W Hiszpanii masowe manifestacje doskonale rozprzestrzeniły wirusa ,zabawne jest to ,że tam organizował je Rząd wiedząc już o wielu zachorowaniach,a w Polsce organizuje je opozycja przy nieporównanie większej skali zachorowań.
Łączy te wydarzenienia ideologiczne zadęcie i pogarda do ludzi.
tagore @tagore!!! PONAD XXX lat solidaruchy SZKOLONE PRZEZ CIA I OPŁACANE PRZEZ KROWOPASY pracowały nad urzeczywistnieniem tego scenariusza. Najpierw rzekomo w imię „wolności”, „demokracji”, „zmiany systemu” przejęto władzę nad Wisłą i gdzie indziej, potem niszcząc własny przemysł, własną prasę i własne banki uzależniono całkowicie ludzi od rozkazów z Brukseli – czyli zza oceanu.W Polsce i innych krajach nowe reżymy de facto zabroniły jakiejkolwiek systemowej opozycji (lustracja plus kryminalizacja komunistów) oraz wspierały rusofobię na niespotykaną skalę, dzień w dzień Polak, Rumun, Litwin i inni słyszą, widzą, czytają antyruską i antyarabską propagandę a o żydach, niemcach, amerykanach same superlatywy.. Czyli w Polsce mamy do czynienia z całkowicie ogłupionym pokoleniem, które nawet przejmując władzę, nie będzie zdolne do pozbawienia władzy posłusznych Ameryce solidaruchów i ich duchowych epigonów. O to właśnie w roku 1989 chodziło i to się udało.
GWOLI PRZYPOMNIENIA TYTUŁ PIOSENKI ŚPIEWANEJ PRZEZ D.RIN :
,,Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy,
M, orły, sokoły, herosy!
Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów,
Gdzie te chłopy Je"
Zorganizowana grupa przestępcza - koronafobia!!!
Ale nam się narobiło w tej 3 dekadzie XXI wieku.
Jak zwykle, banksterzy z City narobili masę przekrętów i wydrukowali całe rolki bonów towarowych, zwanych pieniądzem. Te bony towarowe spowodowały tak jak każdy towar w nadmiarze, inflację galopującą. Więc czekali tylko na okazję, aby dokonać resetu pieniądza, czyli zabrać ludziom ich oszczędności.
Proszę zauważyć, ani słowa o tym, kto doprowadził do tych przekrętów, których wynikiem są "ciężkie czasy".
Żaden z aktorów sceny politycznej, zwany p-osłem czy senatorem, nie miał odwagi zadać publicznie pytania, na co kolejne rządy brały pożyczki, od jakiego banku i na jaki procent. Nie zadawali nawet pytania na co te rzekome pożyczki zostały przeznaczone. Wieść gminna twierdzi, że żadnych pożyczek nigdy nie pobierano, a po prostu informacje o pożyczkach służyły jako zasłony dymne, do okradania tubylczego mniej wartościowego społeczeństwa, pod pretekstem konieczności zwrotu tych pożyczek.
Innymi słowy, jest to rodzaj daniny, czyli kontrybutu.
Rocznie, to podobno tyle samo idzie na spłatę rzekomego zadłużenia, co na utrzymanie całej służby zdrowia, czyli ponad 80 miliardów złotych. Znajduje to potwierdzenie w proporcji wydatków. Jeszcze w stanie wojennym na służbę zdrowia przeznaczano ok. 10.5% PKB, a po reformie Sorosa --- Balcerowicza, na służbę zdrowia przeznacza się tylko ok. 4% PKB. Nigdy nie podano na co idzie te 6.5 % PKB.
Jak manna z nieba spadła na rządzących informacja z 31 grudnia 2019 roku, o wybuchu rzekomej epidemii jakiegoś wirusa.
Sprawa chińska miała zupełnie inną przyczynę. Po prostu Chiny nałożyły na USA cła zaporowe.
Muszę przypomnieć, że od 1968 roku trwała eksploatacja Chin, ze względu na czyste wody, niezbędne do produkcji przemysłowej. Po 40 latach takiej beztroskiej eksploatacji, wody uległy zniszczeniu i Amerykanie od 2007 roku zaczęli się wycofywać z Chin.
Po nałożeniu ceł zaporowych atrakcyjność towarów made in USA gwałtownie spadała. Natychmiast po zniesieniu ceł na 67 towarów made in USA, w połowie lutego, epidemia zaczęła w tym kraju wygasać.
