Nord Stream 2 jest magistralą dwu nitkową i w związku z tym mam dla ruskich i Niemców propozycję aby jedną z nitek nazwać "Ojciec senatora Cruza" a drugą "Ciocia senatora Cruza". Fajnie będą brzmiały raporty operatora gazociągu mówiące o tym, że np. we wrześniu wolumen gazu przesłany przez "Ciocię senatora Cruza" przekroczył wolumen przesłany przez "Ojca senatora Cruza" o ... (ilość przekroczenia) i wynosił odpowiednio ... (ilość gazu przesłanego przez każdą z nitek).
dupa to synek komunistycznego profesora ta elita na siłę promowała dzieci wiedząc doskonale że to często miernoty i tym bardziej sami o swój status nie zawalczą. Typowo więc w polin syn lekarza dziwnie często jest lekarzem syn prawnika prawnikiem a dudus ..normalnie to max urzędnik w gminie czy powiecie mocno średniego szczebla takie ma kompetencje i predyspozycje intelektualne i mentalne poniżej średniej po prostu
"Jestem nieustępliwym wrogiem Rosji i Putina, mój ojciec i ciocia na Kubie byli więzieni i torturowani, całe życie przeciwstawiam się komunistycznym dyktatorom" - wyjaśniał." - nareszcie wiemy dlaczego Cruz wmontował Amerykę w tę całą awanturę. Otóż absolutnie nie chodzi o promowanie amerykańskiego przemysłu LNG - chodzi o ojca i ciocię Cruza. O zemstę za ojca oraz ciocię Cruza chodzi także Izbie Reprezentantów i Senatowi USA - im także absolutnie nie chodzi o promocję amerykańskiego LNG. Dyrdymały lekko opowiadane przez członków amerykańskiego Kongresu, pod kątem stopnia swojego nonsensu i bezczelności zaczynają zdecydowanie przewyższać dyrdymały opowiadane przez sekretarzy generalnych KPZR a jaki związek ma Putin i współczesna Rosja (w której jej "komunizm" jest zamierzchłą przeszłością) z Kubą Fidela, wiadome zapewne jest także tylko Cruzowi i jego kongresowym kolegom. Poza tym sporo wyjaśnia końcowa część zdania wypowiedzianego przez Cruza czyli "całe życie przeciwstawiam się komunistycznym dyktatorom" bo wynika z niego to, że innym dyktatorom Cruz się nie przeciwstawia :)
A ukraina poza "polskim" i litewskim rządem ma jakiś przyjaciół? To sa "miszczowie" w robieniu sobie wrogów,i gdybyśmy mieli normalne władze to też zaliczyliby nas do wrogów.Niestety to Węgrzy maja Szijjártó a my takich Ciaputowicza czy Raua(ten to nawet nie wiem co działa poza przekazaniem na remont ukraińskiego domu we Lwowie 100tys zł)Nie mamy szczęścia do ministrów SZ.
Jakie mamy "sądy" w Polsce każdy wie,jak i to że wymagają GRUNTOWNEJ naprawy.Teraz porównajcie to jak sa przez te "sądy" traktowani Polacy którzy TYLKO cos nieprzychylnego napiszą na temat ukraińców.To jest kpina.I o co można prosić to podawać nazwiska tych sędziów.
Powiem tak, wychwalać to oni sobie mogą kogo chcą - sadystów, masowych morderców dzieci, palownikow, czy samego lucyfera. Co zresztą robią. Hańba jest za to zachowanie polskich rządzących, którym plują w twarz, a oni udają ze pada deszcz. Duda jadąc na upadline w tym roku przebił jednak wsztstko. Dla mnie on stracił wszystko co miał. Nie jako prezydent, polityk, którzy są jacy są, ale jako człowiek. Duda jest od w tedy dla mnie mniej niż zero, a nie byłem mu nie przychylny. Jak prezydent Polski mógł wypowiedzieć zawołanie ludobójców polskich dzieci i kobiet to nie mogę tego pojąć. Ja rozumiem, ze miernych ma doradcow, ale tu nie trzeba być politykiem. Dla mnie politycznie upadlina jest jawnym wrogiem Polski. Dają na to dziesiątki przykładów. Oni nie są umysłowo upośledzeń, dobrze wiedzą kim byli i co robili podczas WW2 ich 'bohaterzy'.
