To by jednak wymagało zmiany sposobu myślenia i przede wszystkim zmiany rządzących naszym państwem. Nie wiem też czy unia jełropejska nie reguluje w jakiś sposób posiadania broni przez obywateli. Niemcy napewno przygotowali się na taką ewentualność i zapewne grożą za to srogie sankcje. Dochodzą jeszcze koszta wynajęcia strzelnic, instruktorów i broni. Ale za to ile mielibyśmy nowych miejsc pracy. Gdyby jeszcze do produkcji broni i amunicji wynająć rodzime firmy, a nie sprowadzać ją zza granicy ;)
Wydaje mi sie, ze wielu ludziom w swiecie internetu zbyt latwo przychodzi rzucanie oskarzen i tytulowanie roznych osob w dosc niewybredny i radykalny sposob. Tak sie sklada, ze pochodze z okolic Niemodlina i znam Kukiza i jego rodzine i moge powiedziec, ze sa to calkiem porzadni ludzie.
Co do politykow, no coz: wielu z nich to faktycznie sprzedajne swinie i glupcy, ale na pewno nie wszyscy. Rowniez w polityce jest wielu uczciwych i pozadnych ludzi.
Można osiągnąć kompromis, pozwolić na dostęp do broni palnej pod kontrolą instytucji realizujących edukację z jej użyciem. Zakładam że każdy może kupić broń (również ciężki karabin maszynowy) i utrzymywać ją pod kontrolą instytucji realizujących programy w ramach partnerstwa publiczno wojskowego (strzelnice, szkolenia paramilitarne,strzelanie sportowe, przy piwie rozpierducha itd..). W stanie "w" ten Polski "mięsny jeż" dostaje "kolce" i nawet wie jak jej używać!!
mają szansę, o ile wytrzymają do zimy. Wtedy majdanowcy albo się wycofają(żeby oszczędzić na gaz), albo zamarzną(żeby oszczędzić na wojnę) albo zbankrutują.
ŁŁŁAA...AZ MIŁO POPATRZEĆ....NIC TAK NIE CIESZY JAK WOJNA MIĘDZY BANDEROWCAMI A RUSKIMI IMPERIALISTAMI.... powiinna trwać jak najdłużej....dzięki strąceniu samolotu rząd w kijowie nabiera wiatru w żagle ha ha ha ...o to chodzi.....niech się napierdalają......A TY CZYTELNIKU WIEDZ........ wojna między wrogami to dar niebios dla ojczyzny...bez względu kto wygra.....bo wiadomo jaki będzie koniec.....putin nie zajmie całej ukrainy. ABSOLUTNIE......nie może..chociaż tego pragnie...ale NIE MOŻE !!!!!!!....ale mała irrenda na wschodzie ukrainy osłabia samą ukrainę....już na zawsze będzie miała problem......i banderowcy będą mogli wsadzić sobie w dupę swe pretensje do polskich ziemi..
iwanow: 27.07.2014 22:52 . Wskaż chociaż jednego banderowca który nie jest ukraińcem (dla nich świat jest bardzo prosty - każdy Ukrainiec to banderowiec - taki forumowy folklor ) i nie każdy tylko zachodni .
iwanow: 27.07.2014 22:52 . Wskaż chociaż jednego banderowca który nie jest ukraińcem (dla nich świat jest bardzo prosty - każdy Ukrainiec to banderowiec - taki forumowy folklor ) i nie każdy tylko zachodni .
Na ukrainie jest wiele takich że jak wejdzie Rosja to będą krzyczeć Molodec Rosija, a jak zwycięży Ukraina to będą krzyczeć Chwała Ukrainie :) A ta mobilizacja to nie mobilizacja żołnierzy tylko mobilizacja tarcz, a te tarcze jasne będą ze wschodu państwa :)
PO sa namiestnikami niemieckimi, SLD rosyjskimi a PIS amerykansko-izraelskimi. Czego tu nie rozumiec? Jarek nie raz pokazywal, ze jest nietyle patriota polskim co reprezentantem interesow izraelsko-amerykanskich. A ze najlatwiej jest wykorzystywac fobie niemieckie i rosyjskie do zwalczania "ukladu" i innych partii totez to robi. To, ze sie nabija, ze Polska jest kondominium nie musi znaczyc, ze sam do tego reki nie przyklada.
