W starożytnym Rzymie zebrano by tych wszystkich fanatyków: i chrześcijańskich, i tęczowych w Colosuem i niech sobie między sobą rozstrzygają swoje spory do ostatniego żywego, ku uciesze reszty normalnego społeczeństwa. Czemu odeszliśmy od takich wzorów cywilizacyjnych?!?
Szwajcaria ani Islandia nie zaprzeczyły, a izrael już oficjalnie zaprzeczył swojemu udziałowi w wywołaniu eksplozji. To kto jest tu podejrzany? Przecież chyba nie Szwajcaria...
Zapałowski ma rację, ale należy pamiętać, że Polską rządzą krewni banderowców, którzy mordowali Polaków. Kaczyński, Dworczyk i wielu innych pisowców, a z opozycji Siemoniak, oraz właściwie całe kierownictwo PO poza Budką.
Czy to nie jest znieważanie flagi kichać na nią i pluć? Podobno nawet slipki w tym wzorze robią!
To może wszyscy powinni ją traktować jak szmatę, skoro sami jankesi tak robią?
Ja pamiętam jak traktowali Polaków, gdy prezydentem był Szuszkiewicz i zapewniam, że traktował polską mniejszość o wiele gorzej niż Łukaszenka, a władze Polski tolerowały to tak samo, jak tolerują prześladowania Polaków na Litwie i Ukrainie.
Łukaszenka początkowo dobrze traktował Polaków, nawet wyremontował obiekty związane z Piłsudskim, ale Polska nasłała tam agenturę z niejaką Borys na czele, doszło w efekcie do rozpadu związku Polaków na Białorusi. Mniejszość Łukaszenka zdelegalizował, a większość funkcjonowała. Wywiad zapewne prowadzono z nielegalną mniejszością, która nie ma mandatu Polaków w tym kraju.
Można czasami posmiać się z tekstów ,choć skutki wybuchu dla ludzi w zasięgu eksplozji mogą być tragiczne.
W portowym magazynie w złych warunkach składowano nawóz sztuczny ,saletrę amonową. Materiał ten w Polsce jest magazynowany i użytkowany w setkach tysięcy ton bez takich atrakcji.
Niemcom praktycznie żadna agresja wojskowa nie zagraża, no chyba że ze strony Polski, bo Rosja daleko. Amerykanie są w Niemczech jako armia okupacyjna i niech tak zostanie, przynajmniej wstrzymują ich zapędy militarystyczne. Ale Niemcy wzięły się na sposób i próbuja przejmować kontrolę nad Europą za pomocą gospodarki i w tym celu bardzo pragną współpracować z Rosją. Duch z Rapallo nadal żywy, na szczęście na razie są Amerykanie ale na jak długo?
„Ja uważam, że należy z tym zrobić jednoznaczny porządek, bo nie może być tak, że jakikolwiek prokurator w kraju robi sobie własną politykę historyczną w poprzek interesów państwa polskiego” Dokładnie !!! Aczkolwiek chodzi tu raczej o robienie kariery na prześladowaniu polskich patriotów pod pozorem walki z tzw "mowa nienawisci".
Może redakcja ma się opierać na żydowskiej GW, czy żydowskiej TVP? Mam tu konkretnie na myśli braci Kurskich (prawdziwego nazwiska nie znam). Tam gdzie jest armia USA tam są problemy i przelew krwii.
To znacznie gorsza sytuacja, aniżeli w przypadku PRL. Wtedy mieliśmy własny przemysł, a kraj mimo wszystko się rozwijał. Za okupacji amerykańskiej nie mamy nic, a rząd jest bardziej marionetkowy, aniżeli rząd PRL.
"@andrzej03: Bagno w którym Polski rząd maca palce"
Plujesz na rząd RP bez cienia dowodów.
Spójrz w lustro, dopiero się oplujesz, żeś taki i wredny i głupi...
Nie rób tego więcej, jest to mowa nienawiści wobec rządu i narodu.
Ostatnio skazano antytęczowego kontrdemonstranta na trzy miesiące więzienia za trzymanie transparentu ,za opisany "krwawy" wyczyn wypadało by dać przynajmniej rok.
"Niezawisły" sąd holenderski wysłał zapytanie do instytucji z poza państwa czy dobrze robi... Chyba też powinniśmy wstrzymać wydawanie im jakichkolwiek przestępców lub osób podejrzanych.
W zasadzie w ramach protestu przeciwko działaniom policji Pan Prezydent trzaskowski i popierajacy go Radni powinni w czasie wystąpień publicznych nosić stosowne "gacie" i równie elegancko drapać owłosienie.
