Takie zachowanie jest oznaką kapitulacji przed lobby żydowsko-gejowskim,
Kiedyś wywieszano białe flagi na znak poddania się.
Teraz wywieszane są tęczowe flagi.
oh łopatologicznie ... gaz sprzedadzą nam cena(120$)+cło(80$) 200$ a my puścimy na europę za 120$ i my dokładamy 80$ by było konkurencyjnie bo koszta przerzucą na nas bo mamy huba... coś jak na złość Putinowi, w imię walki z Rosją, dostaniemy obietnicę za pół ceny kupna jakieś F-1500X w 2050 roku ... (ceny od tak dla przykładu-.-)
Trochę się tym tematem interesuję i powiem tylko tyle że może istniały lokalne rasy koni w Polsce a może i nie...Nie widzę sensu by się o to kłócić bo konie te i tak wymarły wieki temu. Polskie konie miały bardzo dobre cechy użytkowe bo od pokoleń hodowano je na dużych pastwiskach (o czym doskonale wiedzieli Niemcy) i były krzyżowane z lekkimi końmi szlachetnymi typu orientalnego (chociaż zdaje się że z zachodnimi rasami czasami też). Wydaje mi się że niekoniecznie konie polskie wzbudzały wielkie zainteresowanie na zachodzie :
Niestety, kolejny tekst delikatnie sugerujący że "nasze było lepsze" a konie z zachodu nic nie warte były (a jednak te "kosmate szkapy" dały początek niezliczonym rasom i typom użytkowym, i to na zachodzie powstały różne szkoły jeździeckie, siodła itd.) .
Mam nadzieję, że po zakończeniu remontu będzie tam choć tabliczka z informacją, że prace finansowało Państwo Polskie. Tym bardziej, że to był przed wojną kościół garnizonowy!
Ba! Nie zginął żaden obywatel państwa izrael w czasie II wojny światowej!
Problem w tym, że po wrześniu 1939 roku Polska też nie istniała jako tako (poza państwem podziemnym z rządem na uchodźstwie oczywiście)
Kresy powinny wiedzieć, iż na Kremlu znajduje się siedziba prezydenta, toteż pisanie w tytule, że zabójstwo miał zlecić Kreml wskazuje bezpośrednio na niego, tymczasem z treści artykułu wynika, iż chodzi tu o jakiegoś urzędnika rządowego. Qui pro quo. Nieładnie.
Komunizm to ideologia i są komuniści, nazizm to ideologia i są naziści, w czym tu piękno lub duma? LBGT to ideologia i są wyznawcy tej ideologii, bo tak jak komunizm i nazizm chcą zmienić świat w sposób siłowy wzorem nazistów i komunistów, według swoich wydumanych teorii. Są religie i są wyznawcy tych religii np.chrzescijanie czy muzułmanie, więc dlaczego LBGT ogłasza że nie jest ideologią, więc czym? Był czas że dużą część społeczeństw ogarnęła gorączka nazizmu czy komunizmu a teraz to samo dzieje się z gorączką LBGT
Gdzie jest przetarg na budowę elektrowni atomowej? USA NIE SĄ W STANIE SAMODZIELNIE ZBUDOWAĆ EA! Niemal wszystkie EA w USA zbudowane zostały przed 1990r. W 2013r dopiero wybudowano pierwsze 4 reaktory jądrowe wg nowocześniejszych technologii i zaprzestano budowy kolejnych po awarii w Fukushimie. Koszty budowy i eksploatacji najnowszych AE w USA nie wytrzymują konkurencji finansowej z elektrowniami na gaz łupkowy. Dalej będziemy finansować deficyt budżetowy USA i ryzykować amerykańskimi eksperymentami na naszym terytorium? Westinghouse nawet nie odważy się samodzielnie realizować polskiego eksperymentu - ma budować EA we "współpracy" z Japonią, która również wycofuje się z energetyki atomowej. Polski niewolnik już przepłaca za amerykański gaz skroplony, żebrze o amerykańskie bazy, żeby stać się celem amerykańskiej tarczy, marzy o wadliwych samolotach F-35, które rozpadają się przy naddźwiękowych prędkościach, a teraz rządzące oszołomy gotowe są ściągnąć cywilne atomowe zagrożenie za koszmarne pieniądze. Znacznie większe doświadczenie w budowie EA mają Rosja, Francja, Chiny czy Japonia.
