"...zgłaszamy wniosek o zmianę Konstytucji Rzeczpospolitej i wpisanie członkostwa Polski w Unii Europejskiej do Konstytucji Rzeczpospolitej" – oświadczył lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.
40 lat temu, 10 lutego 1976 roku, Sejm uchwalił poprawki do Konstytucji PRL, wprowadzając zapis o przyjaźni z ZSRR. Wszyscy obecni na sali sejmowej posłowie PZPR głosowali za przyjęciem zmian, zapis obowiązywał 37 lat.
Potem szlag trafił PZPR, d####dajne PSL ocalało w krzakach.
Przy najbliższych wyborach PSL i jego aktyw z Marszałkowskiej trafi szlag.
Oby żadna próba reanimacji tego stwora nie była możliwa.
Obrzydliwym jest dla mnie obecny Zarząd Główny i jego członkowie z Marszałkowskiej.
Godzina policyjna, areszt domowy, pozamykane kościoły i synagogi, knajpy, sklepy, czyli demokracja po "europejsku" w pełnej krasie, prawie jak za Hitlera. Kiedy łapanki i obozy dla niepoprawnych politycznie?
Liczba zgonów jest skutkiem zamknięcia placówek specjalistycznych wiosną br. a w związku z covid, gros zgonów to ludzie, którym nie udzielono pomocy, bo nie przyjmowano ich do szpitali i godzinami czekali w karetce na pomoc, której się nie doczekali, umierając.
W szpitalach braki personelu powodują, że w nocy w ogóle nie ma nikogo, lub jest za mało, aby obsłużyć pacjentów i oni umierają z powodu braku pomocy. To jest gros zmarłych na covid lub w związku z nim.
"Podążam też za tymi postulatami, jeżeli chodzi o podejście do zdrowia reprodukcyjnego kobiet w Polsce” – zaznaczył litewski prezydent." Noooooooo Nieeeee !!! "szaulisie" już raz podeszliście do REPRODUKCJI Polski w czasie wojny II światowej , niedawno do "WOLNOŚCI" Mniejszości Polskiej !!! Zajmuj się swoimi babami, i nie wsadzaj nocha do naszych spraw !!!! Bo ostatnio u ciebie podnoszą ŁBY POGROBOWCY SZAULISÓW !!!
Wkrótce w Niemczech powstanie kalifat:
Niemcy i ich sądy będą miały problem z jego rozrostem terytorialnym.
My zostaniemy się za przedmurze chrześcijaństwa?
Żartujesz? Każdy amfibijny pojazd jest słabiej opancerzony. Będą dwie wersje Borsuków, amfibijny (znakomicie przystosowany do działań operacyjnych w rozlewisku Narwii i na Mazurach. Druga, cięższa wersja Borsuka ma mocne i dobre opancerzenie. Słabością może być niewystarczające zabezpiecznie optoelektroniki przed ostrzałem lub odłamkami, jak już niektórzy spekulują. Borsuk, jak na razie świetnie radzi sobie z testami.
Żaden pisowski, czy niepisowski patałach nie zmusi mnie do wzięcia szczepionki, tym bardziej niesprawdzonej. A "szacowny" rząd zamiast kupować owe szczepionki w końcu mógłby z łaski swojej zakupić więcej fly-eye'ów, radarów Liwiec wraz z całym systemem namierzania dla naszej artylerii, zaangażować się w budowę czołgu K2 PL, zainwestować w drony czy amunicję krążącą Warmate, której WP otrzymało -jak się okazuje- 100 sztuk zamiast 1000 (chociaż i 1000 to za mało).
Szczerze powiedziawszy, wolałbym, aby Litwini wywiązywali się ze swoich zobowiązań wobec naszej Polonii, niż, żeby mieli nazywać swoje ulice imionami nszych polityków.
Jakie typowo walońskie nazwisko i jaka typowa europejska karnacja. :-)) Ale sza, bo jeszcze wyjdę na jakiegoś rasiola. Poza tym cóż za cios! Zamknięcie placówki malutkiej Walonii? Chyba się nie pozbieramy. ;-) Nie jestem zwolennikiem Pisuarów, dużo złego w PL zrobili i robią, ale akurat co do tej "praworządności" i lewackiej ideologii to mają bezdyskusyjną rację. Skoro się nie podoba, droga wolna walońscy dyplomaci. Ciao adios!