Skupiało by to wokół nich świadomych i gotowych do walki o demokrację obywateli i drapania się.
Komiczny tekst ,jeśli już redakcja opiera się na niemieckim Onecie w opisach grozy obecności oddziałów USA w Polsce to powinna również siegnać do niemieckiej rozgłośni DW aby przytoczyć jojczenie polityków z niemieckich landów na temat odejścia części oddziałów USA poza Niemcy.
Nienormalna, niemoralna, bezwstydna opozycja ( o honorze nawet nie ma co wspominać) i zdradziecka opozycja zarzuca ostatnim wyborom na prezydenta RP, że wybory były nieuczciwe. Po pierwsze, to dlaczego do tych wyborów Trzaskowski przystępował, wiedział przecież że są nieuczciwe tzn. gdyby wygrał to były by uczciwe? A po drugie najważniejsze, PO miesza nieuczciwość z warunkami w jakich kandydaci startowali. Warunki jakimi dysponują kandydaci zawsze są nierówne, przecież: Duda i Trzaskowski dysponowali potężnymi pieniędzmi swoich partii, tzn. pieniędzy państwowych, inni np. Jakubiak czy Piotrowski nie mieli ani grosza wsparcia z państwowych pieniędzy, Trzaskowski miał poparcie mediów tvn, GW, itd., poparcie samorządowców i to nawet zagranicznych a Duda poparcie urzędników państwowych, telewizji państwowej i innych mediów. Inni kandydaci tego nie mieli. Ponadto czy wolno urzędnikom państwowym i samorządowcom oficjalnie popierac danego kandydata bo np. księżom nie wolno, czy to jest równość wobec prawa?. Warunki kandydaci zawsze mają różne, jeden przystojny i mądry a drugi brzydki i kłamca, nawet sportowcy np. skoczkowie narciarscy: nie wszyscy mają takie same warunki fizyczne, jedni mieszkają blisko skoczni a inni daleko na nizinach, jedni mają dobre finansowe warunki drudzy biedni itd.itp ale równość wobec prawa jest, każdy może skakać, tylko jak przegra to nie narzeka że warunki treningu były nieuczciwe.
Gdzież rosyjskojęzyczny Cepkało uciekł z Białorusi by apelować do NATOwskich i zbliżonych krajów o wsparcie opozycji białoruskiej? Czyżby do Rosji? Czy to nie wspierana zachodnimi grantami rosyjska TV Dożdż to ogłaszała? Podobno to Rosja wybiera prezydentów USA, Francji itd., a nawet wysyła 33 "hierojów" na Białoruś, żeby "swoją" Tichanowską na stołek prezydenta podsadzić. Taki bełkot wypuszczają propagandowe media.
"Przed gmachem sądu federalnego w Portland lewicowcy palili Biblie i amerykańskie flagi"
Takie szumowiny to pod sąd i do więzienia.
Kiedy naród amerykański i polski obudzi się?
Taki status mają żołnierze baz USA na całym świecie.
Taki też status uzgodnił rząd USA z rządem RP.
Jest to stan normalny i obustronnie uznany.
Z ruską okupacją i z Grupą Wojsk ZSRR w PRL nie ma to nic wspólnego.
Krym Realji jest odnogą Radia Swoboda (bliźniak byłej polskojęzycznej stacji Radio Wolna Europa - zlikwidowanej, bo polskie media przejęły jej rolę) finansowanymi przez USA. Proamerykańskość (określiłbym to raczej jako poddaństwo) wg tych mediów to wielki zaszczyt, a prorosyjskość to obelga. Nie przeszkadzało to jednak ukraińskiemu dziennikarzowi KR Sergiejowi Mokruszynowi ubiegać się o rosyjskie obywatelstwo, a później również o zagraniczny paszport obywatela RF. Wyjazdy na Krym przez ukraińskie punkty graniczne nie są zabronione, tak jak posiadanie tam nieruchomości. Zabronione jest natomiast posiadanie podwójnego obywatelstwa. Szczególnie wrogiego kraju-okupanta, o którym trąbi Krym Realiji w każdym swoim programie.
Na honorowym miejscu w muzeum powinien znaleźć sie list z rezygnacją jaką w przeddzień Bitwy Warszawskiej złożył późniejszy "marszałek" premierowi Witosowi...
