Widac, ze polski IPN w koncu zaczyna sie budzic z upiornego letargu, nawet jest zdumiony tym , ze Ukraina zada budowy obiektow glorifikujacych zbrodniarzy OUN-UPA na ziemii polskiej. W zamian obiecuje wznowienie prac ekshumacyjnych ofiar pomordowanych przez tych zwyrodnialych zbrodniarzy na terenie Ukrainy. Taki szantaz nie tylko jest nieetyczny, jest to po prostu chamska bezczelnosc, ktora nalezy zdecydowanie ukrocic. Przy tak rozbudzonym kulcie zbrodniarzy , jaki jest na Ukrainie ,nie mamy co marzyc o wznowieniu ekshumacji, jedno wyklucza drugie. Lepiej zachowac resztki godnosci i zdecydowanie usuwac wszystkie banderowskie upamietnienia, ktore jeszcze pozostaly na polskim terytorium. Trzeba przeglosowac w Sejmie ustawe , o ludobojczym charakterze OUN-UPA, jej zbrodniczym dzialaniu, tym samym zakazac stawiania na terytorium RP , jakichkolwiek upamietnien, istniejace usunac. W ten sposob rozwiazac ta sprawe raz na zawsze.
Przesra.e to maja obecnie BIALI do tego HETEROSEKSUALNI i do tego CHRZEŚCIJANIE. Lewacki debilizm zatacza coraz szersze kręgi,odpowiednio kierowany i finansowany.Wiadomo przez kogo.
To jest kpina? Jak dostają Polacy na komisariacie ,czy giną jak Stychowiak to nie słyszałem żeby wtrącał sie tam wydział wewnętrzny,a tu prosze pana ukraińca szturchnięto i już są.Czekam aż jakas lewicowa posłanka nie przyleci by zobaczyć czy to nie było na tle "narodowościowym" ,bo jak wiadomo jak Polak uderzy ukraińca to mowa nienawiści,atak na tle narodowościowym ,niemal rasizm,jak odwrotnie to co najwyżej wybryk chuligański.Wiadomo jak "nasz" wymiar sprawiedliwości traktuje ukraińców ,bardzo ,ale to bardzo pobłażliwie(eufemizm).Wczoraj ukrainiec skatował i próbował zabic Polkę,złapali go przygodni ludzie,policja przyjechała po ..30 minutach.I jaki szok,nawet łonet o tym napisał!!
Na przykladzie mniejszosci wegierskiej na Ukrainie widzimy ,jaka polityke prowadza Ukraincy w stosunku do mniejszosci wszystkich grup narodowosciowych, w tym polskiej.A jeszcze tak niedawno ambasador Ukrainy w Polsce - Deszczyca oskarzal rzad II RP, o prowadzenie wrogiej polityki wzgledem ukrainskiej mniejszosci , co zaowocowalo zbrodnia wolynska. Czyli jesli "krzywdzi" sie Ukraincow to zle, moze byc zbrodnia w przyszlosci. Jesli krzywdza Ukraincy to wszystko jest OK, tak musi byc. Czyli jak najbardziej podwojne standarty w ich postepowaniu sa mile widziane. Dotyczy to takze standartow moralnych dotyczacych Ludobojstwa na Kresach.
Gdyby polski rzad chociaz w 10% byl tak aktywny w sprawie polskiej miejszosci na Ukrainie, jak rzad wegierski , to bylby juz wielki sukces. Niestety o polskim rzadzie swiadczy negatywnie,chociazby popiersie jednego z najwiekszych zbrodniarzy ukrainskich- Suchewycza, wciaz wiszace na polskiej szkole w Lwowie. Jest to wyraz najwyzszej pogardy, wladz Ukrainy dla ofiar tego "Rzeznika", jak i dla Polakow , calego spoleczenstwa polskiego.
