do @Tutejszym: sponsorzy pewnie już są, rząd zadłuży Ukrainę po uszy, a potem owi "sponsorzy" będą przejmowali co lepsze sektory gospodarki a gdy ich zabraknie to ziemię. Dobre drogi zaś, owym "sponsorom" przydadzą się jak najbardziej, wszak od ich ilości i stanu zależy sprawność zarządzania przejmowanym krajem.
Od lat rządzą nami polskojęzyczni, więc nic dziwnego że Polaków mają daleko w d(). Oni się wyżywią, w ostateczności wyjadą z kraju, nas czekają naprawdę ciężkie czasy.
Stan wyjątkowy mamy realnie od ponad 2 tygodni. Ograniczenia praw obywatelskich, zakaz działalności gospodarczej w wielu dziedzinach wolno ogłaszać tylko w stanie wyjątkowym.
Sluchajac Ukraincow ma sie wrazenie, ze to oni kieruja nasza polityka, mowia , co nalezy zrobic i jak , aby oni czuli sie komfortowo, coz polskie rzady po 1989r. rozpieszczaly Ukraincow spelniajac wszystkie ich zyczenia w imie wydumanej bzdurnej teorii Gedroycia. Teraz zbieramy tego owoce. Polityke prowadz sie tak , aby osiagac korzysci dla wlasnego kraju, narodu, nie ma wiecznych przyjaciol ani wiecznych wrogow. Idziemy z tym , ktory zapewni nam korzysci , a nie z tym ktory nas wykorzystuje, aby nastepnie okazac sie naszym wrogiem. Moze lepiej jest zwiazac sie z Wegrami, Bialorusia, Rosja, niz z falszywa Ukraina.
Najbardziej wiarygodna metoda okreslenia ilosci ofiar ludobojstwa na Polakach, jest przeprowadzenie ekshumacji . Niestety Ukraincy robia wszystko , aby ten proces przedluzac, wstrzymywac, pod byle pretekstem. Polska powinna powolac miedzynarodowa komisje , ktorej prac Ukraincy nie mogliby blokowac. Komisja ta bylaby niezalezna od Ukrainy i Polski, tak aby zadna strona nie wplywala na rzetelnosc pracy tej komisji. Oczywiscie kazda strona mialaby swoich przedstawicieli. To , ze Ukraincy zgodzili sie obecnie na ekshumacje nie znaczy, ze za tydzien , dwa nie wstrzymaja tch prac i wszystko bedzie toczylo sie dalej w podobny sposob. To ich metoda na ukrycie prawdy.
Zełenski obiecuje wracającym Ukraińcom miliony miejsc pracy.
Czy znalazł już sponsora dla programu „Wielkie Budownictwo”,
dla budowy tysięcy kilometrów dróg na Ukrainie?.
Znowu będą chcieli doić "głupich Polaków"?
Do sponsora: 80% dotacji ukradną, 20% zmarnują? ...
Odnośnie "wkurwionoświrusa" mam jedno pytanie,
czy są badania naukowe potwierdzające to, że tzw. "uzdrowieni" nie zakażają dalej, na zasadzie takiej, że oni są już odporni, a noszą?
a jeśli takich badań nie ma, to się wkrótce odbędą na otoczeniu tych tzw. ozdrowieńców.
no i zaczęło się :)
musiałem dziś uciekać przed policją i wojskiem jednocześnie, po tym jak ktoś z bloków zadzwonił, że siedzę z kolegą w krzakach i pijemy piwko...
System działa.
Jeżeli mowa o zbrodniarzach to niech lewaki przywołają swoich dziadków czy ojców, katów wielce zasłużonych w walce o "władzę ludową", a Czarnieckiego i hymn zostawią w spokoju.
Mnie to nie dziwi ,dla mnie głupota lewaków jest bezgraniczna,a to ze nie identyfikują się z polskimi bohaterami nie dziwi,przecież to oni drą japę że Bury,Łupaszka,czy Basaj to zbrodniarze,nie wiem dla nich może "bohaterami' sa szaulisi,banderowcy,ubeki,stalin,pol-pot,che i inni lewicowi zbrodniarze.Niektórzy Polacy maja tyle wspólnego z Polską i Polakami że sa polskojęzyczni.Często tacy polskojęzyczni wysługują się obcym.