Jakie koszty cła? Cło powoduje straty sprzedawcy ponieważ staje się niekonkurencyjnym na rynku gazu. Aby móc konkurować np. z Katarem, musi obniżyć swoje ceny sprzedaży, co w przypadku skroplonego gazu ze źródeł łupkowych jest nierealne i wypada z rynku. USA stosują dodatkowe sankcje na państwa łamiące ich sankcje. Gdyby UE przyjęła takie same zasady, to Polskę czekałyby sankcje ze strony UE co jest mało realne. W każdym przypadku Polska realizując amerykańskie interesy zostanie z ręką w nocniku - najdroższy gaz i brak konkurencyjności z resztą Europy.
Biedny Berlin ,zapomniał ,że do takich sankcji potrzebny jest konsensus. A poza tym w kwietniu mieli ok 30% eksportu mniej ,jeśli chcą stracić eksport do USA czyli dostać dobre 20% dodatkowo w dół to na zdrowie.
Szczelniejsza niż reszta granic XD shengen i kontorle są dla normalnych obywateli przestrzegających prawa ... im bardziej jes respektujesz/przestrzegasz tym większym zagrożeniem jesteś i kontrola musi być dokładniejsza bo nikomu nie przyjdzie do głowy że normalna osoba chce jak najszybciej to odbębnić i współpracuje XD
"Według szefa komisji niemieckiego parlamentu ds. gospodarki i energii, Klausa Ernsta, Unia Europejska w ramach odpowiedzi na amerykańskie sankcje skierowane przeciwko budowie Nord Stream 2 powinna wprowadzić karne cła na gaz skroplony importowany z USA." - ale by się posypały oskarżenia o antysemityzm!
Ukradł policjantowi taser i zaczął z nim uciekać. Bezczelna, ale jednak tylko kradzież. Jakby tak chcieć od razu każdego złodzieja zabijać, to niezłe czystki byśmy wśród polityków musieli zrobić...
Nie jest ważne co robili faszyści czy dawni komuniści. Ważne że neo-faszysci spod znaku LGBT będą niedługo wsadzić ludzi do więzienia za krzywe spojrzenie. A przy okazji, nie znasz historii. I faszyści i komuniści opierali się na homoseksualistach.ncala niemiecka SA to była pedalska bojówka.
W GBR zgłoszone są już 22 sprawy przeciwko Poroszence, głównie przez biuro prawne Portnowa. Jednak za rządów Zełenskiego włos mu z głowy nie spadnie. Zełenski dołuje w sondażach i próbuje tworzyć nieformalny sojusz z ES Poroszenki. Obecny rząd w dużej części składa się z byłych podwładnych Poroszenki. Działania GBR są pozorowane, a Zełenski i jego rząd są sterowani przez zachód tak samo jak rządy Poroszenki. Opłacani przez zagraniczne fundacje "Sorosiata" mają olbrzymi wpływ na rządzących i są obecni w rządzie i Wierchownej Radzie. Liczne nacjonalistyczne bojówki są pod parasolem służb i pełnią funkcję zastraszania opozycji, sądów, prawników, nieprawomyślnych dziennikarzy itd. Dzisiaj w Kijowie odbywa się manifestacja zwolenników partii Szarija o pod hasłami ukrócenia bezprawnych działań nacjonalistów przez rząd.
Co do przekraczania granicy z Krymem (to samo dotyczy Donbasu), to jest całkiem legalne na Ukrainie pod warunkiem przekraczania granicy ukraińsko-krymskiej, a nie wjazd na Krym od strony Rosji. Obecne czasowe ograniczenia dotyczyły pandemii.
Ukraińcy nie są w stanie sami uprzątnąć gałęzi i opisać uszkodzonych pomników? Dzieci specjalnej troski? A może to kolejna okazja do wydojenia Państwa Polskiego?
Gomułka nie wiedział kiedyś, że w Polsce brak jest masła i wielu innych artykułów pierwszej potrzeby. Duduś też, jak widać, jest niedoinformowany w sprawach międzynarodowych. Gomułka przynajmniej za swoje ideały siedział w więzieniu, toteż przyrównanie Dudusia do Gomółki byłoby krzywdzące dla tow. Wiesława. O tym Duduś powinien wiedzieć. Ciekawe czy on wie co to jest bolszewizm?
