chciałem Panu przypomnieć, że od września polskie Kresy były okupowane przez sowietów - istniało coś takiego jak AK, które było tępione przez sowietów, po tym jak sowieci wyparli faszystów i zaczęli okupować ziemie polskie - istnieli tez żołnierze wyklęci - ale jak widać ma Pan dość duże braki w wiedzy historycznej
nikt nie trzyma Rosjan na Ukrainie. Przypuszczam, że Rosjanie chętnie im pomogą z przeprowadzką z ich rzekomo rodzinnych miejsc. Natomiast Ukraińcy mogą się nie ucieszyć z tej propozycji.
Nikt nie trzyma Tatarów na siłę. Przypuszczam, że Rosjanie chętnie im pomogą z przeprowadzką w ich rzekomo rodzinne miejsce. Natomiast Ukraińcy mogą się nie ucieszyć z tej propozycji.
Dziwne !!! bolszewik lał ruskich -no chyba że to byli biali Rosjanie . Nie obrażaj normalnie myślących na tym portalu. ,,wolę sie pytać naszych proputinowców" - Rozumiem cię bo i łatwiej ci zrozumieć język i dostęp dla ciebie do informacji łatwiejszy.
Tatarzy z Krymu zrobili baze do ataków grabieżczych na terytorium polski , równie dobrze Krym może byc polski , na wybrzeżu co drugi pałac należał do polaków .......byłem widziałem
póki stoją pomniki Lenina, Stalina i mamy ich ulice - dla mnie są - nie odcięli się jak Niemcy od swojej mrocznej przeszłości - patrz przypadek Dzierżyńskiego!!! dla Pana nie ma - dla wieku Polaków nic się nie zmieniło
wolę sie pytać naszych proputinowców - śledztwo nadzorują ich towarzysze z Moskwy - śledzą sowiecką prasę - może coś wiedzą ile to już to śledztwo trwa???
@iwanow: 09.08.2014 10:53 co tam słychać w sprawie wraku Tupolewa . Pytaj o to kancelarię ,,płemiera". on ustalał zasady śledztwa. A tak a pro po kto dał ci prawo do używania znaku Polski walczącej ? .
Komisja do badania przyczyn katastrofy samolotu Malaysian Airlines nad Ukrainą jeszcze nie ogłosiła swych ustaleń ale pan Kowalczyk to już wie kto go strącił: separatyści. Swe odkrywcze ustalenia p. Kowalczyk winien przekazać tej komisji. Może ta od razu wtedy zakończy swe prace.
ma Pan rację cały świat powinien sie leczyć - lekarzy powinni wysłać Rosjanie - maja wprawę - szkoda, że nie udało im się wyleczyć Polaków w latach 1944-1989 - za mało wywieźli ich na wschód - Polakom się zachciało demokracji i mamy teraz takie efekty!!!
jak śmią podnosić rękę na integralność terytorialną Rosji, jak chcą protestować to niech jadą do faszystowskiej EU - w Rosji panuje demokracja! Ponadto te ziemie nigdy nie należały do tatarów - a tatar najlepszy jest na talerzyku
A może jeszcze Rosjanie wykradli dane władców Marsa. Co na świecie jest złe pochodzi z Rosji a co dobre to z USA. Drodzy państwo to jest szaleństwo z tego trzeba się leczyć
Święcił, święcił... ale nie ten prawosławny, ale inny, grekokatoliki, nie w Donbasie, ale we Lwowie, i nie widły, ale siekiery i noże... Zupełnie jak w Pańskim ulubionym radiu Erewań...
To ciekawe, bodaj to najwięcej exit nodów sieci tor jest właśnie w Rosji. Wiadomo że pozwalają one podsłuchiwać ruch a jak się da to i nr kart kredytowych a w najskromniejszym przypadku poznać login i hasło na forum.
Takie ograniczenie jest w miarę szybko do obejścia, biedni zwykli ludzie, którym zesnifują sieć i będą kraść pasmo lub instalować botnet na ich ,,liczydłach" no ale winny będzie....
