Ostatni spis ludności Ukrainy był 2002r - od tamtej pory nie ma żadnych wiarygodnych danych o stanie liczby ludności Ukrainy. Dane służb granicznych mogą być jedynie szacunkowe. Różne źródła szacują stan populacji od 25 do 35mln ludności - tylko Krym i "niepodkontrolny" Kijowowi Donbas to ok. 5,5mn ludzi (duża część emigrowała do Rosji i na Ukrainę).
W Rewolucji Ohydności na Majdanie zginęło ok. 60 osób, a nie sotnia! Reżim Poroszenki podbijał tą liczbę dołączając osoby przypadkowo zmarłe (np. wskutek zakażenia skaleczenia), samobójców (z rejonów Ukrainy odległych od Majdanu) i ofiar pianych bójek. Spośród osób, które zginęły na Majdanie nadal nie wiadomo ile osób zginęło z rąk "snajperów gruzińskich" czy "litewskich", ze strony "grupy Parasiuka", czy też oskarżanych o wszystko Berkutowców. W pierwszej fazie śledztwa ekspertyzy balistyczne nie stwierdziły postrzału żadnej ofiary z broni służb MSW (część przestrzelin była przelotowa co uniemożliwiało identyfikację broni). Pod nadzorem Horbatiuka większość ofiar przypisano pięiu żołnierzom Berkutu, którzy po kilku latach aresztu, bez wyroku, zostali odesłani do Rosji w ramach wymiany więźniów z ŁDNR. Farsa "majdanowej rewolucji" stałą się doskonałym materiałem do korupcji majdanowych oszustów.
Jest coś odrażającego w jego wyglądzie (dotyczy nie tylko zamieszczonej tu fotografii), Soros wygląda jak wcielenie Zła i pewnie coś jest jest na rzeczy?!
Koreańczycy chcieli też kooperować z ....Polską.Ale u nas podejmowanie decyzji trwa latami więc pewnie Norwegia będzie to robic zamiast nas.Będziemy za to modernizować muzealne t-72.Papierowy tygrys.
taaa,Szczerski taki naiwny czy głupa pali.Odkąd słysze o poprawie sytuacji Polaków na litwie i NIC z tego nie ma.Obok siedzi kolejny "patriota" Soloch,brakuje Dziedziczaka,Dworczyka czy Falkowskiego."Geniusze" polityki i rasowi "patrioci'.
Szrot,jak pływający to słabo opancerzony,przód koszmar.Tak duże pudło że nawet Steve Wonder by w nie trafił z daleka.Trzeba było dogadac się ze Szwedami i zakupić licencję na CV-90 Mk 4
A co sędzia Marta Kożuchowska-Warywoda sądzi o działalności Isajewa i jego antypolskich wypocin? Niektórym wolno więcej? A Isajewowi jak tak źle w Polsce i czuje się tu "prześladowany"proponuję powrót na ukraine,nawet sie poświęcę i opłacimy bilet w jedna strone bez możliwości powrotu.Facet jest nieprawdopodobnie bezczelny,czuje sie bezkarny ale może jakiś polski prokurator zainteresuje się jego wypowiedziami na temat Polski i Polaków
Wojna Kijowa z "separatystami" z Lwowa?Przy takiej skali powiązań finansowych i gospodarczych jakie były z Moskwą import części zamiennych przez jakiś czas jest koniecznością.
Macedończycy w Bułgarii mają poczucie swojej odrębności narodowej i nadymanie się Bułgarów z miast i dolin nic nie zmieni. Można to stanowisko częściowo zrozumieć ,mają mozaikę mniejszości łącznie z Turecką i oddział tureckiego banku narodowego w Sofii.Trzeba jednak myśleć, obydwa Państwa skorzystały by na współpracy ,ich sąsiedzi ,Grecy,Serbowie i Albańczycy nie są przyjaźnie do nich nastawieni.
Polski Rząd atakując na różnych płaszczyznach polityków polskiej partii na Litwie podciął gałąź na której siedział przyjazny Polsce Rząd.Pełen sukces,teraz będą mieli do czynienia z siewcą nienawiści Landsbergisem i jego nastepcami ,którzy jak widać pragną stanąć na wycieraczce w Berlinie.
