Nie tylko Polacy mieszkali na tych ziemiach od wiekow, te ziemie nalezaly do polskiego plemienia Ledzian, w IX - X w te ziemie podbil najpierw Igor, nastepnie Wlodzimierz. Odzyskal je na mocy legalnego dziedzictwa Kazimierz W. w XIVw. O przynaleznosci tych ziem do polskiego plemienia Ledzian swiadcza wykopaliska archeologiczne przeprowadzone w 1977r. we Lwowie. Potwierdzajace , to co historiografia polska przedstawiala od ponad 100 lat . A. Malecki "Lechici w swietle historycznej krytyki" - Lwow 1907r.
Dokładnie. Z tym betonem Polska nie powinna juz prowadzic dialogu. Rejestrować motłoch po zdjeciach i
zakaz wjazdu do Polski. Niestety tego mozna było się spidziewać kiedy za 'bohaterów' wybrali sobie bezwglednych psycholi. Polska jest obecnie na kursie kolizyjnym z upadlina z winy tej drugiej. I to sie szybko, o ile wogole nie zmieni.
Gdybym był ministrem MSW, żaden z tych banderowców, szczególnie urzędników państwowych i lokalnych, nigdy nie przekroczyłby granicy Polski, z dożywotnim zakazem wjazdu. Oczywiście ze względu na bezpieczeństwo państwa tak plugawa czerń powinna być rejestrowana w bazie danych. Od tego jest ambasada i konsulaty.
NA BANDYCIE CZAPKA GORE PODOBNIE JAK NA UKRAINIE NA BIAŁORUSI DZIAŁAJĄ KOŁA NIECHĘTNE POLAKOM,POMIMO DBANIA PRZEZ ŁUKASZENKE O POLSKIE KORZENIE W POSTACI ODNOWIONYCH BUDYNKÓW I KULTYWOWANIU KULTU OSÓB ZWIĄZANYCH Z POLSKA I OBECNA BIAŁORUSIĄ .
Bo on ma podwójną osobowość, tu pisze jak należy a gdy pojedzie do Kijowa to rżnie głupa i umizguje się do banderowskiej swołoczy (nie mylić z normalnymi Ukraińcami), starannie unikając stanowczych sformułowań w duchu prawdy i obrony polskiego interesu narodowego.
"po wykryciu jednego nosiciela niebezpiecznego wirusa, który poruszał się po mieście nie przestrzegając indywidualnej kwarantanny." Czyli jest pełno zakażonych tylko nikt tego nie bada, bo... przestrzegają reguł... kretyńska władza.
Ordo Iuris to grupa wspaniałych ludzi. Nic dziwnego, że są tak atakowani przez tych co już by chcieli mieć cały świat zniewolony u stóp. A że robi się to przy użyciu ścierw pokroju biedronia to napawa dodakowym obrzydzeniem.
NIEMCY IDEALNIE NADAJĄ SIĘ NA WYSZCZEPIENIE - POSZLI ZA ADOLFEM JAK W DYM ,PÓJDĄ ZA GESTAPOWSKIM APARTHEIDEM COVIDOWYM . JA TO BYM IM JESZCZE WYTATUOWAŁ NA CZOŁACH KOD KRESKOWY Z NUMEREM ,BY PO WSZE CZASY NAPIĘTNOWAĆ TEN NARÓD ZA TO CO ZROBILI INNYM NARODOM A PRZEDE WSZYSTKIM POLAKOM WESPÓŁ Z ŻYDAMI.
Status quo w Donbasie utrwala się, wobec czego w to interesie Ukrainy jest aby spokój nie trwał zbyt długo. Mała zadyma, dużo wrzasku i znowuż temat jest na topie, a że ktoś tam zginie to dla polityków nieistotne.
Wiem, że jest już oklepane powiedzonko, ale pasuje tu, jak ulał. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Co do owego "propagowania nazizmu"... Jak nazwać świętowanie paktu Ribbentrop-Mołotow, jeśli nie opiewaniem xx-wiecznych totalitaryzmów, nie tylko nazizmu, ale i komunizmu?
Ironią jest to że czarnoskóra działaczka która min nawołuje do NIE głosowania na "Demokratów" ,wzywa jednocześnie by biali oddawali sprawy do sądu o....rasizm wobec nich.Biała trzepnieta na umyśle DiAngelo stosuje rasizm wobec białych a czarnoskora jest temu przeciwna.!!!!Ja CC nie pije od czasu kiedy brali udział w obaleniu Trumpa.
Kolejna kompromitacja lewaków z PO,przecież inny "madry inaczej" nawołuje by nie tankować na POLSKICH stacjach paliwa!!!Ci z PO to chcieliby "bohaterów" pokroju Kalergis,Marks,a może jeszcze Stalina? Poziom zaprzaństwa,zdrady kolaboracji u niektórych jest na nieprawdopodobnym poziomie.Ludzie na kogo wy głosujecie!!!!!!!
