No proszę a to ukrainców nie obowiązują przepisy o zgromadzeniach do 50 osób, gdzie służby porządkowe Straż,Policja dlaczego się tym nie zajmuje pilnuje? Co to ma być że rezuny sobie robią przechadzki i stwarzają zagrożenie dla życia i zdrowia! Deszczyca mówi że piękne i cudne miasto, Nazisci niemieccy i ich sojusznicy z oun upa też tak mówili zanim napadli i terroryzowali Polskę i Polaków, więc nie wiem komu Deszczyca chce się podlizac takimi tekstami?
A transport to pewnie na Ukrainę rząd spowodował i przewozy autokarowe za pieniądze z budżetu Państwa Polskiego, wszystko w imię propagandy że to nasi pobratyncy obrońcy przed Rosją.Nie dajcie się nabrać na te głodne kawałki na ta PIĄTA kolumna śiepaczy w Polsce! Mam pytanie dotyczące kto będzie odpowiadał za wpuszczenie ukrainców w 2017r do Polski na ruch bezwizowe? Macie już kozła ofiarnego by pokazać wszystkim może P.Kuchcinski odpowiedział kto weźmie odpowiedzialność za wpuszczenie ukrainców bo jest ich chyba w Polsce 6milionów a może więcej?
Ooo..! kurdupel ożył ...Będzie sekcie stręczył pacynkę biegajaca za prezydenta.Pacynka miała ujawnić aneks do weryfik,acji służb,obiecała to pacynka publicznie.ŻYCZĘ KŁAmcy i figurantowi Pacynce aby przepierdoliła wybory z kretesem.Głosujmy na samego diabła aby tylko kłamca-kukiełka nie wygrała.A Rydzyk owi zakazać propagandy pro pacynkowej w kierunku zdezorientowanego PISludu.
Cóż dodać?....wygląda na to ,że to ukrainiec Deszczyca zarządza miastem Przemyśl.A od czego jest policja?..Należało ten tłum,ciżbę żeby nie powiedzieć czerń ukraińska spacyfikować i karnie popędzić drogą do Medyki...Ale służby państwowe funkcjonują w tylko w tvp info..Słowa..słowa...Mam tylko nadzieję,że już do Polski nie zostaną wpuszczeni.Obserwowałem dzikie zachowania pobratymców deszczycy w Polsce w różnych miejscach....to dzicz azjatycka.
Pan Łukasz wskazał jedynie, że władze Polski niepotrzebnie zakazały lądowania w naszym kraju samolotów innych linii, niż LOT i pokazał, że specjalne loty LOTu były w większości przypadków zbędne.
Większość z tych zmarłych nie zmarła na zapalenie płuc, które jest skutkiem koronawirusa, lecz na swoje przewlekłe choroby. Zwykła grypa dałaby taki sam skutek.
Jeśli Pan Łukasz jest istniejącym fizycznie człowiekiem to w jego relacji charakterystyczne jest postrzeganie otoczenia jako dodatku do własnej osoby.
Wyjechał na urlop już w czasie trwania epidemii w Włoszech i należało się spodziewać komplikacji. Gdyby pozostali w Irlandii wrócili by samolotem z innymi ,a tak włóczyli się bez sensu po Europie.
Polska winna zerwac ze swoja polityka uleglosci wzgledem "banderowskiej" Ukrainy. Nalezy poszukiwac poparcia i wspolpracowac z ta czescia spoleczenstwa ukrainskiego, ktora jest w opozycji do "banderowcow". Badz "neutralizowac" banderowcow " poprzez wspolprace z innymi krajami sasiadujacymi z Ukraina, Bialorus, Wegry, prowadzac wspolna polityke ukrainska. Lansowanie przez 30 lat polityki opartej o dogmat Giedroica okazalo sie bolesna porazka. W polityce nie obowiazuja zadne dogmaty, czy prawdy "objawione". Wspolpracuje sie z tym , z kim osiagamy jakies korzysci. Nie ma wiecznych wrogow , ani wiecznych przyjaciol. Nie zawsze wrog naszego wroga jest naszym przyjacielem. Uporczywe trzymanie sie dogmatu Giedroica przez Polske, wzbudza nawet ironie u takich typow jak Wiatrowycz, ktory zlozyl Polakom zyczenia noworoczne slowami" Nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy" Czyli nie podskakujcie bo nie macie wyboru.
