No i od czasu do czasu im się wymsknie - są tu po to, żeby umocnić semi-demokrację. Te parę tysięcy wystarczy, bo tu praktycznie nie ma już narodu polskiego. To co jest to żydoPiSdoska biomasa, co udowodniły choćby ostatnie wybory.
Biomasa całkowicie nie ma rozeznania co do realu. Dla niej REAL jest w telefonie i w TVNie! Stąd zresztą 'bohaterska' obrona TVNu przez Mosbacher! Już ona wie w cziom dieła!
Nie, ona nie jest ambasadorem Trumpa! Tak, zbieżność słów trump i trup nie jest przypadkowa. Nie ma przypadków, są znaki, to koniec USA, właśnie gniją one na naszych oczach.
Dlaczego gniją? Bo przeżarł je parch.
Jesteśmy na tej samej drodze!
Ta sama marszałkini Elżbieta Witek przepchnęła dalej wniosek o karach finansowych za obchodzenie Halloween w Polsce, z czego się teraz wszyscy śmieją.
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,26133155,areszt-za-obchody-halloween-poslowie-pochyla-sie-nad-egzotyczna.html
Ks.Isakowicz Zaleski na prośbę Pani Prezydentowej Agaty Dudy publicznie poparł kandydaturę Andrzeja Dudy na prezydenta RP ponieważ poprzednio zadeklarował publicznie że nie udzieli poparcia A.Dudzie. Wypada chyba żeby Pani Prezydentowa Duda i Pan Prezydent RP odwdzięczyli się w tej sprawie księdzu, bo to dla ks.Isakowicza Zaleskiego jest bardzo ważne. To przecież ks.Isakowicz Zaleski od lat walczy z mafią lawendową i pedofilią w kościele, upominał się też o lustrację w kościele ale poniósł klęskę, można być prawie pewnym że i tą sprawę zaczęto "zamiatać pod dywan". Apel do Pani Prezydentowej - "Niech Pani pomoże ks.Isakowiczowi Zaleskiemu tak jak ksiądz pomógł Pani"
Takie zarzuty Młynarczyka to już jego klasyka,szkoda komentować te bzdety o tzw "mowie nienawiści".Ktoś powinien zainteresować się "współpracą" między isajewm a tym prokuratorem.A ten paragraf powinien być skasowany by tacy ludzie na nim nie żerowali.A jakim człowiekiem trzeba byc by ścigac starych ludzi(ten nie jest pierwszym ).
W obecnej Polsce (również za PO) liczy się tylko interes Ukraińców - pot0mków banderowców. Konfederacja niech nadal rośnie w siłę, a inni politycy, zdrajcy narodu polskiego, będą się dziwić dlaczego.
Polska, dla dobra banderowców, zrezygnowała z rosyjskiego rurociągu, a miałaby z tego olbrzymie zyski, potem dała banderowcom 4 mld. zł, teraz wchodzi w tylną część ciała Trumpowi i przepłaca za gaz i uzbrojenie. Najgorsze jest to, iż PO popiera banderowców jeszcze bardziej.
Niestety, wygląda na to, że w Polsce rządzi "wspólnota rozbójnicza" (po PPRowscy bandyci), którzy bodaj z UPAdlińskimi szowinistamik się ułożą, byle by Polski Naród pognębić i trzymać pod butem...
Prokurator powinien jednak jakiś rozum mieć, a nie grać tak jak mu podstępne ukry i litera prawa zagra. Generalnie nic mu nie grozi, bo wzywają tylko na przeslychanie bi niby muszą. Obrazuje to tylko z jakimi wschodnimi kanaliami mamy do czynienia.
tolerowanie pro banderowskiej Prokuratury Praga Północ jest SKANDALEM - na mocy Denazyfikacji wszyscy ci którzy promują nazistowskich zbrodniarzy z OUN-UPA piewców Bandery i kanalii Suchewycza powinni być wyjęci spod prawa łącznie z bandytami z prokuratury Praga Północ !
..więcej tego bydła azjatyckiego sprowadzać do Polski.To dzicz!...Pora aby zabrać się za nich.