Szkoda chłopaków , nie mają szans w starciu z całą potęgą ukraińskiej armii , hunta kijowska przy wsparciu ue i usa zniszczy tych ludzi i obróci w perzynę ten rejon ukrainy
No cóż przed chwilą usłyszałem że padło wzgórze "kurchan", pomimo całej mojej sympatii dla powstańców widzę że są oni na przegranej pozycji , szkoda chłopaków walczą z całą ukraińską armią tylko po to aby zginąć , z tego co czytałem to wzgórze miało strategiczne znaczenie , ponadto jak można wygrać z armią która ostrzeliwuje miasta co widać po ostrzale tego wieżowca , najgorsze w tym wszystkim jest to że ta kijowska banda robi to za przyzwoleniem ue i usa. wszystkich tzw organizacji broniących praw człowieka , no ale cóż tam gdzie na horyzoncie widać ogromne pieniądze nie liczy się człowiek , nie liczą się jego prawa do samostanowienia itp.
"W latach 1992-2012 Antufiejew był wiceministrem bezpieczeństwa państwowego innej nieuznawanej republiki - Naddniestrzańskiej Republiki Mołdawskiej i bliskim współpracownikiem jej wieloletniego prezydenta Smirnowa." UFOLUDEK
Kuswa 7 lat rzadow a on p........ze mamy być przygotowani na najgorsze.Rok rocznie przeznaczano na MON 1,95% PKB czyli średnio rok do roku ok.10mld.$ czyli 30mld.zl.Gdyby były madrze wydane,zagospodarowane a sprzet bylby produkowany 50% w RP a 50% zakup wraz z nowymi technologiami,to dziś bylibyśmy obok Niemiec czy Francji jedna z większych poteg militarnych w Europie.7 lat x 30mld.zl = 210mld.zl.Za to mielibysmy Patriotami "pokryty" caly teren RP - obecnie planowana kwota na ten cel to - ok.16/18mld.zl.Zakup ok.50 smiglowcow szturmowych Apache to- ok.8/9mld.zl. + 70/80 Black Hawk(transportowe) koszt ok.3mld.zl.Trzy lodzie podwodne typu Delfin(U-bot) takie jak stocznie w Hamburgu wyprodukowaly dla Izraela:moga przenosić ladunki/rakiety konwencjonalne na odleglosc 800km.Koszt jednej to 2,5-3mld.zl.Modernizacja Leopardow do wersji A6 to koszt ok.2mld.zl.
W ciągu tych 7 lat resort obrony za czasów min.Klicha(lekarz psychiatra) i Siemoniaka(brak własnego zdania) oddawal jako niewykorzystane kwoty na koniec roku do Skarbu Panstwa od 3mld.do 7mld.zl.!!!!.W ciągu tych 7 lat zwrócono(bo nie było na co) ponad 30mld.zl.
Dzis moglibyśmy gwizdac koncertowo tych niby naszych sojusznikow przylepionych jak rzep psiego ogona.Co nie znaczy ze dziś tez możemy na nich liczyc,bo to nie ma sensu.Trzeba przyjąć zasade ze wszystko poza naszymi granicami wschodnimi to wrogowie.Wtedy można kreslic scenariusze.
1. jakie straty - zachód nic nie robi tylko gada - dozbrajanie putlerfaszystów idzie na całego - wymuszenie zawieszenia wojny i scementowanie sytuacji - tak jak w Nadniestrzu - badanie granicy wytzymałości Zachodu - kolejne były republiki czekają - to taj jak z Hitlerem - Austra, Czechy, Polska - Zachód czekał. 2) putlerfaszysci zyskaliby na zawieszeniu broni - przeciez ciagle tego wzywaja - ponadto trafili z do tego i robia to ciagle 3) Ukraina korzysta na tym póki prowadzi wojnę i nie pozwoli na to.