Co by bylo , gdyby Polacy w II RP wprowadzili tego typu ustawy jezykowe i oswiatowe w stosunku do ukrainskiej mniejszosci? Teraz sami Ukraincy moga zauwazyc , jaka jest roznica miedzy panstwem tolerancyjnym - demokratycznym , jakim byla Polska miedzywojenna , a panstwem oligarchiczno- mafijnym , obecna Ukraina, gdzie nie przeztrzega sie podstawowtch praw mniejszosci. Nawet nie wspomne o wojnie domowej w Donbasie, gdzie deptane sa nie tylko prawa mniejszosci, lecz prawa czlowieka. U drugiego widzi sie dzblo w oku lecz u siebie nie widzi sie belki.
Przez 30 lat nie stworzyli normalnego panstwa cywilizowanego, stworzyli jakis twor oligarchiczno- mafijny. Ich PKB jest w obecnie nizsze niz PKB polskiego Mazowsza ( 90 mld USD - 120mld USD). Jest to kraj na poziomie krajow afrykanskich, tych biedniejszych (Somalia). Jedyny ich "sukces" to glorifikacja zbrodniarzy, ludobojcow Zydow i Polakow. Jak musza byc glupio naiwni wierzac, ze z tym calym bagazem zbrodniarzy wejda do UE.Kraje UE sa to kraje , ktore juz po IIws odrzucily i potepily nazizm i jego odmiany. Ukraincy musza sie najpierw ucywilizowac, aby myslec o Europie. Czy oni do tego dorosna w najblizszych dziesiecioleciach?, raczej watpilwe.
Nie chodzi o polityke , historie ale najzwyklejsza ludzka uczciwosc, moralnosc. To , ze brakuje ludzkich cech Ukraincom, to mnie nie dziwi, bo tych brakowalo zawsze ich przodkom. Mnie przeraza to, ze polskie elity wladzy tak nisko upadly, ze nie potrafia odroznic prawdy od klamstwa,dobra od zla, zbrodni od bohaterstwa, ze nie potrafia sie przeciwstawic zlu, ktore niszczy jakiekolwiek normalne zwiazki pomiedzy narodami, polskim i ukrainskim. Na zbrodni i hanbie niczego sie nie zbuduje, chyba ze obopolna nienawisc, czy o to chodzi?
Czy ten paragraf dotyczy takze nazistowskiej symboliki OUN- UPA ? Nie sadze, gdyz przynajmniej polowa Ukraincow w Zach. Ukrainie siedzialaby w wiezieniu, na czele z Wiatrowyczem i Szeremeta.
z 0,025% opłat z EU i USA , zgodnie z podpisaną przez morawieckiego umową, otrzymają 10 mld USD. Reszta to ideologia dla oduraczenia nas. Jak zwykle, zgodnie ze starą tradycją jedni potomkowie górali z gór Golan dają pieniądze innym ziomkom.
Od lat tworzy się religię zwaną antysemityzmem. Na bazie zbrodniczych dokonań Niemców, żydowskie lobby chce zafundować reszcie narodów ideologiczne zniewolenie w celu bezwzględnej eksploatacji ekonomicznej. Jednakowoż z Chińczykami i Arabami nie pójdzie im tak łatwo jak z państwami politycznie sparaliżowanymi anatemą antysemityzmu.
Oglądałem ten reportaż i opisałem tą skandaliczną sprawę na różnych forach i stronie konsulatu RP we Lwowie.A dlaczego skandaliczny? Otóz dzień wcześniej pokazano reportaż jak to pani Konsul udziela się w pomocy dla ukraińców którym podtopiło mieszkanie.Mało tego MSZ przekazał im 25 tys euro(nie wiem czy to nie rola ukraińskiego rzadu).A ta rodzina Barnusiów żyje w biedzie i pomoc mają TYLKO od wolontariuszy ,jakoś p,.Konsul tam nie widać(kogo my wysyłamy na te placówki?).Mało tego w tym reportażu oni mówia że chcieliby do Polski sie przenieść ale jakby ktoś im to uniemożliwiał.Ciekawe kto?Trzeba ten temat poruszać i zrobić wszystko by ich do Polski sciągnąć.Bo dla rzadzących priorytetem jest ściąganie ....ukraińców.