Ja nie muszę mieć specjalnego raportu żeby stwierdzić, że w usa jest 10x więcej zakażeń niż podają w oficjalnych statystykach. Ale czy mam z tego powodu nazwac ich oszustami, ignorantami czy głupkami? (z różnych innych powodów tak, ale nie akurat teraz jakoś specjalnie).
Przecież u nas jest to samo, jak zresztą wszędzie indziej, wiadomo tylko o przypadkach zakażeń wykazanych przez testy.
Oszalałe lewactwo wszelkiej maści w różnych odcieniach czerwieni a nawet wielu barw skoro Czarneckiego nazywają zbrodniarzem wojennym to krwawych agresorów - Szwedów zapewne nazwią WYZWOLICIELAMI!
Podobnie jak to się ma z tzw. wyzwoleniem Polaków w czasie II wojny światowej - agresja bolszewicka 17 - IX - 1939r
Polska lewica nienawidzi Polski, nie identyfikuje się z tożsamością polską, od czasu I-ej w.ś. i powstania Niepodległej Polski zawsze stawali przeciwko naszej niepodległości. Walczyli w szeregach Rosji bolszemickiej przeciwko Polsce w 1920 r. i potem taką samą postawą się wykazywali w okresie międzywojennym szpiegując i siejąc dywersję w II-ej RP na rzecz komunistycznej Rosji. Dla polskiej lewicy naród polski ma im służyć a jeżeli oni nie rządzą to gotowi są zniszczyć Polskę. Widać to wyrażnie jak działają europosłowie z tej formacji, sami zarabiają olbrzymie pieniądze ale np. wnioskują w PE by Polsce nie przyznawać należnych pieniędzy. To przecież normalni podli zdrajcy. Wymienię tylko niektórych: Miller, Cimoszewicz, Biedroń, Lewandowski, Sikorski, Tusk, to że niektórzy z nich firmują się że są z PO niczego nie zmienia to też lewactwo (czerwone, różowe, tęczowe itd). Protestują przeciwko Polakowi i katolikowi Czarnieckiemu a nie przeszkadza im Bonaparte w Hymnie, który był rzeczywiście zbrodniarzem wojennym, kazał zakłuć bagnetami jeńców arabskich bo szkoda było kul. Oczywiście każde wydarzenie historyczne należy oceniać na tle epoki a nie według dzisiejszych kryteriów ale te lewackie, niedouczone jełopy o tym nie wiedzą. Nienawiść do Polski wszystko im przesłania.
Nie rozmumiem ludzi, którzy poddają się tej tresurze. W autobusie nie ma dystansu 2 metrów między obcymi, nie mówiąc o taksówce, czy innym samochodzie, a na ulicy ma być między członkami rodziny? Czy ludzie do reszty ogłupieli? No chyba tak, jeśli się na to zgadzają.
Skrajna paranoja! Żeby rodzina musiała zachowywać dystans między sobą?!?!? To należy bojkotować - to już jest po prostu faszyzm, niczym nie uzasadniony, z pewnością nie wzgledami zdrowia i bezpieczeństwa.
"co czwarty Polak (26 proc.) ma poczucie, że czasami ich stan zdenerwowania sytuacją związaną z koronawirusem jest bliski paniki" - to oznacza, że 50 % nie zdaje sobie sprawy z własnej paniki i histerii. W gruncie rzeczy, zrozumiałe.
Tresurę Polaków przez PiS trzeba bojkotować. Jeśli ludzie dadzą się tak poniżyć jak chce tego PiS i ich mocodawcy, to wkrótce okaże się, że obywatel nie ma żadnych praw.