Panie Hawranek - trzeba myśleć, a nie wpatrywać się z miłością z potrecik Putina i cmokać do swego idola
dziwię się, że Polacy szukają chleba za Zachodzie a nie w Rosji, dlaczego - fajnie jest, że rusofilii w Polsce jest coraz mniej ;P
Kto odpalił rakietę
Zestrzelił ten, kto najbardziej na tym skorzysta
1. Rosja nie , bo tylko straty.
2. Separatyści nie, bo ani możliwości, ani żadnych korzyści.
3. Poroszenko wypatrzył samolot z pasażerami krajów zachodnich, przez co umiędzynarodowił sprawę i odnosi korzyści „solidarnościowe”.
PS. Pośrednio za masakrę winna kijowska rewolta, która spowodowała wewnątrz ukraiński konflikt.
w żadne sposób nie wpłynie - ja za Hitlera, Zachód umie się tylko przyglądać i gadać - dziś Ukraina, jutro Gruzja, Nadniestrze, później Bałtowie, za kilka lat Polska - patrząc na niektóre osoby na forum, to i w Polsce by go powitano z kwiatami... przecież w Polsce tylu faszystów i banderowców, jest co wyplenić, no nie Panie jazmig i Chavranek
Kukiz nie jest banderowcem tylko głupcem, dotkniętym zapewne przez doświadczenia własnej rodziny w jej kontaktach z "Sowietami". Podstawowym problemem u niego, jak i u sporej części polskiego społeczeństwa jest albo niewiedza, albo dyletantyzm. Tak samo jak przyczyną wojny domowej między stanami Północnymi a Południowymi nie był problem niewolnictwa i rzekomej niedoli murzyństwa, tak utożsamianie Sowietów z Rosjanami jest rażącym błędem rzeczowym. Kukiz też operuje idiotycznymi ideałami, wydaje mu się, że promuje demokrację a tak naprawdę nie ma on pojęcia z czym tak naprawdę chce się bratać. W przypadku polskojęzycznych władz ich całościowe motywy są dla mnie niejasne. W kwestii Platformy Bydlaków i Złodziei to jest to serwilizm wobec Niemiec. Natomiast Kaczyńskiego nie rozumiem. Zakładam, że on nie będąc samemu Polakiem, jest albo bardzo głupi, albo jest dywersantem mającym paraliżować pozyskanie elektoratu przez prawdziwą prawicę. Ponadto PIS już dawno temu był zinfiltrowany przez frakcję banderowską - obecnie PJN i jej popłuczyny. Tutaj należy zwrócić uwagę na KOWALA: "eurodeputowany Kowal skrytykował rezolucję Europarlamentu [którego jest przedstawicielem z ramienia Polski] z 25 lutego 2010 roku, potępiającą odznaczenie Bandery tytułem Bohatera Ukrainy." http://yelita.pl/artykuly/art/kowal KAMIŃSKIEGO MICHASIA "zasłynął z dokonywanych na forum europarlamentu niewybrednych ataków na ś.p. europosła Filipa Adwenta , który udokumentował ogromną liczbę przypadków łamania na Ukrainie ordynacji wyborczej przez obóz wyborczy Juszczenki, a w szczególności – krytykował ulotkę wyborczą pt. Ukraina dla Ukraińców, informującą, że przyszły prezydent gwarantuje wprowadzenie dyktatury narodowej oraz wygonienie Moskali, Przeków [tj. Polaków]. BIELANA " który opowiedział się za odrzuceniem wysuniętego na tym forum projektu uznania zbrodni UPA za akt ludobójstwa, natomiast silnie zaangażował się w dążenia do tego, by za przejaw ludobójstwa uznany został Wielki Głód na Ukrainie Wschodniej.". KLUZIK ROSTOWSKA "domagająca się stanowczego respektowania linii Giedroycia w polskiej polityce wobec Ukrainy". ŹRÓDŁO DLA TEJ BANDY http://www.kresykedzierzynkozle.home.pl/page131.php KUCHCIŃSKIEGO Neobanderowski pachoł http://yelita.pl/artykuly/art/kuchcinski
Najprostszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest powszechny dostęp do broni. Jak ludzie będą mieć na rękach kilka milionów sztuk broni palnej to żaden kraj nie będzie dążył do wojny bo to jest równoznaczne z ogromnymi stratami własnymi i niekończącą się partyzantką.
