• może pojawił się z bojownikami z Rosii- teraz Putin będzie musiał zadziałać

    obstawiam oddziały pokojowo - pytanie gdzie się zatrzymają

    Kijów???

  • Strona ukraińska ,a konkretnie dowódca jednostki na terenie której go zdobyto twierdził ,że
    zestaw jest całkowicie niesprawny. Wydaje się dość nieprawdopodobne ,że wyrzutnia była dokładnie
    na kursie samolotu i działała bez namiarów z urządzeń śledzących cel. Dużo tu koniecznych zbiegów okoliczności.

    tagore

  • ochotnicy z Rosji pomogli braciom z Noworosji... Ponadto na tak duzym obszarze są na pewno ludzie którzy służyli na tym sprzęcie, którzy zgłosili się do powstańców (jednostka była w Doniecku)

  • ochotnicy z Rosji pomogli braciom z Noworosji... Ponadto na tak duzym obszarze są na pewno ludzie którzy służyli na tym sprzęcie, którzy zgłosili się do powstańców (jednostka była w Doniecku)

  • Kolego, nie wystarczy zdobyć taki zestaw, trzeba go jeszcze umieć obsłużyć, a obsługuje go co najmniej kilku żołnierzy. Skąd powstańcy mieliby mieć wyszkoloną załogę?

    Ponadto, jak wynika z informacji, samolot rozbił się na terenie kontrolowanym przez banderowców, a ponieważ leciał z zachodu, to rakietę w jego kierunku wystrzelono gdy on był jeszcze głęboko w Ukrainie.

  • Masz rację, nkwd-ziści są w SBU

  • Kolego, nie wystarczy zdobyć taki zestaw, trzeba go jeszcze umieć obsłużyć, a obsługuje go co najmniej kilku żołnierzy. Skąd powstańcy mieliby mieć wyszkoloną załogę?

    Ponadto, jak wynika z informacji, samolot rozbił się na terenie kontrolowanym przez banderowców, a ponieważ leciał z zachodu, to rakietę w jego kierunku wystrzelono gdy on był jeszcze głęboko w Ukrainie.

  • Widocznie te Dany nuciły cichutko Bogurodzicę... ;)

  • @jazming:Skoro Ruskie sami się chwalili tymi zestawami to dlaczego twierdzisz ze to Ukraincy?W nocy im ukradli a w dzień pokazali swa "sile".Malo logiczne.Poza tym za dużo nagran w sieci i to akurat nie obciążających Ukraincow tylko tych co kochają "Matuszke Rasije".

  • tak samo jak dla NKWD-istów

  • tym bardziej ze już zestrzeliwali samoloty na 6,5 tys metrów

  • Ten samolot zestrzelili banderowcy, dla nich nie liczy się ludzkie życie.

  • "Ekspert"

  • Ten jak zwykle tydzień do tylu

  • wiadomość o BUK ze strony rosyjskiej więc jest na pewno wiarygodna - banderowcy tylko sieja propagandę

  • wiadomość z wczoraj

    "Jednocześnie dzięki zdobyciu systemu BUK powstańcy całkowicie panują nad swoim niebem!!!"
    http://www.nakanune.ru/news/2014/7/16/22360881/

    wzięte z
    http://adnovum.neon24.pl/post/111062,ukraina-wojna-domowa-16-07-2014r

    nie trzeba było się chwalić

  • wiadomość z wczoraj

    "Jednocześnie dzięki zdobyciu systemu BUK powstańcy całkowicie panują nad swoim niebem!!!"
    http://www.nakanune.ru/news/2014/7/16/22360881/

    wzięte z
    http://adnovum.neon24.pl/post/111062,ukraina-wojna-domowa-16-07-2014r

    nie trzeba było się chwalić

  • Dokładnie. Ukraina wprowadziła zakaz lotów pasażerskich nad Donbasem z wyjątkami - mogły przelatywać "tranzytem" na wys. minimum 7.900 m, czyli bezpiecznej z punktu widzenia dotychczasowego uzbrojenia terrorystów. No ale bandyci osiągają sukcesy, zdobyli BUK-a i go użyli!