PiS odstawia szopkę dla kretynów, problem w tym, że te rządowe kretynizmy, mogą się większości społeczeństwa spodobać... Coż, jak w takim Narodzie ma wygrać rozsądny kandydat, którym jest Bosak, lub Konfederacja ogólnie...? No nie bardzo wiem. Poźyjemy zobaczymy. Ale tym bardziej rozumiem, umiarkowane poparcie Konfederacji i Bosaka dla obrony przez tzw "Wirusem". Inaczej do "średnio wykształconych" nie dotrze się w ogóle.
czy ci co się podpisali w tej interpelacji,nie zdają sobie sprawy,ę ich dziadkowie i pradziadkowie byli też zbrodniarzami wojennymi?....Skąd to bydło polskojęzyczne się bierze w naszej Polsce?...Skąd? Domniemam,że wszyscy to "szczyle" bez wiedzy i pro-komuniści...
Tak, to zabawne. Za chwilę Trump i Salman dostaną od tego ciężkostrawnego posiłku choroby wieńcowej, cukrzycy, a na zakończenie wylewu lub zawału. Nadwaga już jest, a zatem jeszcze więcej tłuszczyku. Czas pracuje na zdrowie Ameryki.
Chyba ostro trzeba to skwitowac. Malolatom przewraca się w głowach. Egzamin maturalny to egzamin dojrzałości. Proszę się przygotować samemu i na ustawowy termin. Jeśli MEN przesunie terminy będziecie przygotowani. Niewiarygodna bezczelność aby rządowi dawać czas na odpowiedź! Kim Wy jesteście żeby stawiać warunki?! Ale że ryba psuje się od głowy to może czas skończyć że swetrami w parlamencie, z dziennikarzami w jeansach na korytarzach sejmowych. Kto by nie rządził reprezentuje Najjasniejsza Rzeczpospolita i ma zachowywać się godnie.
"Ankietowani bardziej pozytywnie oceniali działania skierowane do nich przez polski rząd (55 proc.) ...." to akurat widząc czyich interesów najbardziej pilnuje ten 'rząd" nie dziwi.
a cóżesz miał zrobić ten bezwolny osobnik biegający za prezydenta?Pozdrowienia dla Tate/Teścia tego od rurek metalowych i chłopców z orzełkiem na czapkach...
Trzeba przyznać ,że biznesowe podejście Prezydenta USA do Moskwy ma humorystyczne aspekty, Putin pieczony na brytwannie przez Salmana i polewany tłuszczykiem przez Trumpa.
To, co robia Ukraincy w stosunku do Polakow, zaczyna byc obrzydliwe. Uzaleznianie wydania zgody na ekshumacje ofiar ludobojstwa OUN - UPA, od stawiania, (odnawiania) pomnikow przez strone polska ku chwale tych zwyrodnialych zbrodniarzy , ktorzy mordowali Polakow zaczyna byc przerazajace. Jesli rzad polski nie moze sobie z tym poradzic niech decyduja o tym wladze lokalne, ktore mam nadzieje podejma stosowne decyzje i usuna raz na zawsze te faszystowsko - szowinistyczne symbole z naszej ziemi.
do @Tutejszym: sponsorzy pewnie już są, rząd zadłuży Ukrainę po uszy, a potem owi "sponsorzy" będą przejmowali co lepsze sektory gospodarki a gdy ich zabraknie to ziemię. Dobre drogi zaś, owym "sponsorom" przydadzą się jak najbardziej, wszak od ich ilości i stanu zależy sprawność zarządzania przejmowanym krajem.
Od lat rządzą nami polskojęzyczni, więc nic dziwnego że Polaków mają daleko w d(). Oni się wyżywią, w ostateczności wyjadą z kraju, nas czekają naprawdę ciężkie czasy.
Stan wyjątkowy mamy realnie od ponad 2 tygodni. Ograniczenia praw obywatelskich, zakaz działalności gospodarczej w wielu dziedzinach wolno ogłaszać tylko w stanie wyjątkowym.
To nie jest żadna epidemia. Na grypę w marcu zachorowało pół mln ludzi, zmarło ponad 20. Codziennie umiera w Polsce 1200 ludzi, więc 7 to jest nic.