A do tego zbrojeniówka i rząd będą mieli poważny zastrzyk gotówki z podatków za broń i amunicję które można przeznaczyć na wyposażenie morski i obrony powietrznej.
Czyli Kukiz jest banderowcem bo wystepowal na Majdanie i dostarczal kamizelki kuloodporne Ukraincom. Zatem rozumiem, ze Rzad RP to tez banderowcy, bo wielu politykow wystepowalo na tym samym Majdanie, a do tego sprzedal Ukrainie kilka tysiecy kamizelek i helmow WZ.93...
dziękuję za fajny link - zgadzam się z Panem - dorzuciłbym jeszcze efekt rusyfikacji robionej przez Stalina - polegającej na osiedlania ruskich na terenach okupowanych przez nich oraz wysiedlaniu ludności zamieszkującej te tereny na inne obszary - wywózki Polaków
wolę być wg. Pana banderowcem niż agentem Mokwy... ja wolę cywilizacje zachodu niz wschodu... chyba tak sądzi wiekszośc Polaków... a tam sobie krzycz do woli... moi przodkowie zawsze lali ruskich - "miłość" do ruskich wyssałem z mlekiem matki... to ile wam płacą wróbellów...
chyba nie zauważył Pan ale toczy się wojna ukraińsko-sowiecka... a polskiemu narodowi jakoś nie po drodze z sowietami - wystarczy tylko popatrzeć na sondaże i prace - zdecydowanie jest rusofobiczna - dojdzie PiS do władzy, to mam nadzieję, że trochę wyłapie z forów tego proputinowskiego robactwa
chyba nie zauważył Pan ale toczy się wojna ukraińsko-sowiecka... a polskiemu narodowi jakoś nie po drodze z sowietami - wystarczy tylko popatrzeć na sondaże i prace - zdecydowanie jest rusofobiczna - dojdzie PiS do władzy, to mam nadzieję, że trochę wyłapie z forów tego proputinowskiego robactwa
Te cukierki lub inna żywność na grobach to bardzo stary zwyczaj obecny jeszcze w niektórych
okolicach. Na Bałkanach spotyka się to dość często. Charakterystyczne ,że rodzina Bandery odmówiła zgody na przeniesienie grobu na Ukrainę.
Tak banderowiec, pomijając fakt że nagrał 'hymn" majdanu i doskonale czuł się wsród czerwono czarnych flag i portretów bandery, to wlasnie kukiz organizuje przerzut hełmów i kamizelek dla banderowskich zbrodniarzy z nazi gwardi, batalionów azow, donbas itp by mogli bardziej bezkarnie mordować rosyjską ludność donbasu czy odessy. Kukiz sam przyznał się w wywiadzie że przekazał kamizelki parubijowi a parubij przekazał je temu grubasowi który dowodził masakrą w odessie.
To by jednak wymagało zmiany sposobu myślenia i przede wszystkim zmiany rządzących naszym państwem. Nie wiem też czy unia jełropejska nie reguluje w jakiś sposób posiadania broni przez obywateli. Niemcy napewno przygotowali się na taką ewentualność i zapewne grożą za to srogie sankcje. Dochodzą jeszcze koszta wynajęcia strzelnic, instruktorów i broni. Ale za to ile mielibyśmy nowych miejsc pracy. Gdyby jeszcze do produkcji broni i amunicji wynająć rodzime firmy, a nie sprowadzać ją zza granicy ;)
Widać jak coraz mniej pewnie się czuje przy władzy ten Pan. Można to odebrać jako jawny sygnał że ,,wyrok" na Białoruś został wydany.
to my wiemi że do banderwców swoi strzelali :)
Wydaje mi sie, ze wielu ludziom w swiecie internetu zbyt latwo przychodzi rzucanie oskarzen i tytulowanie roznych osob w dosc niewybredny i radykalny sposob. Tak sie sklada, ze pochodze z okolic Niemodlina i znam Kukiza i jego rodzine i moge powiedziec, ze sa to calkiem porzadni ludzie.