O "mądrości" tej nacji przemilczę,bo choć Młynarczyka odsunęli to mogą się znaleźć jemu podobni.Napiszę o czymś co wk...wia mnie bardziej.Wczoraj był reportaż na tvp Polonia o tym jak "nasze" MSZ przekazało 100 tys na remont ukraińskiego domu we Lwowie(nie mieszka w nim zaden Polak),w tej inicjatywie brała udział "polska" konsul.Dzisiaj w tej samej stacji pokazano reportaż o POLSKIEJ rodzinie Bartusiów ,kilkoro dzieci,pracując tylko ojciec.Żyja w dużej biedzie bez pomocy,paczki przywiezli im...wolontariusze,od "polskich " władz nie dostali NIC,mało tego chcieliby przenieść się do Polski,niestety jakoś się im to utrudnia.może łapy w tym macza pani konsul,która powinna pomagać przede wszystkim POLSKIM rodzinom.Ale działania tej konsul ze Lwowa jest często krytykowane,ale władze jej nie odwołują.Może by tak petycje napisać.
Mnie tylko ciekawi dlaczego tak usilnie bronią się przed wprowadzeniem i testami z AMANTADYNĄ? Lek kosztuje 10 zł,a taki Remdesivar (koszt leczenia jednego pacjenta) 10 tys.To jak z testami,Polacy stworzyli test którego koszt to 25 zł ale my kupujemy zagraniczny za 250 zł.Po drugie Pfizer to firma szemrana,mieli kilka wpadek,a skutki uboczne tej szczepionki mogą byc katastrofalne.Nie wchodze w to.
Bufonada! Szczepionkowy "moment zwrotny" w przypadku nieustannie mutującego wirusa ma znaczenie jedynie psychologiczne i propagandowe. Do samych zachorowań dołączą nieprzewidywalne odczyny poszczepienne związane z ryzykowną ingerencją w ludzkie DNA, na której opiera się działanie owych "szczepionek".
Fajnie Berlin miesza, Czeska republika jest winna Polsce trochę terenu,niech przekażą Polsce teren przygraniczny w pobliżu kopalni.Nie bedą mieli problemów z wodą u siebie.
Ciężko zinterpretować na gorąco zmiany w tej ustawie. Ciężko też jednoznacznie stwierdzić, jak należy potraktować art. 20 tejże ustawy. Czy owe 50 i 51% zniżek ustawa narzuca, czy jedynie sugeruje. Z jednej strony wydaje się, że narzuca, ponieważ jest zawarte stwierdzenie, że kombatantom, inwalidom, etc. przysługuje zniżka w klasie 1 i 2 transportu zbiorowego krajowego = 50%. Nie ma stwierdzenia "od 50%" lub, że jest to sugerowana wielkość zniżki. W tej sytuacji zrozumiałe jest postępowanie większości samorządów, chociaż ja na miejscu tych instytucji zwróciłbym się do ustawodawcy o interpretację tego zapisu, zanim podjąłbym (być może pochopną) decyzję o zmniejszeniu zniżki ze 100% do 50%. Bowiem z drugiej strony już w pierwszych artykułach ustawa stwierdza, że kombatantom i ofiarom politycznych represji należy się specjalny szacunek oraz, że wojewoda winien współpracować z samorządem w celu ułatwienia życia tym, jakże zasłużonym osobom. A trudno mówić o wyrażeniu szczególnego szacunku, jeśli zmniejsza się zniżkę ze 100% do 50%. Poza tym ceny przewoźników regionalnych typu PKM, WKD, czy ŁKA (którzy to przewoźnicy stanowią nie transport krajowy, lecz regionalny) są w gestii samorządów właśnie, a nie władz centralnych.
Wygląda na to, że jedyną instytucją która zachowała zdrowy rozsądek i zachowała się godnie jest łódzki samorząd - ku mojemu dużemu, ale i pozytywnemu zaskoczeniu, jako, że żyję w Łodzi i czuję się z nią związany. Ufam tylko, że interpretacja samorządu woj. łódzkiego nie zostanie uznana za błędną, chociaż w PL wszystko możliwe. Odpukać!