"Obronną reką z kryzysu na rynku wyszli natomiast dystrybutorzy Mersedesów i Lexusa, którzy odnotowali wzrost sprzedaży odpowiednio o 13 i 21 proc." Biedni nie kupują samochodów, a bogaci kupują ich jeszcze więcej. Widać kto najbardziej skorzystał na obecnej sytuacji.
mam nadzieję, że śledztwo będzie tak sprawnie przebiegało jak w sprawie katastrofy w Smoleńsku!!! Winni muszą zostać ukarani. Nie ma co się martwić - Rosjanie zawsze dochodzą PRAWDY, zawsze...
Dlaczego tak fajnych przepisów jeszcze nie ma w Polsce. Rosja jest obecnie liderem w walce o wolność słowa. Uważam, że te przepisy są świetne i warto naśladować Rosjan.
Kim jesteś? że posługujesz się nazwiskiem cichociemnego , niezłomnego żołnierza być może jesteś prowokatorem, który nic nie zdziała! a co do propozycji tego rodzaju pomysłów jak oddanie dawnych województw Rzeczpospolitej powinni pomyśleć zanim coś ogłoszą.
Ten człowiek myśli racjonalnie, uważa ,że za tą cenę Polska stanie się sojusznikiem Ukrainy ,a
rząd Ukraiński rozwiązując problem zatrutych darów Stalina i Genseków będzie miał swobodę działania. W podobnej sytuacji są relacje pomiędzy Ukrainą ,a Węgrami i Rumunią.
nie, nie uważam Pana za żyda. Tak naprawdę to nie wiem kto siedzi przed pańskim monitorem, prawda? Czasami jestem jednak zmęczony odpieraniem ataków na to co piszę, a ja - m. in. ze względu na prawidła mojego zawodu - zawsze wszystko popieram dowodami i źródłami, dlatego zdarza mi się założyć semickie pochodzenie komentującego. Chcę także Panu uświadomić, że prawicy szkodzi właśnie milczenie na temat żydostwa i jego przestępczego charakteru. Uniemożliwia to podjęcie "dialogu" w tej kwestii bo można wylecieć np z pracy - vide prof. Jasiewicz. Ja jestem zwolennikiem bardzo twardego obchodzenia się z żydostwem. Ponadto wypraszam sobie nazywanie mnie "antysemitą". W kontekście tego co żydostwo robi teraz z Palestyńczykami jest to nie na miejscu.
@Sylwia:08.08.2014 12:44).A kto ten kraj przed przekazaniem oczyści od faszystów-upowców? Zatruty dar. - ODPOWIEDŻ -lider partii Wielka Ukraina, Igor Berkut.
chciałem Panu przypomnieć, że od września polskie Kresy były okupowane przez sowietów - istniało coś takiego jak AK, które było tępione przez sowietów, po tym jak sowieci wyparli faszystów i zaczęli okupować ziemie polskie - istnieli tez żołnierze wyklęci - ale jak widać ma Pan dość duże braki w wiedzy historycznej
nikt nie trzyma Rosjan na Ukrainie. Przypuszczam, że Rosjanie chętnie im pomogą z przeprowadzką z ich rzekomo rodzinnych miejsc. Natomiast Ukraińcy mogą się nie ucieszyć z tej propozycji.
iwanow:
09.08.2014 11:49
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie ulega wątpliwości, że Donieck ostrzeliwują terroryści banderowscy z Kijowa.
Nikt nie trzyma Tatarów na siłę. Przypuszczam, że Rosjanie chętnie im pomogą z przeprowadzką w ich rzekomo rodzinne miejsce. Natomiast Ukraińcy mogą się nie ucieszyć z tej propozycji.
Dziwne !!! bolszewik lał ruskich -no chyba że to byli biali Rosjanie . Nie obrażaj normalnie myślących na tym portalu. ,,wolę sie pytać naszych proputinowców" - Rozumiem cię bo i łatwiej ci zrozumieć język i dostęp dla ciebie do informacji łatwiejszy.
Tatarzy z Krymu zrobili baze do ataków grabieżczych na terytorium polski , równie dobrze Krym może byc polski , na wybrzeżu co drugi pałac należał do polaków .......byłem widziałem
póki stoją pomniki Lenina, Stalina i mamy ich ulice - dla mnie są - nie odcięli się jak Niemcy od swojej mrocznej przeszłości - patrz przypadek Dzierżyńskiego!!! dla Pana nie ma - dla wieku Polaków nic się nie zmieniło
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/pomnik-dzierzynskiego-zostanie-przywrocony-w-moskwie/3m0b8
wolę sie pytać naszych proputinowców - śledztwo nadzorują ich towarzysze z Moskwy - śledzą sowiecką prasę - może coś wiedzą ile to już to śledztwo trwa???
mój dziadek... lał ruskich aż miło!!!
