• Nie to kolejny miłośnik banderowskiej dziczy podobno wykłada kafelki na KUL -kiedys to była niezła uczelnia obecnie to kloaka. Niech Pan nie reaguje na te ataki .przecież schemat jest jeden napadać jak największą sprowokować i usunąć z forum. Dla uspokojenia polecam artykuł .Zamiary wroga należy znać. A staje się coraz bardziej bez szczelny.

    Polecam nowy wywiad z Tymą, choć polecam to może złe słowo, bo treść
    wywiadu jest oburzająca i odrażająca. Niemniej, warto przeczytać, aby
    wiedzieć w jakim kierunku idą sprawy, a chodzi tu o uznanie jakiejkolwiek
    niechęci wobec UPA - za wyjątkiem, jak mówi Tyma, bezpośrednio
    dotkniętych, których on MOŻE zrozumieć - za mowę nienawiści. To bardzo
    pouczający wywiad również dla tych, którzy swoje sympatie w konflikcie
    ukraińskim lokują po stronie ukraińskiej.
    Link -
    http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,16445662,Piotr_Tyma__Nie_lekcewazyc_przejawow_mowy_nienawisci.html
    Gdyby GW zakodowała wywiad, poniżej wklejam go w całości.

    Pozdrawiam

    Adam Śmiech

  • A cóż to? Kolejna odsłona Tuteszym'ego? Aż tak niedysponowany umysłowo, że jakimś półgłówkiem tutejszym wysługiwać się musi? To już dr Jakyll, ani Mr Hyde nie dają rady? O rozdwojeniu jaźni słyszałem, ale rozstrojenie jaźni to dla mnie nowość... Czy jest na forum lekarz? Lekarz potrzebny od zaraz!

  • Panie Jan_De Z bydłem się nie dyskutuje tylko utylizuje przyjdzie czas to się ich znajdzie (jak znaleziono urieg'o). Muszę dodać że OUN zawsze dysponowała dobrym aparatem propagandowym stąd prowokacyjny awatar tego smarkacza o nicku ,, iwanow " .Ostatnio na forum pełno tego ścierwa ukraińskiego .A szkoda kiedyś to był nawet fajny portal patriotyczny. Najlepszą opinię i powody dla których powinno się zwalczać ukraińców w Polskim interesie narodowym podał R.Dmowski i niestety jest ona nadal nie zrealizowana. pozdrawiam

  • witam znanego psycha Jana_De (to od debil? - pasowałoby), widzę, że w Tworkach Wi-Fi założyli a pielęgniarze przeoczyli laptopika to teraz pensjonariusz może obrzygać na tym forum starszych i mądrzejszych od siebie przy milczącej zgodzie Redakcji, która tak zarobiona jest, że nie ma czasu kontrolować tego kubła z odchodami, który sama założyła
    zatem dawaj psychu! dawaj póki pielęgniarze nie zauważyli, że coś tam miętolisz pod pidżamą

  • ka9q 10 August 2014, 20:27 Dialog z Polską potrzebny Białorusi

    Czyżby sprawdzanie możliwości poparcia ze strony Polski wobec widzącego w powietrzu ,,scenariusza ukraińskiego" na Białorusi ? Tak czy inaczej o ile władze Białorusi dadzą przestrzeń do dialogu i współpracy powinniśmy pragmatycznie z nich skorzystać. Może się okazać że Białoruś będzie pośrednikiem w handlu z Rosją.

  • Witam forumnowego błazna Tutejszym'ego...! Widzę, że pielęgniarka pieluchy na czas zmieniła, i humorek dopisuje! Niech się Pan jej trzyma! Ale to tylko na marginesie. Obawiam się bowiem, że dobry humorek nie podnosi poziomu Pańskiej inteligencji, przez co i wyciąganie właściwych wniosków - jak zwykle u Pana - szwankuje. Więc śpieszę z pomocą: "Wobec tego, że Pan WIDZI" wizyta "u lekarza od oczu" jest zupełnie zbyteczna. Proszę na tego specjalistę nie tracić czasu. Proszę od razu udać się do "lekarza od głowy". Na NFZ odradzam... Pewnie z rok czekać trzeba będzie, a i efekty... Powinien Pan wreszcie zainwestować w swoją głowę... A jak się powiedzie - to trudno, stracimy forumnowego pajaca...

