Neo - bolszewi nie wystarczą takie same prawa oni POprzez działania bezwzględnego TERRORU chcą spacyfikować narody i dokonać POwtórki tego czego dokonali w ZSSR !
Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata,
W tej sytuacji domagam się pełni praw dla chorych psychicznie. Jeżeli ktoś uważa, że jest Napoleonem, w dokumentach powinno widnieć imię Napoleon, a nie nadane przy narodzinach. Jak równouprawnienie, to równouprawnienie. Nie może być tak, że któraś grupa będzie pokrzywdzona!
Wszyscy tak pierniczą o dyskryminacji komuny spod znaku lgbt, a czy którykolwiek z tych tzw. "dyplomatów" wyjaśnił łaskawie na czym miałaby polegać owa dyskryminacja?.. Prawa wyborcze mają? Mają. Pracować mogą? Mogą. Prześladowani są? Nie. Więc wara od Polski. Już cyba wystarczy, że ta patologia jest tolerowana.
Myślę, że pan Biden zrobiłby najlepszą promocję LGBT, gdyby zaprosił do siebie jaiegoś przedstawiciela LGBT, wlączył kamerę w swoim domu, a następnie schylił się w łazience po mydło. Po wszystkim wrzuciłby nagranie do sieci. Jestem przekonany, że internauci oraz światowe media zrobiłyby taką promocję, jakiej jeszcze nigdy nie miał żaden produkt marketingowy.
Madziarzy próbują prowadzić neutralną polityke równowagi. Jednak mocarstwa zaczynają coraz bardziej uznawać zasadę, że kto nie z nami, ten przeciwko nam. Trudno będzie Węgrom w takiej sytuacji kontynuować tę drogę.
Zdominowana przez lewactwo Ameryka w zastraszającym tempie stacza się w otchłań politycznie poprawnej paranoi. Z dawnej potęgi pozostała jej jeszcze militarna, ale i to do czasu.
Natychmiastowa relegacja z uczelni z wilczym biletem na wszystkie uczelnie w PL. Te dziewoje o spranych do cna mózgach piszą o wszystkim, co jest zaprzeczeniem obecnym standardom medycznym. A wręcz takie osoby mogą być niebezpieczne dla zdrowia i życia pacjentów. Nie przesadzam. Jeśli ktoś prawi o większych dawkach medykamentów, niż zalecane, to nie ma tu żadnej dyskusji.
Reżim terorystyczny mówi to pies jankesko żydowski.Mam nadzieje,że Białoruskie organy ściagania dorwą tego skórwysyna i będzie wyglądał jak spuchnięta sliwka.
To rząd probanderowski kiedy na ukrainie niszczy się doły śmierci usówa z nich krzyże ukropy domagają się odbudowy w Polsce pomników banderowców a tych co mówią o zbrodniach banderowcach ściga się za mowę nienawiści Od taki to Polski niwrzążd probanderowski
komentatorzy polityczni nie tylko w Polsce widzą jak sie " wspaniale rozwija cywilizacja turańska: ....Zeleński pojmuje ,że bankomat dla tzw.ukrainy skończył się....Chcieli smostinnej Ukrainy ...to ją mają. Przecież to oszuści i złodzieje .Duda chce tam jechać..?...Niech upomni się o pomordowanych w ludobójczy sposób Polaków ...Ile lat czekamy aby pochować tych co leżą w dołach śmierci?...Ile lat mamy czekać aby rząd Polski wymógł na tych barbarzyńcach zezwolenie na prowadzenie ekshumacji..?..Co to za rząd, który nie rozumie ,że są inne metody aby wymusić na tej cywilizacji spod znaku tryzuba aby wypełniła normy chrześcijańskie ?...
A nasi "geniusze" zaprojektowali...."Borsuka" ,dramat.Czesi,Węgrzy czy Rumunii kupują lepszy i na lepszych zasadach sprzęt niż wciskany nam amerykański szrot za ogromne pieniadze.
Pozostały 3 pytania: czy blokujący jezdnię i przejście dla pieszych zostali ukarani mandatami wg taryfikatora za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym? Czy protestujący zostali ukarani mandatami za nielegalne zgromadzenie? I wreszcie czy protestujący zostali ukarani mandatami za łamanie rozporządzeń dotyczących covid-19?
Jeśli mowa o mikrodronach rozpoznawczych o zasięgu nie większym niż 2km (tu 1,2 km), to każdy pododdział powinien być wyposażony w minumum 1 taki obiekt. Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby każdy żołnierz rozpoznania lub piechoty posiadał mikrodron w swoim ekwipunku. Ilość takich mikrodronów w zamówieniu powinna więc iść w dziesiątki tysięcy sztuk(!). Rozumiem, że budżet MONu ma swoje ograniczenia, zwłaszcza w dobie modernizacji WP, ale ilość 24 (słownie: dwadzieścia cztery) brzmi, jak ponury żart. Albo modernizujemy armię, albo tylko udajemy, że ją modernizujemy.
