A to ciekawa bo dzięki tym "spekulantom" ceny masek spadły z 60 na 35. To jest to samo co z płynami dezynfekującymi Orlenu.Nikt ich na stacjach nie widzi.Jak UE coś robi wspólnie to będzie lipa.Sama reakcja na tego wirusa pokazuje jej nieudolność.
Ten kto podjął decyzję o zakazie kupowania przez rodzimych przedsiębiorców masek,kombinezonów itd z Chin powinien ...SIEDZIEĆ w pierdlu.To działanie antypolskie.Ceny już spadały z 60 zl na 35 a teraz nie dość że rząd NIC nie daje do szpitali(znowu wolontariat musi ratować nieudolność rządzących) to jeszcze przeszkadza.
Ten człowiek ze zdjecia to nie jest żaden "honorowy patriarcha Prawosławnego Kościoła Ukrainy" ponieważ sam ów "kościół" opuścił dokonując w nim faktycznego rozłamu. Proszę więc o podawanie pełnych informacji a nie tylko "półprawd"...
"Na łamach dziennika „Svenska Dagbladet” nie ukrywała tego Kerstin Hessius, dyrektor generalna państwowego funduszu zajmującego się inwestowaniem środków emerytalnych. Jej zdaniem „zbliżamy się do katastrofy gorszej od tej, której chcemy uniknąć”, mając na myśli bliżej nieokreślone skutki wstrzymania życia gospodarczego."
Tja. Jakby szefowej funduszy emerytalnych zależało na tym żeby staruszkowie żyli długo i szczęśliwie i trzeba bylo im emerytury płacić...
Wystarczy zajżeć na DW i szanowna redakcja zobaczy ,że jest to skoordynowana akcja Rządów UE przeciwko cwaniakom i oszustom oferującym super drogie i bosko skuteczne towary.
"Włoscy lekarze muszą podejmować dramatyczne decyzje" - nie muszą, tylko chcą, i nie lekarze, tylko pany władza. Taki program "eutanazja plus", a przy okazji uratuje się system emerytalny przez usunięcie emerytów. Reszta to ściema. Logiczne wydaje się założenie, że liczby chorych są fikcyjne (bo niby co szczególnego mają w sobie Włosi, że padają jak muchy), a służą jedynie za uzasadnienie do eksterminacji starszych osób, które naprawdę złapały jakąś grypę czy inne zapalenie płuc.
Bank, który nie realizuje i nie wspomaga własnego państwa, nie jest bankiem narodowym. Zapisy Konstytucyjne wypychają ten Bank i alienują go od własnego Państwa. Z drugiej jednak strony co powiedzieć o dotychczasowych poliklikach.
To początek końca UE, przynajmniej takiej jaką znaliśmy: zjednoczonej tylko pozornie, nieudolnej, mierzącej krzywiznę banana, robiącej ze ślimaka rybę, a tak totalnie nieudolnej w obliczu prawdziwego zagrożenia!
a może Morawiecki zacznie handlować z banderowcami....wpierw zezwolenie na poszukiwania pomordowanych polaków na Kresach...a później możemy ich przewozić LOT-em...ale do Kijowa.
We Wrocławiu mieszkają potomkowie przesiedleńców zza Buga. Wśród których pokaźną grupę stanowili sympatycy banderowców. Do tego stopnia, że w latach 1947-51 zaczęły działać tu struktury OUN UPA. "Jedną z bardziej zagadkowych postaci był tu Grzegorz Siutryk, mieszkający w Nowej Wsi, pow. Oleśnica, którego – co ciekawe – Łapiński określał w swoich donosach mianem „prowidnyka” na teren Dolnego Śląska"
http://www.polska1918-89.pl/pdf/kim-byli-wolod%C2%B4ko-i-bilyj-o-rzekomym-istnieniu-upa-na-terenie-wojewodz,3939.pdf
Koronawirus i jego PODKŁAD szczepionkowy czy to SUKCES + https://youtu.be/Zj__gBFDZq0
Koronawirus ZDEMASKOWAŁ opozycję lub współ-pozycję https://youtu.be/boQHXLvyz-Y
ci sami co uwolnili to gówno na swiat maja test ..wsadzcie go sobie w dupę.Ale dudu i cała obsługa kolonii Polska napewno go kupi po cenach jak mysliwce.NIE WOLNO TEGO STOSOWAC to gratis inne choroby
macior nie jest ani głupi ani yebnięty,dzadzisko parszywina jest po prostu agentem sanhedrynu czyli tych co zabili i zabijaja Chrystusa...dobrali sie z rebe Rydzolem prawie im razem na kwarantanne..taką wieczną i nieustającą...już idzie po nich diabeł...