  • no to ma Pan przechlapane...

  • iwanow 10 August 2014, 17:29 Mieszkańcy Donbasu nie chcą głosować

    pamiętajmy o udziale służb bezpieczeństwa sowietów, szczególnie w latach 45-56

  • sylwia 10 August 2014, 16:30 Mieszkańcy Donbasu nie chcą głosować

    Była też kabina ale notowano nazwisko głosującego, który z do niej wszedł.

  • Ja zajmuję się prostowaniem banderowskich kłamstw. Rosja mi wisi i powiewa, ale wolę ruskich od banderowców.

  • jazmig 10 August 2014, 16:19 Mieszkańcy Donbasu nie chcą głosować

    trzeba zadbać o "zbazpieczenie ich maksymalnego udziału". Ja to skądś znam, w latach 45-56 w PRL też dbano o frekwencje, kto nie poszedł, miał rozmowy z panami z UB, a których do domu nie wracał.

    SBU już szykuje kadry, które przekonaja opornych.

  • zielony kurz od zielonych ludzików

  • czy ktoś wie, co się dzieje z Panem Havrankiem? słyszałem, że wysłano go karnie na Syberię!!!

  • fajne zagadnienie - wole popierać mniejszych i słabszych zbrodniarzy - idąc tokiem Pana myślenia - ale coś nie chce Pan pisać o zbrodniach sowietów - po premii poleci???

  • iwanow 10 August 2014, 16:00 „Wiesti” o rezolucji PiS

    jak można pluć na wyzwolicieli

  • fajnie, że zgadza się Pan ze mną, tym bardziej, że zajmuje się Pan prorosyjska propagandą

  • Zdradek tym się nie zajmie, bo wsadził głowę w doopę Amerykanom i świata już nie widzi.

  • Gdy Rosjanie robią wiec, to jest ich naprawdę dużo. Dlatego ten filmik to kolejne brednie SBU, bo tyle to ich witało w zdobytych miastach Noworosji.

  • No to maja "poparcie"...

  • tagore 10 August 2014, 13:58 „Wiesti” o rezolucji PiS

    Najlepszą ilustracją dla tego tekstu było by zdjęcie trybuny honorowej z defilady zwycięstwa
    w Brześciu wojsk obydwu sojuszników ,Stalina i Hitlera.

    tagore

  • wstrętna prowokacja banderowców - Rosjanie są przecież uczciwi

  • @ iwanow:10.08.2014 12:52). Czy zbrodnie sowietów maja usprawiedliwić ludobójstwo u kraińskie ???????????????????????

  • @iwanow: 10.08.2014 13:17 ).Księża i zakonnice też

  • Będziemy ich jeszcze BARDZIEJ [ kochać] w Polsce....

  • 17 wrzesnia 1939 r też wkroczyli w obronie wolnych ludzi przed obszarnikami i panami,Oni ZAWSZE napadają na inne kraje w obronie uciskanych..stare czekistowskie metody....

  • kiedy badania okresowe...

  • na czarno ubierają się faszyści, no nie???

    https://www.youtube.com/watch?v=9YMa_0aSjjc &feature=player_detailpage#t=62

  • zderzmy to teraz ze zbrodniami sowietów!!!

  • Dziękuję Panu za zwrócenie mi słusznej uwagi:
    NIE MA FORMY DOMNIEMUJĘ - jest tylko domniemywam.... .

    Czy będę stosował domniemuję / domniemywam to jeszcze nie wiem. Zastanowię się nad tym. Poszukałem w Google słowo "domniemuję" i znalazłem:
    Google "domniemuję" = około 50 500 wyników .**.

