Strona ukraińska ,a konkretnie dowódca jednostki na terenie której go zdobyto twierdził ,że
zestaw jest całkowicie niesprawny. Wydaje się dość nieprawdopodobne ,że wyrzutnia była dokładnie
na kursie samolotu i działała bez namiarów z urządzeń śledzących cel. Dużo tu koniecznych zbiegów okoliczności.
ochotnicy z Rosji pomogli braciom z Noworosji... Ponadto na tak duzym obszarze są na pewno ludzie którzy służyli na tym sprzęcie, którzy zgłosili się do powstańców (jednostka była w Doniecku)
ochotnicy z Rosji pomogli braciom z Noworosji... Ponadto na tak duzym obszarze są na pewno ludzie którzy służyli na tym sprzęcie, którzy zgłosili się do powstańców (jednostka była w Doniecku)
Kolego, nie wystarczy zdobyć taki zestaw, trzeba go jeszcze umieć obsłużyć, a obsługuje go co najmniej kilku żołnierzy. Skąd powstańcy mieliby mieć wyszkoloną załogę?
Ponadto, jak wynika z informacji, samolot rozbił się na terenie kontrolowanym przez banderowców, a ponieważ leciał z zachodu, to rakietę w jego kierunku wystrzelono gdy on był jeszcze głęboko w Ukrainie.
Kolego, nie wystarczy zdobyć taki zestaw, trzeba go jeszcze umieć obsłużyć, a obsługuje go co najmniej kilku żołnierzy. Skąd powstańcy mieliby mieć wyszkoloną załogę?
Ponadto, jak wynika z informacji, samolot rozbił się na terenie kontrolowanym przez banderowców, a ponieważ leciał z zachodu, to rakietę w jego kierunku wystrzelono gdy on był jeszcze głęboko w Ukrainie.
@jazming:Skoro Ruskie sami się chwalili tymi zestawami to dlaczego twierdzisz ze to Ukraincy?W nocy im ukradli a w dzień pokazali swa "sile".Malo logiczne.Poza tym za dużo nagran w sieci i to akurat nie obciążających Ukraincow tylko tych co kochają "Matuszke Rasije".
Dokładnie. Ukraina wprowadziła zakaz lotów pasażerskich nad Donbasem z wyjątkami - mogły przelatywać "tranzytem" na wys. minimum 7.900 m, czyli bezpiecznej z punktu widzenia dotychczasowego uzbrojenia terrorystów. No ale bandyci osiągają sukcesy, zdobyli BUK-a i go użyli!
NO i mamy dowód na to, że wojnę w Ukrainie rozpętali banderowcy na polecenie Amerykanów.
Wyraźnie widać, że Amerykanie prą do wojny z Rosją, bo dotychczas nigdy nie decydowali się na taki krok, żeby uznać za sprzymierzeńca kraj z faszystowskim rządem, bez demokratycznie wybranych władz i w stanie wojny domowej.
SAmolot na tej wysokości nie mozna zestrzelić z naramiennego zastawu. To musi być zestaw z radarem umieszczony co najmniej na samochodzie. Radar na jednym samochodzie, na drugim wyrzutnia i na trzecim stanowisko kierowania ogniem. Watpię, żeby powstańcy mieli taki zestaw, ale banderowcy na pewno mają i to oni zestrzelili ten samolot.
SAmolot na tej wysokości nie mozna zestrzelić z naramiennego zastawu. To musi być zestaw z radarem umieszczony co najmniej na samochodzie. Radar na jednym samochodzie, na drugim wyrzutnia i na trzecim stanowisko kierowania ogniem. Watpię, żeby powstańcy mieli taki zestaw, ale banderowcy na pewno mają i to oni zestrzelili ten samolot.
Pokazują już to w wielu serwisach informacyjnych Striełkow na Rosyjskim odpowiedniku Twita zamieścił wpis okraszony zdjęciami z rejonu katastrofy twierdząc że trafili AN-26.
Wpis już usunięty ale nic to nie da bo Internet nie zapomina
"Dany" sa jeszcze na wyposazeniu Libii,Czech,Polski oraz byłych państw wchodzących w skład ZSRR - Ukrainy tez.Zreszta z kad wiadomo ze z Polski.Specyfikacje widzieli? A może fakturę z cena i nr.jednostki z polski?Zreszta z Polski latwiej byłoby koleja z Medyki.Nowa prowokacja.