Cywilizować jest ich niemożliwe,znamy to z historii. Dla nich to co widzą w Polsce to szok kulturowy ..Nigdy niczego się nie nauczyli.Chcą brać jak swoje...To dzikusy na których jest jeden sposób...pała i walić w pusty łeb. Spokojne tłumaczenie nie jest dla nich.To prostacka czerń. Głaskanie jakie stosuje wobec tzw. ukrainy rząd RP to błąd. Do tej pory nie można pochować tych polaków,którzy w ludobójczy sposób zostali zamordowani.Co w tej sprawie robił rząd PiS?...zero.NIC !
Demokracja w Polsce to jedna wielka ściema...mam uwierzyć, że trzaskowski w tydzień uzbierał 1 000 000 głosów poparcia???? przy ciągłym zagrożeniu epidemiologicznym???
Zastanawia mnie tylko gdzie jest tzw nasza władza, a może oni również fałszowali głosy poparcia..............
„Ruch będzie prawdopodobny rozpatrywany jako powstrzymywanie rosnącej asertywności Chin w regionie Dalekiego Wschodu i poza nim”
Czy aby słowo asertywność jest właściwe w tym kontekście?
Czy to zdane nie jest wewnętrzne sprzeczne z leitmotivem komunikatu?
Co na to Redakcja.
Poznaniak24, ja naprawdę dażę Ciebie dużą sympatią, jestem za Tobą.
Kocham Poznań i Poznaniaków, w nim zostawiłem swoją młodość.
Wybacz, ale intelektualnie mnie nie zaskoczysz, uprawiasz monokulturę.
Zmieniłeś się, miałem o Tobie bardziej pozytywne mniemanie.
A może to ja się zmieniłem?
Pozdrawiam Ciebie i piękny Poznań.
PS. Na PIS płacimy bezinteresownym poparciem, a ile Tobie ruskie...
Możesz używać słowa молчать, to duża ilość Polaków kiedyś słyszała.
Widocznie ci emigranci to niewyrobiony politycznie element, poddany tam panującej propagandzie genderowej oraz zakompleksiony którego nie stać na własne zdanie a koniecznie chcą być "europejczykami" a nie tym "ciemnogrodem" ze wschodu. To tragedia że przekaz do Polaków tam mieszkających opanowało lewactwo.
patrząc na permanentne "uwagi" pani Mosbacher,pod adresem polskiej polityki,nasuwa się jedno pytanie czy Tramp musi korzystać z przedstawicieli eskimosów,którzy mieszając próbują ustawiać po "własnej myśli"politykę Polski?...Pora aby tych wybrańców jak pani Mosbacher odwołać z placówki dyplomatycznej,która szkodzi polityce polsko-amerykańskiej.Komentarze z Poznania wysyłać do Vaterlandu,to właściwe miejsce .Co szukacie na prawicowym portalu? Już po wyborach!!!! Nie ma co sie silić na bekanie.
No i tego mi brakowało PiSbociki czyli wyzywania od 'ruskiej agentury" :-)
Czyli zadanie wykonane to znaczy "zamilczeć" w "okresie wyborczym" by nie zrażać potencjalnych wyborców...
Ps. To ile teraz wam płacą od wPiSu?
Przypominam wystąpienie stowarzyszeń do władz miasta Przemyśla o zerwanie współpracy ze Lwowem w związku ze skandalicznym i haniebnym postępowaniem tych władz w stosunku do społeczności polskiej tam zamieszkującej. Korespondencja trafiła nawet do Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Niestety, tej inicjatywy nie poparł żaden radny z miasta Przemyśla jak też żaden poseł tej ziemi. https://kresy.pl/wydarzenia/przemyscy-politycy-i-dzialacze-apeluja-do-wladz-przemysla-o-zawieszenie-wspolpracy-z-wladzami-lwowa/
Były minister obrony Antoni Macierewicz nie zachowuje się zgodnie z
oczekiwaniami Pani Ambasador Mosbacher.
Jej postawa - moim zdaniem - w sprawie TVN jest nieprzyzwoita i niedopuszczalna.
Antoni Macierewicz zachowuje się jak przyzwoity i lojalny Polak.
Towarzyszu Poznaniak74, jakie zalecenia dostaliście od FSB?
Obecna postawa Mosbacher różni się od dawnych decydentów z ZSRR?
Soros nigdy niczego nie robi bezinteresownie. Już w czasie IIw.św. wydawał Niemcom swoich współbraci węgierskich Żydów, by przejmować ich majątki. Na pytanie dziennikarza, czy nie ma z tego powodu wyrzutów sumienia? Odpowiedział, że gdyby on tego nie zrobił - zrobiłby kto inny, a to był jedynie dobry biznes. Bezczelność cynika nie ma granic.
