Droga Kingo.
Pomyśl, że być może nastrój Twojej Matki
mógł zadecydować, ze znalazłaś byś się
w miejskich ściekach kanalizacyjnych.
Dziękuj Bogu że masz takich rodziców.
Każde życie jest dane od Boga i nie nam je odbierać.
Stanowisko warszawskiej gminy żydowskiej - moim zdaniem -
jest jasne i racjonalne: ograniczenie liczby gojów, szczególnie w Polsce, jest pożądane: w judaizmie aby aborcja była dopuszczalna, dwa warunki muszą być spełnione: kontynuowanie ciąży musi stanowić poważną oraz prawdopodobną groźbę wobec życia kobiety i dziecko musi być na etapie płodu.
Warszawska gmina żydowska powinna w tym temacie milczeć,
dla własnego dobrze pojętego dobra.
Panie Kaczyński...co pan bredzi..! Od pilnowanie porządku w Polsce jest policja, której za to płacimy....Służby Marszu Niepodległości mogą pomóc ale tylko wówczas ,kiedy policja poprosi....Jak na razie policja jest obojętna na to co wyprawiają lewacy i zboki wszelkiej maści.
co nas obchodzą odczucia żydów...którzy mogą składać oświadczenia w Izraelu... Z polską żydzi nie mieli i nie mają nic wspólnego. Zawsze byli obcy i zdradzieccy .Wystarczy spojrzeć tylko na ostatnia wojnę ,gdzie z Niemcami i bolszewią trzymali razem......
Skoro w najbardziej zarażonych powiatach wykryto poniżej 5% zarażonych, to nie ma sensu dalsze testowanie, należy wszystkich zwolnić z kwarantanny, zaprzestać testów i zacząć stosować taktykę Białorusi, czyli leczyć chorych tak samo jakby mieli grypę.
Jak widzimy sprawa pomnikow dla zbrodniarzy ukrainskich na terenie Polski jest cynicznie wykorzystywana przez strone Ukrainska do blokowania prac ekshumacyjnych. Kazdy pretekst jest dobry , aby blokowac jakikolwiek postep w tym zakresie. Trzeba byc naiwnym ,aby nie wiedziec o co chodzi Ukraincom. Po 30 -tu latach "wolnej Ukrainy" Polacy raptem wykonali 5% zaplanowanych ekshumacji dotyczacych ludobojstwa na Wolyniu i w Malopolsce Wsch. Jak tak dalej pojdzie to ostatnia ekshumacje przeprowadzimy po 600 latach. Prof. Popek stwierdzil kilka lat temu, ze wiekszosc szkieletow ofiar ludobojstwa rozsypala sie juz w pyl, pozostaly jedynie tzw. "negatywy". Za 5 - 10 lat slady po ludobojstwie calkowicie znikna i o to chodz Ukrainca, nie wiem czy tez nie biora w tym udzialu polscy politycy. Sprawa ta w koncu rzeczywiscie zejdzie "z wokandy" i obie strony beda szczesliwe, bo juz nic nie bedzie dzielilo ich politycznie.
Bez sensu wystarczy ,że firma z USA będzie oficjalnym inwestorem i otrzyma linię kredytową z BGK z klauzulą o rozliczeniu kredytu w 51 % udziałów w elektrowni.
Klasyczny dowcip z Kremla ,można to przetłumaczyć na: oszukaliśmy was i mamy rakiety średniego zasięgu i dużo taktycznych głowic jak nie wprowadzicie do europy swoich rakiet to my nie będziemy zwiekszać ilości naszych w Europie.
Już raz ZSSR wprowadził do gry SS-20 ,rozpoczęło to ruchy ,które zabiły go.
Jest powtórka z rozrywki ,tylko Moskwa jest wielokrotnie słabsza.
"Wyborcy nie żądają nie wymuszają na swoich kandydatach parlamentarzystach troski o rodaków za wschodnią granicą." - Nie tak do końca - jest to troska dużej części wyborców Konfederacji.