Drugim grzechem Chińczyków był fakt zawierania kontraków z innymi krajami, bez używania dolara jako waluty międzynarodowej. Chiny zawarły porozumienie z Rosją, Indiami oraz Iranem. City czyli Pentagon natychmiast przystąpił do akcji i zamordował generała Sulejmaniego, twórce tego porozumienia, plus ok. 40 przypadkowych osób, a co się będą szczypać. Jak już to już.
No nie, tak nie może być !
FED, rodzaj amerykańskiego Banku Narodowego, ale reprezentującego City, produkował dolary z prędkością 50 miliardów miesięcznie. Powodowało to istny zalew tymi papierkami całego świata. Dopóki były to zaskórniaki na czarną godzinę, czyli chowane po skarpetach przez ludzi, to wszystko było OK. Ale jak rządy nie chciały brać tych papierków, to oznaczało galopującą inflację w świecie amerykańskim.
Wymyślono więc epidemię !!!
TOTALNA BZDURA!!!
„Nigdy nie istniała żadna epidemia wirusowa! (…) Koronawirus, to mechanizm manipulacyjny PISOMATOŁÓW KIEROWANYCH PRZEZ KACZORA, kreacja teatralna i wydarzenie medialne. Jest to biznes, jakich wiele, który dotuje interesy osób powiązanych z rodami czarnej szlachty, żyjącej z wyzysku człowieka, przez człowieka. (…) Coś, co zostało wykryte i nazwane pół wieku temu, posłużyło do spektaklu, opartego na zyskownej zamianie ról, a mianowicie koronawirus ofiarował swoje nazwisko – chorobie radiacyjnej oraz ideologii światowego kryzysu, na co wyraziliście niemą zgodę, poprzez bierne przyjęcie reguł prawnych, narzuconych przez rząd fetyszystów, stających się demiurgami, napędzającymi ludobójców.
Mało?
„Koronowirus, czyli fałszywa pandemia covid-19: bezczelna grabież i totalitarny zamordyzm‼ Koronowirusowe oszustwo bazujące na corocznej grypie jest w pełnym galopie, OGŁUPIONE społeczeństwo polskie, tak jak wszystkie pozostałe niestety, sprawdziło się dotychczas w roli istot bezmyślnych doskonale. Zorganizowane Żydostwo może się zaśmiewać do rozpuku, ich teoria o »gojach« została potwierdzona w praktyce. Może nie jesteśmy zwierzętami, jak twierdzi Talmud, którym faszeruje się wadliwe mózgownice plemienia wybranego przez diabła (Jan 8:44), ale z pewnością reprezentujemy coś w rodzaju zbiorowego idioty, nawet nie wiejskiego głupka, który ma swój własny, barwny świat, tylko kompletnego idioty, któremu można wmówić absolutnie wszystko.
PS...
ŻYD MORAWIECKI „Tylko Żydzi są ludźmi, goje nie są ludźmi, tylko bydłem”
Hmm... W Polsce poruszająca troska o nasze zwierzątka hodowlane, w Danii dla odmiany wredne norki roznoszą SARS-Cov2. Inne preteksty, cel ten sam. Gdyby w lewackich środowiskach przeciętna IQ choć trochę przewyższyła poziom 67, może ktoś by tam się połapał i zwrócił uwagę na takie drobne szczegóły, jak zgodne podanie powodu niszczenia branży futerkowej.
Bo może jest po prostu tak, że lobbują producenci sztucznych futer suto wspierani mamoną z tzw. zielonych (zielonych, bo czerwień źle się kojarzy ludziom po doświadczeniach XX wieku) fundacji ekologicznych. A, to że rozbieżność w podaniu przyczyny tu i ówdzie, to żaden problem. Przecież przeciętny człowiek z krajów rozwiniętych i tak się nie połapie, bo jego IQ również sukcesywnie jest obniżane (wiadomo, że lewactwo nie będzie się dostosowywać się do ogółu, tylko ogół trzeba zrównać do lewactwa). Swój udział w obniżaniu IQ ludziom ma głównie telewizornia oraz mainstreamowa sieczka medialna, jaką na codzień faszeruje się przeciętnego Kowalskiego, Smith'a, czy Schmidta. Ale, nie tylko. To również zasługa postawy kolejnych pokoleń ludzi żyjących w krajach rozwiniętych. Na Zachodzie od lat jest dobrobyt, socjal kwitnie w najlepsze (u nas w sumie też, choć w mniejszych nieco kwotach - wiadomo, Polska), więc po co się starać, po co kształcić, mieć jakiekolwiek ambicje. I tak z roku na rok poziom wydajności ludzkich kumadeł sukcesywnie maleje. Jak tak dalej pójdzie, to nie zdziwię się, że za jakieś może już 50-100 lat ludzkość nie tylko nie będzie znała własnej historii, ale nawet pismo zaniknie. No, chyba, że wcześniej jakaś światowa wojna nuklearna rozteguje cywilizację, to wtedy nawet stanie się to wcześniej.
