Dziwny sposob zdobywania swojej zonie glosow na prezydenta....kapciami. Patrz foto. Nikt na ogol nie chce kobiety na te stanowisko, przekonala sie o tym sama Kidawa.
Niech pan uważniej czyta internet, to zobaczy pan, co wyrabiają demonstranci. Oni są zwyczajnymi bandytami, oblewają ludzi benzyną i podpalają, biją pałkami ludzi, którzy usuwają ustawione przez nich zapory, niszczą sklepu, stacje metra itp.
Ponadto żadne państwo nie może sobie pozwolić na próby oderwania części swojego terytorium. Czy zgodzi się pan na oderwanie Śląska od Polski, albo przyłączenie rzeszowszczyzny do Ukrainy, jak tego żądają banderowcy?
Ukraińscy neobanderowcy zaczynaja widzieć wrogów w Białorusinach ten link da okazję do poczytania wypocin "historyka" na ten temat:
https://vgolos.com.ua/news/bilorusko-ukrayinski-boyi-za-istoriyu_1240266.html
Ciekawe z czego zamieżają to finansować, czyżby z funduszy z UE? Będziemy mieć w Europie powtórkę z socjalistycznej Wenezueli. Jakoś mi tego sojusznika Berlina w rozgrywkach przeciwko Polsce nie szkoda.
Niech Pekin brnie w to dalej, Honkong to kura znosząca złote jajka. Zniszczenie politycznego i gospodarczego statusu tej enklawy uderzy solidnie w ekonomię Chin.
Sprawę oświatowych wyczynów Kijowa powinny kraje międzymorza załatwiać z "imperium ukraińskim" razem uzgadniając między sobą oczekiwane warunki do spełnienia przez Ukrainę. Polska z ambicjami na liderowanie wygląda w tej sprawie jak ostani dureń w oczach krajów międzymorza,nie mających złudzeeń co do budowy "ukraińskiego miru" przez Rząd w Kijowie.
Wspólny front załatwił by sprawę natychmiast ,kijów nie miał by żadnego pola manewru.
Cytat "MSZ w krótkiej odpowiedzi poinformowało jedynie, że jest zaniepokojone próbą zmiany statutu szkoły ...................., że w rzeczonej sprawie trwają rozmowy z udziałem Konsulatu Generalnego RP we Lwowie, a ministerstwo LICZY NA pozytywne rozwiązanie."
Przysłowiowy koń by się uśmiał z takiego "wyjaśnienia"!
Przecież nawet idiota zauważyłby w tak długim czasie, ze tzw. Ukraińcy ubliżają i PO+niewierają nami na wszystkie możliwe sposoby!
Komu i czemu ma służyć takie wydarzenie jak np. - powieszenie na elewacji polskiej szkoły we Lwowie popiersia jednego z największych krwawych rzeźników cywilnej polskiej ludności po napaści na państwo polskie hitlerowskich Niemiec i stalinowskiego ZSRR!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
"podobne badania wykonano w Wielkiej Brytanii. Wykazały one, że przeciwciała posiadało 5 proc. przebadanych mieszkańców kraju"
5% mieszkańców Wlk. Brytanii to 3.35 mln (nijak to się ma do oficjalnych 270 tys. zarażonych)
Podawana u nich śmiertelność to: 38 tys.
Ile to procent z tych mających kontakt z wirusem? 1.2%? No to śmiertelność jest tak niska, że chyba mniejsza od błędu pomiarowego!
Czym tu ludzi straszyć i po co?!?
Czy odpowiednie ,polskie służby wiedza co nieco o Gremi Personal? Czy tymi pracownikami zajmują się służby samorządowe,które mają za zadanie monitorowanie tych ludzi?.....Co wiedzą o niejakim Evgenij Kirichenko..?...Panowie ze służb CBŚ,ABW i nie tylko....sprawdzacie tych ludzi ? A przede wszystkim co wiecie o tej organizacji Gremi Personal?!
Patrioty marnie się spisują w Arabii Saudyjskiej. Powstańcy z Jemenu wielokrotnie i skutecznie, rakietami i dronami, niszczyli saudyjskie rafinerie i lotniska chronione Patriotami
Konektor z Ukrainą ma niewielką aktualnie przepustowość i sprzedaż gazu przez Polskę jest "wirtualna" ,Ukraina przejmuje część gazu przesyłanego przez Rosję dla Polski na swoim terytorium,a gaz z USA pozostaje w Polsce.