W każdym bądź razie jedno jest pewne: wszędzie, gdzie miesza się władza centralna i politycy: czegokolwiek by się nie tknęli, to zostanie sp... -żeby nie używać niecenzuralnych słów, użyję daleko posuniętego eufemizmu- sknocone.
Na zabetonowanych mułów z Rządowego Centrum Legislacyjnego, to ja nawet nie liczyłem i nie liczę - oni już dawno utracili zarówno zdolność logicznego myślenia, jak i kontakt z rzeczywistością. Zaś przeprowadzone nowelizacje tej ustawy nie można uznać za nic innego, jak za kolejny dowód ignorancji, niekompetencji oraz skretynienia tych, którzy zajmują się u nas ustawodastwem (o złośliwość JESZCZE nie podejrzewam).
Niedługo zaproponują "rzeź wołyńską" (danie podane na jakimś raucie, na którym doszło też do innych ekscesów, typu, krojenie tortu z niemowlakiem), jako tzw.
Produkt Lokalny...
Zastanawiałem się wczoraj nad tym co mozna by napisać, ale nie znalazłem słów. Jednak komentarz zadeklarowanego zwolennika PiS (partii która podobnie jak PO robi wszystko żeby utrzymać tzw. "kompromis", czyli dalej bezkarnie mordować Polskie dzieci), uważam za gorszący.
Ich przodkowoe rżnęli w bestialski sposób Polaków by pozbyć się ich z tamtych terenów i zacząć budować "samoistną "ukrainę,a teraz znowu pchają się do Polaków,by tu osiedlać się już na gotowe.?
Ha, ha... Ci tak samo, jak PiS, że najpierw nie oddadzą guzika, a finalnie oodali całe gacie. :-) Pod tym względem SP i PiS pasują do siebie, jak ulał. No i oczywiście, jak co do czego, to ostatecznie koryto najważniejsze.
Czy to będzie nieRąd PiS czy PO, czy inna "magdalenkowa" banda, to zapewne za nędzną łapówkę kupią te 800 czołgów, drożej niż inni nabywcy. Po co takiego "partnera" wciągać w projekt?
Gdyby właściciele tych sklepów byli żydami, wystarczyło by zbić szybę w jednym z nich, albo może stłuc słoik z dżemem na terakotowej podłodze i już cały "zachodni świat" przy wtórze papieża i większości episkopatów, grzmiał by na temat plagi antysemickiego terroru...
Prokurator Młynarczyk prowadzi postępowania mimo konfliktu interesów. Tolerowanie takich zjawisk obniża zaufanie społeczeństwa do prokuratury polskiej.
Co do agentów wpływu, o których tak się rozwodzi niejaki Isajew, to rozumiem, że polski wymiar sprawiedliwości miałby ich zwalczać, o ile tenże Isajew, "zdemaskuje" ich jako agentów rosyjskich, co do ukraińskich zaś przeciwnie - państwo polskie powinno, rzecz jasna, futrować ich szmalem i chuchać dmuchać na niebożęta. Ma się rozumieć, ten cały Isajew ukraińskim agentem wpływu nie jest.
Skoro pan prokurator nie podporządkował się zakazowi, znaczy się ma spore problemy z dyscypliną. Skoro ostrzeżenia nie skutkują, może ostrzejsze środki są potrzebne. A jeśli te nie pomogą, warto pomyśleć o odebraniu temu zlewaczałemu prokuratorowi praw wykonywania zawodu, zanim przez swoje działania jeszcze kogoś skrzywdzi.
A co do owego Isajewa, to zaczynam zastanawiać się, czy przypadkiem ów watażka nie jest agentem Kremla. Serio. Wszak swoim działaniem skutecznie sieje niechęć Polaków do Ukraińców. Nie każdy Ukrainiec od razu musi być banderowcem. Są też ci normalni. Są również i ci prorosyjscy, tak jak kiedyś byli oprócz banderowców także lojalni komuniści. Poza tym rosyjski wywiad zawsze działał w sposób wyrafinowany, więc wcale bym się nie zdziwił, że ta szuja działa na rzecz FSB lub innego KGB. Jeśli moje domysły są słuszne, to zapewne imć Isajew nawet otrzyma niedługo premię z Kremla, bo robotę wykonuje fest.
