Prawdopodobnie juz prowadzą wewnętrzne śledztwo w celu wykrycia i zniszczenia źródła przecieku... od znajomego, który pracował kiedyś w pepsico słyszałem, że świąteczny żart i podarowanie innemu pracownikowi podarunku w postaci produktu konkurencji skończył się naganami i zwolnieniami.
Adam N. pseudonim "niedzielny pisuar" już powinien siedzieć w więzieniu za sprowadzenie zagrożenia dla zdrowia i życia wielu osób. Jak tak dalej pójdzie w normalnym państwie prawa dorobi się kary ostatecznej.
Ciekawe, czy A. Duda zaczął rozmowę od hasła "Sława Ukrainie"? Oczywiście, sprawa ekshumacji została odłożona ad calendas graecas. Zadziwia mnie głupota rządzących, skoro teraz, gdy Ukraina jest słaba i potrzebuje pomocy niemal na każdej płaszczyźnie, nie można wymusić na niej ekshumacji i upamiętnień pomordowanych Polaków, to kiedy będzie lepszy czas? Jak Ukraina okrzepnie, podniesie się, wzmocni i zostanie potęgą regionu (bo ma ku temu możliwości!)? Niestety, obawiam się że dna jeszcze nie osiągnęliśmy! Jeśli dziś Ukraina stawia nam żądania co do pomników dla upowskich zbrodniarzy, to co będzie za 5-10 lat?
PLAN DEPOPULACJI AFRYKI W PEŁNI - TYLKO PATRZEĆ JAK ZACZNĄ MASOWO UMIERAĆ AFRYKANIE. TERENY SĄ POTRZEBNE KONCERNOM PONADNARODOWYM W TYM CHIŃSKIM RÓWNIEŻ. NIEPRZYPADKOWO CHIŃSKIE FIRMY WESZŁY JUŻ KILKA LAT TEMU DO AFRYKI PO SUROWCE STRATEGICZNE.
CIEKAWE CZY SZCZEPIONKA ASTRA ZENECA PODAWANA NAUCZYCIELOM W POLSCE TEŻ POCHODZI Z INDII? PO FALI POWIKŁAŃ WSRÓD NAUCZYCIELI, GORĄCZKI ,WYMIOTÓW I NAGŁYCH PRZYPADKÓW WYMAGAJĄCYCH ODWIEZIENIA KARETKĄ DO SZPITALA SZEREGI PRACUJĄCYCH NAUCZYLI ZMALAŁY O 90%. TO NIE FAKE NEWS A FAKT Z JEDNEGO Z MIAST W POLSCE.
BYĆ MOŻE MINISTERSTWO ZDROWIA RP KUPIŁO JE W INDIACH PO OBNIŻONYCH CENACH BY ZAOSZCZEDZIĆ ZNOWU NA NAUCZYCIELACH. KATEGORYZOWANIE LUDZI WG. MIEJSCA ZAMIESZKANIA WIDAC WYRAŻNIE NA PRZYKŁADZIE TAKICH PAŃSTW JAK UKRAINA . KONCERNY TRAKTUJĄ LUDZI JAK BYDŁO RZEŻNE,NA KTÓRYM MOŻNA ROBIĆ DARMOWE EKSPERYMENTY MEDYCZNE I JESZCZE DOSTAJĄ ZA TO PIENIĄDZE. ZA OCHOTNIKÓW MUSIELIBY SŁONO ZAPŁACIĆ . TO MIELIŚMY KIEDYŚ W POLSCE W LATACH 90TYCH I TERAZ W CZASACH PANDEMII . NIEMIECKIE FIRMY POZA WIEDZĄ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA INFEKOWAŁY POLSKICH BEZDOMNYCH ZA DROBNE SUMY , POBIERAŁY
PRÓBKI KRWI DO ANALIZY . TERAZ ZROBIĄ TO RÓWNIEŻ NA UKRAIŃCACH NIESPRAWDZONA SZCZEPIONKĄ ASTRA ZENECA WYCIAGAJĄC PIENIĄDZE OD PAŃSTW TRZECIEGO ŚWIATA JAKĄ JEST UKRAINA . DLA POLAKÓW TO DOBRA WIADOMOŚĆ -IM MNIEJ UKRAIŃCÓW TYM LEPIEJ . BYLE BY TYLKO NIE PRZETRZEBILI KRESOWIAKÓW POD PŁASZCZYKIEM PANDEMII . KTO WIE CZY NIE MACZAJA W TYM PALUCHÓW "PRZYJACIELE " Z IZRAELA DZIAŁAJĄCY NA POLU ODZYSKANIA ZIEM DAWNEJ RZECZYPOSPOLITEJ DLA JUDEOPOLONII. TA MYŚL JEST ZNOWU ODGRZEWANA ZARÓWNO W POLSCE JAK I NA UKRAINIE.
