Na Ukrainie było by co rozwiązywać, ale Zachód w imię krucjaty antyrosyjskiej jest ślepy i głuchy na pamięć o zbrodniach SS Galizien i UPA, oraz rozkwit ich kultu.
Bezczelność ukraińców każdego może wyprowadzić z równowagi...
"Upamiętnienie" w Monastyrzu nie ma i nigdy nie miało "pierwotnej formy", ponieważ było samowolą, kilka razy samowolnie zmienianą i nigdzie nie ma oficjalnego wzoru, zatwierdzonego prawomocnie zgodnie z polskim prawem. Formę tego "upamiętnienia trzeba dopiero wspólnie ustalić i prawomocnie zatwierdzić. Absolutnie nie ma i nie może tam być miejsca na prowokacje typu "zginęli za wolność Ukrainy". Mordercy Polaków, kobiet, dzieci (którzy tam pewnie leżą w Monastyrzu) spod znaku UPA, na polskiej ziemi mogą mieć co najwyżej nagrobki dwujęzyczne typu: Imię Nazwisko data urodzenia i śmierci (podobnie na cmentarzach niemieckich w Polsce nie może być zadnych symboli typu SS,SA,NSDAP,Gestapo,Abwehry,Wehrmachtu itp. TYLE !!!!! Nic więcej. Jak się nie podoba, zabierać ich na Ukrainę i tam sobie robić banderowski Panteon.
Postulat włączenia "społeczności ukraińskiej" (pogrobowców UPA od Tymy) w Polsce do dyskusji o drażliwych kwestiach, to jest taka Bezczelność, jakbyśmy my zaproponowali ukraińcom, włączenie do rozmów z rządem ukraińskim, rosyjskojęzycznej mniejszości/większości mieszkającej na Ukrainie, do rozwiązywania Nabrzmiałych Problemów Wewnętrznych w państwie ukraińców.
Dopóki ukraińscy mordercy i rzeźnicy odpowiedzialni za mordy na dziesiątkach/setkach tysięcy Polaków na kresach wschodnich nie będą potępieni i osądzeni historycznie, ukraińcy mogą sobie stawiać "pomniki pojednania" np. pomiędzy UPA i SS Galizien i Ukraińska Policją Pomocniczą itp. Polski i Polaków nie mieszajcie do swoich "pojednań"....
Cyt.". w przemówieniu Jaros........... wiceszef klubu PiS Krzysztof Śmiszek, ...., który na początku ........
No comment
PiS zabiera "Wiośnie" Biedronia "małżonka" - zbrodnia.
Ależ odważnych przedstawicieli ma KK obecnie... walczą zaciekle z osaczonym Lukaszenką, ale na zachodzie ani pisną, ba niektórzy otwarcie popierają promocję "genderyzmu", masowe przyjmowanie islamistów i inne lewackie brednie.
ile oni tych przestarzałych-zmodernizowanych czołgów dostarczają na kwartał? 4? więcej? żeby się nie okazało, że następna okupacja Polski będzie Litewsko-Słowacka, pod patronatem UPAdlińskim.
To juz nie arogancja , a zwykla chamska bezczelnosc Ukraincow. Widac wyraznie jak tresuja naszych przedstawicieli z IPN, metoda "kija i marchewki". Jak bardzo trzeba byc naiwnym by nie moc zrozumiec, ze Ukraincy nie sa zainteresowani polskimi ekshumacjami na Wolyniu i Malopolsce Wsch., gdyz to bedzie niezbity dowod na ogrom popelnionych zbrodni na Polakach przez ich "nieskazitelnych bohaterow" z OUN- UPA. Banderyzacja na Ukrainie zbyt daleko sie posunela, zbyt wielki kult ludobojcow, aby mozna bylo to podwazac polskimi ekshumacjami, zawsze znajda pretekst , aby je zawiesic na kolejne lata. Upamietnienia typu jak w Hruszewicach, czy obecnie w Monastyrzu powinny byc bezwzglednie likwidowane bo i tak nie mamy szans na ekshumacje. A ten pomnik pojednania w stylu post- sowieckim to niech sobie wsadza w wiadome miejsce.