Genialny sukces polityki polskich władz wobec Polaków na Litwie,zamiast istotnej grupy Polskich posłów "kwiatek do kożucha". Zablokowanie protestu wyborczego polskiej partii przez kruczki prawne w litewskim parlamencie. To przedsmak owoców tej wojenki propagandowej z polską partią na Litwie.
Siewca nienawiści Landsbergis będzie miał pole do popisu.
Wzrost umieralności spowodowało nie tyle przeciążenie służby zdrowia, ile niewłaściwe ukierunkowanie tejże służby w dobie pandemii. Polikwidowano szpitale wieloimienne i ukierunkowano je tylko na walkę z sars-cov19. A ludzie chorzy na nowotwory, serca i inne griźne choroby zostali odprawieni z kwitkiem i pozostawieni samym sobie. Moja matka miała wykrytego złośliwego raka płuc w bardzo wczesnym stadium (zmianę wykryto w zasadzie tylko dociekliwości znakomitej pani doktor, no i tego, że zmiana spowodowała stan zapalny w płucach, który dał szybko objawy. Jeszcze wiosną tego roku chirurdzy w szpitalu chorób płuc w Tuszynie przeprowadzili udaną operację (mimo, że spirometria nie była najlepsza). Moja matka -widzę- miała ogromne szczęście, bo teraz wspomniany szpital został ukierunkowany na walkę z covid i odprawia pacjentów z kwitkiem (dowiedziałem się o tym z programu Uwaga TVN). W tym miesiącu mama powinna mieć przeprowadzoną tomografię kontrolną. Na chwilę obecną nie jest to możliwe, szpital kompletnie nie przyjmuje pacjentów z innymi chorobami, niż covid i dotyczy to zarówno diagnostyki, jak i leczenia. I dotyczy to wszystkich szpitali w Polsce, nie tylko tego w Tuszynie. Ludzie z ciężkimi chorobami, innymi, niż covid nie mogą czekać. Nie dość, że i tak na leczenie czeka się miesiącami, teraz nawet nie mają na co czekać, bo w ogóle nie są przyjmowani. Mogą czekać co najwyżej na śmierć. Za taki stan odpowiada obecny rząd i to ten rząd ma na sumieniu tych ludzi którzy odeszli i odejdą. W dużej części winę ponoszą także wszyscy poprzedni rządzący, którzy przez 30 lat nie potrafili (lub nie chcieli) doprowadzić służby zdrowia do stanu prawidłowego funkcjonowania. Teraz w dobie pandemii mści się to na nas wszystkich podwójnie. Tyle tylko, że jak zwykle nie płacą za to rządzący, tylko zwykli Bogu ducha winni ludzie.
Zamiast narodowej kwarantanny pis zaproponował narodowe wymieranie ... co tam życie Polaków koryto jest najważniejsze ... oni są gorsi niż po nawet po by takiego świństwa nie miała tupetu zrobić
Prezydent Litwy apeluje do Polaków o ograniczenie ilości ludności.
I to wszystko w ramach przestrzegania praw człowieka.
Ludność Litwy dramatycznie spada, ratunkiem będzie emigracja ludzi z Azji i Afryki?.
Znając upodobania emigrantów Pan Prezydent ma się czego obawiać?
Ratunkiem Litwy będą mogły być przedstawiciele Białorusi (WKL) i RP.
Prostactwo Nausėdy należy skwitować: "Znaj proporcjum, mocium panie."
Tak się kończy polityka Dudy i Kaczora w nadskakiwaniu szaulisom i banderowcom. PiS i PO finansowały Litwie Możejki i inne rzeczy, a teraz ci szmaciarze pouczają naszych nieudaczników.