No tak , a Pan Rysio za Kasztankę, jednak trafniej byłoby prezesa zestawić z I sekretarzem PZPR, i tu i tam na czele partii, i tu i tam nieformalne lecz potężne wpływy na władze.
Berlin w coraz większym stopniu uważa Polskę za swojego konkurenta i to jest tego konsekwencja. Port w Kaliningradzie ma niewielką przepustowość ,a tranzyt przez wrogą dla Moskwy Litwę nie jest taki pewny.Pożyjemy zobaczymy.
"polskie władze nie uznają Łukaszenki za prezydenta Białorusi" i to jest pół kroku, teraz trzeba jakąś personę uznać za prezydenta i wtedy wszystko odbędzie się zgodnie z obecnie preferowanymi standardami demokratycznymi. W dalszej kolejności zabrać się za Rosję.
Dlaczego nie ma nic żadnej informacji na temat przyczyny śmierci prof.Pitynskiego? To że miał 73lata nie musi oznaczać że wiek, A.Pitynski naraził się wrogom ojczyzny wybitnymi pomnikami choćby Rzeźi Wołyńskiej! Który nie jednemu jest sola w oku, chowany po halach zamiast stanąć i przypominać o ludobujstwie na wieczną pamięć! prof.Pitynskiego mogli tak samo usunac usmiercic jak prof.Szyszko bronią energii skierowanej!
Mamy zatem dwoje legalnych prezydentów - Guaido i Ciechanouska. Brawo! Macierewicz ma taki wpływ na rządy w Polsce i nawet za granicą, czy też schizofrenia stała się chorobą społeczna, jak kiedyś gruźlica?
Polskie MSZ powinno zareagować na znieważenie symboli narodowych przez Brukselę. Ale PiSowski (czyt, marksistowski) rząd tego nie zrobi. Im dłużej PiS lub PO jest u władzy, tym gorzej dla Polski i tym więcej strat poniesiemy.
Już pomijając obłudę (zwł. w kwestii krajów afrykańskich), to z jednym zgadzam się w 200% z Xi. "Powinno się respektować niezależny wybór każdego kraju ws. ścieżki i modelu rozwoju". A, nie że Unia Jewropejska będzie nam dyktować, co, gdzie, kiedy i jak mamy robić albo myśleć.
Może i jest przygotowana na większą ilość przypadków covid-19, ale odbywa się to kosztem przyjmowania pacjentów z innymi, często poważniejszymi schorzeniami.
Piszecie bzdury. Wystarczy połączenie Ziobry z narodowcami, żeby oni bez problemów weszli do sejmu, a PiS utracił co najmniej 30 miejsc w tej izbie. PO z przystawkami powiększy swoją pulę senatorów również kosztem PiS, a w efekcie PiS wyląduje na śmietniku historii.
Neo - bolszewi nie wystarczą takie same prawa oni POprzez działania bezwzględnego TERRORU chcą spacyfikować narody i dokonać POwtórki tego czego dokonali w ZSSR !
Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata,
Przed ciosem niechaj tyran drży!
Ruszymy z posad bryłę świata,
Dziś – niczym, jutro wszystkim my!
/Bój to jest nasz ostatni,
KRWAWY skończy się trud,
Gdy związek nasz bratni
Ogarnie ludzki ród./bis
...................................................
koleje szachermacher,,,,nie ma służb, które sprawdziłyby legalność tego interesu?
W tej sytuacji domagam się pełni praw dla chorych psychicznie. Jeżeli ktoś uważa, że jest Napoleonem, w dokumentach powinno widnieć imię Napoleon, a nie nadane przy narodzinach. Jak równouprawnienie, to równouprawnienie. Nie może być tak, że któraś grupa będzie pokrzywdzona!
Wszyscy tak pierniczą o dyskryminacji komuny spod znaku lgbt, a czy którykolwiek z tych tzw. "dyplomatów" wyjaśnił łaskawie na czym miałaby polegać owa dyskryminacja?.. Prawa wyborcze mają? Mają. Pracować mogą? Mogą. Prześladowani są? Nie. Więc wara od Polski. Już cyba wystarczy, że ta patologia jest tolerowana.
W tekście trzykrotnie wspomniany jest bombowiec strategiczny B-52N a chodzi zapewne o B-52H.
Toż ona biała i mężatka! Jak śmiał, nie zachował parytetu ani rasowego, ani "orientacyjnego"!