Gdy Polska ograniczy zakupy w Rosji ten proceder się skończy jeśli Kijów nie zainwestuje w konektory i rurociągi.
Wystarczy 20% udziału w rynku by ograniczać zmowy cenowe i wykorzystywanie przewagi rynkowej. Sieć hurtowni których udziałowcami byli by rolnicy w pewnym procencie Państwo, wspierających na zasadzie kredytu kupieckiego niezależne sklepy to też dobre rozwiązanie.
"odzwierciedla kryzys społeczny i upadek moralny społeczeństwa i systemu politycznego Izraela" - jak ja bym tak napisał, to by mnie oskarżyli o ten... no... antysemityzm!
Na szczęście teraz jest to cytat z sędziego izraelskiego :)
Pamiętajcie: jeśli te ofiary śmiertelne miały koronawirusa, to wcale nie umarli z powodu powodzi! Tak samo jak przytaczana w internetach historia skoczka spadochronowego, któremu nie otworzył się spadochron, ale miał wirusa...
Tja. Wymyslili, że wytłumaczą pandemią to, że stworzyli samolot (Boeing 737 MAX), który nie lata, którego nikt na świecie nie kupi, bo nawet załogi boją się tym latać
Stronami porozumień mińskich (oprócz Kijowa) były władze DNR i ŁNR, a nie Rosja! W tych umowach były jasne założenia - dostosowanie ukraińskiej konstytucji do autonomii republik, wybory w Ł/DNR, a dopiero wtedy kontrola granic przez Kijów. Mimo wszystko nie ufałbym rzeźnikom z Majdanu i Odessy, że uszanują suwerenną wolę mieszkańców Donbasu. To nie jest tępa świadomość oprychów Prawego Sektora, Nacjonalnych Drużyn czy bojówek S14 (teraz Municypalnej Warty). To są struktury budowane i finansowane przez wiele lat przez zachodnie służby (Victoria Nuland twierdziła, że USA wpakowało 5 mld$ w tworzenie struktur bojówek "Rewolucji Godności" na Ukrainie - moja interpretacja, a rzeczywista kasa na bojówki z USA). Teraz bandyci z banderowskich band są nietykalni - mordercy Buziny, Szeremeta, Kałasznikowa, 48 ofiar mordu z Odessy i mordercy tysięcy cywilów z Donbassu są nietykalni.
innymi słowy:
to nieładnie kraść od innych, ale
jeśli chodzi o nasze szekle, to lepiej żeby ukraść niż żeby można było stracić.
izraelska filozofia Kałego...
Kałi ukraść dobrze, Kała okraść źle...
Jaki polski interes??? Czy w polskim interesie jest dostęp do drogiego skroplonego gazu z USA i Kataru? Może polskim interesem jest blokada taniego rosyjskiego gazu do Niemiec, Austrii, Czech itd? Może w polskim interesie jest odmowa podpisania umowy na tranzyt gazu przez polski gazociąg Jamał? Po wygaśnięciu umowy tranzyt spadł niemal do zera. Gdyby polskie rządy dbały o polskie interesy, a nie amerykańskie to podpisałyby umowę na gazociąg Jamał II, odnogę gazociągu Nord Stream i Polska mogłaby stać się głównym hubem Europy w dystrybucji gazu zamiast Niemiec. Rusofobia wasali USA z naszych rządów degraduje polską energetykę. Cena surowców decyduje o poziomie kosztów i konkurencyjności polskiej gospodarki. Gazociąg Baltic Pipe jest z góry skazany na katastrofę finansową. Norweski gaz jest najdroższy na europejskim rynku, a jego wydobycie od 3 lat spada. Wzrost wydobycia może być realny jedynie po uruchomieniu północnych złóż na Morzu Barentsa, co wiąże się z jeszcze większymi nakładami i większymi kosztami transportu. Niemcy mają znacznie lepszy dostęp do norweskich dostaw niż Polska, a jednak zdecydowali się na rurociąg z Rosji. Czy tam nie ma myślących ekonomistów? Polska ma takich samych polityków jak ukraiński Poroszenko, który podwyższył opłaty komunalne dla ludności o 100%, mimo że sterowany przez USA MFW wymagał podwyżki o 75% (za udzielenie kredytu).