Jednym z powodów usunięcia Trumpa było to ze ten nie chciał wojować,jak sobie zyczyli Eskimosi ,to nastapiła podmianka i ten stetryczały dziadziuś wszystko podpisze,jeszcze lewacy winni wystąpic o Pokojowa Nagrodę Nobla i będzie i smiesznio i straszno.
Wiemy,wiemy,celem Eskimosów jest zniszczenie Chrześcijaństwa i zdegenerowanie i zniszczenie białej cywilizacji.Wykorzystują do tego "pozytecznych idiotów"(czy aby pożytecznych?) z lewackich ugrupowań.
Ukraina naśladuje Kaczyńskich za kartofla. Dobry przykład.
Nic złego nie powiedział, ale faktycznie to mógłby być niezły pomysł.
Agencje chcą zarabiać kosztem zdrowia Polaków. Ja proponuję, żeby ukraińscy lekarze byli najpierw zatrudniani w szpitalach i klinikach MSW oraz MON.
Tzn. mogą bawić się dalej!
a pisowscy tylko lizą i płaca za złom drożej frajerzy jakich świat nie widział
Nie tylko Polacy mieszkali na tych ziemiach od wiekow, te ziemie nalezaly do polskiego plemienia Ledzian, w IX - X w te ziemie podbil najpierw Igor, nastepnie Wlodzimierz. Odzyskal je na mocy legalnego dziedzictwa Kazimierz W. w XIVw. O przynaleznosci tych ziem do polskiego plemienia Ledzian swiadcza wykopaliska archeologiczne przeprowadzone w 1977r. we Lwowie. Potwierdzajace , to co historiografia polska przedstawiala od ponad 100 lat . A. Malecki "Lechici w swietle historycznej krytyki" - Lwow 1907r.
Już pokazali jak doprowadzili Lwów do ruiny.
hitlerowcy czy hitlerowcy narodowości upaińskiej czy jest różnica??
Dokładnie. Z tym betonem Polska nie powinna juz prowadzic dialogu. Rejestrować motłoch po zdjeciach i
zakaz wjazdu do Polski. Niestety tego mozna było się spidziewać kiedy za 'bohaterów' wybrali sobie bezwglednych psycholi. Polska jest obecnie na kursie kolizyjnym z upadlina z winy tej drugiej. I to sie szybko, o ile wogole nie zmieni.
Gdybym był ministrem MSW, żaden z tych banderowców, szczególnie urzędników państwowych i lokalnych, nigdy nie przekroczyłby granicy Polski, z dożywotnim zakazem wjazdu. Oczywiście ze względu na bezpieczeństwo państwa tak plugawa czerń powinna być rejestrowana w bazie danych. Od tego jest ambasada i konsulaty.
Ten wyrok nic nie znaczy, bo sformułowanie może naruszać prawo UE nie oznacza naruszania, lecz jedynie istnienie takiej możliwości.
Muszą uważać aby ich nie uszczęśliwiono jedynie słusznym wzorcem demokracji.
Jankesi zabronią i zostaniemy z ręką w nocniku. Już dawno miała być duża baza w Łodzi i nie doszło do jej utworzenia
Oddać im Przemyśl - PO co?
Żeby zrobili tam wielkie dziadostwo; brud, smród, ubóstwo - takie same jakie mają u siebie?...
NA BANDYCIE CZAPKA GORE PODOBNIE JAK NA UKRAINIE NA BIAŁORUSI DZIAŁAJĄ KOŁA NIECHĘTNE POLAKOM,POMIMO DBANIA PRZEZ ŁUKASZENKE O POLSKIE KORZENIE W POSTACI ODNOWIONYCH BUDYNKÓW I KULTYWOWANIU KULTU OSÓB ZWIĄZANYCH Z POLSKA I OBECNA BIAŁORUSIĄ .
oskarżenie zostało publicznie wykrzyczane, a dowody?..
A przecież miał trafić do najlepszej, w najgorszej koloni to mogą go nawet przecwelować :) (UE będzie musiała sankcje na sprawców nałożyć)
HAHAHA,,,,,,,,,,,,, TAK SIE POLACTWO W CH,,,, ROBI !!!!"!!
gosiewska najwiekszy wazeliniasz upowski przez taka jak ona oni sobie tak pozwalają
Bo on ma podwójną osobowość, tu pisze jak należy a gdy pojedzie do Kijowa to rżnie głupa i umizguje się do banderowskiej swołoczy (nie mylić z normalnymi Ukraińcami), starannie unikając stanowczych sformułowań w duchu prawdy i obrony polskiego interesu narodowego.
Piękne i prawdziwe!!!
Duda da banderowcom kasę na pomniki dla Bandery, Suchewycza itp., a Kaczyński szczepionki p. covid.
Dzicy ludzie...
"po wykryciu jednego nosiciela niebezpiecznego wirusa, który poruszał się po mieście nie przestrzegając indywidualnej kwarantanny." Czyli jest pełno zakażonych tylko nikt tego nie bada, bo... przestrzegają reguł... kretyńska władza.