Może będzie zestrzeliwać pasażerskie samoloty, tak jak zrobiła to z lotem MH17 nad Donbasem? Powinna już zacząć montować filmy prezentujące rosyjskie wyrzutnie zestrzeliwujące samoloty i inne nagrania dokumentujące "dowody". Przy MH17 się nie popisali - filmy nieudolnie montowane z błędami perspektywy, a nagrania akustyczne kiepsko sklejane z szeregu podsłuchanych rozmów. Holenderska komisja JIT kompromituje się zamiatając dokumentację historii ukraińskiej rakiety BUK dostarczonej z Rosji.
Żadnych żołnierzy tureckich Rosja nie zamierza wpuszczać do Górskiego Karabachu! Współpraca z Turkami ma ma jedynie polegać na wymianie informacji o sytuacji wojskowej i najwyżej na obecności obserwatorów. Rosja zapowiada wprowadzenie 2tys. żołnierzy wraz z wyposażeniem na okres min. 5 lat. Skąd się bierze ta propaganda o wprowadzeniu tureckich wojsk do Karabachu?
Cos mi to "smierdzi" fake newsem. Jakby cos takiego mialo miejsce to poczawszy od TVN24 poprzez GW, onet, WP az po rp.pl juz by sie tym "upajaly", a tam nawet nie wspominaja o samej wizycie.
Relacja Ukrainy do Rosji ma się jak relacja d() do kija. I nie Rosja jest tu d(). Ukraińcy z tymi "aresztami" samolotów ośmieszają się więc tylko i po co?
Nausėda potraktował Dudę jak petenta, ciekawe czy pouczał by tak Macrona albo Merkelową, że o Wuju Samie nie wspomnę? Chyba nie, ale tak cię traktują jak się szanujesz, to i Duda dostał to na co sobie zasłużył.
@Kojoto: Litości, „Polska język bardzo trudna”??!,
zapisz się na podstawowy kurs języka polskiego i nie pluj.
Zamiast: Kaczyńscy już wiele lat temu do tego podrzegali.
Ortografia: Kaczyńscy już wiele lat temu do tego podżegali.
Winno być: Kaczyńscy już wiele lat temu przed tym przestrzegali.
Gdyby ojciec powiedział że jest np. gejem czy kimś innym z tęczowego towarzystwa, to wtedy chłopak dostał by parasol ochronny od dyrekcji szkoły i policji przez 24/7. Syn Polaka to zero, ale syn Polaka geja to bezcenny walor dla tamtejszej multikulti. Tak jak w przypadku owej bójki uczniowskiej w Toruniu, które to zdarzenie Szanowny Kolega przywołuje - uderzony Polak to nic, ale uderzony Ukrainiec to zamach na prawa człowieka, rzecz niedopuszczalna, prawie że zbrodnia.
Zawsze uważałem że najbardziej nietolerancyjni są lewacy.Im się marzy lewacki faszyzm,zamordyzm,wolność słowa ale tylko ich słowa,stygmatyzowanie itd.Lewactwo swoja władze opiera na 4 filarach.Pierwszy najgorszy czyli MEDIA,drugi POLITYCY,trzeci tzw WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI i czwarty również groźny to SZKOLNICTWO a zwłaszcza uczelnie wyższe ,wylęgarcnia lewactwa.Wiedzy coraz mniej (jak na naszych uczelniach) a coraz więcej ideologii.
Pobito Polaka ,to tylko wybryk chuligański,gdyby pobił Polak to byłoby na tle narodowościowym,ksenofobicznym itp pierdoły.Reakcja(a właściwie jej brak) szkoły jest znamienna.Przypominam jak u nas zachowała się dyr.szkoły z Torunia kiedy polski uczeń powiedział PRAWDE o Banderze.Zaraz był donos .
Divide et impera to zasada stara jak rządzenie, niemniej jednak Demokraci są bardziej "skręceni" w lewą stronę. Trump będą milionerem nie musiał kucać na każdym kroku przed deep state i mógł zrobić trochę porządku.