  • Ten samolot zestrzelili powstańcy gdy bombardował on cywilne domy mieszkalne.

  • NO i mamy dowód na to, że wojnę w Ukrainie rozpętali banderowcy na polecenie Amerykanów.

    Wyraźnie widać, że Amerykanie prą do wojny z Rosją, bo dotychczas nigdy nie decydowali się na taki krok, żeby uznać za sprzymierzeńca kraj z faszystowskim rządem, bez demokratycznie wybranych władz i w stanie wojny domowej.

  • wiadomość z wczoraj

    "Jednocześnie dzięki zdobyciu systemu BUK powstańcy całkowicie panują nad swoim niebem!!!"
    http://www.nakanune.ru/news/2014/7/16/22360881/

    wzięte z
    http://adnovum.neon24.pl/post/111062,ukraina-wojna-domowa-16-07-2014r

    nie trzeba było się chwalić

  • wiadomość z wczoraj

    "Jednocześnie dzięki zdobyciu systemu BUK powstańcy całkowicie panują nad swoim niebem!!!"
    http://www.nakanune.ru/news/2014/7/16/22360881/

    wzięte z
    http://adnovum.neon24.pl/post/111062,ukraina-wojna-domowa-16-07-2014r

    nie trzeba było się chwalić

  • Ten film nagrali banderowcy i podszywając się pod Rosjanina umieścili w necie.

  • Za wcześnie się skurwysyn pochwalił!

  • SAmolot na tej wysokości nie mozna zestrzelić z naramiennego zastawu. To musi być zestaw z radarem umieszczony co najmniej na samochodzie. Radar na jednym samochodzie, na drugim wyrzutnia i na trzecim stanowisko kierowania ogniem. Watpię, żeby powstańcy mieli taki zestaw, ale banderowcy na pewno mają i to oni zestrzelili ten samolot.

  • SAmolot na tej wysokości nie mozna zestrzelić z naramiennego zastawu. To musi być zestaw z radarem umieszczony co najmniej na samochodzie. Radar na jednym samochodzie, na drugim wyrzutnia i na trzecim stanowisko kierowania ogniem. Watpię, żeby powstańcy mieli taki zestaw, ale banderowcy na pewno mają i to oni zestrzelili ten samolot.

  • Pokazują już to w wielu serwisach informacyjnych Striełkow na Rosyjskim odpowiedniku Twita zamieścił wpis okraszony zdjęciami z rejonu katastrofy twierdząc że trafili AN-26.
    Wpis już usunięty ale nic to nie da bo Internet nie zapomina

  • "Dany" sa jeszcze na wyposazeniu Libii,Czech,Polski oraz byłych państw wchodzących w skład ZSRR - Ukrainy tez.Zreszta z kad wiadomo ze z Polski.Specyfikacje widzieli? A może fakturę z cena i nr.jednostki z polski?Zreszta z Polski latwiej byłoby koleja z Medyki.Nowa prowokacja.

  • Zapomnieli dodać, że te autobusy to pancerne.

  • Takowe były lub sa na wyposazeniu Czech,Polski,Libii oraz byłych państw ZSRR.Dlaczego akurat z Polski? Ktos widział specyfikacje?A może fakturę zakupu z nr.polskiej jednostki.Ciagle gdybanie.Przeciez latwiej byłoby koleja je dostarczyć z Medyki.

  • Portal Noworosjii, najrzetelniejsze źródło informacji !!!!!!

  • Portal Noworosjii, najrzetelniejsze źródło informacji !!!!!!