Co do politykow, no coz: wielu z nich to faktycznie sprzedajne swinie i glupcy, ale na pewno nie wszyscy. Rowniez w polityce jest wielu uczciwych i pozadnych ludzi.
Bocman, haha. Wcześniej strzelał zza pleców milicji do "majdanowców" ruski kutasie.
Można osiągnąć kompromis, pozwolić na dostęp do broni palnej pod kontrolą instytucji realizujących edukację z jej użyciem. Zakładam że każdy może kupić broń (również ciężki karabin maszynowy) i utrzymywać ją pod kontrolą instytucji realizujących programy w ramach partnerstwa publiczno wojskowego (strzelnice, szkolenia paramilitarne,strzelanie sportowe, przy piwie rozpierducha itd..). W stanie "w" ten Polski "mięsny jeż" dostaje "kolce" i nawet wie jak jej używać!!
przedsmak rządów PiS i większości konstytucyjnej - drżyjcie rusofile!!!
co ty Banderowska swołocz żnów tu gadasz bzdury :) takie gówno to tylko na ukrainski mózg chyba działa :)
ma Pan dziwne marzenia - 15.08 wywiesza Pan flagę Rosji???
mają szansę, o ile wytrzymają do zimy. Wtedy majdanowcy albo się wycofają(żeby oszczędzić na gaz), albo zamarzną(żeby oszczędzić na wojnę) albo zbankrutują.
O, choćby ten, służę uprzejmie :)
http://newsland.com/news/detail/id/1368072/
ŁŁŁAA...AZ MIŁO POPATRZEĆ....NIC TAK NIE CIESZY JAK WOJNA MIĘDZY BANDEROWCAMI A RUSKIMI IMPERIALISTAMI.... powiinna trwać jak najdłużej....dzięki strąceniu samolotu rząd w kijowie nabiera wiatru w żagle ha ha ha ...o to chodzi.....niech się napierdalają......A TY CZYTELNIKU WIEDZ........ wojna między wrogami to dar niebios dla ojczyzny...bez względu kto wygra.....bo wiadomo jaki będzie koniec.....putin nie zajmie całej ukrainy. ABSOLUTNIE......nie może..chociaż tego pragnie...ale NIE MOŻE !!!!!!!....ale mała irrenda na wschodzie ukrainy osłabia samą ukrainę....już na zawsze będzie miała problem......i banderowcy będą mogli wsadzić sobie w dupę swe pretensje do polskich ziemi..
Nie tak :) tam na ukrainie wszystko będzie szczerze w obu wypadkach.
iwanow: 27.07.2014 22:52 . Wskaż chociaż jednego banderowca który nie jest ukraińcem (dla nich świat jest bardzo prosty - każdy Ukrainiec to banderowiec - taki forumowy folklor ) i nie każdy tylko zachodni .
iwanow: 27.07.2014 22:52 . Wskaż chociaż jednego banderowca który nie jest ukraińcem (dla nich świat jest bardzo prosty - każdy Ukrainiec to banderowiec - taki forumowy folklor ) i nie każdy tylko zachodni .
tak jak w Polsce...
jakiś link???
ŚWŃstwo
"temu grubasowi który dowodził masakrą w odessie."
Który okazał się być rosyjskim separatystą.
Na ukrainie jest wiele takich że jak wejdzie Rosja to będą krzyczeć Molodec Rosija, a jak zwycięży Ukraina to będą krzyczeć Chwała Ukrainie :) A ta mobilizacja to nie mobilizacja żołnierzy tylko mobilizacja tarcz, a te tarcze jasne będą ze wschodu państwa :)
PO sa namiestnikami niemieckimi, SLD rosyjskimi a PIS amerykansko-izraelskimi. Czego tu nie rozumiec? Jarek nie raz pokazywal, ze jest nietyle patriota polskim co reprezentantem interesow izraelsko-amerykanskich. A ze najlatwiej jest wykorzystywac fobie niemieckie i rosyjskie do zwalczania "ukladu" i innych partii totez to robi. To, ze sie nabija, ze Polska jest kondominium nie musi znaczyc, ze sam do tego reki nie przyklada.