Pewnie dostał telefon z usa że ma tak gadać,choć znając jego "myślenie" mógł sam to wykoncypować.Głupota jednak nieuleczalna.Wszyscy korzystaja z pomocy Chin a ten truteń może liczy na "bratnią' pomoc z usa lub izraela.Właśnie jeden z krakowskich szpitali wystosował apel by ludzie donosili(na wolontariacie się to opiera) maski,rękawice,kombinezony,gogle bo im się już kończą.A co robi ten nierząd -ukraińców i litwinów wozi.Prezes chce teraz wyborów bo wie że niedługo to wszysto padnie i nawet wyznawcy pis załapią jakie to bagno.
Nie potrafię wymyślić komentarza, który by nie podpadał pod "mowę nienawiści"... Czyli co, ludzie mają umierać, byle nie splamić się przyjęciem pomocy od wschodnich imperialistów?
Jest w tej sprawie drugie dno ,jeśli firma rezygnuje z zakupu tańszego towaru dającego jej potencjalnie większy zysk przy sprzedaży i kupuje dużo droższy + transport towar z za granicy to może oznaczać ,że otrzymuje rekompensatę za takie działania w kraju pochodzenia towaru co jest nielegalne w UE.
I jest to podstawa do działania nie tylko ministra rolnictwa ,organizacje producentów ziemniaków w Polsce mogą same wystąpić do urzędu ochrony konkurencji w Polsce.
Kilka lat wstecz przeglądałem holenderskie opracowanie wykonane na zlecenie Rządu zalecające ogranizenie upraw drogich np rzepaku ,a przejście na tanie masowe np ziemniaki dające tak naprawdę wyższy czysty zysk.
Jeśli nie będzie konkretnych wyroków bezwzględnego wiezienia i kary finansowej zawsze znajdzie się jakiś dureń ,który za pięć stówek półlitra coś takiego zrobi.
Wojewoda jest przedstawicielem Rządu i ma realizować jego działania w terenie,
wygląda na to ,że jakiś "nadludź" z MSZ przepchnął sprawę nie interesując się
zabezpieczeniem,ciekawe kto wykazał się w Rządzie taką kompetencją ale i dlaczego Pan Bakun nie zwrócił się do Wojewody o włączenie się do działania.
Nie świadczy to dobrze o poziomie współpracy pomiędzy Wojewodą ,a Bakunem jak zwykle w życiu ludzie lubią sobie dokuczać bez sensu. Ambasador Ukrainy jest niekompetentnym urzędnikiem ,teraz zagrał na nosie Prezydentowi Miasta ale wcześniej czy później dostanie rachunek jak nie on to ukraińskie firmy i obywatele.
Czyli w firmie sprzedającej nie wpadli na pomysł zawiadomienia wojewody?
Nic dziwnego ,że straż graniczna zatrzymała transport ,trudno mówić tu o zawłaszczeniu gdy towar nadal jest własnością Włochów i może wyjechac po przedstawieniu zgody Wojewody. Widać Niemcy przyzwyczaili ich już do konfiskaty.
...sutryk to pobratymec swoich za wschodniej granicy Polski...Teraz rozumiemy skąd ta szczególna "przyjażń" do tej barbarzyńskiej nacji...A może sutryk załatwisz rządowi polskiemu ..pochówek polaków pomordowanych w ludobójczy
sposób.....
Prezydent Bakun będzie miał możliwość odpowiedzieć ambasadorowi Deszczycy na jego bezczelne słowa. Wydaje przecież zgody na przeprowadzenie w Przemyślu szeregu imprez np. panachyda itp. lub spraw, z którymi zwracać się będą lokalne stowarzyszenia np. Ukraińców. Kpiny Deszczycy zapewne wpłyną na determinacje władz Przemyśla do pokazania kto jest gospodarzem miasta i brakiem zgody na podobną sytuację jaka miała teraz miejsce. Brakuje mi informacji czy użyta została Straż Miejska do zabezpieczenia okolic dworca i nie wypuszczaniem z niego Ukraińców, którzy stanowili epidemiologiczne zagrożenie dla mieszkańców Przemyśla. Czy prezydent zwrócił się do komendanta miejskiego policji o kontrolę nad przebiegiem transportu i zabezpieczenia miasta ?