  • "Striełkow" zestrzelił, kolejny sukces bandyty:
    http://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/3393881-strielkov-pro-zbytyi-litak-poperedzhaly-zh-ne-litaty-v-nashomu-nebi

  • Propagandę SBU znamy i wiadomo na pewno, że ten samolot zestralili banderowcy, a teraz chcą zwalić winę na powstańców.

  • jedna z rosyjskich agencji informacyjnych po 16 czasu podała wiadomość o zestrzeleniu Ukraińskiego samolotu wojskowego
    Jeden z z przywódców rebeliantów pochwalił się na portalu społecznościowym zestrzeleniem wojskowego An-26 podpinając zdjęcia z okolic gdzie spadł Boeing

  • @tagore:Mielismy już z Litwinami i nie daj Boze więcej.

  • @kindzal ). ZNASZ PAN POJĘCIA : GOSPODARKA ,KULTURA, GEOPOLITYKA?. Gospodarczo raczej niewiele zyskujemy bo kraina straszliwie zrujnowana , Natomiast kulturalne straty które ponieśliśmy we wrześniu 1939 r do dnia dzisiejszego nie są do odzyskania jeśli nie odbierzemy tych ziem Miast , Pałaców , Muzeów i zbiorów w nich zdeponowanych , Osobiście wolę dokończyć żywota w kraju wielkim i potężnym niż małym i teoretycznym!!!

  • @kindzal ). ZNASZ PAN POJĘCIA : GOSPODARKA ,KULTURA, GEOPOLITYKA?. Gospodarczo raczej niewiele zyskujemy bo kraina straszliwie zrujnowana , Natomiast kulturalne straty które ponieśliśmy we wrześniu 1939 r do dnia dzisiejszego nie są do odzyskania jeśli nie odbierzemy tych ziem Miast , Pałaców , Muzeów i zbiorów w nich zdeponowanych , Osobiście wolę dokończyć żywota w kraju wielkim i potężnym niż małym i teoretycznym!!!

  • No i propagandowe klipy Rosji stają się coraz bardziej naturalistyczne. Pojechali filmowcy, nakręcili ofiary. Kto jest sprawcą wiadomo, Przecież secesjoniści sami siebie by nie ostrzelali, a Ruskie przecież nie agresory!!!.

  • http://www.rp.pl/artykul/29,1126433-Jak-Rosjanin-sfilmowal-ostrzal-Ukrainy-z-Rosji-i-co-z-tego-wyniklo--WIDEO-.html Największe medium społecznościowe w Rosji - odpowiednik Facebooka - usunął stronę rosyjskiego nacjonalisty, który wrzucił film wideo będący dowodem na udział Rosji w wojnie na Ukrainie. Dmitrij Tłustangiełow odpoczywał z rodziną nad jeziorem niedaleko miejscowości Gukowo niedaleko Rostowa, tuż obok granicy z Ukrainą. W czasie pikniku sfilmował i wrzucił na swoją stronę w serwisie WKontakcie film z odpalania rakiet Grad. Takich rakiet używają separatyści z Doniecka i Ługańska w walkach z armi ukraińską. Kijów od dawna oskarża Moskwę o to, że wspiera separatystów wysyłając im sprzęt. Nieoficjalnie ukraińscy dyplomaci twierdzą także, iż rosyjska armia ostrzeliwuje pozycje ukraińskie właśnie z rosyjskiej strony granicy. Nakręcony dwa dni temu film Tłustantgiełowa wydaje się być dowodem, że tak właśnie jest: Tuż po tym, jak Tłustangiełow wrzucił film, WKontakcie usunęło jego stronę. On sam najpierw powiedział rosyjskim dziennikarzom, że sfilmował start Gradów, a później - że sam nie jest pewien co to jest. Wcześniej jednak internauci wrzucili jego film m.in. na Twittera i YouTube. Tłustangiełowa trudno posądzać o przychylność dla Ukraińców - jego usunięta już strona w WKontakcie pełna była nacjonalistycznych wpisów: Jego ostatni wpis to "Wkrótce" ze zdjęciem nazwy miasta Kijów umieszczonej przed wjazdem do stolicy Ukrainy w barwach rosyjskich. Wcześniej Tłustangiełow zamieścił m.in. ten dowcip: "My jesteśmy Ukraińcy. Z nami jest Ameryka". "My jesteśmy Rosjanie. Z nami jest Bóg". rp.pl