Pan Bakun nie wymienił wsród swoich czynności telefonu lub swojej wizyty u Wojewody ,człowieka ,który poprzez stosowną komórkę urzędu kieruje takimi sprawami. Chciałbym wierzyć ,że wynika to z braku orientacji na temat struktury administracji państwowej i nie jest manipulacją.
Szkoda, że polski rząd daje się wpędzać w jakieś humanitarne korytarze które za chwilą zrobią się normą a zamknięcie granic fikcją. Do krajów bałtyckich można też się dostać promami i samolotami. Oczywiście rząd wyszedł już na przeciw żądaniom i uruchomił tzw. korytarze. W zamian jak podawało radio, Ukraińcy bez kolejki przepuszczali do Polski swoje TIR-y z kurczakami a polscy kierowcy dalej sobie stoją. Jak widać, zrozumienie i dobroć ma obowiązywać ze strony polskiej a z drugiej tradycyjna figa z makiem. Tak się kończy polityka ustępstw, którą na końcu odczuwają na sobie polscy obywatele.
Kolejne bzdury,bo co pan Ingolt czy Korkus powiedzą Polakom gdy przyjdzie recesja(a przyjdzie po tej pandemii)i będzie dużo mniejszy rynek pracy?! Polacy na bezrobocie bo ukraińcy pracę muszą mieć!! Kim wy jesteście? Poczytałem trochę ich wypowiedzi i praktycznie w każdej ich głównym tematem i zmartwieniem są pracownicy z....ukrainy.
DYREKTOR SZPITALA W GENUI I PREZYDENT WŁOSKIEGO STOWARZYSZENIA DO SPRAW INFEKCJI PROF. MATTEO BASSETTI zajmuje wyjątkowe stanowisko wobec koronowirusa: “WE WŁOSZECH NIKT NIE ZMARŁ NA TEGO WIRUSA! NIE MA ŚMIERTELNYCH OFIAR!”
https://globalna.info/2020/03/19/dyrektor-szpitala-w-genua-i-prezydent-wloskiego-stowarzyszenia-d-s-infekcji-we-wloszech-nikt-nie-zmarl-bezposrednio-od-covid-19/?unapproved=271&moderation-hash=5d6ef4ae604827e85abce2d620af1d25#comment-271
Zastanawiające jak ten kraj funkcjonował 5 lat temu, kiedy nie było w nim milionów ukraińców? Ktoś usiłuje nam wmówić, że bez wymieszania etnicznego Polska nie przeżyje. Tymczasem obecna sytuacja dowodzi, że jak najbardziej przeżyje, nie przeżyją zarabiający na ukraińcach, ale tych jakoś mało szkoda.
Praktycznie całe życie pracuję na własny rachunek i mam świadomość problemu wynikającą z praktyki. Odroczenie płatności wiąże się z rozłożeniem jej w czasie ,podatki wynikają z wielkości dochodu ,a w sytuacji gdy wartość sprzedaży spada spadają też podatki. Poniesione straty rozliczamy i w praktyce może się okazać ,że mała firma nie płacąc zaliczek na poczet podatku praktycznie na koniec roku nie zapłaci podatku dochodowego.
Czyli problem dotyczył ludzi z samochodami osobowymi ,którzy nie chcieli ich pozostawić ,rozsądniej było by od razu pojechać do Rostoku i wsiąść na prom samochodowy. Sztuczny problem.
To pan się nie zna na gospodarce. Odroczenie płatności podatków i ZUS jest niczym, jak kołem betonowym, a nie ratunkowym, bo te płatności skumulują się z nowymi, które trzeba będzie płacić na bieżąco i to zatopi małe firmy.
Węgry zwolniły z podatków małe firmy, one płacą jedynie składkę zdrowotną. Widocznie, jest to możliwe, ale trzeba tego chcieć, a PiS nie chce.