Rzecz w tym, że Gauden nie jest historykiem, więc warsztatu nie ma, zatem zbyt naukowa recenzja będzie przypominała strzelanie z armaty do wróbla. A że napisał paszkwil, wyjątkowo tendencyjny i jednostronny, to inna sprawa. Ciężko było dotrwać do końca lektury! W zasadzie to stek pomówień, nie podpartych żadnymi dowodami. Wysłuchałem kilka spotkań z nim na YT - posuwa się na nich w oskarżeniach wobec strony polskiej, zwłaszcza Mączyńskiego jeszcze dalej. Domaga się wręcz ekshumacji Mączyńskiego z Cmentarza Obrońców Lwowa, gdyż rzekomo jego osoba, jako inspiratora pogromu, szkodzi ułożeniu relacji z Ukrainą.
No ale rząd Merkel cały czas walczy z prawicą(nazywaną skrajną,faszystowską),a bandziory z antify(nie na darmo w usa chciano wciągnąć tych bandziorów na listę org.terrorystycznych) mają się dobrze .Ostatnio czytałem o procesie 2 tych bandziorów którzy dzgnęli nożem kobietę w ciąży ,ciekawe jaki będzie wyrok.
No proszę a to ukrainców nie obowiązują przepisy o zgromadzeniach do 50 osób, gdzie służby porządkowe Straż,Policja dlaczego się tym nie zajmuje pilnuje? Co to ma być że rezuny sobie robią przechadzki i stwarzają zagrożenie dla życia i zdrowia! Deszczyca mówi że piękne i cudne miasto, Nazisci niemieccy i ich sojusznicy z oun upa też tak mówili zanim napadli i terroryzowali Polskę i Polaków, więc nie wiem komu Deszczyca chce się podlizac takimi tekstami?
A transport to pewnie na Ukrainę rząd spowodował i przewozy autokarowe za pieniądze z budżetu Państwa Polskiego, wszystko w imię propagandy że to nasi pobratyncy obrońcy przed Rosją.Nie dajcie się nabrać na te głodne kawałki na ta PIĄTA kolumna śiepaczy w Polsce! Mam pytanie dotyczące kto będzie odpowiadał za wpuszczenie ukrainców w 2017r do Polski na ruch bezwizowe? Macie już kozła ofiarnego by pokazać wszystkim może P.Kuchcinski odpowiedział kto weźmie odpowiedzialność za wpuszczenie ukrainców bo jest ich chyba w Polsce 6milionów a może więcej?
Ooo..! kurdupel ożył ...Będzie sekcie stręczył pacynkę biegajaca za prezydenta.Pacynka miała ujawnić aneks do weryfik,acji służb,obiecała to pacynka publicznie.ŻYCZĘ KŁAmcy i figurantowi Pacynce aby przepierdoliła wybory z kretesem.Głosujmy na samego diabła aby tylko kłamca-kukiełka nie wygrała.A Rydzyk owi zakazać propagandy pro pacynkowej w kierunku zdezorientowanego PISludu.
A to ciekawa bo dzięki tym "spekulantom" ceny masek spadły z 60 na 35. To jest to samo co z płynami dezynfekującymi Orlenu.Nikt ich na stacjach nie widzi.Jak UE coś robi wspólnie to będzie lipa.Sama reakcja na tego wirusa pokazuje jej nieudolność.
Polska Ludowa Pisowska bierze się za "spekulantów" ,jeszcze chwila a będą stonkę tropić.
Ten kto podjął decyzję o zakazie kupowania przez rodzimych przedsiębiorców masek,kombinezonów itd z Chin powinien ...SIEDZIEĆ w pierdlu.To działanie antypolskie.Ceny już spadały z 60 zl na 35 a teraz nie dość że rząd NIC nie daje do szpitali(znowu wolontariat musi ratować nieudolność rządzących) to jeszcze przeszkadza.
Dobrze chłop gada, dlatego nazywają go "reżimem"
Ten człowiek ze zdjecia to nie jest żaden "honorowy patriarcha Prawosławnego Kościoła Ukrainy" ponieważ sam ów "kościół" opuścił dokonując w nim faktycznego rozłamu. Proszę więc o podawanie pełnych informacji a nie tylko "półprawd"...