Takie zachowanie jest oznaką kapitulacji przed lobby żydowsko-gejowskim,
Kiedyś wywieszano białe flagi na znak poddania się.
Teraz wywieszane są tęczowe flagi.
Przeciez instrukcje, polecenia i rozkazy mozna przekazac Doodzie faxem.
oh łopatologicznie ... gaz sprzedadzą nam cena(120$)+cło(80$) 200$ a my puścimy na europę za 120$ i my dokładamy 80$ by było konkurencyjnie bo koszta przerzucą na nas bo mamy huba... coś jak na złość Putinowi, w imię walki z Rosją, dostaniemy obietnicę za pół ceny kupna jakieś F-1500X w 2050 roku ... (ceny od tak dla przykładu-.-)
Trochę się tym tematem interesuję i powiem tylko tyle że może istniały lokalne rasy koni w Polsce a może i nie...Nie widzę sensu by się o to kłócić bo konie te i tak wymarły wieki temu. Polskie konie miały bardzo dobre cechy użytkowe bo od pokoleń hodowano je na dużych pastwiskach (o czym doskonale wiedzieli Niemcy) i były krzyżowane z lekkimi końmi szlachetnymi typu orientalnego (chociaż zdaje się że z zachodnimi rasami czasami też). Wydaje mi się że niekoniecznie konie polskie wzbudzały wielkie zainteresowanie na zachodzie :
https://quod.lib.umich.edu/e/eebo/A53074.0001.001/1:4.1.10.11?rgn=div4;view=fulltext
Niestety, kolejny tekst delikatnie sugerujący że "nasze było lepsze" a konie z zachodu nic nie warte były (a jednak te "kosmate szkapy" dały początek niezliczonym rasom i typom użytkowym, i to na zachodzie powstały różne szkoły jeździeckie, siodła itd.) .
Mam nadzieję, że po zakończeniu remontu będzie tam choć tabliczka z informacją, że prace finansowało Państwo Polskie. Tym bardziej, że to był przed wojną kościół garnizonowy!
Bardzo krucha, na szczescie. Odpadl pierwszy satelita Bloku - GB. Kto nastepny do odzyskania suwerennosci?
Ale beczelnie chcieliby się dogadać żeby się społeczeństwo o niczym nie dowiedziało i nie wiedziało, że jakiś wydumane roszczenia płaci!
Ba! Nie zginął żaden obywatel państwa izrael w czasie II wojny światowej!
Problem w tym, że po wrześniu 1939 roku Polska też nie istniała jako tako (poza państwem podziemnym z rządem na uchodźstwie oczywiście)
Izrael nie jest stroną w sprawach roszczeń dotyczących II wojny światowej, bo wtedy nie istniało państwo Izrael.
Kresy powinny wiedzieć, iż na Kremlu znajduje się siedziba prezydenta, toteż pisanie w tytule, że zabójstwo miał zlecić Kreml wskazuje bezpośrednio na niego, tymczasem z treści artykułu wynika, iż chodzi tu o jakiegoś urzędnika rządowego. Qui pro quo. Nieładnie.
Komunizm to ideologia i są komuniści, nazizm to ideologia i są naziści, w czym tu piękno lub duma? LBGT to ideologia i są wyznawcy tej ideologii, bo tak jak komunizm i nazizm chcą zmienić świat w sposób siłowy wzorem nazistów i komunistów, według swoich wydumanych teorii. Są religie i są wyznawcy tych religii np.chrzescijanie czy muzułmanie, więc dlaczego LBGT ogłasza że nie jest ideologią, więc czym? Był czas że dużą część społeczeństw ogarnęła gorączka nazizmu czy komunizmu a teraz to samo dzieje się z gorączką LBGT
Tylko politykom Konfederacji zależy na dobrym imieniu Polski i Polaków, oraz poszanowaniu praw Polskich obywateli i Polskiej Diaspory.