Rację miał Steven Hawking, mówiąc, że ludzkość dąży do samozagłady z powodu swoich własnych wytworów. Wymieniał broń jądrową, genetycznie zmodyfikowane wirusy, globalne ocieplenie, czy ukierunkowanie trendów naukowych. Zapomniał przy tym wspomnieć o mass-mendiach, skretyniałych politykach oraz wszelkiej maści -izmach. Ale ogólnie rację miał.
Na świecie jest trzech poważnych eksporterów zbóż i tak się składa ,że to Australia,USA i Kanada. Przy pogłębiającym się zasoleniu ziemi na zachodzie kraju Chiny grają ryzykownie. Poza tym Australijski zakaz importu z Chin spowoduje o wiele wieksze straty w chińskiej gospodarce.
Po rządaniach widać kto tą zabawę animuje ,kluczem jest oświata. Utrata kontroli nad oświatą przez dotychczasowych nadzorców może załamać proces kształtowania społeczeństwa pod oczekiwany w Berlinie wzorzec.
Szkoda, że Kościół w Polsce nie wypowiada się tak zdecydowanie w sprawie łamania prawa w naszym kraju, niszczenia podstaw bytu milionów Polaków, represjonowania protestujących... Dlaczego tylko na Białorusi Kościół jest tak odważny?
Pytanie o jakich protestach mowa... bo zwolennicy Kofederacji popierają raczej protesty przeciw zniewoleniu Plandemicznemu... a pytanie jest być może celowo przewrotne...
Poziom intelektu ten babsztyla wypisany jest na jej końskiej (...). Trawestując: nie mam żalu, że tak napisałem. Tak musiałem napisać. Babsko musi mieć możliwość przeczytać co inni myślą o jej postawie.
Błąd. Żadnego Jampola na terenie dzisiejszej Ukrainy Rzeczpospolita nie utraciła w czasie I rozbioru 1772. W pierwszym rozbiorze utraciliśmy ziemie dzisiejszej Białorusi.
Cytat "To musiało się stać. Kościół musiał usłyszeć co wierni myślą o jego postawie” – odpowiedziała Suchanow, cytowana w poniedziałek przez Onet.pl."
Towarzyszko Suchanow - kakaja z Was tzw. wiernaja?
Wstrętna zboczona baba która molestowała nawet..."Margota" (Michała Sz.)
https://zyciestolicy.com.pl/margot-oskarza-klementyne-suchanow-o-stosowanie-przemocy-domowej/
A to ciekawe, ponieważ "oficjalni reprezentanci szatana", czyli tzw. Światowy Zakon Szatana
wsparł właśnie "aborterów";
https://polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2611134,To-piekna-akcja-Swiatowy-Zakon-Szatana-wyrazil-poparcie-dla-Strajku-Kobiet
Amantadyna i hydroksychlorochina leczą koronagrypę w 48-72 godziny.
Jakie szczepionki, jakie lokdałny, jakie zapaście systemu zdrowia w leczeniu niegroźnej infekcji o śmiertelności półtora promila? Nowomowa politruków. Dopóki starczy cierpliwości, tych bezkręgowych przebierańców w maskach na wysokich stołkach, będę traktować jak szkodliwych idiotów.
To od razu za Jasińskiego z PiS niech sie też wezmą...
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/przez;ministra;z;pis;stracimy;17;mld;zl,145,0,828049.html
Miłym dodatkiem do tej informacji był by Europejski nakaz aresztowania Tuska za instrucje negocjacyjne dla Pawlaka przy negocjowaniu kontraktu gazowego.
PO+łapali się za tzw. głowę!