W trakcie epidemii grypy szkoły normalnie funkcjonują i nikt nie bredzi o żadnym wyzwaniu. Covid jest odmianą grypy, więc nie ma powodów, aby robić jakieś cyrki. Białoruś nie robi żadnych cyrków i tam nie ma żadnych problemów.
Łukaszenka to gwarant niepodległości Białorusi i pomimo że komuch to dla Polski najlepsza opcja. Mamy przykłady z Litwy, Ukrainy a także Białorusi że jak zaczynają rządzić tzw. demokraci to dla Polski jak i dla mniejszości polskiej tam zamieszkującej następują ciężkie czasy, nie tylko dyskryminacja ale wręcz prześladowania i poniżania np. we Lwowie.
Aaaa.... na elewacji polskiej szkoły we Lwowie, turańska cywilizacyjna (prof. Feliks Koneczny - Cywilizacje) dzicz PO+wiesiła PO+piersie jednego z największych rzeźników cywilnej ludności w czasie II wojny światowej;
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
jeśli normą jest przeciętna, to tacy "normalni" robią wszystko co każe im władza...
To wszystko jest proste: jesli Tichanowska wygra, Bialorus odrazu straci suwerennosc. Wejdzie eurokomuna z lgbt, obce wojska, oni tego nie chca.
Już wiadomo, kto zaprzeczył...
W starożytnym Rzymie zebrano by tych wszystkich fanatyków: i chrześcijańskich, i tęczowych w Colosuem i niech sobie między sobą rozstrzygają swoje spory do ostatniego żywego, ku uciesze reszty normalnego społeczeństwa. Czemu odeszliśmy od takich wzorów cywilizacyjnych?!?
A co ma izrael do gadania w sprawie Ukrainy?
Szwajcaria ani Islandia nie zaprzeczyły, a izrael już oficjalnie zaprzeczył swojemu udziałowi w wywołaniu eksplozji. To kto jest tu podejrzany? Przecież chyba nie Szwajcaria...
Zapałowski ma rację, ale należy pamiętać, że Polską rządzą krewni banderowców, którzy mordowali Polaków. Kaczyński, Dworczyk i wielu innych pisowców, a z opozycji Siemoniak, oraz właściwie całe kierownictwo PO poza Budką.
Jak nie religijni fanatycy, to jakies pe..ły. Czy w tym kraju są tylko ekstremiści, a nie ma normalnych ludzi?
Czy to nie jest znieważanie flagi kichać na nią i pluć? Podobno nawet slipki w tym wzorze robią!
To może wszyscy powinni ją traktować jak szmatę, skoro sami jankesi tak robią?
Ja pamiętam jak traktowali Polaków, gdy prezydentem był Szuszkiewicz i zapewniam, że traktował polską mniejszość o wiele gorzej niż Łukaszenka, a władze Polski tolerowały to tak samo, jak tolerują prześladowania Polaków na Litwie i Ukrainie.
Łukaszenka początkowo dobrze traktował Polaków, nawet wyremontował obiekty związane z Piłsudskim, ale Polska nasłała tam agenturę z niejaką Borys na czele, doszło w efekcie do rozpadu związku Polaków na Białorusi. Mniejszość Łukaszenka zdelegalizował, a większość funkcjonowała. Wywiad zapewne prowadzono z nielegalną mniejszością, która nie ma mandatu Polaków w tym kraju.
Zatrzymano wandali i prowokatorów, a nie aktywistów.
Można czasami posmiać się z tekstów ,choć skutki wybuchu dla ludzi w zasięgu eksplozji mogą być tragiczne.
W portowym magazynie w złych warunkach składowano nawóz sztuczny ,saletrę amonową. Materiał ten w Polsce jest magazynowany i użytkowany w setkach tysięcy ton bez takich atrakcji.
Prezydent Libanu mówił że przeciwstawią się izraelskiej agresji, to właśnie mośki pokazały na co tych bandytów stać.
Niemcom praktycznie żadna agresja wojskowa nie zagraża, no chyba że ze strony Polski, bo Rosja daleko. Amerykanie są w Niemczech jako armia okupacyjna i niech tak zostanie, przynajmniej wstrzymują ich zapędy militarystyczne. Ale Niemcy wzięły się na sposób i próbuja przejmować kontrolę nad Europą za pomocą gospodarki i w tym celu bardzo pragną współpracować z Rosją. Duch z Rapallo nadal żywy, na szczęście na razie są Amerykanie ale na jak długo?