Bardzo ciekawe ,wygląda na to ,że po zabójstwie Słowackiego dziennikarza i jego dziewczyny nic się tam w sądownictwie nie zmieniło i pieniądze mafii są górą.
W Libii na pewno nie ma najnowszych samolotów rosyjskich, lecz samoloty z demobilu bułgarskiego, rumuńskiego lub polskiego, albo innego państwa postsowieckiego.
Ciekawe że cały czas żebrzą o kase Z MFW i nie tylko bo na nic nie maja ale cały czas się zbroją i już mają leppiej wyposażoną armie niż my.U nas tylko propaganda a oni się zbroją.Może Duduś podeśle im kolejne miliardy.
Dziwne że ten cały Trump jeszcze nie ogłosił, że czarnoskórzy są agentami Putina :)
Węgrzy pokazują, iż nie muszą być kundlami USA i Ukrainy. Ciaputowicz - czytaj Kresy.
Dziwny sposob zdobywania swojej zonie glosow na prezydenta....kapciami. Patrz foto. Nikt na ogol nie chce kobiety na te stanowisko, przekonala sie o tym sama Kidawa.
Niech pan uważniej czyta internet, to zobaczy pan, co wyrabiają demonstranci. Oni są zwyczajnymi bandytami, oblewają ludzi benzyną i podpalają, biją pałkami ludzi, którzy usuwają ustawione przez nich zapory, niszczą sklepu, stacje metra itp.
Ponadto żadne państwo nie może sobie pozwolić na próby oderwania części swojego terytorium. Czy zgodzi się pan na oderwanie Śląska od Polski, albo przyłączenie rzeszowszczyzny do Ukrainy, jak tego żądają banderowcy?
Łukaszeko powinien być ostrożniejszy, Moskwa może wykorzystać takie sytuacje do zniszczenia go.
Ukraińscy neobanderowcy zaczynaja widzieć wrogów w Białorusinach ten link da okazję do poczytania wypocin "historyka" na ten temat:
https://vgolos.com.ua/news/bilorusko-ukrayinski-boyi-za-istoriyu_1240266.html
Chcą zaznaczyć swoją mocarstwowość biedacy,jak lubia wydawać pieniądze na pokazówki,kto im zabroni.
Ciekawe z czego zamieżają to finansować, czyżby z funduszy z UE? Będziemy mieć w Europie powtórkę z socjalistycznej Wenezueli. Jakoś mi tego sojusznika Berlina w rozgrywkach przeciwko Polsce nie szkoda.
Niech Pekin brnie w to dalej, Honkong to kura znosząca złote jajka. Zniszczenie politycznego i gospodarczego statusu tej enklawy uderzy solidnie w ekonomię Chin.
Sprawę oświatowych wyczynów Kijowa powinny kraje międzymorza załatwiać z "imperium ukraińskim" razem uzgadniając między sobą oczekiwane warunki do spełnienia przez Ukrainę. Polska z ambicjami na liderowanie wygląda w tej sprawie jak ostani dureń w oczach krajów międzymorza,nie mających złudzeeń co do budowy "ukraińskiego miru" przez Rząd w Kijowie.
Wspólny front załatwił by sprawę natychmiast ,kijów nie miał by żadnego pola manewru.
Cytat "MSZ w krótkiej odpowiedzi poinformowało jedynie, że jest zaniepokojone próbą zmiany statutu szkoły ...................., że w rzeczonej sprawie trwają rozmowy z udziałem Konsulatu Generalnego RP we Lwowie, a ministerstwo LICZY NA pozytywne rozwiązanie."
Przysłowiowy koń by się uśmiał z takiego "wyjaśnienia"!
Przecież nawet idiota zauważyłby w tak długim czasie, ze tzw. Ukraińcy ubliżają i PO+niewierają nami na wszystkie możliwe sposoby!
Komu i czemu ma służyć takie wydarzenie jak np. - powieszenie na elewacji polskiej szkoły we Lwowie popiersia jednego z największych krwawych rzeźników cywilnej polskiej ludności po napaści na państwo polskie hitlerowskich Niemiec i stalinowskiego ZSRR!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
Aaaa...... co pan turkuc podjadł?
Trzeci świat
- jak to co?
"Latali" tak samo jak amerykańskie na wodami międzynarodowymi tak jak "trumpowe"!
Leszek to rusofob czy "o drogie pyta"?