JAK WIDAĆ BANDEROWSZCZYZNA SCIĄGA Z CAŁEGO ŚWIATA WSZELKĄ SWOŁOCZ . MAJĄ W SWOICH SZEREGACH NIE TYLKO NAJEMNIKÓW ,ALE TEŻ UKRAIŃCÓW
Z DZIADA PRADZIADA PARAJĄCYCH SIĘ BANDYTERKĄ OD CZASÓW 1 RZECZYPOSPOLITEJ PO CZASY ZABORÓW I LATA OKUPACJI HITLEROWSKIEJ.
ŻEBY NIE BYŁO TAKŻE SOWIECKIEJ 39-41. MAJĄ TO WE KRWI .
Biała supremacja przechodzi do historii. Czarna cofnie cywilizacyjnie zdominowane przez siebie kraje o setki lat, przykładów z Czarnego Lądu mamy aż nadto.
Do kraju zwozili tez odpady Brytyjczycy. Najwyraźniej chcą zro ić z Polski śmietnik Europy. GIOŚ i państwo powinno bardziej aktywnie zwalczać ten proceder. Kary 10 tys zł to żart. 10 tys. PLN to 2 tys. EUR z hakiem. Takie kwoty widnieją na mniejszych fakturach w firmach zagranicznych, słowem takiej kary nawet nie odczują. Druga sprawa, po kiego grzyba w procedurze postępowania jest zapis o utylizacji na własny (tj. państwa)? Po prostu tylko i wyłącznie odesłanie takiego transportu z powrotem i niech się zagraniczna firma martwi, co z tym zrobić. Proste, jak świński ogon po ugotowaniu.
Polscy dyplomaci na Ukrainie są zwykłymi tchórzami niegodnymi miana Polaka! Więcej szkoda pisać, każdy przyzwoity człowiek wie co o tym wszystkim myśleć.
"W wydarzeniach kulturalnych uczestniczyć będą mogli jedynie OZDROWIEŃCY oraz osoby, które zostały zaszczepione przeciw Covid-19" - i po co kłamać w tytule? Chcecie być jak inne media?!? Żenada!
Według ministra Niedzielskiego przyłbice i części garderoby „nie stanowią tak skutecznego zabezpieczenia”. ,a według ministerstwa zdrowia narastanie epidemii jest efektem poluzowania obostrzeń i zwiększenia dynamiki kontaktów międzyludzkich - gdzie tu sens. Zakładając, że tak w rzeczywistości jest, to władza zezwalając (przez prawie rok) na powszechne stosowanie przyłbic i osłon z części garderoby doprowadziła do zwiększenia liczby zachorowań i zgonów. Nadto jeżeli władza potrzebuje prawie roku na stwierdzenie ,że te osłony nie są skuteczne, to jaką wartość mają zapewnienia tej władzy o skuteczności i bezpieczeństwie stosowanych szczepionek.
no i po co jeszcze debilne Polaczki noszą te maseczki? Sam widziałem... noc, mróz, prawie pusty park, przechodnie w kagańcach, byłem jednym z nielicznych wyjątków, często jedynym...
NIE WYSILAJCIE SIE Z TA KONFEDERACJA,TO NASTEPNE POKOLENIE SCYZORYKIEM CHSZCZONYCH SZYKOWANE DO KORYTA A TE ZAPYTANIA I ZATROSKANIE HAHAHA,,,,, SKAD MY TO ZNAMY ?????
Proponuje szczepić neobanderowców we Lwowie, Stanisławowie i w Łucku bo biedaki mogą zachorować. Nie wiedziałem, że w Warszawie jest ukraińskie Ministerstwo Zdrowia!
Chiny nie graniczą z krajami, które są członkami NATO, więc nic nas one nie obchodzą. Niech sąsiedzi Chin zorganizują odpowiednik NATO. Zmiany klimatyczne nie mają znaczenia militarnego, a NATO jest sojuszem militarnym. Pora pożegnać się z NATO, bo bogaci szukają frajerów do obrony ich interesów.