@iwanow: 09.08.2014 10:53 co tam słychać w sprawie wraku Tupolewa . Pytaj o to kancelarię ,,płemiera". on ustalał zasady śledztwa. A tak a pro po kto dał ci prawo do używania znaku Polski walczącej ? .
@ iwanow: 30.07.2014 18:582115 - sowieci badają wrak tupolewa - choć go nie ma... nie ma też rządów tuska i nie ma sowietów(tak od około 1990 r)
Oczywiście, że terroryści faszyści z SS Galizien/potomkowie/ i Upowcy
oddać Grekom!!!
co tam słychać w sprawie wraku Tupolewa - Pani Sylwio, jak śledztwo ruskich przebiega??? ile jeszcze dziesiątek lat będzie trwało???
Rdzenną ludnością Krymu są Grecy, nie Tatarzy,
Komisja do badania przyczyn katastrofy samolotu Malaysian Airlines nad Ukrainą jeszcze nie ogłosiła swych ustaleń ale pan Kowalczyk to już wie kto go strącił: separatyści. Swe odkrywcze ustalenia p. Kowalczyk winien przekazać tej komisji. Może ta od razu wtedy zakończy swe prace.
ma Pan rację cały świat powinien sie leczyć - lekarzy powinni wysłać Rosjanie - maja wprawę - szkoda, że nie udało im się wyleczyć Polaków w latach 1944-1989 - za mało wywieźli ich na wschód - Polakom się zachciało demokracji i mamy teraz takie efekty!!!
jak śmią podnosić rękę na integralność terytorialną Rosji, jak chcą protestować to niech jadą do faszystowskiej EU - w Rosji panuje demokracja! Ponadto te ziemie nigdy nie należały do tatarów - a tatar najlepszy jest na talerzyku
A może jeszcze Rosjanie wykradli dane władców Marsa. Co na świecie jest złe pochodzi z Rosji a co dobre to z USA. Drodzy państwo to jest szaleństwo z tego trzeba się leczyć
Szkoda, że mamy takich głupich polityków, którzy nie wejdą w sojusz z Białorusią.
Drażnienie niedźwiedzia spowoduje, że niedźwiedź palnie drażniących w łeb. Chyba, że jest to papierowy niedźwiedź.
P. Władysławie: Pan tu spełnia pożyteczną role odtrutki na potoki banderowskiego jadu zalewającego ten portal.
"Rosyjskie okupanty" ratuja ciezko chorych dzieciakow Donbasu. Do moskwy przyjechali dzieci-inwalidy http://www.1tv.ru/news/social/264967
Uwaga! Drastyczne video
Ofiary kolejnego bombordowania ukrainska awiacja miasteczka Suchodolsk. Znow gina dzieci.
https://www.youtube.com/watch?v=H_o1X8BcPjg
Święcił, święcił... ale nie ten prawosławny, ale inny, grekokatoliki, nie w Donbasie, ale we Lwowie, i nie widły, ale siekiery i noże... Zupełnie jak w Pańskim ulubionym radiu Erewań...
To ciekawe, bodaj to najwięcej exit nodów sieci tor jest właśnie w Rosji. Wiadomo że pozwalają one podsłuchiwać ruch a jak się da to i nr kart kredytowych a w najskromniejszym przypadku poznać login i hasło na forum.
Takie ograniczenie jest w miarę szybko do obejścia, biedni zwykli ludzie, którym zesnifują sieć i będą kraść pasmo lub instalować botnet na ich ,,liczydłach" no ale winny będzie....
"Wciągnęli go do samochodu, wywieźli, następnie napoili i oblali benzyną by nastepnię spalić go żywcem." I kto tu jest barbarzyńcami i mordercami?