Sluchajac Ukraincow ma sie wrazenie, ze to oni kieruja nasza polityka, mowia , co nalezy zrobic i jak , aby oni czuli sie komfortowo, coz polskie rzady po 1989r. rozpieszczaly Ukraincow spelniajac wszystkie ich zyczenia w imie wydumanej bzdurnej teorii Gedroycia. Teraz zbieramy tego owoce. Polityke prowadz sie tak , aby osiagac korzysci dla wlasnego kraju, narodu, nie ma wiecznych przyjaciol ani wiecznych wrogow. Idziemy z tym , ktory zapewni nam korzysci , a nie z tym ktory nas wykorzystuje, aby nastepnie okazac sie naszym wrogiem. Moze lepiej jest zwiazac sie z Wegrami, Bialorusia, Rosja, niz z falszywa Ukraina.
Najbardziej wiarygodna metoda okreslenia ilosci ofiar ludobojstwa na Polakach, jest przeprowadzenie ekshumacji . Niestety Ukraincy robia wszystko , aby ten proces przedluzac, wstrzymywac, pod byle pretekstem. Polska powinna powolac miedzynarodowa komisje , ktorej prac Ukraincy nie mogliby blokowac. Komisja ta bylaby niezalezna od Ukrainy i Polski, tak aby zadna strona nie wplywala na rzetelnosc pracy tej komisji. Oczywiscie kazda strona mialaby swoich przedstawicieli. To , ze Ukraincy zgodzili sie obecnie na ekshumacje nie znaczy, ze za tydzien , dwa nie wstrzymaja tch prac i wszystko bedzie toczylo sie dalej w podobny sposob. To ich metoda na ukrycie prawdy.
Zełenski obiecuje wracającym Ukraińcom miliony miejsc pracy.
Czy znalazł już sponsora dla programu „Wielkie Budownictwo”,
dla budowy tysięcy kilometrów dróg na Ukrainie?.
Znowu będą chcieli doić "głupich Polaków"?
Do sponsora: 80% dotacji ukradną, 20% zmarnują? ...
Jakoś na naszej teoretycznej prawicy w sensownych ludzi nie obrodziło.
Jakoś nie widzę tu sensacji,przecież przewidywano duży wzrost zachorowań.
Odnośnie "wkurwionoświrusa" mam jedno pytanie,
czy są badania naukowe potwierdzające to, że tzw. "uzdrowieni" nie zakażają dalej, na zasadzie takiej, że oni są już odporni, a noszą?
a jeśli takich badań nie ma, to się wkrótce odbędą na otoczeniu tych tzw. ozdrowieńców.
a czy Ty Synu Matki Bosakiej masz plan?
wykonasz go sam?
no i zaczęło się :)
musiałem dziś uciekać przed policją i wojskiem jednocześnie, po tym jak ktoś z bloków zadzwonił, że siedzę z kolegą w krzakach i pijemy piwko...
System działa.
stara metoda USA - wskazać winnego - Rosję lub Chiny. Ale nie zaatakują tak jak Iraku, gdyż mogliby przegrać.
Jeżeli mowa o zbrodniarzach to niech lewaki przywołają swoich dziadków czy ojców, katów wielce zasłużonych w walce o "władzę ludową", a Czarnieckiego i hymn zostawią w spokoju.
M. Prawda mowi prawde. Ile jeszcze ta nieudana impreza o nazwie UE bedzie trwala...
Jak najwiecej ich nasprowadzac. Grozba inwazji UPAiny to nie zartowanko.
Mnie to nie dziwi ,dla mnie głupota lewaków jest bezgraniczna,a to ze nie identyfikują się z polskimi bohaterami nie dziwi,przecież to oni drą japę że Bury,Łupaszka,czy Basaj to zbrodniarze,nie wiem dla nich może "bohaterami' sa szaulisi,banderowcy,ubeki,stalin,pol-pot,che i inni lewicowi zbrodniarze.Niektórzy Polacy maja tyle wspólnego z Polską i Polakami że sa polskojęzyczni.Często tacy polskojęzyczni wysługują się obcym.
NIe już, a dopiero.
Jak na ludność Turcji choruje i zmarło b. mało ludzi. Erdogan ma rację, nie ma powodów do blokowania państwa.
A Bonaparte? Też jest w hymnie, że pokazał jak zwyciężać mamy, a przecież przegrał!
Ja nie muszę mieć specjalnego raportu żeby stwierdzić, że w usa jest 10x więcej zakażeń niż podają w oficjalnych statystykach. Ale czy mam z tego powodu nazwac ich oszustami, ignorantami czy głupkami? (z różnych innych powodów tak, ale nie akurat teraz jakoś specjalnie).
