Tu jest lepszy artykuł z "FT". Okazuje się że Dania, Finlandia i Norwegia chcą już otworzyć swoje granice, ale nie ze...Szwecją, właśnie z "nerwowości" przed liczbą ofiar śmiertelnych w Szwecji z powodu koronawirusa...
https://www.ft.com/content/46733256-5a84-4429-89e0-8cce9d4095e4
Chińskie kompresory w służbie regulacji POPULACJI seniorów https://youtu.be/oZc9gYpv3mA
Czy REZERWOWY ma szansę z uśmiechniętym Belwederskim https://youtu.be/ZDrcoFoZZWI
Trzeba by raczej zaktualizować ten artykuł ponieważ niemiecka Federalna Agencja ds. Sieci Przesyłowych (BNetzA) jednak się "namyśliła" i zdecydowała ze "wyłączy" NS2 spod unijnej dyrektywy gazowej na 20 lat...
https://ria.ru/20200520/1571748045.html
Zbrodniarzom, czy to niemieckim, czy sowieckim, czy ukrainskim nie powinno sie stawiac w Polsce zadnych upamietnien, czy sa tam pochowani zbrodniarze, czy tez nie, nie ma to znaczenia. Kazda zbrodnia powinna byc potepiona, zbrodniarze wyrzuceni z pamieci potomnych na zawsze. Nie powinno byc po nich najmniejszego sladu na ziemi, szczegolnie po tych z OUN- UPA zwyrodnialcach.
Amerykanie przeprosili się z konieczności z Egiptem po wpadce z poparciem przez USA bractwa muzułmańskiego w tym kraju. I żadne sankcje nie wchodzą w grę. A ta konieczność to kanał Sueski i możliwość opływania Afryki w razie zaostrzenia sporu przez okręty i statki z towarami USA.
Egipcjanie to nie Arabowie .Egipt zawsze stał się o posiadanie "mieszanego" uzbrojenia.
Poważnych eksporterów zbóż nie ma wielu na świecie i zrażanie do siebie Australii nic dobrego Chinom nie przyniesie.
Gdy Australia przeorientuje kierunki eksportu prostego powrotu do sytuacji poprzedniej nie będzie. Zboże to towar mogący spedzić lata w magazynie, to nie są Tureckie pomidory.
Na serwerze są na pewno dane logowania z poprzednich konkursów ,będzie ciekawe kto był wstawiany na szczyt i czyim kosztem. Chłopcy mieli niezłą spółdzielnię. Poszkodowani mogą ich teraz scigać o odszkodowania podobnie jak ich zleceniodawców.
Granty na wykonanie przedstawionych projektów to nie są dotacje, trzeba się z nich rozliczyć w ramach przedstawionego we wniosku celu.
Nalot dywanowy na ministra to klasyczne wejście nastawione pobudzenie w PIS
syndromu autoagresji jak w przypadku Banasia czy innych ludzi. Efekty tych działań mogą być wręcz odwrotne do zamierzonych. Ten człowiek może wyrosnąć na następcę Kaczafiego. Pożyjemy zobaczymy.