Ordo Iuris to grupa wspaniałych ludzi. Nic dziwnego, że są tak atakowani przez tych co już by chcieli mieć cały świat zniewolony u stóp. A że robi się to przy użyciu ścierw pokroju biedronia to napawa dodakowym obrzydzeniem.
Cześć pamięci pomordowanych.
Mam nadzieję, że Pan Anatol nie przebywa w Polsce, bo nasza banderofilna władzunia gotowa by go wydać w ręce rezunów.
NIEMCY IDEALNIE NADAJĄ SIĘ NA WYSZCZEPIENIE - POSZLI ZA ADOLFEM JAK W DYM ,PÓJDĄ ZA GESTAPOWSKIM APARTHEIDEM COVIDOWYM . JA TO BYM IM JESZCZE WYTATUOWAŁ NA CZOŁACH KOD KRESKOWY Z NUMEREM ,BY PO WSZE CZASY NAPIĘTNOWAĆ TEN NARÓD ZA TO CO ZROBILI INNYM NARODOM A PRZEDE WSZYSTKIM POLAKOM WESPÓŁ Z ŻYDAMI.
Panią Spurek powinien raczej zająć się psychiatra, pani Paczkowska niech odpowiada w sądzie za swoje oszczerstwa.
Cierpią na kompleks mniejszości i w ramach walki z nim chcą aby uważano ich za pępek świata.
Znalazło by się jeszcze to i owo do wyliczenia...
Obrońca uciśnionych Duda się za nim nie ujmie? Wszak za Nawalnym zrobił rozpierduchę na pół świata?
Status quo w Donbasie utrwala się, wobec czego w to interesie Ukrainy jest aby spokój nie trwał zbyt długo. Mała zadyma, dużo wrzasku i znowuż temat jest na topie, a że ktoś tam zginie to dla polityków nieistotne.
Wiem, że jest już oklepane powiedzonko, ale pasuje tu, jak ulał. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Co do owego "propagowania nazizmu"... Jak nazwać świętowanie paktu Ribbentrop-Mołotow, jeśli nie opiewaniem xx-wiecznych totalitaryzmów, nie tylko nazizmu, ale i komunizmu?
To Ukraina okupuje część Donbasu i niemal całą Małorosję.
A kiedy sankcje Unii na USA i Trumpa za zamordowanie Sulejmaniego i 8 Irakijczyków?
Ironią jest to że czarnoskóra działaczka która min nawołuje do NIE głosowania na "Demokratów" ,wzywa jednocześnie by biali oddawali sprawy do sądu o....rasizm wobec nich.Biała trzepnieta na umyśle DiAngelo stosuje rasizm wobec białych a czarnoskora jest temu przeciwna.!!!!Ja CC nie pije od czasu kiedy brali udział w obaleniu Trumpa.
Taaa,cierpliwość Eskimosów się kończy a nie USA,które sa na ich pasku.
Dlatego PiS będzie długo(niestety ) rzadził,bo jak sie ma taka"alternatywę" to już lepiej głosować na PiS.
Kolejna kompromitacja lewaków z PO,przecież inny "madry inaczej" nawołuje by nie tankować na POLSKICH stacjach paliwa!!!Ci z PO to chcieliby "bohaterów" pokroju Kalergis,Marks,a może jeszcze Stalina? Poziom zaprzaństwa,zdrady kolaboracji u niektórych jest na nieprawdopodobnym poziomie.Ludzie na kogo wy głosujecie!!!!!!!
Bo dopuszczalny i zupełnie bezkarny jest lewicowy ekstremizm.Swoich nie ruszają.
Jednym z powodów usunięcia Trumpa było to ze ten nie chciał wojować,jak sobie zyczyli Eskimosi ,to nastapiła podmianka i ten stetryczały dziadziuś wszystko podpisze,jeszcze lewacy winni wystąpic o Pokojowa Nagrodę Nobla i będzie i smiesznio i straszno.
Wiemy,wiemy,celem Eskimosów jest zniszczenie Chrześcijaństwa i zdegenerowanie i zniszczenie białej cywilizacji.Wykorzystują do tego "pozytecznych idiotów"(czy aby pożytecznych?) z lewackich ugrupowań.
Macie dwóch adwokatów tj.litwa a zwłaszcza Polska i na tym sie skończy.Nikt inny nie jest na tyle głupi by was wspierać.
Kolejne faszystowskie przedsięwzięcie Mossadu.
CZY TO JEST NA PODWOZIU TATRY ?
Chyba (lidery).
Znudziło im się rządzić i wymyślają cuda aby nie zistać u władzy po bastępnych wyborach.
Trudno nie zauważyć, że poziom skretynienia członków PO i innych lewackich band bije na głowę nawet poziom debilizmu i hipokryzji w PiS.
UPAdlina = nazi pupilek USA i innych "zachodnich demokratów"
te korporacje prowadzą politykę wojennego bolszewizmu.