A co lewactwo robi w USA Plą narodowe flagi pod pretekstem walki z niewolnictwem burzą wszystkie pomniki jak leci Flaga narodowa to jest symbol nacjonalizmu ma być jwdna flaga tęczowa
Z całym szacunkiem, ale chyba prosiłem już raz, byście nie zamieniali się w tzw. mendia i nie manipulowali. Nie piszcie, że w ogóle nie było biało-czerwonych flag. I jeden z komentatorów, którego tu cytujecie, przyznał, że widział jedną flagę i ja wczoraj widziałem jedną dużą flagę Polski w tłumie w ujęciu tego wiecu w TVP. Dodatkowo na tym filmiku od Lisa widać też flagi (choć w tym wypadku nie jestem pewien, czy to akurat polskie flagi były: ujęcia 11:42 oraz 11:50). Przy Trzaskowskim i w otoczeniu jego sztabu w istocie flag nie było (co mnie szczególnie nie dziwi u polskojęzycznych), ale tytuł tego artykułu jest jawnym przekłamaniem. Jeszcze raz, proszę, nie zamieniajcie się w tzw. mendia. Nie w tym kierunku chcemy iść.
Jak nie chą być rasistami w usa, to niech... oddadzą ziemię Indianom i niech się ta cała imigrancka chołota (we wszelkich kolorach, od białego do czarnego) wynosi stamtąd w cholerę!
Obowiązkowe w szkołach to powinny być lekcje języka polskiego, nauka budowania logicznych zdań, ortografia itp. Koledze widać trochę tych lekcji zabrakło.
Ponieważ postanowiłem głosować na przedstawiciela PO (a raczej [przeciwko przedstawicielowi PiS) czuję się zawiedziony wynikiem, który uzyskał prezydent Trzaskowski. Wynik ten jest jednak, moim zdaniem, słuszny, gdyż kandydat kilkukrotnie dopuścił się nie tylko kłamstw (sprawa wieku emerytalnego), ale też haniebnych zniekształceń ocen historycznych (sprawa rzekomej napaści Rosji na Gruzję) oraz powtarzanego przez PO lekceważenia rodzin kresowych związanego ze zbrodnią wołyńską.
Pierwszy aspekt kłamstw na temat głosowania pominę, gdyż jest oczywisty. Oczywiste jest też, że to nie Rosja napadła na Gruzję, tylko Gruzja na Osetię, w której stacjonowały wojska rosyjskie, jako wojska ONZ i zrobiła to w czasie olimpiady w Pekinie, kiedy to armaty powinny milczeć. Rosja, po wyzwoleniu Osetii, pogoniła potem Gruzinów aż pod Tbilisi, a waleczne wojsko gruzińskie, uzbrojone i wyszkolone przez Amerykanów, uciekało gdzie pieprz rośnie, pozostawiając duże ilości zachodniego sprzętu. Większość propagandy zachodniej, w tym USA i Unii Europejskiej, przedstawiała sytuację odwrotnie, ale taką mamy zakłamaną demokrację i taką zakłamaną propagandę. Rafał Trzaskowski, podczas jednego ze swoich przemówień, nie wiadomo dlaczego zaczął mówić o agresji Rosji na Gruzję - po co to zakłamanie?
Wyjątkowo perfidny stosunek do sprawy kresowian wykazał Trzaskowski, gdy całkowicie lekceważąco potraktował osobę przedstawiającą sprawę zbrodni ludobójstwa Polaków przez Ukraińców. Taka jest polityka PO, w której zamordowani kresowianie są o wiele mniej ważni, niż ukraińscy postbanderowcy. PO widzi zbrodnię katyńską, ale stara się nie dostrzec o wiele gorszej zbrodni wołyńskiej. Zapomina, że Rosjanie nie kwestionują polskich granic, czego nie można powiedzieć o Ukraińcach. Polska, działając w interesie Ukrainy, nie wyraziła zgody na budowę gazociągu przez Polskę i robi wszystko, by zaszkodzić Rosji. To jest wyjątkowe zakłamanie. PO zatem nie zasługuje, by jej zakłamany przedstawiciel był polskim prezydentem.