Przypomina że tam ("Strona ukraińska oczekuje też wpisania mogiły w Monastyrzu do rejestru grobów wojennych.") leżą szczątki tych co wymordowali pociąg z cywilami pod Bełżcem ... Kobiety dzieci tacy bohaterowie żadnej ABSOLUTNIE żadnej tablicy tam nie powinno być WSTYD WAM I HAŃBA pisowscy że się na to godzicie
A jakbyśmy mieli władze jak władze zagrozili byśmy retorsjami ekonomicznymi ilość pozwoleń na ciężarówki im zwiększyliśmy pomoc z EU też z naszej kasy idzie ale te pokraki z pisu nic nie potrafią
Wyjątkowo bezczelna postawa tego banderowca. Pomijając kwestię pochówku to szczytem było jego naleganie do włączenia mniejszości ukraińskiej do mieszania w tym kotle. Jeszcze tylko brakuje tutaj Tymy i Kuprianowicza. Mam nadzieję, chociaż wątłą, że dostał jasną odpowiedź, że IPN zajmuje się konkretną pracą a nie wysłuchiwaniem banderowskich bajań.
Mam nadzieję, że prezes UIPN dostał stosowną do swej, wyjątkowo bezczelnej, propozycji odprawę! Czy choć na jednej mogile pomordowanych na Wołyniu jest dopisek: Polegli nza wolną Polskę? Bestialsko pomordowani Polacy są zakładnikami ukraińskich zbrodniarzy! Jak długo jeszcze?
Szczepionki wektorowe, które zamiast dostarczać gotowe przeciwciała (zgodnie z wiekową definicją szczepionki) są tzw. "typem II" czyli de facto czymś zupełnie innym; są rodzajem terapii genowej zmieniającej biorcę w GMO stającym się odtąd wytwórcą fragmentów RNA wirusa i przeciwciał.
Takim fragmentem zidentyfikowanym w NCov-19 przez Hindusów już na początku plandemii-2019 była proteaza HIV-1.
Co prawda lobby biotech zmusiło do wycofania papierów naukowych Hindusów, ale jedynym powodem na jakie lobby było stać, to że poznano (czytaj: stworzono w laboratoriach) już 64 innych wirusów zawierających HIV-1 i stąd wywiedziono mit o "naturalnym rozpowszechnieniu" HIV-1.
HIV przez lata był błędnie łączony z AIDS za sprawą amerykańskich spedalonych rządowych pseudo-doktorów, mimo paronastoletniego oporu niezależnych specjalistów np. z Lancetu. Jednak z czasem zagadka szkodliwości HIV się wyjaśniła.
Wiadomo, że wirus HIV powoduje, że organizm zapomina szczepionki na niektóre choroby redukując odporność poszczepienną z dziesiątek lat do zera, jak to mam miejsce z ospą.
Stoimy przed niebezpieczeństwem zepsucia układów immunologicznych milionów Polaków, których organizmy będą produkowały wirus kasujący odporność poszczepienną.
GDZIE SĄ LEKARZE? Dlaczego milczą?!!!!
Widmo plag i masowych śmierci.
Z licznych przykładów szczepionek przeciw różnorakim grypom wiadomo, że jeśli dochodzi do zachorowania po przyjęciu szczepionki wektorowej, jest ono o wiele bardziej intensywne i groźniejsze. Teraz po szczepionce to umieralność dopiero fiknie.
Aczkolwiek dla covid-19 i tak nie ma to znaczenia innego niż polityczne, gdyż sam covid-19 bez oprawy politycznej to grypa o umieralności liczonej w promilach. Ale przez myki zastraszonych i przekupionych nieuczciwych lekarzy przekwalifikowuje się powód śmierci na covid z okazji innych gryp i zachorowań; co przecież widać w statystykach. Umieralność na grypę spadła do zera i to nie dzięki absurdom maseczkowym, gdyż mają zerowy wpływ na zahamowania ekspresji zakażenia jak wykazały badania amerykańskiego CDC.
To co lewar globalistów Morawiecki (znany wcześniej frankowiczom jako trybikowy bankster) proponuje, to zastosowanie niebezpiecznej terapii genowej na milionach Polaków przy użyciu nieprzebadanej szczepionki. Do zbadania szczepionki potrzeba 5-10 lat a nie 5-10 miesięcy. Z resztą co tu badać, terapie genowe są niebezpieczne i w skali milionów powinny być zakazane, gdyż inaczej skończy się to tym czy innym rodzajem nadludzi i depopulacją.