Takowe były lub sa na wyposazeniu Czech,Polski,Libii oraz byłych państw ZSRR.Dlaczego akurat z Polski? Ktos widział specyfikacje?A może fakturę zakupu z nr.polskiej jednostki.Ciagle gdybanie.Przeciez latwiej byłoby koleja je dostarczyć z Medyki.
"Striełkow" zestrzelił, kolejny sukces bandyty:
http://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/3393881-strielkov-pro-zbytyi-litak-poperedzhaly-zh-ne-litaty-v-nashomu-nebi
jedna z rosyjskich agencji informacyjnych po 16 czasu podała wiadomość o zestrzeleniu Ukraińskiego samolotu wojskowego
Jeden z z przywódców rebeliantów pochwalił się na portalu społecznościowym zestrzeleniem wojskowego An-26 podpinając zdjęcia z okolic gdzie spadł Boeing
@kindzal ). ZNASZ PAN POJĘCIA : GOSPODARKA ,KULTURA, GEOPOLITYKA?. Gospodarczo raczej niewiele zyskujemy bo kraina straszliwie zrujnowana , Natomiast kulturalne straty które ponieśliśmy we wrześniu 1939 r do dnia dzisiejszego nie są do odzyskania jeśli nie odbierzemy tych ziem Miast , Pałaców , Muzeów i zbiorów w nich zdeponowanych , Osobiście wolę dokończyć żywota w kraju wielkim i potężnym niż małym i teoretycznym!!!
@kindzal ). ZNASZ PAN POJĘCIA : GOSPODARKA ,KULTURA, GEOPOLITYKA?. Gospodarczo raczej niewiele zyskujemy bo kraina straszliwie zrujnowana , Natomiast kulturalne straty które ponieśliśmy we wrześniu 1939 r do dnia dzisiejszego nie są do odzyskania jeśli nie odbierzemy tych ziem Miast , Pałaców , Muzeów i zbiorów w nich zdeponowanych , Osobiście wolę dokończyć żywota w kraju wielkim i potężnym niż małym i teoretycznym!!!
No i propagandowe klipy Rosji stają się coraz bardziej naturalistyczne. Pojechali filmowcy, nakręcili ofiary. Kto jest sprawcą wiadomo, Przecież secesjoniści sami siebie by nie ostrzelali, a Ruskie przecież nie agresory!!!.
http://www.rp.pl/artykul/29,1126433-Jak-Rosjanin-sfilmowal-ostrzal-Ukrainy-z-Rosji-i-co-z-tego-wyniklo--WIDEO-.html Największe medium społecznościowe w Rosji - odpowiednik Facebooka - usunął stronę rosyjskiego nacjonalisty, który wrzucił film wideo będący dowodem na udział Rosji w wojnie na Ukrainie. Dmitrij Tłustangiełow odpoczywał z rodziną nad jeziorem niedaleko miejscowości Gukowo niedaleko Rostowa, tuż obok granicy z Ukrainą. W czasie pikniku sfilmował i wrzucił na swoją stronę w serwisie WKontakcie film z odpalania rakiet Grad. Takich rakiet używają separatyści z Doniecka i Ługańska w walkach z armi ukraińską. Kijów od dawna oskarża Moskwę o to, że wspiera separatystów wysyłając im sprzęt. Nieoficjalnie ukraińscy dyplomaci twierdzą także, iż rosyjska armia ostrzeliwuje pozycje ukraińskie właśnie z rosyjskiej strony granicy. Nakręcony dwa dni temu film Tłustantgiełowa wydaje się być dowodem, że tak właśnie jest: Tuż po tym, jak Tłustangiełow wrzucił film, WKontakcie usunęło jego stronę. On sam najpierw powiedział rosyjskim dziennikarzom, że sfilmował start Gradów, a później - że sam nie jest pewien co to jest. Wcześniej jednak internauci wrzucili jego film m.in. na Twittera i YouTube. Tłustangiełowa trudno posądzać o przychylność dla Ukraińców - jego usunięta już strona w WKontakcie pełna była nacjonalistycznych wpisów: Jego ostatni wpis to "Wkrótce" ze zdjęciem nazwy miasta Kijów umieszczonej przed wjazdem do stolicy Ukrainy w barwach rosyjskich. Wcześniej Tłustangiełow zamieścił m.in. ten dowcip: "My jesteśmy Ukraińcy. Z nami jest Ameryka". "My jesteśmy Rosjanie. Z nami jest Bóg". rp.pl
Ja na tym fatalnie nakręconym filmiku nic takowego NIE widzę co autor tego artykułu próbuje nam zasugerować..., następnym razem niech kamerzysta się lepiej postara...
