zapobieżanie koronoświrusom z Niemiec, nie badając rozgorączkowanych ukraińców...
Jeżeli szef Turków nazywa Greków nazistami,
to ja nazywam Turków eNKaWuDzistami, którzy strzelają w plecy do tych z imigrantów, którzy chcą zawrócić...
Szkoda, że Jaruzelski nie żyje, mógłby służyć wiedzą i doświadczeniem.
"Kresy" płyną z prądem... Smutne.
W Donbasie tacy dzielni nie byli, że o Krymie nie wspomnę.
do @tagore: mogą też przeliczyć się w tej kwestii: "wirus powoduje nieodwracalne zmiany w płucach, zwłóknienie może postępować mimo wyzdrowienia", więcej na :
https://portal.abczdrowie.pl/koronawirus-moze-nieodwracalnie-uszkadzac-pluca-i-to-mimo-wyzdrowienia
Tytuł jest w stylu "super Expresu" taka ilość obywateli Anglii tak czy siak zachoruje jest jednak kwestia rozłożenia tego w czasie. Jeżeli będą w stanie zapewnić chorym opiekę to nie jest złe podejście do sprawy. Jednak 70- 80 tyś
nie są wstanie umieścić na ojomach i mogą się przeliczyć.
W końcu Pan Bóg się zdenerwuje i Ty też to odczujesz... miara się przeleje.Bez względu na to , czy wierzysz w Boga w Trójcy Przenajświętszej, czy nie.
Pan Bóg się zdenerwuje i Ty też to odczujesz... W końcu miara się przeleje.Bez względu na to , czy wierzysz w Boga w Trójcy Przenajświętszej, czy nie.
haha - Chińczycy godzą w usrael - propagandą wymyśloną przez amerykańskich żydów :)
bojówki nowej "zielonej NSDAP"
Zgodnie z zapowiedzią, subskrypcja skasowana.
Najważniejsze tu jest uderzenie w Kościół. Władza świecka dyktuje liczbę ludzi na Mszy Świętej? Nawet komuniści się na takie rzeczy nie ważyli. Ale co się dziwić, skoro nasi nadzorcy przysięgają na wierność tzw. "konstytucji", gdzie jest wyraźnie odrzucone Prawo Boże ("Konstytucja jest najwyższym prawem na terenie RP")?
Te 16-letnie dzieci zostały nagrane na boisku szkolnym
jak rzucają kamieniami w policyjne samochody.
Obozowicze pod kierunkiem Fatah, NSF i HCYS, w wieku 14-16 lat noszą mundury wojskowe i przechodzą szkolenie wojskowe,
poznają rolę aparatów bezpieczeństwa i wywiadu w AP.
Jestem za osiągnięciem niepodległości przez Palestyńczyków, ale bezmyślna produkcja palestyńskich ofiar wzbudza moje zastrzeżenia.
Wieloletnia polityka odrzucania wszelkich prób porozumienia na drodze do uzyskania niepodległości służy wrogom Palestyny.
16-letnia młodzież to nie dzieci tylko przeszkoleni dywersanci.
Celem zawsze powinno być przetrwać i osiągnąć założone cele i zadania,
ofiary zawsze świadczą o niewłaściwej taktyce i dowodzeniu.
A manipulacja, że 16-letnie ” biedne dzieci” atakują żołnierzy,
jest w gruncie rzeczy pro izraelską głupią propagandą dla głupców.
13 polityków na 291 zmarłych daje 4.47%, jakby w Polsce mieć taki sam procent polityków w populacji, to musielibyśmy mieć prawie... 1.7mln polityków!
Coś tu nie pasuje, nikt nie ma takiej nadreprezentacji politycznych pasożytów bo naród by tego nie wyżywił!
Wniosek z tego, że jakby ktoś specjalnie pomógł politykom w Iranie się pozarażać i stąd tak się zaburzyły statystyki.
A kto by to mógł być, to już nie powiem, bo mnie o antysemityzm będą oskarżać...
Jakby bóg istniał to by sie nieźle wk...ił, czasem szkoda, że go nie ma :(
To po co było ich wpuszczać?!?
A wystarczyło kupić licencję od szwedów na CV-90 IV
Polska myśl techniczna-czyli kanciaste pudło słabo opancerzone czyli bezwartosciowe na polu walki.Projektant pewnie czasy komuny pamięta i tam pobierał lekcje.