W normalnym kraju wystarczyło by do wydalenia kilku pracowników ambasady UPAdliny... może nawet ultimatum dla ambasadora... ale nie w POPiSowym bantustanie, na postronku obcych służb.
Kolejne ukraińskie kłamstwa i zrównywania win i bredzenie o bratobójczej wojence, nic takiego nie było że strony bezbronnych Polaków po za jakimiś nie licznymi odwetami. Ukraińcy ten holokaust na Polakach zaplanowali tylko dlatego że byli Polakami! Teraz ci potomkowie ukrainscy chcą pisać na nowo historię Polakom, nie ma żadnej symetrii ukraincy dokonali ludobujstwa na ćwierć miliona Polaków! To jest usypianie naszej czujnośći!
Wieczna pamięć o pomordowanych Polakach!
To powinno być obowiazkowe w szkołach, programach nauczania szkolnego o ludobójstwie na Polakach przez Ukraińców
No i od czasu do czasu im się wymsknie - są tu po to, żeby umocnić semi-demokrację. Te parę tysięcy wystarczy, bo tu praktycznie nie ma już narodu polskiego. To co jest to żydoPiSdoska biomasa, co udowodniły choćby ostatnie wybory.
Biomasa całkowicie nie ma rozeznania co do realu. Dla niej REAL jest w telefonie i w TVNie! Stąd zresztą 'bohaterska' obrona TVNu przez Mosbacher! Już ona wie w cziom dieła!
Nie, ona nie jest ambasadorem Trumpa! Tak, zbieżność słów trump i trup nie jest przypadkowa. Nie ma przypadków, są znaki, to koniec USA, właśnie gniją one na naszych oczach.
Dlaczego gniją? Bo przeżarł je parch.
Jesteśmy na tej samej drodze!
Ta sama marszałkini Elżbieta Witek przepchnęła dalej wniosek o karach finansowych za obchodzenie Halloween w Polsce, z czego się teraz wszyscy śmieją.
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,26133155,areszt-za-obchody-halloween-poslowie-pochyla-sie-nad-egzotyczna.html
Dlaczego mnie taka postawa "patriotów" i "katolików" z PiS nie dziwi?
Poseł chyba nadal nie wie w jakim kraju i pod czyimi rzadami zyje
Taka 'współpraca" się nazywa "fachowo"...LGBT z czym się Isajew wcale zresztą nie kryje...
A gdzie ze "światłym" komentarzem w tej sprawie forumowe PiSboty :-)
Ks.Isakowicz Zaleski na prośbę Pani Prezydentowej Agaty Dudy publicznie poparł kandydaturę Andrzeja Dudy na prezydenta RP ponieważ poprzednio zadeklarował publicznie że nie udzieli poparcia A.Dudzie. Wypada chyba żeby Pani Prezydentowa Duda i Pan Prezydent RP odwdzięczyli się w tej sprawie księdzu, bo to dla ks.Isakowicza Zaleskiego jest bardzo ważne. To przecież ks.Isakowicz Zaleski od lat walczy z mafią lawendową i pedofilią w kościele, upominał się też o lustrację w kościele ale poniósł klęskę, można być prawie pewnym że i tą sprawę zaczęto "zamiatać pod dywan". Apel do Pani Prezydentowej - "Niech Pani pomoże ks.Isakowiczowi Zaleskiemu tak jak ksiądz pomógł Pani"
Takie zarzuty Młynarczyka to już jego klasyka,szkoda komentować te bzdety o tzw "mowie nienawiści".Ktoś powinien zainteresować się "współpracą" między isajewm a tym prokuratorem.A ten paragraf powinien być skasowany by tacy ludzie na nim nie żerowali.A jakim człowiekiem trzeba byc by ścigac starych ludzi(ten nie jest pierwszym ).
Albo PiS sie podporzadkuje eurokomunie, albo nie budjet kasy. To jest wlasnie brak suwerennosci panstwa.
Lizusostwo PiSa wobec UPAiny siegnelo kresy wytrzymalosci..
W obecnej Polsce (również za PO) liczy się tylko interes Ukraińców - pot0mków banderowców. Konfederacja niech nadal rośnie w siłę, a inni politycy, zdrajcy narodu polskiego, będą się dziwić dlaczego.