Państwo popisowskie ciagle finansuje takich trutni i pomyleńców kolejny przykład
https://www.onet.pl/film/onetfilm/pisf-przyznal-milion-zlotych-olegowi-sencowowi-na-film-nosorozec/n9b3mcr,681c1dfa
To częsty temat:pijany,nie przestrzeganie kwarantanny,nóż',ostatnich dni newsy pisały o ukraińcu który próbował (pijany) ukraść karetkę,inny zabił rowerzystę,inni nie przestrzegali kwarantanny.
Trochę dziwne,podano że tych kart było razem ponad 5 tys ,a większość głosowała na nich na Trumpa tak jakoś 3,5 do 1,5 tys,czyli przewaga winna zmniejszyć się nie o 1 tys a 2 tys.Co nie zmienia faktu że wybory zostały uwalone.
Zastanawiające jest głosowanie Konfederacji przeciwko uchwale, szansa na podreperowanie notowań została przez to ugrupowanie stracona. A swoją droga
jaka jest wiarygodność Konfederacji w jej atakach na politykę KE i parlamentu UE?
Ciekawe, ilu wśród tych azylantów jest agentów obcego wywiadu?.. I ciekawe, ilu jest pod kontrolą naszych służb?.. O ile odpowiedź na pierwsze pytanie może być dowolna, o tyle odpowiedź na pytanie drugie powinna być tylko jedna: wszyscy są pod naszą kontrolą.
Ostatni spis ludności Ukrainy był 2002r - od tamtej pory nie ma żadnych wiarygodnych danych o stanie liczby ludności Ukrainy. Dane służb granicznych mogą być jedynie szacunkowe. Różne źródła szacują stan populacji od 25 do 35mln ludności - tylko Krym i "niepodkontrolny" Kijowowi Donbas to ok. 5,5mn ludzi (duża część emigrowała do Rosji i na Ukrainę).
W Rewolucji Ohydności na Majdanie zginęło ok. 60 osób, a nie sotnia! Reżim Poroszenki podbijał tą liczbę dołączając osoby przypadkowo zmarłe (np. wskutek zakażenia skaleczenia), samobójców (z rejonów Ukrainy odległych od Majdanu) i ofiar pianych bójek. Spośród osób, które zginęły na Majdanie nadal nie wiadomo ile osób zginęło z rąk "snajperów gruzińskich" czy "litewskich", ze strony "grupy Parasiuka", czy też oskarżanych o wszystko Berkutowców. W pierwszej fazie śledztwa ekspertyzy balistyczne nie stwierdziły postrzału żadnej ofiary z broni służb MSW (część przestrzelin była przelotowa co uniemożliwiało identyfikację broni). Pod nadzorem Horbatiuka większość ofiar przypisano pięiu żołnierzom Berkutu, którzy po kilku latach aresztu, bez wyroku, zostali odesłani do Rosji w ramach wymiany więźniów z ŁDNR. Farsa "majdanowej rewolucji" stałą się doskonałym materiałem do korupcji majdanowych oszustów.
Jest coś odrażającego w jego wyglądzie (dotyczy nie tylko zamieszczonej tu fotografii), Soros wygląda jak wcielenie Zła i pewnie coś jest jest na rzeczy?!
Koreańczycy chcieli też kooperować z ....Polską.Ale u nas podejmowanie decyzji trwa latami więc pewnie Norwegia będzie to robic zamiast nas.Będziemy za to modernizować muzealne t-72.Papierowy tygrys.
taaa,Szczerski taki naiwny czy głupa pali.Odkąd słysze o poprawie sytuacji Polaków na litwie i NIC z tego nie ma.Obok siedzi kolejny "patriota" Soloch,brakuje Dziedziczaka,Dworczyka czy Falkowskiego."Geniusze" polityki i rasowi "patrioci'.
Szrot,jak pływający to słabo opancerzony,przód koszmar.Tak duże pudło że nawet Steve Wonder by w nie trafił z daleka.Trzeba było dogadac się ze Szwedami i zakupić licencję na CV-90 Mk 4
A co sędzia Marta Kożuchowska-Warywoda sądzi o działalności Isajewa i jego antypolskich wypocin? Niektórym wolno więcej? A Isajewowi jak tak źle w Polsce i czuje się tu "prześladowany"proponuję powrót na ukraine,nawet sie poświęcę i opłacimy bilet w jedna strone bez możliwości powrotu.Facet jest nieprawdopodobnie bezczelny,czuje sie bezkarny ale może jakiś polski prokurator zainteresuje się jego wypowiedziami na temat Polski i Polaków
Wojna Kijowa z "separatystami" z Lwowa?Przy takiej skali powiązań finansowych i gospodarczych jakie były z Moskwą import części zamiennych przez jakiś czas jest koniecznością.