Polak4 Można też powrócić obowiązkową służbę wojskową.
może skomentujesz tekst o zakazie importu mięsa? chętnie poczytam
Szkoda chłopaków , nie mają szans w starciu z całą potęgą ukraińskiej armii , hunta kijowska przy wsparciu ue i usa zniszczy tych ludzi i obróci w perzynę ten rejon ukrainy
naucz się pisać wyraźnie po polsku
No cóż przed chwilą usłyszałem że padło wzgórze "kurchan", pomimo całej mojej sympatii dla powstańców widzę że są oni na przegranej pozycji , szkoda chłopaków walczą z całą ukraińską armią tylko po to aby zginąć , z tego co czytałem to wzgórze miało strategiczne znaczenie , ponadto jak można wygrać z armią która ostrzeliwuje miasta co widać po ostrzale tego wieżowca , najgorsze w tym wszystkim jest to że ta kijowska banda robi to za przyzwoleniem ue i usa. wszystkich tzw organizacji broniących praw człowieka , no ale cóż tam gdzie na horyzoncie widać ogromne pieniądze nie liczy się człowiek , nie liczą się jego prawa do samostanowienia itp.
katowali go za wyczyny na Wołyniu i tobie to w genachi pozostało
"W latach 1992-2012 Antufiejew był wiceministrem bezpieczeństwa państwowego innej nieuznawanej republiki - Naddniestrzańskiej Republiki Mołdawskiej i bliskim współpracownikiem jej wieloletniego prezydenta Smirnowa." UFOLUDEK
Kuswa 7 lat rzadow a on p........ze mamy być przygotowani na najgorsze.Rok rocznie przeznaczano na MON 1,95% PKB czyli średnio rok do roku ok.10mld.$ czyli 30mld.zl.Gdyby były madrze wydane,zagospodarowane a sprzet bylby produkowany 50% w RP a 50% zakup wraz z nowymi technologiami,to dziś bylibyśmy obok Niemiec czy Francji jedna z większych poteg militarnych w Europie.7 lat x 30mld.zl = 210mld.zl.Za to mielibysmy Patriotami "pokryty" caly teren RP - obecnie planowana kwota na ten cel to - ok.16/18mld.zl.Zakup ok.50 smiglowcow szturmowych Apache to- ok.8/9mld.zl. + 70/80 Black Hawk(transportowe) koszt ok.3mld.zl.Trzy lodzie podwodne typu Delfin(U-bot) takie jak stocznie w Hamburgu wyprodukowaly dla Izraela:moga przenosić ladunki/rakiety konwencjonalne na odleglosc 800km.Koszt jednej to 2,5-3mld.zl.Modernizacja Leopardow do wersji A6 to koszt ok.2mld.zl.
W ciągu tych 7 lat resort obrony za czasów min.Klicha(lekarz psychiatra) i Siemoniaka(brak własnego zdania) oddawal jako niewykorzystane kwoty na koniec roku do Skarbu Panstwa od 3mld.do 7mld.zl.!!!!.W ciągu tych 7 lat zwrócono(bo nie było na co) ponad 30mld.zl.
Dzis moglibyśmy gwizdac koncertowo tych niby naszych sojusznikow przylepionych jak rzep psiego ogona.Co nie znaczy ze dziś tez możemy na nich liczyc,bo to nie ma sensu.Trzeba przyjąć zasade ze wszystko poza naszymi granicami wschodnimi to wrogowie.Wtedy można kreslic scenariusze.
do mojego dziadka, jak katowali go nkwdziści, gorsze rzeczy mówili twoi kumple
1. jakie straty - zachód nic nie robi tylko gada - dozbrajanie putlerfaszystów idzie na całego - wymuszenie zawieszenia wojny i scementowanie sytuacji - tak jak w Nadniestrzu - badanie granicy wytzymałości Zachodu - kolejne były republiki czekają - to taj jak z Hitlerem - Austra, Czechy, Polska - Zachód czekał. 2) putlerfaszysci zyskaliby na zawieszeniu broni - przeciez ciagle tego wzywaja - ponadto trafili z do tego i robia to ciagle 3) Ukraina korzysta na tym póki prowadzi wojnę i nie pozwoli na to.