"Na łamach dziennika „Svenska Dagbladet” nie ukrywała tego Kerstin Hessius, dyrektor generalna państwowego funduszu zajmującego się inwestowaniem środków emerytalnych. Jej zdaniem „zbliżamy się do katastrofy gorszej od tej, której chcemy uniknąć”, mając na myśli bliżej nieokreślone skutki wstrzymania życia gospodarczego."
Tja. Jakby szefowej funduszy emerytalnych zależało na tym żeby staruszkowie żyli długo i szczęśliwie i trzeba bylo im emerytury płacić...
A co ten bóg taki litościwy się zrobił i tylko wirusa zsyła??? Kiedyś Sodomę i Gomorę zniszczył żywym ogniem, a teraz takie mizianie tylko?!?
Wystarczy zajżeć na DW i szanowna redakcja zobaczy ,że jest to skoordynowana akcja Rządów UE przeciwko cwaniakom i oszustom oferującym super drogie i bosko skuteczne towary.
ciekawe co wiedzą?
Tu chodzi o Ukraińców, a nie o Polaków.
W Polsce robi się mało testów, dzięki temu wychodzi im niska liczba zarażonych.
"Włoscy lekarze muszą podejmować dramatyczne decyzje" - nie muszą, tylko chcą, i nie lekarze, tylko pany władza. Taki program "eutanazja plus", a przy okazji uratuje się system emerytalny przez usunięcie emerytów. Reszta to ściema. Logiczne wydaje się założenie, że liczby chorych są fikcyjne (bo niby co szczególnego mają w sobie Włosi, że padają jak muchy), a służą jedynie za uzasadnienie do eksterminacji starszych osób, które naprawdę złapały jakąś grypę czy inne zapalenie płuc.
Bank, który nie realizuje i nie wspomaga własnego państwa, nie jest bankiem narodowym. Zapisy Konstytucyjne wypychają ten Bank i alienują go od własnego Państwa. Z drugiej jednak strony co powiedzieć o dotychczasowych poliklikach.
Czyli jednak masowo się pozarażali od jankesów na manewrach?
Na szczęście jest w grupie dużego ryzyka, jak tak dalej będzie epidemii pomagał, to jej nie przeżyje.
To początek końca UE, przynajmniej takiej jaką znaliśmy: zjednoczonej tylko pozornie, nieudolnej, mierzącej krzywiznę banana, robiącej ze ślimaka rybę, a tak totalnie nieudolnej w obliczu prawdziwego zagrożenia!
a może Morawiecki zacznie handlować z banderowcami....wpierw zezwolenie na poszukiwania pomordowanych polaków na Kresach...a później możemy ich przewozić LOT-em...ale do Kijowa.
We Wrocławiu mieszkają potomkowie przesiedleńców zza Buga. Wśród których pokaźną grupę stanowili sympatycy banderowców. Do tego stopnia, że w latach 1947-51 zaczęły działać tu struktury OUN UPA. "Jedną z bardziej zagadkowych postaci był tu Grzegorz Siutryk, mieszkający w Nowej Wsi, pow. Oleśnica, którego – co ciekawe – Łapiński określał w swoich donosach mianem „prowidnyka” na teren Dolnego Śląska"
http://www.polska1918-89.pl/pdf/kim-byli-wolod%C2%B4ko-i-bilyj-o-rzekomym-istnieniu-upa-na-terenie-wojewodz,3939.pdf
Koronawirus i jego PODKŁAD szczepionkowy czy to SUKCES + https://youtu.be/Zj__gBFDZq0
Koronawirus ZDEMASKOWAŁ opozycję lub współ-pozycję https://youtu.be/boQHXLvyz-Y
To ścierwo jest i tyle
ci sami co uwolnili to gówno na swiat maja test ..wsadzcie go sobie w dupę.Ale dudu i cała obsługa kolonii Polska napewno go kupi po cenach jak mysliwce.NIE WOLNO TEGO STOSOWAC to gratis inne choroby
macior nie jest ani głupi ani yebnięty,dzadzisko parszywina jest po prostu agentem sanhedrynu czyli tych co zabili i zabijaja Chrystusa...dobrali sie z rebe Rydzolem prawie im razem na kwarantanne..taką wieczną i nieustającą...już idzie po nich diabeł...