Od kogo ukraińcy pokroju Isajewa nauczyli się tak przewrotnie łgać... Skąd bierze się u nich przekonanie, że łgarstwa i fałszywe oskarżenia to skuteczna broń w atakowaniu ofiar swoich przewrotnych planów. Czy nie było to modus operandi komunistów i eszelkiej maści lewactwa od samego poczatku ich istnienia? Oskarżać innych o własne zbrodnie i przewinienia?
No proszę - pod artykułem pokazującym jeden z niezliczonych przykładów tego, że PiSuar nie zamierza zakończyć mordowania dzieci. Niejaki "tutejszym" z braku argumentów wyzywa mnie za stwierdzenie faktu... kto tu jest trollem....
idz właź w d.. rydzykowi bo tylko to potrafisz zaczynacie walke na paru frontach zupełnie nie przygotowani a potem bierzecie od każdego oklep "miekiszony " jak sam sie nazwales
Nord Stream 2 jest magistralą dwu nitkową i w związku z tym mam dla ruskich i Niemców propozycję aby jedną z nitek nazwać "Ojciec senatora Cruza" a drugą "Ciocia senatora Cruza". Fajnie będą brzmiały raporty operatora gazociągu mówiące o tym, że np. we wrześniu wolumen gazu przesłany przez "Ciocię senatora Cruza" przekroczył wolumen przesłany przez "Ojca senatora Cruza" o ... (ilość przekroczenia) i wynosił odpowiednio ... (ilość gazu przesłanego przez każdą z nitek).
dupa to synek komunistycznego profesora ta elita na siłę promowała dzieci wiedząc doskonale że to często miernoty i tym bardziej sami o swój status nie zawalczą. Typowo więc w polin syn lekarza dziwnie często jest lekarzem syn prawnika prawnikiem a dudus ..normalnie to max urzędnik w gminie czy powiecie mocno średniego szczebla takie ma kompetencje i predyspozycje intelektualne i mentalne poniżej średniej po prostu
I jak tam długopis Adrian jak tam jaruś mieli nie wchodzić z tym do europy ... znowu napluli wam w twarz
"Jestem nieustępliwym wrogiem Rosji i Putina, mój ojciec i ciocia na Kubie byli więzieni i torturowani, całe życie przeciwstawiam się komunistycznym dyktatorom" - wyjaśniał." - nareszcie wiemy dlaczego Cruz wmontował Amerykę w tę całą awanturę. Otóż absolutnie nie chodzi o promowanie amerykańskiego przemysłu LNG - chodzi o ojca i ciocię Cruza. O zemstę za ojca oraz ciocię Cruza chodzi także Izbie Reprezentantów i Senatowi USA - im także absolutnie nie chodzi o promocję amerykańskiego LNG. Dyrdymały lekko opowiadane przez członków amerykańskiego Kongresu, pod kątem stopnia swojego nonsensu i bezczelności zaczynają zdecydowanie przewyższać dyrdymały opowiadane przez sekretarzy generalnych KPZR a jaki związek ma Putin i współczesna Rosja (w której jej "komunizm" jest zamierzchłą przeszłością) z Kubą Fidela, wiadome zapewne jest także tylko Cruzowi i jego kongresowym kolegom. Poza tym sporo wyjaśnia końcowa część zdania wypowiedzianego przez Cruza czyli "całe życie przeciwstawiam się komunistycznym dyktatorom" bo wynika z niego to, że innym dyktatorom Cruz się nie przeciwstawia :)
A ukraina poza "polskim" i litewskim rządem ma jakiś przyjaciół? To sa "miszczowie" w robieniu sobie wrogów,i gdybyśmy mieli normalne władze to też zaliczyliby nas do wrogów.Niestety to Węgrzy maja Szijjártó a my takich Ciaputowicza czy Raua(ten to nawet nie wiem co działa poza przekazaniem na remont ukraińskiego domu we Lwowie 100tys zł)Nie mamy szczęścia do ministrów SZ.
Aż DWIE,no to sąsiedzi bójcie się.hahaha
Kolejna mizernie uzbrojona balia.