Derkacz zasugerował również, że ten miliard dolarów, którym Biden zachęcał Poroszenkę do zwolnienia Szokina poszedł na zamówienia broni do zakładów: Rybalska Kuźnia, Bogdan i UkrOboronProm. To miało wynikać z wypowiedzi wicepremier Klimpusz Cyncadze. Właścicielami tych pierwszych firm byli Poroszenko i Swinarczuk, a trzecia ściśle powiązana. Głos Poroszenki zaproponował głosowi Bidena zatrudnienie starszego amerykańskiego pokuratora (Poroszenko zapomniał nazwisko - został nim Bogdan Witwickij - Poroszence zależało na swojsko brzmiącym nazwisku) jako doradcy, aby reprezentował w ukraińskiej prokuraturze amerykańskie interesy (nawet został przewodniczącym komisji wybierającej generalną inspekcję Genprokuratury), a genprokiem zostanie Łucenko (kum Poroszenki bez prawniczego wykształcenia - należało zmienić ustawę). Po kilku miesiącach okazało się (NABU) o dużych transferach (3,4mln$), które prały się przez Burismę i trafiały na konta zagranicznych firm (czyich nie precyzuje). Poroszenko tłumaczy się z powodu nieprzyjęcia części reform forsowanych przez USA (mniejszość koalicyjna rządu w parlamencie - 201 głosów i brak do 226). Ale to nie problem - decydują o zakupie głosów. Poroszenko prosi o naciski na Samopomoc przez ograniczenie finansowania ich przez USA m.in. dla przeforsowania kandydatury Jareśko, a szczególnie do zmian w konstytucji. Dzisiaj Samopomoc wtopiła się w partię Gołos (przystawka Europejskiej Solidarności P.Poroszenki) piosenkarza Wakarczuka. Biden żąda zamknięcia PriwatBanku Kołomojskiego, bo jest on jak "drzazga w dupie" (cyt.) i obiecuje kolejny kredyt z MFW oraz fizyczne bezpieczeństwo Poroszence. W wyniku tych rozmów prokuratura podporządkowuje się Skworelidze (sterowanego Bidenem), 3 frakcje z 5 w Wierchownej Radzie podporządkowane Bidenowi, rada ministrów w całości kontrolowana przez Bidena. Największe przedsiębiorstwa państwowe: NieftieGaz, UkrZaleznica, UkrPoczta, OszczadBank, UkrOboronProm obsadzone przez "sorosiat" (tak nazywają na Ukrainie najemników finansowanych przez Sorosa) lub "zagranicznych turystów" zarobkowych (polscy sławni dyrektorzy to np. Nowak i Balczun).
Prokurator Kulik (strasznie męczy się czytając po ukraińsku) zwolniony za nadgorliwość:
Przedstawiciele USA wtrącający się w pracę prokuratury od 2014r: ambasador M.Jowanowitch, J.Kent, K.Grinway. Osoby te miały wgląd we wszystkie państwowe gospodarcze finansowania oraz w toczące się postępowania prokuratorskie (dotyczące m.in. Janukowycza i otoczenia). Na tej podstawie amerykańskie władze nakładały sankcje na polityków powiązanych z Janukowyczem. Kulik przedstawia również mechanizmy przelewów kapitałów przez Burismę na amerykańskie konta za doradztwo i lobbing. Wg niego konta powiązane były z Demokratami. Po zmianie genproka na "zielonego" Raboszapkę śledztwo w sprawie Burismy zamieciono pod dywan, a prokuratorów usunięto i dokumenty odesłano do NABU.
Zapisy i dokumenty przesłano również do Waszyngtonu co ucieszy Trumpa.
Ja myślałem że lepiej wywrzeć nacisk(a mamy dużo argumentów) by państwo upadłe to zmieniło :/ ale zapomniałem kto jest państwem podrzędnym a kto nadrzędnym ;) To nie my mamy płacić bo ktoś nam zanieczyszcza tylko zanieczyszczający powinien pokryć koszty sprzątania:P
ps. z taką mentalnością ...powiedz gdzie mieszkasz a będę się tam śmieci pozbywał a Ty będziesz płacił za sprzątanie^^
Napiszcie lepiej o tym o czym "trąbi" już od kilku dni w USA Rudy Giuliani czyli ze Obama i Biden do "spóły" z Poroszenką 'wyprowadzili" z Ukrainy 100 mld dolarów i podzielili się nimi w stosunku "70:30"
Na nic nie mają ponoć pieniędzy,co chwilę proszą o pożyczki ale nieustannie sie dozbrajają,na to kasę mają,choć wojny praktycznie nie ma.U nas armia wygląda coraz gorzej,coraz słabiej,zakupy śladowe nieprzemyślane byle przypodobać się usa.
To nie zmienia faktu, że lepiej sfinansować oczyszczalnie w zlewni Sanu i Bugu niż przyjmować syf z Ukrainy i płacić za likwidację jego skutków w Polsce.