"11 września 1973 zakończyły się socjalistyczne rządy Salvadora Allende. Dokonany przewrót ustanowił dyktaturę gen. Pinocheta, która definitywnie zatrzymała raczkującą jeszcze rewolucję socjalistyczną i stworzyła w Chile jedną z najbardziej stabilnych i odnoszących sukcesy gospodarek w Ameryce Łacińskiej."
Pinochet stanął na czele wojskowych, którzy uznali, że należy wykonać polecenie parlamentu i uchronić Chile przed opanowaniem tego kraju przez Kubę oraz Sowiety. Wojna ma to do siebie, że giną ludzie. Śmierć 3000 ludzi w takiej wojnie to straty niewielkie, a należy pamiętać że wspomniana liczba zawiera także straty po stronie wojska. Dlatego obwinianie Pinocheta o spowodowanie śmierci 3000 ludzi jest bezczelnym kłamstwem. Śmierć tych ludzi obciąża Allende i jego komunistycznych mocodawców."
Autor pisze "Jak widzimy idea narodowa okazał się wśród Polaków słaba." w kontekście poczucia wspólnoty narodowej Ormian. Rzeczywiście zadziwiająca jest obojętność Polaków nie tylko na los chrześcijańskich Ormian zagrożonych agresją muzułmańską ale nawet na los rodaków na Ukrainie, Litwie czy "na nieludzkiej ziemi". Wyborcy nie żądają nie wymuszają na swoich kandydatach parlamentarzystach troski o rodaków za wschodnią granicą. Najbardziej dziwi mnie ta obojętność wśród potomków Kresowian i już nie tyle wyborców ale przecież tacy są wśród parlamentarzystów a być może i we władzach
państwowych czy partyjnych. Czy aż tak staliśmy się tym "homosowietikus"?. Przypisuje się min.Beckowi powiedzenie " Niemcy zabiorą nam ciało a Rosjanie duszę". Jak publicznie mogą bez żadnych konsekwencji wypowiadać bzdury na temat Ukrainy czy Litwy np. niejaki vel Grajewski czy A.Macierewicz, jak może prezydent Duda witać się na Ukrainie pozdrowieniem rezunów banderowskich. O Krym to się do znudzenia upomina ale o Górskim Karabachu to się nawet nie zająknie.
Te babska, które oni poparli domagają się zakazu hodowania zwierząt futerkowych i uboju rytualnego. Ci durnie najpierw głosują na PiS, który teraz kopnął ich w zadki, a teraz popierają tych, którzy PiSowi pomagają w niszczeniu rolnictwa.
Zwolni, jeżeli oni zmniejszą liczbę testów, tymczasem ci idioci zwiększają liczbę testów i dziwią się, że wzrasta liczba wyników dodatnich. Amerykanie dali sobie nareszcie spokój i nie zamierzają walczyć z zarazą, lecz jedynie leczyć tych, którzy zachorują, podobnie jak to robi Białoruś i Szwecja.
Kojoto, właśnie w ramach LGBT opublikowałeś podłość.
Ty nic nie urodzisz, nie tędy droga.
W tym świecie nawet "Kojoto" ma prawo i rację do istnienia.
Tak ja każda istota jednej z 56 płci.
Uspokój się, właśnie pogubiłeś się...
No to mamy już klobalny "Związek Sowiecki" i walkę z problemami, które władza sama stwarza... Przy okazji, oczywiście pozbawiając ludzi własności i praw.
Kołodziejczak potwierdził tylko, że jest mało rozgarniętą chłopaczyną... W ostatecznym rozrachunku tacy narobią więcej szkód niż pożytku... Szkoda że nie zastanowił się za wczasu jak to femino-nazistki będą wspierały protesty Agrounii, przeciwko niszczeniu Polskich hodowli norek, czy zakazie uboju rytualnego... ehh.