Pewnie dostał telefon z usa że ma tak gadać,choć znając jego "myślenie" mógł sam to wykoncypować.Głupota jednak nieuleczalna.Wszyscy korzystaja z pomocy Chin a ten truteń może liczy na "bratnią' pomoc z usa lub izraela.Właśnie jeden z krakowskich szpitali wystosował apel by ludzie donosili(na wolontariacie się to opiera) maski,rękawice,kombinezony,gogle bo im się już kończą.A co robi ten nierząd -ukraińców i litwinów wozi.Prezes chce teraz wyborów bo wie że niedługo to wszysto padnie i nawet wyznawcy pis załapią jakie to bagno.
To nie tylko kwarantanna źle wpływa na pracę mózgu Macierewicza, gdyż tę niewłaściwą prac obserwujemy od wielu lat.
Najwyraźniej kwarantanna domowa źle wpływa na mózgownicę Macierewicza. Określam jego stan psyche, jako ciężki.
Nie potrafię wymyślić komentarza, który by nie podpadał pod "mowę nienawiści"... Czyli co, ludzie mają umierać, byle nie splamić się przyjęciem pomocy od wschodnich imperialistów?
Konfederacja nie poparła ustawy, ale popierała i popiera nakręcanie histerii i wszelkie faszystowskie działania rządu.
Jakiego był wyznania? Statystyczny większościowy Polak-katolik czy jakiś inny?
Bo może to sprawa, że tak powiem, wewnętrzna?
PISyjon w rozkwicie ...Jakm dziadom na to pozwolimy to..niech nas szlag trafi !
Jest w tej sprawie drugie dno ,jeśli firma rezygnuje z zakupu tańszego towaru dającego jej potencjalnie większy zysk przy sprzedaży i kupuje dużo droższy + transport towar z za granicy to może oznaczać ,że otrzymuje rekompensatę za takie działania w kraju pochodzenia towaru co jest nielegalne w UE.
I jest to podstawa do działania nie tylko ministra rolnictwa ,organizacje producentów ziemniaków w Polsce mogą same wystąpić do urzędu ochrony konkurencji w Polsce.
Kilka lat wstecz przeglądałem holenderskie opracowanie wykonane na zlecenie Rządu zalecające ogranizenie upraw drogich np rzepaku ,a przejście na tanie masowe np ziemniaki dające tak naprawdę wyższy czysty zysk.
Jeśli nie będzie konkretnych wyroków bezwzględnego wiezienia i kary finansowej zawsze znajdzie się jakiś dureń ,który za pięć stówek półlitra coś takiego zrobi.
Budowniczowie nowego społeczeństwa dopuki nie maja władzy są często bardzo rozsądni w wielu sprawach.
Wojewoda jest przedstawicielem Rządu i ma realizować jego działania w terenie,
wygląda na to ,że jakiś "nadludź" z MSZ przepchnął sprawę nie interesując się
zabezpieczeniem,ciekawe kto wykazał się w Rządzie taką kompetencją ale i dlaczego Pan Bakun nie zwrócił się do Wojewody o włączenie się do działania.
Nie świadczy to dobrze o poziomie współpracy pomiędzy Wojewodą ,a Bakunem jak zwykle w życiu ludzie lubią sobie dokuczać bez sensu. Ambasador Ukrainy jest niekompetentnym urzędnikiem ,teraz zagrał na nosie Prezydentowi Miasta ale wcześniej czy później dostanie rachunek jak nie on to ukraińskie firmy i obywatele.
Mętne to i niejednoznaczne, Miało by sens lądować z Ukraińcami na Ukrainie aby nie próbowali wędrować po Polsce i sąsiednich krajach.
Politycy wszędzie lubią zaistnieć w mediach jako obrońcy narodu.
Czyli w firmie sprzedającej nie wpadli na pomysł zawiadomienia wojewody?
Nic dziwnego ,że straż graniczna zatrzymała transport ,trudno mówić tu o zawłaszczeniu gdy towar nadal jest własnością Włochów i może wyjechac po przedstawieniu zgody Wojewody. Widać Niemcy przyzwyczaili ich już do konfiskaty.
...sutryk to pobratymec swoich za wschodniej granicy Polski...Teraz rozumiemy skąd ta szczególna "przyjażń" do tej barbarzyńskiej nacji...A może sutryk załatwisz rządowi polskiemu ..pochówek polaków pomordowanych w ludobójczy
sposób.....
PiSobolszewia w rozkwicie.
Proszę natuchmiast usuną moje materiały pobrane z Facebooka oraz zdementowamoja wypowiedź. Nie udzieliłem kresom pl prawa do publikacji.