Ponadto szczepionki mają pochodzić z co najmniej jednej firmy farmaceutycznej znanej z przekupstwa i zamiatania pod dywan.
PS. Podobno pierwotny wirus nietoperza WH-1 został zrobiony na uniweryku Kagoshima z zamiarem użycia przez faszyzujących Japońców celem wywołania problemów gastrycznych w zagłębiu rybnym Wuhan. Jednakże WH-1 został zmodyfikowany m.in. o HIV-1, co wykryli właśnie Hindusi, a zamiotła spedalona geriatria amerykańsk; Chinka "Batwomen" mogła być jedynie pozorantem kradzieży biedackich Chin posiadających w porywach 6 laboratoriów biotech ze Stanów posiadających 400 takich laboratoriów biotech i produkujących te wirusy tak szwarko, że z jednego HIV zrobili całą rodzinę wirusów w kopę i jeszcze, stare gnoje, bezczelnie ją naturalizują.
No to wyznawcy państwowej ukraińskiej religii uwielbienia UPA do roboty.
Po Polakach nadchodzi czas rżnięcia naszych braci Węgrów?
Precz z bezwarunkowym uwielbieniem UPA na Ukrainie!
Taka Ukraina to do limbo, a nie do NATO i UE.
"PiS ma na rękach krew polskich dzieci."
Na naukę języka polskiego dla Ciebie już jest za późno.
Na anty polskiego trolla jesteś za głupi.
Czy aby dupa na miejsce głowy Tobie nie wskoczyła.
Zakładam że jesteś podły a nie głupi.
"PiS ma na rękach krew polskich dzieci." - rozwiń tą "myśl".
Chyba BIDET albo BIDON,"politycy" z Koziej Wólki .Będziecie mieć fort jak sobie go wybudujecie.Jesteśmy coraz słabsi militarnie,bo to co jest to ledwie na parady wystarcza.
Po pierwsze ,kupują najdroższą szczepionkę,po drugie kupują 45 mln dawek po 73 zł(tyle wyceniono ta szczepionkę0 to daje troche ponad 3 mld,a dzisiaj w tv mówili że będzie to kosztowac od 5 do 10 mld(sic!!!)
W ksiazce G. Motyki "Partyzantka ukrainska 1942- 1960" .Autor podaje, ze byl to odwet Niemcow za wczesniejszy napad Ukraincow na polska wies Andrzejowke, gdzie zamordowali kilkadziesiat osob. Wies przetrwala dzieki temu , ze byl tam posterunek policji niemieckiej, w ktorej takze sluzyli Polacy. Odpowiedzja Niemcow byla pacyfikacja wsi Krasny Sad , gdyz z tej wsi pochodzili banderowcy, bioracy udzial w napadzie na Andrzejowke.
Nowe rozporządzenie Morawieckiego zmuszające niezarażonych i niepodejrzanych o zakażenie do noszenia maseczek jest oparte na podstawie starej ustawy o zwalczaniu plandemii i jest tak samo nielegalne jak poprzednie rozporządzenie. Oba rozporządzenia są umocowane w nadpisanej-unieważnionej wersji ustawy o zwalczaniu plandemii. Rozporządzenia w/w są ważne z mocy najnowszej ustawy tylko przez następne 3 miesiące.
Nowa ustawa antykowidowa jednakże nie ma jeszcze swojego rozporządzenia. Zatem:
po skasowaniu kar administracyjnych od sanepidów tj. opatrznościowemu nadpisaniu-skasowaniu art. 48a i konieczności stosowania prawa względniejszego (czyli bardziej przyjaznego) podsądnym, można z większą swobodą nie nosić maseczek. I dalej spokojnie odmawiać grzywien za nienoszenie bezsensownych masek przed sądami, które wciąż stwierdzają nielegalność tych mandatów.
Ponadto maski nie chronią przed zachorowaniem na grypę zwaną covid19 o umieralności liczonej w promilach.
Noszenie masek w zamkniętych pomieszczeniach to wyjątkowy absurd, czyli ciąg dalszy zabawy "plejadiańskich" globalistów w upodlanie Państw, aby ci upadlali obywateli.
