Ukraincy nie moga w jednym szeregu stawiac mordercow i ich ofiary. W Polsce chca stawiac pomniki zbrodniarzom, ktorzy dokonali ludobojstwa na Kresach RP. Od tego uzalezniaja zezwolenia na ekshumacje polskich ofiar i ich upamietnienie. Jest to cos kuriozalnego zupelnie nie do zaakceptowania przez cywilizowane narody. Polska powinna z ta sprawa wyisc na forum miedzynarodowe.
Polska powinna poprzez uchwaly Sejmu odniesc sie do zbrodniczych organizacji ukrainskich OUN- UPA, SS Galizien i innych . Wskazac ich ludobojstwo , potepic i zabronic , jakichkolwiek upamietnien na polskiej ziemii. Wieczna hanba zbrodniarzom. To samo dotyczy ludzi odpowiedzialnych za zbrodnie : Bandera, Suchewycz, Klaczkiewicz i inni. Nie moze byc miejsca w Polsce na gloryfikacje faszystowskich zbrodniarzy Narodu. Polskiego. Musza to zrozumiec Ukraincy , ze ci ludzie to mordercy.
Ten wirus+5G i będzie spora umieralność .Dlatego STOP 5G które ten rząd po cichu lokuje w Polsce choć sprzeciwiają się temu lekarze i naukowcy.Np rząd Australii zapowiedział że NIE wpuści do siebie tej sieci dopóki sami nie zbadają jej szkodliwości.Bardzo dużo miast w Europie i USA zakazuje instalacji tej sieci,a u nas? Cisza ,ważna jest promocja w Biedronce lub Lidlu.Bezwolne otumanione społeczeństwo i bezwartościowe media.
Daleki jestem od teorii spiskowych ale reakcja a właściwie praktycznie brak reakcji wielu rządów na ten wirus jest zastanawiająca.Otóż Włosi mogli jeszcze nie zdawać sobie sprawy jak szybko postępuje pandemia i kiedy trzeba było zacząć reagować,ale juz Niemcy,Francuzi ,Hiszpanie czy Brytole i Szwedzi wiedzieli a reakcja była bardzoooooo spóźniona.Może jednak chodzi o pozbycie się jak największej ilości ludzi starszych i słabych(Brytole chcieli przecież zarazić 60% społeczeństwa by nabyło ono naturalną ochronę ,uodporniło się na ten wirus,a że przy tym miało zginąć 500 tys ludzi to jak widać pryszcz dla rządzących).Przecież teraz wiadomo że siądzie gospodarka,zacznie się potężne bezrobocie które może doprowadzić do zadym ,rozruchów które będą pacyfikowane.Może to wstęp do NWO?
Zapewne dla zamaskowania takich pokazujących innym Państwom gdzie ich miejsce na berlińskiej wycieraczce nadęli do absurdu kwestię próby, być może
przejęcia niemieckiej firmy biochemicznej i dodali wątek amerykańskiego monopolu na ewentualne szczepionki. Ale to bardzo dobrze, pozycja polityczna Berlina w Europie bardzo słabnie i nie będą wstanie tak niebezpiecznie szkodzić naszej gospodarce jak dotychczas.
propagandą jest pisanie bzdetów o tym co "daje "Karta Polaka....Daje azjatom wjazd do naszego kraju i możliwość dokonania przestępstwa,które wcześnie dokonują tzw.konsulowie w "Bieda Bander Kraju"...tyle w temacie "karty Polaka"...
To ministerstwo środowiska nakazało odstrzeliwać dziki jak wśród nich rozprzestrzeniała się jakaś zaraza?
To może by wykazał trochę konsekwencji i honoru i się zastrzelił?
Związki – jednopłciowe jak i dwupłciowe – w tym Kościele nie rodzą żadnych skutków cywilnoprawnych. Nie są to więc małżeństwa z punktu widzenia polskiego prawa.
Kilku cwaniaków założyło sobie "kościół" dla bez cłowego importu.
"Wierni" mogą brać śluby ze zwierzętami, gadami itp. tylko aby interes kręcił się.