Zorganizowane prawdoPOdobnie przez nich tzw. "demonstracje" przynoszą odwrotny skutek z PO+wodu: prymitywnego chamstwa, bezczelności, wyjątkowej brutalnej agresji, bezczeszczenia i PO+dejrzenia o udział obcych sił zwłaszcza niemieckich o wiadomych starych celach PO-litycznych.
Niektóre z wymienionych nazwisk kojarzy się z dawnym czerwonym "bratnim" ZSRR!
Pełne poparcie dla Braci Ormian, zawsze wiernych Rzeczypospolitej, broniących samotnie swojej Ojczyzny przed tureckimi barbarzyńcami. Nie da się nie zauważyć, że nasze elyty u wadzy to nie Jany Sobieskie, tylko tchórze i zdrajcy.
Nic z tego nie będzie. Donbas jest dla Ukrainy stracony. Trzeba było myśleć przed a nie po.
W Hiszpanii masowe manifestacje doskonale rozprzestrzeniły wirusa ,zabawne jest to ,że tam organizował je Rząd wiedząc już o wielu zachorowaniach,a w Polsce organizuje je opozycja przy nieporównanie większej skali zachorowań.
Łączy te wydarzenienia ideologiczne zadęcie i pogarda do ludzi.
tagore @tagore!!! PONAD XXX lat solidaruchy SZKOLONE PRZEZ CIA I OPŁACANE PRZEZ KROWOPASY pracowały nad urzeczywistnieniem tego scenariusza. Najpierw rzekomo w imię „wolności”, „demokracji”, „zmiany systemu” przejęto władzę nad Wisłą i gdzie indziej, potem niszcząc własny przemysł, własną prasę i własne banki uzależniono całkowicie ludzi od rozkazów z Brukseli – czyli zza oceanu.W Polsce i innych krajach nowe reżymy de facto zabroniły jakiejkolwiek systemowej opozycji (lustracja plus kryminalizacja komunistów) oraz wspierały rusofobię na niespotykaną skalę, dzień w dzień Polak, Rumun, Litwin i inni słyszą, widzą, czytają antyruską i antyarabską propagandę a o żydach, niemcach, amerykanach same superlatywy.. Czyli w Polsce mamy do czynienia z całkowicie ogłupionym pokoleniem, które nawet przejmując władzę, nie będzie zdolne do pozbawienia władzy posłusznych Ameryce solidaruchów i ich duchowych epigonów. O to właśnie w roku 1989 chodziło i to się udało.
GWOLI PRZYPOMNIENIA TYTUŁ PIOSENKI ŚPIEWANEJ PRZEZ D.RIN :
,,Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy,
M, orły, sokoły, herosy!
Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów,
Gdzie te chłopy Je"
Zorganizowana grupa przestępcza - koronafobia!!!
Ale nam się narobiło w tej 3 dekadzie XXI wieku.
Jak zwykle, banksterzy z City narobili masę przekrętów i wydrukowali całe rolki bonów towarowych, zwanych pieniądzem. Te bony towarowe spowodowały tak jak każdy towar w nadmiarze, inflację galopującą. Więc czekali tylko na okazję, aby dokonać resetu pieniądza, czyli zabrać ludziom ich oszczędności.
Proszę zauważyć, ani słowa o tym, kto doprowadził do tych przekrętów, których wynikiem są "ciężkie czasy".
Żaden z aktorów sceny politycznej, zwany p-osłem czy senatorem, nie miał odwagi zadać publicznie pytania, na co kolejne rządy brały pożyczki, od jakiego banku i na jaki procent. Nie zadawali nawet pytania na co te rzekome pożyczki zostały przeznaczone. Wieść gminna twierdzi, że żadnych pożyczek nigdy nie pobierano, a po prostu informacje o pożyczkach służyły jako zasłony dymne, do okradania tubylczego mniej wartościowego społeczeństwa, pod pretekstem konieczności zwrotu tych pożyczek.
Innymi słowy, jest to rodzaj daniny, czyli kontrybutu.
Rocznie, to podobno tyle samo idzie na spłatę rzekomego zadłużenia, co na utrzymanie całej służby zdrowia, czyli ponad 80 miliardów złotych. Znajduje to potwierdzenie w proporcji wydatków. Jeszcze w stanie wojennym na służbę zdrowia przeznaczano ok. 10.5% PKB, a po reformie Sorosa --- Balcerowicza, na służbę zdrowia przeznacza się tylko ok. 4% PKB. Nigdy nie podano na co idzie te 6.5 % PKB.