nie weźmie nas nikt. acron jest za cienki w uszach. moim marzeniem jest, żeby grupa azoty działała niezależnie, jako polska firma. tak, jak to dotąd było. widać, że jesteśmy w stanie skutecznie zarządzać firmą, która odnosi sukscesy na europejskich, a nawet światowych rynkach. teraz kluczowe jest, żeby tak jak ostatnio, tak i teraz udało się obronić azoty. są na to pomysły i niech rząd skutecznie je realizuje.
Poszła Jasiu dawać de, widać u Pana Hawranka ( 11 nicków) korepetycje brałaś. Coś moja osoba szanownej Pani nie pasuje? Poszła ode mnie zboczona kreaturo. Idź do Hawranka i Votum_separatum. Tak dokładnie pasujecie do siebie, fizycznie i intelektualnie. Jasiu, poszła stąd na plac ćwiczeń.
a co to są te "europejskie wartości"? Żydowski "multkikultki" i sprowadzanie w hurtowych ilościach negroidów i arabów? A teraz ciekawostka. Czy wiecie, że UE sięga swoimi "tradycjami" do idei "Pan-Europy"? Stworzył ją Richard Coudenhove-Kalergi, mieszaniec, trochę Niemca, Polaka, Japońca. I jeżeli coś na ten temat wiecie to tu zapewne wasza wiedza się kończy. Otóż w swoim projekcie ów pan zakładał, że Pan-Europą będą rządzić żydy, jako rasa wyjątkowo zdolna w dziedzinach zarządzania (banki, handel). Hitler w Mein Kampf odwrócił tą teorię odwrócił przypisując żydowi jego prawdziwe oblicze, tj. pasożyta. Zaś „Wielkimi Niemcami” miały rządzić szwaby. Pisze o tym dr Andrzej Leszek Szcześniak w swojej krótkiej książce „Holokaust”, gdzie na marginesie wskazuje, jak żydzi z Europy i USA pomogli Hitlerowi dojść do władzy (m. in. rodzinka parchatych Warburgów). Książkę widziałem na chomiku. Adolf wojnę przegrał, a projekt Pan-Europy wrócił do łask.
może pojawił się z bojownikami z Rosii- teraz Putin będzie musiał zadziałać
obstawiam oddziały pokojowo - pytanie gdzie się zatrzymają
Kijów???
Strona ukraińska ,a konkretnie dowódca jednostki na terenie której go zdobyto twierdził ,że
zestaw jest całkowicie niesprawny. Wydaje się dość nieprawdopodobne ,że wyrzutnia była dokładnie
na kursie samolotu i działała bez namiarów z urządzeń śledzących cel. Dużo tu koniecznych zbiegów okoliczności.
tagore
ochotnicy z Rosji pomogli braciom z Noworosji... Ponadto na tak duzym obszarze są na pewno ludzie którzy służyli na tym sprzęcie, którzy zgłosili się do powstańców (jednostka była w Doniecku)
ochotnicy z Rosji pomogli braciom z Noworosji... Ponadto na tak duzym obszarze są na pewno ludzie którzy służyli na tym sprzęcie, którzy zgłosili się do powstańców (jednostka była w Doniecku)
Kolego, nie wystarczy zdobyć taki zestaw, trzeba go jeszcze umieć obsłużyć, a obsługuje go co najmniej kilku żołnierzy. Skąd powstańcy mieliby mieć wyszkoloną załogę?
Ponadto, jak wynika z informacji, samolot rozbił się na terenie kontrolowanym przez banderowców, a ponieważ leciał z zachodu, to rakietę w jego kierunku wystrzelono gdy on był jeszcze głęboko w Ukrainie.
Masz rację, nkwd-ziści są w SBU
Kolego, nie wystarczy zdobyć taki zestaw, trzeba go jeszcze umieć obsłużyć, a obsługuje go co najmniej kilku żołnierzy. Skąd powstańcy mieliby mieć wyszkoloną załogę?