Jakie mamy "sądy" w Polsce każdy wie,jak i to że wymagają GRUNTOWNEJ naprawy.Teraz porównajcie to jak sa przez te "sądy" traktowani Polacy którzy TYLKO cos nieprzychylnego napiszą na temat ukraińców.To jest kpina.I o co można prosić to podawać nazwiska tych sędziów.
Jaka będzie wykładnia treści tej ustawy dokonana przez prok. Mikołajczyka?
Powiem tak, wychwalać to oni sobie mogą kogo chcą - sadystów, masowych morderców dzieci, palownikow, czy samego lucyfera. Co zresztą robią. Hańba jest za to zachowanie polskich rządzących, którym plują w twarz, a oni udają ze pada deszcz. Duda jadąc na upadline w tym roku przebił jednak wsztstko. Dla mnie on stracił wszystko co miał. Nie jako prezydent, polityk, którzy są jacy są, ale jako człowiek. Duda jest od w tedy dla mnie mniej niż zero, a nie byłem mu nie przychylny. Jak prezydent Polski mógł wypowiedzieć zawołanie ludobójców polskich dzieci i kobiet to nie mogę tego pojąć. Ja rozumiem, ze miernych ma doradcow, ale tu nie trzeba być politykiem. Dla mnie politycznie upadlina jest jawnym wrogiem Polski. Dają na to dziesiątki przykładów. Oni nie są umysłowo upośledzeń, dobrze wiedzą kim byli i co robili podczas WW2 ich 'bohaterzy'.
O "mądrości" tej nacji przemilczę,bo choć Młynarczyka odsunęli to mogą się znaleźć jemu podobni.Napiszę o czymś co wk...wia mnie bardziej.Wczoraj był reportaż na tvp Polonia o tym jak "nasze" MSZ przekazało 100 tys na remont ukraińskiego domu we Lwowie(nie mieszka w nim zaden Polak),w tej inicjatywie brała udział "polska" konsul.Dzisiaj w tej samej stacji pokazano reportaż o POLSKIEJ rodzinie Bartusiów ,kilkoro dzieci,pracując tylko ojciec.Żyja w dużej biedzie bez pomocy,paczki przywiezli im...wolontariusze,od "polskich " władz nie dostali NIC,mało tego chcieliby przenieść się do Polski,niestety jakoś się im to utrudnia.może łapy w tym macza pani konsul,która powinna pomagać przede wszystkim POLSKIM rodzinom.Ale działania tej konsul ze Lwowa jest często krytykowane,ale władze jej nie odwołują.Może by tak petycje napisać.
Forsa sie juz jej skonczyla, a nagroda od jurokomuny to kasa. Aby dalej judzic i stac sie satelita bloku UE.
Bunt personelu KL Łager https://youtu.be/XVP1m5w6gf4
ma być "powtórka"
Powturka z rozrywki to samo było z Wojciechowskim.
To nawet dość zabawne, weźmie kredyt w Moskwie i będzie dopłacał do tego interesu?Ciekawe na jak długo u kasy starczy.
Brawo Łukaszenka.
Czekają na ukrainie aż frajerzy z Polski im do odnowią.
Mnie tylko ciekawi dlaczego tak usilnie bronią się przed wprowadzeniem i testami z AMANTADYNĄ? Lek kosztuje 10 zł,a taki Remdesivar (koszt leczenia jednego pacjenta) 10 tys.To jak z testami,Polacy stworzyli test którego koszt to 25 zł ale my kupujemy zagraniczny za 250 zł.Po drugie Pfizer to firma szemrana,mieli kilka wpadek,a skutki uboczne tej szczepionki mogą byc katastrofalne.Nie wchodze w to.
Bufonada! Szczepionkowy "moment zwrotny" w przypadku nieustannie mutującego wirusa ma znaczenie jedynie psychologiczne i propagandowe. Do samych zachorowań dołączą nieprzewidywalne odczyny poszczepienne związane z ryzykowną ingerencją w ludzkie DNA, na której opiera się działanie owych "szczepionek".
Fajnie Berlin miesza, Czeska republika jest winna Polsce trochę terenu,niech przekażą Polsce teren przygraniczny w pobliżu kopalni.Nie bedą mieli problemów z wodą u siebie.
Starcia z Berlinem ciąg dalszy.
Polscy podludzie dla ,których GG było jednym wielkim obozem jak widać nie zasługują na uwagę.