Polska, dla dobra banderowców, zrezygnowała z rosyjskiego rurociągu, a miałaby z tego olbrzymie zyski, potem dała banderowcom 4 mld. zł, teraz wchodzi w tylną część ciała Trumpowi i przepłaca za gaz i uzbrojenie. Najgorsze jest to, iż PO popiera banderowców jeszcze bardziej.
Przeszkadzał im jedyny sprawiedliwy. Mieli rację, nie pasowałby do grona pozostałych. Śmieszne, czy żałosne?
Tą prokuraturą kieruje od 5 lat Ziobro.
Bo PiS i Po to naprawdę jedno dno...
Niestety, wygląda na to, że w Polsce rządzi "wspólnota rozbójnicza" (po PPRowscy bandyci), którzy bodaj z UPAdlińskimi szowinistamik się ułożą, byle by Polski Naród pognębić i trzymać pod butem...
Mimo wszystko, czym prędzej należy sprawę zgłosić do prezydenta Dudy! Czym prędzej!
Prokurator powinien jednak jakiś rozum mieć, a nie grać tak jak mu podstępne ukry i litera prawa zagra. Generalnie nic mu nie grozi, bo wzywają tylko na przeslychanie bi niby muszą. Obrazuje to tylko z jakimi wschodnimi kanaliami mamy do czynienia.
tolerowanie pro banderowskiej Prokuratury Praga Północ jest SKANDALEM - na mocy Denazyfikacji wszyscy ci którzy promują nazistowskich zbrodniarzy z OUN-UPA piewców Bandery i kanalii Suchewycza powinni być wyjęci spod prawa łącznie z bandytami z prokuratury Praga Północ !
PiS to wszystko finansuje, a Duda akceptuje
To marzenia Antoniego, zwykla nagonka.
Posąg był biały, więc.. rasistowski. Teraz jest czarny, więc rasitowski... nie jest. Logiczne, nie?
Tja. Każdy okupant okupował Polskę dla dobra Polski. Tak przynajmniej brzmiała oficjalna okupacyjna propaganda
Wszedzie wygral ale w sumie przegral...
..więcej tego bydła azjatyckiego sprowadzać do Polski.To dzicz!...Pora aby zabrać się za nich.
Cywilizować jest ich niemożliwe,znamy to z historii. Dla nich to co widzą w Polsce to szok kulturowy ..Nigdy niczego się nie nauczyli.Chcą brać jak swoje...To dzikusy na których jest jeden sposób...pała i walić w pusty łeb. Spokojne tłumaczenie nie jest dla nich.To prostacka czerń. Głaskanie jakie stosuje wobec tzw. ukrainy rząd RP to błąd. Do tej pory nie można pochować tych polaków,którzy w ludobójczy sposób zostali zamordowani.Co w tej sprawie robił rząd PiS?...zero.NIC !
Trzaskowski wszedzie wygral ale w sumie przegral...
Tak właśnie PiS wywiązuje sie ze swoich obietnic że nie będzie Polskę jak Zachód "zalewał imigrantami"...
"Trzaskowski wygrał wśród emigrantów" podaje GW.
Duda wygrał wśród Polaków z mobilizacją anty PIS.
Demokracja w Polsce to jedna wielka ściema...mam uwierzyć, że trzaskowski w tydzień uzbierał 1 000 000 głosów poparcia???? przy ciągłym zagrożeniu epidemiologicznym???
Zastanawia mnie tylko gdzie jest tzw nasza władza, a może oni również fałszowali głosy poparcia..............
No to czekamy na pozytywny dla nas wynik wyborów, Panie Prezydencie.
Niech Polonia będzie z Panem.
„Ruch będzie prawdopodobny rozpatrywany jako powstrzymywanie rosnącej asertywności Chin w regionie Dalekiego Wschodu i poza nim”
Czy aby słowo asertywność jest właściwe w tym kontekście?
Czy to zdane nie jest wewnętrzne sprzeczne z leitmotivem komunikatu?
Co na to Redakcja.
A może Trump zapłacił stanowiskiem ambasadora Pani Mosbacher?
Po wyborach Pani Mosbacher będzie już spłacona?
„Od września nauczanie we wszystkich polskich szkołach powinno odbywać się wyłącznie w języku polskim"....
Poznaniak24, ja naprawdę dażę Ciebie dużą sympatią, jestem za Tobą.
Kocham Poznań i Poznaniaków, w nim zostawiłem swoją młodość.