To jest najprawdopodobniej żydowskie knucie... ale nie wykluczone, że grające na zarozumiałości francuzów i ich zerowej wiedzy o historii. W końcu podobnie jak UPAdlińcy, francuzi masowo kolaborowali z niemieckimi nazistami, a potem udawali wielkich przeciwników Hitlera.
Jeszcze sie okaże czy przeciwko islamowi... Kilka lat temu Parlament Europejski uradził, że najgroźniejszy na świecie jest radykalizm chrześcijański. Wszystko można przekręcic i wypaczyć...
te korporacje prowadzą politykę wojennego bolszewizmu.
Prawdopodobnie juz prowadzą wewnętrzne śledztwo w celu wykrycia i zniszczenia źródła przecieku... od znajomego, który pracował kiedyś w pepsico słyszałem, że świąteczny żart i podarowanie innemu pracownikowi podarunku w postaci produktu konkurencji skończył się naganami i zwolnieniami.
Adam N. pseudonim "niedzielny pisuar" już powinien siedzieć w więzieniu za sprowadzenie zagrożenia dla zdrowia i życia wielu osób. Jak tak dalej pójdzie w normalnym państwie prawa dorobi się kary ostatecznej.
To nie głupota a raczej świadoma i cyniczna gra, wręcz zdrada polskiego interesu narodowego.
Ciekawe, czy A. Duda zaczął rozmowę od hasła "Sława Ukrainie"? Oczywiście, sprawa ekshumacji została odłożona ad calendas graecas. Zadziwia mnie głupota rządzących, skoro teraz, gdy Ukraina jest słaba i potrzebuje pomocy niemal na każdej płaszczyźnie, nie można wymusić na niej ekshumacji i upamiętnień pomordowanych Polaków, to kiedy będzie lepszy czas? Jak Ukraina okrzepnie, podniesie się, wzmocni i zostanie potęgą regionu (bo ma ku temu możliwości!)? Niestety, obawiam się że dna jeszcze nie osiągnęliśmy! Jeśli dziś Ukraina stawia nam żądania co do pomników dla upowskich zbrodniarzy, to co będzie za 5-10 lat?
Bandyci kryją bandytę
Nie kupować gówna pod nazwą coca-cola dopóki nie będzie mniej coca-colowe.
Zaraz, zaraz 4000 rubli to 200 zł, to co ten reżim żarty sobie robi?
Krwawy reżim.
PLAN DEPOPULACJI AFRYKI W PEŁNI - TYLKO PATRZEĆ JAK ZACZNĄ MASOWO UMIERAĆ AFRYKANIE. TERENY SĄ POTRZEBNE KONCERNOM PONADNARODOWYM W TYM CHIŃSKIM RÓWNIEŻ. NIEPRZYPADKOWO CHIŃSKIE FIRMY WESZŁY JUŻ KILKA LAT TEMU DO AFRYKI PO SUROWCE STRATEGICZNE.
CIEKAWE CZY SZCZEPIONKA ASTRA ZENECA PODAWANA NAUCZYCIELOM W POLSCE TEŻ POCHODZI Z INDII? PO FALI POWIKŁAŃ WSRÓD NAUCZYCIELI, GORĄCZKI ,WYMIOTÓW I NAGŁYCH PRZYPADKÓW WYMAGAJĄCYCH ODWIEZIENIA KARETKĄ DO SZPITALA SZEREGI PRACUJĄCYCH NAUCZYLI ZMALAŁY O 90%. TO NIE FAKE NEWS A FAKT Z JEDNEGO Z MIAST W POLSCE.