CO sowieckie samoloty robiły nad M.Śródziemnym ?
"podobne badania wykonano w Wielkiej Brytanii. Wykazały one, że przeciwciała posiadało 5 proc. przebadanych mieszkańców kraju"
5% mieszkańców Wlk. Brytanii to 3.35 mln (nijak to się ma do oficjalnych 270 tys. zarażonych)
Podawana u nich śmiertelność to: 38 tys.
Ile to procent z tych mających kontakt z wirusem? 1.2%? No to śmiertelność jest tak niska, że chyba mniejsza od błędu pomiarowego!
Czym tu ludzi straszyć i po co?!?
Świetnie, że ktoś się wziął na poważnie za tę terorystyczną dzicz przywiezioną przez Turków!
Czy odpowiednie ,polskie służby wiedza co nieco o Gremi Personal? Czy tymi pracownikami zajmują się służby samorządowe,które mają za zadanie monitorowanie tych ludzi?.....Co wiedzą o niejakim Evgenij Kirichenko..?...Panowie ze służb CBŚ,ABW i nie tylko....sprawdzacie tych ludzi ? A przede wszystkim co wiecie o tej organizacji Gremi Personal?!
Patrioty marnie się spisują w Arabii Saudyjskiej. Powstańcy z Jemenu wielokrotnie i skutecznie, rakietami i dronami, niszczyli saudyjskie rafinerie i lotniska chronione Patriotami
Mają nieduży promień operacyjny z dużym ładunkiem ,czyż szturmowe samoloty się mocno wykruszyły?
Konektor z Ukrainą ma niewielką aktualnie przepustowość i sprzedaż gazu przez Polskę jest "wirtualna" ,Ukraina przejmuje część gazu przesyłanego przez Rosję dla Polski na swoim terytorium,a gaz z USA pozostaje w Polsce.
Gdy Polska ograniczy zakupy w Rosji ten proceder się skończy jeśli Kijów nie zainwestuje w konektory i rurociągi.
Pekin nie tak dawno na potrzeby wewnętrzne zrobił małą wojenkę z Wietnamem, coś poważnego zagraża włądzy Partii Komunistycznej.
Wystarczy 20% udziału w rynku by ograniczać zmowy cenowe i wykorzystywanie przewagi rynkowej. Sieć hurtowni których udziałowcami byli by rolnicy w pewnym procencie Państwo, wspierających na zasadzie kredytu kupieckiego niezależne sklepy to też dobre rozwiązanie.
A teraz jest dobre, to ma tak być jak jest?
Albo państwowe, albo dobre. Jedno wyklucza drugie.
?
?
"odzwierciedla kryzys społeczny i upadek moralny społeczeństwa i systemu politycznego Izraela" - jak ja bym tak napisał, to by mnie oskarżyli o ten... no... antysemityzm!
Na szczęście teraz jest to cytat z sędziego izraelskiego :)
Pamiętajcie: jeśli te ofiary śmiertelne miały koronawirusa, to wcale nie umarli z powodu powodzi! Tak samo jak przytaczana w internetach historia skoczka spadochronowego, któremu nie otworzył się spadochron, ale miał wirusa...
Po co tyle gadać? Uznać niepodległość republik i zrobić granicę państwową na linii rozejmu.
CPK nie ma ekonomicznego uzasadnienia. To co mówią pisowcy to jest stek bzdur.
Mierzeję należy przekopać, aby uniezależnić się od Rosjan, a z CPK całkowicie zrezygnować.
Tja. Wymyslili, że wytłumaczą pandemią to, że stworzyli samolot (Boeing 737 MAX), który nie lata, którego nikt na świecie nie kupi, bo nawet załogi boją się tym latać
Konsekwencje ekonomiczne obu inwestycji bardzo nie podobaja się Berlinowi,miło że Pan Kandydat jasno mówi o swoich mocodawcach.