Ukraincy staraja sie miec ,jak najwiecej "sladow" swiadczacych o ukrainskosci tych ziem,ktore okreslaja ,jako "Etniczne Ziemie Ukrainy". Te dzialania sa zgodne z Uchwala Krajowego Prowydu OUN z czerwca 1990r., dlatego w tym temacie jest olbrzymia pomoc finansowa tych organizacji nacjonalistycznych, glownie z Kanady i z USA. Swiadectwa "ukrainskosci" maja sluzyc ,jako podstawa roszczen o zwrot tych ziem do Ukrainy. Najprawdopodobnie nastapi to po "rozwiazaniu" sprawy z Donbasem. Pojaltanskie granice ,jakie zostaly narzucone Polsce i Ukrainie obecnie latwo mozna podwazyc, gdyz byly narzucone bez uzgodnienia z zainteresowanymi stronami. Szczegolnie w ostatnich latach jest gwaltowny wzrost "banderyzmu" na terenie Polski , przy jednoczesnym niszczeniu polskosci oraz "wyciszaniu" mniejszosci polskiej na obecnej Ukrainie Zach. Warto sie temu blizej przyjzec , aby w przyszlosci nie obudzic sie ,gdy bedzie juz zapozno.
Ciekawe czy dali na mleko dla dzieci czy to robota zaangażowanego POKO.
To narzędzie manipulacji narusza porządek konstytucyjny i jest to konkretny powód do odmowy rejestracji. Teraz gdy zostanie wykreślony będzie ustawka w KE i Strasburgu ,berlin się cieszy (specjalnie z małej).
Zasadniczo sensowne było by zebranie obywateli krajów bałtyckich w jednym miejscu np na pustawym obecnie lotnisku w Berlinie i przerzucenie ich samolotem.
Takie sobie chciejstwo, konektor jest nieprzygotowany po ukraińskiej jak i polskiej stronie.Ukraina nie ukrywała zainteresowaniem gazem z Azji. Od nowego roku Ukraina ma możliwość kupowania należącego do Polski gazu z Rosji w ramach wirtualnego rewersu ale to niedługo się skończy tak ,że bajki o pośrednictwie w handlu gazem sobie ,a muzom.
"Większość ekspertów, w tym znana wirusolog Ilaria Capua pracująca w USA, uważa, że przypadki bezobjawowe zachorowań są od 10 do 100 razy częstsze. W związku z tym, podawany wskaźnik śmiertelności (wskutek koronawirusa) we Włoszech absolutnie nie wynosi 7,4%, ale jest co najmniej dziesięciokrotnie niższy."
- dr. Leopoldo Salmaso, włoski epidemiolog
Strona worldometer.info podaje (16.03), że na świecie od początku bieżącego roku 2020:
liczba zgonów z powodu grypy i powikłań pogrypowych - 100 345
liczba zgonów z powodu koronawirusa - 6524
Obecnie czekam, kiedy to Ukraina upomni sie o "Zacerzonie" ;Przemysl, Chelmszczyzne , Lemkowszcz, Zasanie i inne ziemie , okreslane przez Ukraincow jako "Etniczne Ukrainskie Ziemie". Mysle, ze jak zalatwia pokoj w Donbasie to przyjdzie kolej na nasze ziemie.
już kiedyś taki jeden chciał korytarza, i wyszła z tego ogromna zawierucha, a tak na poważnie, to skurczybuki mają tupet, żądania względem Polski wysuwają coraz śmielsze.
no, super sprawa, tak właśnie wyglada i takie są zasady zachodniej demokracji, a gdzie prawa człowieka, gdzie prawa obywatela i podatnika? Chiny, ze zbrodniczym komunistycznym ustrojem, błyskawicznie wybudowali szpitale na 16000 tysięcy miejsc, aby zapewnić leczenie wszystkim niezależnie od wieku, a w najlepszym,,, demokratycznym,, ustroju,wymyślonymprzez najtęższe mózgi/?/ , może przez największych zachodnich mózgowców dla emerytów po 80-ce -eutanazja, umieraj dziadu!
A nasza nadzieja, Konfederacja z Bosakiem na czele - chyba zadowolona? Jakoś tak się chyba wojska domagał po naradzie u Mateuszka... Ale ale, 5000 za wyjście do sklepu? Dla "wolnościowca" to chyba mało - od razu kulka, nie? W końcu ma być "silne państwo". Konfa degeneruje się (demaskuje?) o wiele szybciej niż K15...
Jesli Ukraincy sami potwierdzaja , ze zbrodniarze pochowani w tej mogile nie byli obywatelami polskimi tylko mieli paszporty niemieckie to znaczy ,ze mamy do czynienia ze zbrodniarzami nazistowskimi, hitlerowskich Niemiec. Nie widze wiec problemu aby zlikwidowac to upamietnienie hitlerowskich zbrodniarzy, po prostu "zaorac " to miejsce.