Ukraina jest najbardziej niesprawiedliwym państwem w Europie, toteż glosy jej mieszkańców nie mają żadnego znaczenia
A kot zostanie rzecznikiem prasowym rządu.
Myślę, że pan Biden zrobiłby najlepszą promocję LGBT, gdyby zaprosił do siebie jaiegoś przedstawiciela LGBT, wlączył kamerę w swoim domu, a następnie schylił się w łazience po mydło. Po wszystkim wrzuciłby nagranie do sieci. Jestem przekonany, że internauci oraz światowe media zrobiłyby taką promocję, jakiej jeszcze nigdy nie miał żaden produkt marketingowy.
Madziarzy próbują prowadzić neutralną polityke równowagi. Jednak mocarstwa zaczynają coraz bardziej uznawać zasadę, że kto nie z nami, ten przeciwko nam. Trudno będzie Węgrom w takiej sytuacji kontynuować tę drogę.
Zdominowana przez lewactwo Ameryka w zastraszającym tempie stacza się w otchłań politycznie poprawnej paranoi. Z dawnej potęgi pozostała jej jeszcze militarna, ale i to do czasu.
Natychmiastowa relegacja z uczelni z wilczym biletem na wszystkie uczelnie w PL. Te dziewoje o spranych do cna mózgach piszą o wszystkim, co jest zaprzeczeniem obecnym standardom medycznym. A wręcz takie osoby mogą być niebezpieczne dla zdrowia i życia pacjentów. Nie przesadzam. Jeśli ktoś prawi o większych dawkach medykamentów, niż zalecane, to nie ma tu żadnej dyskusji.
koszty transportu wyzsze o 50% nie martwia Baćki,na zdrowie.
Toż to "mowa nienawiści",gdzie prokuratura?To są groźby ,powinny DYSCYPLINARNIE zostać zwolnione z uczelni,ale nie zostaną bo lewaczki.
To już nie chcą budować "samoistnej ukrainy" dla której ich dziadkowie rżnęli polskie kobiety,dzieci ,starców? Znowu na gotowe ?
Reżim terorystyczny mówi to pies jankesko żydowski.Mam nadzieje,że Białoruskie organy ściagania dorwą tego skórwysyna i będzie wyglądał jak spuchnięta sliwka.
To rząd probanderowski kiedy na ukrainie niszczy się doły śmierci usówa z nich krzyże ukropy domagają się odbudowy w Polsce pomników banderowców a tych co mówią o zbrodniach banderowcach ściga się za mowę nienawiści Od taki to Polski niwrzążd probanderowski
Owszem umieją.
Nie zapomnij że równie często potrafią partaczyć.
Wypada życzyć zdrowia poszkodowanemu.
komentatorzy polityczni nie tylko w Polsce widzą jak sie " wspaniale rozwija cywilizacja turańska: ....Zeleński pojmuje ,że bankomat dla tzw.ukrainy skończył się....Chcieli smostinnej Ukrainy ...to ją mają. Przecież to oszuści i złodzieje .Duda chce tam jechać..?...Niech upomni się o pomordowanych w ludobójczy sposób Polaków ...Ile lat czekamy aby pochować tych co leżą w dołach śmierci?...Ile lat mamy czekać aby rząd Polski wymógł na tych barbarzyńcach zezwolenie na prowadzenie ekshumacji..?..Co to za rząd, który nie rozumie ,że są inne metody aby wymusić na tej cywilizacji spod znaku tryzuba aby wypełniła normy chrześcijańskie ?...
Gdyby on miał umrzeć, to by umarł. Rosjanie umieją truć.
A nasi "geniusze" zaprojektowali...."Borsuka" ,dramat.Czesi,Węgrzy czy Rumunii kupują lepszy i na lepszych zasadach sprzęt niż wciskany nam amerykański szrot za ogromne pieniadze.
Turcja chce do Unii Europejskiej? Chyba Afrykańskiej
Pozostały 3 pytania: czy blokujący jezdnię i przejście dla pieszych zostali ukarani mandatami wg taryfikatora za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym? Czy protestujący zostali ukarani mandatami za nielegalne zgromadzenie? I wreszcie czy protestujący zostali ukarani mandatami za łamanie rozporządzeń dotyczących covid-19?
Sądzisz, że Rosja kiedykolwiek przejmowała się stratami ludzkimi w swoich szeregach? ;)
Jeśli mowa o mikrodronach rozpoznawczych o zasięgu nie większym niż 2km (tu 1,2 km), to każdy pododdział powinien być wyposażony w minumum 1 taki obiekt. Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby każdy żołnierz rozpoznania lub piechoty posiadał mikrodron w swoim ekwipunku. Ilość takich mikrodronów w zamówieniu powinna więc iść w dziesiątki tysięcy sztuk(!). Rozumiem, że budżet MONu ma swoje ograniczenia, zwłaszcza w dobie modernizacji WP, ale ilość 24 (słownie: dwadzieścia cztery) brzmi, jak ponury żart. Albo modernizujemy armię, albo tylko udajemy, że ją modernizujemy.