Panie Hawranek - trzeba myśleć, a nie wpatrywać się z miłością z potrecik Putina i cmokać do swego idola
dziwię się, że Polacy szukają chleba za Zachodzie a nie w Rosji, dlaczego - fajnie jest, że rusofilii w Polsce jest coraz mniej ;P
iwanow:28.07.2014 16:14
Kto odpalił rakietę
Zestrzelił ten, kto najbardziej na tym skorzysta
1. Rosja nie , bo tylko straty.
2. Separatyści nie, bo ani możliwości, ani żadnych korzyści.
3. Poroszenko wypatrzył samolot z pasażerami krajów zachodnich, przez co umiędzynarodowił sprawę i odnosi korzyści „solidarnościowe”.
PS. Pośrednio za masakrę winna kijowska rewolta, która spowodowała wewnątrz ukraiński konflikt.
w żadne sposób nie wpłynie - ja za Hitlera, Zachód umie się tylko przyglądać i gadać - dziś Ukraina, jutro Gruzja, Nadniestrze, później Bałtowie, za kilka lat Polska - patrząc na niektóre osoby na forum, to i w Polsce by go powitano z kwiatami... przecież w Polsce tylu faszystów i banderowców, jest co wyplenić, no nie Panie jazmig i Chavranek
ujadaj, ujadaj do woli...
kindzal: 28.07.2014 14:43). Większość z nich to sprzedajne świnie a pozostali to głupcy.
iwanow: 28.07.2014 15:21). Prosty to jesteś ty , gnido i to jak ....j do lania.
ja sie zastanawiam czy różnego rodzaju sankcje wpłyną znacząco na putina...
Kukiz nie jest banderowcem tylko głupcem, dotkniętym zapewne przez doświadczenia własnej rodziny w jej kontaktach z "Sowietami". Podstawowym problemem u niego, jak i u sporej części polskiego społeczeństwa jest albo niewiedza, albo dyletantyzm. Tak samo jak przyczyną wojny domowej między stanami Północnymi a Południowymi nie był problem niewolnictwa i rzekomej niedoli murzyństwa, tak utożsamianie Sowietów z Rosjanami jest rażącym błędem rzeczowym. Kukiz też operuje idiotycznymi ideałami, wydaje mu się, że promuje demokrację a tak naprawdę nie ma on pojęcia z czym tak naprawdę chce się bratać. W przypadku polskojęzycznych władz ich całościowe motywy są dla mnie niejasne. W kwestii Platformy Bydlaków i Złodziei to jest to serwilizm wobec Niemiec. Natomiast Kaczyńskiego nie rozumiem. Zakładam, że on nie będąc samemu Polakiem, jest albo bardzo głupi, albo jest dywersantem mającym paraliżować pozyskanie elektoratu przez prawdziwą prawicę. Ponadto PIS już dawno temu był zinfiltrowany przez frakcję banderowską - obecnie PJN i jej popłuczyny. Tutaj należy zwrócić uwagę na KOWALA: "eurodeputowany Kowal skrytykował rezolucję Europarlamentu [którego jest przedstawicielem z ramienia Polski] z 25 lutego 2010 roku, potępiającą odznaczenie Bandery tytułem Bohatera Ukrainy." http://yelita.pl/artykuly/art/kowal KAMIŃSKIEGO MICHASIA "zasłynął z dokonywanych na forum europarlamentu niewybrednych ataków na ś.p. europosła Filipa Adwenta , który udokumentował ogromną liczbę przypadków łamania na Ukrainie ordynacji wyborczej przez obóz wyborczy Juszczenki, a w szczególności – krytykował ulotkę wyborczą pt. Ukraina dla Ukraińców, informującą, że przyszły prezydent gwarantuje wprowadzenie dyktatury narodowej oraz wygonienie Moskali, Przeków [tj. Polaków]. BIELANA " który opowiedział się za odrzuceniem wysuniętego na tym forum projektu uznania zbrodni UPA za akt ludobójstwa, natomiast silnie zaangażował się w dążenia do tego, by za przejaw ludobójstwa uznany został Wielki Głód na Ukrainie Wschodniej.". KLUZIK ROSTOWSKA "domagająca się stanowczego respektowania linii Giedroycia w polskiej polityce wobec Ukrainy". ŹRÓDŁO DLA TEJ BANDY http://www.kresykedzierzynkozle.home.pl/page131.php KUCHCIŃSKIEGO Neobanderowski pachoł http://yelita.pl/artykuly/art/kuchcinski
dla jazminga, Hawranka i kilku osób tak - GPC, Nasz Dziennik, o. Rydzyk, Kaczyński - takie to dla nich proste...
Najprostszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest powszechny dostęp do broni. Jak ludzie będą mieć na rękach kilka milionów sztuk broni palnej to żaden kraj nie będzie dążył do wojny bo to jest równoznaczne z ogromnymi stratami własnymi i niekończącą się partyzantką.
A do tego zbrojeniówka i rząd będą mieli poważny zastrzyk gotówki z podatków za broń i amunicję które można przeznaczyć na wyposażenie morski i obrony powietrznej.
Czyli Kukiz jest banderowcem bo wystepowal na Majdanie i dostarczal kamizelki kuloodporne Ukraincom. Zatem rozumiem, ze Rzad RP to tez banderowcy, bo wielu politykow wystepowalo na tym samym Majdanie, a do tego sprzedal Ukrainie kilka tysiecy kamizelek i helmow WZ.93...
Już to widzę ,cała grupa Wyszechracka stanęła po stronie Rosji w zasadzie do współpracy
pozostaje Rumunia ,Łotwa i Estonia w naszym regionie.
tagore
dziękuję za fajny link - zgadzam się z Panem - dorzuciłbym jeszcze efekt rusyfikacji robionej przez Stalina - polegającej na osiedlania ruskich na terenach okupowanych przez nich oraz wysiedlaniu ludności zamieszkującej te tereny na inne obszary - wywózki Polaków
nieładnie obrażać Polaków, Panie moskal - ponad 95% Polaków jest przeciwnikami Sowietów - nazywać ich idiotami, oj nieładnie, nieładnie
wolę być wg. Pana banderowcem niż agentem Mokwy... ja wolę cywilizacje zachodu niz wschodu... chyba tak sądzi wiekszośc Polaków... a tam sobie krzycz do woli... moi przodkowie zawsze lali ruskich - "miłość" do ruskich wyssałem z mlekiem matki... to ile wam płacą wróbellów...
chyba nie zauważył Pan ale toczy się wojna ukraińsko-sowiecka... a polskiemu narodowi jakoś nie po drodze z sowietami - wystarczy tylko popatrzeć na sondaże i prace - zdecydowanie jest rusofobiczna - dojdzie PiS do władzy, to mam nadzieję, że trochę wyłapie z forów tego proputinowskiego robactwa
chyba nie zauważył Pan ale toczy się wojna ukraińsko-sowiecka... a polskiemu narodowi jakoś nie po drodze z sowietami - wystarczy tylko popatrzeć na sondaże i prace - zdecydowanie jest rusofobiczna - dojdzie PiS do władzy, to mam nadzieję, że trochę wyłapie z forów tego proputinowskiego robactwa
Te cukierki lub inna żywność na grobach to bardzo stary zwyczaj obecny jeszcze w niektórych
okolicach. Na Bałkanach spotyka się to dość często. Charakterystyczne ,że rodzina Bandery odmówiła zgody na przeniesienie grobu na Ukrainę.
tagore
Tak banderowiec, pomijając fakt że nagrał 'hymn" majdanu i doskonale czuł się wsród czerwono czarnych flag i portretów bandery, to wlasnie kukiz organizuje przerzut hełmów i kamizelek dla banderowskich zbrodniarzy z nazi gwardi, batalionów azow, donbas itp by mogli bardziej bezkarnie mordować rosyjską ludność donbasu czy odessy. Kukiz sam przyznał się w wywiadzie że przekazał kamizelki parubijowi a parubij przekazał je temu grubasowi który dowodził masakrą w odessie.
http://www.youtube.com/watch?v=zMShH-cLEUA