Przecież u nas jest to samo, jak zresztą wszędzie indziej, wiadomo tylko o przypadkach zakażeń wykazanych przez testy.
A gdzie te ich trepy będą się leczyć jak zachorują? W naszych szpitalach?!?
Oszalałe lewactwo wszelkiej maści w różnych odcieniach czerwieni a nawet wielu barw skoro Czarneckiego nazywają zbrodniarzem wojennym to krwawych agresorów - Szwedów zapewne nazwią WYZWOLICIELAMI!
Podobnie jak to się ma z tzw. wyzwoleniem Polaków w czasie II wojny światowej - agresja bolszewicka 17 - IX - 1939r
Polska lewica nienawidzi Polski, nie identyfikuje się z tożsamością polską, od czasu I-ej w.ś. i powstania Niepodległej Polski zawsze stawali przeciwko naszej niepodległości. Walczyli w szeregach Rosji bolszemickiej przeciwko Polsce w 1920 r. i potem taką samą postawą się wykazywali w okresie międzywojennym szpiegując i siejąc dywersję w II-ej RP na rzecz komunistycznej Rosji. Dla polskiej lewicy naród polski ma im służyć a jeżeli oni nie rządzą to gotowi są zniszczyć Polskę. Widać to wyrażnie jak działają europosłowie z tej formacji, sami zarabiają olbrzymie pieniądze ale np. wnioskują w PE by Polsce nie przyznawać należnych pieniędzy. To przecież normalni podli zdrajcy. Wymienię tylko niektórych: Miller, Cimoszewicz, Biedroń, Lewandowski, Sikorski, Tusk, to że niektórzy z nich firmują się że są z PO niczego nie zmienia to też lewactwo (czerwone, różowe, tęczowe itd). Protestują przeciwko Polakowi i katolikowi Czarnieckiemu a nie przeszkadza im Bonaparte w Hymnie, który był rzeczywiście zbrodniarzem wojennym, kazał zakłuć bagnetami jeńców arabskich bo szkoda było kul. Oczywiście każde wydarzenie historyczne należy oceniać na tle epoki a nie według dzisiejszych kryteriów ale te lewackie, niedouczone jełopy o tym nie wiedzą. Nienawiść do Polski wszystko im przesłania.
Główne zmartwienie PiSowskiego ścierwa... walka o stołki z POpaprańcami.
Proponuję by Włochy zbombardowały za to izrael
"żeli antybakteryjnych" - a na cholerę im to... bo cholerę wywołuje bakteria, ale na wirusa?
Nie rozmumiem ludzi, którzy poddają się tej tresurze. W autobusie nie ma dystansu 2 metrów między obcymi, nie mówiąc o taksówce, czy innym samochodzie, a na ulicy ma być między członkami rodziny? Czy ludzie do reszty ogłupieli? No chyba tak, jeśli się na to zgadzają.
Skrajna paranoja! Żeby rodzina musiała zachowywać dystans między sobą?!?!? To należy bojkotować - to już jest po prostu faszyzm, niczym nie uzasadniony, z pewnością nie wzgledami zdrowia i bezpieczeństwa.
"co czwarty Polak (26 proc.) ma poczucie, że czasami ich stan zdenerwowania sytuacją związaną z koronawirusem jest bliski paniki" - to oznacza, że 50 % nie zdaje sobie sprawy z własnej paniki i histerii. W gruncie rzeczy, zrozumiałe.
prezio Juda to figurancik... nie pierwszy, fajnie by było, żeby ostatni.
Tresurę Polaków przez PiS trzeba bojkotować. Jeśli ludzie dadzą się tak poniżyć jak chce tego PiS i ich mocodawcy, to wkrótce okaże się, że obywatel nie ma żadnych praw.
Szansa to jest w zagłosowaniu na Bosaka... bo co zrobi prezio Juda i PiSuar to doskonale wiemy. Na pewno nic dla Polski i Polaków.
"Zwłaszcza teraz musimy trzymać się razem" - Szkopy zawsze były znane z bezczelnmości.