@pik to ruska marionetka FSB,
pluje ruską, antypolską propagandą od zawsze
Elektrownie zbudowane w USA to m. inn.:
Elektrownia jądrowa Browns Ferry
Elektrownia jądrowa Dresden
Elektrownia Fort St. Vrain
Elektrownia jądrowa Peach Bottom
Elektrownia jądrowa Shippingport
Elektrownia jądrowa Galena
Sodium Reactor Experiment
O żanych ich awarriach nie słyszałem.
A jak zdrowie @pik oraz FSB FR związane z Białoruską elektrownią jądrową?
Diagnozę chętnie postawi Wilno, Tallin i Ryga oraz kilka innych państw.
a jak ma być postawa jak zauważyłeś państwa WĘGIERSKIEGO? jak Polacy o swoje nie dbają/walczą? rząd Węgierski ma w pierwszej kolejności dbać o sprawy Węgierskie, Rosyjski o Rosjan etc. jak nie walczysz o swoje to tym bardziej obcy nie musi XD
a słyszałeś o pewnym kraju w Europie który miał dotacje i pomoc do własnych kW i jak odpowiednia liczba ludzi miała to wprowadzono podatek od m2 solarów... więc kto kogo będzie całował to nie jest takie przesądzone chojraku;)
Szacunek dla Węgrów. Jakże inna ich postawa wobec impertynencji niektórych środowisk ukraińskich, które polskie dziedzictwo kulturowe bezczelnie (choć nieudolnie) próbują przypisać sobie!
Na razie wiemy na pewno,że ceny energii ,a co za tym idzie wszystkiego gwałtownie wzrosną po zgodzie Premiera na nowy cel klimatyczny. A co do pieniędzy, jak dotychczas od wielu lat Berlin i Bruksela pokazują Polsce kierunek "na drzewo" w razie potrzeby przewracając szachownicę i nic nie wskazuje na inny przebieg wydarzeń.
Ambasador obcego kraju DOMAGA się odbudowy "pomnika" morderców Polaków za pieniądze polskich podatników jak nisko upadliśmy ... Swoją drogą jestem jeszcze jakoś wstanie zrozumieć że ambasador USA czy ussraela sr... na ryj pisowcom i ci się oblizują ale upadliny .... niepojęte
Najwyraźniej ludzie na Zachodzie zasługują na to, aby ich traktować jak ostatnich debili. Przecież nie odwracają się od tych mediów, które im sprzedają te wszystkie niestworzone bzdury, te idiotyzmy, nie śmieją się z tego tylko łykają jak leci. W takim razie zasługują na najgorsze.
Wszyscy jakoś sensownie robią zakupy uzbrojenia(Czesi,Rumunii,teraz Węgrzy) ,tylko my praktycznie NIC nie mamy,czekamy na hamerykański sprzęt,choć można było kupić taniej nie gorszy i go....mieć.
Znowu coś na koszt polskiego podatnika? Mogą sobie KUPIĆ z wolnej ręki.Niby dlaczego mamy im cos przekazywać? Wydają miliardy na armię to jak ich na to stać to na zakup szczepionek też.Niestety obawiam się że obecny nierząd zakupił tak dużą ilość szczepionek z myślą o przekazaniu ich za frajer na ukrainę! A jak tam sprawy ekshumacji?
Nie dziwię się, że Erdogan wykorzystuje wspomniane osiągnięcie do celów propagandowych, choć rzeczywiście jest się czym chwalić. Rozwój infrastruktury euroazjatyckiej sprzyja tureckiej integracji z Rosją i Chinami. Dodatkowo do współpracy z Zachodem zniechęcają szantaż i sankcje ze strony USA, bezwład i słabość Unii Europejskiej oraz wspomnienie nieudanego puczu zaaranżowanego przez zachodnich "sojuszników" Turcji...