  • szczurek 17 July 2014, 14:39 Rosjanie zestrzelili ukraiński samolot

    Znowu coś siły bronne ukrainy straciły
    https://www.youtube.com/watch?v=kxX9oX17KLc &list=UUo7YK_ZsjRyMmGHnMEOVP9g

  • Ja na tym fatalnie nakręconym filmiku nic takowego NIE widzę co autor tego artykułu próbuje nam zasugerować..., następnym razem niech kamerzysta się lepiej postara...

  • nie bluźnij. Wcześniej tam żyli Dinozaurowie z Rusi Kredeńskiej i on też byli Ukraińcami! Replitianom Slava!

  • to niczego nie przesądza. Być może kruki straszyli.

  • nie weźmie nas nikt. acron jest za cienki w uszach. moim marzeniem jest, żeby grupa azoty działała niezależnie, jako polska firma. tak, jak to dotąd było. widać, że jesteśmy w stanie skutecznie zarządzać firmą, która odnosi sukscesy na europejskich, a nawet światowych rynkach. teraz kluczowe jest, żeby tak jak ostatnio, tak i teraz udało się obronić azoty. są na to pomysły i niech rząd skutecznie je realizuje.

  • sanderus 17 July 2014, 12:16 Rosjanie zestrzelili ukraiński samolot

    A podobniez wszystkie samoloty uziemili ostatnio. Sam sie wzbil i poleciał?

  • @Tutejszym). Flacha opróżniona i agresor się włączył , a leczenie AA nadal nie podjęte???. Co za wulgarny i prostacki język zupaka z leśnego poligonu.

  • @Tutejszym). Flacha opróżniona i agresor się włączył , a leczenie AA nadal nie podjęte???. Co za wulgarny i prostaki język zupaka z leśnego poligonu.

  • Poszła Jasiu dawać de, widać u Pana Hawranka ( 11 nicków) korepetycje brałaś. Coś moja osoba szanownej Pani nie pasuje? Poszła ode mnie zboczona kreaturo. Idź do Hawranka i Votum_separatum. Tak dokładnie pasujecie do siebie, fizycznie i intelektualnie. Jasiu, poszła stąd na plac ćwiczeń.

  • a co to są te "europejskie wartości"? Żydowski "multkikultki" i sprowadzanie w hurtowych ilościach negroidów i arabów? A teraz ciekawostka. Czy wiecie, że UE sięga swoimi "tradycjami" do idei "Pan-Europy"? Stworzył ją Richard Coudenhove-Kalergi, mieszaniec, trochę Niemca, Polaka, Japońca. I jeżeli coś na ten temat wiecie to tu zapewne wasza wiedza się kończy. Otóż w swoim projekcie ów pan zakładał, że Pan-Europą będą rządzić żydy, jako rasa wyjątkowo zdolna w dziedzinach zarządzania (banki, handel). Hitler w Mein Kampf odwrócił tą teorię odwrócił przypisując żydowi jego prawdziwe oblicze, tj. pasożyta. Zaś „Wielkimi Niemcami” miały rządzić szwaby. Pisze o tym dr Andrzej Leszek Szcześniak w swojej krótkiej książce „Holokaust”, gdzie na marginesie wskazuje, jak żydzi z Europy i USA pomogli Hitlerowi dojść do władzy (m. in. rodzinka parchatych Warburgów). Książkę widziałem na chomiku. Adolf wojnę przegrał, a projekt Pan-Europy wrócił do łask.