"Obronną reką z kryzysu na rynku wyszli natomiast dystrybutorzy Mersedesów i Lexusa, którzy odnotowali wzrost sprzedaży odpowiednio o 13 i 21 proc." Biedni nie kupują samochodów, a bogaci kupują ich jeszcze więcej. Widać kto najbardziej skorzystał na obecnej sytuacji.
mam nadzieję, że śledztwo będzie tak sprawnie przebiegało jak w sprawie katastrofy w Smoleńsku!!! Winni muszą zostać ukarani. Nie ma co się martwić - Rosjanie zawsze dochodzą PRAWDY, zawsze...
Dlaczego tak fajnych przepisów jeszcze nie ma w Polsce. Rosja jest obecnie liderem w walce o wolność słowa. Uważam, że te przepisy są świetne i warto naśladować Rosjan.
teraz taniej w rosji kupić czołg lub transporter
przywieźli widły i siekiery... oraz opaski ze swastykami!!!
Kindzał , zabijaniem widłami słyneli swołocz banderowska , a współcześnie parlamentarzysta Liaszlo
a tak ja bym chciala mieszkam w szczecinie ichetnie sie przeprowadze na ukraine tam jest dobra ziemia pa pozdrawiam
Empiryczny dowód na totalną głupotę likwidatorów poboru i szkolenia.
tagore
Kim jesteś? że posługujesz się nazwiskiem cichociemnego , niezłomnego żołnierza być może jesteś prowokatorem, który nic nie zdziała! a co do propozycji tego rodzaju pomysłów jak oddanie dawnych województw Rzeczpospolitej powinni pomyśleć zanim coś ogłoszą.
Ale jeśli Ukraińcy dadzą zakaz swoim dziwkom na dawanie ruskim, to już ekonomia Ukrainy absolutnie upadnie!
...
A nieeee... zaraz to o prywatyzacji i działalności gospodarczej na Ukrainie. Uff, a już myślałem, że walną w Rosję czymś naprawdę poważnym.
za te słowa pewnie do zlinczują w jego Ojczyźnie
A noze i widly tez swiecil?
@tagore: 08.08.2014 17:03).Mamy tylko jeden problem wśród naszych polityków nie ma Viktora Orbana.
ŻEBY USUNĄĆ NAJWIĘKSZE ZAGROŻENIE NALEŻY NAJPIERW ZNIWELOWAĆ POŚREDNIE ZAGROŻENIA ŻEBY NIE OTRZYMAĆ CIOSU W PLECY OD ukraińców , czy Litwusuv.
Zgadzam się ze Rosja zawsze będzie stanowić większe zagrożenie.
Gazu też?
tagore
jest wojna są trupy żadna nowość , a groźniejsza dla nas jest rosja niż Ukraina i albo piszą same durnie gimbusy albo panowie z fsb
Ten człowiek myśli racjonalnie, uważa ,że za tą cenę Polska stanie się sojusznikiem Ukrainy ,a
rząd Ukraiński rozwiązując problem zatrutych darów Stalina i Genseków będzie miał swobodę działania. W podobnej sytuacji są relacje pomiędzy Ukrainą ,a Węgrami i Rumunią.
tagore
nie, nie uważam Pana za żyda. Tak naprawdę to nie wiem kto siedzi przed pańskim monitorem, prawda? Czasami jestem jednak zmęczony odpieraniem ataków na to co piszę, a ja - m. in. ze względu na prawidła mojego zawodu - zawsze wszystko popieram dowodami i źródłami, dlatego zdarza mi się założyć semickie pochodzenie komentującego. Chcę także Panu uświadomić, że prawicy szkodzi właśnie milczenie na temat żydostwa i jego przestępczego charakteru. Uniemożliwia to podjęcie "dialogu" w tej kwestii bo można wylecieć np z pracy - vide prof. Jasiewicz. Ja jestem zwolennikiem bardzo twardego obchodzenia się z żydostwem. Ponadto wypraszam sobie nazywanie mnie "antysemitą". W kontekście tego co żydostwo robi teraz z Palestyńczykami jest to nie na miejscu.
@Sylwia:08.08.2014 12:44).A kto ten kraj przed przekazaniem oczyści od faszystów-upowców? Zatruty dar. - ODPOWIEDŻ -lider partii Wielka Ukraina, Igor Berkut.
Czyżby jeża chcieli nam podrzucić? Taki dar owszem, ale jeżeli ukraińcy sfinansują nam przeprowadzenie akcji "Wisła-2"