Z tekstu wynika ,że tak znaczący wzrost kosztów nie wynika z podniesienia kosztów "przekopu" ,a dotyczy wydatków na tor wodny ,wyspę i port w Elblągu.
Po co to kłamstwo w tytule?
Polska w czołówce Europy. Szkoda tylko, że to nie pozytyw. Btw... Nie jestem zaskoczony tą rewelacją ETSC. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce Youtube: "Stop Cham", Polskie Drogi" lub "Polscy Kierowcy" i stanie się jasne, dlaczego nasze drogi są najbardziej niebezpieczne.
Węgrzy maja takiego super ministra SZ ,a my jak nie Ciaputowicz to Rau.Jak długo będzie nasz kraj obdarzany wszelkiej maści nieudacznikami,zaprzańcami,polskojęzycznymi politykami.
Widac, ze polski IPN w koncu zaczyna sie budzic z upiornego letargu, nawet jest zdumiony tym , ze Ukraina zada budowy obiektow glorifikujacych zbrodniarzy OUN-UPA na ziemii polskiej. W zamian obiecuje wznowienie prac ekshumacyjnych ofiar pomordowanych przez tych zwyrodnialych zbrodniarzy na terenie Ukrainy. Taki szantaz nie tylko jest nieetyczny, jest to po prostu chamska bezczelnosc, ktora nalezy zdecydowanie ukrocic. Przy tak rozbudzonym kulcie zbrodniarzy , jaki jest na Ukrainie ,nie mamy co marzyc o wznowieniu ekshumacji, jedno wyklucza drugie. Lepiej zachowac resztki godnosci i zdecydowanie usuwac wszystkie banderowskie upamietnienia, ktore jeszcze pozostaly na polskim terytorium. Trzeba przeglosowac w Sejmie ustawe , o ludobojczym charakterze OUN-UPA, jej zbrodniczym dzialaniu, tym samym zakazac stawiania na terytorium RP , jakichkolwiek upamietnien, istniejace usunac. W ten sposob rozwiazac ta sprawe raz na zawsze.
Zamiast poprawić konstytucję, chcą zmienić TK na taki, który im wszystko przyklepie, to jest ukraińska odmiana PiS.
No jeśli brzydko
Kolejna gałąź przemysłu eksportu ABORCYJNEGO zagrożona https://youtu.be/P4wS2LAcW_Q
Przesra.e to maja obecnie BIALI do tego HETEROSEKSUALNI i do tego CHRZEŚCIJANIE. Lewacki debilizm zatacza coraz szersze kręgi,odpowiednio kierowany i finansowany.Wiadomo przez kogo.
To jest kpina? Jak dostają Polacy na komisariacie ,czy giną jak Stychowiak to nie słyszałem żeby wtrącał sie tam wydział wewnętrzny,a tu prosze pana ukraińca szturchnięto i już są.Czekam aż jakas lewicowa posłanka nie przyleci by zobaczyć czy to nie było na tle "narodowościowym" ,bo jak wiadomo jak Polak uderzy ukraińca to mowa nienawiści,atak na tle narodowościowym ,niemal rasizm,jak odwrotnie to co najwyżej wybryk chuligański.Wiadomo jak "nasz" wymiar sprawiedliwości traktuje ukraińców ,bardzo ,ale to bardzo pobłażliwie(eufemizm).Wczoraj ukrainiec skatował i próbował zabic Polkę,złapali go przygodni ludzie,policja przyjechała po ..30 minutach.I jaki szok,nawet łonet o tym napisał!!
Na przykladzie mniejszosci wegierskiej na Ukrainie widzimy ,jaka polityke prowadza Ukraincy w stosunku do mniejszosci wszystkich grup narodowosciowych, w tym polskiej.A jeszcze tak niedawno ambasador Ukrainy w Polsce - Deszczyca oskarzal rzad II RP, o prowadzenie wrogiej polityki wzgledem ukrainskiej mniejszosci , co zaowocowalo zbrodnia wolynska. Czyli jesli "krzywdzi" sie Ukraincow to zle, moze byc zbrodnia w przyszlosci. Jesli krzywdza Ukraincy to wszystko jest OK, tak musi byc. Czyli jak najbardziej podwojne standarty w ich postepowaniu sa mile widziane. Dotyczy to takze standartow moralnych dotyczacych Ludobojstwa na Kresach.