Ponadto, jak wynika z informacji, samolot rozbił się na terenie kontrolowanym przez banderowców, a ponieważ leciał z zachodu, to rakietę w jego kierunku wystrzelono gdy on był jeszcze głęboko w Ukrainie.
Widocznie te Dany nuciły cichutko Bogurodzicę... ;)
@jazming:Skoro Ruskie sami się chwalili tymi zestawami to dlaczego twierdzisz ze to Ukraincy?W nocy im ukradli a w dzień pokazali swa "sile".Malo logiczne.Poza tym za dużo nagran w sieci i to akurat nie obciążających Ukraincow tylko tych co kochają "Matuszke Rasije".
tak samo jak dla NKWD-istów
tym bardziej ze już zestrzeliwali samoloty na 6,5 tys metrów
Ten samolot zestrzelili banderowcy, dla nich nie liczy się ludzkie życie.
"Ekspert"
Ten jak zwykle tydzień do tylu
wiadomość o BUK ze strony rosyjskiej więc jest na pewno wiarygodna - banderowcy tylko sieja propagandę
wiadomość z wczoraj
"Jednocześnie dzięki zdobyciu systemu BUK powstańcy całkowicie panują nad swoim niebem!!!"
http://www.nakanune.ru/news/2014/7/16/22360881/
wzięte z
http://adnovum.neon24.pl/post/111062,ukraina-wojna-domowa-16-07-2014r
nie trzeba było się chwalić
wiadomość z wczoraj
"Jednocześnie dzięki zdobyciu systemu BUK powstańcy całkowicie panują nad swoim niebem!!!"
http://www.nakanune.ru/news/2014/7/16/22360881/
wzięte z
http://adnovum.neon24.pl/post/111062,ukraina-wojna-domowa-16-07-2014r
nie trzeba było się chwalić
Dokładnie. Ukraina wprowadziła zakaz lotów pasażerskich nad Donbasem z wyjątkami - mogły przelatywać "tranzytem" na wys. minimum 7.900 m, czyli bezpiecznej z punktu widzenia dotychczasowego uzbrojenia terrorystów. No ale bandyci osiągają sukcesy, zdobyli BUK-a i go użyli!
Ten samolot zestrzelili powstańcy gdy bombardował on cywilne domy mieszkalne.
NO i mamy dowód na to, że wojnę w Ukrainie rozpętali banderowcy na polecenie Amerykanów.
Wyraźnie widać, że Amerykanie prą do wojny z Rosją, bo dotychczas nigdy nie decydowali się na taki krok, żeby uznać za sprzymierzeńca kraj z faszystowskim rządem, bez demokratycznie wybranych władz i w stanie wojny domowej.
wiadomość z wczoraj
"Jednocześnie dzięki zdobyciu systemu BUK powstańcy całkowicie panują nad swoim niebem!!!"
http://www.nakanune.ru/news/2014/7/16/22360881/
wzięte z
http://adnovum.neon24.pl/post/111062,ukraina-wojna-domowa-16-07-2014r
nie trzeba było się chwalić
wiadomość z wczoraj
"Jednocześnie dzięki zdobyciu systemu BUK powstańcy całkowicie panują nad swoim niebem!!!"
http://www.nakanune.ru/news/2014/7/16/22360881/
wzięte z
http://adnovum.neon24.pl/post/111062,ukraina-wojna-domowa-16-07-2014r
nie trzeba było się chwalić
Ten film nagrali banderowcy i podszywając się pod Rosjanina umieścili w necie.
Za wcześnie się skurwysyn pochwalił!
SAmolot na tej wysokości nie mozna zestrzelić z naramiennego zastawu. To musi być zestaw z radarem umieszczony co najmniej na samochodzie. Radar na jednym samochodzie, na drugim wyrzutnia i na trzecim stanowisko kierowania ogniem. Watpię, żeby powstańcy mieli taki zestaw, ale banderowcy na pewno mają i to oni zestrzelili ten samolot.
SAmolot na tej wysokości nie mozna zestrzelić z naramiennego zastawu. To musi być zestaw z radarem umieszczony co najmniej na samochodzie. Radar na jednym samochodzie, na drugim wyrzutnia i na trzecim stanowisko kierowania ogniem. Watpię, żeby powstańcy mieli taki zestaw, ale banderowcy na pewno mają i to oni zestrzelili ten samolot.