Bo to jest szownistyczny karaj. Wprawdzie trzeba z tym walczyć, ale nie ma się czemu dziwić. Jeśli Polacy pokażą że są razem - szowiniści sie wystraszą. Tylko, czy Polska mniejszość potrafi to zrobić,,?
nie sądzisz że Demokraci-i-Republikanie to tandem podobny do tego jakim jest POPiS z wszystkimi przystawkami? Jak najlepiej zarządzać mikrocefalami? Przez antagonizowanie ich.
syjoniści to naprawdę parszywe gnidy. Jak można pozbawiać dzieci możliwości podstawowej edukacji, a całe rodziny dachu nad głową - i to w imie religijno/rasowej wojny żydowskiej. Jeśli oni tego nie przestaną w końcu cały świat zwróci się przeciwko żydom, słusznie. czy nie. Dodatkowa obawa jest taka, że ich przywódcy (w tym międzynarodowa finansjera) o tym wie i szykuje dla świata jakiś Armagedon, co prawdopodobnie właśnie ma miejsce.
Ostatni spis ludności Ukrainy był 2002r - od tamtej pory nie ma żadnych wiarygodnych danych o stanie liczby ludności Ukrainy. Dane służb granicznych mogą być jedynie szacunkowe. Różne źródła szacują stan populacji od 25 do 35mln ludności - tylko Krym i "niepodkontrolny" Kijowowi Donbas to ok. 5,5mn ludzi (duża część emigrowała do Rosji i na Ukrainę).
W Rewolucji Ohydności na Majdanie zginęło ok. 60 osób, a nie sotnia! Reżim Poroszenki podbijał tą liczbę dołączając osoby przypadkowo zmarłe (np. wskutek zakażenia skaleczenia), samobójców (z rejonów Ukrainy odległych od Majdanu) i ofiar pianych bójek. Spośród osób, które zginęły na Majdanie nadal nie wiadomo ile osób zginęło z rąk "snajperów gruzińskich" czy "litewskich", ze strony "grupy Parasiuka", czy też oskarżanych o wszystko Berkutowców. W pierwszej fazie śledztwa ekspertyzy balistyczne nie stwierdziły postrzału żadnej ofiary z broni służb MSW (część przestrzelin była przelotowa co uniemożliwiało identyfikację broni). Pod nadzorem Horbatiuka większość ofiar przypisano pięiu żołnierzom Berkutu, którzy po kilku latach aresztu, bez wyroku, zostali odesłani do Rosji w ramach wymiany więźniów z ŁDNR. Farsa "majdanowej rewolucji" stałą się doskonałym materiałem do korupcji majdanowych oszustów.
Isajew nie sobie wyobrazi, co by go mogło spotkać, gdyby analogiczną działalność prowadził na Ukrainie, a w szczególności w jej zachodnich obwodach...
Jest coś odrażającego w jego wyglądzie (dotyczy nie tylko zamieszczonej tu fotografii), Soros wygląda jak wcielenie Zła i pewnie coś jest jest na rzeczy?!
Dorzucę się do biletu.
Koreańczycy chcieli też kooperować z ....Polską.Ale u nas podejmowanie decyzji trwa latami więc pewnie Norwegia będzie to robic zamiast nas.Będziemy za to modernizować muzealne t-72.Papierowy tygrys.
taaa,Szczerski taki naiwny czy głupa pali.Odkąd słysze o poprawie sytuacji Polaków na litwie i NIC z tego nie ma.Obok siedzi kolejny "patriota" Soloch,brakuje Dziedziczaka,Dworczyka czy Falkowskiego."Geniusze" polityki i rasowi "patrioci'.
Szrot,jak pływający to słabo opancerzony,przód koszmar.Tak duże pudło że nawet Steve Wonder by w nie trafił z daleka.Trzeba było dogadac się ze Szwedami i zakupić licencję na CV-90 Mk 4
A co sędzia Marta Kożuchowska-Warywoda sądzi o działalności Isajewa i jego antypolskich wypocin? Niektórym wolno więcej? A Isajewowi jak tak źle w Polsce i czuje się tu "prześladowany"proponuję powrót na ukraine,nawet sie poświęcę i opłacimy bilet w jedna strone bez możliwości powrotu.Facet jest nieprawdopodobnie bezczelny,czuje sie bezkarny ale może jakiś polski prokurator zainteresuje się jego wypowiedziami na temat Polski i Polaków
Podobną metodę zastosowali już Niemcy w czasie IIWŚ m.in w Majdanku gdzie nawożono pole kapusty prochami z krematorium...