Gdyby polski rzad chociaz w 10% byl tak aktywny w sprawie polskiej miejszosci na Ukrainie, jak rzad wegierski , to bylby juz wielki sukces. Niestety o polskim rzadzie swiadczy negatywnie,chociazby popiersie jednego z najwiekszych zbrodniarzy ukrainskich- Suchewycza, wciaz wiszace na polskiej szkole w Lwowie. Jest to wyraz najwyzszej pogardy, wladz Ukrainy dla ofiar tego "Rzeznika", jak i dla Polakow , calego spoleczenstwa polskiego.
Co by bylo , gdyby Polacy w II RP wprowadzili tego typu ustawy jezykowe i oswiatowe w stosunku do ukrainskiej mniejszosci? Teraz sami Ukraincy moga zauwazyc , jaka jest roznica miedzy panstwem tolerancyjnym - demokratycznym , jakim byla Polska miedzywojenna , a panstwem oligarchiczno- mafijnym , obecna Ukraina, gdzie nie przeztrzega sie podstawowtch praw mniejszosci. Nawet nie wspomne o wojnie domowej w Donbasie, gdzie deptane sa nie tylko prawa mniejszosci, lecz prawa czlowieka. U drugiego widzi sie dzblo w oku lecz u siebie nie widzi sie belki.
I Brawo. Najwyższa pora.
Przez 30 lat nie stworzyli normalnego panstwa cywilizowanego, stworzyli jakis twor oligarchiczno- mafijny. Ich PKB jest w obecnie nizsze niz PKB polskiego Mazowsza ( 90 mld USD - 120mld USD). Jest to kraj na poziomie krajow afrykanskich, tych biedniejszych (Somalia). Jedyny ich "sukces" to glorifikacja zbrodniarzy, ludobojcow Zydow i Polakow. Jak musza byc glupio naiwni wierzac, ze z tym calym bagazem zbrodniarzy wejda do UE.Kraje UE sa to kraje , ktore juz po IIws odrzucily i potepily nazizm i jego odmiany. Ukraincy musza sie najpierw ucywilizowac, aby myslec o Europie. Czy oni do tego dorosna w najblizszych dziesiecioleciach?, raczej watpilwe.
Nie chodzi o polityke , historie ale najzwyklejsza ludzka uczciwosc, moralnosc. To , ze brakuje ludzkich cech Ukraincom, to mnie nie dziwi, bo tych brakowalo zawsze ich przodkom. Mnie przeraza to, ze polskie elity wladzy tak nisko upadly, ze nie potrafia odroznic prawdy od klamstwa,dobra od zla, zbrodni od bohaterstwa, ze nie potrafia sie przeciwstawic zlu, ktore niszczy jakiekolwiek normalne zwiazki pomiedzy narodami, polskim i ukrainskim. Na zbrodni i hanbie niczego sie nie zbuduje, chyba ze obopolna nienawisc, czy o to chodzi?
Czy ten paragraf dotyczy takze nazistowskiej symboliki OUN- UPA ? Nie sadze, gdyz przynajmniej polowa Ukraincow w Zach. Ukrainie siedzialaby w wiezieniu, na czele z Wiatrowyczem i Szeremeta.
z 0,025% opłat z EU i USA , zgodnie z podpisaną przez morawieckiego umową, otrzymają 10 mld USD. Reszta to ideologia dla oduraczenia nas. Jak zwykle, zgodnie ze starą tradycją jedni potomkowie górali z gór Golan dają pieniądze innym ziomkom.