Tymczasem dzieją się rzeczy niebezpieczne. Przypomnę, że proteaza HIV-1 (jakoś "przypadkowo" wbudowana w 64 nowe wirusy opublikowane w Genbanku, w tym wbudowana też w covid-19 ) ma taką naturę, że zeruje pamięć o szczepionkach redukując odporność poszczepienną do zera (np. na pewno wiadomo, że HIV kasuje odporność na ospę).
Obecnie propagowane fałszywe szczepionki wektorowe, czyli zmieniające DNA biorcy na takie, które samo ma kasować odporność poszczepienną na inne choroby, mogą się stać przyczyną wielkich plag chorób znanych od wieków.
Normalnie proces weryfikacji szczepionki trwa latami, 5-10lat; przy okazji poprzedniej plandemii SARS mówiono o rekordowym skróceniu do 3 lat. Ale teraz chcą szczepić całą populację szczepionką zmieniającą ludzi w GMO, zrobioną w parę miesięcy, bez testów, z pominięciem głosu nieprzekupionych rządowych lekarzy.
Paszynian popełnił wielką zbrodnię ,błąd. Teraz Moskwa ma Armenię w garści.Wolność i suwerenność nigdy nie jest za darmo,a gdy nie chce się płacić krwią po prostu ją się traci. Teraz kolej na Gruzję.
Niemiecki Onet i komuszkowy genierał Koziej to autorytety? Gazeta demokratów opluwa Polskę od lat ,powód każdy dobry. Z infrastruktura budowana przez Polskę jest naszą własnością i polska armia też będzie z niej korzystać ,te inwestycje przełamały biurokratyczny bezwład MON w budowie zaplecza dla armii na wschodzie Polski.
Kiedyś, jak ktoś się wysługiwał okupantom, to co najmniej golili głowę, teraz zwolnienie od podatku sie dostaje...
Czemu ten kraj ciągle musi być pod jakąś okupacją czy nie mogliby tym krajem wreszcie rządzić Polcay, a nie tylko jakieś polskojęzyczne kreatury?!?
Jaki to miałki mało inteligentny człowiek ... akurat sytuacja z wybuchem Powstania Listopadowego jest dość niejednoznaczna omawia się to nawet na historii w szkole średniej jakie szanse miało czy dowódczy meli racje chcąc nie dopuścić do wybuchu jaki miało na to wpływ rozkwit epoki romantyzmu itd .... a tu przychodzi maliniak i czarne białe ... albo raczej czarne nie czarne białe nie białe jak głosi ideologia anizofilia pisizmu jarosława z odessy
"A co to znaczy jej nie mieć – gdy przychodzi obcy i narzuca Ci swoją wolę, swoje prawa, co masz myśleć, mówić i robić. O, jakże wielka to jest różnica!"
(NIE)rząd pisd pokazał jaka jest różnica na przykładzie rudej mosbacher oraz jej kumpli z usraela...
Tak się zastanawiam, już abstrahując od niezgrabnych poczynań owej pani minister. Czyżby Niemiaszki zaczęły zdawać sobie sprawę z zagrożenia płynącego ze strony Rosji, czy po prostu Amerykanie wywierają presję na Berlin?..
Na Ukrainie było by co rozwiązywać, ale Zachód w imię krucjaty antyrosyjskiej jest ślepy i głuchy na pamięć o zbrodniach SS Galizien i UPA, oraz rozkwit ich kultu.
Bezczelność ukraińców każdego może wyprowadzić z równowagi...
"Upamiętnienie" w Monastyrzu nie ma i nigdy nie miało "pierwotnej formy", ponieważ było samowolą, kilka razy samowolnie zmienianą i nigdzie nie ma oficjalnego wzoru, zatwierdzonego prawomocnie zgodnie z polskim prawem. Formę tego "upamiętnienia trzeba dopiero wspólnie ustalić i prawomocnie zatwierdzić. Absolutnie nie ma i nie może tam być miejsca na prowokacje typu "zginęli za wolność Ukrainy". Mordercy Polaków, kobiet, dzieci (którzy tam pewnie leżą w Monastyrzu) spod znaku UPA, na polskiej ziemi mogą mieć co najwyżej nagrobki dwujęzyczne typu: Imię Nazwisko data urodzenia i śmierci (podobnie na cmentarzach niemieckich w Polsce nie może być zadnych symboli typu SS,SA,NSDAP,Gestapo,Abwehry,Wehrmachtu itp. TYLE !!!!! Nic więcej. Jak się nie podoba, zabierać ich na Ukrainę i tam sobie robić banderowski Panteon.