Pokazują już to w wielu serwisach informacyjnych Striełkow na Rosyjskim odpowiedniku Twita zamieścił wpis okraszony zdjęciami z rejonu katastrofy twierdząc że trafili AN-26.
Wpis już usunięty ale nic to nie da bo Internet nie zapomina
"Dany" sa jeszcze na wyposazeniu Libii,Czech,Polski oraz byłych państw wchodzących w skład ZSRR - Ukrainy tez.Zreszta z kad wiadomo ze z Polski.Specyfikacje widzieli? A może fakturę z cena i nr.jednostki z polski?Zreszta z Polski latwiej byłoby koleja z Medyki.Nowa prowokacja.
Zapomnieli dodać, że te autobusy to pancerne.
Takowe były lub sa na wyposazeniu Czech,Polski,Libii oraz byłych państw ZSRR.Dlaczego akurat z Polski? Ktos widział specyfikacje?A może fakturę zakupu z nr.polskiej jednostki.Ciagle gdybanie.Przeciez latwiej byłoby koleja je dostarczyć z Medyki.
Portal Noworosjii, najrzetelniejsze źródło informacji !!!!!!
Portal Noworosjii, najrzetelniejsze źródło informacji !!!!!!
"Striełkow" zestrzelił, kolejny sukces bandyty:
http://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/3393881-strielkov-pro-zbytyi-litak-poperedzhaly-zh-ne-litaty-v-nashomu-nebi
Propagandę SBU znamy i wiadomo na pewno, że ten samolot zestralili banderowcy, a teraz chcą zwalić winę na powstańców.
jedna z rosyjskich agencji informacyjnych po 16 czasu podała wiadomość o zestrzeleniu Ukraińskiego samolotu wojskowego
Jeden z z przywódców rebeliantów pochwalił się na portalu społecznościowym zestrzeleniem wojskowego An-26 podpinając zdjęcia z okolic gdzie spadł Boeing
@tagore:Mielismy już z Litwinami i nie daj Boze więcej.
@kindzal ). ZNASZ PAN POJĘCIA : GOSPODARKA ,KULTURA, GEOPOLITYKA?. Gospodarczo raczej niewiele zyskujemy bo kraina straszliwie zrujnowana , Natomiast kulturalne straty które ponieśliśmy we wrześniu 1939 r do dnia dzisiejszego nie są do odzyskania jeśli nie odbierzemy tych ziem Miast , Pałaców , Muzeów i zbiorów w nich zdeponowanych , Osobiście wolę dokończyć żywota w kraju wielkim i potężnym niż małym i teoretycznym!!!
@kindzal ). ZNASZ PAN POJĘCIA : GOSPODARKA ,KULTURA, GEOPOLITYKA?. Gospodarczo raczej niewiele zyskujemy bo kraina straszliwie zrujnowana , Natomiast kulturalne straty które ponieśliśmy we wrześniu 1939 r do dnia dzisiejszego nie są do odzyskania jeśli nie odbierzemy tych ziem Miast , Pałaców , Muzeów i zbiorów w nich zdeponowanych , Osobiście wolę dokończyć żywota w kraju wielkim i potężnym niż małym i teoretycznym!!!
No i propagandowe klipy Rosji stają się coraz bardziej naturalistyczne. Pojechali filmowcy, nakręcili ofiary. Kto jest sprawcą wiadomo, Przecież secesjoniści sami siebie by nie ostrzelali, a Ruskie przecież nie agresory!!!.