Jak manna z nieba spadła na rządzących informacja z 31 grudnia 2019 roku, o wybuchu rzekomej epidemii jakiegoś wirusa.
Sprawa chińska miała zupełnie inną przyczynę. Po prostu Chiny nałożyły na USA cła zaporowe.
Muszę przypomnieć, że od 1968 roku trwała eksploatacja Chin, ze względu na czyste wody, niezbędne do produkcji przemysłowej. Po 40 latach takiej beztroskiej eksploatacji, wody uległy zniszczeniu i Amerykanie od 2007 roku zaczęli się wycofywać z Chin.
Po nałożeniu ceł zaporowych atrakcyjność towarów made in USA gwałtownie spadała. Natychmiast po zniesieniu ceł na 67 towarów made in USA, w połowie lutego, epidemia zaczęła w tym kraju wygasać.
Drugim grzechem Chińczyków był fakt zawierania kontraków z innymi krajami, bez używania dolara jako waluty międzynarodowej. Chiny zawarły porozumienie z Rosją, Indiami oraz Iranem. City czyli Pentagon natychmiast przystąpił do akcji i zamordował generała Sulejmaniego, twórce tego porozumienia, plus ok. 40 przypadkowych osób, a co się będą szczypać. Jak już to już.
No nie, tak nie może być !
FED, rodzaj amerykańskiego Banku Narodowego, ale reprezentującego City, produkował dolary z prędkością 50 miliardów miesięcznie. Powodowało to istny zalew tymi papierkami całego świata. Dopóki były to zaskórniaki na czarną godzinę, czyli chowane po skarpetach przez ludzi, to wszystko było OK. Ale jak rządy nie chciały brać tych papierków, to oznaczało galopującą inflację w świecie amerykańskim.
Wymyślono więc epidemię !!!
TOTALNA BZDURA!!!
„Nigdy nie istniała żadna epidemia wirusowa! (…) Koronawirus, to mechanizm manipulacyjny PISOMATOŁÓW KIEROWANYCH PRZEZ KACZORA, kreacja teatralna i wydarzenie medialne. Jest to biznes, jakich wiele, który dotuje interesy osób powiązanych z rodami czarnej szlachty, żyjącej z wyzysku człowieka, przez człowieka. (…) Coś, co zostało wykryte i nazwane pół wieku temu, posłużyło do spektaklu, opartego na zyskownej zamianie ról, a mianowicie koronawirus ofiarował swoje nazwisko – chorobie radiacyjnej oraz ideologii światowego kryzysu, na co wyraziliście niemą zgodę, poprzez bierne przyjęcie reguł prawnych, narzuconych przez rząd fetyszystów, stających się demiurgami, napędzającymi ludobójców.
Mało?
„Koronowirus, czyli fałszywa pandemia covid-19: bezczelna grabież i totalitarny zamordyzm‼ Koronowirusowe oszustwo bazujące na corocznej grypie jest w pełnym galopie, OGŁUPIONE społeczeństwo polskie, tak jak wszystkie pozostałe niestety, sprawdziło się dotychczas w roli istot bezmyślnych doskonale. Zorganizowane Żydostwo może się zaśmiewać do rozpuku, ich teoria o »gojach« została potwierdzona w praktyce. Może nie jesteśmy zwierzętami, jak twierdzi Talmud, którym faszeruje się wadliwe mózgownice plemienia wybranego przez diabła (Jan 8:44), ale z pewnością reprezentujemy coś w rodzaju zbiorowego idioty, nawet nie wiejskiego głupka, który ma swój własny, barwny świat, tylko kompletnego idioty, któremu można wmówić absolutnie wszystko.
PS...
ŻYD MORAWIECKI „Tylko Żydzi są ludźmi, goje nie są ludźmi, tylko bydłem”
NIE MA POLSKIEJ GOSPODARKI JEST TYLKO GOSPODARKA W POLSCE ZAWIADYWANA PRZEZ ŻYDOSTWO!!!
Ale pisy mają "sojusznika"! Leżą jak raby przed Żorżetą a ta strofuje ich jak małe dzieci!
Hmm... W Polsce poruszająca troska o nasze zwierzątka hodowlane, w Danii dla odmiany wredne norki roznoszą SARS-Cov2. Inne preteksty, cel ten sam. Gdyby w lewackich środowiskach przeciętna IQ choć trochę przewyższyła poziom 67, może ktoś by tam się połapał i zwrócił uwagę na takie drobne szczegóły, jak zgodne podanie powodu niszczenia branży futerkowej.