Postulat włączenia "społeczności ukraińskiej" (pogrobowców UPA od Tymy) w Polsce do dyskusji o drażliwych kwestiach, to jest taka Bezczelność, jakbyśmy my zaproponowali ukraińcom, włączenie do rozmów z rządem ukraińskim, rosyjskojęzycznej mniejszości/większości mieszkającej na Ukrainie, do rozwiązywania Nabrzmiałych Problemów Wewnętrznych w państwie ukraińców.
Dopóki ukraińscy mordercy i rzeźnicy odpowiedzialni za mordy na dziesiątkach/setkach tysięcy Polaków na kresach wschodnich nie będą potępieni i osądzeni historycznie, ukraińcy mogą sobie stawiać "pomniki pojednania" np. pomiędzy UPA i SS Galizien i Ukraińska Policją Pomocniczą itp. Polski i Polaków nie mieszajcie do swoich "pojednań"....
Cyt.". w przemówieniu Jaros........... wiceszef klubu PiS Krzysztof Śmiszek, ...., który na początku ........
No comment
PiS zabiera "Wiośnie" Biedronia "małżonka" - zbrodnia.
Polskojęzyczni volksdojcze.
Ależ odważnych przedstawicieli ma KK obecnie... walczą zaciekle z osaczonym Lukaszenką, ale na zachodzie ani pisną, ba niektórzy otwarcie popierają promocję "genderyzmu", masowe przyjmowanie islamistów i inne lewackie brednie.
ile oni tych przestarzałych-zmodernizowanych czołgów dostarczają na kwartał? 4? więcej? żeby się nie okazało, że następna okupacja Polski będzie Litewsko-Słowacka, pod patronatem UPAdlińskim.
Bezczelne gnidy więdzą dobrze że ekshumacja nie potwierdzi ich załganego mitu... niestety wiedzą również, że władza nad Wisłą pozwoli im na wszystko.
?
To juz nie arogancja , a zwykla chamska bezczelnosc Ukraincow. Widac wyraznie jak tresuja naszych przedstawicieli z IPN, metoda "kija i marchewki". Jak bardzo trzeba byc naiwnym by nie moc zrozumiec, ze Ukraincy nie sa zainteresowani polskimi ekshumacjami na Wolyniu i Malopolsce Wsch., gdyz to bedzie niezbity dowod na ogrom popelnionych zbrodni na Polakach przez ich "nieskazitelnych bohaterow" z OUN- UPA. Banderyzacja na Ukrainie zbyt daleko sie posunela, zbyt wielki kult ludobojcow, aby mozna bylo to podwazac polskimi ekshumacjami, zawsze znajda pretekst , aby je zawiesic na kolejne lata. Upamietnienia typu jak w Hruszewicach, czy obecnie w Monastyrzu powinny byc bezwzglednie likwidowane bo i tak nie mamy szans na ekshumacje. A ten pomnik pojednania w stylu post- sowieckim to niech sobie wsadza w wiadome miejsce.
Przypomina że tam ("Strona ukraińska oczekuje też wpisania mogiły w Monastyrzu do rejestru grobów wojennych.") leżą szczątki tych co wymordowali pociąg z cywilami pod Bełżcem ... Kobiety dzieci tacy bohaterowie żadnej ABSOLUTNIE żadnej tablicy tam nie powinno być WSTYD WAM I HAŃBA pisowscy że się na to godzicie
A jakbyśmy mieli władze jak władze zagrozili byśmy retorsjami ekonomicznymi ilość pozwoleń na ciężarówki im zwiększyliśmy pomoc z EU też z naszej kasy idzie ale te pokraki z pisu nic nie potrafią
To jest wina władz Polski, która wchodzi banderowcom w zadki, zamiast dbać o polskie interesy, jak to robi Orban dla Węgrów.
Mają tupet.
To są skutki umizgów do tych, co zbrodniarzy za bohaterów mają. Hańba tym, co doprowadzili do takiego stanu rzeczy!