    Ja ..===.. domniemuję .**.
    Ty ..===.. domniemujesz .**.
    On/Ona/Ono ..===.. domniemuje .**.
    My ..===.. domniemujemy .**.
    Wy ..===.. domniemujecie .**.
    Oni/One ..===.. domniemują .**.
    Słowo "domniemuję" występuje w opiniach sądowych, pracach naukowych i innych opracowaniach. Przypuszczam że na dobre zagościło w żywym języku polskim.
    Rozumiem, że zdanie "Ale zawsze FR napada w imię miłości do pokoju, humanitaryzmu, z Pismem Świętym w dłoni. No i z całą swoją sforą najemnych i cynicznych agentów wpływu. " obaj uznajemy za prawdziwe, i to jest główna korzyść z naszej dyskusji. Jeszcze raz dziękuję Panu za słuszne zwrócenie uwagi na niepoprawne stosowanie słowa "domniemuję".

  • @jazmig: 10.08.2014 10:37). Drogi Panie pominął Pan cały okres międzywojenny. Bezwzględną walkę terrorystyczną UNDO , OUN . Udokumentowanie tej zbrodniczej działalności znajduje się w opracowaniu W Poliszczuka. Jest dostępna w internecie .

  • Kliczko zostaw w spokoju, Parubij to kanalia, on jest inspiratorem tych zbrodni na wschodzie.

  • facet przebrany w babskie ubranie nie jest kobietą

  • nie było walki na widły i siekiery???

  • Banderowskie misje humanitarne: Wołyn 1943, Małopolska Wschodnia 1943-44, Noworosja 2014. jak na kilkadziesiąt lat i niewielki obszar, przebili ruskich wielokrotnie.

  • Ludobójstwo w Donbasie popełniają banderowcy, których poplecznikami w zbrodni są Amerykanie. Tyle w temacie.

  • Było kilkunastu Polaków którzy legalnie demonstrowali oraz grupa banderowców, którzy chcieli mordować tych, którzy w swoim kraju demonstrują przeciwko ich zbrodniom.

  • @Sylwia: 10.08.2014 07:52 Pani Sylwio niech Pani zaniecha dyskusji z tym trolem Tutejszym to nie ma sensu ten błazen nie wnosi nic pozytywnego a tylko szkaluje innych Fakt że ta była republika sowiecka nie ma racji bytu potwierdza poniższy cytat . "Niepodległa Ukraina byłaby państwem, w którym dominowałyby wpływy niemieckie. [...] Polska przy istnieniu państwa ukraińskiego, znalazłaby się mię­dzy Niemcami a sferą wpływów niemieckich, można powiedzieć, niemieckim protektoratem. Nie ma potrzeby unaoczniać, jakby wtedy wyglądała".

  • wladyslaw 10 August 2014, 06:57 Roman Dmowski - "Kwestia ukraińska"

    Moze, ktos sie interesuje - oto film "Do pozegnania" Slawjansk" z subtitlami w j. angielskim http://slavyangrad.org/2014/08/08/slavyansk-farewell/

  • Moze, ktos sie interesuje - oto film "Do pozegnania" Slawjansk" z subtitlami w j. angielskim
    http://slavyangrad.org/2014/08/08/slavyansk-farewell/

  • jeszcze dużo przyszło wiedząc jaka idzie propaganda w Polsce :) Te ofiary propagandy nawet nie ro zumieją że my nie za Rosję, my za wolnych ludzi. Przecież oni nawet nie rozmawiają na ukrainskim, a nowa władża pierwsze co zrobiła to zabroniła im ruskiego języka :) no i po co im ta ukraina :) a bombardując w ślepo miasta ukraina sama udowadnia że ludzie ich nie martwią, przyszli wracać ziemię, a to oznacza że są agresorem. Wilno ich rumie, przecież to tak głupio gdy żyjesz w domu a jednak twój język jest tu cudzy.

  • Pani Tutejszym pisząc 'domniemuję' dwukrotnie wykazała, że język polski nie jest jej językiem rodzimym. Czy jest nim rosyjski, czy ukraińska 'mowa', to jej tajemnica. My, kobiety, lubimy być zagadkowe i tajemnicze, szczególnie gdy nam za to w hriwnach lub rublach zwierzchnicy płacą.