Kiedy w końcu wyjdzie na jaw manipulacja polskimi rządami przez USA? Właśnie trwa konferencja prasowa Interfaks-Ukraina, która wstrząśnie nie tylko Ukrainą, ale i całym Światem. Polskie media sterowane zza kałuży znowu będą zamiatać aferę pod dywan, a wymarzony złoty stołek Bidena się rozsypie. Pojawiły się podsłuchy rozmów Joe Bidena z Poroszenką. Mowa w nich jest o obsadzaniu wysokich stanowisk państwowych amerykańskimi protegowanymi, korupcji w firmie Burisma (gdzie dyrektorowali m.in. Hunter Biden i Kwaśniewski), odwoływaniu gen.prok. Szokina, łapówkom dla partii "Samopomoc" O.Laszka w celu wspierania głosowań, wypełnianiu poleceń gospodarczych i społecznych narzucanych przez Amerykę itd... Korupcja na poziomie międzynarodowym i pełne wasalstwo Ukrainy.
Szokujące fakty:
https://www.youtube.com/watch?v=V0FBssBoPZQ
kazik wróci na antenę trójki,kiedy Gowin zostanie powtórnie wicepremierem,wówczas też poprosi TW Niedźwiedzkiego o powtórny przekręt w sprawie nominacji piosenki kazika.
Czytajcie to co powiedział na opak = PIS jest dobry/najlepszy dla ukraińców ale by nie zrazić wyborców a wręcz zachęcić zaatakujemy/ponarzekamy jaki zły jest dla ukrów :/
Nigdzie? Wyciągneliśmy wnioski z 89 ? Że jak wołają na ulicę pod hasłami wolności to tak naprawdę pewne grupy realizują swoje interesy nie zawsze dla nas dobre? żółte kamizelki ? to ci co rozwalili cały kraj a dalej nie widzą alternatywy w zmianie formacji rządzącej i dać wykazać się choćby takiej Le Pen^^
A pan powinien sprawdzić skąd Unia ma pieniądze bo nie zarabia na niczym tylko ściąga "składki" od państw członkowskich... a państwa skąd mają? od podatników ... i wypadało by zaznaczyć że bilans to co wpłacamy do worka(EU) i wyciągamy z niego dla Polski już dawno jest ujemny ! Więc nie używać sloganu "unia da" =nas to nie kosztuje
...Moi Drodzy...zapominacie,że plemię ukraińców czy też rusinów...zresztą jak go zwał ,tak go zwał...jest według ichniejszych uczonych,plemieniem szczególnym..Były wydawnictwa ukraińskie,które twierdziły,że Jezus był też ukraińcem,ponieważ rozmawiał,wisząc na krzyżu,z łotrami w języku ukraińskim.Matka Boska też była ukrainką....A koło kto wynalazł? Też ukraińcy!...Myślę,że UE powinna dotować te wspaniałe osiągnięcia, tej niedocenianej nacji,która tyle wniosła do dorobku cywilizacji świata....Proszę to traktować z całą powagą!!! W oczekiwaniu na nowe odkrycia wielkich naukowców ukraińskich...sława hierojom! Amin!
Jak Polska była na mapach świata, nie było takiego kraju jak ukraina przez kilka stuleci, to co ukraincy wypisuja to totalne paranoje schizy!
A cywilizacja Chińska, Indie ile tysięcy lat sobie liczy nie mało.
ukraina kojarzy mi się tylko z organizacja terrorystyczną Oun Upa którą dokonała ludobójstwa na Polakach! I nikt mojego myślenia nie zmieni nawet podpisy na papierze bo jak to mówią ( papier wszystko przyjmie! )
W rzeczy samej dokładnie tak jest, Polska finansuje ukrainców rezunów ludobójców Polaków! Gdzie Ukraińcy wyrżneli ćwierć miliona Polaków i nie ma co robić umizgów wobec ukraincow bo to podły podstepna nacja zbrodniarzy! Dobrze to ują w swojej książce Albin Siwak pokażcie mi drugi tak kraj na świecie jak Polska gdzie finansuje datuje KATA ludobójcę za pieniądze Polskich podatników! Gdzie banderowska Ukraina ma urojone roszczenia terytorialne do ziem Polskich nazywając je swoimi! Nie ma takiego drugiego kraju ( rządu )głupiego na świecie!