Wyjątkowo bezczelna postawa tego banderowca. Pomijając kwestię pochówku to szczytem było jego naleganie do włączenia mniejszości ukraińskiej do mieszania w tym kotle. Jeszcze tylko brakuje tutaj Tymy i Kuprianowicza. Mam nadzieję, chociaż wątłą, że dostał jasną odpowiedź, że IPN zajmuje się konkretną pracą a nie wysłuchiwaniem banderowskich bajań.
bardzo dobrze, że wycofali się z tego durnego pomysłu, władza i ich poczynania powinny być kontrolowane jak w ogóle mogli na coś takiego wpaść
We Francji odrzucili, to pewnie w Polsce zaraz uchwalą
Ledwo jednego biskupa nie pochowali w katedrze i już zagrożenie dla homosiów?!?
Wstępnie przeprowadźmy ekshumację, strona ukraińska nie ma nic do gadania.
Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.
Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.
Mam nadzieję, że prezes UIPN dostał stosowną do swej, wyjątkowo bezczelnej, propozycji odprawę! Czy choć na jednej mogile pomordowanych na Wołyniu jest dopisek: Polegli nza wolną Polskę? Bestialsko pomordowani Polacy są zakładnikami ukraińskich zbrodniarzy! Jak długo jeszcze?
Czego przełamywanie?
I zaraz się okaże, że wszystkie teorie spiskowe to prawda, ale wszyscy, ktorzy w nie wierzą, zostaną oskarżeni o antysemityzm
Szczepionki wektorowe, które zamiast dostarczać gotowe przeciwciała (zgodnie z wiekową definicją szczepionki) są tzw. "typem II" czyli de facto czymś zupełnie innym; są rodzajem terapii genowej zmieniającej biorcę w GMO stającym się odtąd wytwórcą fragmentów RNA wirusa i przeciwciał.
Takim fragmentem zidentyfikowanym w NCov-19 przez Hindusów już na początku plandemii-2019 była proteaza HIV-1.
Co prawda lobby biotech zmusiło do wycofania papierów naukowych Hindusów, ale jedynym powodem na jakie lobby było stać, to że poznano (czytaj: stworzono w laboratoriach) już 64 innych wirusów zawierających HIV-1 i stąd wywiedziono mit o "naturalnym rozpowszechnieniu" HIV-1.
HIV przez lata był błędnie łączony z AIDS za sprawą amerykańskich spedalonych rządowych pseudo-doktorów, mimo paronastoletniego oporu niezależnych specjalistów np. z Lancetu. Jednak z czasem zagadka szkodliwości HIV się wyjaśniła.
Wiadomo, że wirus HIV powoduje, że organizm zapomina szczepionki na niektóre choroby redukując odporność poszczepienną z dziesiątek lat do zera, jak to mam miejsce z ospą.
Stoimy przed niebezpieczeństwem zepsucia układów immunologicznych milionów Polaków, których organizmy będą produkowały wirus kasujący odporność poszczepienną.
GDZIE SĄ LEKARZE? Dlaczego milczą?!!!!
Widmo plag i masowych śmierci.
Z licznych przykładów szczepionek przeciw różnorakim grypom wiadomo, że jeśli dochodzi do zachorowania po przyjęciu szczepionki wektorowej, jest ono o wiele bardziej intensywne i groźniejsze. Teraz po szczepionce to umieralność dopiero fiknie.
Aczkolwiek dla covid-19 i tak nie ma to znaczenia innego niż polityczne, gdyż sam covid-19 bez oprawy politycznej to grypa o umieralności liczonej w promilach. Ale przez myki zastraszonych i przekupionych nieuczciwych lekarzy przekwalifikowuje się powód śmierci na covid z okazji innych gryp i zachorowań; co przecież widać w statystykach. Umieralność na grypę spadła do zera i to nie dzięki absurdom maseczkowym, gdyż mają zerowy wpływ na zahamowania ekspresji zakażenia jak wykazały badania amerykańskiego CDC.
To co lewar globalistów Morawiecki (znany wcześniej frankowiczom jako trybikowy bankster) proponuje, to zastosowanie niebezpiecznej terapii genowej na milionach Polaków przy użyciu nieprzebadanej szczepionki. Do zbadania szczepionki potrzeba 5-10 lat a nie 5-10 miesięcy. Z resztą co tu badać, terapie genowe są niebezpieczne i w skali milionów powinny być zakazane, gdyż inaczej skończy się to tym czy innym rodzajem nadludzi i depopulacją.
Ponadto szczepionki mają pochodzić z co najmniej jednej firmy farmaceutycznej znanej z przekupstwa i zamiatania pod dywan.