BYĆ MOŻE MINISTERSTWO ZDROWIA RP KUPIŁO JE W INDIACH PO OBNIŻONYCH CENACH BY ZAOSZCZEDZIĆ ZNOWU NA NAUCZYCIELACH. KATEGORYZOWANIE LUDZI WG. MIEJSCA ZAMIESZKANIA WIDAC WYRAŻNIE NA PRZYKŁADZIE TAKICH PAŃSTW JAK UKRAINA . KONCERNY TRAKTUJĄ LUDZI JAK BYDŁO RZEŻNE,NA KTÓRYM MOŻNA ROBIĆ DARMOWE EKSPERYMENTY MEDYCZNE I JESZCZE DOSTAJĄ ZA TO PIENIĄDZE. ZA OCHOTNIKÓW MUSIELIBY SŁONO ZAPŁACIĆ . TO MIELIŚMY KIEDYŚ W POLSCE W LATACH 90TYCH I TERAZ W CZASACH PANDEMII . NIEMIECKIE FIRMY POZA WIEDZĄ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA INFEKOWAŁY POLSKICH BEZDOMNYCH ZA DROBNE SUMY , POBIERAŁY
PRÓBKI KRWI DO ANALIZY . TERAZ ZROBIĄ TO RÓWNIEŻ NA UKRAIŃCACH NIESPRAWDZONA SZCZEPIONKĄ ASTRA ZENECA WYCIAGAJĄC PIENIĄDZE OD PAŃSTW TRZECIEGO ŚWIATA JAKĄ JEST UKRAINA . DLA POLAKÓW TO DOBRA WIADOMOŚĆ -IM MNIEJ UKRAIŃCÓW TYM LEPIEJ . BYLE BY TYLKO NIE PRZETRZEBILI KRESOWIAKÓW POD PŁASZCZYKIEM PANDEMII . KTO WIE CZY NIE MACZAJA W TYM PALUCHÓW "PRZYJACIELE " Z IZRAELA DZIAŁAJĄCY NA POLU ODZYSKANIA ZIEM DAWNEJ RZECZYPOSPOLITEJ DLA JUDEOPOLONII. TA MYŚL JEST ZNOWU ODGRZEWANA ZARÓWNO W POLSCE JAK I NA UKRAINIE.
JAK WIDAĆ BANDEROWSZCZYZNA SCIĄGA Z CAŁEGO ŚWIATA WSZELKĄ SWOŁOCZ . MAJĄ W SWOICH SZEREGACH NIE TYLKO NAJEMNIKÓW ,ALE TEŻ UKRAIŃCÓW
Z DZIADA PRADZIADA PARAJĄCYCH SIĘ BANDYTERKĄ OD CZASÓW 1 RZECZYPOSPOLITEJ PO CZASY ZABORÓW I LATA OKUPACJI HITLEROWSKIEJ.
ŻEBY NIE BYŁO TAKŻE SOWIECKIEJ 39-41. MAJĄ TO WE KRWI .
"Głos ma zabrać m.in. liderka tzw. Strajku Kobiet – Marta Lempart"
cha cha cha,
ciekawe co mądrego powie: j...ć pis, czy wyp....alać?
Biała supremacja przechodzi do historii. Czarna cofnie cywilizacyjnie zdominowane przez siebie kraje o setki lat, przykładów z Czarnego Lądu mamy aż nadto.
a po podpaleniu Synagogi dostali be w Polsce od 25lat do dożywocia...
Jasne... gdyby to były największe problemy obecnego świata - to nie było by za brdzo się czym martwić - bo to zjawisko raczej jest mikroproblemem.
Brak słów jak muszą być skundleni PiSowscy urzędnicy, żeby podkulić ogon po opluciu Polski przez ścierwo pokroju wiarowycza... nie do wyobrażenia.
W tempie Gawrona"?
Nawet jak złapią podpalaczy to dostaną oni niskie wyroki w zawieszeniu. Podpalenia meczetu by nie przeżyli. Niech dalej walczą z Kościołem.
Do kraju zwozili tez odpady Brytyjczycy. Najwyraźniej chcą zro ić z Polski śmietnik Europy. GIOŚ i państwo powinno bardziej aktywnie zwalczać ten proceder. Kary 10 tys zł to żart. 10 tys. PLN to 2 tys. EUR z hakiem. Takie kwoty widnieją na mniejszych fakturach w firmach zagranicznych, słowem takiej kary nawet nie odczują. Druga sprawa, po kiego grzyba w procedurze postępowania jest zapis o utylizacji na własny (tj. państwa)? Po prostu tylko i wyłącznie odesłanie takiego transportu z powrotem i niech się zagraniczna firma martwi, co z tym zrobić. Proste, jak świński ogon po ugotowaniu.
Jak to?.. Przecież Białoruś już od dawna ma szczepionkę. 50 ml wódki każdego wieczoru. Pan prezydent zapomniał?..
s.o.b.
Polscy dyplomaci na Ukrainie są zwykłymi tchórzami niegodnymi miana Polaka! Więcej szkoda pisać, każdy przyzwoity człowiek wie co o tym wszystkim myśleć.