Wybacz, ale intelektualnie mnie nie zaskoczysz, uprawiasz monokulturę.
Zmieniłeś się, miałem o Tobie bardziej pozytywne mniemanie.
A może to ja się zmieniłem?
Pozdrawiam Ciebie i piękny Poznań.
PS. Na PIS płacimy bezinteresownym poparciem, a ile Tobie ruskie...
Możesz używać słowa молчать, to duża ilość Polaków kiedyś słyszała.
Widocznie ci emigranci to niewyrobiony politycznie element, poddany tam panującej propagandzie genderowej oraz zakompleksiony którego nie stać na własne zdanie a koniecznie chcą być "europejczykami" a nie tym "ciemnogrodem" ze wschodu. To tragedia że przekaz do Polaków tam mieszkających opanowało lewactwo.
ANTONI NIENAWIDZI POPROSTU WSZYSTKIEGO CO ZYJE, UWIELBIA SIEBIE I SWOJE INTERESA.
patrząc na permanentne "uwagi" pani Mosbacher,pod adresem polskiej polityki,nasuwa się jedno pytanie czy Tramp musi korzystać z przedstawicieli eskimosów,którzy mieszając próbują ustawiać po "własnej myśli"politykę Polski?...Pora aby tych wybrańców jak pani Mosbacher odwołać z placówki dyplomatycznej,która szkodzi polityce polsko-amerykańskiej.Komentarze z Poznania wysyłać do Vaterlandu,to właściwe miejsce .Co szukacie na prawicowym portalu? Już po wyborach!!!! Nie ma co sie silić na bekanie.
No i tego mi brakowało PiSbociki czyli wyzywania od 'ruskiej agentury" :-)
Czyli zadanie wykonane to znaczy "zamilczeć" w "okresie wyborczym" by nie zrażać potencjalnych wyborców...
Ps. To ile teraz wam płacą od wPiSu?
Przypominam wystąpienie stowarzyszeń do władz miasta Przemyśla o zerwanie współpracy ze Lwowem w związku ze skandalicznym i haniebnym postępowaniem tych władz w stosunku do społeczności polskiej tam zamieszkującej. Korespondencja trafiła nawet do Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Niestety, tej inicjatywy nie poparł żaden radny z miasta Przemyśla jak też żaden poseł tej ziemi. https://kresy.pl/wydarzenia/przemyscy-politycy-i-dzialacze-apeluja-do-wladz-przemysla-o-zawieszenie-wspolpracy-z-wladzami-lwowa/
Były minister obrony Antoni Macierewicz nie zachowuje się zgodnie z
oczekiwaniami Pani Ambasador Mosbacher.
Jej postawa - moim zdaniem - w sprawie TVN jest nieprzyzwoita i niedopuszczalna.
Antoni Macierewicz zachowuje się jak przyzwoity i lojalny Polak.
Towarzyszu Poznaniak74, jakie zalecenia dostaliście od FSB?
Obecna postawa Mosbacher różni się od dawnych decydentów z ZSRR?
No co tam pisbociki, "biała pani zza oceanu" smaga batem waszych sponsorów a wy "morda w kubeł" ?
Soros nigdy niczego nie robi bezinteresownie. Już w czasie IIw.św. wydawał Niemcom swoich współbraci węgierskich Żydów, by przejmować ich majątki. Na pytanie dziennikarza, czy nie ma z tego powodu wyrzutów sumienia? Odpowiedział, że gdyby on tego nie zrobił - zrobiłby kto inny, a to był jedynie dobry biznes. Bezczelność cynika nie ma granic.
A co lewactwo robi w USA Plą narodowe flagi pod pretekstem walki z niewolnictwem burzą wszystkie pomniki jak leci Flaga narodowa to jest symbol nacjonalizmu ma być jwdna flaga tęczowa
Z całym szacunkiem, ale chyba prosiłem już raz, byście nie zamieniali się w tzw. mendia i nie manipulowali. Nie piszcie, że w ogóle nie było biało-czerwonych flag. I jeden z komentatorów, którego tu cytujecie, przyznał, że widział jedną flagę i ja wczoraj widziałem jedną dużą flagę Polski w tłumie w ujęciu tego wiecu w TVP. Dodatkowo na tym filmiku od Lisa widać też flagi (choć w tym wypadku nie jestem pewien, czy to akurat polskie flagi były: ujęcia 11:42 oraz 11:50). Przy Trzaskowskim i w otoczeniu jego sztabu w istocie flag nie było (co mnie szczególnie nie dziwi u polskojęzycznych), ale tytuł tego artykułu jest jawnym przekłamaniem. Jeszcze raz, proszę, nie zamieniajcie się w tzw. mendia. Nie w tym kierunku chcemy iść.
