Nooo...... proszę bardzo!!......
Włodarze naszych braci Madziarów potrafią bronić swoich interesów a nasze pachołki USA nic nie potrafią - jedynie kucać przy stole prezydenta USA i cuś bazgrać lewą ręką.
To jest główne zajęcie Cichockiego na ukrainie,martwienie sie o prace dla nich,nie zajmowanie sie prześladowanymi Polakami tylko własnie ukraińcami.Mnie ciekawi jak zostało 95% w Polsce w czasie pandemii to z czego oni żyli jak nie było pracy? Znowu jakieś profity?
Spokojnie to dopiero początek festiwalu lewackiej głupoty i poprawności.Hoolywood to dopiero pokaże na co go stać.Tam rządzi lewactwo kierowane przez pewną nację.Teraz przy rozdaniu Oscarów czy Grammy wiadomo bedą brylować czarni(za to że są czarni a nie jako wybitni aktorzy). Wkrótce zobaczymy filmy o samurajach czy wikingach gdzie głównymi postaciami będą ....czarni.Czekam na Nobla dla Floyda
...MON powinno też remontować F-16 ....właśnie na tzw.ukrainie...Ten kraik ma znakomite osiągi w jumaniu co sie da...A więc panowie z MON do dzieła.."bracia ukraińcy" czekają..
jest w którymś z filmów o pingwinach z Madagaskaru" fragment jak pingwiny z pomocą małp przerobiły samolot, zamiast silnika - pedały, itd. To chyba obecnie dobra metoda na remont naszych Migów.
Pewna ilość javelinów ma sens przede wszystkim z prozaicznego powodu ,w razie "W" logistyka USA może nam dostarczyc dużą ilość javelinów ,a nie spike.
Posiadanie wyszkolonych do ich obsługi ludzi to istotna sprawa.
Ciekawe czy któryś z "mocnych" podskoczy, Trypolis podpisuje każdy papier który się podsunie jednak otwarte starcie z Egiptem to problem.
Zakaz kożystania z kanału Sueskiego to najmniejsza jego część.
Egipcjanie "kochają" Turcję ,a z Syrią od kilkudziesięciu lat współpracują o czym przekonali się w Białym Domu gdy poparli bractwo muzułmańskie w Egipcie i wymusili jego poparcie w akcjach przeciw Syrii.
Chodzi o branie ludzi za pysk, czyli przymusowe maski, odległości, zamknięcie lokali gastronomicznych itp. Pływalnie są de facto zamknięte, bo żądania sanepidu wykluczają ich funkcjonowanie. Podobnie zabronione są piesze pielgrzymki.
Trzeba przyznać ,że dmuchanie tego balona "oburzenia" dochodzi do absurdu i przyniesie inicjatorom i finansującym skutki dokładnie odwrotne od zamierzonych.
Proszę sobie przeczytać rozdział 19 Księgi Izajasza, to po pierwsze. Po drugie UE i ONZ w maroku przygotowały świat zachodni na przyjęcie dziesiątków milonów tzw. uchodzców. Egipt to najludniejszy kraj arabski ci ludzie chcą do europy a NWO przygotowało im droge emigracj. Prsze się także zainteresować rzeką Eufrat i zaporą Atarturka....
Wychował się stary zgred za okupacji radzieckiej, to teraz widocznie do szczęścia potrzebuje okupacji jankeskiej. Nie mógłby ten biedny kraj być wreszcie smaodzielny i niezależny?!?
Szwecji jeszcze daleko do europejskich liderów umieralności na tego wirusa (wg oficjalnych statystyk na 1 mln mieszkańców) czyli Belgii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii czy Włoch (nie liczę San Marino czy Andory), tamci przyjęli inną strategię i widocznie ona jakoś też nie działa.
Jeden z nielicznych krajów, który zachował się w Europie normalnie (chyba jeszcze tylko o Białorusi słyszałem), ale ich opozycja musi to zepsuć
Spokojnie to dopiero początek lewackiego szaleństwa.Będa coraz oryginalniejsze "pomysły".Wiem ze armia chce skasować....czapki konfederatki.Pomniki generałow Południa.Nie takie numery będą odchodzić.Jak zrobili z bandziora swojego 'bohatera" to kazdy numer jest możliwy.Ja proponuję przyznać w tym roku Oscary tylko dla czarnoskórych,Grammy też(Hoolywood zaraz narobi filmów ż czarnoskórymi w roli głównej),postawić pomnik temu zabitemu,nazwać jego imieniem jakis park(może więzienie-byłoby odpowiedniejsze).Myślę że poprawność polityczna jeszcze stworzy inne idiotyzmy.
Właśnie dzisiaj to obejrzałem jak sie dowiedziałem że lewacy chcą cenzury.Podstaw nie widzę do blokady,ujawniono prawdę o tym środowisku i to ich boli.Wyrok sądu nie dziwi,dominują tam poglądy lewicowo-liberalne.