Na oiomach wylądują nieliczni, będą to starsi, schorowani ludzie, którzy i tak by umarli w niedługim czasie z powodu grypy lub czegoś podobnego. Najsłabsze jednostki powymierają nieco wcześniej i to będzie cały skutek.
Skoro wirus MOŻE nieodwracalnie uszkodzić płuca, to może tego nie zrobić. Należy się skupić na usuwaniu skutków, bo z przyczyną i tak nie wygramy. W Chinach pojawią się nowe zachorowania, bo wirus nie zniknął, on krąży w populacji, tylko najsłabsze jednostki na niego zachorują.
Ukraincy nie moga w jednym szeregu stawiac mordercow i ich ofiary. W Polsce chca stawiac pomniki zbrodniarzom, ktorzy dokonali ludobojstwa na Kresach RP. Od tego uzalezniaja zezwolenia na ekshumacje polskich ofiar i ich upamietnienie. Jest to cos kuriozalnego zupelnie nie do zaakceptowania przez cywilizowane narody. Polska powinna z ta sprawa wyisc na forum miedzynarodowe.
Polska powinna poprzez uchwaly Sejmu odniesc sie do zbrodniczych organizacji ukrainskich OUN- UPA, SS Galizien i innych . Wskazac ich ludobojstwo , potepic i zabronic , jakichkolwiek upamietnien na polskiej ziemii. Wieczna hanba zbrodniarzom. To samo dotyczy ludzi odpowiedzialnych za zbrodnie : Bandera, Suchewycz, Klaczkiewicz i inni. Nie moze byc miejsca w Polsce na gloryfikacje faszystowskich zbrodniarzy Narodu. Polskiego. Musza to zrozumiec Ukraincy , ze ci ludzie to mordercy.
Ten wirus+5G i będzie spora umieralność .Dlatego STOP 5G które ten rząd po cichu lokuje w Polsce choć sprzeciwiają się temu lekarze i naukowcy.Np rząd Australii zapowiedział że NIE wpuści do siebie tej sieci dopóki sami nie zbadają jej szkodliwości.Bardzo dużo miast w Europie i USA zakazuje instalacji tej sieci,a u nas? Cisza ,ważna jest promocja w Biedronce lub Lidlu.Bezwolne otumanione społeczeństwo i bezwartościowe media.
Takie już los okupantów, że do nich strzelają, u nas hitlerowcy też nie mieli lekko
A tez sa tzw. karty Polki?
Na co czekają? Pewnie na imigrantów bo tym się bardziej ten lewacki rząd przejmował niż swoimi obywatelami.Lewacy to zło Europy i całego świata
Daleki jestem od teorii spiskowych ale reakcja a właściwie praktycznie brak reakcji wielu rządów na ten wirus jest zastanawiająca.Otóż Włosi mogli jeszcze nie zdawać sobie sprawy jak szybko postępuje pandemia i kiedy trzeba było zacząć reagować,ale juz Niemcy,Francuzi ,Hiszpanie czy Brytole i Szwedzi wiedzieli a reakcja była bardzoooooo spóźniona.Może jednak chodzi o pozbycie się jak największej ilości ludzi starszych i słabych(Brytole chcieli przecież zarazić 60% społeczeństwa by nabyło ono naturalną ochronę ,uodporniło się na ten wirus,a że przy tym miało zginąć 500 tys ludzi to jak widać pryszcz dla rządzących).Przecież teraz wiadomo że siądzie gospodarka,zacznie się potężne bezrobocie które może doprowadzić do zadym ,rozruchów które będą pacyfikowane.Może to wstęp do NWO?
Tytuł jest do bani ,przejęcie w zarząd ,a nacjonalizacja to bardzo różne bajki.
I tak żyjący w świecie swoich wizji berlińscy władcy Europy zeruja swój kapitał polityczny ,a w konsekwencji gosporczą siłę.
Hiszpanie docenią te wysiłki przy wyborach ,ciekawe czy będzie VOX miał 30%.