Oni się nigdy nie napasą. Ukraińcy nie budują nam dobrobytu, lecz obciążają naszą gospodarkę. Niech wyjadą i nigdy nie wracają, co najwyżej niech jadą do Niemiec, zbierać szparagi.
..tenże G.Gauden jest tak wybitnym dziennikarzem polskim (jak podaje Wikipedia) jak ja jestem mandarynem z Kantonu...Konfabulacje "wybitnego dziennikarza" mają te same cechy co opisuje w swoich paszkwilach J.Gross....Czyli jak mawiał pewien gazda ...jest prawda i g...o prawda.!!!
Badziewie, odroczone płatności i kredyty ktoś musi pokryć kredytem by nie doprowadzić do finansowej zapaści i koszty tej operacji pokrywa budżet.
Zarzuty są dowodem niekompetencji albo świadomą manipulacją z powodów politycznych. Paro miesięczne obniżenie kosztów stałych dla małych firm to
duża szansa na przetrwanie.
Myślę ,że wychowanek SZSP i w przeszłości współpracownik norweskiego koncernu medialnego popełnił ten "felieton" w ramach niemieckiej polityki historycznej. Żydowska społeczność Lwowa była trzecią stroną w walce o Lwów
i realizowała swoje interesy wspierając stronę ukraińską.
W takiej sytuacji próby rozbrojenia i aresztowania szczególnie aktywnych członków Żydowskiej milicji łatwo mogły doprowadzić do uruchomienia działań
zwykłych bandytów spośród dezerterów czy też zwolnionych więźniów.
Bezwzględne działania polskiej strony wobec sprawców potwierdzają takie tło wydarzeń.
Pewnym ponurym podsumowaniem tej sprawy jest masakra żydów w Lwowie zorganizowana przez OUN i Niemców i scena której byłem świadkiem kilka lat wstecz w Lwowie w biały dzień w centrum miasta, dwóch młodych ludzi
bez przyczyny opluło i wyzwało idącą przed nimi kobietę w srednim wieku o semickim wyglądzie. Mam wrażenie ,że maruderzy z wycofujacych się oddziałów ZURL też przyłożyłi się do rabunków w Lwowie.
POPiS przy asyscie tzw lewicy i PSLu założyły totalną blokadę medialną na Bosaka... podobnie jak wcześniej na konfederację. Równocześnie na koronawirusie promuje się to ścierwo - prezio Juda, i reszta pseudopolskich kandydatów. Obawiam się, że jak zwykle, przegra Polska. No cóż: "lud ciemny jest".
Organizacje ukrainskie , a takze osoby z poza tych organizacji glosza neobanderyzm na terenie IIIRP, zachowuja sie prowokacyjnie , dzialaja w interesie neobanderowcow ukrainskich niszcza relacje pomiedzy Polakami a Ukraincami. Takie dzialania nalezy zdecydowanie potepic. W Polsce nie moze byc miejsca na faszyzm i szowinizm w wydaniu ukrainskim.
Z moralnego punktu widzenia wyglada to bardzo kuriozalnie. Ukraina pozwoli nam na prowadzenie prac ekshumacyjnych Polakow ofiar ludobojstwa dokonanego przez zbrodniarzy OUN-UPA. A my Polacy, w zamian odnowimy pomnik postawiony ku czci tych zbrodniarzy , ktorzy ich wymordowali. Nie spotkalem sie w calym moim zyciu z czyms tak amoralnym. To wyglada tak, jakby Rosjanie zazadali od nas w zamian za pomnik w Katyniu , postawienie w Warszawie pomnika oprawcom z NKWD, ktorzy mordowali polskich oficerow. Kiedy wreszcie w Polsce zaczna dzialac , jakies normalne, zdrowe normy moralne.
czyli pierwsze 6 sztuk otrzymamy w 2028 z "gwarancją" do 2030 ... hmmm czyli te które otrzymamy w 2029 będą miały tylko rok? cyt."„... pełnego wsparcia technicznego statków powietrznych oraz pozostałego sprzętu do 2030 roku...”