Dobrze gada, pewnie oskarżą go o antysemityzm
wynika z refeelaboraatu że wirusek zmutował w przyrodzie, na drzewie lub w kałuży.Gratulacje.
Koronawirus & Włochy https://youtu.be/ZvBEMukCJqE
Koronawirus & UK zdumiewająco ROZSĄDNE ? https://youtu.be/rHtFBHdowVU
Prezydent Bakun będzie miał możliwość odpowiedzieć ambasadorowi Deszczycy na jego bezczelne słowa. Wydaje przecież zgody na przeprowadzenie w Przemyślu szeregu imprez np. panachyda itp. lub spraw, z którymi zwracać się będą lokalne stowarzyszenia np. Ukraińców. Kpiny Deszczycy zapewne wpłyną na determinacje władz Przemyśla do pokazania kto jest gospodarzem miasta i brakiem zgody na podobną sytuację jaka miała teraz miejsce. Brakuje mi informacji czy użyta została Straż Miejska do zabezpieczenia okolic dworca i nie wypuszczaniem z niego Ukraińców, którzy stanowili epidemiologiczne zagrożenie dla mieszkańców Przemyśla. Czy prezydent zwrócił się do komendanta miejskiego policji o kontrolę nad przebiegiem transportu i zabezpieczenia miasta ?
Przeklęte naziole.
Rzecz w tym, że Gauden nie jest historykiem, więc warsztatu nie ma, zatem zbyt naukowa recenzja będzie przypominała strzelanie z armaty do wróbla. A że napisał paszkwil, wyjątkowo tendencyjny i jednostronny, to inna sprawa. Ciężko było dotrwać do końca lektury! W zasadzie to stek pomówień, nie podpartych żadnymi dowodami. Wysłuchałem kilka spotkań z nim na YT - posuwa się na nich w oskarżeniach wobec strony polskiej, zwłaszcza Mączyńskiego jeszcze dalej. Domaga się wręcz ekshumacji Mączyńskiego z Cmentarza Obrońców Lwowa, gdyż rzekomo jego osoba, jako inspiratora pogromu, szkodzi ułożeniu relacji z Ukrainą.
Temu eskimosowi z Odessy już całkiem odbiło
No ale rząd Merkel cały czas walczy z prawicą(nazywaną skrajną,faszystowską),a bandziory z antify(nie na darmo w usa chciano wciągnąć tych bandziorów na listę org.terrorystycznych) mają się dobrze .Ostatnio czytałem o procesie 2 tych bandziorów którzy dzgnęli nożem kobietę w ciąży ,ciekawe jaki będzie wyrok.
No proszę a to ukrainców nie obowiązują przepisy o zgromadzeniach do 50 osób, gdzie służby porządkowe Straż,Policja dlaczego się tym nie zajmuje pilnuje? Co to ma być że rezuny sobie robią przechadzki i stwarzają zagrożenie dla życia i zdrowia! Deszczyca mówi że piękne i cudne miasto, Nazisci niemieccy i ich sojusznicy z oun upa też tak mówili zanim napadli i terroryzowali Polskę i Polaków, więc nie wiem komu Deszczyca chce się podlizac takimi tekstami?
A transport to pewnie na Ukrainę rząd spowodował i przewozy autokarowe za pieniądze z budżetu Państwa Polskiego, wszystko w imię propagandy że to nasi pobratyncy obrońcy przed Rosją.Nie dajcie się nabrać na te głodne kawałki na ta PIĄTA kolumna śiepaczy w Polsce! Mam pytanie dotyczące kto będzie odpowiadał za wpuszczenie ukrainców w 2017r do Polski na ruch bezwizowe? Macie już kozła ofiarnego by pokazać wszystkim może P.Kuchcinski odpowiedział kto weźmie odpowiedzialność za wpuszczenie ukrainców bo jest ich chyba w Polsce 6milionów a może więcej?
Ooo..! kurdupel ożył ...Będzie sekcie stręczył pacynkę biegajaca za prezydenta.Pacynka miała ujawnić aneks do weryfik,acji służb,obiecała to pacynka publicznie.ŻYCZĘ KŁAmcy i figurantowi Pacynce aby przepierdoliła wybory z kretesem.Głosujmy na samego diabła aby tylko kłamca-kukiełka nie wygrała.A Rydzyk owi zakazać propagandy pro pacynkowej w kierunku zdezorientowanego PISludu.