Gazociąg przez Ukrainę cacy, przez Bałtyk - be. Kali
Władze litewskie są dla Polaków tym czym są neobanderowcy.
"W wydarzeniach kulturalnych uczestniczyć będą mogli jedynie OZDROWIEŃCY oraz osoby, które zostały zaszczepione przeciw Covid-19" - i po co kłamać w tytule? Chcecie być jak inne media?!? Żenada!
sąd Polski jest niezależny. żydom nic do niego.
Nasi są lepsi, chcą zaszczepić wszystkich obywateli Polski, a ponad to 3 mln imigrantów zarobkowych, głównie z Ukrainy.
Niech biorą moją dawkę. Na zdrowie :)
Podgatowka pod 447 act.
Nie dość głęboko wlazł im w zadki?
Konia kują, a żaba łapę podstawia.
Mamy ich za miedzą i co? I g(), robią co chcą z naszymi a Duda i pisiate nawet palcem nie kiwną tylko łaszą się jak kundle do pana.
Według ministra Niedzielskiego przyłbice i części garderoby „nie stanowią tak skutecznego zabezpieczenia”. ,a według ministerstwa zdrowia narastanie epidemii jest efektem poluzowania obostrzeń i zwiększenia dynamiki kontaktów międzyludzkich - gdzie tu sens. Zakładając, że tak w rzeczywistości jest, to władza zezwalając (przez prawie rok) na powszechne stosowanie przyłbic i osłon z części garderoby doprowadziła do zwiększenia liczby zachorowań i zgonów. Nadto jeżeli władza potrzebuje prawie roku na stwierdzenie ,że te osłony nie są skuteczne, to jaką wartość mają zapewnienia tej władzy o skuteczności i bezpieczeństwie stosowanych szczepionek.
no i po co jeszcze debilne Polaczki noszą te maseczki? Sam widziałem... noc, mróz, prawie pusty park, przechodnie w kagańcach, byłem jednym z nielicznych wyjątków, często jedynym...
jeśli rząd, dla mojego dobra chce żebym nosił jakieś maski, to rząd niech mi te maski dostarczy i to za darmo. Ja nie będę dokładał do ich interesu.
NIE WYSILAJCIE SIE Z TA KONFEDERACJA,TO NASTEPNE POKOLENIE SCYZORYKIEM CHSZCZONYCH SZYKOWANE DO KORYTA A TE ZAPYTANIA I ZATROSKANIE HAHAHA,,,,, SKAD MY TO ZNAMY ?????
Kulczyk uruchomił produkcję masek chirurgicznych na dużą skalę
Islam ich wyleczy.
Proponuje szczepić neobanderowców we Lwowie, Stanisławowie i w Łucku bo biedaki mogą zachorować. Nie wiedziałem, że w Warszawie jest ukraińskie Ministerstwo Zdrowia!
Czytam i nie wierzę!!!
Niebawem "Lupaszka" bedzie bohaterem RP..
Jaki naród tacy bohaterzy
Nie ma znaczenia kto jest premierem. Obajtek nie jest w niczym lepszy od Morawieckiego.
Chiny nie graniczą z krajami, które są członkami NATO, więc nic nas one nie obchodzą. Niech sąsiedzi Chin zorganizują odpowiednik NATO. Zmiany klimatyczne nie mają znaczenia militarnego, a NATO jest sojuszem militarnym. Pora pożegnać się z NATO, bo bogaci szukają frajerów do obrony ich interesów.
To chorzy ludzie, ale jeszcze bardziej chorzy są ci, którzy w imię doraźnych interesów politycznych przymykają oko na to co się dzieje.
Jasne ze Chiny zapłacą...kolejną łapówkę jego synusiowi Hunterowi;
https://nypost.com/article/hunter-biden-china-timeline-business-ties/
To jest najprawdopodobniej żydowskie knucie... ale nie wykluczone, że grające na zarozumiałości francuzów i ich zerowej wiedzy o historii. W końcu podobnie jak UPAdlińcy, francuzi masowo kolaborowali z niemieckimi nazistami, a potem udawali wielkich przeciwników Hitlera.
Jeszcze sie okaże czy przeciwko islamowi... Kilka lat temu Parlament Europejski uradził, że najgroźniejszy na świecie jest radykalizm chrześcijański. Wszystko można przekręcic i wypaczyć...
Kresy polubily zlodzieja Yves Roche
Nawalnego
A o Julianie Assange cisza