Reakcji brak,przecież litwa to potężny sojusznik "strategiczny',to z naszej strony będzie cisza,Doroszewska czeka na kolejny medal od Gabryśki.Beznadzieja ci nasi rzadzacy i to z PO,PiS czy Sld.
Lewacy mają innych "bohaterów" spod sierpa i młota czy to Stalin,Che,mao ,pol,Pot,Kim ir Sen to normalnych i prawdziwych bohateró nie szanują.Rozpasali się ,marzy się im tak jak w USa,zadymy,niszczenie itd.Gdzie policja ,sady?
Droga Kingo.
Pomyśl, że być może nastrój Twojej Matki
mógł zadecydować, ze znalazłaś byś się
w miejskich ściekach kanalizacyjnych.
Dziękuj Bogu że masz takich rodziców.
Każde życie jest dane od Boga i nie nam je odbierać.
Nie po stronie lewicy a po stronie ludzi przeciw złodziejskim sektom polityków i księży
ze względu na ich, często, dwuznaczną rolę, nie powinni zajmować stanowiska, szczególnie szudrich.
Stanowisko warszawskiej gminy żydowskiej - moim zdaniem -
jest jasne i racjonalne: ograniczenie liczby gojów, szczególnie w Polsce, jest pożądane: w judaizmie aby aborcja była dopuszczalna, dwa warunki muszą być spełnione: kontynuowanie ciąży musi stanowić poważną oraz prawdopodobną groźbę wobec życia kobiety i dziecko musi być na etapie płodu.
Warszawska gmina żydowska powinna w tym temacie milczeć,
dla własnego dobrze pojętego dobra.
Panie Kaczyński...co pan bredzi..! Od pilnowanie porządku w Polsce jest policja, której za to płacimy....Służby Marszu Niepodległości mogą pomóc ale tylko wówczas ,kiedy policja poprosi....Jak na razie policja jest obojętna na to co wyprawiają lewacy i zboki wszelkiej maści.
co nas obchodzą odczucia żydów...którzy mogą składać oświadczenia w Izraelu... Z polską żydzi nie mieli i nie mają nic wspólnego. Zawsze byli obcy i zdradzieccy .Wystarczy spojrzeć tylko na ostatnia wojnę ,gdzie z Niemcami i bolszewią trzymali razem......
Od tego jest policja.
Skoro w najbardziej zarażonych powiatach wykryto poniżej 5% zarażonych, to nie ma sensu dalsze testowanie, należy wszystkich zwolnić z kwarantanny, zaprzestać testów i zacząć stosować taktykę Białorusi, czyli leczyć chorych tak samo jakby mieli grypę.
Lewicowi bandyci, a nie aktywiści.
Bezwzględnie należy uwzględnić w postępowaniu strony przeciwnej cechy cywilizacyjne - cywilizację turańską (prof. Feliks Koneczny - Cywilizacje).
Lewe PROTESTY pro prawicowe https://youtu.be/Zqy_-e_w8QY
Dużo czasu zajęło im wystosowanie tego oświadczenia. I nader łagodne wobec twardego stanowiska Ukrainy!
Jak widzimy sprawa pomnikow dla zbrodniarzy ukrainskich na terenie Polski jest cynicznie wykorzystywana przez strone Ukrainska do blokowania prac ekshumacyjnych. Kazdy pretekst jest dobry , aby blokowac jakikolwiek postep w tym zakresie. Trzeba byc naiwnym ,aby nie wiedziec o co chodzi Ukraincom. Po 30 -tu latach "wolnej Ukrainy" Polacy raptem wykonali 5% zaplanowanych ekshumacji dotyczacych ludobojstwa na Wolyniu i w Malopolsce Wsch. Jak tak dalej pojdzie to ostatnia ekshumacje przeprowadzimy po 600 latach. Prof. Popek stwierdzil kilka lat temu, ze wiekszosc szkieletow ofiar ludobojstwa rozsypala sie juz w pyl, pozostaly jedynie tzw. "negatywy". Za 5 - 10 lat slady po ludobojstwie calkowicie znikna i o to chodz Ukrainca, nie wiem czy tez nie biora w tym udzialu polscy politycy. Sprawa ta w koncu rzeczywiscie zejdzie "z wokandy" i obie strony beda szczesliwe, bo juz nic nie bedzie dzielilo ich politycznie.