Pożyjemy zobaczymy, paradoksalnie Moskwa może wykorzystać tą sprawę do obalenia Łukaszenki. I poczyniła juz pierwsze kroki w tej sprawie.Jeżeli przetrwa straci pole manewru i będzie skazany na kumpelstwo z Polską co było by zabawne przy jego charakterze.
Program dotyczy miejscowości z których ścieki zrzucane są do rzek płynących dalej na terytorium Polski z całym syfem w prezencie. Pieniądze pochodzą z unijnego finansowania. Wypadało by aby redakcja to zaznaczyła.
Nadwiślański Land zwany PO+Land nie po raz pierwszy szasta kasą na rzecz naszych ukraińskich "braci" aaa.... w zamian w ramach "wdzięczności" otrzymuje rekompesatę taką jak ponizej:
https://kresy.pl/wydarzenia/polska-szkola-w-mosciskach-na-ukrainie-na-celowniku-decyzje-wladz-groza-likwidacja-nauczania-w-j-polskim/
Prawdziwi przyjaciele Polaków - Węgrzy, nie cerdolą się z gloryfikatorami ludobójców cywilnej polskiej ludności w czasie II wojny światowej zaraz po napaści na II RP hitlerowskich Niemiec i stalinowskiego ZSRR!
Nie Libijskie tylko Tureckie drony,jak widać Turcja nie odpuszcza i konflikt tutaj nie jest sprawą Rosji tyko Egiptu i krajów arabskich okupowanych kiedyś przez Turcję. Kwestia czasu jest otwarte starcie z Egiptem przy takiej polityce Turcji,nalot na bazę lotniczą eksploatowana przez Turcję w Libii nie wystarczył jako ostrzeżenie.
POPiS to jedno,obie formacje głęboko wchodzą ukrainie w 4 litery.Nawet można rzec zadomowiły się.PO przegrała u mnie wszystko kilka lat temu kiedy ich posłem został ...Miron Sycz.Każdy interesujący się historią wie kto był jego ojcem.Podobnie Onyszkiewicz.
Nagłaśniać na prawo i lewo cytat "....wygrana kandydata Platformy Obywatelskiej byłaby dla Ukrainy najlepszą opcją....", że gloryfikatorzy tzw. "hieroji" = krwawych morderców polskiej cywilnej ludności w czasie II wojny światowej po napaści na II RP; hitlerowskich Niemiec i stalinowskiego ZSRR, TAKĄ MAJĄ OPINIĘ j.w. !!!!!!!......
Tu jest lepszy artykuł z "FT". Okazuje się że Dania, Finlandia i Norwegia chcą już otworzyć swoje granice, ale nie ze...Szwecją, właśnie z "nerwowości" przed liczbą ofiar śmiertelnych w Szwecji z powodu koronawirusa...
https://www.ft.com/content/46733256-5a84-4429-89e0-8cce9d4095e4
Chińskie kompresory w służbie regulacji POPULACJI seniorów https://youtu.be/oZc9gYpv3mA
Czy REZERWOWY ma szansę z uśmiechniętym Belwederskim https://youtu.be/ZDrcoFoZZWI
Trzeba by raczej zaktualizować ten artykuł ponieważ niemiecka Federalna Agencja ds. Sieci Przesyłowych (BNetzA) jednak się "namyśliła" i zdecydowała ze "wyłączy" NS2 spod unijnej dyrektywy gazowej na 20 lat...
https://ria.ru/20200520/1571748045.html
Zbrodniarzom, czy to niemieckim, czy sowieckim, czy ukrainskim nie powinno sie stawiac w Polsce zadnych upamietnien, czy sa tam pochowani zbrodniarze, czy tez nie, nie ma to znaczenia. Kazda zbrodnia powinna byc potepiona, zbrodniarze wyrzuceni z pamieci potomnych na zawsze. Nie powinno byc po nich najmniejszego sladu na ziemi, szczegolnie po tych z OUN- UPA zwyrodnialcach.