Gdzie jest przetarg na budowę elektrowni atomowej? USA NIE SĄ W STANIE SAMODZIELNIE ZBUDOWAĆ EA! Niemal wszystkie EA w USA zbudowane zostały przed 1990r. W 2013r dopiero wybudowano pierwsze 4 reaktory jądrowe wg nowocześniejszych technologii i zaprzestano budowy kolejnych po awarii w Fukushimie. Koszty budowy i eksploatacji najnowszych AE w USA nie wytrzymują konkurencji finansowej z elektrowniami na gaz łupkowy. Dalej będziemy finansować deficyt budżetowy USA i ryzykować amerykańskimi eksperymentami na naszym terytorium? Westinghouse nawet nie odważy się samodzielnie realizować polskiego eksperymentu - ma budować EA we "współpracy" z Japonią, która również wycofuje się z energetyki atomowej. Polski niewolnik już przepłaca za amerykański gaz skroplony, żebrze o amerykańskie bazy, żeby stać się celem amerykańskiej tarczy, marzy o wadliwych samolotach F-35, które rozpadają się przy naddźwiękowych prędkościach, a teraz rządzące oszołomy gotowe są ściągnąć cywilne atomowe zagrożenie za koszmarne pieniądze. Znacznie większe doświadczenie w budowie EA mają Rosja, Francja, Chiny czy Japonia.
250mln rubli to 14,25mln zł czyli ok.3,5 partii worków zakupionych przez Pocztę Polską lub 1/5 kosztów druku biuletynów na niezrealizowane wybory.
Jakie koszty cła? Cło powoduje straty sprzedawcy ponieważ staje się niekonkurencyjnym na rynku gazu. Aby móc konkurować np. z Katarem, musi obniżyć swoje ceny sprzedaży, co w przypadku skroplonego gazu ze źródeł łupkowych jest nierealne i wypada z rynku. USA stosują dodatkowe sankcje na państwa łamiące ich sankcje. Gdyby UE przyjęła takie same zasady, to Polskę czekałyby sankcje ze strony UE co jest mało realne. W każdym przypadku Polska realizując amerykańskie interesy zostanie z ręką w nocniku - najdroższy gaz i brak konkurencyjności z resztą Europy.
No i dobrze, będą nas tym sprzętem wspierać w walce z Ruskimi.
On nie jest uczonym, tylko banderowskim propagandzistą. Nigdy nie istniało państwo o nazwie Ukraina.
Chwała Putinowi za bardzo mądrą i szybką decyzję. Szkoda tylko, że powstańcy walczący przeciwko puczystom nie zajęli Mariupola.
Berlin na pewno się z tego "cieszy". Pożyjemy zobaczymy.
Biedny Berlin ,zapomniał ,że do takich sankcji potrzebny jest konsensus. A poza tym w kwietniu mieli ok 30% eksportu mniej ,jeśli chcą stracić eksport do USA czyli dostać dobre 20% dodatkowo w dół to na zdrowie.
Berlin się wścieknie, pracowicie wykonane sidła dla polskiej gospodarki z "zielonej" polityki Berlina szlag trafi.
problem w tym że oni już mają normalne prawa o.O oni chcą przywilejów jakich nie ma normalny człowiek-.-
koszty cła przeniosą na państwo z hubem :/ czyli ceny normalne a karne cło będzie amortyzowała Polska ot tajemnica geszeftu;/
Szczelniejsza niż reszta granic XD shengen i kontorle są dla normalnych obywateli przestrzegających prawa ... im bardziej jes respektujesz/przestrzegasz tym większym zagrożeniem jesteś i kontrola musi być dokładniejsza bo nikomu nie przyjdzie do głowy że normalna osoba chce jak najszybciej to odbębnić i współpracuje XD
Popatrz na video: popelnil 6 wykroczen w ciagu 2 minut i 12 sekund. A pan policjant jednak strzelil, mogl w ..nogi.
I to sie zwie "granica strefy bloku - Shengen"...
Musi to bardzo smieszyc wladze Bialorusi.
Pewnie ONZ już oskarżone o antysemityzm?!?
(choć broni ludności arabskiej czyli... semitów)
"Według szefa komisji niemieckiego parlamentu ds. gospodarki i energii, Klausa Ernsta, Unia Europejska w ramach odpowiedzi na amerykańskie sankcje skierowane przeciwko budowie Nord Stream 2 powinna wprowadzić karne cła na gaz skroplony importowany z USA." - ale by się posypały oskarżenia o antysemityzm!