Od lat tworzy się religię zwaną antysemityzmem. Na bazie zbrodniczych dokonań Niemców, żydowskie lobby chce zafundować reszcie narodów ideologiczne zniewolenie w celu bezwzględnej eksploatacji ekonomicznej. Jednakowoż z Chińczykami i Arabami nie pójdzie im tak łatwo jak z państwami politycznie sparaliżowanymi anatemą antysemityzmu.
Czyli żydzi będą nękać niemców za to że razem współpracowali np. Byli strażnikami w obozach ?
Oglądałem ten reportaż i opisałem tą skandaliczną sprawę na różnych forach i stronie konsulatu RP we Lwowie.A dlaczego skandaliczny? Otóz dzień wcześniej pokazano reportaż jak to pani Konsul udziela się w pomocy dla ukraińców którym podtopiło mieszkanie.Mało tego MSZ przekazał im 25 tys euro(nie wiem czy to nie rola ukraińskiego rzadu).A ta rodzina Barnusiów żyje w biedzie i pomoc mają TYLKO od wolontariuszy ,jakoś p,.Konsul tam nie widać(kogo my wysyłamy na te placówki?).Mało tego w tym reportażu oni mówia że chcieliby do Polski sie przenieść ale jakby ktoś im to uniemożliwiał.Ciekawe kto?Trzeba ten temat poruszać i zrobić wszystko by ich do Polski sciągnąć.Bo dla rzadzących priorytetem jest ściąganie ....ukraińców.
@pik to ruska marionetka FSB,
pluje ruską, antypolską propagandą od zawsze
Elektrownie zbudowane w USA to m. inn.:
Elektrownia jądrowa Browns Ferry
Elektrownia jądrowa Dresden
Elektrownia Fort St. Vrain
Elektrownia jądrowa Peach Bottom
Elektrownia jądrowa Shippingport
Elektrownia jądrowa Galena
Sodium Reactor Experiment
O żanych ich awarriach nie słyszałem.
A jak zdrowie @pik oraz FSB FR związane z Białoruską elektrownią jądrową?
Diagnozę chętnie postawi Wilno, Tallin i Ryga oraz kilka innych państw.
a jak ma być postawa jak zauważyłeś państwa WĘGIERSKIEGO? jak Polacy o swoje nie dbają/walczą? rząd Węgierski ma w pierwszej kolejności dbać o sprawy Węgierskie, Rosyjski o Rosjan etc. jak nie walczysz o swoje to tym bardziej obcy nie musi XD
a słyszałeś o pewnym kraju w Europie który miał dotacje i pomoc do własnych kW i jak odpowiednia liczba ludzi miała to wprowadzono podatek od m2 solarów... więc kto kogo będzie całował to nie jest takie przesądzone chojraku;)
E.pis.kopat SZPRYCERĄ rozwiąże problem antykoncepcji https://youtu.be/HVLgFm-APoI
Szacunek dla Węgrów. Jakże inna ich postawa wobec impertynencji niektórych środowisk ukraińskich, które polskie dziedzictwo kulturowe bezczelnie (choć nieudolnie) próbują przypisać sobie!
Mam swoje 5,7 kW na dachu, więc mogą mnie pocałować ...
Aborcyjny podkład szprycery https://youtu.be/pEL6SZ7gJ9w
Super, dziekujemy, pa pa.
Na razie wiemy na pewno,że ceny energii ,a co za tym idzie wszystkiego gwałtownie wzrosną po zgodzie Premiera na nowy cel klimatyczny. A co do pieniędzy, jak dotychczas od wielu lat Berlin i Bruksela pokazują Polsce kierunek "na drzewo" w razie potrzeby przewracając szachownicę i nic nie wskazuje na inny przebieg wydarzeń.
Życzenia NOWOROCZNE może ostatni raz w tym TERMINIE ? https://youtu.be/Cqaz9q4SMCY
Ambasador obcego kraju DOMAGA się odbudowy "pomnika" morderców Polaków za pieniądze polskich podatników jak nisko upadliśmy ... Swoją drogą jestem jeszcze jakoś wstanie zrozumieć że ambasador USA czy ussraela sr... na ryj pisowcom i ci się oblizują ale upadliny .... niepojęte
Brawo Panie Kaminski!!! Ale z naszym nierządem i banderowską opozycją ciężko będzie
Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát - Węgier, Polak dwa bratanki ....