A co na to szefowie z USA? Pozwolili? A co nam ten 'bratni' naród amerykański oferuje? Maskę po 10$ za sztukę gogle po 100$ za sztukę czy figę ? Obstawiam to trzecie.Pani Mosbacher wyjdzie i strzeli kilka ładnych słówek ,poklepie po plecach pisiorków i tyle.Oczywiście zdaję sobie sprawę że to chiński pijar ale coś symbolicznie przekazali.
to nie jest wstrzymanie, wstrzymanie, to jest zatrzymanie czegoś np dostawy na jakiś krótki określony czs, tu , w tym przypadku mamy doczynienia z grabieżą
Jak widać, prawosławni biskupi są bardzie religijni i pobożni niż katoliccy. Wiara prawosławnych biskupów jest większa, niż wiara katolickich biskupów.
No proszę a to ukrainców nie obowiązują przepisy o zgromadzeniach do 50 osób, gdzie służby porządkowe Straż,Policja dlaczego się tym nie zajmuje pilnuje? Co to ma być że rezuny sobie robią przechadzki i stwarzają zagrożenie dla życia i zdrowia! Deszczyca mówi że piękne i cudne miasto, Nazisci niemieccy i ich sojusznicy z oun upa też tak mówili zanim napadli i terroryzowali Polskę i Polaków, więc nie wiem komu Deszczyca chce się podlizac takimi tekstami?
A transport to pewnie na Ukrainę rząd spowodował i przewozy autokarowe za pieniądze z budżetu Państwa Polskiego, wszystko w imię propagandy że to nasi pobratyncy obrońcy przed Rosją.Nie dajcie się nabrać na te głodne kawałki na ta PIĄTA kolumna śiepaczy w Polsce! Mam pytanie dotyczące kto będzie odpowiadał za wpuszczenie ukrainców w 2017r do Polski na ruch bezwizowe? Macie już kozła ofiarnego by pokazać wszystkim może P.Kuchcinski odpowiedział kto weźmie odpowiedzialność za wpuszczenie ukrainców bo jest ich chyba w Polsce 6milionów a może więcej?
Ooo..! kurdupel ożył ...Będzie sekcie stręczył pacynkę biegajaca za prezydenta.Pacynka miała ujawnić aneks do weryfik,acji służb,obiecała to pacynka publicznie.ŻYCZĘ KŁAmcy i figurantowi Pacynce aby przepierdoliła wybory z kretesem.Głosujmy na samego diabła aby tylko kłamca-kukiełka nie wygrała.A Rydzyk owi zakazać propagandy pro pacynkowej w kierunku zdezorientowanego PISludu.
Cóż dodać?....wygląda na to ,że to ukrainiec Deszczyca zarządza miastem Przemyśl.A od czego jest policja?..Należało ten tłum,ciżbę żeby nie powiedzieć czerń ukraińska spacyfikować i karnie popędzić drogą do Medyki...Ale służby państwowe funkcjonują w tylko w tvp info..Słowa..słowa...Mam tylko nadzieję,że już do Polski nie zostaną wpuszczeni.Obserwowałem dzikie zachowania pobratymców deszczycy w Polsce w różnych miejscach....to dzicz azjatycka.
Biskup Budzik jest do pilnej wymiany
Łączna liczba zmarłych nie odbiega od przeciętnych z poprzednich lat.
Pan Łukasz wskazał jedynie, że władze Polski niepotrzebnie zakazały lądowania w naszym kraju samolotów innych linii, niż LOT i pokazał, że specjalne loty LOTu były w większości przypadków zbędne.
Większość z tych zmarłych nie zmarła na zapalenie płuc, które jest skutkiem koronawirusa, lecz na swoje przewlekłe choroby. Zwykła grypa dałaby taki sam skutek.
A w polskich szpitalach nadal brakuje masek i innego sprzętu
Jeśli Pan Łukasz jest istniejącym fizycznie człowiekiem to w jego relacji charakterystyczne jest postrzeganie otoczenia jako dodatku do własnej osoby.