Macedończycy w Bułgarii mają poczucie swojej odrębności narodowej i nadymanie się Bułgarów z miast i dolin nic nie zmieni. Można to stanowisko częściowo zrozumieć ,mają mozaikę mniejszości łącznie z Turecką i oddział tureckiego banku narodowego w Sofii.Trzeba jednak myśleć, obydwa Państwa skorzystały by na współpracy ,ich sąsiedzi ,Grecy,Serbowie i Albańczycy nie są przyjaźnie do nich nastawieni.
Polski Rząd atakując na różnych płaszczyznach polityków polskiej partii na Litwie podciął gałąź na której siedział przyjazny Polsce Rząd.Pełen sukces,teraz będą mieli do czynienia z siewcą nienawiści Landsbergisem i jego nastepcami ,którzy jak widać pragną stanąć na wycieraczce w Berlinie.
O Jeżu Kolczasty, ale wysokie te podatki w tej Rosji! Masakra, nie to co u nas w Polsce...
Dla tego gościa z LGBT pobyt w więzieniu nie będzie karą?.
Alesia spędzi upojne 30 dni pod celą?
"...zgłaszamy wniosek o zmianę Konstytucji Rzeczpospolitej i wpisanie członkostwa Polski w Unii Europejskiej do Konstytucji Rzeczpospolitej" – oświadczył lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.
40 lat temu, 10 lutego 1976 roku, Sejm uchwalił poprawki do Konstytucji PRL, wprowadzając zapis o przyjaźni z ZSRR. Wszyscy obecni na sali sejmowej posłowie PZPR głosowali za przyjęciem zmian, zapis obowiązywał 37 lat.
Potem szlag trafił PZPR, d####dajne PSL ocalało w krzakach.
Przy najbliższych wyborach PSL i jego aktyw z Marszałkowskiej trafi szlag.
Oby żadna próba reanimacji tego stwora nie była możliwa.
Obrzydliwym jest dla mnie obecny Zarząd Główny i jego członkowie z Marszałkowskiej.
Byle jakiegoś alienowirusa znowu nie przywieźli do tego Wuhan,
Odnaleźć sprawców i łapy poprzetrącać.
Godzina policyjna, areszt domowy, pozamykane kościoły i synagogi, knajpy, sklepy, czyli demokracja po "europejsku" w pełnej krasie, prawie jak za Hitlera. Kiedy łapanki i obozy dla niepoprawnych politycznie?
U nas w 2019 r 1,43 .
Już kiedyś wpisano do konstytucji PRL obowiązek "przyjaźni" z ZSRR za Gierka. Czy coś dobrego dla Polski z tego wynikło?
Liczba zgonów jest skutkiem zamknięcia placówek specjalistycznych wiosną br. a w związku z covid, gros zgonów to ludzie, którym nie udzielono pomocy, bo nie przyjmowano ich do szpitali i godzinami czekali w karetce na pomoc, której się nie doczekali, umierając.
W szpitalach braki personelu powodują, że w nocy w ogóle nie ma nikogo, lub jest za mało, aby obsłużyć pacjentów i oni umierają z powodu braku pomocy. To jest gros zmarłych na covid lub w związku z nim.
Opozycja bez "głowy" (lidera) w tamtych warunkach społecznych i politycznych
nie ma szans. Powrót na łono federacji coraz bliżej.
To nawet zabawne,niemieckie oddziały są tam z zastrzerzeniem nie brania udziału w walkach.
Te szczepionki są bezwartościowe, bo pojawiły się kolejne mutacje wirusa.
Giną "komentarze" !!!!!!!!! Co jest nie tak ????
Łukaszenka, Prezydencie MASZ RACJĘ, RP tak jak i Ukraina robimy to co BANDYCI z USa nam każą !!!!
"Podążam też za tymi postulatami, jeżeli chodzi o podejście do zdrowia reprodukcyjnego kobiet w Polsce” – zaznaczył litewski prezydent." Noooooooo Nieeeee !!! "szaulisie" już raz podeszliście do REPRODUKCJI Polski w czasie wojny II światowej , niedawno do "WOLNOŚCI" Mniejszości Polskiej !!! Zajmuj się swoimi babami, i nie wsadzaj nocha do naszych spraw !!!! Bo ostatnio u ciebie podnoszą ŁBY POGROBOWCY SZAULISÓW !!!
Szaulisi protestują ???????? bo UE dała na to €€€€€€€€€€€€€€€ !!! W czasie wojny szaulisi (zbrodniarze) trzymali z SS , mają to we krwi !!!