PS. Podobno pierwotny wirus nietoperza WH-1 został zrobiony na uniweryku Kagoshima z zamiarem użycia przez faszyzujących Japońców celem wywołania problemów gastrycznych w zagłębiu rybnym Wuhan. Jednakże WH-1 został zmodyfikowany m.in. o HIV-1, co wykryli właśnie Hindusi, a zamiotła spedalona geriatria amerykańsk; Chinka "Batwomen" mogła być jedynie pozorantem kradzieży biedackich Chin posiadających w porywach 6 laboratoriów biotech ze Stanów posiadających 400 takich laboratoriów biotech i produkujących te wirusy tak szwarko, że z jednego HIV zrobili całą rodzinę wirusów w kopę i jeszcze, stare gnoje, bezczelnie ją naturalizują.
Skoro Łukaszenko twierdzi, że to ziemie polskie, to my się mamy z nim kłócić?!?
No to wyznawcy państwowej ukraińskiej religii uwielbienia UPA do roboty.
Po Polakach nadchodzi czas rżnięcia naszych braci Węgrów?
Precz z bezwarunkowym uwielbieniem UPA na Ukrainie!
Taka Ukraina to do limbo, a nie do NATO i UE.
Chińczycy chcą powiedzieć, że posiadają rakiety
zdolne zaatakować dowolny punkt naszego globu.
"PiS ma na rękach krew polskich dzieci."
Na naukę języka polskiego dla Ciebie już jest za późno.
Na anty polskiego trolla jesteś za głupi.
Czy aby dupa na miejsce głowy Tobie nie wskoczyła.
Zakładam że jesteś podły a nie głupi.
"PiS ma na rękach krew polskich dzieci." - rozwiń tą "myśl".
PiS ma na rękach krew Polskich dzieci.
Chyba BIDET albo BIDON,"politycy" z Koziej Wólki .Będziecie mieć fort jak sobie go wybudujecie.Jesteśmy coraz słabsi militarnie,bo to co jest to ledwie na parady wystarcza.
My musimy kupić (przepłacić) hamerykański sprzęt.I to tylko my.Czesi kupują u Szwedów,Rumuni u Niemców a my TYLKO to usa.
Za kasę wszystko,ale mamy naród.
I jeszcze jedno ta firma 20 lat temu zapłaciła 14 ,mld kary za swój zły lek.Czy ten będzie równie nieskuteczny?
Po pierwsze ,kupują najdroższą szczepionkę,po drugie kupują 45 mln dawek po 73 zł(tyle wyceniono ta szczepionkę0 to daje troche ponad 3 mld,a dzisiaj w tv mówili że będzie to kosztowac od 5 do 10 mld(sic!!!)
Myślałem, że tylko Polska jest krainą absurdu, a tu taka niespodzianka. :) :)
Widzę, że kampania dezinformacyjna Łukaszenki dla Białorusinów trwa w najlepsze.
W ksiazce G. Motyki "Partyzantka ukrainska 1942- 1960" .Autor podaje, ze byl to odwet Niemcow za wczesniejszy napad Ukraincow na polska wies Andrzejowke, gdzie zamordowali kilkadziesiat osob. Wies przetrwala dzieki temu , ze byl tam posterunek policji niemieckiej, w ktorej takze sluzyli Polacy. Odpowiedzja Niemcow byla pacyfikacja wsi Krasny Sad , gdyz z tej wsi pochodzili banderowcy, bioracy udzial w napadzie na Andrzejowke.
2042 ..oj antek antek ty krejzolu
Ten film jest animacją. Gdyby to było prawdziwe lądowanie, to wzbiłby się kurz wskutek podmuchów gazów odrzutowych z silników.
Nowe rozporządzenie Morawieckiego zmuszające niezarażonych i niepodejrzanych o zakażenie do noszenia maseczek jest oparte na podstawie starej ustawy o zwalczaniu plandemii i jest tak samo nielegalne jak poprzednie rozporządzenie. Oba rozporządzenia są umocowane w nadpisanej-unieważnionej wersji ustawy o zwalczaniu plandemii. Rozporządzenia w/w są ważne z mocy najnowszej ustawy tylko przez następne 3 miesiące.