Wyjechał na urlop już w czasie trwania epidemii w Włoszech i należało się spodziewać komplikacji. Gdyby pozostali w Irlandii wrócili by samolotem z innymi ,a tak włóczyli się bez sensu po Europie.
Polska winna zerwac ze swoja polityka uleglosci wzgledem "banderowskiej" Ukrainy. Nalezy poszukiwac poparcia i wspolpracowac z ta czescia spoleczenstwa ukrainskiego, ktora jest w opozycji do "banderowcow". Badz "neutralizowac" banderowcow " poprzez wspolprace z innymi krajami sasiadujacymi z Ukraina, Bialorus, Wegry, prowadzac wspolna polityke ukrainska. Lansowanie przez 30 lat polityki opartej o dogmat Giedroica okazalo sie bolesna porazka. W polityce nie obowiazuja zadne dogmaty, czy prawdy "objawione". Wspolpracuje sie z tym , z kim osiagamy jakies korzysci. Nie ma wiecznych wrogow , ani wiecznych przyjaciol. Nie zawsze wrog naszego wroga jest naszym przyjacielem. Uporczywe trzymanie sie dogmatu Giedroica przez Polske, wzbudza nawet ironie u takich typow jak Wiatrowycz, ktory zlozyl Polakom zyczenia noworoczne slowami" Nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy" Czyli nie podskakujcie bo nie macie wyboru.
Noto juz jest to jawne morderstwo.
Treść zaprzecza tytułowi ,bądźcie Panowie poważni.
Pan Bakun nie wymienił wsród swoich czynności telefonu lub swojej wizyty u Wojewody ,człowieka ,który poprzez stosowną komórkę urzędu kieruje takimi sprawami. Chciałbym wierzyć ,że wynika to z braku orientacji na temat struktury administracji państwowej i nie jest manipulacją.
Jak tak w rzeczywistości wygląda tzw. "korytarz humanitarny" to bezpieczeństwo Polaków zostaje wystawione na szwank.
Szkoda, że polski rząd daje się wpędzać w jakieś humanitarne korytarze które za chwilą zrobią się normą a zamknięcie granic fikcją. Do krajów bałtyckich można też się dostać promami i samolotami. Oczywiście rząd wyszedł już na przeciw żądaniom i uruchomił tzw. korytarze. W zamian jak podawało radio, Ukraińcy bez kolejki przepuszczali do Polski swoje TIR-y z kurczakami a polscy kierowcy dalej sobie stoją. Jak widać, zrozumienie i dobroć ma obowiązywać ze strony polskiej a z drugiej tradycyjna figa z makiem. Tak się kończy polityka ustępstw, którą na końcu odczuwają na sobie polscy obywatele.
Kolejne bzdury,bo co pan Ingolt czy Korkus powiedzą Polakom gdy przyjdzie recesja(a przyjdzie po tej pandemii)i będzie dużo mniejszy rynek pracy?! Polacy na bezrobocie bo ukraińcy pracę muszą mieć!! Kim wy jesteście? Poczytałem trochę ich wypowiedzi i praktycznie w każdej ich głównym tematem i zmartwieniem są pracownicy z....ukrainy.
DYREKTOR SZPITALA W GENUI I PREZYDENT WŁOSKIEGO STOWARZYSZENIA DO SPRAW INFEKCJI PROF. MATTEO BASSETTI zajmuje wyjątkowe stanowisko wobec koronowirusa: “WE WŁOSZECH NIKT NIE ZMARŁ NA TEGO WIRUSA! NIE MA ŚMIERTELNYCH OFIAR!”
https://globalna.info/2020/03/19/dyrektor-szpitala-w-genua-i-prezydent-wloskiego-stowarzyszenia-d-s-infekcji-we-wloszech-nikt-nie-zmarl-bezposrednio-od-covid-19/?unapproved=271&moderation-hash=5d6ef4ae604827e85abce2d620af1d25#comment-271
Jaka diaspora? To są zwykli pracownicy sezonowi i powinni być w każdej chwili gotowi zrobić wypad!