Niby Rosja taka silna i nie boi się nikogo, a tu trzęsie portkami przed izraelem. Ale żenada
Przydałby się wreszcie jakiś polski rząd w Polsce, a nie ciągle jakieś przydupasy tego czy innego okupanta, czy to ruskiego, czy to jankeskiego
Amerykanie przeprosili się z konieczności z Egiptem po wpadce z poparciem przez USA bractwa muzułmańskiego w tym kraju. I żadne sankcje nie wchodzą w grę. A ta konieczność to kanał Sueski i możliwość opływania Afryki w razie zaostrzenia sporu przez okręty i statki z towarami USA.
Egipcjanie to nie Arabowie .Egipt zawsze stał się o posiadanie "mieszanego" uzbrojenia.
Poważnych eksporterów zbóż nie ma wielu na świecie i zrażanie do siebie Australii nic dobrego Chinom nie przyniesie.
Gdy Australia przeorientuje kierunki eksportu prostego powrotu do sytuacji poprzedniej nie będzie. Zboże to towar mogący spedzić lata w magazynie, to nie są Tureckie pomidory.
Na serwerze są na pewno dane logowania z poprzednich konkursów ,będzie ciekawe kto był wstawiany na szczyt i czyim kosztem. Chłopcy mieli niezłą spółdzielnię. Poszkodowani mogą ich teraz scigać o odszkodowania podobnie jak ich zleceniodawców.
Poza suszą to dużym stopniu efekt działania zagranicznych sieci handlowych w Polsce i ich dominacji na rynku.
Kapitulacja była bezwarunkowa i tyle w temacie za idęę Azji pod berłem Tenno trzeba było zapłacić.
Granty na wykonanie przedstawionych projektów to nie są dotacje, trzeba się z nich rozliczyć w ramach przedstawionego we wniosku celu.
Nalot dywanowy na ministra to klasyczne wejście nastawione pobudzenie w PIS
syndromu autoagresji jak w przypadku Banasia czy innych ludzi. Efekty tych działań mogą być wręcz odwrotne do zamierzonych. Ten człowiek może wyrosnąć na następcę Kaczafiego. Pożyjemy zobaczymy.
To nie tylko spółka brata, ale i żony ministra Szumowskiego
Derkacz zasugerował również, że ten miliard dolarów, którym Biden zachęcał Poroszenkę do zwolnienia Szokina poszedł na zamówienia broni do zakładów: Rybalska Kuźnia, Bogdan i UkrOboronProm. To miało wynikać z wypowiedzi wicepremier Klimpusz Cyncadze. Właścicielami tych pierwszych firm byli Poroszenko i Swinarczuk, a trzecia ściśle powiązana. Głos Poroszenki zaproponował głosowi Bidena zatrudnienie starszego amerykańskiego pokuratora (Poroszenko zapomniał nazwisko - został nim Bogdan Witwickij - Poroszence zależało na swojsko brzmiącym nazwisku) jako doradcy, aby reprezentował w ukraińskiej prokuraturze amerykańskie interesy (nawet został przewodniczącym komisji wybierającej generalną inspekcję Genprokuratury), a genprokiem zostanie Łucenko (kum Poroszenki bez prawniczego wykształcenia - należało zmienić ustawę). Po kilku miesiącach okazało się (NABU) o dużych transferach (3,4mln$), które prały się przez Burismę i trafiały na konta zagranicznych firm (czyich nie precyzuje). Poroszenko tłumaczy się z powodu nieprzyjęcia części reform forsowanych przez USA (mniejszość koalicyjna rządu w parlamencie - 201 głosów i brak do 226). Ale to nie problem - decydują o zakupie głosów. Poroszenko prosi o naciski na Samopomoc przez ograniczenie finansowania ich przez USA m.in. dla przeforsowania kandydatury Jareśko, a szczególnie do zmian w konstytucji. Dzisiaj Samopomoc wtopiła się w partię Gołos (przystawka Europejskiej Solidarności P.Poroszenki) piosenkarza Wakarczuka. Biden żąda zamknięcia PriwatBanku Kołomojskiego, bo jest on jak "drzazga w dupie" (cyt.) i obiecuje kolejny kredyt z MFW oraz fizyczne bezpieczeństwo Poroszence. W wyniku tych rozmów prokuratura podporządkowuje się Skworelidze (sterowanego Bidenem), 3 frakcje z 5 w Wierchownej Radzie podporządkowane Bidenowi, rada ministrów w całości kontrolowana przez Bidena. Największe przedsiębiorstwa państwowe: NieftieGaz, UkrZaleznica, UkrPoczta, OszczadBank, UkrOboronProm obsadzone przez "sorosiat" (tak nazywają na Ukrainie najemników finansowanych przez Sorosa) lub "zagranicznych turystów" zarobkowych (polscy sławni dyrektorzy to np. Nowak i Balczun).