  • Ale zawsze FR napada w imię miłości do pokoju, humanitaryzmu, z Pismem Świętym w dłoni. No i z całą swoją sforą najemnych i cynicznych agentów wpływu. Panie Sylwia (vanderBrook) jesteś narzędziem w ruskich rękach, jako człowieka Pana nie ma. Ot podła dola i rola ruskiego propagandysty. Pański awatar jest obelgą dla mnie na tym forum. Drugą obelgą jest powoływanie się na Pismo Święte, w Pańskich ustach to profanacja. Zmień Pan awatar, domniemuję że Redakcja wyjaśni tą sprawę. Według mojej wiedzy flaga z wizerunkiem Orła Białego na czerwonej tarczy zarezerwowana jest wyłącznie dla polskich urzędów. Pański awatar jest dla mnie ruską prowokacją, tylko poi co?.

  • Jest to standardowy zestaw flag w każdej placówce rządowej FR.

  • Do 1917 - rosyjskie. Potem radzieckie. Po 1991 - rosyjskie. Mocny kraj napada na słaby kraj. Duży goryl bije małego. Róznica teraz taka, że Ukraina się rozpadła i lud b. wschodniej Ukrainy jest rosyjski z własną armią wzorującą się na carskiej. Po takim ogromie krzywd i przelewie krwi w jednym państwie żyć nie zechcą.

  • Przepraszam, zapomnialem o 33 pociskach wodorowych, ktore trafily w niejakiego Babaja, a on przezyl i teraz idzie na Kijow.

  • Do tego Kliczko zrzucil 345 bomb atomowych i 18 fosforowych na bohaterow CCCP Borodaja i Girkina;)

  • no ale teraz reżim kijowski bombarduje stosując bomby fosforowe i kasetowe........może? bo robi to pierwszy raz

  • Ruskie misje "humanitarne" : Rok 1764 zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie wkraczają do Polski, bo??? Bo wojska Rzeczypospolitej wg carycy są używane, by na sejmikach krępować wolne głosy niezależnej szlachty. Rok 1772 zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie ponownie wkraczają do Polski. Rozpoczyna się czas rozbiorów. Kwiecień 1920 r. zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie napadają na Finlandię, bo Karelia chciała przyłączyć się do tego Kraju. Rok 1920 zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie napadają na Polskę. 17 września 1939 r. zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie zajmują wschodnie terytoria Polski. Oczywiście, aby bronić ludność białoruską i ukraińską. 30 listopada 1939 zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie napadają na Finlandię. 25 czerwca 1941 zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie po raz drugi napadają na Finlandię. 17 czerwca 1953 zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie tłumią powstanie w NRD. 4listopada 1956 r. zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie wkraczają na Węgry. 20 sierpnia 1968 r. zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie wkraczają do Czechosłowacji. 25 grudnia 1979 r. zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie wkraczają do Afganistanu. 11 grudnia 1994 r. do 31 sierpnia 1996 zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie krwawo tłumią powstanie w Czeczenii. 1999 Czeczenia, powtorka z rozrywki- dalej już znane 2008 zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie pacyfikują Gruzję, no i 2014 zawsze miłujące pokój wojska rosyjskie przygotowują się z misją "humanitarną" na Ukrainę. Słowem ruskie odwieczne "wyzwoliciele " i ciągle te same banialuki.

  • A więc ktokolwiek cytuje Biblię jest 'vaddaBrok'. W Watykanie zasiada na stolcu Piotrowym papież vaddaBrok Franicsco. Jego namiestnikiem w Polsce jest arcybiskup vaddaBrok Wojciech Polak. Protestantyzm założył vaddaBrok Martin Luther. Niech będzie. Aby tylko nic ad rem, tylko ad personam nawet z 'domniemuję'. Tu chyba chodzi o Darth Vader.

  • jaroslaus 9 August 2014, 22:23 Roman Dmowski - "Kwestia ukraińska"

    Tak znamy to - KRAKIV to dyżurujący rezun założył.