Gorzej bo on to połyka...
Plują mu w gębę, a on udaje, że deszcz pada.
Hitlerowcy też się chwalili jak bomardują Warszawę w 1939 i 1944 roku...
Co by to było jakby u nas tak potraktowali jakąś sławę z bayer full? Chyba normalnie Powstanie i wojna domowa!
Wojna Kijowa z "separatystami" z Lwowa?Przy takiej skali powiązań finansowych i gospodarczych jakie były z Moskwą import części zamiennych przez jakiś czas jest koniecznością.
Macedończycy w Bułgarii mają poczucie swojej odrębności narodowej i nadymanie się Bułgarów z miast i dolin nic nie zmieni. Można to stanowisko częściowo zrozumieć ,mają mozaikę mniejszości łącznie z Turecką i oddział tureckiego banku narodowego w Sofii.Trzeba jednak myśleć, obydwa Państwa skorzystały by na współpracy ,ich sąsiedzi ,Grecy,Serbowie i Albańczycy nie są przyjaźnie do nich nastawieni.
Polski Rząd atakując na różnych płaszczyznach polityków polskiej partii na Litwie podciął gałąź na której siedział przyjazny Polsce Rząd.Pełen sukces,teraz będą mieli do czynienia z siewcą nienawiści Landsbergisem i jego nastepcami ,którzy jak widać pragną stanąć na wycieraczce w Berlinie.
Szczerski bredzi jak jego pryncypał, zaś mina Solocha bezcenna, nadął się jak żaba. Szkoda tylko że do kamery a nie przed Litwinami.
Mina Solocha bezcenna, jak żaby co się nadyma aby jej bocian nie przełknął.
Genialny sukces polityki polskich władz wobec Polaków na Litwie,zamiast istotnej grupy Polskich posłów "kwiatek do kożucha". Zablokowanie protestu wyborczego polskiej partii przez kruczki prawne w litewskim parlamencie. To przedsmak owoców tej wojenki propagandowej z polską partią na Litwie.
Siewca nienawiści Landsbergis będzie miał pole do popisu.
Wzrost umieralności spowodowało nie tyle przeciążenie służby zdrowia, ile niewłaściwe ukierunkowanie tejże służby w dobie pandemii. Polikwidowano szpitale wieloimienne i ukierunkowano je tylko na walkę z sars-cov19. A ludzie chorzy na nowotwory, serca i inne griźne choroby zostali odprawieni z kwitkiem i pozostawieni samym sobie. Moja matka miała wykrytego złośliwego raka płuc w bardzo wczesnym stadium (zmianę wykryto w zasadzie tylko dociekliwości znakomitej pani doktor, no i tego, że zmiana spowodowała stan zapalny w płucach, który dał szybko objawy. Jeszcze wiosną tego roku chirurdzy w szpitalu chorób płuc w Tuszynie przeprowadzili udaną operację (mimo, że spirometria nie była najlepsza). Moja matka -widzę- miała ogromne szczęście, bo teraz wspomniany szpital został ukierunkowany na walkę z covid i odprawia pacjentów z kwitkiem (dowiedziałem się o tym z programu Uwaga TVN). W tym miesiącu mama powinna mieć przeprowadzoną tomografię kontrolną. Na chwilę obecną nie jest to możliwe, szpital kompletnie nie przyjmuje pacjentów z innymi chorobami, niż covid i dotyczy to zarówno diagnostyki, jak i leczenia. I dotyczy to wszystkich szpitali w Polsce, nie tylko tego w Tuszynie. Ludzie z ciężkimi chorobami, innymi, niż covid nie mogą czekać. Nie dość, że i tak na leczenie czeka się miesiącami, teraz nawet nie mają na co czekać, bo w ogóle nie są przyjmowani. Mogą czekać co najwyżej na śmierć. Za taki stan odpowiada obecny rząd i to ten rząd ma na sumieniu tych ludzi którzy odeszli i odejdą. W dużej części winę ponoszą także wszyscy poprzedni rządzący, którzy przez 30 lat nie potrafili (lub nie chcieli) doprowadzić służby zdrowia do stanu prawidłowego funkcjonowania. Teraz w dobie pandemii mści się to na nas wszystkich podwójnie. Tyle tylko, że jak zwykle nie płacą za to rządzący, tylko zwykli Bogu ducha winni ludzie.