http://www.rp.pl/artykul/29,1126433-Jak-Rosjanin-sfilmowal-ostrzal-Ukrainy-z-Rosji-i-co-z-tego-wyniklo--WIDEO-.html Największe medium społecznościowe w Rosji - odpowiednik Facebooka - usunął stronę rosyjskiego nacjonalisty, który wrzucił film wideo będący dowodem na udział Rosji w wojnie na Ukrainie. Dmitrij Tłustangiełow odpoczywał z rodziną nad jeziorem niedaleko miejscowości Gukowo niedaleko Rostowa, tuż obok granicy z Ukrainą. W czasie pikniku sfilmował i wrzucił na swoją stronę w serwisie WKontakcie film z odpalania rakiet Grad. Takich rakiet używają separatyści z Doniecka i Ługańska w walkach z armi ukraińską. Kijów od dawna oskarża Moskwę o to, że wspiera separatystów wysyłając im sprzęt. Nieoficjalnie ukraińscy dyplomaci twierdzą także, iż rosyjska armia ostrzeliwuje pozycje ukraińskie właśnie z rosyjskiej strony granicy. Nakręcony dwa dni temu film Tłustantgiełowa wydaje się być dowodem, że tak właśnie jest: Tuż po tym, jak Tłustangiełow wrzucił film, WKontakcie usunęło jego stronę. On sam najpierw powiedział rosyjskim dziennikarzom, że sfilmował start Gradów, a później - że sam nie jest pewien co to jest. Wcześniej jednak internauci wrzucili jego film m.in. na Twittera i YouTube. Tłustangiełowa trudno posądzać o przychylność dla Ukraińców - jego usunięta już strona w WKontakcie pełna była nacjonalistycznych wpisów: Jego ostatni wpis to "Wkrótce" ze zdjęciem nazwy miasta Kijów umieszczonej przed wjazdem do stolicy Ukrainy w barwach rosyjskich. Wcześniej Tłustangiełow zamieścił m.in. ten dowcip: "My jesteśmy Ukraińcy. Z nami jest Ameryka". "My jesteśmy Rosjanie. Z nami jest Bóg". rp.pl
Znowu coś siły bronne ukrainy straciły
https://www.youtube.com/watch?v=kxX9oX17KLc &list=UUo7YK_ZsjRyMmGHnMEOVP9g
Ja na tym fatalnie nakręconym filmiku nic takowego NIE widzę co autor tego artykułu próbuje nam zasugerować..., następnym razem niech kamerzysta się lepiej postara...
nie bluźnij. Wcześniej tam żyli Dinozaurowie z Rusi Kredeńskiej i on też byli Ukraińcami! Replitianom Slava!
to niczego nie przesądza. Być może kruki straszyli.
nie weźmie nas nikt. acron jest za cienki w uszach. moim marzeniem jest, żeby grupa azoty działała niezależnie, jako polska firma. tak, jak to dotąd było. widać, że jesteśmy w stanie skutecznie zarządzać firmą, która odnosi sukscesy na europejskich, a nawet światowych rynkach. teraz kluczowe jest, żeby tak jak ostatnio, tak i teraz udało się obronić azoty. są na to pomysły i niech rząd skutecznie je realizuje.
A podobniez wszystkie samoloty uziemili ostatnio. Sam sie wzbil i poleciał?
@Tutejszym). Flacha opróżniona i agresor się włączył , a leczenie AA nadal nie podjęte???. Co za wulgarny i prostacki język zupaka z leśnego poligonu.
@Tutejszym). Flacha opróżniona i agresor się włączył , a leczenie AA nadal nie podjęte???. Co za wulgarny i prostaki język zupaka z leśnego poligonu.
Poszła Jasiu dawać de, widać u Pana Hawranka ( 11 nicków) korepetycje brałaś. Coś moja osoba szanownej Pani nie pasuje? Poszła ode mnie zboczona kreaturo. Idź do Hawranka i Votum_separatum. Tak dokładnie pasujecie do siebie, fizycznie i intelektualnie. Jasiu, poszła stąd na plac ćwiczeń.
a co to są te "europejskie wartości"? Żydowski "multkikultki" i sprowadzanie w hurtowych ilościach negroidów i arabów? A teraz ciekawostka. Czy wiecie, że UE sięga swoimi "tradycjami" do idei "Pan-Europy"? Stworzył ją Richard Coudenhove-Kalergi, mieszaniec, trochę Niemca, Polaka, Japońca. I jeżeli coś na ten temat wiecie to tu zapewne wasza wiedza się kończy. Otóż w swoim projekcie ów pan zakładał, że Pan-Europą będą rządzić żydy, jako rasa wyjątkowo zdolna w dziedzinach zarządzania (banki, handel). Hitler w Mein Kampf odwrócił tą teorię odwrócił przypisując żydowi jego prawdziwe oblicze, tj. pasożyta. Zaś „Wielkimi Niemcami” miały rządzić szwaby. Pisze o tym dr Andrzej Leszek Szcześniak w swojej krótkiej książce „Holokaust”, gdzie na marginesie wskazuje, jak żydzi z Europy i USA pomogli Hitlerowi dojść do władzy (m. in. rodzinka parchatych Warburgów). Książkę widziałem na chomiku. Adolf wojnę przegrał, a projekt Pan-Europy wrócił do łask.