Bo może jest po prostu tak, że lobbują producenci sztucznych futer suto wspierani mamoną z tzw. zielonych (zielonych, bo czerwień źle się kojarzy ludziom po doświadczeniach XX wieku) fundacji ekologicznych. A, to że rozbieżność w podaniu przyczyny tu i ówdzie, to żaden problem. Przecież przeciętny człowiek z krajów rozwiniętych i tak się nie połapie, bo jego IQ również sukcesywnie jest obniżane (wiadomo, że lewactwo nie będzie się dostosowywać się do ogółu, tylko ogół trzeba zrównać do lewactwa). Swój udział w obniżaniu IQ ludziom ma głównie telewizornia oraz mainstreamowa sieczka medialna, jaką na codzień faszeruje się przeciętnego Kowalskiego, Smith'a, czy Schmidta. Ale, nie tylko. To również zasługa postawy kolejnych pokoleń ludzi żyjących w krajach rozwiniętych. Na Zachodzie od lat jest dobrobyt, socjal kwitnie w najlepsze (u nas w sumie też, choć w mniejszych nieco kwotach - wiadomo, Polska), więc po co się starać, po co kształcić, mieć jakiekolwiek ambicje. I tak z roku na rok poziom wydajności ludzkich kumadeł sukcesywnie maleje. Jak tak dalej pójdzie, to nie zdziwię się, że za jakieś może już 50-100 lat ludzkość nie tylko nie będzie znała własnej historii, ale nawet pismo zaniknie. No, chyba, że wcześniej jakaś światowa wojna nuklearna rozteguje cywilizację, to wtedy nawet stanie się to wcześniej.
Rację miał Steven Hawking, mówiąc, że ludzkość dąży do samozagłady z powodu swoich własnych wytworów. Wymieniał broń jądrową, genetycznie zmodyfikowane wirusy, globalne ocieplenie, czy ukierunkowanie trendów naukowych. Zapomniał przy tym wspomnieć o mass-mendiach, skretyniałych politykach oraz wszelkiej maści -izmach. Ale ogólnie rację miał.
Bardzo ładnie,a teraz cudowną receptę na szczepionkę proszę.
Na świecie jest trzech poważnych eksporterów zbóż i tak się składa ,że to Australia,USA i Kanada. Przy pogłębiającym się zasoleniu ziemi na zachodzie kraju Chiny grają ryzykownie. Poza tym Australijski zakaz importu z Chin spowoduje o wiele wieksze straty w chińskiej gospodarce.
Po rządaniach widać kto tą zabawę animuje ,kluczem jest oświata. Utrata kontroli nad oświatą przez dotychczasowych nadzorców może załamać proces kształtowania społeczeństwa pod oczekiwany w Berlinie wzorzec.
Łukaszenkę chcieli kupić za prawie miliard dolców, ciekawe ile ich kosztował ten notoryczny kłamca parchaty?
a co jeszcze robi w Polsce ta pejsata?...pora pakować manatki i do swoich wybrańców.
To się chyba nazywa izraelski terroryzm
"Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre zwierzęta są równiejsze od innych, a najrówniejsze są świnie"- no i doczekali się Włosi. Kto następny?
Bardzo pogłębiona analiza coś w rodzaju - "gdy na świętego Prota jest pogoda albo słota, to na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma"
Jedyna Polska partia w Polsce... paradoks.
Polecam zapoznać się z definicją słowa "dekada".
Numeru z zamknięciem cmentarzy ludzie im długo nie zapomną! Będzie im się to czkawką odbijać do kolejnych wyborów!
Szkoda, że Kościół w Polsce nie wypowiada się tak zdecydowanie w sprawie łamania prawa w naszym kraju, niszczenia podstaw bytu milionów Polaków, represjonowania protestujących... Dlaczego tylko na Białorusi Kościół jest tak odważny?
Na tzw. zbity pysk - na bruk!
Jankeska mafia chwilowo będzie zajęta obalaniem prezydenta USA
ZNP najbardziej skomunizowaną organizacją w RP!.
Naucz sie czytac w tekscie jest wyraznie napisane
femino-naziści oddali cześć swoim protoplastom z SS.