Ukradł policjantowi taser i zaczął z nim uciekać. Bezczelna, ale jednak tylko kradzież. Jakby tak chcieć od razu każdego złodzieja zabijać, to niezłe czystki byśmy wśród polityków musieli zrobić...
No i widać jak na dłoni kto tu walczy z islamskim terroryzmem, a kto go wspiera
On wyrwał taser policjantowi i usiłował nim zaatakować tego policjanta. Użycie broni palnej było słuszne.
Białorusini zatrzymali polską agenturę.
Ograniczenie intelektualne młodych kukizowcow jest porażające. Goście nie mają bladego pojęcia czym jest LPG+.
Nie jest ważne co robili faszyści czy dawni komuniści. Ważne że neo-faszysci spod znaku LGBT będą niedługo wsadzić ludzi do więzienia za krzywe spojrzenie. A przy okazji, nie znasz historii. I faszyści i komuniści opierali się na homoseksualistach.ncala niemiecka SA to była pedalska bojówka.
W przeciwieństwie do ciebie Duda wie co mówi. LPG jest forpocztą rewolucji neomarksistowskiej która właśnie trwa.
Policja UK ... kryta ... czy pokryta ? https://youtu.be/LNTkdtWhkIQ
Misjonarze pond STULETNIA zabawa FINANSOWA https://youtu.be/FqYBqXV0MJM
Do redakcji : w uni europejskiej jest 27 państw nie 29. Ktoś nie pił kawy dzisiaj :) pozdrowienia
Zajmowanie się takimi bzdurami, jest poniżej pewnego poziomu...
W GBR zgłoszone są już 22 sprawy przeciwko Poroszence, głównie przez biuro prawne Portnowa. Jednak za rządów Zełenskiego włos mu z głowy nie spadnie. Zełenski dołuje w sondażach i próbuje tworzyć nieformalny sojusz z ES Poroszenki. Obecny rząd w dużej części składa się z byłych podwładnych Poroszenki. Działania GBR są pozorowane, a Zełenski i jego rząd są sterowani przez zachód tak samo jak rządy Poroszenki. Opłacani przez zagraniczne fundacje "Sorosiata" mają olbrzymi wpływ na rządzących i są obecni w rządzie i Wierchownej Radzie. Liczne nacjonalistyczne bojówki są pod parasolem służb i pełnią funkcję zastraszania opozycji, sądów, prawników, nieprawomyślnych dziennikarzy itd. Dzisiaj w Kijowie odbywa się manifestacja zwolenników partii Szarija o pod hasłami ukrócenia bezprawnych działań nacjonalistów przez rząd.
Co do przekraczania granicy z Krymem (to samo dotyczy Donbasu), to jest całkiem legalne na Ukrainie pod warunkiem przekraczania granicy ukraińsko-krymskiej, a nie wjazd na Krym od strony Rosji. Obecne czasowe ograniczenia dotyczyły pandemii.
Nieudaczne porownanie: i komunisci i faszysci tepili LGBTZ.
Ukraińcy nie są w stanie sami uprzątnąć gałęzi i opisać uszkodzonych pomników? Dzieci specjalnej troski? A może to kolejna okazja do wydojenia Państwa Polskiego?
Gomułka nie wiedział kiedyś, że w Polsce brak jest masła i wielu innych artykułów pierwszej potrzeby. Duduś też, jak widać, jest niedoinformowany w sprawach międzynarodowych. Gomułka przynajmniej za swoje ideały siedział w więzieniu, toteż przyrównanie Dudusia do Gomółki byłoby krzywdzące dla tow. Wiesława. O tym Duduś powinien wiedzieć. Ciekawe czy on wie co to jest bolszewizm?
Szukają winnego dlaczego nie działa?
Ale złom. Już podobno wytłumaczyli, że to na chińskich częściach i dlatego nie działa. Wygląda, że sami nie umieją niczego wyprodukować
Od takiego sojusznika, to już chyba wróg lepszy...
Ciekawe czy dostali 2 tygodnie kwarantanny po powrocie na polską stronę
Kresy nie są na bieżąco. Krym jest znowu rosyjski (od 6 lat).
A podobno to w PRL była cenzura...
Oskarżą go o antysemityzm?