„Ja uważam, że należy z tym zrobić jednoznaczny porządek, bo nie może być tak, że jakikolwiek prokurator w kraju robi sobie własną politykę historyczną w poprzek interesów państwa polskiego” Dokładnie !!! Aczkolwiek chodzi tu raczej o robienie kariery na prześladowaniu polskich patriotów pod pozorem walki z tzw "mowa nienawisci".
Czarnecki to wyjątkowo ohydny typ. Cały czas na kolanach przed tymi, których królowie jeździli na osłach.
Może redakcja ma się opierać na żydowskiej GW, czy żydowskiej TVP? Mam tu konkretnie na myśli braci Kurskich (prawdziwego nazwiska nie znam). Tam gdzie jest armia USA tam są problemy i przelew krwii.
To znacznie gorsza sytuacja, aniżeli w przypadku PRL. Wtedy mieliśmy własny przemysł, a kraj mimo wszystko się rozwijał. Za okupacji amerykańskiej nie mamy nic, a rząd jest bardziej marionetkowy, aniżeli rząd PRL.
Żadne z "demokratycznych" państw UE, ani USA nie są zainteresowane prawdą.
"@andrzej03: Bagno w którym Polski rząd maca palce"
Plujesz na rząd RP bez cienia dowodów.
Spójrz w lustro, dopiero się oplujesz, żeś taki i wredny i głupi...
Nie rób tego więcej, jest to mowa nienawiści wobec rządu i narodu.
Pożyjemy zobaczymy,mam nadzieję ,że będzie chodzić o kwotę rzędu rachunku za dorsza.
Ostatnio skazano antytęczowego kontrdemonstranta na trzy miesiące więzienia za trzymanie transparentu ,za opisany "krwawy" wyczyn wypadało by dać przynajmniej rok.
"Niezawisły" sąd holenderski wysłał zapytanie do instytucji z poza państwa czy dobrze robi... Chyba też powinniśmy wstrzymać wydawanie im jakichkolwiek przestępców lub osób podejrzanych.
W zasadzie w ramach protestu przeciwko działaniom policji Pan Prezydent trzaskowski i popierajacy go Radni powinni w czasie wystąpień publicznych nosić stosowne "gacie" i równie elegancko drapać owłosienie.
Skupiało by to wokół nich świadomych i gotowych do walki o demokrację obywateli i drapania się.
Komiczny tekst ,jeśli już redakcja opiera się na niemieckim Onecie w opisach grozy obecności oddziałów USA w Polsce to powinna również siegnać do niemieckiej rozgłośni DW aby przytoczyć jojczenie polityków z niemieckich landów na temat odejścia części oddziałów USA poza Niemcy.
Niech opublikują umowę przed jej podpisaniem.
Co on planuje zmienić w konstytucji?
Czarnecki, Szumowski, Birecki ...... no przecież im się należało !!!!!!
Lepszego poparcia można tylko pozazdrościć, normalnie śmiech i żenada.
Kogoś to jeszcze dziwi? Idą po to żeby się nachapać dopóki przy następnych wyborach nie dostaną kopa w dupę.
To nie żaden Robin Hood, tylko Robin Fiut.
Takiego idiotę warszafka wybrała na swojego guru.
Nienormalna, niemoralna, bezwstydna opozycja ( o honorze nawet nie ma co wspominać) i zdradziecka opozycja zarzuca ostatnim wyborom na prezydenta RP, że wybory były nieuczciwe. Po pierwsze, to dlaczego do tych wyborów Trzaskowski przystępował, wiedział przecież że są nieuczciwe tzn. gdyby wygrał to były by uczciwe? A po drugie najważniejsze, PO miesza nieuczciwość z warunkami w jakich kandydaci startowali. Warunki jakimi dysponują kandydaci zawsze są nierówne, przecież: Duda i Trzaskowski dysponowali potężnymi pieniędzmi swoich partii, tzn. pieniędzy państwowych, inni np. Jakubiak czy Piotrowski nie mieli ani grosza wsparcia z państwowych pieniędzy, Trzaskowski miał poparcie mediów tvn, GW, itd., poparcie samorządowców i to nawet zagranicznych a Duda poparcie urzędników państwowych, telewizji państwowej i innych mediów. Inni kandydaci tego nie mieli. Ponadto czy wolno urzędnikom państwowym i samorządowcom oficjalnie popierac danego kandydata bo np. księżom nie wolno, czy to jest równość wobec prawa?. Warunki kandydaci zawsze mają różne, jeden przystojny i mądry a drugi brzydki i kłamca, nawet sportowcy np. skoczkowie narciarscy: nie wszyscy mają takie same warunki fizyczne, jedni mieszkają blisko skoczni a inni daleko na nizinach, jedni mają dobre finansowe warunki drudzy biedni itd.itp ale równość wobec prawa jest, każdy może skakać, tylko jak przegra to nie narzeka że warunki treningu były nieuczciwe.