Ten jak zwykle rozkochany w Eurokomunie.
Zamiast narodowej kwarantanny pis zaproponował narodowe wymieranie ... co tam życie Polaków koryto jest najważniejsze ... oni są gorsi niż po nawet po by takiego świństwa nie miała tupetu zrobić
Prezydent Litwy apeluje do Polaków o ograniczenie ilości ludności.
I to wszystko w ramach przestrzegania praw człowieka.
Ludność Litwy dramatycznie spada, ratunkiem będzie emigracja ludzi z Azji i Afryki?.
Znając upodobania emigrantów Pan Prezydent ma się czego obawiać?
Ratunkiem Litwy będą mogły być przedstawiciele Białorusi (WKL) i RP.
Prostactwo Nausėdy należy skwitować: "Znaj proporcjum, mocium panie."
Duda jest autentycznym idiotą, oraz historycznym ignorantem.
Finansujcie dalej litwusów, to niedługo zniszczą polskie groby
Tak się kończy polityka Dudy i Kaczora w nadskakiwaniu szaulisom i banderowcom. PiS i PO finansowały Litwie Możejki i inne rzeczy, a teraz ci szmaciarze pouczają naszych nieudaczników.
No jasne, jak media ("amerykańskie") nie wspominają o wizycie to jest oczywiste, że żadnej wizyty nie było:)
Może będzie zestrzeliwać pasażerskie samoloty, tak jak zrobiła to z lotem MH17 nad Donbasem? Powinna już zacząć montować filmy prezentujące rosyjskie wyrzutnie zestrzeliwujące samoloty i inne nagrania dokumentujące "dowody". Przy MH17 się nie popisali - filmy nieudolnie montowane z błędami perspektywy, a nagrania akustyczne kiepsko sklejane z szeregu podsłuchanych rozmów. Holenderska komisja JIT kompromituje się zamiatając dokumentację historii ukraińskiej rakiety BUK dostarczonej z Rosji.
Żadnych żołnierzy tureckich Rosja nie zamierza wpuszczać do Górskiego Karabachu! Współpraca z Turkami ma ma jedynie polegać na wymianie informacji o sytuacji wojskowej i najwyżej na obecności obserwatorów. Rosja zapowiada wprowadzenie 2tys. żołnierzy wraz z wyposażeniem na okres min. 5 lat. Skąd się bierze ta propaganda o wprowadzeniu tureckich wojsk do Karabachu?
Cos mi to "smierdzi" fake newsem. Jakby cos takiego mialo miejsce to poczawszy od TVN24 poprzez GW, onet, WP az po rp.pl juz by sie tym "upajaly", a tam nawet nie wspominaja o samej wizycie.
powtarzam za Liroyem :
"Więc wy młodzi nie dajcie zniszczyć się Zbierzcie się w grupę nie dajcie się zastraszyć A to co wywalczycie zostanie w duszach waszych...
Relacja Ukrainy do Rosji ma się jak relacja d() do kija. I nie Rosja jest tu d(). Ukraińcy z tymi "aresztami" samolotów ośmieszają się więc tylko i po co?
Pajac nie prezydent, co załatwił dla Polski? Takie samo g() jak na Ukrainie!
Prawo w tym kraju jest ino dla maluczkich, zbyt wielu pozostaje poza jego zasięgiem...
Nausėda potraktował Dudę jak petenta, ciekawe czy pouczał by tak Macrona albo Merkelową, że o Wuju Samie nie wspomnę? Chyba nie, ale tak cię traktują jak się szanujesz, to i Duda dostał to na co sobie zasłużył.