"Zmarli ludzie, którzy by i tak umarli oraz ci, którym nie pomagano podczas choroby" Adolf H. (który zresztą swój "autorski program eutanazji" oparł m.in na 'doświadczeniach" ze Szwecji) byłby dumny z takich słów...
On uratował kraj od burdelu takiego, jaki jest w Polsce, Rosji i całej Europie zachodniej oraz w USA. Zmarli ludzie, którzy by i tak umarli oraz ci, którym nie pomagano podczas choroby.
Nikt nie jest bardziej czy mniej narażony:/ wystarczy słuchać stój znaczy stoisz, współpracować i dać chłopu zrobić robotę jak w każdym innym zawodzie a odkrycie będzie że policjant też człowiek i wszystko odbędzie się z kulturą ot tajemnica normalnych ludzi białych i azjatów-.- a jak uciekasz, jesteś chamski, traktujesz jak wroga i cwaniakujesz bo jeden art. prawny przeczytałeś to co się dziwić:/ ... taka tam wiedza tajemna:P
Bosak notujcie; system bezpiecznej żywności,norma polskiej zywności(RAPORT N.I.K. n.t.makabrycznej jakości żywności w Polsce GLIFOSAT),sprzedaż wody izraelskiej firmie,ODDANIE POLSKICH BOGACTW KOPALNYCH OBCYM FIRMOM za smieszną opłatę koncesyjną(wartość złóż- setki BILIONÓW zł,w tym metale ziem rzadkich Suwalszczyzna)OBCE wrogie elementy w tym m o ssAD na stanowiskach oficerów w słuzbach spec.polskich,ŚCIEMA KO ro Naw i rus i zamknięcie gospodarki małej i średniej,KRYZYS nadciagający z tego powodu,Przymusy szczepień i inne przymusy w tle ściemy ,gotówka,zadłużenie sztucznie wywołane prze PisDzielców u koryta dziś,WROGI OBCY ELEMENT W polinPOLICJI, ZAGADAJCIE BOSSAK O YTYCH zagadnieniach to pogadamy o poparciu...ZAgadajcie bo zDUDZIEJECIE..
Jednoznacznie: Rezim w Bruxeli zabrania chronic ludnosc i jej dzieci, ktore brzydza sie LGBTZ. Eurokomuna, kiedy ta nieudana impreza sie wreszcie skonczy..
ależ tak z grubej rury od razu ...Nazywa się to diennikarz dość że klaudia to jeszcze KOLASA.RZyd z redakcji pomachał bonem przed pyszczkiem to pisze....nieszczęsna
On się nie martwi o syna, który ma zapewnioną ochronę oraz doskonałych prawników. Jednakże biali są bardziej zagrożeni podczas zatrzymania przez policję, niż czarni.
Bez cła "węglowego" na stal spoza UE proponowanego przez Morawieckiego europejskie stalownie nie wytrzymają konkurencji i padną jako ofiary niemieckiego "marzenia". Ciekawe jak zamierzają stać się monopolistą w UE w produkcji stali, produkcję cukru w Polsce udało się im znacznie wygasić i przenieść do Niemiec.
Czesi zgarnęli przy polskiej granicy 0koło 380 ha ziemi polskiej i do tej pory nie zwrócili....
Nooo...... proszę bardzo!!......
Włodarze naszych braci Madziarów potrafią bronić swoich interesów a nasze pachołki USA nic nie potrafią - jedynie kucać przy stole prezydenta USA i cuś bazgrać lewą ręką.
A Polski Wolyn,
dopiero z nastepnym, juz nowym,
prawdziwie polskim rzadem
To jest główne zajęcie Cichockiego na ukrainie,martwienie sie o prace dla nich,nie zajmowanie sie prześladowanymi Polakami tylko własnie ukraińcami.Mnie ciekawi jak zostało 95% w Polsce w czasie pandemii to z czego oni żyli jak nie było pracy? Znowu jakieś profity?
Luzik ,protestu tego rządu nie będzie.Ukraińcy wiedzieli komu mogą bez konsekwencji ukraść.Problemu nie ma Błaszczak dokupi z 50 F-35.
Spokojnie to dopiero początek festiwalu lewackiej głupoty i poprawności.Hoolywood to dopiero pokaże na co go stać.Tam rządzi lewactwo kierowane przez pewną nację.Teraz przy rozdaniu Oscarów czy Grammy wiadomo bedą brylować czarni(za to że są czarni a nie jako wybitni aktorzy). Wkrótce zobaczymy filmy o samurajach czy wikingach gdzie głównymi postaciami będą ....czarni.Czekam na Nobla dla Floyda
...MON powinno też remontować F-16 ....właśnie na tzw.ukrainie...Ten kraik ma znakomite osiągi w jumaniu co sie da...A więc panowie z MON do dzieła.."bracia ukraińcy" czekają..
jest w którymś z filmów o pingwinach z Madagaskaru" fragment jak pingwiny z pomocą małp przerobiły samolot, zamiast silnika - pedały, itd. To chyba obecnie dobra metoda na remont naszych Migów.