Nowa ustawa antykowidowa jednakże nie ma jeszcze swojego rozporządzenia. Zatem:
po skasowaniu kar administracyjnych od sanepidów tj. opatrznościowemu nadpisaniu-skasowaniu art. 48a i konieczności stosowania prawa względniejszego (czyli bardziej przyjaznego) podsądnym, można z większą swobodą nie nosić maseczek. I dalej spokojnie odmawiać grzywien za nienoszenie bezsensownych masek przed sądami, które wciąż stwierdzają nielegalność tych mandatów.
Ponadto maski nie chronią przed zachorowaniem na grypę zwaną covid19 o umieralności liczonej w promilach.
Noszenie masek w zamkniętych pomieszczeniach to wyjątkowy absurd, czyli ciąg dalszy zabawy "plejadiańskich" globalistów w upodlanie Państw, aby ci upadlali obywateli.
Tymczasem dzieją się rzeczy niebezpieczne. Przypomnę, że proteaza HIV-1 (jakoś "przypadkowo" wbudowana w 64 nowe wirusy opublikowane w Genbanku, w tym wbudowana też w covid-19 ) ma taką naturę, że zeruje pamięć o szczepionkach redukując odporność poszczepienną do zera (np. na pewno wiadomo, że HIV kasuje odporność na ospę).
Obecnie propagowane fałszywe szczepionki wektorowe, czyli zmieniające DNA biorcy na takie, które samo ma kasować odporność poszczepienną na inne choroby, mogą się stać przyczyną wielkich plag chorób znanych od wieków.
Normalnie proces weryfikacji szczepionki trwa latami, 5-10lat; przy okazji poprzedniej plandemii SARS mówiono o rekordowym skróceniu do 3 lat. Ale teraz chcą szczepić całą populację szczepionką zmieniającą ludzi w GMO, zrobioną w parę miesięcy, bez testów, z pominięciem głosu nieprzekupionych rządowych lekarzy.
paździerz i styropian
Bezsens ,to tylko kwestia krótkiego czasu gdy zacznie być słona. Jeziora wyschły
i lej depresyjny zassie wodę z morza.
Paszynian popełnił wielką zbrodnię ,błąd. Teraz Moskwa ma Armenię w garści.Wolność i suwerenność nigdy nie jest za darmo,a gdy nie chce się płacić krwią po prostu ją się traci. Teraz kolej na Gruzję.
Niemiecki Onet i komuszkowy genierał Koziej to autorytety? Gazeta demokratów opluwa Polskę od lat ,powód każdy dobry. Z infrastruktura budowana przez Polskę jest naszą własnością i polska armia też będzie z niej korzystać ,te inwestycje przełamały biurokratyczny bezwład MON w budowie zaplecza dla armii na wschodzie Polski.
Kiedyś, jak ktoś się wysługiwał okupantom, to co najmniej golili głowę, teraz zwolnienie od podatku sie dostaje...
Czemu ten kraj ciągle musi być pod jakąś okupacją czy nie mogliby tym krajem wreszcie rządzić Polcay, a nie tylko jakieś polskojęzyczne kreatury?!?
Dobrze gość gada. W Polsce nie do pomyślenia żeby jakiś rzadzący idiota coś takiego wymyslił
Czemu ten pojazd nazywany jest dzialem samobieznym, a nie czogiem skoro ma obrotowa wieze?
Jaki to miałki mało inteligentny człowiek ... akurat sytuacja z wybuchem Powstania Listopadowego jest dość niejednoznaczna omawia się to nawet na historii w szkole średniej jakie szanse miało czy dowódczy meli racje chcąc nie dopuścić do wybuchu jaki miało na to wpływ rozkwit epoki romantyzmu itd .... a tu przychodzi maliniak i czarne białe ... albo raczej czarne nie czarne białe nie białe jak głosi ideologia anizofilia pisizmu jarosława z odessy
"A co to znaczy jej nie mieć – gdy przychodzi obcy i narzuca Ci swoją wolę, swoje prawa, co masz myśleć, mówić i robić. O, jakże wielka to jest różnica!"
(NIE)rząd pisd pokazał jaka jest różnica na przykładzie rudej mosbacher oraz jej kumpli z usraela...
Tak się zastanawiam, już abstrahując od niezgrabnych poczynań owej pani minister. Czyżby Niemiaszki zaczęły zdawać sobie sprawę z zagrożenia płynącego ze strony Rosji, czy po prostu Amerykanie wywierają presję na Berlin?..