Jak feministkom się nie podoba życie w naszym kraju, to niech wyjądą na wschód i zmienią religię.
Też mnie to frapuje ...
Bez sensu wystarczy ,że firma z USA będzie oficjalnym inwestorem i otrzyma linię kredytową z BGK z klauzulą o rozliczeniu kredytu w 51 % udziałów w elektrowni.
Ciekawe jakiej narodowości?
Klasyczny dowcip z Kremla ,można to przetłumaczyć na: oszukaliśmy was i mamy rakiety średniego zasięgu i dużo taktycznych głowic jak nie wprowadzicie do europy swoich rakiet to my nie będziemy zwiekszać ilości naszych w Europie.
Już raz ZSSR wprowadził do gry SS-20 ,rozpoczęło to ruchy ,które zabiły go.
Jest powtórka z rozrywki ,tylko Moskwa jest wielokrotnie słabsza.
Ta katedra należy do ludzi wypierdku nie do ciebie
"Wyborcy nie żądają nie wymuszają na swoich kandydatach parlamentarzystach troski o rodaków za wschodnią granicą." - Nie tak do końca - jest to troska dużej części wyborców Konfederacji.
@Czeslaw większej głupoty dawno nie przeczytałem
Gdyby rzecz dotyczyła narodowców to nie tylko mandaty, lecz pały i areszty poszły by w ruch jak nic.
"11 września 1973 zakończyły się socjalistyczne rządy Salvadora Allende. Dokonany przewrót ustanowił dyktaturę gen. Pinocheta, która definitywnie zatrzymała raczkującą jeszcze rewolucję socjalistyczną i stworzyła w Chile jedną z najbardziej stabilnych i odnoszących sukcesy gospodarek w Ameryce Łacińskiej."
Pinochet stanął na czele wojskowych, którzy uznali, że należy wykonać polecenie parlamentu i uchronić Chile przed opanowaniem tego kraju przez Kubę oraz Sowiety. Wojna ma to do siebie, że giną ludzie. Śmierć 3000 ludzi w takiej wojnie to straty niewielkie, a należy pamiętać że wspomniana liczba zawiera także straty po stronie wojska. Dlatego obwinianie Pinocheta o spowodowanie śmierci 3000 ludzi jest bezczelnym kłamstwem. Śmierć tych ludzi obciąża Allende i jego komunistycznych mocodawców."
Rosja jest zagrożeniem, Chiny są konkurentem... a USA międzynarodowym gangsterem!
Autor pisze "Jak widzimy idea narodowa okazał się wśród Polaków słaba." w kontekście poczucia wspólnoty narodowej Ormian. Rzeczywiście zadziwiająca jest obojętność Polaków nie tylko na los chrześcijańskich Ormian zagrożonych agresją muzułmańską ale nawet na los rodaków na Ukrainie, Litwie czy "na nieludzkiej ziemi". Wyborcy nie żądają nie wymuszają na swoich kandydatach parlamentarzystach troski o rodaków za wschodnią granicą. Najbardziej dziwi mnie ta obojętność wśród potomków Kresowian i już nie tyle wyborców ale przecież tacy są wśród parlamentarzystów a być może i we władzach
państwowych czy partyjnych. Czy aż tak staliśmy się tym "homosowietikus"?. Przypisuje się min.Beckowi powiedzenie " Niemcy zabiorą nam ciało a Rosjanie duszę". Jak publicznie mogą bez żadnych konsekwencji wypowiadać bzdury na temat Ukrainy czy Litwy np. niejaki vel Grajewski czy A.Macierewicz, jak może prezydent Duda witać się na Ukrainie pozdrowieniem rezunów banderowskich. O Krym to się do znudzenia upomina ale o Górskim Karabachu to się nawet nie zająknie.