Cóż... uderz w stół, a nożyce się odezwą. ;-)
Ciężko zinterpretować na gorąco zmiany w tej ustawie. Ciężko też jednoznacznie stwierdzić, jak należy potraktować art. 20 tejże ustawy. Czy owe 50 i 51% zniżek ustawa narzuca, czy jedynie sugeruje. Z jednej strony wydaje się, że narzuca, ponieważ jest zawarte stwierdzenie, że kombatantom, inwalidom, etc. przysługuje zniżka w klasie 1 i 2 transportu zbiorowego krajowego = 50%. Nie ma stwierdzenia "od 50%" lub, że jest to sugerowana wielkość zniżki. W tej sytuacji zrozumiałe jest postępowanie większości samorządów, chociaż ja na miejscu tych instytucji zwróciłbym się do ustawodawcy o interpretację tego zapisu, zanim podjąłbym (być może pochopną) decyzję o zmniejszeniu zniżki ze 100% do 50%. Bowiem z drugiej strony już w pierwszych artykułach ustawa stwierdza, że kombatantom i ofiarom politycznych represji należy się specjalny szacunek oraz, że wojewoda winien współpracować z samorządem w celu ułatwienia życia tym, jakże zasłużonym osobom. A trudno mówić o wyrażeniu szczególnego szacunku, jeśli zmniejsza się zniżkę ze 100% do 50%. Poza tym ceny przewoźników regionalnych typu PKM, WKD, czy ŁKA (którzy to przewoźnicy stanowią nie transport krajowy, lecz regionalny) są w gestii samorządów właśnie, a nie władz centralnych.
Wygląda na to, że jedyną instytucją która zachowała zdrowy rozsądek i zachowała się godnie jest łódzki samorząd - ku mojemu dużemu, ale i pozytywnemu zaskoczeniu, jako, że żyję w Łodzi i czuję się z nią związany. Ufam tylko, że interpretacja samorządu woj. łódzkiego nie zostanie uznana za błędną, chociaż w PL wszystko możliwe. Odpukać!
W każdym bądź razie jedno jest pewne: wszędzie, gdzie miesza się władza centralna i politycy: czegokolwiek by się nie tknęli, to zostanie sp... -żeby nie używać niecenzuralnych słów, użyję daleko posuniętego eufemizmu- sknocone.
Na zabetonowanych mułów z Rządowego Centrum Legislacyjnego, to ja nawet nie liczyłem i nie liczę - oni już dawno utracili zarówno zdolność logicznego myślenia, jak i kontakt z rzeczywistością. Zaś przeprowadzone nowelizacje tej ustawy nie można uznać za nic innego, jak za kolejny dowód ignorancji, niekompetencji oraz skretynienia tych, którzy zajmują się u nas ustawodastwem (o złośliwość JESZCZE nie podejrzewam).
Jedynymi zbrodniarzami byli tam banderowcy oraz ich mocodawcy.
Niedługo zaproponują "rzeź wołyńską" (danie podane na jakimś raucie, na którym doszło też do innych ekscesów, typu, krojenie tortu z niemowlakiem), jako tzw.
Produkt Lokalny...
Pański komentarz pod moim adresem uważam jako podły.
Jakim prawem ateista i zadeklarowany członek LGBT obraża mnie.
Upadek...
Zastanawiałem się wczoraj nad tym co mozna by napisać, ale nie znalazłem słów. Jednak komentarz zadeklarowanego zwolennika PiS (partii która podobnie jak PO robi wszystko żeby utrzymać tzw. "kompromis", czyli dalej bezkarnie mordować Polskie dzieci), uważam za gorszący.
Niech Pan Bóg przytuli te niewinne, zamordowane ofiary, do swojej piersi.
Ich przodkowoe rżnęli w bestialski sposób Polaków by pozbyć się ich z tamtych terenów i zacząć budować "samoistną "ukrainę,a teraz znowu pchają się do Polaków,by tu osiedlać się już na gotowe.?
drodzy Kresowiacy,ambasada i konsulaty na terenach Kresowych NIE reprezentują RP tylko politykę PiS
Ludzkość, jak była głupia, tak jest nadal, a pamięć ludzka wyjątkowo krótka.