Prokurator Kulik (strasznie męczy się czytając po ukraińsku) zwolniony za nadgorliwość:
Przedstawiciele USA wtrącający się w pracę prokuratury od 2014r: ambasador M.Jowanowitch, J.Kent, K.Grinway. Osoby te miały wgląd we wszystkie państwowe gospodarcze finansowania oraz w toczące się postępowania prokuratorskie (dotyczące m.in. Janukowycza i otoczenia). Na tej podstawie amerykańskie władze nakładały sankcje na polityków powiązanych z Janukowyczem. Kulik przedstawia również mechanizmy przelewów kapitałów przez Burismę na amerykańskie konta za doradztwo i lobbing. Wg niego konta powiązane były z Demokratami. Po zmianie genproka na "zielonego" Raboszapkę śledztwo w sprawie Burismy zamieciono pod dywan, a prokuratorów usunięto i dokumenty odesłano do NABU.
Zapisy i dokumenty przesłano również do Waszyngtonu co ucieszy Trumpa.
A są już nagrania obecnego prezydenta? Przypuszczam, że jak chce wysłać do Polski kolejne 2 mln Ukraińców, to bynajmniej nie dzwoni do Polski. Szalom!
"Korweta jest pierwszym statkiem". Korweta nie jest STATKIEM - jest OKRĘTEM.
Teraz czekam na wiadomość o statkach ze zbożem płynących do Polski po kosmicznych cenach -.-
Ja myślałem że lepiej wywrzeć nacisk(a mamy dużo argumentów) by państwo upadłe to zmieniło :/ ale zapomniałem kto jest państwem podrzędnym a kto nadrzędnym ;) To nie my mamy płacić bo ktoś nam zanieczyszcza tylko zanieczyszczający powinien pokryć koszty sprzątania:P
ps. z taką mentalnością ...powiedz gdzie mieszkasz a będę się tam śmieci pozbywał a Ty będziesz płacił za sprzątanie^^
CLOROX?
Napiszcie lepiej o tym o czym "trąbi" już od kilku dni w USA Rudy Giuliani czyli ze Obama i Biden do "spóły" z Poroszenką 'wyprowadzili" z Ukrainy 100 mld dolarów i podzielili się nimi w stosunku "70:30"
Na nic nie mają ponoć pieniędzy,co chwilę proszą o pożyczki ale nieustannie sie dozbrajają,na to kasę mają,choć wojny praktycznie nie ma.U nas armia wygląda coraz gorzej,coraz słabiej,zakupy śladowe nieprzemyślane byle przypodobać się usa.
jest, była taka piosenka ,,.... jak dobrze mieć sąsiada ... ,,
W Polsce tak samo 30 lat zdrajcy przyjmuja rozkazy jak wyzej
A którzy polscy politycy nazywali Poroszenkę przyjacielem?
Polsce wystarczą dyspozycje Mosbacherowej, wiceprezydent to o wiele za wysoko.
Widać naloty egipskich samolotów nie wystarczyły ,pewnie skończy się otwartym wkroczeniem wojsk Egiptu i wyproszeniem gości.