PiS odstawia szopkę dla kretynów, problem w tym, że te rządowe kretynizmy, mogą się większości społeczeństwa spodobać... Coż, jak w takim Narodzie ma wygrać rozsądny kandydat, którym jest Bosak, lub Konfederacja ogólnie...? No nie bardzo wiem. Poźyjemy zobaczymy. Ale tym bardziej rozumiem, umiarkowane poparcie Konfederacji i Bosaka dla obrony przez tzw "Wirusem". Inaczej do "średnio wykształconych" nie dotrze się w ogóle.
Co za rozpacz. Takie gnidy zasługujące na stryczek są "osobistościami" w Polskim parlamencie.
czy ci co się podpisali w tej interpelacji,nie zdają sobie sprawy,ę ich dziadkowie i pradziadkowie byli też zbrodniarzami wojennymi?....Skąd to bydło polskojęzyczne się bierze w naszej Polsce?...Skąd? Domniemam,że wszyscy to "szczyle" bez wiedzy i pro-komuniści...
Rychło w czas. Sam żeś pomagał ten cyrk rozkręcać, nie rżnij teraz głupa.
Należy niezwłocznie stawiać drut kolczasty i pola minowe na wschodniej granicy UE, przed spodziewanymi uchodzcami ekonomicznymi z Rosji
Tak, to zabawne. Za chwilę Trump i Salman dostaną od tego ciężkostrawnego posiłku choroby wieńcowej, cukrzycy, a na zakończenie wylewu lub zawału. Nadwaga już jest, a zatem jeszcze więcej tłuszczyku. Czas pracuje na zdrowie Ameryki.
Wróżenie z fusów. Ta epidemia to zagrożenie ale i szansa. Pytanie czy ją wykorzystamy.
Ludzie tracą biznesy życia. Inni tracą pracę! Wiele rodzin traci najbliższych a jakiś madrala daje 7 dni Na odpowiedź. Niebywałe!
Chyba ostro trzeba to skwitowac. Malolatom przewraca się w głowach. Egzamin maturalny to egzamin dojrzałości. Proszę się przygotować samemu i na ustawowy termin. Jeśli MEN przesunie terminy będziecie przygotowani. Niewiarygodna bezczelność aby rządowi dawać czas na odpowiedź! Kim Wy jesteście żeby stawiać warunki?! Ale że ryba psuje się od głowy to może czas skończyć że swetrami w parlamencie, z dziennikarzami w jeansach na korytarzach sejmowych. Kto by nie rządził reprezentuje Najjasniejsza Rzeczpospolita i ma zachowywać się godnie.
"Ankietowani bardziej pozytywnie oceniali działania skierowane do nich przez polski rząd (55 proc.) ...." to akurat widząc czyich interesów najbardziej pilnuje ten 'rząd" nie dziwi.
a cóżesz miał zrobić ten bezwolny osobnik biegający za prezydenta?Pozdrowienia dla Tate/Teścia tego od rurek metalowych i chłopców z orzełkiem na czapkach...
Trzeba przyznać ,że biznesowe podejście Prezydenta USA do Moskwy ma humorystyczne aspekty, Putin pieczony na brytwannie przez Salmana i polewany tłuszczykiem przez Trumpa.
Nowy władca Arabii Saudyjskiej nie lubi gdy się go lekceważy,Moskwie wyraźnie nie wyjdzie to na zdrowie.
Tego należało się spodziewać.
To, co robia Ukraincy w stosunku do Polakow, zaczyna byc obrzydliwe. Uzaleznianie wydania zgody na ekshumacje ofiar ludobojstwa OUN - UPA, od stawiania, (odnawiania) pomnikow przez strone polska ku chwale tych zwyrodnialych zbrodniarzy , ktorzy mordowali Polakow zaczyna byc przerazajace. Jesli rzad polski nie moze sobie z tym poradzic niech decyduja o tym wladze lokalne, ktore mam nadzieje podejma stosowne decyzje i usuna raz na zawsze te faszystowsko - szowinistyczne symbole z naszej ziemi.
tytuł tego artykułu powinien brzmieć:
Kolejny sobowtór Putina został zarażony wkurwionowirusem.
Wszyscy czekają na wyniki badań...