Zastanawiające jak ten kraj funkcjonował 5 lat temu, kiedy nie było w nim milionów ukraińców? Ktoś usiłuje nam wmówić, że bez wymieszania etnicznego Polska nie przeżyje. Tymczasem obecna sytuacja dowodzi, że jak najbardziej przeżyje, nie przeżyją zarabiający na ukraińcach, ale tych jakoś mało szkoda.
Widocznie Biden zaproponuje jej stanowisko Vice Prezydenta.
Praktycznie całe życie pracuję na własny rachunek i mam świadomość problemu wynikającą z praktyki. Odroczenie płatności wiąże się z rozłożeniem jej w czasie ,podatki wynikają z wielkości dochodu ,a w sytuacji gdy wartość sprzedaży spada spadają też podatki. Poniesione straty rozliczamy i w praktyce może się okazać ,że mała firma nie płacąc zaliczek na poczet podatku praktycznie na koniec roku nie zapłaci podatku dochodowego.
Czyli problem dotyczył ludzi z samochodami osobowymi ,którzy nie chcieli ich pozostawić ,rozsądniej było by od razu pojechać do Rostoku i wsiąść na prom samochodowy. Sztuczny problem.
To pan się nie zna na gospodarce. Odroczenie płatności podatków i ZUS jest niczym, jak kołem betonowym, a nie ratunkowym, bo te płatności skumulują się z nowymi, które trzeba będzie płacić na bieżąco i to zatopi małe firmy.
Węgry zwolniły z podatków małe firmy, one płacą jedynie składkę zdrowotną. Widocznie, jest to możliwe, ale trzeba tego chcieć, a PiS nie chce.
Oni się nigdy nie napasą. Ukraińcy nie budują nam dobrobytu, lecz obciążają naszą gospodarkę. Niech wyjadą i nigdy nie wracają, co najwyżej niech jadą do Niemiec, zbierać szparagi.
Ponuro to wygląda. Niezdecydowane i opóźnione działania mają swoje konsekwencje ale też zwyczaje i nawyki społeczeństwa mają swoją rolę.
Ciekawe z czego sfinansują "zielony ład" czytaj zdeptanie gospodarek wschodniej Europy.
..tenże G.Gauden jest tak wybitnym dziennikarzem polskim (jak podaje Wikipedia) jak ja jestem mandarynem z Kantonu...Konfabulacje "wybitnego dziennikarza" mają te same cechy co opisuje w swoich paszkwilach J.Gross....Czyli jak mawiał pewien gazda ...jest prawda i g...o prawda.!!!
Połowa światowej produkcji materiałów medycznych jest ulokowana w Chinach,
chyba warto mieć 60% krajowego pokrycia takimi materiałami.
Badziewie, odroczone płatności i kredyty ktoś musi pokryć kredytem by nie doprowadzić do finansowej zapaści i koszty tej operacji pokrywa budżet.
Zarzuty są dowodem niekompetencji albo świadomą manipulacją z powodów politycznych. Paro miesięczne obniżenie kosztów stałych dla małych firm to
duża szansa na przetrwanie.
czy "firmy" rekrutujące pracowników ze wschodu....To państwo w państwie?...Durnie nie kombinujcie...Bo naród szybko was rozliczy z tych kombinacji.
Myślę ,że wychowanek SZSP i w przeszłości współpracownik norweskiego koncernu medialnego popełnił ten "felieton" w ramach niemieckiej polityki historycznej. Żydowska społeczność Lwowa była trzecią stroną w walce o Lwów
i realizowała swoje interesy wspierając stronę ukraińską.
W takiej sytuacji próby rozbrojenia i aresztowania szczególnie aktywnych członków Żydowskiej milicji łatwo mogły doprowadzić do uruchomienia działań
zwykłych bandytów spośród dezerterów czy też zwolnionych więźniów.
Bezwzględne działania polskiej strony wobec sprawców potwierdzają takie tło wydarzeń.
Pewnym ponurym podsumowaniem tej sprawy jest masakra żydów w Lwowie zorganizowana przez OUN i Niemców i scena której byłem świadkiem kilka lat wstecz w Lwowie w biały dzień w centrum miasta, dwóch młodych ludzi
bez przyczyny opluło i wyzwało idącą przed nimi kobietę w srednim wieku o semickim wyglądzie. Mam wrażenie ,że maruderzy z wycofujacych się oddziałów ZURL też przyłożyłi się do rabunków w Lwowie.