I to ci co wracają do Polski z urlopów ,pracy będą zarażać swoje rodziny i innych Polaków.Część reaguje mądrze ,nie wracaja tylko zostaja na miejscu by tam przeczekać a nie narażać swoich bliskich.Teraz można spodziwać się przyspieszenia w ilości zakażonych koronawirusem
Swoja polityka wg nakazow naczelnika panstwa tak opluwal Rosje, ze nic dziwnego. Zwykly strrrrach teraz wychodzi.
Zwykle szukałem niezależnych informacji na kresy.pl, tym razem niestety znaleźć nie mogę - wielka szkoda. Nakręcanie histerii o koronowirusie mamy już w innych mediach.
Może parę faktów:
"Jak podaje włoski portal rządowy «Średni wiek zmarłych pacjentów, którzy byli pozytywni na test identyfikujący COVID-2019 wynosi 81 lat; są to przeważnie mężczyźni – w ponad dwóch trzecich przypadków przewlekle chorzy, cierpiący na trzy lub nawet więcej chorób, co potwierdza analiza danych 105 włoskich pacjentów, którzy zmarli przed dniem 4 marca, przeprowadzona przez państwowy Istituto Superiore di Sanità. Większość zgonów, tj. 42,2% nastąpiła w grupie wiekowej 80-89 lat, 32,4% między 70 a 79 rokiem życia, 8,4% między 60 a 69 rokiem życia, 2,8% między 50 a 59 rokiem życia i 14,1% powyżej 90 roku życia."
>http://www.salute.gov.it/portale/news/p3_2_1_1_1.jsp?lingua=italiano&menu=notizie&p=dalministero&id=4163
Czyli przypadki zgonów odpowiadają dokładnie przypadkom zgonów na zwykłą grypę. Zresztą koronowirus to nic nowego, bo różne jego formy grasują od lat. Nie o walkę z koronowirusem tutaj chodzi, ale jak pisze pewien bloger:
"Wydaje się oczywiste, że środki podjęte w celu zwalczania wirusa nie relacjonują się w żaden sposób z potrzebami zdrowia publicznego, za to przedstawiają sobą lekcję pedagogiki dyscyplinarnej w odniesieniu do społeczeństwa. Zauważmy bowiem, że podczas gdy oczywiste jest, że kategorią naprawdę zagrożoną są osoby starsze i schorowane, wszystkie środki zawarte w dekretach dotyczą głównie dzieci, młodzieży i dorosłych.
Następny, niepokojący aspekt całej sprawy to bierność społeczeństwa. Jak jest to możliwe, że to, co widzimy dzieje się bez najmniejszego nawet sprzeciwu ze strony obywateli?"
Włosi zostali uwięzieni w domach bez możliwości wychodzenia gdzie indziej niż do sklepu po żywność. Nie mogą nawet siebie nawzajem odwiedzać, ale muszą krzyczeć przez okna. Najciekwszy i najbardziej przerażający jest komentarz na portalu mainstrimowym o2: Włosi nie boją się koronowirusa: https://www.o2.pl/artykul/wlosi-nie-boja-sie-koronawirusa-to-nagranie-obieglo-siec-6488581563402369a Ale przecież nie o koronowirusa tam chodzi, ale o to, że ludzie zostali uwięzieni w domach - Orwell 2020.
Przy tym najbardziej zagrożona jest gospodarka. Akcje na giełdach pikują, co się przełoży na masowe upadki firm, bezrobocie, niemożność spłaty kredytów. Będzie gorzej niż za Balcerowicza. Jednak o tym nikt nie pisze. Napiszcie więc coś!
Nie widać też wycieczek do Brukseli i Berlina Nadzwyczajnej Kasty, Opozycji Totalnej co by to zwracały się tam o pomoc lub na skargę do Tuska, Timmermansa, Safiana itp. Wyciszyli się też europosłowie tacy jak Miller, Cimoszewicz czy Biedroń
Za dużo kawy, czy takie zbydlęcenie to dla pana "norma"? Te dzieci były na terenie swojej szkoły, w kraju swoich ojców. Tymczasem zostały zaatakowane przes żydowskiego szowinistę amunicją którą łatwo można zabić, szczególnie kogoś w cywilnym ubraniu. - bo... "ktoś z terenu szkoły rzucał kamieniami w radiowóz {czyli w/g naszych standardów - pojazd opancerzony}". Bardzo się muszę hamować żeby nie napisać co naprawdę o takich żydo-filach myślę...
Zawsze miło widzieć takie inicjatywy!
I jak zwykle co widać na zdjęciu do UE chcą się dostać same kobiety z dziećmi i starcy.