Najwyraźniej ludzie na Zachodzie zasługują na to, aby ich traktować jak ostatnich debili. Przecież nie odwracają się od tych mediów, które im sprzedają te wszystkie niestworzone bzdury, te idiotyzmy, nie śmieją się z tego tylko łykają jak leci. W takim razie zasługują na najgorsze.
Wszyscy jakoś sensownie robią zakupy uzbrojenia(Czesi,Rumunii,teraz Węgrzy) ,tylko my praktycznie NIC nie mamy,czekamy na hamerykański sprzęt,choć można było kupić taniej nie gorszy i go....mieć.
A "nasi" czekaja dzisiaj do 24 .Bedzie więcej zakażeń to może sie ludzie będą szczepić? Płonne złudzenia.
Znowu coś na koszt polskiego podatnika? Mogą sobie KUPIĆ z wolnej ręki.Niby dlaczego mamy im cos przekazywać? Wydają miliardy na armię to jak ich na to stać to na zakup szczepionek też.Niestety obawiam się że obecny nierząd zakupił tak dużą ilość szczepionek z myślą o przekazaniu ich za frajer na ukrainę! A jak tam sprawy ekshumacji?
Nie dziwię się, że Erdogan wykorzystuje wspomniane osiągnięcie do celów propagandowych, choć rzeczywiście jest się czym chwalić. Rozwój infrastruktury euroazjatyckiej sprzyja tureckiej integracji z Rosją i Chinami. Dodatkowo do współpracy z Zachodem zniechęcają szantaż i sankcje ze strony USA, bezwład i słabość Unii Europejskiej oraz wspomnienie nieudanego puczu zaaranżowanego przez zachodnich "sojuszników" Turcji...
To dobrze ,czas skończyć z kreatywną księgowością w tym sektorze i urealnić ten zatęchły skansen.
Z tekstu wynika ,że tak znaczący wzrost kosztów nie wynika z podniesienia kosztów "przekopu" ,a dotyczy wydatków na tor wodny ,wyspę i port w Elblągu.
Po co to kłamstwo w tytule?
Brawo, PiS! k@!#$%^&*%#@!
Polska w czołówce Europy. Szkoda tylko, że to nie pozytyw. Btw... Nie jestem zaskoczony tą rewelacją ETSC. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce Youtube: "Stop Cham", Polskie Drogi" lub "Polscy Kierowcy" i stanie się jasne, dlaczego nasze drogi są najbardziej niebezpieczne.
Raczej uruchomiły się sieciowe brygady ukraińskich trolli.
Seryjny samobójca pewnie już go namierza.
Niech zaczną od siebie i swoich bliskich.
Węgrzy maja takiego super ministra SZ ,a my jak nie Ciaputowicz to Rau.Jak długo będzie nasz kraj obdarzany wszelkiej maści nieudacznikami,zaprzańcami,polskojęzycznymi politykami.
A tak dla ciekawości ,jakies media pokroju tvpis,tvn,polsat,gw,gp,gpc ,wpolityce o tym wspomniały czy zgodnie przemilczały.
Już się uruchomiły farmy ruskich trolli?
Ludzie & Boty CAŁUNY namordne https://youtu.be/o3TcA3RKVhw
Mógłbym się założyć, że maciejczak maczał w tym swoje brudne paluchy...
niech czczą i samego diabła wraz ze swoimi kościołami...
KATOlicy
Purpurowi hiszpanie nigdy nie mieli problemu z zabijaniem:
- inkwizycja
- konkwista
- holokaust
- teraz "utylizacja" seniorów...
Niemcy mają duże doświadczenie w eutanazowaniu chorych obywateli z okresu III Rzeszy