Pytanie o jakich protestach mowa... bo zwolennicy Kofederacji popierają raczej protesty przeciw zniewoleniu Plandemicznemu... a pytanie jest być może celowo przewrotne...
komunistyczne bydło to właśnie robi najlepiej: kradnie i niszczy.
Przykre... tyle bydła jest w Polsce... nie wierzę, że wszystkie te profanacje dokonywane są przez zadaniowanych konfidentów.
To jest dzicz... naprawdę. Co tu się rozwodzić.
Raz się stała sprawiedliwość. Co teraz wymyśli jankeska mafia?
Poziom intelektu ten babsztyla wypisany jest na jej końskiej (...). Trawestując: nie mam żalu, że tak napisałem. Tak musiałem napisać. Babsko musi mieć możliwość przeczytać co inni myślą o jej postawie.
Poprawione, dzięki za czujność.
Błąd. Żadnego Jampola na terenie dzisiejszej Ukrainy Rzeczpospolita nie utraciła w czasie I rozbioru 1772. W pierwszym rozbiorze utraciliśmy ziemie dzisiejszej Białorusi.
Parasolki bo trzeba będzie dać po łapkach!
Cytat "To musiało się stać. Kościół musiał usłyszeć co wierni myślą o jego postawie” – odpowiedziała Suchanow, cytowana w poniedziałek przez Onet.pl."
Towarzyszko Suchanow - kakaja z Was tzw. wiernaja?
To już w.g. słynnego POwiedzonka "musztarda PO obiedzie"!
Wstrętna zboczona baba która molestowała nawet..."Margota" (Michała Sz.)
https://zyciestolicy.com.pl/margot-oskarza-klementyne-suchanow-o-stosowanie-przemocy-domowej/
A to ciekawe, ponieważ "oficjalni reprezentanci szatana", czyli tzw. Światowy Zakon Szatana
wsparł właśnie "aborterów";
https://polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2611134,To-piekna-akcja-Swiatowy-Zakon-Szatana-wyrazil-poparcie-dla-Strajku-Kobiet
Amantadyna i hydroksychlorochina leczą koronagrypę w 48-72 godziny.
Jakie szczepionki, jakie lokdałny, jakie zapaście systemu zdrowia w leczeniu niegroźnej infekcji o śmiertelności półtora promila? Nowomowa politruków. Dopóki starczy cierpliwości, tych bezkręgowych przebierańców w maskach na wysokich stołkach, będę traktować jak szkodliwych idiotów.
To od razu za Jasińskiego z PiS niech sie też wezmą...
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/przez;ministra;z;pis;stracimy;17;mld;zl,145,0,828049.html
Miłym dodatkiem do tej informacji był by Europejski nakaz aresztowania Tuska za instrucje negocjacyjne dla Pawlaka przy negocjowaniu kontraktu gazowego.
Czy ktuś na tym forum pamięta tzw. "przysięgę" z czasów tzw. PRL?
Był tam też wątek w tej przysiędze o tzw. ZSRR!
PO+łapali się za tzw. głowę!
Zorganizowane prawdoPOdobnie przez nich tzw. "demonstracje" przynoszą odwrotny skutek z PO+wodu: prymitywnego chamstwa, bezczelności, wyjątkowej brutalnej agresji, bezczeszczenia i PO+dejrzenia o udział obcych sił zwłaszcza niemieckich o wiadomych starych celach PO-litycznych.
Niektóre z wymienionych nazwisk kojarzy się z dawnym czerwonym "bratnim" ZSRR!
"Parady równości" będą jednakowoż ochraniane.
Sierpień to u nich zima, a obecnie jest tam wiosna, ciepło i dlatego nie mają zarażeń. Potem wróci im, bo koronawirusy mają taką właściwość.
Prosty ksiądz stawia sprawę jasno, purpuraci kręcą i nie dopowiadają, byle nie narazić się zbytnio dysponentom państwowej kasy.
czyścić tę zarazę ,tak aby smarki wiedzieli co ich czeka..
Pełne poparcie dla Braci Ormian, zawsze wiernych Rzeczypospolitej, broniących samotnie swojej Ojczyzny przed tureckimi barbarzyńcami. Nie da się nie zauważyć, że nasze elyty u wadzy to nie Jany Sobieskie, tylko tchórze i zdrajcy.
https://www.youtube.com/watch?v=hd-6WweqD0Y
Nagórny Karabach...