To nie zmienia faktu, że lepiej sfinansować oczyszczalnie w zlewni Sanu i Bugu niż przyjmować syf z Ukrainy i płacić za likwidację jego skutków w Polsce.
Kiedy w końcu wyjdzie na jaw manipulacja polskimi rządami przez USA? Właśnie trwa konferencja prasowa Interfaks-Ukraina, która wstrząśnie nie tylko Ukrainą, ale i całym Światem. Polskie media sterowane zza kałuży znowu będą zamiatać aferę pod dywan, a wymarzony złoty stołek Bidena się rozsypie. Pojawiły się podsłuchy rozmów Joe Bidena z Poroszenką. Mowa w nich jest o obsadzaniu wysokich stanowisk państwowych amerykańskimi protegowanymi, korupcji w firmie Burisma (gdzie dyrektorowali m.in. Hunter Biden i Kwaśniewski), odwoływaniu gen.prok. Szokina, łapówkom dla partii "Samopomoc" O.Laszka w celu wspierania głosowań, wypełnianiu poleceń gospodarczych i społecznych narzucanych przez Amerykę itd... Korupcja na poziomie międzynarodowym i pełne wasalstwo Ukrainy.
Szokujące fakty:
https://www.youtube.com/watch?v=V0FBssBoPZQ
kazik wróci na antenę trójki,kiedy Gowin zostanie powtórnie wicepremierem,wówczas też poprosi TW Niedźwiedzkiego o powtórny przekręt w sprawie nominacji piosenki kazika.
Czytajcie to co powiedział na opak = PIS jest dobry/najlepszy dla ukraińców ale by nie zrazić wyborców a wręcz zachęcić zaatakujemy/ponarzekamy jaki zły jest dla ukrów :/
Nigdzie? Wyciągneliśmy wnioski z 89 ? Że jak wołają na ulicę pod hasłami wolności to tak naprawdę pewne grupy realizują swoje interesy nie zawsze dla nas dobre? żółte kamizelki ? to ci co rozwalili cały kraj a dalej nie widzą alternatywy w zmianie formacji rządzącej i dać wykazać się choćby takiej Le Pen^^
Przestańcie powielać banderowską propagandę.
Wolna armia syryjska, to są po prostu Kurdowie. Powtarzacie jakieś ploty, a nie konkrety. Nawet źródła nie potraficie podać.
Tak jak niegdyś ZSRR łupił tzw. PRL!
Zresztą kolonie zawsze są fupione w formie bezczelnej, brutalnej czy w sposób zakamuflowany!
A pan powinien sprawdzić skąd Unia ma pieniądze bo nie zarabia na niczym tylko ściąga "składki" od państw członkowskich... a państwa skąd mają? od podatników ... i wypadało by zaznaczyć że bilans to co wpłacamy do worka(EU) i wyciągamy z niego dla Polski już dawno jest ujemny ! Więc nie używać sloganu "unia da" =nas to nie kosztuje
...Moi Drodzy...zapominacie,że plemię ukraińców czy też rusinów...zresztą jak go zwał ,tak go zwał...jest według ichniejszych uczonych,plemieniem szczególnym..Były wydawnictwa ukraińskie,które twierdziły,że Jezus był też ukraińcem,ponieważ rozmawiał,wisząc na krzyżu,z łotrami w języku ukraińskim.Matka Boska też była ukrainką....A koło kto wynalazł? Też ukraińcy!...Myślę,że UE powinna dotować te wspaniałe osiągnięcia, tej niedocenianej nacji,która tyle wniosła do dorobku cywilizacji świata....Proszę to traktować z całą powagą!!! W oczekiwaniu na nowe odkrycia wielkich naukowców ukraińskich...sława hierojom! Amin!
Masz rację, zbyt wielu zależy aby ten stan się nie zmienił. Smutna rzeczywistość
Jak Polska była na mapach świata, nie było takiego kraju jak ukraina przez kilka stuleci, to co ukraincy wypisuja to totalne paranoje schizy!