Zapewne dla zamaskowania takich pokazujących innym Państwom gdzie ich miejsce na berlińskiej wycieraczce nadęli do absurdu kwestię próby, być może
przejęcia niemieckiej firmy biochemicznej i dodali wątek amerykańskiego monopolu na ewentualne szczepionki. Ale to bardzo dobrze, pozycja polityczna Berlina w Europie bardzo słabnie i nie będą wstanie tak niebezpiecznie szkodzić naszej gospodarce jak dotychczas.
propagandą jest pisanie bzdetów o tym co "daje "Karta Polaka....Daje azjatom wjazd do naszego kraju i możliwość dokonania przestępstwa,które wcześnie dokonują tzw.konsulowie w "Bieda Bander Kraju"...tyle w temacie "karty Polaka"...
Liczba zmarłych na sars-2 i tak będzie mniejsza, od zmarłych w wyniku samobójstw lub wypadków komunikacyjnych.
Należy ich wywieźć na koszt ich pracodawców i niech już oni nie wracają.
Żenada. "Zupełnie hipotetyczne" to są przede wszystkim rojenia oficjalnych epidemiologów i dane podawane w telewizji.
To ministerstwo środowiska nakazało odstrzeliwać dziki jak wśród nich rozprzestrzeniała się jakaś zaraza?
To może by wykazał trochę konsekwencji i honoru i się zastrzelił?
Nic dziwnego, ze V. Putin zostal prezydentem na nastepne 16 lat.
Następca koronawirusa EMBRIOVIRUS https://youtu.be/gKsAT50ZeXc
Jak się podjął transportu to niech utrzymuje rodaków
Związki – jednopłciowe jak i dwupłciowe – w tym Kościele nie rodzą żadnych skutków cywilnoprawnych. Nie są to więc małżeństwa z punktu widzenia polskiego prawa.
Kilku cwaniaków założyło sobie "kościół" dla bez cłowego importu.
"Wierni" mogą brać śluby ze zwierzętami, gadami itp. tylko aby interes kręcił się.
A welcomeimigrants nie pomogą ?
Ukraincy staraja sie miec ,jak najwiecej "sladow" swiadczacych o ukrainskosci tych ziem,ktore okreslaja ,jako "Etniczne Ziemie Ukrainy". Te dzialania sa zgodne z Uchwala Krajowego Prowydu OUN z czerwca 1990r., dlatego w tym temacie jest olbrzymia pomoc finansowa tych organizacji nacjonalistycznych, glownie z Kanady i z USA. Swiadectwa "ukrainskosci" maja sluzyc ,jako podstawa roszczen o zwrot tych ziem do Ukrainy. Najprawdopodobnie nastapi to po "rozwiazaniu" sprawy z Donbasem. Pojaltanskie granice ,jakie zostaly narzucone Polsce i Ukrainie obecnie latwo mozna podwazyc, gdyz byly narzucone bez uzgodnienia z zainteresowanymi stronami. Szczegolnie w ostatnich latach jest gwaltowny wzrost "banderyzmu" na terenie Polski , przy jednoczesnym niszczeniu polskosci oraz "wyciszaniu" mniejszosci polskiej na obecnej Ukrainie Zach. Warto sie temu blizej przyjzec , aby w przyszlosci nie obudzic sie ,gdy bedzie juz zapozno.
Ale geniusz, niskie ceny paliw wpłyną na obniżenie kosztów w całej gospodarce
we wszystkich sektorach.
Ciekawe ,że nie oskarżają o antysemityzm.
Ciekawe czy dali na mleko dla dzieci czy to robota zaangażowanego POKO.
To narzędzie manipulacji narusza porządek konstytucyjny i jest to konkretny powód do odmowy rejestracji. Teraz gdy zostanie wykreślony będzie ustawka w KE i Strasburgu ,berlin się cieszy (specjalnie z małej).
Zasadniczo sensowne było by zebranie obywateli krajów bałtyckich w jednym miejscu np na pustawym obecnie lotnisku w Berlinie i przerzucenie ich samolotem.
Takie sobie chciejstwo, konektor jest nieprzygotowany po ukraińskiej jak i polskiej stronie.Ukraina nie ukrywała zainteresowaniem gazem z Azji. Od nowego roku Ukraina ma możliwość kupowania należącego do Polski gazu z Rosji w ramach wirtualnego rewersu ale to niedługo się skończy tak ,że bajki o pośrednictwie w handlu gazem sobie ,a muzom.
"Większość ekspertów, w tym znana wirusolog Ilaria Capua pracująca w USA, uważa, że przypadki bezobjawowe zachorowań są od 10 do 100 razy częstsze. W związku z tym, podawany wskaźnik śmiertelności (wskutek koronawirusa) we Włoszech absolutnie nie wynosi 7,4%, ale jest co najmniej dziesięciokrotnie niższy."