Leżę plackiem przed Chińczykami, mają szansę zawojować światową naukę?
Tylko by się nie zgodzili,ich wódz wisiał by za ziobro na śmietniku.
Hmm... idealne na przesmyk suwalski.
Ha, ha... Ci tak samo, jak PiS, że najpierw nie oddadzą guzika, a finalnie oodali całe gacie. :-) Pod tym względem SP i PiS pasują do siebie, jak ulał. No i oczywiście, jak co do czego, to ostatecznie koryto najważniejsze.
Czy to będzie nieRąd PiS czy PO, czy inna "magdalenkowa" banda, to zapewne za nędzną łapówkę kupią te 800 czołgów, drożej niż inni nabywcy. Po co takiego "partnera" wciągać w projekt?
Gdyby właściciele tych sklepów byli żydami, wystarczyło by zbić szybę w jednym z nich, albo może stłuc słoik z dżemem na terakotowej podłodze i już cały "zachodni świat" przy wtórze papieża i większości episkopatów, grzmiał by na temat plagi antysemickiego terroru...
A co z prawami Polaków? Banderowcy ważniejsi niż Polacy?
Prokurator Młynarczyk prowadzi postępowania mimo konfliktu interesów. Tolerowanie takich zjawisk obniża zaufanie społeczeństwa do prokuratury polskiej.
Co do agentów wpływu, o których tak się rozwodzi niejaki Isajew, to rozumiem, że polski wymiar sprawiedliwości miałby ich zwalczać, o ile tenże Isajew, "zdemaskuje" ich jako agentów rosyjskich, co do ukraińskich zaś przeciwnie - państwo polskie powinno, rzecz jasna, futrować ich szmalem i chuchać dmuchać na niebożęta. Ma się rozumieć, ten cały Isajew ukraińskim agentem wpływu nie jest.
Skoro pan prokurator nie podporządkował się zakazowi, znaczy się ma spore problemy z dyscypliną. Skoro ostrzeżenia nie skutkują, może ostrzejsze środki są potrzebne. A jeśli te nie pomogą, warto pomyśleć o odebraniu temu zlewaczałemu prokuratorowi praw wykonywania zawodu, zanim przez swoje działania jeszcze kogoś skrzywdzi.
A co do owego Isajewa, to zaczynam zastanawiać się, czy przypadkiem ów watażka nie jest agentem Kremla. Serio. Wszak swoim działaniem skutecznie sieje niechęć Polaków do Ukraińców. Nie każdy Ukrainiec od razu musi być banderowcem. Są też ci normalni. Są również i ci prorosyjscy, tak jak kiedyś byli oprócz banderowców także lojalni komuniści. Poza tym rosyjski wywiad zawsze działał w sposób wyrafinowany, więc wcale bym się nie zdziwił, że ta szuja działa na rzecz FSB lub innego KGB. Jeśli moje domysły są słuszne, to zapewne imć Isajew nawet otrzyma niedługo premię z Kremla, bo robotę wykonuje fest.
Panie młynarczyk i isajew możecie mnie pocałować w żyć!!!
Od kogo ukraińcy pokroju Isajewa nauczyli się tak przewrotnie łgać... Skąd bierze się u nich przekonanie, że łgarstwa i fałszywe oskarżenia to skuteczna broń w atakowaniu ofiar swoich przewrotnych planów. Czy nie było to modus operandi komunistów i eszelkiej maści lewactwa od samego poczatku ich istnienia? Oskarżać innych o własne zbrodnie i przewinienia?
Prezydenci i tak nie wpadaja w konflikt z prawem.
No proszę - pod artykułem pokazującym jeden z niezliczonych przykładów tego, że PiSuar nie zamierza zakończyć mordowania dzieci. Niejaki "tutejszym" z braku argumentów wyzywa mnie za stwierdzenie faktu... kto tu jest trollem....
idz właź w d.. rydzykowi bo tylko to potrafisz zaczynacie walke na paru frontach zupełnie nie przygotowani a potem bierzecie od każdego oklep "miekiszony " jak sam sie nazwales
Kazda kanalia chce brac
i nie placic
A ja tez tak chce,
od jutra za prad nie place
Mialy byc miliardy, a sa miliony,
Ukry ida w zapomnienie