Kolejny dowód bezradności ,kretynizmu,naiwności(albo świadomego działania)lewacko-liberalnych urzędasów którzy będą płacić kasą wypracowaną przez ciężko pracujących europejczyków.A efekt jak zwykle ZEROWY,bo ci kasę wezmą i zaraz wrócą na granicę po kolejne pieniążki.UE jest słaba i bezsilna,jeden satrapa terroryzuje całą unię przy pomocy tzw "imigrantów",choć ma narzędzia by było odwrotnie tylko brakuje im jaj oraz posiadają nadmiar poprawności politycznej.
"Nasi" zaproszą lekarzy z Izraela, przylecą tutaj z jakąś cudowną szczepionką.
Wizerunkowo sukces Chin. Włoskie społeczeństwo to docenia.Nasi ciapowaci z MSZ są ponad takie pomysły.
Po senatorze to wygląda na kolejną wrzutkę .
Amerykanie uciekają, ale prowokacyjne manewry będą trwały. W przypadku wojny też uciekną. Po co złudzenia?
Jeszcze ich tylu na tym ziemskim padole żyje?! A piekło już czeka niecierpliwie na swoich ulubieńców .
Samoloty, czołgi, rakiety i wszelakiego rodzaju broń kapituluje, podkula ogon i wieje przed mikroorganizmem z koroną w nazwie. Jak w Wojnie Światów Wellsa ...
Filobanderyzm i filosemityzm nie mają związku z polską racją stanu. To jest zaprzaństwo, a nie racja stanu. W żadnej: krótkiej czy długiej perspektywie nie kupczy się własną nacją żywą i czy wymordowaną.
Dokładnie,wiarygodność tej "sondażowni" jest zerowa,albo Polacy to idioci.Bo wytłumaczcie mi co kieruje ich sympatią do czechów,słowaków,ukraińców czy litwinów,chyba niewiedza.
CBOS to rządowa propaganda, czyli bzdury
No, jak rozkaz jest, to i Ciaputek włoży onuce.
@turkuc_podjadek: Czy coś niejasno napisałem?
patrząc na tego typa jako ministra (MSZ)...to w najlepszym razie kojarzy się z ubogim intelektualnie,żeby nie powiedzieć iż ma zaburzenia z zespołem Downa . I tak wygląda polityk,który reprezentuje interes narodowy Polski. Tragedia to mało powiedziane...Daleko nie odbiega o" trzeciej osoby w państwie".Przygłup,przygłupem pogania..
U nas też okupanci nie mieli lekko
Litwini pamietaja o anexji ich stolicy Wilna w 1920. A niech sie bawia. W koncu to niegrozni narodowcy..
Obudzil sie czy raczej to rozkaz naczelnika panstwa?
Wszystkie morderstwa popełnione na Polakach przez ZSRR są również zbrodniami Ukraińców, Gruzinów, Litwinów i Łotyszy, a my przypisujemy je tylko Rosji. Zbrodnia wołyńska to "dzieło" samych Ukraińców - banderowców, zaś Rosjanie niejednokrotnie stawali w obronie mordowanych Polaków i to nawet czasami bardziej niż AK. Obecnie, paradoksalnie, tylko Rosja nie zgłasza żadnych roszczeń wobec Polski, a najwięcej zgłasza Ukraina, której cały czas niesiemy pomoc. Poplecznicy banderowskiej Ukrainy są, moim zdaniem, zdrajcami narodu polskiego.
pan ciaputowicz...to nastajaszczyj ciapa....mający miękkie podbrzusze nie tylko w polityce ale też w artykułowaniu polskiej racji stanu...Bał się powiedzieć,że drugą wojnę światową wywołali Niemcy i Rosja.Ten facet powinien być odwołany z funkcji MSZ.
Następny nawiedzony!
Polacy i Grecy jako jedyne narody nie kolaborowały z Niemcami podczas 2 wojny światowej panie erdogan.
Bzdura
i dobrze, niech ipn zbada,
tylko teraz modne badania na kurwoświrusa.
Po tej ostatniej epidemii ze wschodu Odry, będą woleć wydać kasę na "zdrowie", czyli zapobieżanie koronoświrusom z Niemiec, nie badając rozgorączkowanych ukraińców...
Jeżeli szef Turków nazywa Greków nazistami,
to ja nazywam Turków eNKaWuDzistami, którzy strzelają w plecy do tych z imigrantów, którzy chcą zawrócić...
Czystej wody antysemityzm :)
Zaraz będzie oskarżenie o ten, no... nie będę nazywał po imieniu :)
Litwa: Z powodu koronawirusa z kościołów usunięto wodę święconą
https://www.wnp.pl/rynki-zagraniczne/litwa-z-powodu-koronawirusa-z-kosciolow-usunieto-wode-swiecona,377740.html