Wkrótce w Niemczech powstanie kalifat:
Niemcy i ich sądy będą miały problem z jego rozrostem terytorialnym.
My zostaniemy się za przedmurze chrześcijaństwa?
Żartujesz? Każdy amfibijny pojazd jest słabiej opancerzony. Będą dwie wersje Borsuków, amfibijny (znakomicie przystosowany do działań operacyjnych w rozlewisku Narwii i na Mazurach. Druga, cięższa wersja Borsuka ma mocne i dobre opancerzenie. Słabością może być niewystarczające zabezpiecznie optoelektroniki przed ostrzałem lub odłamkami, jak już niektórzy spekulują. Borsuk, jak na razie świetnie radzi sobie z testami.
Żaden pisowski, czy niepisowski patałach nie zmusi mnie do wzięcia szczepionki, tym bardziej niesprawdzonej. A "szacowny" rząd zamiast kupować owe szczepionki w końcu mógłby z łaski swojej zakupić więcej fly-eye'ów, radarów Liwiec wraz z całym systemem namierzania dla naszej artylerii, zaangażować się w budowę czołgu K2 PL, zainwestować w drony czy amunicję krążącą Warmate, której WP otrzymało -jak się okazuje- 100 sztuk zamiast 1000 (chociaż i 1000 to za mało).
Tak trzymać i nie PO+puszczać!!!!......
Zboczeńcy, zajęcia praktyczne od kiedy, 10 lat wystarczy czy za późno dla dzieciaków?!!
Niech ona zażąda zapalanie świec chanukowych, bo one powodują efekt cieplarniany i niszczą klimat.
Szczerze powiedziawszy, wolałbym, aby Litwini wywiązywali się ze swoich zobowiązań wobec naszej Polonii, niż, żeby mieli nazywać swoje ulice imionami nszych polityków.
Jakie typowo walońskie nazwisko i jaka typowa europejska karnacja. :-)) Ale sza, bo jeszcze wyjdę na jakiegoś rasiola. Poza tym cóż za cios! Zamknięcie placówki malutkiej Walonii? Chyba się nie pozbieramy. ;-) Nie jestem zwolennikiem Pisuarów, dużo złego w PL zrobili i robią, ale akurat co do tej "praworządności" i lewackiej ideologii to mają bezdyskusyjną rację. Skoro się nie podoba, droga wolna walońscy dyplomaci. Ciao adios!
Państwo popisowskie ciagle finansuje takich trutni i pomyleńców kolejny przykład
https://www.onet.pl/film/onetfilm/pisf-przyznal-milion-zlotych-olegowi-sencowowi-na-film-nosorozec/n9b3mcr,681c1dfa
Proponuje walczyć ich bronią ja już zgłosiłem ten film jako naruszający standardy FB
To częsty temat:pijany,nie przestrzeganie kwarantanny,nóż',ostatnich dni newsy pisały o ukraińcu który próbował (pijany) ukraść karetkę,inny zabił rowerzystę,inni nie przestrzegali kwarantanny.
Trochę dziwne,podano że tych kart było razem ponad 5 tys ,a większość głosowała na nich na Trumpa tak jakoś 3,5 do 1,5 tys,czyli przewaga winna zmniejszyć się nie o 1 tys a 2 tys.Co nie zmienia faktu że wybory zostały uwalone.
Zastanawiające jest głosowanie Konfederacji przeciwko uchwale, szansa na podreperowanie notowań została przez to ugrupowanie stracona. A swoją droga
jaka jest wiarygodność Konfederacji w jej atakach na politykę KE i parlamentu UE?
Wot, gieroj...
A skąd jegomość Isajew miał pieniżki na ten swój "film"?
Ciekawe, ilu wśród tych azylantów jest agentów obcego wywiadu?.. I ciekawe, ilu jest pod kontrolą naszych służb?.. O ile odpowiedź na pierwsze pytanie może być dowolna, o tyle odpowiedź na pytanie drugie powinna być tylko jedna: wszyscy są pod naszą kontrolą.
Ostatni spis ludności Ukrainy był 2002r - od tamtej pory nie ma żadnych wiarygodnych danych o stanie liczby ludności Ukrainy. Dane służb granicznych mogą być jedynie szacunkowe. Różne źródła szacują stan populacji od 25 do 35mln ludności - tylko Krym i "niepodkontrolny" Kijowowi Donbas to ok. 5,5mn ludzi (duża część emigrowała do Rosji i na Ukrainę).