Czyj młyn i czyja woda?
Coś mi się wydaje, że jemeńscy Huti niedługą spalą rafinerie w AS
"Sprowadzili" czyli ukradli?!?
Bo nigdzie nie ma wzmianki żeby od kogokolwiek kupili...
Kolejne pomyje, które będą obficie wykorzystywane na Wikipedii... ehhh.
tia... i takich lekarzy PiSuar chce ściągać do Polski.
To wszystko prawda, ale żeby jeszcze naród to rozumiał.
POPiS przy asyscie tzw lewicy i PSLu założyły totalną blokadę medialną na Bosaka... podobnie jak wcześniej na konfederację. Równocześnie na koronawirusie promuje się to ścierwo - prezio Juda, i reszta pseudopolskich kandydatów. Obawiam się, że jak zwykle, przegra Polska. No cóż: "lud ciemny jest".
Organizacje ukrainskie , a takze osoby z poza tych organizacji glosza neobanderyzm na terenie IIIRP, zachowuja sie prowokacyjnie , dzialaja w interesie neobanderowcow ukrainskich niszcza relacje pomiedzy Polakami a Ukraincami. Takie dzialania nalezy zdecydowanie potepic. W Polsce nie moze byc miejsca na faszyzm i szowinizm w wydaniu ukrainskim.
Z moralnego punktu widzenia wyglada to bardzo kuriozalnie. Ukraina pozwoli nam na prowadzenie prac ekshumacyjnych Polakow ofiar ludobojstwa dokonanego przez zbrodniarzy OUN-UPA. A my Polacy, w zamian odnowimy pomnik postawiony ku czci tych zbrodniarzy , ktorzy ich wymordowali. Nie spotkalem sie w calym moim zyciu z czyms tak amoralnym. To wyglada tak, jakby Rosjanie zazadali od nas w zamian za pomnik w Katyniu , postawienie w Warszawie pomnika oprawcom z NKWD, ktorzy mordowali polskich oficerow. Kiedy wreszcie w Polsce zaczna dzialac , jakies normalne, zdrowe normy moralne.
Wiadomo iz przegra z kreteskiem, ale moze za 5-10 lat, ma cala wiecznosc..
czyli pierwsze 6 sztuk otrzymamy w 2028 z "gwarancją" do 2030 ... hmmm czyli te które otrzymamy w 2029 będą miały tylko rok? cyt."„... pełnego wsparcia technicznego statków powietrznych oraz pozostałego sprzętu do 2030 roku...”
Kiedyś Polska musiała łożyć na ZSRR, teraz na USA i Ukrainę oraz na Watykan.
Pis chce zatrudnić w polskich szpitalach lekarzy z ukrainy
https://twitter.com/pigmalion55/status/1066429648383422467/photo/1
Nigdzie okupantów nie lubią
"Małgorzata Kidawa_Błońska , źr. wikipedia
Koronawirus: PO postuluje wprowadzenie dodatku w wysokości 1300 zł "
Ja tam politykom nie wierzę, zamiast dodatku wprowadzą podatek
A co na to szefowie z USA? Pozwolili? A co nam ten 'bratni' naród amerykański oferuje? Maskę po 10$ za sztukę gogle po 100$ za sztukę czy figę ? Obstawiam to trzecie.Pani Mosbacher wyjdzie i strzeli kilka ładnych słówek ,poklepie po plecach pisiorków i tyle.Oczywiście zdaję sobie sprawę że to chiński pijar ale coś symbolicznie przekazali.
to nie jest wstrzymanie, wstrzymanie, to jest zatrzymanie czegoś np dostawy na jakiś krótki określony czs, tu , w tym przypadku mamy doczynienia z grabieżą
Jak widać, prawosławni biskupi są bardzie religijni i pobożni niż katoliccy. Wiara prawosławnych biskupów jest większa, niż wiara katolickich biskupów.