Stronami porozumień mińskich (oprócz Kijowa) były władze DNR i ŁNR, a nie Rosja! W tych umowach były jasne założenia - dostosowanie ukraińskiej konstytucji do autonomii republik, wybory w Ł/DNR, a dopiero wtedy kontrola granic przez Kijów. Mimo wszystko nie ufałbym rzeźnikom z Majdanu i Odessy, że uszanują suwerenną wolę mieszkańców Donbasu. To nie jest tępa świadomość oprychów Prawego Sektora, Nacjonalnych Drużyn czy bojówek S14 (teraz Municypalnej Warty). To są struktury budowane i finansowane przez wiele lat przez zachodnie służby (Victoria Nuland twierdziła, że USA wpakowało 5 mld$ w tworzenie struktur bojówek "Rewolucji Godności" na Ukrainie - moja interpretacja, a rzeczywista kasa na bojówki z USA). Teraz bandyci z banderowskich band są nietykalni - mordercy Buziny, Szeremeta, Kałasznikowa, 48 ofiar mordu z Odessy i mordercy tysięcy cywilów z Donbassu są nietykalni.
innymi słowy:
to nieładnie kraść od innych, ale
jeśli chodzi o nasze szekle, to lepiej żeby ukraść niż żeby można było stracić.
izraelska filozofia Kałego...
Kałi ukraść dobrze, Kała okraść źle...
Buta i arogancja przedstawicieli tej partii są gigantyczna.
Jaki polski interes??? Czy w polskim interesie jest dostęp do drogiego skroplonego gazu z USA i Kataru? Może polskim interesem jest blokada taniego rosyjskiego gazu do Niemiec, Austrii, Czech itd? Może w polskim interesie jest odmowa podpisania umowy na tranzyt gazu przez polski gazociąg Jamał? Po wygaśnięciu umowy tranzyt spadł niemal do zera. Gdyby polskie rządy dbały o polskie interesy, a nie amerykańskie to podpisałyby umowę na gazociąg Jamał II, odnogę gazociągu Nord Stream i Polska mogłaby stać się głównym hubem Europy w dystrybucji gazu zamiast Niemiec. Rusofobia wasali USA z naszych rządów degraduje polską energetykę. Cena surowców decyduje o poziomie kosztów i konkurencyjności polskiej gospodarki. Gazociąg Baltic Pipe jest z góry skazany na katastrofę finansową. Norweski gaz jest najdroższy na europejskim rynku, a jego wydobycie od 3 lat spada. Wzrost wydobycia może być realny jedynie po uruchomieniu północnych złóż na Morzu Barentsa, co wiąże się z jeszcze większymi nakładami i większymi kosztami transportu. Niemcy mają znacznie lepszy dostęp do norweskich dostaw niż Polska, a jednak zdecydowali się na rurociąg z Rosji. Czy tam nie ma myślących ekonomistów? Polska ma takich samych polityków jak ukraiński Poroszenko, który podwyższył opłaty komunalne dla ludności o 100%, mimo że sterowany przez USA MFW wymagał podwyżki o 75% (za udzielenie kredytu).
Ci przynajmniej ładne te samoloty mają
Niech pyszczą i się stawiają, dla Polski to wygodna sytuacja.
Bardzo ciekawe ,wygląda na to ,że po zabójstwie Słowackiego dziennikarza i jego dziewczyny nic się tam w sądownictwie nie zmieniło i pieniądze mafii są górą.
Biedny Bosak nie zauważył ,że do realizacji tego projektu potrzebny jest konsensus w UE. Wypada poczekać na to jakie stanowiska zajmą kraje UE.
Tylko na Ukrainie i u Bałtów- niby przyjaciół Polski możliwe są hucpy esesmańskie.
Plaga korupcji możliwa jest do zwalczenia tylko w jeden sposób: bezwzględna czapa. Bez tego to walka z wiatrakami.
Krok ku normalności. Zobaczymy czy wyrok sądu utrzyma się w mocy, czy też naziole spod znaku bandery nie "załatwią" go w sądzie wyższej instancji.
Kolejny zbrodniarz uhonorowany przez PISowców. Skandal! Mam nadzieję że poskutkuje apelacja
W Libii na pewno nie ma najnowszych samolotów rosyjskich, lecz samoloty z demobilu bułgarskiego, rumuńskiego lub polskiego, albo innego państwa postsowieckiego.
Tylko w niektórych państwach zaprzyjaźnionych z Polską symbolika SS jest dozwolona. Paradoks?
Ciekawe że cały czas żebrzą o kase Z MFW i nie tylko bo na nic nie maja ale cały czas się zbroją i już mają leppiej wyposażoną armie niż my.U nas tylko propaganda a oni się zbroją.Może Duduś podeśle im kolejne miliardy.
I bardzo dobrze,a postawa KO dowodzi że na nich głosować nie wolno.