To pewnie do Fortu Trump
Jaki problem?
Cos z MIGa przeciez zostalo
Ciekawa sytuacja.
Zakochany w Trumpie wykona kazdy jego rozkaz, polecenie. Glosujcie zatem na Doode.
Pewna ilość javelinów ma sens przede wszystkim z prozaicznego powodu ,w razie "W" logistyka USA może nam dostarczyc dużą ilość javelinów ,a nie spike.
Posiadanie wyszkolonych do ich obsługi ludzi to istotna sprawa.
Rosja już ma drony podwodne uzbrojone w rakiety z głowicami jądrowymi.
Ciekawe czy któryś z "mocnych" podskoczy, Trypolis podpisuje każdy papier który się podsunie jednak otwarte starcie z Egiptem to problem.
Zakaz kożystania z kanału Sueskiego to najmniejsza jego część.
Egipcjanie "kochają" Turcję ,a z Syrią od kilkudziesięciu lat współpracują o czym przekonali się w Białym Domu gdy poparli bractwo muzułmańskie w Egipcie i wymusili jego poparcie w akcjach przeciw Syrii.
Co się z tym światem robi.Bandziora chowają w złotej trumnie ,a policja klęczy.Martwi że to dopiero wstęp do festiwalu lewackiej głupoty.
Ale sensacja!
Podaj przykład banku bez kasy.
Chyba że to będzie ruski bank "włożysz i nie wyjmiesz"
Są banki, które kasy nie mają, nie nadążasz za rzeczywistością
Jesteś śmieszny, to już prędzej Fiat może przejąc Polskę. Wygląda na to, że Fiat zrezygnuje z polskiej montowni.
Chodzi o branie ludzi za pysk, czyli przymusowe maski, odległości, zamknięcie lokali gastronomicznych itp. Pływalnie są de facto zamknięte, bo żądania sanepidu wykluczają ich funkcjonowanie. Podobnie zabronione są piesze pielgrzymki.
Nie ma żadnej epidemii, lecz pandemia, czyli nic istotnego.
Trzeba przyznać ,że dmuchanie tego balona "oburzenia" dochodzi do absurdu i przyniesie inicjatorom i finansującym skutki dokładnie odwrotne od zamierzonych.
Ale sensacja! Zawsze można wypłacić w gotówce w kasie.
Wiele zachodnich firm będzie do wzięcia ,ciekawe czy Rząd skutecznie zareaguje.
Dla wygrania wyborów gotowi są lizać buty, ciekawe czy do tego dojdzie?
Tytuł sprzeczny z treścią artykułu,bądźcie poważni. Z wypowiedzi jasno wynika o nie braniu pod uwagę zatrzymania gospodarki.
Dzieje się niebezpiecznie w Korei Północnej ,coś jest na rzeczy.
USA kraj dewiantów...
https://www.thesun.co.uk/news/11811451/white-cops-protesters-wash-feet-black-religious-leaders-george-floyd/
Proszę sobie przeczytać rozdział 19 Księgi Izajasza, to po pierwsze. Po drugie UE i ONZ w maroku przygotowały świat zachodni na przyjęcie dziesiątków milonów tzw. uchodzców. Egipt to najludniejszy kraj arabski ci ludzie chcą do europy a NWO przygotowało im droge emigracj. Prsze się także zainteresować rzeką Eufrat i zaporą Atarturka....
"ale zarazem był osobą bardzo zasłużoną dla Bristolu, gdzie fundował szkoły, szpitale i kościoły"
Powinno się byc konsekwentnym i zniszczyć te szkoły, szpitale i kościoły. Amen!
Wychował się stary zgred za okupacji radzieckiej, to teraz widocznie do szczęścia potrzebuje okupacji jankeskiej. Nie mógłby ten biedny kraj być wreszcie smaodzielny i niezależny?!?
Szwecji jeszcze daleko do europejskich liderów umieralności na tego wirusa (wg oficjalnych statystyk na 1 mln mieszkańców) czyli Belgii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii czy Włoch (nie liczę San Marino czy Andory), tamci przyjęli inną strategię i widocznie ona jakoś też nie działa.
Jeden z nielicznych krajów, który zachował się w Europie normalnie (chyba jeszcze tylko o Białorusi słyszałem), ale ich opozycja musi to zepsuć
I na tym wezwaniu się skończy,nie interesuje to ani papieża,ani lewackich mediów ani żadnych ich organizacji.