Jak nie chą być rasistami w usa, to niech... oddadzą ziemię Indianom i niech się ta cała imigrancka chołota (we wszelkich kolorach, od białego do czarnego) wynosi stamtąd w cholerę!
Przecież on nie kandydował na stanowisko prezydenta Polski, ale całej Galaktyki!
Obowiązkowe w szkołach to powinny być lekcje języka polskiego, nauka budowania logicznych zdań, ortografia itp. Koledze widać trochę tych lekcji zabrakło.
Ponieważ postanowiłem głosować na przedstawiciela PO (a raczej [przeciwko przedstawicielowi PiS) czuję się zawiedziony wynikiem, który uzyskał prezydent Trzaskowski. Wynik ten jest jednak, moim zdaniem, słuszny, gdyż kandydat kilkukrotnie dopuścił się nie tylko kłamstw (sprawa wieku emerytalnego), ale też haniebnych zniekształceń ocen historycznych (sprawa rzekomej napaści Rosji na Gruzję) oraz powtarzanego przez PO lekceważenia rodzin kresowych związanego ze zbrodnią wołyńską.
Pierwszy aspekt kłamstw na temat głosowania pominę, gdyż jest oczywisty. Oczywiste jest też, że to nie Rosja napadła na Gruzję, tylko Gruzja na Osetię, w której stacjonowały wojska rosyjskie, jako wojska ONZ i zrobiła to w czasie olimpiady w Pekinie, kiedy to armaty powinny milczeć. Rosja, po wyzwoleniu Osetii, pogoniła potem Gruzinów aż pod Tbilisi, a waleczne wojsko gruzińskie, uzbrojone i wyszkolone przez Amerykanów, uciekało gdzie pieprz rośnie, pozostawiając duże ilości zachodniego sprzętu. Większość propagandy zachodniej, w tym USA i Unii Europejskiej, przedstawiała sytuację odwrotnie, ale taką mamy zakłamaną demokrację i taką zakłamaną propagandę. Rafał Trzaskowski, podczas jednego ze swoich przemówień, nie wiadomo dlaczego zaczął mówić o agresji Rosji na Gruzję - po co to zakłamanie?
Wyjątkowo perfidny stosunek do sprawy kresowian wykazał Trzaskowski, gdy całkowicie lekceważąco potraktował osobę przedstawiającą sprawę zbrodni ludobójstwa Polaków przez Ukraińców. Taka jest polityka PO, w której zamordowani kresowianie są o wiele mniej ważni, niż ukraińscy postbanderowcy. PO widzi zbrodnię katyńską, ale stara się nie dostrzec o wiele gorszej zbrodni wołyńskiej. Zapomina, że Rosjanie nie kwestionują polskich granic, czego nie można powiedzieć o Ukraińcach. Polska, działając w interesie Ukrainy, nie wyraziła zgody na budowę gazociągu przez Polskę i robi wszystko, by zaszkodzić Rosji. To jest wyjątkowe zakłamanie. PO zatem nie zasługuje, by jej zakłamany przedstawiciel był polskim prezydentem.
W normalnym kraju wystarczyło by do wydalenia kilku pracowników ambasady UPAdliny... może nawet ultimatum dla ambasadora... ale nie w POPiSowym bantustanie, na postronku obcych służb.
Kolejne ukraińskie kłamstwa i zrównywania win i bredzenie o bratobójczej wojence, nic takiego nie było że strony bezbronnych Polaków po za jakimiś nie licznymi odwetami. Ukraińcy ten holokaust na Polakach zaplanowali tylko dlatego że byli Polakami! Teraz ci potomkowie ukrainscy chcą pisać na nowo historię Polakom, nie ma żadnej symetrii ukraincy dokonali ludobujstwa na ćwierć miliona Polaków! To jest usypianie naszej czujnośći!
Wieczna pamięć o pomordowanych Polakach!
To powinno być obowiazkowe w szkołach, programach nauczania szkolnego o ludobójstwie na Polakach przez Ukraińców