Proponuję przy okazji oskarżyć o nazizm wszystkich, którzy badali i badają zbrodnie hitlerowskie, zorganizowali procesy zbrodniarzy nazistowskich itp.
obrzezany krasnal jarkacz tak dzieli Polaków ... pytanie na czuje polecenie
Te babska, które oni poparli domagają się zakazu hodowania zwierząt futerkowych i uboju rytualnego. Ci durnie najpierw głosują na PiS, który teraz kopnął ich w zadki, a teraz popierają tych, którzy PiSowi pomagają w niszczeniu rolnictwa.
Zwolni, jeżeli oni zmniejszą liczbę testów, tymczasem ci idioci zwiększają liczbę testów i dziwią się, że wzrasta liczba wyników dodatnich. Amerykanie dali sobie nareszcie spokój i nie zamierzają walczyć z zarazą, lecz jedynie leczyć tych, którzy zachorują, podobnie jak to robi Białoruś i Szwecja.
Węgry najbardziej niepodległym krajem w Unii
Kojoto, właśnie w ramach LGBT opublikowałeś podłość.
Ty nic nie urodzisz, nie tędy droga.
W tym świecie nawet "Kojoto" ma prawo i rację do istnienia.
Tak ja każda istota jednej z 56 płci.
Uspokój się, właśnie pogubiłeś się...
globalny
No to mamy już klobalny "Związek Sowiecki" i walkę z problemami, które władza sama stwarza... Przy okazji, oczywiście pozbawiając ludzi własności i praw.
No to się pochwalił... ciągotami do mordowania dzieci.
i dlatego na świecie jest "tagore".
Niedobrze... agresywne turasy chcą się nasycić krwią Ormian... Od kiedy świat o turkach usłyszał wciąż jest tak samo.
Femino-nazistki tęsknią do III Rzeszy...
Wspaniała akcja i postawa Narodowców. Dzieci femino-nazistek powinny być pod kontrolą opieki społecznej.
Kołodziejczak potwierdził tylko, że jest mało rozgarniętą chłopaczyną... W ostatecznym rozrachunku tacy narobią więcej szkód niż pożytku... Szkoda że nie zastanowił się za wczasu jak to femino-nazistki będą wspierały protesty Agrounii, przeciwko niszczeniu Polskich hodowli norek, czy zakazie uboju rytualnego... ehh.
No brawo dopier po 6 Latach zobaczyli że mają doczynienia z bandytami ??????
Paine Szijarto Polska potrzebuje takiegi ministra jak PAN
Węgrzy stańcie na wysokości I głosujcie na swoich bo oni Będác was chcieli jak zwykli sà oszukać
mam dokładnie to samo wrażenie,
może za dużo whiskey, jak max kolonko :)
OK, jestem laikiem <
ale mam nadzieję, że przynajmniej te lampy w Polsce produkją?
Reakcji brak,przecież litwa to potężny sojusznik "strategiczny',to z naszej strony będzie cisza,Doroszewska czeka na kolejny medal od Gabryśki.Beznadzieja ci nasi rzadzacy i to z PO,PiS czy Sld.
Wielkie pudło,slabo opancerzone bo musi "pływac",trzeba było kupić licencje od Szwedów na CV 90 M 4
ciekawe jakie restrykcje i kary by dali za zakłócanie mszy 11.07.1943
Lewacy mają innych "bohaterów" spod sierpa i młota czy to Stalin,Che,mao ,pol,Pot,Kim ir Sen to normalnych i prawdziwych bohateró nie szanują.Rozpasali się ,marzy się im tak jak w USa,zadymy,niszczenie itd.Gdzie policja ,sady?
Jakim prawem jankesy znowu wtrącają się do suwerennego kraju
Jakim prawem usa znowu wtrącają się do suwerennego kraju