Spokojnie to dopiero początek lewackiego szaleństwa.Będa coraz oryginalniejsze "pomysły".Wiem ze armia chce skasować....czapki konfederatki.Pomniki generałow Południa.Nie takie numery będą odchodzić.Jak zrobili z bandziora swojego 'bohatera" to kazdy numer jest możliwy.Ja proponuję przyznać w tym roku Oscary tylko dla czarnoskórych,Grammy też(Hoolywood zaraz narobi filmów ż czarnoskórymi w roli głównej),postawić pomnik temu zabitemu,nazwać jego imieniem jakis park(może więzienie-byłoby odpowiedniejsze).Myślę że poprawność polityczna jeszcze stworzy inne idiotyzmy.
Właśnie dzisiaj to obejrzałem jak sie dowiedziałem że lewacy chcą cenzury.Podstaw nie widzę do blokady,ujawniono prawdę o tym środowisku i to ich boli.Wyrok sądu nie dziwi,dominują tam poglądy lewicowo-liberalne.
"Zmarli ludzie, którzy by i tak umarli oraz ci, którym nie pomagano podczas choroby" Adolf H. (który zresztą swój "autorski program eutanazji" oparł m.in na 'doświadczeniach" ze Szwecji) byłby dumny z takich słów...
On uratował kraj od burdelu takiego, jaki jest w Polsce, Rosji i całej Europie zachodniej oraz w USA. Zmarli ludzie, którzy by i tak umarli oraz ci, którym nie pomagano podczas choroby.
A eminencje i działacze katoliccy na swiecie zajmują się sprawami czy "homoseksualista może być księdzem" i ochroną pedofili.
Ciekawe kiedy Europa policzy ile ją ta cała tzw. "przyjaźń" z jankesami kosztuje
No jesli ten grubas lub inny zasiadzie na tronie wowczas Bialorus moze stracic suwerennosc.
Nikt nie jest bardziej czy mniej narażony:/ wystarczy słuchać stój znaczy stoisz, współpracować i dać chłopu zrobić robotę jak w każdym innym zawodzie a odkrycie będzie że policjant też człowiek i wszystko odbędzie się z kulturą ot tajemnica normalnych ludzi białych i azjatów-.- a jak uciekasz, jesteś chamski, traktujesz jak wroga i cwaniakujesz bo jeden art. prawny przeczytałeś to co się dziwić:/ ... taka tam wiedza tajemna:P
Bosak notujcie; system bezpiecznej żywności,norma polskiej zywności(RAPORT N.I.K. n.t.makabrycznej jakości żywności w Polsce GLIFOSAT),sprzedaż wody izraelskiej firmie,ODDANIE POLSKICH BOGACTW KOPALNYCH OBCYM FIRMOM za smieszną opłatę koncesyjną(wartość złóż- setki BILIONÓW zł,w tym metale ziem rzadkich Suwalszczyzna)OBCE wrogie elementy w tym m o ssAD na stanowiskach oficerów w słuzbach spec.polskich,ŚCIEMA KO ro Naw i rus i zamknięcie gospodarki małej i średniej,KRYZYS nadciagający z tego powodu,Przymusy szczepień i inne przymusy w tle ściemy ,gotówka,zadłużenie sztucznie wywołane prze PisDzielców u koryta dziś,WROGI OBCY ELEMENT W polinPOLICJI, ZAGADAJCIE BOSSAK O YTYCH zagadnieniach to pogadamy o poparciu...ZAgadajcie bo zDUDZIEJECIE..
Jednoznacznie: Rezim w Bruxeli zabrania chronic ludnosc i jej dzieci, ktore brzydza sie LGBTZ. Eurokomuna, kiedy ta nieudana impreza sie wreszcie skonczy..
A jakie będą emblematy na pagonach? Skrzyżowany sierp z młotem?
No to 108000 jest już z 500+. Heheheheheheehe!
ależ tak z grubej rury od razu ...Nazywa się to diennikarz dość że klaudia to jeszcze KOLASA.RZyd z redakcji pomachał bonem przed pyszczkiem to pisze....nieszczęsna
On się nie martwi o syna, który ma zapewnioną ochronę oraz doskonałych prawników. Jednakże biali są bardziej zagrożeni podczas zatrzymania przez policję, niż czarni.
Bardzo miła wiadomość.
Ci ludzie z radością powrócą do swoich rodzinnych krajów,a to ograniczy znacznie problem.
Bez cła "węglowego" na stal spoza UE proponowanego przez Morawieckiego europejskie stalownie nie wytrzymają konkurencji i padną jako ofiary niemieckiego "marzenia". Ciekawe jak zamierzają stać się monopolistą w UE w produkcji stali, produkcję cukru w Polsce udało się im znacznie wygasić i przenieść do Niemiec.