Ciekawe pod kogo się podepną. Teraz pewnie czekają na ofertę...
Oho, ten już wyczuł, że koryto się kończy. Będą i następni, tylko notować nazwiska, by wiedzieć, kto był w PiS i na kogo nie głosować w przyszłości.
No i wyszło gdzie podziały się karty wyborcze Sasina! Andrzej Duda prowadzi w Georgii?
@Kojoto: Litości, „Polska język bardzo trudna”??!,
zapisz się na podstawowy kurs języka polskiego i nie pluj.
Zamiast: Kaczyńscy już wiele lat temu do tego podrzegali.
Ortografia: Kaczyńscy już wiele lat temu do tego podżegali.
Winno być: Kaczyńscy już wiele lat temu przed tym przestrzegali.
tylko czekać jak PiS z PO podłączą się pod ten pomysł. Kaczyńscy już wiele lat temu do tego podrzegali.
Gdyby ojciec powiedział że jest np. gejem czy kimś innym z tęczowego towarzystwa, to wtedy chłopak dostał by parasol ochronny od dyrekcji szkoły i policji przez 24/7. Syn Polaka to zero, ale syn Polaka geja to bezcenny walor dla tamtejszej multikulti. Tak jak w przypadku owej bójki uczniowskiej w Toruniu, które to zdarzenie Szanowny Kolega przywołuje - uderzony Polak to nic, ale uderzony Ukrainiec to zamach na prawa człowieka, rzecz niedopuszczalna, prawie że zbrodnia.
I bardzo dobrze. Trzeba rozpraszać majdaniarzy zanim oni nie zbiją się w stado i nie stratują państwa.
Zawsze uważałem że najbardziej nietolerancyjni są lewacy.Im się marzy lewacki faszyzm,zamordyzm,wolność słowa ale tylko ich słowa,stygmatyzowanie itd.Lewactwo swoja władze opiera na 4 filarach.Pierwszy najgorszy czyli MEDIA,drugi POLITYCY,trzeci tzw WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI i czwarty również groźny to SZKOLNICTWO a zwłaszcza uczelnie wyższe ,wylęgarcnia lewactwa.Wiedzy coraz mniej (jak na naszych uczelniach) a coraz więcej ideologii.
Żale azerów są żałosne,Ormianie pala to co SAMI wybudowali,niby dlaczego maja to oddawać wrogom w nienaruszonym stanie?
Pobito Polaka ,to tylko wybryk chuligański,gdyby pobił Polak to byłoby na tle narodowościowym,ksenofobicznym itp pierdoły.Reakcja(a właściwie jej brak) szkoły jest znamienna.Przypominam jak u nas zachowała się dyr.szkoły z Torunia kiedy polski uczeń powiedział PRAWDE o Banderze.Zaraz był donos .
Divide et impera to zasada stara jak rządzenie, niemniej jednak Demokraci są bardziej "skręceni" w lewą stronę. Trump będą milionerem nie musiał kucać na każdym kroku przed deep state i mógł zrobić trochę porządku.
Bo to jest szownistyczny karaj. Wprawdzie trzeba z tym walczyć, ale nie ma się czemu dziwić. Jeśli Polacy pokażą że są razem - szowiniści sie wystraszą. Tylko, czy Polska mniejszość potrafi to zrobić,,?
nie sądzisz że Demokraci-i-Republikanie to tandem podobny do tego jakim jest POPiS z wszystkimi przystawkami? Jak najlepiej zarządzać mikrocefalami? Przez antagonizowanie ich.
syjoniści to naprawdę parszywe gnidy. Jak można pozbawiać dzieci możliwości podstawowej edukacji, a całe rodziny dachu nad głową - i to w imie religijno/rasowej wojny żydowskiej. Jeśli oni tego nie przestaną w końcu cały świat zwróci się przeciwko żydom, słusznie. czy nie. Dodatkowa obawa jest taka, że ich przywódcy (w tym międzynarodowa finansjera) o tym wie i szykuje dla świata jakiś Armagedon, co prawdopodobnie właśnie ma miejsce.