Gdzież rosyjskojęzyczny Cepkało uciekł z Białorusi by apelować do NATOwskich i zbliżonych krajów o wsparcie opozycji białoruskiej? Czyżby do Rosji? Czy to nie wspierana zachodnimi grantami rosyjska TV Dożdż to ogłaszała? Podobno to Rosja wybiera prezydentów USA, Francji itd., a nawet wysyła 33 "hierojów" na Białoruś, żeby "swoją" Tichanowską na stołek prezydenta podsadzić. Taki bełkot wypuszczają propagandowe media.
"Przed gmachem sądu federalnego w Portland lewicowcy palili Biblie i amerykańskie flagi"
Takie szumowiny to pod sąd i do więzienia.
Kiedy naród amerykański i polski obudzi się?
Taki status mają żołnierze baz USA na całym świecie.
Taki też status uzgodnił rząd USA z rządem RP.
Jest to stan normalny i obustronnie uznany.
Z ruską okupacją i z Grupą Wojsk ZSRR w PRL nie ma to nic wspólnego.
Krym Realji jest odnogą Radia Swoboda (bliźniak byłej polskojęzycznej stacji Radio Wolna Europa - zlikwidowanej, bo polskie media przejęły jej rolę) finansowanymi przez USA. Proamerykańskość (określiłbym to raczej jako poddaństwo) wg tych mediów to wielki zaszczyt, a prorosyjskość to obelga. Nie przeszkadzało to jednak ukraińskiemu dziennikarzowi KR Sergiejowi Mokruszynowi ubiegać się o rosyjskie obywatelstwo, a później również o zagraniczny paszport obywatela RF. Wyjazdy na Krym przez ukraińskie punkty graniczne nie są zabronione, tak jak posiadanie tam nieruchomości. Zabronione jest natomiast posiadanie podwójnego obywatelstwa. Szczególnie wrogiego kraju-okupanta, o którym trąbi Krym Realiji w każdym swoim programie.
Czyli innymi słowy, usraelska inwazja i okupacja i to bez jednego wystrzału.
Później odkryją ropę w Bieszczadach to dopiero się zacznie...
taki rzec by można warszafski robin hood z tego trzaskowskiego,
bogatym by zabierał i dawał tym co dają...
(takie pokazy)
A Ziobro to kto to jest? Nie jeden z członków tego rządu?
Na honorowym miejscu w muzeum powinien znaleźć sie list z rezygnacją jaką w przeddzień Bitwy Warszawskiej złożył późniejszy "marszałek" premierowi Witosowi...
pisdzielskie pajace
Za co ten kraj spotykają takie nieszczęścia? Jak nie ruska okupacja, to jankeska - jak nie gówno, to nasrane :(
Niech ten ryży skurwiel ubierze na ten ryj 38 mln. maseczek i spieprza do chazarii , a od Polaków niech się w końcu odpierd..i.
W trakcie epidemii grypy szkoły normalnie funkcjonują i nikt nie bredzi o żadnym wyzwaniu. Covid jest odmianą grypy, więc nie ma powodów, aby robić jakieś cyrki. Białoruś nie robi żadnych cyrków i tam nie ma żadnych problemów.
W Salisbury nikt nie aresztował żadnego Rosjanina, więc analogia jest fałszywa.
Łukaszenka to gwarant niepodległości Białorusi i pomimo że komuch to dla Polski najlepsza opcja. Mamy przykłady z Litwy, Ukrainy a także Białorusi że jak zaczynają rządzić tzw. demokraci to dla Polski jak i dla mniejszości polskiej tam zamieszkującej następują ciężkie czasy, nie tylko dyskryminacja ale wręcz prześladowania i poniżania np. we Lwowie.
Aaaa.... na elewacji polskiej szkoły we Lwowie, turańska cywilizacyjna (prof. Feliks Koneczny - Cywilizacje) dzicz PO+wiesiła PO+piersie jednego z największych rzeźników cywilnej ludności w czasie II wojny światowej;
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szko%C5%82a_%C5%9Arednia_nr_10_we_Lwowie
To dlaczego jeszcze nikogo z tych domniemanych dwóch setek nie zatrzymano? Oj pogubił się dyrektor sowchozu, pogubił...
Dywersanci chodzący w ubraniach wojskowych - coś nie tak z Łukaszenką