W Rewolucji Ohydności na Majdanie zginęło ok. 60 osób, a nie sotnia! Reżim Poroszenki podbijał tą liczbę dołączając osoby przypadkowo zmarłe (np. wskutek zakażenia skaleczenia), samobójców (z rejonów Ukrainy odległych od Majdanu) i ofiar pianych bójek. Spośród osób, które zginęły na Majdanie nadal nie wiadomo ile osób zginęło z rąk "snajperów gruzińskich" czy "litewskich", ze strony "grupy Parasiuka", czy też oskarżanych o wszystko Berkutowców. W pierwszej fazie śledztwa ekspertyzy balistyczne nie stwierdziły postrzału żadnej ofiary z broni służb MSW (część przestrzelin była przelotowa co uniemożliwiało identyfikację broni). Pod nadzorem Horbatiuka większość ofiar przypisano pięiu żołnierzom Berkutu, którzy po kilku latach aresztu, bez wyroku, zostali odesłani do Rosji w ramach wymiany więźniów z ŁDNR. Farsa "majdanowej rewolucji" stałą się doskonałym materiałem do korupcji majdanowych oszustów.
Isajew nie sobie wyobrazi, co by go mogło spotkać, gdyby analogiczną działalność prowadził na Ukrainie, a w szczególności w jej zachodnich obwodach...
Jest coś odrażającego w jego wyglądzie (dotyczy nie tylko zamieszczonej tu fotografii), Soros wygląda jak wcielenie Zła i pewnie coś jest jest na rzeczy?!
Dorzucę się do biletu.
Koreańczycy chcieli też kooperować z ....Polską.Ale u nas podejmowanie decyzji trwa latami więc pewnie Norwegia będzie to robic zamiast nas.Będziemy za to modernizować muzealne t-72.Papierowy tygrys.
taaa,Szczerski taki naiwny czy głupa pali.Odkąd słysze o poprawie sytuacji Polaków na litwie i NIC z tego nie ma.Obok siedzi kolejny "patriota" Soloch,brakuje Dziedziczaka,Dworczyka czy Falkowskiego."Geniusze" polityki i rasowi "patrioci'.
Szrot,jak pływający to słabo opancerzony,przód koszmar.Tak duże pudło że nawet Steve Wonder by w nie trafił z daleka.Trzeba było dogadac się ze Szwedami i zakupić licencję na CV-90 Mk 4
A co sędzia Marta Kożuchowska-Warywoda sądzi o działalności Isajewa i jego antypolskich wypocin? Niektórym wolno więcej? A Isajewowi jak tak źle w Polsce i czuje się tu "prześladowany"proponuję powrót na ukraine,nawet sie poświęcę i opłacimy bilet w jedna strone bez możliwości powrotu.Facet jest nieprawdopodobnie bezczelny,czuje sie bezkarny ale może jakiś polski prokurator zainteresuje się jego wypowiedziami na temat Polski i Polaków
Podobną metodę zastosowali już Niemcy w czasie IIWŚ m.in w Majdanku gdzie nawożono pole kapusty prochami z krematorium...
Gorzej bo on to połyka...
Plują mu w gębę, a on udaje, że deszcz pada.
Hitlerowcy też się chwalili jak bomardują Warszawę w 1939 i 1944 roku...
Co by to było jakby u nas tak potraktowali jakąś sławę z bayer full? Chyba normalnie Powstanie i wojna domowa!
Wojna Kijowa z "separatystami" z Lwowa?Przy takiej skali powiązań finansowych i gospodarczych jakie były z Moskwą import części zamiennych przez jakiś czas jest koniecznością.
Macedończycy w Bułgarii mają poczucie swojej odrębności narodowej i nadymanie się Bułgarów z miast i dolin nic nie zmieni. Można to stanowisko częściowo zrozumieć ,mają mozaikę mniejszości łącznie z Turecką i oddział tureckiego banku narodowego w Sofii.Trzeba jednak myśleć, obydwa Państwa skorzystały by na współpracy ,ich sąsiedzi ,Grecy,Serbowie i Albańczycy nie są przyjaźnie do nich nastawieni.
Polski Rząd atakując na różnych płaszczyznach polityków polskiej partii na Litwie podciął gałąź na której siedział przyjazny Polsce Rząd.Pełen sukces,teraz będą mieli do czynienia z siewcą nienawiści Landsbergisem i jego nastepcami ,którzy jak widać pragną stanąć na wycieraczce w Berlinie.
Szczerski bredzi jak jego pryncypał, zaś mina Solocha bezcenna, nadął się jak żaba. Szkoda tylko że do kamery a nie przed Litwinami.