Temu typowi wazelina hektolitrami z tego zdradzieckiego ryja wypływa. Ciekawe ile razy dziennie liże dupę tego złośliwego karła.
Dokładnie. Oni dopeiro będą zdumieni, jak dostaną bardziej po kieszeni, a dostawcy kopną ich w końcu w 4 litery.
R.I.P.
Ten Lynx KF41 jakoś tak łudząco podobny do naszego Concept-PL01. Zastanawiam się, czy to przypadek, czy nie.
No tak , a Pan Rysio za Kasztankę, jednak trafniej byłoby prezesa zestawić z I sekretarzem PZPR, i tu i tam na czele partii, i tu i tam nieformalne lecz potężne wpływy na władze.
Mam dla ciebie PiSbocie jak zwykle smutną wiadomośś, Litwa 'siedzi w kieszeni u Niemców"...
Nieustannie zdziwiona Biedronka, przydało by się kolejne dwa mld kary dla otrzeźwienia.
Berlin w coraz większym stopniu uważa Polskę za swojego konkurenta i to jest tego konsekwencja. Port w Kaliningradzie ma niewielką przepustowość ,a tranzyt przez wrogą dla Moskwy Litwę nie jest taki pewny.Pożyjemy zobaczymy.
A ja nie uznaję ani Dudy, ani Trzaskowskiego. Dla mnie prezydentem Polski jest Guaido - chwilowo bezrobotny. No może być jeszcze Tewi mleczarz
Typowy bełkot pismaków z kresy.ru
Ciekawe ile onucaków zginęło od własnego ognia?
Aha, czyli werdykt wydano, ale uzasadnienia jeszcze nie wymyslono. Dobre, dobre.
Niech polskie spolki kolejowe dalej spia, to wyjdziemy na tych przedsiewzieciach, jak Zablocki na mydle.
?
Prowokacja będzie się ciągnęła jeszcze długo?
"polskie władze nie uznają Łukaszenki za prezydenta Białorusi" i to jest pół kroku, teraz trzeba jakąś personę uznać za prezydenta i wtedy wszystko odbędzie się zgodnie z obecnie preferowanymi standardami demokratycznymi. W dalszej kolejności zabrać się za Rosję.
Wyraźnie czuć, że rosjanie są niedaleko polskiej granicy. Z naciskiem na "czuć".
pieski olginowskie już od rana judzą na SŁOWIAŃSKĄ BIAŁORUŚ. A gorszego schizofrenika niż Wowan Schelomov to nie nie ma.
Nie pierwszy raz ruskie pływają po pijaku
Dlaczego nie ma nic żadnej informacji na temat przyczyny śmierci prof.Pitynskiego? To że miał 73lata nie musi oznaczać że wiek, A.Pitynski naraził się wrogom ojczyzny wybitnymi pomnikami choćby Rzeźi Wołyńskiej! Który nie jednemu jest sola w oku, chowany po halach zamiast stanąć i przypominać o ludobujstwie na wieczną pamięć! prof.Pitynskiego mogli tak samo usunac usmiercic jak prof.Szyszko bronią energii skierowanej!
Mamy zatem dwoje legalnych prezydentów - Guaido i Ciechanouska. Brawo! Macierewicz ma taki wpływ na rządy w Polsce i nawet za granicą, czy też schizofrenia stała się chorobą społeczna, jak kiedyś gruźlica?
Polskie MSZ powinno zareagować na znieważenie symboli narodowych przez Brukselę. Ale PiSowski (czyt, marksistowski) rząd tego nie zrobi. Im dłużej PiS lub PO jest u władzy, tym gorzej dla Polski i tym więcej strat poniesiemy.
Już pomijając obłudę (zwł. w kwestii krajów afrykańskich), to z jednym zgadzam się w 200% z Xi. "Powinno się respektować niezależny wybór każdego kraju ws. ścieżki i modelu rozwoju". A, nie że Unia Jewropejska będzie nam dyktować, co, gdzie, kiedy i jak mamy robić albo myśleć.
Może i jest przygotowana na większą ilość przypadków covid-19, ale odbywa się to kosztem przyjmowania pacjentów z innymi, często poważniejszymi schorzeniami.
Piszecie bzdury. Wystarczy połączenie Ziobry z narodowcami, żeby oni bez problemów weszli do sejmu, a PiS utracił co najmniej 30 miejsc w tej izbie. PO z przystawkami powiększy swoją pulę senatorów również kosztem PiS, a w efekcie PiS wyląduje na śmietniku historii.