A cywilizacja Chińska, Indie ile tysięcy lat sobie liczy nie mało.
ukraina kojarzy mi się tylko z organizacja terrorystyczną Oun Upa którą dokonała ludobójstwa na Polakach! I nikt mojego myślenia nie zmieni nawet podpisy na papierze bo jak to mówią ( papier wszystko przyjmie! )
W rzeczy samej dokładnie tak jest, Polska finansuje ukrainców rezunów ludobójców Polaków! Gdzie Ukraińcy wyrżneli ćwierć miliona Polaków i nie ma co robić umizgów wobec ukraincow bo to podły podstepna nacja zbrodniarzy! Dobrze to ują w swojej książce Albin Siwak pokażcie mi drugi tak kraj na świecie jak Polska gdzie finansuje datuje KATA ludobójcę za pieniądze Polskich podatników! Gdzie banderowska Ukraina ma urojone roszczenia terytorialne do ziem Polskich nazywając je swoimi! Nie ma takiego drugiego kraju ( rządu )głupiego na świecie!
Pożyjemy zobaczymy, paradoksalnie Moskwa może wykorzystać tą sprawę do obalenia Łukaszenki. I poczyniła juz pierwsze kroki w tej sprawie.Jeżeli przetrwa straci pole manewru i będzie skazany na kumpelstwo z Polską co było by zabawne przy jego charakterze.
Zestrzelenie malezyjskiego samolotu daje czasami ciekawe efekty uboczne.
Ciekawe jaka będzie inflacja w strefie euro po takiej emisji pieniądza? Berlin z Holandią znowu oskóruje południe razem z Francją do zera.
Program dotyczy miejscowości z których ścieki zrzucane są do rzek płynących dalej na terytorium Polski z całym syfem w prezencie. Pieniądze pochodzą z unijnego finansowania. Wypadało by aby redakcja to zaznaczyła.
Też nie lubię słowa "izrael", ale żeby mitologie cenzurować?!?
Nadwiślański Land zwany PO+Land nie po raz pierwszy szasta kasą na rzecz naszych ukraińskich "braci" aaa.... w zamian w ramach "wdzięczności" otrzymuje rekompesatę taką jak ponizej:
https://kresy.pl/wydarzenia/polska-szkola-w-mosciskach-na-ukrainie-na-celowniku-decyzje-wladz-groza-likwidacja-nauczania-w-j-polskim/
Prawdziwi przyjaciele Polaków - Węgrzy, nie cerdolą się z gloryfikatorami ludobójców cywilnej polskiej ludności w czasie II wojny światowej zaraz po napaści na II RP hitlerowskich Niemiec i stalinowskiego ZSRR!
Nie Libijskie tylko Tureckie drony,jak widać Turcja nie odpuszcza i konflikt tutaj nie jest sprawą Rosji tyko Egiptu i krajów arabskich okupowanych kiedyś przez Turcję. Kwestia czasu jest otwarte starcie z Egiptem przy takiej polityce Turcji,nalot na bazę lotniczą eksploatowana przez Turcję w Libii nie wystarczył jako ostrzeżenie.
Tylko tyle,co tak skromnie,nawet wyspy GALapagos są wasze.No niestety jakbyście nie kombinowali,kręcili zostaje wam bandera i upa.
POPiS to jedno,obie formacje głęboko wchodzą ukrainie w 4 litery.Nawet można rzec zadomowiły się.PO przegrała u mnie wszystko kilka lat temu kiedy ich posłem został ...Miron Sycz.Każdy interesujący się historią wie kto był jego ojcem.Podobnie Onyszkiewicz.
Nagłaśniać na prawo i lewo cytat "....wygrana kandydata Platformy Obywatelskiej byłaby dla Ukrainy najlepszą opcją....", że gloryfikatorzy tzw. "hieroji" = krwawych morderców polskiej cywilnej ludności w czasie II wojny światowej po napaści na II RP; hitlerowskich Niemiec i stalinowskiego ZSRR, TAKĄ MAJĄ OPINIĘ j.w. !!!!!!!......
do jazmig...nie mylisz się...jedna i ta sama .....urwa