- dr. Leopoldo Salmaso, włoski epidemiolog
Strona worldometer.info podaje (16.03), że na świecie od początku bieżącego roku 2020:
liczba zgonów z powodu grypy i powikłań pogrypowych - 100 345
liczba zgonów z powodu koronawirusa - 6524
Obecnie czekam, kiedy to Ukraina upomni sie o "Zacerzonie" ;Przemysl, Chelmszczyzne , Lemkowszcz, Zasanie i inne ziemie , okreslane przez Ukraincow jako "Etniczne Ukrainskie Ziemie". Mysle, ze jak zalatwia pokoj w Donbasie to przyjdzie kolej na nasze ziemie.
ce jewropa!!
Świat zwariował doszczętnie?
lepiej tak niż od razu skazać na śmierć jak zrobili to Włosi
ta baba , jest niemką, właśnie niemcy ogłosili, że zamykają granice, powinna coś z tym zrobić
Rosja natychmiast i bezpłatnie zabrała z Chin wszystkich swoich obywateli
już kiedyś taki jeden chciał korytarza, i wyszła z tego ogromna zawierucha, a tak na poważnie, to skurczybuki mają tupet, żądania względem Polski wysuwają coraz śmielsze.
nie może być, taki światowy hegemon, taaaka gospodarka, jeszcze większa demokracja, którą po całym świecie zrzucają z samolotów, i nie radzą sobie?
a jak będzie szła do kościoła rodzina wielopokoleniowa, to natychmiastowy areszt i mandat w wys 5000 euro od każdego np /7 osób/
no, super sprawa, tak właśnie wyglada i takie są zasady zachodniej demokracji, a gdzie prawa człowieka, gdzie prawa obywatela i podatnika? Chiny, ze zbrodniczym komunistycznym ustrojem, błyskawicznie wybudowali szpitale na 16000 tysięcy miejsc, aby zapewnić leczenie wszystkim niezależnie od wieku, a w najlepszym,,, demokratycznym,, ustroju,wymyślonymprzez najtęższe mózgi/?/ , może przez największych zachodnich mózgowców dla emerytów po 80-ce -eutanazja, umieraj dziadu!
Całe szczęście, że ruscy byli szybciej od nich na Krymie. Odważni to ci "heroje" są wtedy kiedy ich przeciwnikami są kobiety, dzieci i starsi ludzie.
Skoro tylko najslabsi umra to pozegnajcie się z rodzicami i dziadkami oraz bobasami. Taka polityka to morderstwo
I eksterytorialna autostrada???
A nam się nie podoba, że tej babie się nie podoba.
A nasza nadzieja, Konfederacja z Bosakiem na czele - chyba zadowolona? Jakoś tak się chyba wojska domagał po naradzie u Mateuszka... Ale ale, 5000 za wyjście do sklepu? Dla "wolnościowca" to chyba mało - od razu kulka, nie? W końcu ma być "silne państwo". Konfa degeneruje się (demaskuje?) o wiele szybciej niż K15...
Pewnie zaraz jakieś hieny w usa będą to chciały opatentować
Będzie potem wcześniejsza emerytura dla takich "kombatantów"?
Na wściekliznę go przebadajcie lepiej
Jesli Ukraincy sami potwierdzaja , ze zbrodniarze pochowani w tej mogile nie byli obywatelami polskimi tylko mieli paszporty niemieckie to znaczy ,ze mamy do czynienia ze zbrodniarzami nazistowskimi, hitlerowskich Niemiec. Nie widze wiec problemu aby zlikwidowac to upamietnienie hitlerowskich zbrodniarzy, po prostu "zaorac " to miejsce.
Co za beszczelnosc. Ale tak jest jak obcy nami rzadza...
Na oiomach wylądują nieliczni, będą to starsi, schorowani ludzie, którzy i tak by umarli w niedługim czasie z powodu grypy lub czegoś podobnego. Najsłabsze jednostki powymierają nieco wcześniej i to będzie cały skutek.
Skoro wirus MOŻE nieodwracalnie uszkodzić płuca, to może tego nie zrobić. Należy się skupić na usuwaniu skutków, bo z przyczyną i tak nie wygramy. W Chinach pojawią się nowe zachorowania, bo wirus nie zniknął, on krąży w populacji, tylko najsłabsze jednostki na niego zachorują.